>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do MŚ 2010 - 10.10.2009 (Europa)

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Kwalifikacje w strefie europejskiej toczą się jeszcze w 8 z 9 grup eliminacyjnych.
W najbliższy weekend zostanie rozegrana przedostatnia kolejka, która dla wielu reprezentacji europejskich może mieć ogromne znaczenie w sprawie awansu do mundialu, który za niespełna rok rozpocznie się na boiskach Republiki Południowej Afryki.

Dotychczas awans do Mistrzostw Świata zapewniły sobie Holandia, Hiszpania i Anglia. Cała reszta nadal pozostaje niespodzianką.

Sytuacja w grupach na dwie kolejki przed końcem kwalifikacji wygląda następująco:



Kursy wystawione przez BAH:



Osobiście na pewno z eliminacji coś zagram. Ostatnie mecze i możliwość nie zakwalifikowania się na największy turniej piłkarski reprezentacji narodowych może sprawić, że niespodzianek będzie miało i łatwiej niż zwykle będzie wytypować zwycięzców poszczególnych spotkań.

Zapraszam do dyskusji.. ;)
 
D 0

daniel999

Użytkownik
Kilka ciekawych meczów jest.
Bośniaków po kursie 1.50 można chyba grać w ciemno. Zwycięstwo daje im grę w barażach i, z pewnością, nie będą w nich na straconej pozycji.
Kurs na Słowaków też ciekawy. Jeżeli wygrają, to uzyskają historyczny awans na mundial. Słowenia na wyjazdach już taka groźna nie jest, głównie się broni i liczy na kontry.
Podobnie mecz Serbia - Rumunia. Ostatnio sytuacja w rumuńskiej piłce przypomina trochę nasz stan. Kadra gra przy niepełnych trybunach i męczy się z przeciwnikami. Na Belgradzkiej Marakanie Serbowie są w stanie gładko ograć rywala.
Do tego można dołożyć Greków, Czechów, Izraelczyków. Ta trójka też chce do końca walczyć o awans i nie odpuści.
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
zgadzam się co do Bośniaków. Myślę, że są w stanie ograć Estonię bez większych problemów. Już pierwszy mecz tych drużyn w tych eliminacjach pokazuje która z tych drużyn jest lepsza i to chyba nie ulega wątpliwości. Wynik 7:0 (oczywiście dla Bośni) chyba o czymś świadczy
i myślę, że i tym razem gładko wygrają. Kurs ok. 1.50 można spokojnie grać ;-)

Myślę że do tego warto dorzucić Portugalię z handicapem, wierzę że wkońcu się przełamią i wygrają
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Myślę, że warto grac na Czechów, Słowaków i Bośniaków. Słowacy są naprawdę dobrą ekipą w tych eliminacjach i sądzę żę przypoieczętuje awans już w najbliższym meczu. Pozostałe ekipy walczą o baraże i myślę że to jedne z lepszych ekip które mogą zając 2 miejsce w swoich grupach. W meczu z Chechami zastanawiam się nad over 2,5. Polscy obrońcy tylko utwierdzają mnie w moim typie.
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Witam,

Czechy-Polska - 2.druzyna strz.gola tak 1,61⛔
Ukraina-Anglia - 2.druzyna strz.gola tak 1,3⛔
Belgia-Turcja - mecz 02 1,26 ⛔
Grecja-Lotwa - mecz 1 1,25 ✅
Portugalia-Wegry- 1 1,15 ✅
Bialorus-Kazachstan - mecz 1 1,4 ✅
Luksemburg-Szwajcaria - 2 1,1
✅

To mój kupon, nie patrzcie na kursy, Polska powinna trafić bramkę Czechom gdyż muszą coś pokazać nawet remis będzie sukcesem, Janczyk Grosik mogą coś ugrac ambicją, Anglicy to tak naprawdę powinni wygrać to spotkanie i być spokojnym o awans. Turcy gdyby wygrali ten mecz to mieli by (chyba) szanse do ostatniej kolejki na awans z 2 miejsca. Grecy, nie powinni mieć problemów z ograniem słabo spisującej się Łotwy, Portugalia, przegrała wszytko co możliwe więc z Węgrami powinien być pogrom, Ronaldo prawdopodobnie zagra, Białoruś, drużyna nie najlepsza ale przeciwnik prawie jak amator, handi prawdopodobne. Szwajcarzy grają z kelnerami więc, tu nie powinno być problemu, w Szwajcarii gra nawet kilku Europejskich graczy, doświadczenie zaowocuje wygraną.

Proszę o komentarze tych meczy.. co prawdopodobnie wejdzie co nie..
Pozdrawiam. :spokodfhgfh:
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Witam,

Czechy-Polska - 2.druzyna strz.gola tak 1,61
Ukraina-Anglia - 2.druzyna strz.gola tak 1,3
Belgia-Turcja - mecz 02 1,26
Grecja-Lotwa - mecz 1 1,25
Portugalia-Wegry- 1 1,15
Bialorus-Kazachstan - mecz 1 1,4
Luksemburg-Szwajcaria - 2 1,1


To mój kupon, nie patrzcie na kursy, Polska powinna trafić bramkę Czechom gdyż muszą coś pokazać nawet remis będzie sukcesem, Jańczyk Grosik mogą coś ugrac ambicją, Anglicy to tak naprawdę powinni wygrać to spotkanie i być spokojnym o awans. Turcy gdyby wygrali ten mecz to mieli by (chyba) szanse do ostatniej kolejki na awans z 2 miejsca. Grecy, nie powinni mieć problemów z ograniem słabo spisującej się Łotwy, Portugalia, przegrała wszytko co możliwe więc z Węgrami powinien być pogrom, Ronaldo prawdopodobnie zagra, Białoruś, drużyna nie najlepsza ale przeciwnik prawie jak amator, handi prawdopodobne. Szwajcarzy grają z kelnerami więc, tu nie powinno być problemu, w Szwajcarii gra nawet kilku Europejskich graczy, doświadczenie zaowocuje wygraną.

Proszę o komentarze tych meczy.. co prawdopodobnie wejdzie co nie..
Pozdrawiam. :spokodfhgfh:
Wow.
Co Ty piszesz?
Po pierwsze, tak jak napisał kolega wyżej Anglia ma już awans natomiast ich rywale zepsół Ukrainy cały czas ma szansę na baraże więc zagra nie na 100, ale na 200%.
Po drugie, to nie chyba by mieli szansę Turcy, tylko by mieli na pewno.
Po trzecie skąd wziałeś info, że Łotwa spisuję się słabo? Łotysze mają tyle samo punktów co Grecja i jeżeli urwą punkt Grekom będą mieli spore szanse na baraż.
Wystarczyło spojrzeć na pierwszy post gdzie jak głupi wklejam wszystkie tabele. Robie to po to, żeby nie pisać tu później bzdur.
 
X 0

xarn

Użytkownik
Witam wszystkich.
Tak zacznę - to mój pierwszy post na tym forum, więc witam całą społeczność typerów ????
Apropo typów, planuję obstawić na te 3 zdarzenia:
Estonia-Bosnia i Herc. 2
Slowacja-Slowenia 1
Serbia-Rumunia 1
Z tego co tu wyczytałem, to niby takie &quot;Pewniaczki&quot;
Ale czy puszczenie tego kuponu to dobry wybór?
Kurs na tą chwilę wynosi 4,26.
Co o tym Panowie sądzicie? Po puszczeniu raczej można spać spokojnie czy niezbyt?
Pozdrawiam!
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Witam,

To mój kupon, nie patrzcie na kursy, Polska powinna trafić bramkę Czechom gdyż muszą coś pokazać nawet remis będzie sukcesem, Jańczyk Grosik mogą coś ugrac ambicją,
Jańczyk? Kto to jest Jańczyk?
Strasznie liche te kursy na te ostatnie mecze. Ja jednak zagralbym nasza grupe. Slowacja powinna przypieczetowac awans, z przebiegu calych eliminacji, byla to najstabilniej grajaca druzyna, tej grupie. Szansy na awans nie powinni zmarnowac, tymbardziej, ze Hamsik jest w formie. Drugi typ to Czechy. Lepsza druzyna, bardziej zdeterminowana i poukladana. U nas natomiast jest jakas zbieranina i beznadziejny szkoleniowiec. Czechow gralbym nawet z handi.
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
ja napewno nie bede szukal jakis dziwnych i naciaganych typow, tylko pogram zdecydowanie na murowanych faworytow. chodzi mi tu o grekow, portugalczykow (raczej -1,5) i argentynczykow -1,5 i bosniakow. to sa zespoly ktore musza wygrac jesli chca jechac na mundial. portugalczycy graja bardzo slabo te eliminacje, i bedzie wielka sensacja jesli nie dadza rady beznadziejnym w ostatnich latach wegrom. potencjal maja i mysle ze wykozystaja.
Goalkeepers: Beto (Porto), Eduardo (Braga), Rui Patricio (Sporting)

Defenders: Bosingwa (Chelsea), Bruno Alves (Porto), Paulo Ferreira (Chelsea), Cesar Peixoto (Benfica), Pepe (Real Madrid), Ricardo Carvalho (Chelsea), Rolando (Porto)

Midfielders: Deco (Chelsea), Duda (Malaga), Joao Moutinho (Sporting), Nuno Assis (Vitoria Guimaraes), Miguel Veloso (Sporting), Raul Meireles (Porto), Tiago (Juventus)

Forwards: Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Liedson (Sporting), Nani (Manchester Utd), Nuno Gomes (Benfica), Simao Sabrosa (Atletico Madrid)
to sa pilkarze powolani na ten mecz, to sa pilkarze o jakich wegrzy moga tylko pomarzyc. mysle ze -1,5 zostanie pokryte. jedyna kwestia ktora mnie meczy odnosnie tego meczu to to ze szwedzi graja wczesniej i jesli wygraja swoj mecz, wtedy portugalia wlasciwie straci szanse na awans. ale w moim przekonaniu nie dadza rady dunczykom ktorzy graja naprawde zaskakujaco dobrze w tych eliminacjach, w dadatku sa to zespoly ktore maja sporo do wyjasnienia sobie na boisku.

o bosniakach ktos juz pisal, jest to ekipa ktora stoi przed ogromna szansa, a lepiej wygrac w talinie niz prosic o cud 4 dni pozniej w meczu z hiszpania. estonia swoje punkty ugrala na armeni, jest to bardzo slaby zespol i nie ma mowy zeby bosniacy nie wykorzystali takiej szansy

grecja- lotwa
Goalkeepers: Kostas Chalkias (PAOK), Alexandros Tzorvas (Panathinaikos) Michalis Sifakis (Aris Salonika).

Defenders: Loukas Vintra (Panathinaikos), Christos Patsatzoglou (Omonia Nicosia), Evangelos Moras (Bologna), Avraam Papadopoulos (Olympiakos Piraeus), Sokratis Papastathopoulos (Genoa), Sotiris Kyrgiakos (Liverpool).

Midfielders: Kostas Katsouranis (Panathinaikos), Alexandros Tziolis (Werder Bremen), Giorgos Karagounis (Panathinaikos), Grigoris Makos (AEK Athens), Giorgos Fotakis (PAOK), Sotiris Ninis (Panathinaikos), Vassilis Pliatsikas (Schalke 04).

Forwards: Dimitris Salpigidis (Panathinaikos), Angelos Charisteas (Nuremberg), Nikos Liberopoulos (Eintracht Frankfurt), Theofanis Gekas (Bayer Leverkusen), Ioannis Amanatidis (Eintracht Frankfurt), Giorgos Samaras (Celtic)

tutaj teoretycznie powinno byc najtrudniej, bo lotysze rowniez licza na dobry wynik i baraze, nie wiadomo czy zagra karagounis ktory jest kontuzjowany. grecy to zespol grajacy bardzo konsekwentna i cierpliwa pilke, na 0 z tylu a z przodu cos wpadnie. tak wygrali euro 2004 ich gra w zasadzie za duzo sie nie zmienila. mysle ze na lotwe to starczy, choc warto zaznaczyc ze grecy ostatnio nie prezentuja sie rewelacyjnie, porazki z polska, szwajcaria i remis z moldawia to nie sa wyniki dobre. ja licze na przelamanie. choc jesli mialbym z ktoregos typu zrezygnowac to wlasnie z grekow.
mam rowniez nadzieje na mala zemste anglikow na chorwatach i odpuszczenie troche ukranie by ta na finiszu znalazla sie na 2 miejscu
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Co do typow na Argentyne i Portugalie (czyste 1, handicapy -1, -2): Odradzam. Obie druzyny cale eliminacje graja fatalnie i ostatnie mecze tez zagraja fatalnie. Moze i wygraja, ale przy stawkach 1,15 nie warto tego grac. Handicapow tymbardziej nie warto.
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
Co do typow na Argentyne i Portugalie (czyste 1, handicapy -1, -2): Odradzam. Obie druzyny cale eliminacje graja fatalnie i ostatnie mecze tez zagraja fatalnie. Moze i wygraja, ale przy stawkach 1,15 nie warto tego grac. Handicapow tymbardziej nie warto.
a moim zdaniem warto, nie wyobrazam sobie mundialu bez argentyny to bylby szok nie awansowac z tak latwych eliminacji. maradona mowil cos o rezygnacji, ale decyzje ma podjac po eliminacjach. zostaly im 2 mecze z peru powinni zalatwic sprawe szybko i szykowac sie na urugwaj. portugalia to inna bajka bo ten zespol potrzebuje jeszcze wpadki szwedow. boje sie troche o to ze portugali moze odpuscic w przypadku gdyby szwecja wygrala bo wtedy ich szanse spadna wlasciwie do 0. chce grac grubo te eliminacje i dlatego wybralem takie typy, a nie szukam na sile zakladow w meczach o nic, czy w szlagierach jak np. rosja- niemcy
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Ktos tutaj cos pisal o Anglikach.No wiec dorzuce cos od siebie.Anglicy maja już awans.Wywalczyli go przed miesiacem jak pokonali Chorwacje 5-1 na Wembley.Tą samą Chorwacje ograli 4-1 w Rijece bodajrze.I ta sama Chorwacja wywaliła Anglików w poprzednich eliminacjach z mistrzostw Europy.Co sie tutaj nasówa???Czy Anglicy wystawią mocny skład ???Niesadze.Mysle ze przejda obojętnie obok tego spotkania i zaryzykował bym nawet win Ukrainy.
Ostatni mecz Ukraina gra w Andorze wiec mozna im dopisac 3pkt a jak sie dopisze kolejne 3pkt za win nad Anglia to mamy Ukraine w barazach a Chorwacje gdzie?????W d..... ???? I zadowoleni i Ukraińcy I Anglicy ???? Dodam jeszcze ze Ukraina sprawiła Anglii problemy juz na Wembley przegrywajac tylko 2-1.
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Wszystko zalezy od skladu wystawionego przez Anglikow, ale tez uwazam, ze 1x na Ukraine to chyba najwiekszy pewniak tych eliminacji, kolo ktorego przejsc nie mozna obojetnie. Ukraincy juz wczesniej sprawili klopot Anglii, a teraz grajac u siebie i bedac tak bardzo zmotywowanym beda gryzc trawe, byle zdobyc punkty. A co do watku z wyrzuceniem Chorwacji za burte... jestem w 100% za ???? Tego sie nie bedzie mowic oficjalnie, rzecz jasna, ale mysle, ze uraz jest na tyle duzy, ze mniej lub bardziej widocznie Angole podloza sie w tym spotkaniu. Spodziewam sie mocno okrojonego skladu, zagraja jakies mlode wilki zapewne, a z tymi Ukraincy powinni dac sobie ze spokojem rade.
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Ale zaraz kto ten uraz odczuwa? Piłkarze? Wątpie aby jeszcze to przeżywali. Już wzięli rewanż lejąc Chorwatów 4:1 i 5:1. Dla mnie to są profesjonaliści i widzę tu win Anglików. Capello ich zmotywuje i na ten mecz odpowiednio. Jeśli Ukraina zagra na maksimum możliwości to może uzyskać remis ale nic więcej. Tylko jak do tej pory to szaleńczej piłki Ukraińcy nie prezentują. Czy sprawili problemy Anglii w ostatnim bezpośrednim meczu? Nie powiedziałbym
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
moja uwage zwrocily 2 mecze:polakow i Bosniakow. po pierwsze nie widze przeslanek, ktore mialyby przekonac mnie do postawienia na Polakow. dla nas jest po eliminacjach. Stefan &quot;laptop&quot; Majewski dysponuje zbieranina pilkarzy, z ktorych zaden nie blyszczy forma - nawet Blaszczykowski, ktory zwykle potrafil pociagnac gre do przodu. Dla Czechow to mecz ostatniej szansy, graja u siebie i sadze, ze przechyla szale zwyciestwa na swoja korzysc.
w drugim meczu zwyciestwo BiH. choc wcale nie uwazam, ze musi przyjsc ono latwo i przyjemnie. warto zauwazyc, ze Estonczycy w tych eliminacjach przegrali u siebie tylko z Hiszpania. pokonali slaba Armenie i sprawili niespodzianke remisujac bezbramkowo z Turkami.
z dubelka ako powyzej 2,0 za jakas skromna stawke (gdyz nie jestem fanem potyczek miedzypanstwowych)
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
A ja mysle, ze kazdy zawodowca, trener i pilkarze graja po to zeby wygrywac. Jesli Anglia wygrala grupe i awansowala nie znaczy, ze odpusci i trener bedzie szukal czegos nowego, czegos innego po co ? Ma pake zgrana, dobrych zawodnikow i kazdy z nich chce zadomowic sie na dluzej w tej repezentacji dlatego mysle, ze beda grali o zwyciestwo a Ukraina nie jest tam jakims kosiorem. Szewa juz stary jest i nie gra na takim poziomie jak w milanie za najlepszych lat. Reprezentacja opiera sie na jego grze i pod niego wiec mysle, ze jednak warto zagrac na Anglikow ktorzy ostatnio wygrywaja z kazdym i beda w koncu mocni na MS.
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Jańczyk? Kto to jest Jańczyk?
Strasznie liche te kursy na te ostatnie mecze. Ja jednak zagralbym nasza grupe. Slowacja powinna przypieczetowac awans, z przebiegu calych eliminacji, byla to najstabilniej grajaca druzyna, tej grupie. Szansy na awans nie powinni zmarnowac, tymbardziej, ze Hamsik jest w formie. Drugi typ to Czechy. Lepsza druzyna, bardziej zdeterminowana i poukladana. U nas natomiast jest jakas zbieranina i beznadziejny szkoleniowiec. Czechow gralbym nawet z handi.
Jańczyk
NAJlepszy strzelec Lokeren w tym sezonie i co by powiedziec gra w klubie w przeciwienstwie do Dudka, Smolarka, Krzynówka itd

a moim zdaniem warto, nie wyobrazam sobie mundialu bez argentyny to bylby szok nie awansowac z tak latwych eliminacji. maradona mowil cos o rezygnacji, ale decyzje ma podjac po eliminacjach. zostaly im 2 mecze z peru powinni zalatwic sprawe szybko i szykowac sie na urugwaj. portugalia to inna bajka bo ten zespol potrzebuje jeszcze wpadki szwedow. boje sie troche o to ze portugali moze odpuscic w przypadku gdyby szwecja wygrala bo wtedy ich szanse spadna wlasciwie do 0. chce grac grubo te eliminacje i dlatego wybralem takie typy, a nie szukam na sile zakladow w meczach o nic, czy w szlagierach jak np. rosja- niemcy
CIekawe bo nikt sobie nie wyobrazal ME2008 bez Anglii i jakos ich nie było hehe, a Argentyna jak tak dalej bedzie grac to nie bedziej jej na MS2010, rzecz sie tyczy tak samo portugalii grecji, osobiscie to nie stawial bym na nich szkoda kasy, Bosnia wydaje sie najpewniejsza, Słowacja postawi kropke nad i, Serbia, Izrael, być może TUrcja się lepiej pokaże
 
T 0

torjager

Użytkownik
porazki anglikow i niemcow wg mnie wogole nie wchodza w gre. obie reprezentacje klasowe, w formie i bez watpienia jedni z faworytow do wygrania imprezy. anglicy o awans juz nie walcza, ale o miejsce w kadrze na mundial jak najbardziej. dla niemcow arcywazny mecz i jak zwykle beda odpowiednio przygotowani i zmotywowani. stac ich na zwyciestwo, ale napastnicy nie grzesza ostatnio skutecznoscia. w obu przypadkach typ X2 wydaje sie bardzo prawdopodobny.
 
liptonek44 0

liptonek44

Użytkownik
Radzę zwrócić uwagę na mecz Serbia - Rumunia. Gospodarze są już o krok od awansu do finałów Mistrzostw Świata. Serbowie na dwie kolejki przed końcem kwalifikacji są liderem grupy(przewaga nad drugą Francją wynosi 4 punkty). Jeśli podopieczni Radomira Anticia zdobędą komplet punktów,zapewnią sobie udział w turnieju w RPA. Goście z kolei nie mają już szans na awans i dla nich ten mecz nie będzie miał specjalnego znaczenia. Moim zdaniem zapowiada się pewna wygrana gospodarzy. Dodajmy, że Rumunia przegrała w marcu na swoim terenie z Serbią 2:3.
Typ: Serbia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom