>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kwalifikacje do MŚ 2010 - 10.10.2009 (Europa)

Status
Zamknięty.
X 0

xerror

Użytkownik
swoja droga dzis postanowilem zlamac jedna regule i postawic kilka meczy w eliminacjach euro
1 zaklad postawilem 50 zl na niemcy ktorzy graja na wyjezdzie z rosja obie druzyny walcza o 1 miejsce w grupie pierwszy mecz w niemczech skonczyl sie 2 : 1 dla szwabow obawiam sie ze ten zakladzik mi nie wejdzie poniewaz mozliwe jest ze bedzie remis... stawki sa wysokie na betclick ponad 2,70 na N i 2,50 na R
2 mecz taki bardziej dla zachowania jednego pewniaka to Wlosi ktorzy garaja z Irlandia, wlochom potrzebna jest wygrana i sa pewni wyjscia
i na marginesie postawilem kolejne 50 zl na Egipt ktory gra z zambia w eliminacjach afryki, zastanawiam sie nad Anglia ktora gra z ukraina ale anglia pewnie wyjdzie w 2 skladzie bo maja juz awans a ukraina bedzie walczyla o zwyciestwo ktore jest im bardzo potrzebne, mam do was pytanie jak byscie obstawili te mecze ktore ja obstawilem jakbyscie mogli powiedzcie czym sie kierujecie pozdrawiam ???? zazwyczaj obstawiam ligi na ktorych mniejwiecej sie znam czyli Angielska i Wloska ale w sumie wyplata wplynela to i moglem eliminacje obstawic
 
X 0

xxkrzysiekxx19

Użytkownik
a co myslicie meczu Czechy-Polska ja mysle ze tu wszystko oze sie zdazyc... tymczasowy trener, piłkarze beda chcielli sie pokazac by nowy trener na nich stawial... i mysle ze nasi piłkarze beda chcieli cos udowodnic ale nie wierze w wielki sukces... stawiam 1:1 co o tym myslicie???
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Ja to jednak mysle, ze mozemy sprawic niespodzianke, dlaczego ? Tak jak koleszka wczesniej napisal: W kadrze sa mlodzi ludzie ktorzy maja szanse zadomowic sie w niej na dluzej. Taktyka na ten mecz wcale nie jest glupia, potrzebujemy punktow jesli marzymy nadal o zajeciu drugiego miejsca. Postawienie na szybki atak: Jelen i Grosik szybkos ich moze dac nam szanse na stworzenie sytuacji i strzelenie moze jakies bramki, w koncu gospodarze tez potrzebuja tych punktow i beda atakowac, jesli bedziemy madrze sie bronic Czesi zaczna sie denerwowac i coraz wieksza liczba graczy atakowac i wtedy bedzie szansa zeby ich ukasic heh. Tak ja to widze choc martwi mnie, ze Kuba nie jest w formie bo mogl by nam pomoc na skrzydle. Ja osobiscie boje sie o obrone, ze popelnimy bledy i bedzie wszystko jasne po pierwszej polowie ale jestem Polakiem i wieze, ze nasi kopacze dadza z siebie wszystko i dadza nam troche radosci po tych slabym meczach za kadencji Leo. Jesli chodzi o typy to mozna zagrac, ze Nasi strzela bramke kurs w okolicy 1,5 raczej bedzie bo nie wiem bo jestem w pracy i nie moge sprawdzic bo niektore strony mam zablokowane.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Dania - Szwecja (Handicap 1:0) ⛔
Typ: X
Kurs: 4.90
Bukmacher: unibet

Analiza: Jutro o 20.00 w Kopenhadze Hiszpan Manuel Mejuto Gonzalez rozpocznie spotkanie eliminacyjne do MŚ 2010, w którym Duńczycy podejmować będą reprezentację Szwecji.
Podopieczni Mortena Olsena obecnie liderują swojej grupie, mając 3 punkty przewagi nad ich jutrzejszym rywalem. Rozczarowująca postawa Portugalczyków, którzy do Duńczyków tracą aż 5 oczek, sprawiła, iż wygrana ze Szwedami zapewni im udział w przyszłorocznym Mundialu na boiskach RPA. Remis również będzie satysfakcjonującym ich wynikiem, gdyż legitymują się dużo lepszym bilansem bramkowym w porównaniu z ich najgroźniejszymi rywalami, mając jeszcze do rozegrania (również u siebie) mecz ze słabymi Węgrami.
Inna sytuacja panuje w obozie Szwedów. Oni nie mogą już sobie pozwolić na jakiekolwiek kalkulacje. Jeżeli polegną w jutrzejszym meczu, to najprawdopodobniej tym samym pozwolą wyprzedzić się Portugalczykom, którzy powinni jutro bez większych problemów uporać się przed własną publicznością ze wspomnianymi Węgrami. Zapewne Ibra i spółka nie dopuszczają do siebie takiej myśli i zawalczą jutrzejszego wieczora o pełną pulę, która nie tylko znacznie przybliży ich do gry w barażach, ale da im również szansę na walkę o 1. miejsce w grupie i bezpośredni awans do Mistrzostw Świata.
Piłkarze Larsa Lagerbäcka w ostatnim czasie prezentują się naprawdę dobrze, dysponując przy tym również nieco lepszym składem niż ich jutrzejszy rywal. Spotkanie w Kopenhadze na pewno będzie zacięte, ale w pojedynku dwóch drużyn ze Skandynawii lepszą powinna okazać się ta z Północy, która ma zdecydowanie więcej do stracenia. Moim zdaniem bardziej zdeterminowani Szwedzi okażą się jutro o tę jedną bramkę lepsi. Mój typ: 2:1 dla gości.

Przypuszczalne składy obu drużyn:
Dania: Sorensen - Jacobsen, Kjaer, Agger, Jacobsen - Ch. Poulsen, Jorgensen, Rommedahl, Tomasson - J. Poulsen, Nordstrand
Szwecja: Isaksson - Mellberg, Majstorović, Nilsson, Safari - Elm, Svensson, Kallstrom, Holmen - Rosenberg, Ibrahimović
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Spotkanie: Finlandia - Walia
Typ: X
Kurs: 3,2
Bukmacher: Bet-At-Home

Analiza:

Mecz Finlandii z Walią to kolejne spotkanie z cyklu eliminacje do MŚ 2010. Obydwie ekipy to sąsiedzi w tabeli - Finlandia zajmuje 3 miejsce, a Walia jest 4 (dzieli ich 5 punktów różnicy). Zarówno dla Finlandii jak i dla Walii mecz ten będzie mniejszą stawkę, gdyż obie ekipy nie mają już szans na awans ani na grę w barażach. Spotkanie jest więc o prestiż i o punkty do rankingu co ma wpływ podczas losowań kolejnych eliminacji. Obie ekipy prezentują podobny poziom (są typowymi średniakami europejskimi choć Walia jeszcze niedawno była uznawana za naprawdę silną drużynę). I właśnie ze względu na znacznie mniejszą stawkę spotkanie spotkanie to może zakończyć się remisem. Zainteresowanie tym meczem również nie jest zbyt duże w obu tych krajach i prawdopodobnie selekcjonerzy obu drużyn będą chcieli wypróbować nowych zawodników, taktyki i swoje koncepcje pod kontem następnych eliminacji. Na boisku w Finlandii łatwo się nie gra o czym boleśnie jakiś czas temu przekonali się Polacy którzy w eliminacjach do ME&#39;08 przegrali tam 1:3. Lecz jeśli spojrzy się na wyniki Finów w tych eliminacjach to w roli faworyta można śmiało stawiać Walię, która z kolei w dotychczasowych meczach najczęściej minimalnie przegrywała swoje spotkania. Myślę że mecz ten jak żaden inny pasuje do scenariusza 0:0. Eksperci więcej szans dają jednak gospodarzom, ale według mnie się mocno mylą i Finowie którzy z trudem pokonali Azerów i zremisowali z Liechtensteinem nie poradzą sobie z Wyspiarzami. Remis według mnie jest najbardziej prawdopodobnym wynikiem, zwłaszcza że bezpośrednie spotkanie tych drużyn zawsze były wyrównane i obracały się wokół remisu. Dodtakową zachętom na postawienie na ten typ jest wysoki tak jak to w przypadku remisów kurs, który w tym przypadku wynosi 3,20. Mam nadzieję że jutro wyżej wymienione zespoły nie zawiodą moich oczekiwań i zgodnie podzielą się punktami.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
&quot;Uwaga - hiszpańska prasa rozpisuje się, że będzie bardzo dużo kartek w meczu Armenia - Hiszpania. Siedmiu piłkarzy reprezentacji Hiszpanii może wyczyścić sobie kartki przed mundialem. Bo gdyby zostali ukarani w następnym meczu, z Bośnią, to wówczas pauzują na mistrzostwach. Pytanie, czy będą zawracali sobie tym głowę.&quot; źródło : http://www.weszlo.com // Niech ktos napisze, gdzie to mozna grac.
 
barcelonczyk 170

barcelonczyk

Użytkownik
Spotkanie: Dania - Szwecja
Typ: 1
Kurs: 2,55
Buk: Unibet
Analiza:

Skandynawskie derby zapowiada się jako jedno z najciekawszych spotkań tej soboty. Duńczycy są pierwsi w grupie. Mają 18 punktów, czyli o trzy więcej niż drudzy w tabeli Szwedzi i o pięć więcej niż ciągle walczący o wyjazd do RPA Portugalczycy. Można się więc spodziewać walki na całego. Jeżeli wygrają Duńczycy zajmą na pewno pierwsze miejsce w grupie. Remis, lub zwycięstwo gości mocno pokrzyżuje sytuację w grupie, a kwestia awansu ważyć się będzie do ostatnie kolejki. Fakty na dzisiaj są takie, że Dania w tych eliminacjach nie przegrała jeszcze meczu – pięć zwycięstw i trzy remisy. Czerwono-Biały Dynamit wygrał i w Portugalii, i w Szwecji. Ale u siebie ze Szwedami Duńczycy nie wygrali dwóch ostatnich spotkań o punkty. W 2007 roku w walce o Euro 2008 doznali upokorzenia, dostając lanie aż 0:3. Czas przełamać złą passę.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jest taka opcja, może tylko to takie widzimisię ale ja jutro zaryzykuję. Czystą jedynkę na Ukrainę. W tabeli, przed Ukrainą są Chorwaci, być może będą się chcieli &quot;zemścić&quot; za EURO, nie wiem. Wiem tylko że to może być dodatkowy argument do meczu Ukraina - Anglia, a nie myśl przewodnia. Tak czy siak Anglicy mają już zagwarantowany występ.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Irlandia - Włochy

W przedostatnim meczy grupy 8 zagrają ze soba dwie dotychczas najlepsze ekipy Włosi i Irlandczycy. Sytuacja w tabeli jest klarowna, prowadzą Włosi z dwudziestoma punktami na koncie. Drudzy w tabeli Irlandczycy mają cztery punkty mniej. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Irlandii sprawi, że Włosi będą mogli już w sobotę cieszyć się z wywalczenia awansu do mundialu. W przypadku jednak ewentualne porażki, Italia ma ostatni mecz u siebie z Cyprem więc praktycznie awans to tylko formalność. Sam Lippi mówi przed meczem : &quot;Byłoby błędem grać w sobotę na remis. Wiemy, że dwa z trzech możliwych rezultatów są dla nas korzystne, ale zespół musi zagrać najlepiej jak potrafi&quot; w sumie co innego mógłby jako trener mówić, ale bądźmy szczerzy jeśli Włochom wystarcza remis to gęsto ten remis pada. Poza tym czy ktoś widział Squadra Azzurra brylujące w eliminacjach ? No właśnie.. dopiero jak przychodzi do konkretów drużyna pokazuje najlepsze co potrafi zagrać. Jeżeli chodzi o Irlandczyków to drugie miejsce w grupie raczej zapewnione, mają 5ptk przewagi na Bułgarią i ostatni mecz z Czarnogórą. W eliminacjach drużyna sporo remsowała między innymi pierwszy mecz z Włochami tyle że był to dosyć szczęśliwy wynik, jeśli dobrze pamiętam Pazzini bardzo szybko dostał czerwoną kartkę, Włosi grali w &quot;10&quot; i długo prowadzili 1-0.. Na korzyść gospodarzy na pewno przemawia osoba trenera a mianowicie Giovanni Trapattoni któremu na pewno szczególnie będzie zależało na dobrym rezultacie w starciu ze swoimi rodakami. Ogólnie wielkiego widowiska sie nie spodziewam, podział punktów całkiem realny.

Przewidywalne składy:

Irlandia: Given – O’Shea, Ledger, Dunne, Kilbane, McGeady, Hunt, Whelan, Andrews, Keane, Doyle

Włochy: Buffon – Zambrotta, Chiellini, Gamberini, Grosso, De Rossi, Pirlo, Camoranesi, Di Natale, Iaquinta, Rossi

Sędzia: Terje Hauge (Norwegia)

Moje typy:
Irlandia - Włochy X @2,70 ✅✅
under2,5 @1,55 ⛔
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Panie (jeżeli takowe na tym forum są) i panowie, co powiecie na mecz Belgia-Turcja? Praktycznie Turcy ciągle mają szansę na awans. Turcy w ostatnich 6 meczach przegrali 2 razy (z Hiszpanią i Francją) ale wygrali np z Ukrainą (3:0) na wyjeździe. Z kolei Belgowie to totalna klęska, w ostatnich 6 meczach zaliczyli aż 5 porażek i tylko 1 remis (1:1 w m.tow. z Chile). Jeżeli natomiast chodzi o historię spotkań to 2 razy wygrywali Turcy i 1 raz był remis. Tym bardziej dziwi mnie trochę wysoki kurs na faworyta tego spotkania czyli Turków, który waha się w granicach - 2 - .
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Co do meczu Turków, to warto poczekać, bo zdaje się, że będą mieli oni szanse na awans, tylko w przypadku potknięcia się Bośni. Meczyk Bośniaków o 18, a Turków o 20:45.
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
zobaczymy postawiłem na Turków 2X bo nie myślę żeby Belgia wygrała , oni i tak nie mają już szans. A 1,61 idzie kurs że Polacy strzelą gola...
Mnie to skusiło , uważam że nie stoimy na straconej pozycji, ci piłkarze którzy aktualnie są w kadrze grają regularnie, nie chodzi o np. Dudka. Ale sporo piłkarzy typu Grosik ma duży potencjał i jest przyszłością Naszej Reprezentacji.
Typy:
Polska strzeli gola 1,61
Turcja 2X 1,27
 
mackso 10

mackso

Użytkownik
&quot;Uwaga - hiszpańska prasa rozpisuje się, że będzie bardzo dużo kartek w meczu Armenia - Hiszpania. Siedmiu piłkarzy reprezentacji Hiszpanii może wyczyścić sobie kartki przed mundialem. Bo gdyby zostali ukarani w następnym meczu, z Bośnią, to wówczas pauzują na mistrzostwach. Pytanie, czy będą zawracali sobie tym głowę.&quot; źródło : http://www.weszlo.com // Niech ktos napisze, gdzie to mozna grac.


Tobet ma linie 3.5 kartki, za over daja 1.97.

Faktycznie tez czytalem, że zawodnicy beda chwili &quot;wyzerować&quot; sobie kartki, jakaś gazeta cytawała Puyola, który powiedział że np. sciagnie koszle by tylko sprowokowac sedziego do wyciagniecia kartonika.

Moim zdaniem linia jest fajnie ustawiona, 4.5 juz bym niegrał (tak jest np w meczu Rosja - Niemcy), a tak 4 kartki jak najbardziej prawdopodobne.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Federacja Rosyjska - Niemcy
Typ : Czas pierwszej bramki : Od 31-szej minuty lub później
Kurs : 2.20
Buk : Expekt
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 17.00 w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata w RPA zostanie rozegrane spotkanie grupy 4 pomiędzy Rosją a Niemcami. Mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie , ponieważ prowadzące w grupie Niemcy mają tylko punkt przewagi nad drugą Rosją , więc sytuacja w grupie czwartej jest otwarta i dzisiaj odbędzie się bój o pierwszą pozycję , która gwarantuje bezpośredni awans do MŚ.
Według mnie mecz ten będzie bardzo wyrównany i żadna z drużyn od pierwszego gwizdka sędziego nie rzuci się do szaleńczych ataków. Reprezentacja Niemiec przyjedzie do Moskwy nastawiona defensywnie , ponieważ każdy inny wynik jak wygrana Rosji gwarantuje im 1 miejsce. A jeśli chodzi o wynik spotkania myślę, że tak doświadczona drużyna jak Niemcy nie dają sobie pod koniec rozgrywek grupowych wydrzeć pierwszego miejsca.
Co do składów obu zespołów Rosja zagra w prawie najsilniejszym składzie, zabraknie jedynie obrońcy Denisa Kolodina. Natomiast reprezentacja Niemiec będzie osłabiona brakiem dwóch zawodników VFB Stuttgart obrońcy Serdara Tasciego i pomocnika Samiego Khediry. Zabraknie również doświadczonego bramkarza Roberta Enke , którego w bramce najprawdopodobniej zastąpi młody bramkarz Bayeru Leverkusen Rene Adler.
Przewidywane składy :
Rosja: Akinfeev - Anyukov, Ignashevich, V. Berezutskiy, Zhirkov - Semak, Zyryanov - Bystrov, Bilyaletdinov - Arshavin, Pogrebnyak

Niemcy: R. Adler - A. Friedrich, Mertesacker, Westermann, Lahm - Ballack, Hitzlsperger - Schweinsteiger, Özil, Podolski - Klose
pozdro ;)
 
waski1133 105

waski1133

Użytkownik
A mnie zaciekawil mecz na ktory wiekszosc z was nie zwraca uwagi :p mianowicie Liechtenstein - Azerbejdzan. Liechtenstein co prawda zdobyl punkt z Finlandia ale nie sądzicie że Azerbejdżan powinien dziś wygrać?
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
A mnie zaciekawil mecz na ktory wiekszosc z was nie zwraca uwagi :p mianowicie Liechtenstein - Azerbejdzan. Liechtenstein co prawda zdobyl punkt z Finlandia ale nie sądzicie że Azerbejdżan powinien dziś wygrać?
Sądzę, że Azerbejdżan wygra może nawet handicap.✅ 0-2 Stawiałbym na wygraną gości. Choć Liechtenstein już nie raz pokazał się z dobrej strony. Lecz i tak stawiił bym na Azerów po kursie około 2,6.✅ 0-2
kursy
2,6
4,00
 
B 0

berbecziomus

Użytkownik
A co sądzicie o takich typach:
Izrael - Mołdawia Mołdawia nie strzeli 1,57
Luksemburg - Szwajcaria Luksemburg nie strzeli 1,43
Słowacja - Słowenia 1x 1,15
Belgia - Turcja x2 1,30
Wiecie coś o składach w tych meczach? Czy któraś z drużyn się będzie oszczędzała?
Z tabel wynika, że raczej.
Co do typów na NIE STRZELI, pod uwagę brałem niewielką ilość goli strzelonych w całych eliminacjach i poziom przeciwnika.
A co sądzicie o Irlandia - Włochy x2 1,30?
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Zobaczymy jaki sklad wystawia Anglicy, ale raczej dam chyba za wiecej na Ukraincow z podporka. Mowie, nie widze zadnych wiekszych przeslanek jedynie poza ambicja synow Albionu, by mieli oni wygrac to spotkanie. Poza tym Czesi wracaja powoli do dobrej formy, co pokazali juz w meczu ze Slowacja i jestem dosc pewien, ze dadza sobie oni w miare spokojnie rade niezgranej, pelnej wielu niewiadomych druzynie pod wodza niezbyt wybitnego, powiedzmy sobie szczerze, trenera, druzynie Polski. Ciekawym typem wydaje sie jeszcze zwyciestwo Serbii, ktora w ten sposob zapewni sobie awans do MS, a gdzie tego maja dokonac jak nie u siebie? Przestrzegalbym jednak przed graniem handi, gdyz Rumuni zlym zespolem nie sa i moga sporo krwi napsuc Serbom w tym meczu. Jednakze nie beda oni moim zdaniem w stanie zdobyc tam chocby 1 pkt, zwlaszcza, ze graja juz o pietruszke, a zawodnicy Serbii sa w dobrej, a niektorzy wrecz w wysmienitej formie.
Poza tym mysle jeszcze o zwyciestwach Bulgarii (sa niezlym zespolem i jesli wygraja i przegra Irlandia beda mieli szanse na baraze), BiH (maja obecnie w zespole tak swietnych pilkarzy, ze powinni sobie poradzic z Estonczykami, choc zwyciestwo nie przyjdzie im latwo), grajaca niezgorsza pilke Czarnogory (maja kilku klasowych graczy, z bedacym w swietnej formie Joveticiem na czele, dodatkowo dobry wydaje sie typ na to, ze strzeli gola, tylko nigdzie niestety takiego typu nie widze) z nic nie pokazujaca (no moze poza dwukrotnym samobojem Kaladze w meczu z Wlochami;]) Gruzja. Do tego typy na over w meczach Rosja - Niemcy i Irlandia - Wlochy moim zdaniem sie zanosi, a juz typ, ze obie strzela to jak dla mnie z 7-8/10.
Dodatkowo radze nie dawac zbyt duzo na Grekow, a juz na pewno nie handi, gdyz w mojej opinii istnieje tu najwieksza szansa na niespodzianke i sam zagram za troche x2.
Tak wiec moje typy na eliminacje europejskie to:
Ukraina - Anglia 1x @ 1,5 ✅ 1:0 ✅
Czechy - Polska 1 @ 1,5 ✅ 2:0 ✅
Serbia - Rumunia 1 @ 1,5 ✅ 5:0 ✅
Cypr - Bulgaria 2 @ 1,95 ⛔ 4:1 ⛔
Estonia - BiH 2 @ 1,4 ✅ 0:2 ✅
Czarnogora - Gruzja 1 @ 1,65 ✅ 2:1 ✅
Rosja - Niemcy obie strzela; over 2,5 @ 1,64; 1,9 ⛔ 0:1 ⛔
Irlandia - Wlochy obie strzela; over 2,5 @ 1,95; 2,35 ✅ 2:2 ✅
Skutecznosc nienajgorsza, mozna bylo ladne kupony stworzyc ????
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
A co sądzicie o takich typach:

Izrael - Mołdawia Mołdawia nie strzeli 1,57
Luksemburg - Szwajcaria Luksemburg nie strzeli 1,43
Słowacja - Słowenia 1x 1,15
Belgia - Turcja x2 1,30

Wiecie coś o składach w tych meczach? Czy któraś z drużyn się będzie oszczędzała?
Z tabel wynika, że raczej.
Co do typów na NIE STRZELI, pod uwagę brałem niewielką ilość goli strzelonych w całych eliminacjach i poziom przeciwnika.

A co sądzicie o Irlandia - Włochy x2 1,30?
Sądzę że Włochy mogą zremisować. I tak mają awans a wygrana im się przyda merytorycznie dla ogrania ????

Izrael może mieć problemy z Mołdawią gdyż goście potrafią grać fajną piłkę , stawiał bym na under 2,5 albo że Izrael wygra.
Turcy OK. Choć gdy Bośna wygra to wtedy Turcy będą grać o pietruszkę
Słowacja Słowenia nie mam zdania
Na Szwajcarów stawaiał bym handicap ale twój typ jest calkiem prawdopodobny.
Pozdrawiam.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Ma tutaj moze ktos sklady Rumunii i Serbii??Bo zastanawiam sie nad tym spotkaniem mimo iz robi sie z tego &quot;masówka&quot; dodatkowo szukam jakiegos drugiego typu zeby skleic Ako 2-2,25.Macie jakies propozycje??Tylko estonia - Bosnia odpada bo mi to smierdzi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom