>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kwalifikacje do IO

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
Z racji tego, że od 17.05 rozpoczynają się kwalifikacje do IO do zapraszam do podawania typów na te własnie turnieje.:spokodfhgfh:
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Oto wypowiedź mojej znajomej na temat zbliżających się kwalifikacji. Dodam że Ona interesuje się siatkówką dość mocno. ????
&quot;17 ruszają kwalifikacje do IO w Japonii.. Ciężko jest coś powiedzieć o aktualnej formie drużyny, gdyż przez ostatni miesiąc dziewczyny zamknięte były w Sczyrku, gdzie trenowaly. Ale trzeba pamiętać, że tu grają dużo słabsze drużyny, więc cały turniej powinnismy przejsc spacerkiem. Oczywiscie nie powinnismy popadac w hurra-optymizm, ale powinno byc dobrze. Przez ostatni miesiąc dziewczyny pracowaly nad formą, więc miejmy nadzieję, ze jest rewelacyjna. Żadnych kontuzji w zespole nie ma. Oczywiscie siatkowka zenska jest wyjątkowo nieprzewidywalna, bo tutaj najlepsza druzyna moze przegrac z najslabszą, gdyz to psychika liczy sie najbardziej, jednak wiesz... wiemy o co walczymy.. jak przegramy ten turniej to bye bye Pekin, a to jest docelowa impreza ostatnich 4 lat, dlatego MUSIMY go wygrac, tym bardziej, ze naprawde przeciwniczki są duzo slabsze od nas. I teraz tak: wygrać wygramu z Japonkami, to jest RACZEJ pewne (bo u dziewczyn nic nie jest pewne), ale nie powiem Ci czy do 0 czy do 1, bo to tak naprawdę w dużo mniejszym stopniu zalezy od naszej gry, a w wiekszym od sedziow. Japonki są gospodarzami, a gospodarzą ściany lubią pomagac (a tym badziej w Azji, gdzie nie ma zadnych regul). Dodatkowo Japonki nie będą miały problemow z aklimatyzacją, a dla nas bedzie to pierwszy mecz na nowym kontynencie i wielce pradopodobne jest, ze początek meczu nam się nie będzie ukladał. Jak długo? nie wiem. Podsumowując: 3:0 lub 3:1 dla nas, przy czym oba wyniki są rownie prawdopodobne i nie potrafię powiedzieć jak będzie.&quot;
Pozdro ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Typy wg mnie dość pewne:

1)Polska-Japonia
typ:1
kurs:1,5

Jak dla mnie w tym pojedynku Polki są zdecydowanym faworytem i sam zagram tutaj all in. Moze i Japonki grają bardzo dobrze w obronie, moze mają bardzo dobrą technike, ale nie mają jedego waznego czynnika jakim są warunki fizyczne, ich rozgrywając ma ok.156cm wzrostu. Polki na pewno chcą dobrze rozpocząc ten turniej i jesli zagrają dobrze w bloku i dobrze w ataku to wg mnie mecz zakonczy sie wynikiem 3-0, moze 3-1

2)Dominikana-Tajlandia
typ:1
kurs:1,4

Swój typ uzasadniam poprzez obserwacje w poprzednich sezonach zespołu Dominikany, który jest na pewno lepszy od zespolu Tajlandii. W poprzednich latach zespół dominikański dość regularnie grywał w świetowych turniejach i należy zauważyć, że nie byl tam tylko tłem dla lepszych zespołów, choć oczywiście wielkich sukcesów nie odnosił ale w niektórych konfrontacjach potrafił sprawić problemy nawet czołowym zespołom świata i wg mnie ich umiejętności powinny spokojnie starczyć na zespół pokroju Tajlandii. Właśnie o zespołe Tajlandii nic nie napisze bo jest to zespol anonimowy na arenie międzynarodowej.

3)Korea-Portoryko
typ:1
kurs:1,4

Korea obok Polski, Japoni i Serbi jest uznawana za kandydata do awansu do IO, i jesli zawodniczki tego kraju o tym myślą to na pewno nie powinny mieć problemów z pokonaniem zespolu portorykańskiego. Koreanki podobnie jak to pisałem odnośnie Dominikany jakiś sukcesów na arenie międzynarodowej nie odnoszą jednak jest to solidny zespół, który wg mnie poradzi sobie z portorykańskimi zawodniczkami. Turniej odbywa się w Azji więc też większe popracie kibiców będą miały Koreanki.


Typy z większą dozą ryzyka:


1)Polska-Japonia
typ1 (-1,5 seta)
kurs:1,9

2)Dominikana-Tajlandia
typ:1 (-1,5 seta)
kurs:1,72

3)Korea-Portoryko
typ:1 (-1,5 seta)
kurs:1,7

4)Serbia- Kazachstan
typ:under 178.5
kurs:1,65

Serbki to czołówka światowa i jutro zmierzą się ze średniakiem jakim niewątpliwie jest zespół Kazachstanu. W swoich szeregach mają bardzo dobre zawodniczki, które z pewnością będą chciały pokonać zespoł kazachtańskie bez zbędnego przedłużania meczu aby spokojnie zblizyc sie do IO. Najprawdopodobnie należy się spodziewac wyniku 3-0.
 
john-d-rockefeller 0

john-d-rockefeller

Użytkownik
Typy wg mnie dość pewne:

1)Polska-Japonia
typ:1
kurs:1,5

Jak dla mnie w tym pojedynku Polki są zdecydowanym faworytem i sam zagram tutaj all in. Moze i Japonki grają bardzo dobrze w obronie, moze mają bardzo dobrą technike, ale nie mają jedego waznego czynnika jakim są warunki fizyczne, ich rozgrywając ma ok.156cm wzrostu. Polki na pewno chcą dobrze rozpocząc ten turniej i jesli zagrają dobrze w bloku i dobrze w ataku to wg mnie mecz zakonczy sie wynikiem 3-0, moze 3-1

2)Dominikana-Tajlandia
typ:1
kurs:1,4

Swój typ uzasadniam poprzez obserwacje w poprzednich sezonach zespołu Dominikany, który jest na pewno lepszy od zespolu Tajlandii. W poprzednich latach zespół dominikański dość regularnie grywał w świetowych turniejach i należy zauważyć, że nie byl tam tylko tłem dla lepszych zespołów, choć oczywiście wielkich sukcesów nie odnosił ale w niektórych konfrontacjach potrafił sprawić problemy nawet czołowym zespołom świata i wg mnie ich umiejętności powinny spokojnie starczyć na zespół pokroju Tajlandii. Właśnie o zespołe Tajlandii nic nie napisze bo jest to zespol anonimowy na arenie międzynarodowej.

3)Korea-Portoryko
typ:1
kurs:1,4

Korea obok Polski, Japoni i Serbi jest uznawana za kandydata do awansu do IO, i jesli zawodniczki tego kraju o tym myślą to na pewno nie powinny mieć problemów z pokonaniem zespolu portorykańskiego. Koreanki podobnie jak to pisałem odnośnie Dominikany jakiś sukcesów na arenie międzynarodowej nie odnoszą jednak jest to solidny zespół, który wg mnie poradzi sobie z portorykańskimi zawodniczkami. Turniej odbywa się w Azji więc też większe popracie kibiców będą miały Koreanki.


Typy z większą dozą ryzyka:


1)Polska-Japonia
typ1 (-1,5 seta)
kurs:1,9

2)Dominikana-Tajlandia
typ:1 (-1,5 seta)
kurs:1,72

3)Korea-Portoryko
typ:1 (-1,5 seta)
kurs:1,7

4)Serbia- Kazachstan
typ:under 178.5
kurs:1,65

Serbki to czołówka światowa i jutro zmierzą się ze średniakiem jakim niewątpliwie jest zespół Kazachstanu. W swoich szeregach mają bardzo dobre zawodniczki, które z pewnością będą chciały pokonać zespoł kazachtańskie bez zbędnego przedłużania meczu aby spokojnie zblizyc sie do IO. Najprawdopodobnie należy się spodziewac wyniku 3-0.
kiedy i o której są te mecze ??
dajcie jakiegoś live
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Typy wg mnie dość pewne:

1)Polska-Japonia⛔
typ:1
kurs:1,5

Jak dla mnie w tym pojedynku Polki są zdecydowanym faworytem i sam zagram tutaj all in. Moze i Japonki grają bardzo dobrze w obronie, moze mają bardzo dobrą technike, ale nie mają jedego waznego czynnika jakim są warunki fizyczne, ich rozgrywając ma ok.156cm wzrostu. Polki na pewno chcą dobrze rozpocząc ten turniej i jesli zagrają dobrze w bloku i dobrze w ataku to wg mnie mecz zakonczy sie wynikiem 3-0, moze 3-1

2)Dominikana-Tajlandia✅
typ:1
kurs:1,4

Swój typ uzasadniam poprzez obserwacje w poprzednich sezonach zespołu Dominikany, który jest na pewno lepszy od zespolu Tajlandii. W poprzednich latach zespół dominikański dość regularnie grywał w świetowych turniejach i należy zauważyć, że nie byl tam tylko tłem dla lepszych zespołów, choć oczywiście wielkich sukcesów nie odnosił ale w niektórych konfrontacjach potrafił sprawić problemy nawet czołowym zespołom świata i wg mnie ich umiejętności powinny spokojnie starczyć na zespół pokroju Tajlandii. Właśnie o zespołe Tajlandii nic nie napisze bo jest to zespol anonimowy na arenie międzynarodowej.

3)Korea-Portoryko✅
typ:1
kurs:1,4

Korea obok Polski, Japoni i Serbi jest uznawana za kandydata do awansu do IO, i jesli zawodniczki tego kraju o tym myślą to na pewno nie powinny mieć problemów z pokonaniem zespolu portorykańskiego. Koreanki podobnie jak to pisałem odnośnie Dominikany jakiś sukcesów na arenie międzynarodowej nie odnoszą jednak jest to solidny zespół, który wg mnie poradzi sobie z portorykańskimi zawodniczkami. Turniej odbywa się w Azji więc też większe popracie kibiców będą miały Koreanki.


Typy z większą dozą ryzyka:


1)Polska-Japonia⛔
typ1 (-1,5 seta)
kurs:1,9

2)Dominikana-Tajlandia✅
typ:1 (-1,5 seta)
kurs:1,72

3)Korea-Portoryko✅
typ:1 (-1,5 seta)
kurs:1,7

4)Serbia- Kazachstan✅
typ:under 178.5
kurs:1,65

Serbki to czołówka światowa i jutro zmierzą się ze średniakiem jakim niewątpliwie jest zespół Kazachstanu. W swoich szeregach mają bardzo dobre zawodniczki, które z pewnością będą chciały pokonać zespoł kazachtańskie bez zbędnego przedłużania meczu aby spokojnie zblizyc sie do IO. Najprawdopodobnie należy się spodziewac wyniku 3-0.
heh:kwasny4565:, mecz Polek, który dałem all i nie wszedl, szkoda słow jeżeli chodzi o ich grę, reszta nawet niezle powchodzila, trzeba znowu wplacic i grać dalej
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Polska-Dominikana⛔
typ:1 (-2,5 seta)
kurs:2.1

Polki po fatalnym początku (przegrana z Japonią) bardzo dobrze zaprezentowały się w meczu z Kazachstanem, który do łatwych przeciwników nie należy, pokonując ich 3-0. Teraz na przeciwko białoczerwonych stanie drużyna Dominikany, które to ostatnio polki ograły w GP dość łatwo 3-0, myśle ze teraz może byc trochę trudno, ale jednak po pierwszej wygranej w turnieju z polskiego zespołu zeszła ta trema wynikając z faktu ze w Polsce kibice sądzili ze Polska już na pewno jest na IO a jak się okazało nie musi to być tak wcale łatwo. Jednak teraz Polki na pewno wiedzą, że nie mogą sobie pozwolić na kolejną porażke mając w perspektywie mecz z Serbią, w którym może być różnie. Determinacja i koncentracja na maxa wg mnie zaowocuje wynikiem 3-0.

Serbia-Korea⛔
typ:2 (+2.5 seta)
kurs:1,65

Serbki grają na tym turnieju dość niewyraźną siatkówek a co najważniejsze grają nierówno. Miały dużo szczęscia w meczu z Dominikaną, gdzie diminikanki prowadziły 1-0 i miały piłki setowe na 2-0 i a gdyby miał miejsce taki wynik to kto wie jak by się ten mecz skończył. Należy zaznaczyć, że Serbki straciły także seta w meczu z Kazachstanem. Wydaje mi się, że taki zespół jakim jest Korea może pokusić się na ugranie co najmniej seta w meczu z vicemistrzyniami Europy.

Japonia-Kazachstan✅
typ: over 135.5
kurs: 1.6

Japonki są tu faworytkami i wg mnie wygrają ten mecz, ale kurs jest zbyt nisk aby na nie grać, więc wydaje mi się ze o wiele lepszym typem jest over 135.5. gdyż Kazachstan ma o wiele lepsze warunki fizyczne od swoich przeciwniczek i jesli to wykorzystają to na pewno powalczą o jak najlepszy rezultat z drużyną Japonii. Ugrany set przez Kazachstan pokryje na pewno ten over a nawet może być tak, że wynik 3-0 też będzie pozytywny na ten typ.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Serbia-Korea
typ:2 (+2.5 seta)
kurs:1,65

Serbki grają na tym turnieju dość niewyraźną siatkówek a co najważniejsze grają nierówno. Miały dużo szczęscia w meczu z Dominikaną, gdzie diminikanki prowadziły 1-0 i miały piłki setowe na 2-0 i a gdyby miał miejsce taki wynik to kto wie jak by się ten mecz skończył. Należy zaznaczyć, że Serbki straciły także seta w meczu z Kazachstanem. Wydaje mi się, że taki zespół jakim jest Korea może pokusić się na ugranie co najmniej seta w meczu z vicemistrzyniami Europy.
Nie zgadzam się z Twoim typem. Serbki nie grają jeszcze swojej siatkówki, ale po tak długiej przerwie zmagań na międzynarodowej arenie często tak jest (patrz na Polki), ale mimo wszystko zwyciężają swoje mecze więc nie jest tak całkiem źle. Dla mnie Korea nie gra siatkówki na takim poziomie jak pokazywały na wcześniejszych turniejach. A pokazują to pierwsze dwa mecze gdzie miały sporo problemów. W pierwszym meczu z Portoryko prowadziły 2:0, rywalki zaczęły je gonić i bardzo mało brakowało, aby doprowadziły do wyrównania, ponieważ prowadziły w IV secie i przez brak doświadczenia i umiejętności popełniły własne błędy i oddały tym samym seta i mecz. W drugim meczu była podobna sytuacja. Prowadzenie Koreanek 2:0 i załamanie gry. Tym razem rywalki zaprezentowały się lepiej i nie popełniły błędów poprzedniczek doprowadzając do remisu. W piątym secie Koreanki wygrały, ale męczarnie ze słabymi siatkarkami z Tajlandii to pokazuje, że nie są w najwyżej formie, mam tu na myśli głównie formę psychiczną, bo jest obecnie bardzo słaba. Prowadzą 2:0 i nie potrafią skoncentrować się, aby pewnie zwyciężyć. Jutro zagrają z rywalem z najwyższej półki. Ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi drużynami to dwie wygrane Serbek po 3:0 w tym zwycięstwo bardzo nie dawno bo w Pucharze Świata pod koniec 2007 roku. Typ na dw 0:3 po kursie 2.30 biore !
Pozdrawiam
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No i Serbki wygrały 3-0 ale zarazem mogły przegrywać 0-2 po prostu miały farta, ale jak to mówią szczęście sprzyja lepszym.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
panowie oglaliscie mecz polek? one chca jechac na olimpiade a morduja sie z zespolami o wiele nizej notowanymi :zoltakartka: , sadze ze jednak uda im sie awansowac z tego turnieju na igrzyska olimpijskie , ale bedac w pekinie nie wyjda nawet z grupy , przykro mi to mowic
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
panowie oglaliscie mecz polek? one chca jechac na olimpiade a morduja sie z zespolami o wiele nizej notowanymi :zoltakartka: , sadze ze jednak uda im sie awansowac z tego turnieju na igrzyska olimpijskie , ale bedac w pekinie nie wyjda nawet z grupy , przykro mi to mowic
a słyszałeś o czymś takim jak obóz treningowy i odpowiednie przygotowanie przed turniejem? Przecież Polki spotkały się ze sobą na 5min. przed turniejem, a G.Glink dołączyła do nich na lotnisku i widać ich brak zgrania na boisku, po drugie zawodniczki są po ciężkim sezonie ligowym. Wnioskowanie ich szans na IO na podstawie tego turnieju jest śmieszne. Dla porównania Japonki trenowały ze sobą już 2 miesiące przed tym turniejem i to widać po ich grze. Wg mnie Polki jesli awansują w co nie wątpię to będą liczącą się drużyna w Pekinie w walce o medale.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Portoryko-Kazachstan
typ:2 lub 2(-1.5 seta) dla bardziej odważnych⛔
kurs:1,75 lub 2.3

Oglądałem dzisiaj oba spotkania-Portoryko vs Tajlandia a także Japonia vs Kazachstan. Portoryko grało bardzo słabo, popełniało dużo własnych błędów, słabe rozegranie i nawet zespół Tajlandii był w stanie pokonać ich 3-0. Natomiast Kazachstan grał bardzo dobrze a zwłaszcza ich liderka Pavlova, która kończyła więkoszość piłek. Wynik meczu (3-0 dla Japonek) nie odzwierciedla przebiegu meczu gdyż Kazachstan na pewno był w stanie pokusić się tutaj o niespodziankę, w drugim secie mieli nawet 4 pkt przewagi w koncówce ale zabrakło im zimnej krwi by dobic rywalki i przegrały na przewagi, jednak grały bardzo dobrze. Typuję tutaj zwycięstwo Kazachstanu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS


:siata:KOREA PŁD- POLSKA
Typ : +2,5seta Korea Płd
Kurs : 2,00
Bwin ⛔⛔ WYNIK 0:3 ⛔⛔

Na turnieju kwalifikacyjnym kolejnym rywalem &quot;Złotek&quot; są Koreanki z Południa. Dzisiaj Polki wygrały drugi mecz tym razem z Dominikaną 3:1, a w niedziele pokonały Kazachstan 3:0. Natomiast w pierwszym meczu Polki przegrały z Japonkami 1:3.
Korea natomiast jak narazie ma taki sam bilans jak Polska wygrywając dwa i jeden mecz przegrywając. Ale dzieki stosunkowi setów to Polki są przed swoimi kolejnymi rywalkami.
W dzisijeszym meczu prym wiodła Gosia Glinka zdobywczyni az 20pkt. We wczesniejszych meczach mogliśmy liczyc na Anne Podolec, a jest przeciez jeszcze Kasia Skowrońska która jak narazie pełni role rezerwowej w tym turnieju ale w trudnych momentach pojawia sie na boisku tak jak dzisiaj i skutecznie atakuje zdobywając punkty dla Naszego zespołu.

Zespół Polski napewno marzy o awansie na Igrzyska, ale jutro łatwej przeprawy miał nie bedzie a handi na Koreę +2,5seta to moze byc dobry typ. Jak narazie tylko w spotkaniu ze słabym zespolem Kazachstanu Polki nie tracily seta, a jak wiemy przytrafiaja sie jeszcze zespołowi Marco Bonity wpadki i Polki nie grają caly mecz równo niestety.
Siatkówka w wykonaniu Azjatek jest bardzo szybka, przede wszystkim królują one w obronie io kontrach.
Licze jednak ze wszyscy będą zadowoleni jak mecz zakończy sie zwyciestwem Polek 3:1 bo wtedy zblizymy sie do awansu, a także typ po ładnym kursie wejdzie;)
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Dzisiaj znakomity dzień. Kupony 3/3 i bardzo ładny zysk udało się wyrobić. Cieszy również trafiony kurs 3.00. Po raz kolejny Koreanki wysiadły psychicznie hehe. W pierwszych dwóch setach prowadziły cały czas grę, prowadzać dwa razy 23:21 a mimo to przegrały 2 sety a potem już w trzecim całkiem odpuściły. Serbki podobnie jak Polki nie mogą jeszcze do końca złapać swoje rytmu.
Popieram typ na Kazachstan i sam zamierzam zagrać na 2. Kazachstan ma w swoim składzie Pavlovą, która z każdym meczem prezentuje się coraz lepiej - dzisiaj zdobyła aż 25 pkt ! Portoryko to nie jest wymagający rywal i Pavlova może jutro sama wygrać ten mecz.
Polki tak jak wspomniałem ciągle nie mogą złapać tego swojego rytmu, tak jak choćby podczas turnieju w Halle. Jednak rywalki nie są wymagające i nawet nie najwyższa forma pozwala odnosić zwycięstwa. Dzisiejszy mecz był bardzo ważny i znacznie przybliżył Polki do awansu, bo Dominikana to był najgroźniejszy rywal z poza Azji. Koreanki są w słabej formie na tym turnieju, na pewno stać ich na więcej, ale jutro z Polkami nie mają żadnych szans. Natomiast głównym typem, którego jestem najbardziej pewien jest:
Dominikana - Japonia over 160,5 pkt 1.60 Unibet
Dominikanki bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie swoją grą w dzisiejszym meczu z Polkami. Zabrakło doświadczenia i trochę umiejętności, bo gdyby utrzymały poziom gry taki jak zaprezentowały w pierwszym secie to mogłyby pokonać nawet Polki. Ale w poprzednich meczach zaprezentowały się bardzo dobrze. W pierwszym meczu pewne zwycięstwo z Tajlandią 0:3 z którą w listopadzie podczas Pucharu Świata męczyły się bardzo, wygrywając po zaciętym boju 3:2 a więc pokazuje to zwyżkę formy Dominikanek. W swoim drugim meczu postawiły bardzo wysoko poprzeczkę Serbkom i również były blisko sprawienia niespodzianki. W każdym secie podczas tego meczu różnice punktowe był bardzo nie wielkie a nawet była szansa na prowadzenie 2:0 dla Dominikanek.
Japonki również prezentują się bardzo dobrze, grają u siebie. Ale zdarzają się im błędy i przestoje. Tak było podczas meczu z Portoryko, gdy wydawało się, że będzie pewne 3:0 a skończyło się 3:1 gdzie w ostatnich dwóch setach Japonki się strasznie męczyły wygrywając dopiero w IV secie na przewagi. Portoryko ma podobne parametry fizyczne do Dominikanek a więc można się spodziewać podobnego meczu a jeśli zważywszy, że Dominikanki prezentują zdecydowanie wyższą formę od Portoryko. Japonkom gra z takimi zespołami nie leży, ponieważ rywalki maja dużą przewagę na siatce. Dominikanki prezentują się bardzo solidnie w Tokio i myślę, że spokojnie seta ugrają a może nawet będzie 5 setowy pojedynek ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
ze słabym zespolem Kazachstanu
Widzę że każdy podkreśla jaki to słaby jest zespół z Kazachstanu, ale ja muszę powiedzieć ze oglądałem ich mecze i nie grają słabo. Narazie trzy porażki ale trzeba zwrócić uwagę z kim im przyszło grać te pierwsze mecze: z faworytkami turnieju-Serbią, Polską i Japonią. Jedynie z Polską przegrały gładko ale to dzięki bardzo dobrej grze w zagrywce naszego zespołu, natomiast w innych elementach polski zespół wcale nie miał jakieś duzej przewagi. Dziś Kazachstan miał szanse sprawić niespodziankę z Japonkami ale zabrakło im zimnej krwi w niektórych momentach a także trochę kontrowersyjna decyzja sędziego w drugim secie zadecydowały o porażce w drugiej partii. Należy tez wspomnieć o bardzo dobrej grze ich liderki-Pavlovej.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS


:siata: SERBIA-POLSKA
Typ : więcej niż 185,5pkt
kurs :1,85
Bwin ✅✅ WYNIK 197pkt ✅✅

Już o 6 rano Polki zagrają przedostatni mecz na tym turnieju z którego na 99% wywalczą awans do Pekinu ???? Serbki już ten awans wywalczyły, zajmują w chwili obecnej pierwsze miejsce i nie zanotowały jeszcze porażki, a Polki są trzecie z jedną porażką na koncie w meczu z Japonkami.
Stawiam na dużą ilośc pkt w tym meczu poniewaz zdaje mi się ze będzie to wyrównany pojedynek. Bonita da pograc większosci zawodniczek, a Serbki są bardzo waleczne.
Jak do tej pory w meczach Serbek padało średnio 150,5pkt, natomiast w meczach z udzialem podopiecznych Bonity 158,8pkt. Jednak uważam ze w jutrzejszym pojedynku ta statsytyka nie bedzie ważna bo naprzeciw siebie staną wyrównane zespoły które stoczą zacięty bój.

Wśród najlepiej punktujących na tym turnieju w drużynie Serbek jest Jelena Nikolic która jak do tej pory zdobyła 79pkt. W zespole Polskim prym w zdobywaniu pkt wiedzie Gosia Glinka która ma jak do tej pory 77pkt na koncie.
Polki napewno muszą omijac blok Ognjenovic która ma juz 50pkt zapisanych po bloku. Tyle samo ma Masza Liktoras.
Ucieszyłbym się jakby Bonita dal więcej w tym meczu pograc Kasi Skowrońskiej;) Bo jak do tej pory to grywa ona mało nie licząc dzisiejszego meczu. DObrze środkiem w zespole polskim gra Agnieszka Bednarek.
Sądze ze mecz będzie wyrównany, a Polki nie moga sobie jeszcze pozwolic na wysoką porażke bo przy założeniu ze Koreanki wysoko będa wygrywały możemy stracic awans... Pojedynek 5setowy bedzie chyba najlepszym rozwiązaniem ;)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Japonia-Tajlandia✅
typ: over 133.5
kurs:1,65

Typ wejdzie nawet jesli Japonia wygra 3-0 i to w setach nawet do 20, a wg mnie wcale tak łatwo nie będzie. Japonki w tym turnieju miały problemy nawet z Kazachstanem a dzisiaj tez nie bez klopotów pooknaly Koree. Trudno się spodziewać aby Japonki rozgromiły Tajlandię tak wysoko, ze over nie wejdzie zwazywszy na przestoje w ich grze a takze nawet niezłą grę Tajlandii.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
robson United xD moim zdaniem lepiej postawic under w spotkaniu polek sadze ze
mecz zakonczy sie wynikem 3-1 dla ktorejs z druzyn , ale nie sadze zeby kazdy z
tych 4 setow byl zaciety i moim zdaniem bedzie Typ: Mniej niż 185,5 w spotkaniu
Serbia-Polska
a co do typy radka zagadzam sie w 100% , ladny kurs ktory mozn zagrac za 8/10 budzetu
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Tajlandia - Japonia (+2.5) 1 2.20 Bwin

Wystarczy spojrzeć na kursy w tym spotkaniu i wiadomo kto w tym meczu jest faworytem - kurs na Japonię wynosi 1.01
Ja jednak w tym meczu nie upatruję takiej &quot;gładkiej&quot; wygranej siatkarek &quot;z kraju wiśni&quot; i sprobuję zarobić na tym meczu
Ale przejdźmy do analizy. Regulamin odnośnie tego kto dostaje sie na IO w tym turnieju jest tak pogmatwany, że ciężko jest się połapać. Jednak spróbuje wytłumaczyć. Jeśli jakaś drużyna z Azji w tym turnieju znajdzie się w TOP3 to oznacza ze 4 miejsce daje również grę w Pekinie, ale tylko dla drużyny z Azji. Japonki maja awans pewny już, więc zwalnia się 1 miejsce. Jeśli np 4 miejsce zajmą Dominikanki to i tak nie awansują do Pekinu tylko 5 drużyna ale z Azji a więc o przepustkę powalczą drużyny Korei i Tajlandii. A więc Japonki do tego meczu przystępują na luzie i nie jest wykluczone, że trener da odpocząć kluczowym zawodniczkom. Tajlandki natomiast stoją przed dużą szansą wywalczenia wielkiego sukcesu jakim jest awans do IO, jednak muszą wygrać 2 mecze, które pozostały im do rozegrania i liczyć na potknięcie Koreanek, które mają przewagę 1 pkt. O ile Koreanki jutro nie będą miały problemów ze zwycięstwem to w ostatnim meczu grają z bardzo dobrze dysponowaną Dominikaną i tam nie będą faworytem. Tajki natomiast mają mecz z Japonią jutro oraz w ostatnim dniu z najsłabszą ekipą na tym turnieju - Kazachstanem. Więc jeśli jutro by wygrały to awans jest na wyciągnięcie ręki. Wszyscy eksperci podkreślają, że drużyny Tajlandii to nie jest już ta ekipa z poprzednich występów na arenie międzynarodowej gdzie każdy lał ich po 3:0. Kto oglądałem dzisiejszy mecz z Polkami to na pewno to zauważył. W pierwszym secie Tajki zdemolowały nasze reprezentantki :!: Potem już Polki objęły inicjatywę i wygrały 3:1, jednak po meczu w wypowiedziach przyznały, że był to bardzo trudny mecz. &quot;To, co pokazały Tajki, było nieprawdopodobne. Świetnie broniły i niestety wchodziły w nas jak w masło swoimi atakami. Nie tak miało być.&quot; - Milena Rosner. Takie małe porównanie. Tajlandia pokonała gładko 3:0 Portoryko a Portorykanki postawiły się Japonkom ulegając 1:3 więc, wychodzi na to, że Tajki powinny seta minimum ugrać. Japonia gra bardzo dobrze na tym turnieju, ale myślę, że jutro wyjdą trochę rozluźnione i skupią się bardziej, aby wygrać w prestiżowym meczu w ostatni dzień z Serbią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom