>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do MŚ 2010 - 15.10.2008 (Europa)

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Słowacja - Polska (under/over 2.5) ✅
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Jutro o 20.30 w Bratysławie rozpocznie się kolejne spotkanie eliminacyjne do MŚ 2010, w którym reprezentacja Słowacji podejmować będzie reprezentację Polski.
Piłkarze Leo Beenhakkera, wspólnie ze Słowenią, z dorobkiem 7 punktów przewodzą Grupie 3. Natomiast Słowacy, mając jedno oczko mniej, zajmują w niej 3 miejsce.
Błaszczykowski, Smolarek, Murawski i Boruc narzekali na drobne urazy i nie trenowali w poniedziałek z resztą zespołu, ale sami zainteresowani, jak i lekarze kadry uspokajają twierdząc, że na środowy pojedynek będą w pełni formy.
Nie zagra na pewno Wawrzyniak, którego miejsce na lewej stronie obrony najprawdopodobniej zajmie Krzynówek.
Słowacy nie będą mogli skorzystać z usług Romana Kratochvila, który w starciu z San Marino obejrzał czerwoną kartkę. W jego miejsce powołany został Radoslav Zabawnik, a do kolegów dołączył również Marek Sapara, który wcześniej był chory. Z kolei ze zgrupowania musiał wyjechać kontuzjowany Jan Mucha.
Wszystkie 3 spotkania eliminacyjne Słowaków kończyły się wynikami over&#39;owymi (zwycięstwa z Irlandią Północną 2:1 i San Marino 3:1 oraz porażka ze Słowenią 1:2). Moim zdaniem podobnie będzie również jutrzejszego wieczoru, kiedy naprzeciw Hamsika i spółki staną Brożek, Błaszczykowski, Roger, czy Smolarek.
Mój typ: 3:1 dla piłkarzy Beenhakkera.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Słowacja – Polska Typ: 2 Kurs: 2,55 Stawka: 7/10⛔⛔
Jak dla mnie znowu typ na Polaków typem dnia. Polacy po świetnym meczu w Chorzowie zwyciężyli Czechów 2:1. Kurs na Polaków już spadł bo jeszcze kilka dni temu wynosił 2,80. Z pośród naszych zawodników tylko Jakub Wawrzyniak nie zagra w meczu ze Słowakami z powodu kontuzji. Większe problemy mają Słowacy. W meczu z San Marino (3:1) nie zagrali oszczędzani na Polaków lider zespołu Mark Hamsik i Jan Durica. Z polakami na pewno nie zagrają kontuzjowany obrońca Liverpoolu Martin Skrtel oraz Roman Kratochvil który dostał w meczu z San Marino czerwoną kartkę ( w jego miejsce awaryjnie powołany Radoslav Zabavnik). Po za tym indywidualnie ćwiczyli bramkarz Legi Warszawa Jan Mucha i obrońca Balazs Borbely którzy maja problemy zdrowotne ale zostaną z kadrą do środy. Nie trenował Marek Sapara. Słowacy mają 5 zawodników którzy w każdej chwili mogą zostać dowołani do zespołu. Widać ze straty kadrowe mają wielkie i zobaczymy jak uda się zastąpić tych wszystkich graczy. W Polskiej kadrze świetna atmosfera. Leo Beenhakker w wywiadzie dzień po meczu był w świetnym nastroju powiem nawet że nie widziałem go tak zadowolonego od bardzo dawna. Trener Polaków wypowiadał się na temat naszej gry, powiedział także że mecz ze Słowakami będzie trudniejszy niż mecz z Czechami ale tak szczerze mówiąc to co miał powiedzieć jest profesjonalistą i nie mógł powiedzieć że pojedziemy tam i pokonamy Słowaków. Trener zapytany o swojego ochroniarza który chodzi za nim nawet podczas meczy odpowiedział że kocha tego człowieka, bardzo lubi to że się nim opiekuje co pokazało jak bardzo poprawił się nastrój naszemu trenerowi bo chyba nikt nie wyobraża sobie takiej wypowiedzi jeszcze miesiąc temu. Na pewno wielkim atutem Słowaków jest ich stadion ale myślę że rozpędzeni niewątpliwie Polacy zrobią kolejną powtórkę sprzed dwóch lat i tak jak wtedy po zwycięstwie u siebie z Portugalią zwyciężyli na wyjeździe z Belgią tak teraz po zwycięstwie u siebie z Czechami zwyciężą na wyjeździe ze Słowacją. Jeszcze raz napisze to co pisałem w analizie przed meczem z Czechami: historia lubi się powtarzać i mam nadzieję że tym razem także się powtórzy.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
AustriaSerbia Typ: 2 Kurs: 2,45 Stawka: 5/10✅✅
Zacznę od tego że Serbia ma niewątpliwie szanse na awans z tej grupy chociażby z drugiego miejsca do baraży. Francja czy Rumunia to drużyny które w 100% są w ich zasięgu i zapowiada się zacięta walka o 2 pierwsze miejsca pomiędzy tymi trzema drużynami. Serbia jest przez wielu nie doceniana ze względu na słabą grę w eliminacjach do EURO 2008. Racja w tamtych eliminacjach zagrali słabo ale teraz ich cel to awans na mistrzostwa świata które w 2010 roku odbędą się w RPA. Austria na pewno marzy także o awansie ale ich szanse na to są znikome. Wszyscy się nimi zachwycali po zwycięstwie u siebie z Francją 3:1 w pierwszym meczu ale jak się później okazało to nie ich świetna gra tylko fatalny występ Francuzów przyczynił się do tego zwycięstwa. W następnych meczach Austriacy się wręcz kompromitowali: przegrali z Litwą 2:0 (!) i zremisowali z … Wyspami Owczymi 1:1 (!)(!). Te wyniki pokazują że jednak nowy trener nie pomógł im w poprawieniu skuteczności. Serbowie natomiast w tych eliminacjach wygrali u siebie z Wyspami Owczymi (2:0) i z Litwą w ostatnim meczu (3:0) oraz przegrali po dobrym bądź bardzo dobrym meczu z Francją (2:1). Mój typ opieram przede wszystkim na tym że Serbowie to efektownie (ostatnio nie efektywnie) grająca drużyna, a Austriacy którzy nie potrafią wygrać z Wyspami Owczymi nie sądzę by zdołali choćby zremisować z drużyną o wiele lepszą nawet jeśli grają u siebie.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
BiałoruśAnglia Typ: handicap (1:0) – 2 Kurs: 1,80 Stawka: 7/10✅✅
Ciekawe spotkanie. Na trudny teren do Białorusi przyjedzie nie pokonana w tych eliminacjach reprezentacja Anglii. Goście rozegrali w tych eliminacjach 3 mecze: z Andorą, Chorwacją i Kazachstanem i co ciekawe wszystkie wygrali z handicapem. Sądzę że jeśli Anglia ten mecz wygra to zrobi to z handicapem. Białorusini pokonali w tych eliminacjach Andorę i przegrali z Ukrainą. Anglia po tym jak nie zakwalifikowała się sensacyjnie na EURO teraz będzie chciała jak najszybciej awansować na mundial i kto wie czy nie zrobią tego jako pierwsi z całej Europy. Nie będę się rozpisywał Anglia powinna ten mecz wygrać i mam nadzieję różnicą minimum dwóch bramek.


Portugalia – Albania Typ: handicap (0:1) – 1 Kurs: 1,25 Stawka:7,5/10⛔⛔
No i kolejny pojedynek w którym zagram handicap tutaj myślę wszyscy się ze mną zgodzą. Portugalia po stracie punktów ze Szwecją w sobotę i wcześniej u siebie z Danią (2:3) musi odzyskać zaufanie swoich fanów i świetnym do tego meczem będzie potyczka z Albanią. Albania ostatnio przegrała z Węgrami 2:0 i myślę że w środę Portugalczycy się zabawią i zobaczymy tutaj hokejowy wynik.


RosjaFinlandia Typ: 1 Kurs: 1,30 Stawka: 7,5/10✅✅
Rosjanie podejmą na swoim gorącym terenie Finów. To pierwszy plus przemawiający za Rosjanami. Drugi to ich świetna ostatnio gra. Przegrali z Niemcami 2:1 ale remis to minimum jakie im się w tym meczu należało, a to był mecz wyjazdowy i Finowie to nie Niemcy. Finowie pokonali w sobotę u siebie Azerów 1:0, a wcześniej zremisowali z Niemcami 3:3 ale to także u siebie. Widać że Rosjanie już o Euro zapomnieli i znowu grają piękną dla oka piłkę.

Czechy – Słowenia Typ: 1 Kurs: 1,35 Stawka: 7,5/10✅✅
Czesi po porażce w meczu z nami teraz już niewątpliwie muszą wygrać. Jeśli tego nie zrobią oprócz Polaków także Słoweńcy zaczną im uciekać. Co tu dużo mówić Czesi to po prostu muszą wygrać i sądzę że wygrają. Słowenia ostatnio pokonała Irlandię Północną 2:0 (dwa gole w końcówce) po bardzo słabej grze. Nie wiadomo czy zagra ich podstawowy bramkarz Petr Cech który w meczu z Polską nabawił się kontuzji mięśni uda. Nie wydaje mi się by bardzo przeciętnie grający Słoweńcy przez kilka dni zrobili taki postęp by choć zremisować z Czechami którzy na dodatek zagrają przed własną publicznością.
 
mcgrady1 0

mcgrady1

Użytkownik
Estonia - Turcja Typ: 2 1,45 ⛔⛔ 0-0 ⛔⛔

Reprezentacja Estonii jest ostatnio w fatalnej formie. W trzech meczach eliminacji zdobyła zaledwie dwa gole tracąc ich aż 13, z czego aż 7 w przegranym wyjazdowym spotkaniu z Bośnią i Herzegoviną.

Zdecydowanie lepiej wygląda sytuacja Turcji. Co prawda dopiero trzecie miejsce w tabeli nie daje awansu, ale strata zaledwie dwóch punktów do prowodzącej Hiszpanii jest całkiem dobrym punktem wyjścia do dalszej rywalizacji. Turcy rozpoczęli eliminacje od wygranej w Armenii (2:0) oraz remisu z Belgią na własnym terenie (1:1). W miniony weekend również u siebie rozprawili się z Bośnią-Herzegowiną wygrywając 2:1 po trafieniach Sarioglu i Erdinca.

Trudno spodziewać się aby dobrze poukładana drużyna Turcji miała stracić niezwykle potrzebne w rywalizacji o awans punkty. Estończycy powinni jednak tym razem postawić nieco wyżej poprzeczkę swojemu rywalowi i nie dać się tak zlać jak miało to miejsce w meczach z Bośnią-Herzegowiną i Hiszpanią.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
up
Zrób jeszcze jedną edycje i nazwij ją np: &quot;Moje propozycje i trzy słowa dlaczego tak a nie inaczej.&quot;;-) Takie suche typy podawaj w dziele z kuponami a pisząc w tym dziale wysil się troche bardziej i napisz coś &quot;od siebie&quot;.
pozdrawiam;-)
Teraz o meczach...
Nie będe orginalny bo moim zdaniem najpewniejszym typem z przyzwoitym kursem jest dwójka na Hiszpanię. Mistrzowie Europy pewnie prowadzą w swojej grupie i w swoich trzech spotkaniach nie stracili nawet bramki. To ważna wiadomość bo Hiszpanie byli znani z dziurawej defensywy tymczasem Casillas wciąż zachowuje czyste konto. Co prawda rywale nie byli na razie najwyższej klasy a pierwsze ważne spotkanie to właśnie mecz z Belgami. Cóż, Belgów nie ma co się bać bo grając szeroko można rozklepać każdą drużynę. Nie wierze, żeby gospodarze urwali jakieś punkty.
Tak więc, Hiszpania jako kurs ten przyzwoity... Śmiało można grać handicap na Niemcy. Kurs jest niewiele mniejszy a szkopy mają znakomity zespół i taką Walie spokojnie pokonają. W zespole niemieckim było zamieszanie z wiązane z wywaleniem Kuranyiego z drużyny ale ten precedens nie powinien wpłynąć na zespół bo Kuranyi nawarzone piwo musi sam wypić i tyle...
Słabeusza podejmują u siebie również Portugalczycy. Jeśli dobrze pamiętam to w ostatnim meczu zremisowali ze Szwecją. Teraz mecz dużo łatwiejszy. Jest kwartet zawodników którzy mogą sami to spotkanie wygrać. O kim mowa..: Ronaldo, Nani, Quaresma i Deco. Ten mecz to będzie wydarzenie bez precedensu i Portugalczycy bezsprzecznie wygrają swoje spotkanie.
Hiszpania + Niemcy (ewentualnie z handi) + Portugalia (również można z handi)
Te trzy spotkanie (bez handicapów) dają łącznie AKO powyżej 2.00.;-)
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
bet-at-home
Japonia - Uzbekistan 1 1,2
Estonia-Turcja 2 1.45
Litwa-Wyspy Owcze 1,1

W przypadku pierwszego meczu roznica klas miedzy zespolami jest olbrzymia, wiec moze tu byc pogrom. Turcy to klasowa druzyna, a Estonczycy maja prawo byc rozbici po ostatnich meczach. Mam nadzieje, ze niezla forma Wysp Owczych potwierdza sie tylko na ich boisku.
Co do waszych typow, dla mnie duze ryzyko to stawianie na Czechów i Anglików. Jesli ktos pisze ze Slowency meczyli sie z Irlandia Płn, to przeciez Czesi z nimi zremisowali. Slowenia jest na fali i mysle, ze na pewno tanio skory nie sprzeda, a jak zagra tak jak z nami, to moze nawet zremisowac.
Odnosnie meczu Angoli to trzeba jednak docenic klase pilkarzy bialoruskich. Wystarczy zobaczyc co BATE gra w LM. Poza tym angolom moze powoli zaczac brakowac zapalu, a dla Bialorusi ten mecz to wielkie swieto.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Mnie najbardziej podoba się typ na Bułgarię. Mają dość trudną sytuację i na pewno możliwości by ją poprawić. Poza tym mimo bardzo dobrego występu z Czechami jakoś nie wydaje mi się abyśmy wygrali również na Słowacji. Jednak typ na remis bardzo prawdopodobny i również zamierzam go zagrać...
 
marcol 1

marcol

Użytkownik
Grecja - Szwajcaria
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam. 15 października Grecja na własnym terenie w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata podejmie Szwajcarie. Grecja rozegrała już 3 mecze i w 3 wygrała. Bilans bramek Grecji to 8 zdobytych i 0 straconych. Grecja gra bardzo dobrze i nie traci przy tym bramek. Szwajcaria grała również 3 mecze, dwa u siebie oraz jeden na wyjeździe. U siebie raz wygrała i raz przegrała, na wyjeździe był remis. Bilans bramek to 5 zdobytych i 5 zdobytych. W tym meczu będę liczył na skuteczność Angelosa Charisteasa i Theofanisa Gekasa którzy zdobyli po 3 bramki w eliminacjach. Uważam, że Grecja gra bardzo dobrze na tych eliminacjach i widać to po ostatnich meczach.​

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia.​
 
L 237

lookash

Użytkownik
Niemcy vs Walia (+1) 1 1,55
Lider grupy czwartej - Niemcy podejmą u siebie niespodziewanego wicelidera - Walię.Fakt że Walia zajmuje wysoką drugą lokatę świadczy to że grali oprócz Rosji z dosyć mało wymagającymi rywalami.Zwycięstwa u siebie 2-0 z Liechtensteinem i 1-0 z Azerbejdżananem oraz wyjazdowa porażka 1-2 z Rosją to bilnas Walijczyków.Niemcy pewnie kroczą ze spotkania na spotaknie ku awansowi do MŚ.Ostatnio wymęczone zwycięstwo z reprezentacją Sbornej ,wcześniej remis z Finalndia i wysoka wygrana z Liechtensteinem.W obozie kadry niemieckiej ostatnio głośno zrobiło się w związku w wyrzuceniem Kevina Kuranyi&#39;ego który nie wrócił po sobotnim meczu do hotelu z drużyną.Pod znakiem zapytania stoi występ kapitana reprezentacji - Michaela Ballacka. Michael przechodzi proces leczenia i zobaczymy, jakie wieści przyniesie najbliższy czas - powiedział menedżer zespołu, Oliver Bierhoff. Mecz podobnie jak ten z Rosją odbędzie się w Dormundzie na Signal Iduna Park gdzie gospodarzy wspierać będzie 80-tysięczna publiczność.Sędzią głównym spotkania będzie mało doświadczony 40-letni Francuz Laurent Duhamel.Spotkanie ma tylko jednego faworyta a rezultat inny niż przekonywujące zwycięstwo gospodarzy będzie sporym zaskoczeniem.Mam nadzieję że zobaczymy dużo bramek zwłaszcza w wykonaniu naszych zachodnich sąsiadów.

Przewidywane składy :
Niemcy
R. Adler - A. Friedrich, Mertesacker, Westermann, Lahm - Ballack, Hitzlsperger - Schweinsteiger, Trochowski - Klose, Podolski
Walia
Hennessey - Gunter, Morgan, Williams, Bale - C. Robinson, Edwards - S. Davies, Koumas, Bellamy - C. Evans


Czechy vs Słowenia 1 1,42
Można by powidzieć że Czechom pali się grunt pod nogami.Ich sytuacja w grupie za ciekawie nie wygląda o czym świadczy czwarta pozycja po dwóch rozegranych meczach.Bezbramkowy remis z Irlandią Pólnocą i porażka w Chorzowie z reprezentacją Polski stawia w mało komfortowej sytuacji naszych południowych sąsiadów.Czesi mimo 8. miejsca w światowym rankingu przez ostatnie parę lat nic poważnego nie ugrali na ważnych imprezach.Brak kwalifikacji do mundialu oznaczałby totalną porażkę w wykonaniu zespołu.Wie o tym zapewne trener Rada którego pozycja powoli staje się zagrożona.Czesi podejdą do spotkania maksymalnie skoncentrowani i nie widzę innego możliwego wyniku jak ich zwycięstwo w dzisiejszym meczu.​
 
makaveli23 177,4K

makaveli23

Typer Miesiaca
Hleb nie zagra z Anglia, zweza to bardzo mocno mozliwosci Bialorusi w ataku. Nie widze dzisiaj Angli nawet w oslanieniu tracacej bramki, tak wiec Bialorus nie strzeli (1.75) jest moim typem.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Bosnia-Armenia
Typ:Bosnia wygra do zera
Kurs:2,2
Buk: Gamebookers
Analiza:
Dzis w spotkaniu 5 grupy eliminacji do ms 2010 spotkaja sie bosnia i hercegowina i armenia . Bosnia zajmuje jak narazie 4 miejsce z bilansem 1-0-2 . Armenia po 3 porazkach zajmuje 5 miejsce . Co ciekawe Armenia nie strzelila jeszcze gola !! Warto przypomniec ze Armenia nie strzelila bramki od 4 spotkan , mysle ze dzis bedzie podobnie .
11/10-08 Mistrzostwa Świata 2010, Kwalifikacje Grupa 5 Belgia vs. Armenia 2:0
10/09-08 Mistrzostwa Świata 2010, Kwalifikacje Grupa 5 Hiszpania vs. Armenia 4:0
06/09-08 Mistrzostwa Świata 2010, Kwalifikacje Grupa 5 Armenia vs. Turcja 0:2
01/06-08 Międz. Mecze Towarzyskie Grecja vs. Armenia 0:0

Armenia prezentuje tylko i wylacznie defensywny styl gry niezaleznie z kim gra . Sadze ze dzis Bosnia wygra do zera .
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
-

Belgia - Hiszpania
Typ: Hiszpania -0.5
Kurs: 1.82
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dniu dzisiejszym o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata pomiędzy Belgią, a Hiszpanią. Gospodarze po trzech seriach spotkań plasują się na drugim miejscu, co jest niewątpliwie małą niespodziankę. Dotychczas w swoich meczach odnieśli zwycięstwa 3:2 nad bardzo słabo spisującym się zespołem Estonii, remis na bardzo ciężkim terenie w Turcji, stamtąd Belgowie zdołali wywieźć jeden punkt po remisie 1:1. W sobotę Belgowie pokonali 2:0 Armenię, która jak wiadomo potentatem w piłce nożnej nie jest. Wygrane w słabym stylu z Estonią i Armenią niczego nie pokazały o tym, że Belgowie potrafią dobrze grać w piłkę. Podziw dla Belgów jedynie budzi remis z Turkami, choć i w tamtym meczu niczego specjalnego nie zaprezentowali, wyprowadzając nieliczne kontry, prócz tego bronili się niemal całe spotkanie przed atakami Turków. Natomiast Hiszpanie tegoroczni mistrzowie Europy w eliminacjach idą jak burza nie tracąc jeszcze żadnej bramki. Odnieśli dotychczas wygrane nad u siebie Bośnią i Hercegowiną 1:0 i Armenią 4:0 oraz wygrana na wyjeździe z Estonią 3:0. Hiszpanie jeżeli zagrają dzisiaj z Belgią jak w poprzednich spotkaniach nie powinni mieć większych problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Przewidywalne składy:
Belgia: Stijnen - Gillet, Simons, Kompany, Vermaelen, Van Damme - Fellaïni, Vertonghen, Witsel, Dembele - Sonck

Hiszpania: Casillas - Sergio Ramos, Albiol, Puyol, Capdevila - Cazorla, Senna, Xavi,
Iniesta - David Villa, Fernando Torres
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
Hleb nie zagra z Anglia, zweza to bardzo mocno mozliwosci Bialorusi w ataku. Nie widze dzisiaj Angli nawet w oslanieniu tracacej bramki, tak wiec Bialorus nie strzeli (1.75) jest moim typem.
nie jest to co prawda potwierdzona informacja jeszcze na 100%, ale z hlebem czy bez niego bialorus raczej nie strzeli. hleb po dlugiej kontuzji nawet jak zagra to nie bedzie napewno w wybornej formie. dobry typ
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Dla mnie dziś bardzo pewne wydaje sie zwycięstwo Niemiec, kurs mały ale można grubo stawiać. Nasi sąsiedzi ida jak burza i choć mała porażka nie zrobiłaby im większej krzywdy to z pewnościa pamiętają mecz sprzed roku gdzie padł remis 0-0. Do drużyny po kontuzji powraca Ballack i mimo sędziwego wieku nadal strzela bramki i jest filarem zespołu. Najmniej pewny wygląda bramkarz i to zarówno w interwenacjach jak i po minie przy każdej podbramkowej akcji. Jednak uważam że Niemcy przed własną publicznością spokojnie zwyciężą.
Kolejnym ciekawym spotkaniem jest występ Turków którzy po zaliczeniu świetnego wystepu na Euro maja jeszcze większy apetyt na mistrzostwa Świata. Ostatni mecz z Bośnia i Hercegowiną był naprawdę miły dla oka. Bardzo duzo akcji, podań lecz brak tej decydującej sekundy dla uwieńczenia całej akcji. Pikarze tureccy chyba wygrali płuca na loterii gdyż tak żywotnej drużyny, która biega na pełnych obrotach całe 90 minut to jeszcze nie widziałem. Estonia to biedny graj, nie błyszczą niczym w tych kwalifikacjach i są typowym chłopcem do bicia. jak dla mnie turcy ich zabiegają i zapewniom 3 punkty.
Słowacja - Polska, trudny mecz ja tu upatruję remisu ale że mam wolny czas wieczorem to spędze go oglądając mecz dlateo licze na sporo bramek. A bramki jest kto strzelać Błaszczykowski i Brożek w świetnej formie więc liczę conajmniej na dwucyfrowy wynik ???? . A tak zupełnie powaznie to irytuje mnie gra krzynówka który to upatruje strzelenia gola z każdej pozycji, chocby to był zerowy kąt. Ostatnio wystapił w roli obrońcy i to własnie z Jego winy stracilismy gola i Leo nie mógł nazwac meczu idealnym. W druzynie gospodarzy spore bramki co mam nadzieję wykorzystają nasi piłkarze. Każdy mecz przybliża nas również do zakończenia prezesury przez Listkiewicza więc też jest sie z czego cieszyć.
Ponad to oczekuje zwycięstwa Rosjan i anglików. Rosja gra naprawdę dobrą piłkę z kolei Anglia musi pokazać że nadal sie liczy w światowym futbolu.
 
W 33

wroclawiak

Użytkownik
Spotkanie:Bosnia - Armenia
Typ: handi (0-1) 1
Kurs z Bwin:1.95
Analiza:Gospodarze z roku na rok preznetują się co raz lepiej w Europie.Pokazują to dobitnie tegoroczne kwalifikacje do mundialu.W pierwszym spotkaniu przegrali minimalnie na wyjeździe z mocną Hiszpanią 1-0,grając przez długą okres meczu na dobrym poziomie.W następnym meczu rozgromili u siebie Estonia ,aż 7-0 co przyjęto z wielką radością,bo dawno Bośniacy nie wygrali meczu tak liczbą goli o ile wogóle wygrali.W sobote grali na wyjeździe z Turcją i również pokazali się z dobre strony przgrywając minimalnie 2-1.Obie porażki były minimalne i nie zasłużone.Czy tak dobra gra to przypadek?Wątpie..Skład gospodarzy przentuje się bardzo dobrze w pomocy Salihovic z Hoffenheim ,Rahimic z CSKA Moskwa ,Pjanic z Lyon i Misimovic z VFL Wolfsburg..zatem są to piłkarze grający w bardzo dobrych ligach i większość z nich stanowi trzon pomocy w swoich klubach.W ataku także duet napastnikó z Bundesligi -Dzeko z Wolfsburga i Ibisevic z hoffenheim.Obaj są w optymalnej formie,zatem na bramki można liczyć.Goście zagrają bez kilku graczy ,co tym bardziej utwierdza mnie przy tym typie.
 
D 0

dikimow43420

Użytkownik
Spotkanie:Słowacja - Polska
połowa czasu/pełny czas
Typ:X/2
Kurs:6.00
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Polacy po świetnym zwycięstwie z drużyną Czeską w kolejnym meczu eliminacji do Mistrzostw Świata zmierzą się z reprezentacją Słowacji.Gospodarz zdobył jak narazie 6 pkt przy 7 zdobytych przez Polaków. S-kadra zagrała tak jak z portugalią ,a więc nasi potrafią grać w ważnych meczach co pokazali z Czechami.Oby niezaprzestali grania ofensywnego futbolu a w niektórych fragmentach gry znakomita defensywa razem z Arturem Borucem.
Słowacja jest osłabiona kilkowa zawodnikami a szczególnie z formacji defensywnej.To ze Polacy wygraja to jestem przekonany ale ja typuje remis do połowy a to za sprawą kłopotów polaków z dochodzeniem pod pole karne przeciwnka, co w drugiej połowie zmienia sie na lepsze i tu widze szanse dla wejścia mojego typu.
Napewno gra ofensywna bedzie leżała na barkach Błaszczykowskiego i Rogera,a szczególnie tego pierwszego.
Z tego co pisze na portalach internetowych to wskazuje że więcej ma być kibiców z Polski niż kibiców dopingujących gospodarzy.
Prqawdopodobny skład na mecz ze Słowacją
Boruc - Wasilewski, Żewłakow, Dudka, Krzynówek (Wojtkowiak) - Błaszczykowski, M. Lewandowski, Murawski, Smolarek - Roger - Brożek.
Po wywiadach z Leo Beenhakkerem można się spodziewać w początkowej fazie gry bez większego ryzyka i sprawdzenie rywala tak więc moje przypuszczenia są bardzo prawdopodobne.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : Chorwacja - Andora (0:4)
Typ : 1
Kurs : 2.30
Buk. : Bwin
Analiza : Na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie w ramach El. do mistrzostw świata w 2010 r ! Chorwacja aktualnie w tabeli zajmuje 3 pozycje i mają po 3 spotkaniach tylko 4 pk . Na górze tabeli z kompletem punktów jest Anglia a na drugim miejscu są Ukraincy z dorobkiem 7 oczek !
Chorwaci spotkania elimininacyjne zaczlie od wysokiego zwycięstwa na własnym stadionie 3-0 z Kazachstanem ! Następnie zostali rozgromieni u siebie 1-4 przez Anglików , którzy sie srogo zrewanzowali za poprzednie el.do Mistrzostw Europy w 2008 roku gdzie Chorwaci odebrali awans Anglikom ! W ostatnią sobote Chorwaci zremisowali 0-0 na wyjeździe z Ukrainą ! Mysle , że dzisiaj czas najwyższy na koplet punktów i poprawienie zdobyczy bramkowej , gdzie mają tylko 4 strzelone i 4 stracone gole ! Andora to widomo najsłabsza druzyna z tabeli jak i piłkarskiego świata , nie ma co duzo tutaj o nich pisać w pierwszym spotkaniu przegrali na wyjeździe 3-0 z Kazachstanem gdzie chorwacja pokonała kazachstan 3-0 !
Następnie ulegli u siebie 0-2 z Anglią oraz przegrali u siebie 1-3 z Białorusią , może i cięzko sie gra u nich ale na wyjeździe oni nie stanowią żadnego zespoły to są tzw , chłopcy do bicia , na obcym terenie . W ostatnich El.do mistrzostw Europy w 2008 r Chrowaci pokonali zawodników z Andory 7-0 ! Dzisiaj sie spodziewam podobnego wyniku ! Dlatego gram , że jak sie doda 4 gole Andorze to i tak wygrają Chorwaci !
Mój typ 7-0 !
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
zapewniam Cie ze twoje bardziej sensowne nie są to po pierwsze a po drugie to to ze gralismy slabo to nie jest tylko moja opinia tylko wiekszosci tych ktorzy ogladali ten mecz i w tv i na zywo. Poczytaj wypowiedzi kibicow trenerow i samych pilkarzy. A najlepsza wypowiedz to Wojtkowiaka &quot;cóż przegraliśmy w końcówce ale w wielu sytuacjach Słowacy grali lepiej i swobodniej niż my a my gubiliśmy sie w obronie&quot; no i wypowiedz Kasperczaka (moze to i nie jest autorytet ale jednak) &quot;Słowacy grali swobodniej choć też szarpali gre. W koncowce widac bylo brak koncentracjiw polskim zespole. Dla mnie sprawiedliwym wynikiem byłby remis&quot;

Rajdy skrzydłami Słowaków były naprawdę groźne choć piłki dogrywane w końcowym efekcie niecelnie. Ogolnie mecz nie byl wyjatkowo ciekawy bo brakoalo otwartej pilki ktora dopiero w koncowce zaprezentowali Słowacy (troche błąd - wielbłąd - Boruca dodal im skrzydel). Okazje z obu stron. Wynik jest wynikiem Słowacja jest liderem. Jesli bedzie grać tak jak do tej pory to przy tym skladzie grupy ma szanse wyjsc. Jesli Polska nie zacznie grac skladnie i z polotem to zaczne sie obawiac o awans zwlaszcza ze zaden zespol (no chyba tylko San Marino) nie sklada broni. Z taka gra o punkty bedzie ciezko. Najlepiej zebysmy mecze u siebie grali na Slaskim to przynajmniej u siebie nie bedziemy ich tracic.
I co teraz będziesz mi jakieś wypowiedzi przytaczał? Zagrali słabo i na 100% nie zasłużyli na zwycięstwo. Ty chyba opisujesz ostatnie 10 minut bo to co oni grali w pierwszej połowie to śmiech na sali. W drugiej się poprawili ale nie zasłużyli na zwycięstwo. Futbol jest niesprawiedliwy ale to co się stało to zwykłe frajerstwo i niedoświadczenie naszej drużyny. Nie będę sie z tobą dalej sprzeczał bo to jest bezsensu:jezora:
 
matex 0

matex

Użytkownik
Mam nadzieję, że to nie podchodzi pod spam, ale chciałbym wyrazic swoją krótką opinie na temat tego meczu. Wg. Leo pogubił sie trochę w tym co robi. Przeciez sam mówił, że cały czas wpaja swoim piłkarzom, że najlepszą obrona jest atak, że nie mozna odpuszczać, że trzeba grać do końca... i co robi ? za jedynego napastnika wpuszcza pomocnika, który zapewne miał grać bardziej w obornie....

szkoda 3 pkt.......
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom