>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do MŚ 2010 - 10.10.2009 (Europa)

Status
Zamknięty.
M 0

marcin17d

Użytkownik
Ja bym jeszcze ze swojej strony zagrał Białoruś - Kazachstan myśle, że Kazachstan to typowy nabijacz punktów a Białoruś może nie gra dobrej piłki ale jeżeli wierzą w cuda to powinni wygrać ten mecz bo wszystko jeszcze jest możliwe nawet to że zagrają barażach.

Białoruś - Kazachstan 1 @ 1,30
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
Full Squad:

Goalkeepers: Vladimir Stojkovic (Sporting), Vladimir Disljenkovic (Metallurg Donetsk), Bojan Isailovic (Cukaricki)

Defenders: Branislav Ivanovic (Chelsea), Antonio Rukavina (Skenderbeu), Nemanja Vidic (Manchester United), Neven Subotic (Borussia Dortmund), Aleksandar Lukovic (Javor), Ivica Dragutinovic (Sevilla), Ivan Obradovic (Real Zaragoza), Aleksandar Kolarov (Lazio)

Midfielders: Dejan Stankovic (Internazionale), Gojko Kacar (Hertha BSC), Nenad Milijas (Wolverhampton Wanderers), Zdravko Kuzmanovic (VfB Stuttgart), Radosav Petrovic (Partizan Belgrade), Milos Krasic (CSKA Moskou), Zoran Tosic (Manchester United), Milos Ninkovic (Dynamo Kiev), Milan Jovanovic (Standard Liege)

Attackers: Nikola Zigic (Valencia), Marko Pantelic (Ajax), Marko Milinkovic (MFK Kosice)






nie wiem jak rumunia
 
X 0

xerror

Użytkownik
witam ponownie wszedl mi meczyk Egiptu i mam 50% kasy do wydania na kolejne zaklady o ile juz mam obstawione niemcy ze wygraja oraz anglie z ukraina to zastanawiam sie czy nie pokusic sie i zalozyc za wygrana wlochow okolo 200 zl?? pytanie do profesjonalistow myslicie ze opyla sie tyle stawiac na wlochow? i zastanawia mnie walka skandynawskich narodowosci ???? jak byscie obstawili Danie ze Szwecja ?
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Ja mam taki system, że gram przeciwk za niewielką stawkę, a jak wygrają nasi, to jestem szczęśliwy, a jak przegrają, mam pewną pociechę (choć marną). Dziś nie za wiele przemawia na naszą korzyść niestety. Choć to tylko sport, kto wie, kto wie...
 
D 5

devil13england

Użytkownik
witam ponownie wszedl mi meczyk Egiptu i mam 50% kasy do wydania na kolejne zaklady o ile juz mam obstawione niemcy ze wygraja oraz anglie z ukraina to zastanawiam sie czy nie pokusic sie i zalozyc za wygrana wlochow okolo 200 zl?? pytanie do profesjonalistow myslicie ze opyla sie tyle stawiac na wlochow? i zastanawia mnie walka skandynawskich narodowosci ???? jak byscie obstawili Danie ze Szwecja ?
Co do spotkania Włochów (ja nazywam ich &quot;makaronami) to caly czas widze przed oczyma nudne 1-1 Irlandia bedzie pewnie nacierac a Włochow remis zadowoli w pełni.Innego remisu jak 1-1 raczej nie widze a win Włochów to jakies powiedzial bym 25%
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Jak najbardziej do gry, osobiście zagrałem na dokładny wynik 1:1. Jakoś nie wierzę w porażkę Niemców, a jakieś gole muszą chyba paść. Przeczytałem także na BA, że Niemcy zawsze wygrywali pojedynki z drużynami prowadzonymi przez Hiddinka.
 
C 0

cinkowskii

Użytkownik
To niezle , obie druzyny strzelaja dosys duzo 21 i 24 gole chyba takie odpowiedniki martwi mnie tylko ze malo traca tzn nie wiecej niz 8 ktoras z tych druzyn a druga mniej nie chce mi sie dokladnie sprawdzac A wie ktos moze czy obie druzyny wyjda w mocnym skladzie czy jakies powazne braki w kadrze jednej z druzyn ?
 
C 0

cinkowskii

Użytkownik
Ale lipa wtopy (0 : 1) w meczu ruskow i szwabow mozna bylo uniknac wystarczyl nie stawiac meczow ktorych druzyny nie sa zmotywowane tzn ruscy maja 21 punktow Finlandia ma 14 zostaly 2 mecze i nawet jesli ruscy przegraja oba mecze czyli dzisiejszy tzn juz przegrali i nastepny a Finlandia wygra oba pozostale to Ruscy i tak wychodza grajac baraze natomiast Finlandia nie wychodzi a szwabia wychodzi z pierwszego miejsca
Chociaz liczylem ze Ruscy beda chcieli wyjsc z pierwszego miejsca
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Mecz:Czechy-Polska
Typ-over 2.5 bramki
Kurs-1.82
Bukmacher:betsson
Analiza:
Ostatnia faza eliminacji do Mundialu.Czesi mają 12 pkt po 8 meczach,a Polska 11 też po 8 grach,obie drużyny mają szanse na wyjazd do RPA,więc mecz potraktują szalenie poważnie,zwłaszcza że strata pkt może oznaczać koniec szans któreś z drużyn.To oznaczać może że np. przy przewadze 1 bramkowej drużyna przegrywająca może zagrać ofensywnie zapominając od obronie i bramki lecą itd.
Nowy trener naszej Reprezentacji powołał dziwną kadrę.Duża rotacja nastąpiła w defensywnie,która pewnie będzie nie zgrana i może popełniać błędy,a Czesi w każdym meczu u siebie strzelali coś,a my coś traciliśmy na wyjazdach.Poza tym jeżeli tak przeanalizować nasze powołania to najsilniejsza jest linia ofensywna,a trener Majewski ma zamiar ofensywnie nastawić zespół z 2 napastnikami,2 skrzydłowymi i 1 ofensywnm pomocnikiem.
Wszystkie te rzeczy sprawiają że decyduje się postawić na over-powyżej 2.5 goli.
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Na chwilę teraźniejszą wielkim zaskoczeniem dla mnie jest to iż Bułgaria przegrywa 3-1 z Cyprem. Bułgarzy gdyby wygrali mieliby teoretyczne szanse na baraże z kolei Cypryjczycy grają o nic. Rozczarowuje mnie postawa gości którzy mają w swojej ekipie wspaniałych graczy takich jak Petrov czy Berbatov.
 
X 0

xerror

Użytkownik
poki co jeden mecz mi nie wszedl mianowicie anglikow ok dostali w 13 min czerwona kartke ale widac okrutnie ze sie podlozyli ostatni raz na nich stawiam, o ile kocham lige angielska to reprezentacji tej nie wielbie zenada z ich strony byle by Chorwacji dokopac no nic zobaczymy czy slowacja wygra i wlosi ????
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Ktos tutaj cos pisal o Anglikach.No wiec dorzuce cos od siebie.Anglicy maja już awans.Wywalczyli go przed miesiacem jak pokonali Chorwacje 5-1 na Wembley.Tą samą Chorwacje ograli 4-1 w Rijece bodajrze.I ta sama Chorwacja wywaliła Anglików w poprzednich eliminacjach z mistrzostw Europy.Co sie tutaj nasówa???Czy Anglicy wystawią mocny skład ???Niesadze.Mysle ze przejda obojętnie obok tego spotkania i zaryzykował bym nawet win Ukrainy.
Ostatni mecz Ukraina gra w Andorze wiec mozna im dopisac 3pkt a jak sie dopisze kolejne 3pkt za win nad Anglia to mamy Ukraine w barazach a Chorwacje gdzie?????W d..... ???? I zadowoleni i Ukraińcy I Anglicy ???? Dodam jeszcze ze Ukraina sprawiła Anglii problemy juz na Wembley przegrywajac tylko 2-1.
Ja tylko dodam teraz ze Chorwaci sa w dup.....:jezora: mozna Ukrainie gratulowac baraży ????
PS Nie wiem o co kaman ale na bet365 jest 5 minuta meczu i kurs 2,00 na Serbów a jest 0-0
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
to samo w bahu nagle z 1,5 wzrosl kurs na serbow okolo 4-5 minuty na 2.05, nie zagralem bo smierdzialo czyms... ale chetnie bym sie dowiedzial co tam bylo
 
D 5

devil13england

Użytkownik
I miał byc over w naszym meczu i pewnie dupa z tego bo nasze &quot;dziewczyny&quot; mimo ze mialy jakies sytuacje to nie potrafia strzelic gola juz od okolo 200 minut!!!!!!PZPN ustawi mecze z Mongolia i Hong Kongiem zeby postrzelac i poprawic nastroje i bedzie git ???? !!!! Mogłem dać ten win czechów bo nasze panienki to sie nadaja ale na korek do dup....!!!!!!!!!!
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
No i wiekszosc typow sie sprawdzila, zawiedli Rosjanie, Bulgarzy tez, ale jak widac te zespoly sa slabsze niz wygladaly... Reszta na szczescie ladnie lub pieknie (jak Serbia np:])
 
P 0

pluton

Użytkownik
Czechy - Polska 1 +
Estonia - Bośnia 2 +
Serbia - Rumunia 1 +
Portugalia - Węgry 1 +
Rosja - Niemcy 2 +
Irlandia - Włochy X2 +
Ukraina - Anglia 1X +
-------------------
Słowacja - Słowenia 1 -

Tak niewiele brakło, żeby pierwszy kupon po wizycie na tym forum wszedł. Stawka niewielka, 5zł, bo to taki składaniec, ale ciśnienie podskoczyło, szczególnie po kontrowersyjnym meczu Ukraińców oraz bardzo ryzykownym meczu Niemców. Niestety - chytry traci dwa razy. Szkoda, ale człowiek uczy się na własnych błędach. Mam nadzieję, że w środę poszczęści się bardziej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom