>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KWALIFIKACJE DO ZESPOŁU EUROSUPERPOKER ?

Status
Zamknięty.
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Odpisuje Wam ten Zajaczkowski na maile? Bo ja czekam na hasło i sie doczekac nie moge...

jak biore przypomnienie hasła, wyskakuje mi że wyslano a nic nie dochodzi...
 
R 0

ro_chrzanow

Użytkownik
Witam a ja mam pytanie odnośnie tego bonusu trzeba to jakoś obrócić ileś razy czy jak to jest?? :idea:
czy wypłacają poprostu to co sie ugra odliczając to 10$ z góry thx
ps. jakie minimum wypłaty jest??
 
frans 0

frans

Użytkownik
Witam a ja mam pytanie odnośnie tego bonusu trzeba to jakoś obrócić ileś razy czy jak to jest?? :idea:
czy wypłacają poprostu to co sie ugra odliczając to 10$ z góry thx
ps. jakie minimum wypłaty jest??

Człowieku przeczytaj wszystkie posty tego tematu i się dowiesz a nie robisz spama !
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
Odpisuje Wam ten Zajaczkowski na maile? Bo ja czekam na hasło i sie doczekac nie moge...

jak biore przypomnienie hasła, wyskakuje mi że wyslano a nic nie dochodzi...
no z odpowiedziami to u niego kiepsko a ze nie dochodzi to ja kiedys na innym pokerze mialem to samo haslo przyszlo po 2 dniach
 
M 0

mkiller

Użytkownik
dostalem kase w sumie czekalem jakies 20h, zdziwilem sie skoro inni userzy psiali ze kase mieli po paru godzinach.. ale pewnie maja juz duzo zgloszen :wink:
 
P 0

pokerowiec

Użytkownik
Dowiedziałem się że EuroSuperPoker rejestruje prawie 100 polskich graczy co dzień !
Dlatego trwa trochę czasu z bonusami. :mrgreen: :mrgreen:

W następnym tygodniu zaczną z freerollami tylko dla nas ! Osoba która wygra podobno będzie promowana na stronie ! Ta osoba ma później możliwość dostać się do polskiej drużyny EuroSuperHeroes !

Na pewno ja wygram !! haha
????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom