>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kwalifikacje do Eurobasketu 2013

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Szwajcaria - Polska 4,0 1/10

Szwajcaria +8,5 pkt 1.85 3/10

Tym razem nasza banda nieudacznikow udaje sie do Szwajcarii. Nie bedzie to latwy mecz bowiem rywale potrafia grac na srednim europejskim poziomie. Liderami sa: Brunner i Mladjan. Oni prezentuja wyzszy poziom niz nasze pseudograjki. Oprocz nich jest Vogt, Kazadi, Stockalper, Dubas, Ramseier. Biorac pod uwage forme pajacykow typu Berisha, Wisniewski, Waczynski, Ignerski no to nie maja sie czego bac gospodarze. Mecz powinien byc w miare rowny, zapewne Marcin Gortat zrobi pod koszem spora roznice ale on sam meczu nie wygra. Takie same klopoty nasi mieli z Portugalia w poprzednich elimkach, teraz z Belgia itd.
 
ajax123 7

ajax123

Użytkownik
@Roxanne
widze, że znów zapewne przejedziesz się na naszych rzucaczach i znienawidzisz ich jeszcze bardziej. Robią ze szwajcarami co chcą.
Lepiej trzymać sie od ich meczy z daleka
Co do meczu Azerbejdżan-Bułgaria to oglądnąłem sobie go dla relaksu i musze przyznać, że jestem zaskoczony postawą Azerów jak i nieustepliwością Bułgarów.
Do 4 kwarty wynik 20+ dla Azerów teraz Bułgarzy zeszli na 13 co pokazuje że jakiegoś ducha tam mają. Była tu mowa o wysokim Reudinie czy jakoś tak, niezła beka z niego, ale ma swojego odpowiednika w zespole gości w postaci bacy z numerem 21 ( szkoda że hańbi ten numer Duncan powinien mu spuścić łomot).
Zaskakujący wynik na chwile obecną to męczarnie z jakimi Turcy wygrali z Białorusią.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
piękny contest Teodosicia.. nie mam pytań co się stało z Serbią, która 3 lata temu w Europie zajebiście młodym składem ustępowała tylko Hiszpanom. Dziś to zgraja zblazowanych gwiazdek..
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
I ponownie dostajemy po &#39;&#39;dupie&#39;&#39; panowie.Czas najwyższy byś sie Łukasz zastanowił czy grasz dla jaj,czy może czas uświadomić sobie że rozgrywajek z Ciebie żaden a tylko cipka.Kolejny raz koszar wali nam mecz.Pogratulowac tylko włodarzom z Gdyni zakupu grajka na miare euroligi.Mecz wyglądał nieco lepiej ale niestety finowie to już wyższa półka.Brakuje mi tu walczaków w postaci chociażby Szewczyka który wie jak sie zastawić,wie jak zebrać ważna piłke.A u nas?Wojciechowski?kim jest w zasadzie ten Wojciechowski?Czas zadać sobie pytanie czym jest właściwie polski sport?Jedno słowo ciśnie sie na usta...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Szewczyk poprosił o zwolnienie z udziału w tegorocznych eliminacjach.
Szubarga nie dostał zaległych pieniędzy, za kontuzję jakiej nabawił się w kadrze.
Kelati, podobnie jak Lampe kontuzja.
A Logan to nawet nie wiem, ale podejrzewam że po prostu nie chcę. Wypromował się w Polsce i tyle.
W każdym bądź razie bez nich, gra wygląda fatalnie. Nie ma nikogo kto potrafi skutecznie atakować kosz, mało strzelców. A nawet pod koszem jest tragedia. Wczoraj jak Gortat był podwajany, to nie był w stanie nic zrobić (śmiać mi się chciało jak słuchałem jego wypowiedzi, że on jak będzie podwajany to i tak sobie da rade, wszak jest czołowym centrem NBA ???? ). A jak w końcówce wynik ma być zależny od Berishy to ja nie mam pytań ...
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Szubarga i tak jest za słaby.

Ja się pytam gdzie jest Czyż?? Do niedawna Pipan nawet nie wiedzial o takim zawodniku. On na pewno mógłby zagrać lepiej na SF nasze przeciętniactwo
 
ajax123 7

ajax123

Użytkownik
Co ci Czyż zrobi???
To samo można powiedzieć o Ponitce który był na SummerLeague i teraz jakoś szału ni ma bo gość tylko faule zbiera (wczoraj 0pkt) Karnowski też był na SL i też nie gra..
Zauważ że kiedy Polacy zdobywali 2 miejsce na U18 (moge sie mylić) za USA to było głośno sie tym wszyscy podniecali zwłaszcza komentator numer jeden czyli noculak, i też ich w zespole ni ma.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Może zacznij od sprawdzenia czym jest SummerLeague a jakieś głupoty piszesz. Karnowski i tak nie ma szans grania bo może być tylko zmiennikiem Gortata na kilka minut.
Ponitka ledwo zadebiutował w kadrze i nikt od niego nie wymaga aby wygrywał mecze.
Natomiast Czyż zbierał dobre opinie teraz podpisał kontrakt w dobrym zespole a tam nie biorą ludzi przypadkowych jest bardziej doświadczony niż Ponitka i Karnowski. I nikt nawet go nie powołał żeby sprawdzić.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Pipan jest katastrofalny, a to, że nie wie kto to Czyż to kabaret.
Ponitka może i młody i niedoświadczony, ale jeżeli gracz z takim ciągiem na kosz i łatwością zdobywania pkt na wszelakie sposoby, oddaje przez blisko 20 minut 0 rzutów z gry to coś jest nie halo. Najprawdopodobniej z głową trenera oczywiście.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Już betsson wystawił kurs na mecz Polski i mimo tego, że grają marnie to ja chętnie wezmę handi do połowy na nasz zespół.
Kim jest Albania? Jeśli nasi ich nie zdemolują to ten zespół nie zasługuje na wyjście z grupy.
Polacy mają potencjał i w tym spotkaniu muszą się odbudować.
Lepiej chyba brać handi do połowy bo jest większa szansa odskoczyć z wynikiem jak będą starterzy na parkiecie
 
K 358

koeman66

Użytkownik
a ja sie zastanawiam czy zagrac w Fortunie hc -26.5 po kursie 1.8, czy raczej po wyzszym kursie 1.85, ze padnie ponad 150 pkt i raczej stawiam na to drugie, bo te okolo 100 pkt Polacy powinni wrzucic, a i Albania z 50 pare wrzuci tez...
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
a ja sie zastanawiam czy zagrac w Fortunie hc -26.5 po kursie 1.8, czy raczej po wyzszym kursie 1.85, ze padnie ponad 150 pkt i raczej stawiam na to drugie, bo te okolo 100 pkt Polacy powinni wrzucic, a i Albania z 50 pare wrzuci tez...
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale z Twojej wypowiedzi wynika że Polacy powinni wygrać około ~50 punktami, to czemu sobie nie weźmiesz hanidicapu które przewiduje zwycięstwo zaledwie 27 :]
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
bo te okolo 100 pkt Polacy powinni wrzucic
to lepiej sobie pograj over 88 Polaków @ 1.86 Panbet WilliamHill (88.5)
Łotwa(+14.5) @ 1.40 Węgry(+21.5) @ 1.40 Estonia(+29.5) @ 1.40 ako 2.74 WilliamHill
w moich oczach dobrze wygląda powyższy tripel...
Gruzja - Łotwa będzie kilka pktów różnicy, ale nie 15...
dwa pozostałe spotkania nie spodziewam się aż takich pogromów...
Ciekawie wygląda under 80 Rumunów @ 1.86 Panbet
kiedyś Bośniacy zaczną bronić... może być mecz na styk i wtedy powinni, bo Rumuni herosami nie są : 58 rzucone Ukraińcom, 62 Białorusinom, 64 Gruzinom...
Islandia - tu polecam pograć over Islandczyków live w 4.kwarcie, bo mecz będzie rozstrzygnięty, więc obrony nie będzie tak jak w przypadku spotkań z Serbami i Izraelem, gdzie rzucali +-30pktów... Linia przedmeczowa na poziomie też do przejścia, aczkolwiek Czarnogórcy bronić potrafią, więc ja pogram ww. live
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Łatwe zwycięstwo naszego zespołu i łatwe pieniądze. Dzisiaj był dzień faworytów i żałuje że nie miałem możliwości zagrać nic oprócz handi na naszych do połowy.
Warto grać te kwalifikacje bo w każdej kolejce są dobre typy a wydaje się że faworyci zaczęli grać dobrze
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ciekawy kurs wystawił betsson w spotkaniu Czechów z Turkami. Myślę że delikatnymi faworytami są goście mimo,że Czesi posiadaja kilku dobrych zawodników w zespole. Zawsze mi działa na wyobraźnię posiadanie zawodnika z NBA i mimo,że reszta składu jest trochę słabsza to duet Erden-Preldzic jest w stanie pociągnąć ten zespół chociaż aby pokryć handi 3pkt.
Zastanawia mnie też kurs na Białoruś. Portugalczycy to cieniasy, a w zespole gości jest niezawodny Aleksandar Kudryavtsev(nie wiem jak sie pisze dokładnie jego nazwisko).
Myślę,że za drobne mozna zagrać dubelka albo samych turków.
 
rbrsnr1 3

rbrsnr1

Użytkownik
Turcy to nie ta drużyna co 2 lata temu była wicemistrzem świata. Myślę, że tak daleko zaszli, bo grali u siebie. Na innych boiskach raczej by z grupy nie wyszli Teraz dostają lanie od &quot;przeciętniaków&quot;. Według mnie raczej nie pokonają Czechów. W Turcji nie ma kto drużyny pociągnąć. Na razie są 2 w grupie, ale wygrali z kiepską Białorusią przewagą 3 pkt i Portugalią, którzy się nie liczą. Szanse są raczej wyrównane, ale kto wie. Może być podobnie jak w meczu Polaków z Belgami czy Finami, niby faworyci a przegrywają.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
no jasne ze nie ta bo graja bez : Ilyasoby , turkoglu , asika , kantera z pierwszej piatki jest tylko arslan ... z tym ze Czesi faworytem hmm ... NO BET
 
T 35

tabascco

Użytkownik
Słowacja-Czarnogóra H (21,5-0) 1.65
Belgia-Albania H (0-38,5) 1,85

to moje finanse na dzis

czarnogora wyraznie prowadzi w tabeli i raczej szalenczego tempa nie bedzie prowadzic a slowacja u siebie walczy
belgia bo batach w finlandii bedzie juz myslami w meczu za 3 dni z polakami

mysle jeszcze o cyprze +23,5 i ausrii +16,5 cos z tego wybiore choc bardziej sklaniam sie ku austrii
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom