>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do MŚ 2010 - 15.10.2008 (Europa)

Status
Zamknięty.
D 5

devil13england

Użytkownik
Co powiecie o moich typach podam pare i prosze o pare sugestii i odpowiedzi bo mysle cos ruszyc wiecej dengów na srode :

Rosja - Finlandia 1 mysle ze rosja wygra bo napewno zakladali sobie ze w dwóch meczach pazdziernikowych zdobeda choc 3 pkt z niemcami sie nie udało wiec finów powinni ograc

Czechy - Słowenia 1 czesi powinni wygrac bo narazie zawodza w naszej grupie i jesli mysla o awansie musza to sptkanie poprostu wygrac

Litwa - Wyspy Owcze 1 lub lb 2,5 2 lub handicap 1 mysle ze wyspy owcze nie zrobia w trzy dni dwoch niespodzianek i dostana teraz lomot tym bardziej ze litwa przegrała z serbia

Malta - Wegry 2 wegrzy co wygrywac maja to wygrywaja (albania) wiec mysle ze tutaj tez powinni sobie poradzic

Bosnia - Armenia 1 jak dla mnie to jest bardzo pewny typ bosnia zagrała dobrze i z turcja i miesiac temu z hiszpania ale obydwa mecze przegrali czy bedzie podobnie jak z estonia??

Estonia - turcja 2 turcja w silnej grupie i jak mysli o awansie to powinnie zdobywac punkty z takim przeciwnikiem nawet grajac na wyjezdzie

Niemcy - Walia 1 tutaj chyba nie ma watpliwosci co do zwyciestwa niemcow

Brazylia - Kolumbia 1 brazylijczycy koncertowo zagrali w wenezueli i tutaj powinni wygrac zmazujac plame poprzedniego remisu u siebie z boliwia

Paragwaj - Peru 1 lider z outsaiderem mysle ze paragwaj wygra i umocni sie na proadzeniu w tabelii

Co myslicie zeby z tego zagrac a co odpuscic????

Extra typ ktory mozna sprubowac zagrac to Luksemburg - Moldawia 1x
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Takie moje przemyślenia:

Rosja - Finlandia 1 - 1,30 Stawka: 8/10

Rosja ten mecz po prostu wygra. Są o wiele lepsza drużyną, mają wieksze aspiracje i są w wyższej formie. I ten Rosyjski teren na którym może paść dosłownie każdy, a na pewno Finowie...

Czechy - Słowenia 1 - 1,30 Stawka: 7/10
Czesi po nie ukrywajmy słabym starcie muszą ten mecz wygrać. Nawet jeśli nie zagra Petr Cech to nie sadzę by dobrze spisujący się Słoweńcy byli w stanie strzelić chociażby gola Czechom tzn. może gola im się może i uda zdobyć ale chociażby zremisować nie sądzę.

Słowacja - Polska 2 - 2,80 Stawka: 7/10
Jak już wcześniej pisałem analizę dodam później, a podstawowe informacje zna każdy jak dla mnie typ dnia.

Austria - Serbia 2 - 2,45 Stawka: 7,5/10
Do tego meczu także dodam obszerniejszą analizę ale tak w streszczeniu nie wierze by grający w kratkę Austriacy pokonali rozpędzonych po zwycięstwie z Litwą Serbów...

Białoruś - Anglia (1:0) 2 - 1,70 Stawka: 8,5/10
Postaram się dodac analizę również do tego spotkania . Zauważmy że jeżeli Anglia wygrywa ostatnio to wysoko i sądzę że tak samo będzie w meczu z Białorusią. Są zdeterminowani po klęsce w ostatnich eliminacjach i teraz podejrzewam że awansują na mundial jako pierwsi...

Belgia - Hiszpania (1:0) 2 - 2,90 Stawka: 7,5/10
Sądzę że Hiszpanie wygrają ten mecz. Dlaczego ten handicap? A no dlatego że Belgia ma tak słabą obronę której Estonia była w stanie strzelić 2 bramki. Sądzę że Hiszpania strzeli przynajmniej 3 gole Belgom lecz i handicap 2 bramkowy ma bardzo ciekawy kurs.

Portugalia - Albania (0:1) 1 - 1,25 Stawka: 8,5/10
Po nieudanym starcie do eliminacji Portugalczycy muszą się zrehabilitować. Przed własną publicznością podejrzewam że Portugalia zabawi się z Albanią i zobaczymy hokejowy wynik ...
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Rosja - Finlandia
Rosja w meczu z Niemncami zaczęła grać dobrze dopiero gdy źle skrócił kąt Adler i padła bramka na 2:1 Wtedy zobaczyliśmy tę Rosję z Euro. Finlandia zawsze się meczy z Azerami ale i tak nie gra rewelacyjnie. Nie powinna sobie dać rady z Rosją. Natomiast Rosja jeśli chce awansować to musi punkty zdobywać.
Typ:1

Litwa - Wyspy Owcze
Typowy mecz na odrobienie strat z ostatniego bezdyskusyjnie przegranego meczu z Serbią. Gradu bramek nie przewiduję. 2 3 do zera.
Jako że ostatnio Wyspy strzeliły teraz może nie strzelą (na wyjazdach rzadko im się to zdarza)
Typ:1 kurs:1,15
Typ:Wyspy nie strzelą kurs:1,60 (jak widać Buki nie lekceważą Wysp)

Niemcy - Walia
Niemcy zagrali bardzo dobry mecz z Rosją mimo iż w 2 połowie grali słabiej i pozwolili Rosjanom na stworzenie kilku sytuacji (w tym słupek). Oddali bardzo dużo groznych strzałow i gdyby lepsza skutecznosc to byloby wyzej do jednego (no powiedzmy ze sytuacje sie zrownowazyly).
Walijczycy graja szybko i robia duzo szumu ale z lepszym rywalem gubia sie i przegrywają. Mysle ze tak bedzie i tym razem
Typ:1

Taki kupon za stawkę 100, 200zł opłaca sie postawic
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Wszyscy się mądrzą to i ja coś od siebie dodam:jezora:
Słowacja-Polska under 2,5 1,70
Wiele osób twierdzi, że po wspaniałym zwycięstwie nad Czechami czeka nas spacerek i łatwe 3pkt w Bratysławie, otóż nic bardziej mylnego. Nasza reprezentacja zazwyczaj słabiej gra drugi mecz. Mecz z Czechami był sprawą życia i śmierci i dlatego wyzwolił tak niezwykłą motywację w naszych piłkarzach i kosztował ich ogromnie dużo sił fizycznych i mentalnych. Mecz ze Słowakami będzie o wiele trudniejszy nie tylko dlatego, że gramy na wyjeździe, ale też dlatego, że Słowacy zrobią wszystko żeby nas pokonać, wykorzystać nasze zmęczenie i uśpioną czujność po meczu z Czechami. Oczywiście jestem przekonany że nasi piłkarze podejdą do tego meczu bardzo skoncentrowani, ale myślę, że będą musieli gryźć glebę, żeby coś w tym meczu ugrać, spodziewam się zatem dużo walki i raczej mało bramek.
Pewność typu: 7/10
Irlandia-Cypr under 2,5 1,95
Kurs moim zdaniem &quot;prezent&quot;. Irlandia raczej nie zachwyca ofensywną grą, jest to solidna, ale raczej niezbyt ciekawa ekipa, którą cechuje twarda gra w obronie i niezwykła waleczność. Cypr ostatnio bardzo podniósł swój poziom gry i na pewno nie będzie łatwo Irlandczykom strzelać bramek, ale nie powinni ich też stracić w tym meczu, dlatego typuję tu under.
Pewność typu: 8/10
Luksemburg-Mołdawia 1x 1,92
Mój &quot;Typ dnia&quot; na tą kolejke. Luksemburg jeszcze do niedawna był chłopcem do bicia na poziomie San Marino, Andorry itp. W ostatnich kilku latach podnieśli jednak niesamowicie swoje umiejętności i potrafią walczyć z dużo lepszymi od siebie zespołami i uważam że ich zwycięstwo nad Szwajcarią wcale nie było przypadkiem. Mołdawia jest tylko ciut lepsza od Luksemburga, a biorąc pod uwagę że to Luksemburg będzie gospodarzem to Mołdawia tu moim zdaniem nie wygra.
Dla mniej odważnych polecam typ: Luksemburg strzeli 1,50
Pewność: 7/10
Gruzja-Bułgaria 1x 1,98
Kurs również zachęcający. Gruzja to bardzo ciężki teren do zdobycia, a ponieważ Bułgarzy nie prezentują nic specjalnego do tej pory to nie sądzę, żeby wywieźli stąd 3pkt.
Pewność typu: 6/10
Walia nie strzeli 1,57
Walijczycy owszem potrafią dobrze bronić, ale w ofensywie nie mają już czym postraszyć, a już zwłaszcza takiej drużyny jak wicemistrzowie Europy, oczywiście zawsze istnieje ryzyko, że wpadnie jakiś przypadkowy gol, bo Niemcy będą np. wysoko prowadzić i się rozluźnią, ale wydaje mi się, że jednak nie tym razem.
Pewność typu: 7/10
Czechy-Słowenia 1 1,45
Na &quot;podbicie&quot; jak znalazł. Czesi mają nóż na gardle i muszą ten mecz wygrać. Bardzo bym się zdziwił gdyby stało się inaczej.
Pewność typu: 9/10
Norwegia-Holandia 2 1,95
Najbardziej ryzykowny z moich typów, ale myślę, że przy tym kursie godny uwagi. Norwegowie już od dawna nie prezentują takiego poziomu jak jeszcze kilka lat temu moim zdaniem są w tym momencie o klasę gorsi niż za swoich najlepszych lat i Holendrzy z pewnością spróbują to wykorzystać. Myślę, że warto zagrać singla na ich wygraną
Pewność typu: 6/10
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Wszyscy się mądrzą to i ja coś od siebie dodam:jezora:

Słowacja-Polska under 2,5 1,70

Wiele osób twierdzi, że po wspaniałym zwycięstwie nad Czechami czeka nas spacerek i łatwe 3pkt w Bratysławie, otóż nic bardziej mylnego. Nasza reprezentacja zazwyczaj słabiej gra drugi mecz. Mecz z Czechami był sprawą życia i śmierci i dlatego wyzwolił tak niezwykłą motywację w naszych piłkarzach i kosztował ich ogromnie dużo sił fizycznych i mentalnych. Mecz ze Słowakami będzie o wiele trudniejszy nie tylko dlatego, że gramy na wyjeździe, ale też dlatego, że Słowacy zrobią wszystko żeby nas pokonać, wykorzystać nasze zmęczenie i uśpioną czujność po meczu z Czechami. Oczywiście jestem przekonany że nasi piłkarze podejdą do tego meczu bardzo skoncentrowani, ale myślę, że będą musieli gryźć glebę, żeby coś w tym meczu ugrać, spodziewam się zatem dużo walki i raczej mało bramek.

Pewność typu: 7/10

Irlandia-Cypr under 2,5 1,95

Kurs moim zdaniem &quot;prezent&quot;. Irlandia raczej nie zachwyca ofensywną grą, jest to solidna, ale raczej niezbyt ciekawa ekipa, którą cechuje twarda gra w obronie i niezwykła waleczność. Cypr ostatnio bardzo podniósł swój poziom gry i na pewno nie będzie łatwo Irlandczykom strzelać bramek, ale nie powinni ich też stracić w tym meczu, dlatego typuję tu under.

Pewność typu: 8/10

Luksemburg-Mołdawia 1x 1,92

Mój &quot;Typ dnia&quot; na tą kolejke. Luksemburg jeszcze do niedawna był chłopcem do bicia na poziomie San Marino, Andorry itp. W ostatnich kilku latach podnieśli jednak niesamowicie swoje umiejętności i potrafią walczyć z dużo lepszymi od siebie zespołami i uważam że ich zwycięstwo nad Szwajcarią wcale nie było przypadkiem. Mołdawia jest tylko ciut lepsza od Luksemburga, a biorąc pod uwagę że to Luksemburg będzie gospodarzem to Mołdawia tu moim zdaniem nie wygra.
Dla mniej odważnych polecam typ: Luksemburg strzeli 1,50

Pewność: 7/10

Gruzja-Bułgaria 1x 1,98

Kurs również zachęcający. Gruzja to bardzo ciężki teren do zdobycia, a ponieważ Bułgarzy nie prezentują nic specjalnego do tej pory to nie sądzę, żeby wywieźli stąd 3pkt.

Pewność typu: 6/10

Walia nie strzeli 1,57

Walijczycy owszem potrafią dobrze bronić, ale w ofensywie nie mają już czym postraszyć, a już zwłaszcza takiej drużyny jak wicemistrzowie Europy, oczywiście zawsze istnieje ryzyko, że wpadnie jakiś przypadkowy gol, bo Niemcy będą np. wysoko prowadzić i się rozluźnią, ale wydaje mi się, że jednak nie tym razem.

Pewność typu: 7/10

Czechy-Słowenia 1 1,45

Na &quot;podbicie&quot; jak znalazł. Czesi mają nóż na gardle i muszą ten mecz wygrać. Bardzo bym się zdziwił gdyby stało się inaczej.

Pewność typu: 9/10

Norwegia-Holandia 2 1,95

Najbardziej ryzykowny z moich typów, ale myślę, że przy tym kursie godny uwagi. Norwegowie już od dawna nie prezentują takiego poziomu jak jeszcze kilka lat temu moim zdaniem są w tym momencie o klasę gorsi niż za swoich najlepszych lat i Holendrzy z pewnością spróbują to wykorzystać. Myślę, że warto zagrać singla na ich wygraną

Pewność typu: 6/10


Jeśli chodzi o Luksemburg to typ ze strzeli bramkę jest ryzykowny bo to nie sa zespoly o dobrym ataku a obrone maja zalezna od rywala. 0:0 moze pasc. Dlatego sklaniam sie jednak 1x. Natomiast cd Holandi się nie moge zgodzic po obejrzeniu meczu Szkocja - Norwegia. Co prawda ktoś taki jak Iwelumo ze Szkocji nie trafil do pustej bramki ale Norwegowie stworzyli sobie naprawde wiele dobrych groznych okazji i az dziw ze nie wygrali tego meczu. W meczu z Islandia tez mieli pecha i to wielkiego. Mysle ze 1x to jest rozsadny typ bo Holandia nie gra tak jak grala w pierwszych 3meczach Euro
 
R 0

robb

Użytkownik
Mecz Irlandia - Cypr zgodzę się że nie jest wcale takim pewnym typem patrząc na poprzednie mecze tych drużyn. Więc tu może się wszystko zdarzyć. Rok temu w meczu obu tych drużyn na terenie Irlandii padł remis 1:1 a 2 lata temu na Cyprze, Cypr wygrał 5:2. W tym spotkaniu może dojść do wszystkiego więc ja wolę nie ryzykować.

Mecz Norwegia-Holandia niby pewna 2 ale tutaj może się wszystko zdarzyć Norwegia u siebie tylko remis z Islandia 2:2. Gdzie Holandia wygrała z nimi pewnie 2:0 u siebie. Ja bym chętnie obstawił ten mecz ale jest jednak to ryzyko.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Mecz Czechy - Słowenią podobno stał sie jednym z najpopularniejszych meczy na jaki typerzy chcą ładować kasę. Wiemy jak się kończą masówki. Tzn Czesi faktycznie mają nóż na gardle ale mimo to ja odpuszczam (Słowenia nie jest też taka słaba).

No i warto dodać, że kursy na Czechów rosną z dnia na dzień (czemu? - doceniają klase rywala?)
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Mecz Czechy - Słowenią podobno stał sie jednym z najpopularniejszych meczy na jaki typerzy chcą ładować kasę. Wiemy jak się kończą masówki. Tzn Czesi faktycznie mają nóż na gardle ale mimo to ja odpuszczam (Słowenia nie jest też taka słaba).

No i warto dodać, że kursy na Czechów rosną z dnia na dzień (czemu? - doceniają klase rywala?)
Widziałeś jak gra Słowenia? Z nami zagrali chyba najlepszy mecz, chociaż i tak nie zagrali najlepiej. Ostatnio u sibie z Irlandią Północną męczyli się i przez cały mecz walczyli z wyspiarzami w środku pola. To jak się kończą masówki to bardziej stereotyp, a na pewno na tym poziomie tylko po prostu na 10 takich sytuacji 1 nie wejdzie i zostaje rozdmuchana więc nie sądze by Czesi tutaj nie pokonali Słowenii.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Widziałeś jak gra Słowenia? Z nami zagrali chyba najlepszy mecz, chociaż i tak nie zagrali najlepiej. Ostatnio u sibie z Irlandią Północną męczyli się i przez cały mecz walczyli z wyspiarzami w środku pola. To jak się kończą masówki to bardziej stereotyp, a na pewno na tym poziomie tylko po prostu na 10 takich sytuacji 1 nie wejdzie i zostaje rozdmuchana więc nie sądze by Czesi tutaj nie pokonali Słowenii.
Według statystyk prowadzonych przez bukmacherów 1 na 4 nie wchodzi (według powyzszych kryteriow). Cd meczu... Irlandia płn w poprzednich eliminacjach była rewelacją i nie takie drużyny ogrywała więc twoj przyklad jest malo adekwatny. Ja uwazam tak i mam na to swoje argumenty ktore juz nie raz przedstawilem i jedni moga sie zasugerowac i odpuszcza a drudzy oleją i zagrają. A Ty jak se uwazasz inaczej to pisz swoj typ i nie zawracaj dupy. A jak Cie bardzo swedzi to zagraj na to z duza kasa i jak wejdzie to twoje szczescie chyba nie?
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Według statystyk prowadzonych przez bukmacherów 1 na 4 nie wchodzi (według powyzszych kryteriow). Cd meczu... Irlandia płn w poprzednich eliminacjach była rewelacją i nie takie drużyny ogrywała więc twoj przyklad jest malo adekwatny. Ja uwazam tak i mam na to swoje argumenty ktore juz nie raz przedstawilem i jedni moga sie zasugerowac i odpuszcza a drudzy oleją i zagrają. A Ty jak se uwazasz inaczej to pisz swoj typ i nie zawracaj dupy. A jak Cie bardzo swedzi to zagraj na to z duza kasa i jak wejdzie to twoje szczescie chyba nie?
Z jaką ty mi Irlandią Północną wyjeżdżasz skoro ta rozmowa jest o meczu Czechy - Słowenia?? I jeśli o to ci chodzi to żebyś wiedział że zagram za dużą kase (oczywiście jak dla mnie dużą kasę bo dla ciebie to może byc mało) bo to pewniak jakich na środę mało.

PS. To o co ci chodziło z tą Irlandią??
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Z jaką ty mi Irlandią Północną wyjeżdżasz skoro ta rozmowa jest o meczu Czechy - Słowenia?? I jeśli o to ci chodzi to żebyś wiedział że zagram za dużą kase (oczywiście jak dla mnie dużą kasę bo dla ciebie to może byc mało) bo to pewniak jakich na środę mało.

PS. To o co ci chodziło z tą Irlandią??
Śledź uwaznie rozmowe to bedziesz wiedzial. Pisales ze Słowenia meczyla sie z Irlandia pln wiec Ci napisalem o ostatnich sukcesach tej reprezentacji. ostatnio nie idzie im tak dobrze ale jest to solidna ekipa i to ze Slowenia sie z nimi meczyla akurat nie swiadczy o jej slabosci (no moze odrobinke). CD kwoty dla jednego 10zl to duzo dla drugiego 100 to malo wiec nie chodzi o ile zagrasz tylko o pewnosc tego typu (i tu dopiero o dobor stawki do pewnosci). Ja mu wiecej jak 6/10 nie daje
 
M 0

maya

Użytkownik
jest taka grecka stronka, której typami się często sugeruje i musze powiedzieć, że w sobote na wszystkie mecze w europie nie weszły im tylko 2 !

Belgia-Hiszpania 1x sts-1.92

to jest ich typ, ale również mój. Oczywiście nie twierdzę, ze Hiszpania na pewno nie wygra bo na jednym kuponie zagram też na nich, ale jeśli Hiszpanie nie wygrają niech nikt nie płacze i nie uważa tego za sensacje. Belgowie to solidny zespół i nie ma co do tego wątpliwości. Jak narazie Belgowie z 7 punktami są na 2 miejscu i na pewno oddadzą w tym meczu wszystko za zwycięstwo. Hiszpanie mimo 3 zwycięstw nie mieli trudnego rywala, zato Belgowie potrafili zremisować w Turcji. Sądze,że to będzie ciężki mecz dla Hiszpanów bo wiemy jaki rodzaj gry uprawiają Belgowie- patrz topór Van Bujten. Jak dla mnie to ciekawy kurs...

Łotwa - Izrael 1 sts-3.15

Zarówno Izrael jak i Łotwa pokonali Mołdawię na wyjeździe w stosunku 2-1
Wydaje mi się, ze Izrael to jeszcze nie jest zespół, który może narzucić swój styl gry na wyjeździe, zwłaszcza na tak trudnym terenie a Łotysze jeśli chcą jeszcze myśleć o walce o 2 miejsce, to mają tutaj swój najważniejszy mecz. Wydaje mi się że mogą powalczyć o zwycięstwo.
 
G 0

grzechu18

Użytkownik
15.10.2008 eliminacje
Czechy - Słowenia (0:1)
typ: 1
kurs: 2.00
Moim zdaniem Czesi po porażce w Chorzowie będą zdeterminowani by zdobyć 3 punkty, ponieważ strata kolejnych &quot;oczek&quot; może poważnie przymknąć drzwi podopiecznym Petra Rady do mundialu. Mecz będzie rozgrywany w Pradze, więc nasi południowi sąsiedzi powinni strzelić kilka bramek swoim rywalom.

Norwegia - Holandia
typ: 2
kurs: 1.90
Holandia pewnie zmierza po zwycięstwo w swojej grupie eliminacyjnej i przeciętna Norwegia nie powinna im stawić zbyt dużego oporu, nawet mając atut własnego boiska. Drużyna &quot;wikingów&quot; zremisowała z rzędu ostatnie 4 spotkania, kolejno: z Urugwajem, Irlandią, Islandią i Szkocją - dlatego remis w tym pojedynku wydaje się być mało prawdopodobny. W bramce Oranje po raz kolejny zobaczymy legendę holenderskiej reprezentacji, czyli golkipera Manchesteru United Edwina Van Der Sara.

Austria - Serbia
typ: 2
kurs: 2.30
Typuję w tym spotkaniu zwycięstwo Serbów z kilku powodów: pierwszym jest to, iż reprezentacja Austrii nie potrafiła ograć w sobotni wieczór amatorów z Wysp Owczych, remisując z nimi 1:1. Drugim powodem jest to, że Serbowie pokonali Litwę, która ograła zarówno Austrię jak i Rumunię. Nie tylko wynik był dobry, również gra. Tak więc w tym meczu inny wynik niż wygrana gości będzie niespodzianką.

Belgia - Hiszpania
typ: 2
kurs: 1.70
Taki wysoki kurs to prezent od buków! Hiszpania - mistrz Europy - kontynuuje zwycięski marsz po awans do południowoafrykańskiego mundialu. Reprezentacja Hiszpanii ma w swoim składzie wiele gwiazd światowego futbolu, a wśród nich wyróżnia się król strzelców Euro 2008 - David Villa. Napastnik Valencii już 4-krotnie wpisywał się na listę strzelców w obecnych eliminacjach i będzie ogromnym zagrożeniem dla defensywy Belgów, która nie jest monolitem. Obrona Belgów dała się dwukrotnie zaskoczyć słabym Estończykom i to w Brukseli, to aż strach pomyśleć, co może zdarzyć się w środę.

Irlandia - Cypr
typ: X2
kurs: 2.70
Cypryjska piłka jest w ostatnim czasie wyraźnie na fali. Mogą o tym świadczyć wyniki cypryjskich klubów w europejskich pucharach: awans do elitarnej Champions League Anathorsisu Famagusta, remis tej drużyny w Bremie i zwycięsto u siebie z Panathinaikosem. A kiedy się doczekamy wśród najlepszych 32 klubów Europy drużyny z Irlandii??? NIGDY!! Irlandzkie drużyny są na europejskich salonach &quot;chłopcami do bicia&quot;. Wracając jednak do reprezentacji do Cypryjczycy w tych eliminacjach zdążyli napsuć sporo krwi Włochom, tracąc gola na 1:2 już w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Natomiast wyniki reprezentacji Irlandii w eliminacjach do MŚ 2010 nie rzucają na kolana, bo przecież bezbramkowy remis z Czarnogórą czy wymęczone zwycięstwo z Gruzją ciężko nazwać wielkim sukcesem.
Warto również wspomnieć o historii pojedynków miedzy obiema reprezentacjami a ta przemawia na korzyść Cypryjczyków: eliminacje do Euro 2008: 17/10/07 Irlandia - Cypr 1:1, 07/10/06 Cypr - Irlandia 5:2 :-D
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
jest taka grecka stronka, której typami się często sugeruje i musze powiedzieć, że w sobote na wszystkie mecze w europie nie weszły im tylko 2 !

Belgia-Hiszpania 1x sts-1.92

to jest ich typ, ale również mój. Oczywiście nie twierdzę, ze Hiszpania na pewno nie wygra bo na jednym kuponie zagram też na nich, ale jeśli Hiszpanie nie wygrają niech nikt nie płacze i nie uważa tego za sensacje. Belgowie to solidny zespół i nie ma co do tego wątpliwości. Jak narazie Belgowie z 7 punktami są na 2 miejscu i na pewno oddadzą w tym meczu wszystko za zwycięstwo. Hiszpanie mimo 3 zwycięstw nie mieli trudnego rywala, zato Belgowie potrafili zremisować w Turcji. Sądze,że to będzie ciężki mecz dla Hiszpanów bo wiemy jaki rodzaj gry uprawiają Belgowie- patrz topór Van Bujten. Jak dla mnie to ciekawy kurs...

Łotwa - Izrael 1 sts-3.15

Zarówno Izrael jak i Łotwa pokonali Mołdawię na wyjeździe w stosunku 2-1
Wydaje mi się, ze Izrael to jeszcze nie jest zespół, który może narzucić swój styl gry na wyjeździe, zwłaszcza na tak trudnym terenie a Łotysze jeśli chcą jeszcze myśleć o walce o 2 miejsce, to mają tutaj swój najważniejszy mecz. Wydaje mi się że mogą powalczyć o zwycięstwo.
Mi nie chwaląc się nie weszły tylko 4 :jezora:Szkocja, Austria, Francja i Włochy. Ale na środę mam tylko 7 meczy... jeszcze nie wiem jak to podzielic
 
password 6

password

Użytkownik
Gruzja - Bułgaria 2 [1.75]
Bułgarzy chcąc myśleć o awansie, muszą wygrać mecz z Gruzinami, którzy te eliminacje rozpoczęli fatalnie. Brbatov i spółka zremisowali dwa mecze z Czarnogórą i Włochami, teraz na ich drodze stoi zdecydowanie słabszy przeciwnik i jest wielka szansa na wygraną.
Czechy - Słowenia(+1) 1 [2.00]
Czesi słabo rozpoczęli eliminacje, a ewentualny remis z Słoweńcami to minimum 5 punktów straty do Polski - teoretycznie głównego rywala w walce o awans. Czesi nie mogą sobie pozwolić na inny wynik niż wygrana, moim zdanie co najmniej 2-ma bramkami (ja obstawiam 4-1). A Słoweńcy co ? Fakt dobrze rozpoczęli eliminacje ale Czesi są bardziej klasowym zespołem i tyle.
Austria - Serbia (HT) X [1.95]
Serbia po ostatnich nieudanych eliminacjach w obecnych radzi sobie dobrze. Austria natomiast gra &quot;w kratkę&quot;. Zaiważyłem że Serbowie często grając na wyjeździe strzelają bramki dopiero w 2-giej połowie meczu, a dodając do tego obronę grającą solidnie można myśleć o zagraniu na &quot;zero&quot; z tyłu.
Estonia(+1) - Turcja 2 [2.20]
Jak wiadomo &quot;meczem kolejki&quot; w tej grupie jest spotkanie Belgia - Hiszpania, pewne jest jedno - ktoś musi straćić punkty. W tym przypadku wygrana Turków wzmacnia ich pozycję w grupie przed następnymi meczami. Wydaje mi się że Turcy będą chcieli strzelić bramkę szybko by uniknąć &quot;nerwówki&quot;, a że Estończycy nie są najlepszymi piłkarzami to strzelenie im co najmniej dwóch goli wydaje się prawdopodobne.

AKO: 15.02
 
mucios92 0

mucios92

Użytkownik
-

Spotkanie: Słowacja-Polska
Typ: 2
Kurs: 2,75
Buk: Gamebookers
Analiza:
▶ W pojedynku, który odbędzie się w środę zmirzy się Reprezentacja Słowacji z Reprezentacją Polski.Faworytem bukmacherów są Słowacy i ja się nie dziwie.Słowacy do tej pory odniesli dwa zwycięstwa 2:1 z Irlandią PŁN. i 1:3 z San Marino i ponieśli porażkę 2:1 ze Słowenią.Obecnie z dorobkiem 6 pkt. plasują się na 3 miejscu w tabeli grupy 3.Do składu powraca Marek Sapara, który miał ostatnio problemy zdrowotne ale w meczu z Polską wystąpi.
Polacy ostatnio spisywali się &quot;słabo&quot; w pierwszym meczu zremisowali z Reprezentacją Słoweni na własnym stadionie 1:1, a w drugim wygrali z &quot;amatorami&quot; z San Marino zaledwie 0:2.W ostatnim meczu z Czechami Polacy zaprezentowali się już znacznie lepiej.Bo dwóch bramkach P.Brożka i J.Błaszczykowskiego pokonaliśmy Czechów 2:1.Do środowego meczu nie przystąpi Jakub Wawrzyniak,który uległ naciągnięciu mięśnia dwugłowego uda.Jego miejsce ma zastąpić Jacek Krzynówke lub Grzegorz Wojtkowiak.Mówi się też o drobnych urazach Ebiego Smolarka,Artura Boruca,Rafała Murawskiego i Jakuba Błaszczykowskiego lecz są to drobne urazy i Ci pilkarze napewno wystąpią w meczu ze Słowacją.Mam nadzieje,że Polacy podtrzymają swoją dobrą forme z sobotniego meczu i pokonają w Bratysławie Rep.Słowaków.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Spotkanie: Belgia - Hiszpania handicap (1:0)⛔⛔
Typ: 2
Kurs: 2,70
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

BelgiaHiszpania Typ: handicap (1:0) – 2 Kurs: 2,90 Stawka: 6,5/10
Spotkanie mistrzów Europy – Hiszpanów z Belgami. Faworyt tego spotkania jest jeden. Hiszpanie ostatnie 3 mecze wygrała (pokonała Bośnie, Armenię, Estonie stosunek bramek: 8:0) choc w sobotnim ostatnim z Estonią (3:0) wszystkie gole zdobyli po stałych fragmentach gry. Co z tego skoro w meczu z Belgami rzuty rożne czy wolne (niekoniecznie karne) na pewno także będą mieli. Naprawdę kurs 2,90 na minimum dwu bramkowe zwycięstwo mistrzów Europy jest kuszące i myślę że bardzo prawdopodobne. Nie są na pewno przemęczeni po meczu z Estonią i to ten mecz będzie dla nich nie wątpliwie ważniejszy. Belgia ma bardzo dziurawą obronę co pokazali w meczu z Estonią która strzeliła im 2 gole (!) (3:2). Sądzę że skoro Estonia była wstanie strzelić im dwie bramki to Hiszpania tym bardziej nie tracąc przy tym żadnego gola co nie powinno także być trudne skoro nawet my w poprzednich eliminacji nie straciliśmy z Belgami gola.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom