>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwiecień 2015 w Npower Championship

Status
Zamknięty.
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Fulham : Middlesbrough 4:3
Myślę że goście zrobią wszystko aby to spotkanie wygrać gdyż na dwie kolejki do zakończenia sezonu są bardzo bliscy bezpośredniego awansu , chociaż do pełni szczęścia trochę brakuje to najważniejsze jest w dwóch ostatnich meczach komplet 6 pkt i czekać jak rozwinie się sytuacja , Middlesbrough wygrali bardzo ważne spotkanie w ostatniej kolejce i na wyjeżdzie pokonali Norwich i dlatego liczę że i dziś zdołają ograć Fulham który nie walczy już o nic
- Middlesbrough win 1.66 @ Bet365 ⛔
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Bournemouth - Bolton (3-0)
Typ: LB over 2,5
1,52 ✅
Dziś zanosi się na ciekawe spotkanie. Gospodarze dzięki porażce Middlesbrough z Fulham w ostatnią sobotę zajmują obecnie drugą pozycję w tabeli. Jeśli dziś zwyciężą będą o krok od awansu. Nie będę się rozpisywał. Generalnie myślę że Bournemouth spokojnie 3 pkt powinno dopisać do swojego konta po dzisiejszym meczu. Przy okazji 3 bramki nie powinny być problemem, a mam nadzieję że goście też się nie położą i coś ustrzelą ;]
Edit:
Zimon, masz rację, dziś po bardzo dobrym występie awansowali do PL ;]
 
zimon 59

zimon

Użytkownik
Bournemouth - Bolton
Typ: LB over 2,5
1,52
Dziś zanosi się na ciekawe spotkanie. Gospodarze dzięki porażce Middlesbrough z Fulham w ostatnią sobotę zajmują obecnie drugą pozycję w tabeli. Jeśli dziś zwyciężą będą o krok od awansu. Nie będę się rozpisywał. Generalnie myślę że Bournemouth spokojnie 3 pkt powinno dopisać do swojego konta po dzisiejszym meczu. Przy okazji 3 bramki nie powinny być problemem, a mam nadzieję że goście też się nie położą i coś ustrzelą ;]
Moim zdaniem jeśli dzis wygraja to awans mają pewny gdyz przy takim samej ilości punktów liczą się bramki zdobyte a Middle ma straty do ekipy Boruca 30 bramek.
Także Bournemouth 1 @1,27
 
professional. 622

professional.

Użytkownik
Bournemouth - Bolton
Bournemouth (-2) / @ 2,60 / william ✅✅

Króciutko bo zaraza meczyk. Gospodarze wygrywając zapewnią sobie awans do PL więc liczą się tylko 3 oczka. Grają z Boltonem (18 miejsce ) który już nie gra o nic. Gospodarze u siebie ostatni raz przegrali 15 stycznia.
Grają u siebie świetną piłkę bez dwóch zdań i stawiam dziś pewne ich zwycięstwo.
 
Z 8

zarny

Użytkownik
I bezpośredni awans rozstrzygnięty ???? najlepsza liga powoli się kończy. Ostatnia kolejka i teraz pytanie czy warto grać na drużyny pewne awansu? Patrząc na kursy drużyn do 7 miejsca można powiedzieć że są śmieszne. Tylko na Ipswich kurs bardzo fajny. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tą ligą ????
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Rotherham - Reading (2-1)
Typ: Rotherham podwójna szansa 1,52
✅
Witam
Dziś ostatnie spotkanie z przed ostatniej kolejki championship (a dokładnie zaległe z 44 kolejki). Goście mogą spać spokojnie, nie grozi im spadek, czego nie można powiedzieć o gospodarzach. Jeśli drużyna Rotherham wygra dzisiejszy mecz może być pewna utrzymania. Biorąc pod uwagę formę przeciwnika w ostatnich tygodniach mają spore szansę na ugranie 3 pkt.
Mam nadzieję że nie dadzą ciała i wycisną chociaż te 1-0 ;].
Dziś dzień sądu ostatecznego...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
O składach niema sensu pisać konkrety wystarczą.
Brentford - Wigan

Wigan niestety opuści szeregi Championship szkoda ekipa dobra przed laty występowała w Premier League, liczę że w przyszłym roku wrócą silniejsi, Brentford ma szansę na baraże jednak są dwa &#39;&#39;ale&#39;&#39; Derby nie może wygrać a zespół Brentfordu musi zgarnąć 3pkt. jest o co walczyć niema tutaj co kalkulować trzeba grać.
Zwycięstwo Brentfordu @@ 1.37 ✅ ✅
Handicap 0:1 @@ 1.85 ✅ ✅
Wolves - Millwall
Zobaczymy jak sprawa z Rotherhamem się rozstrzygnie ale Millwall na dzień dzisiejszy oficjalnie spada ich rywalem będą Wiki którzy są w podobnej sytuacji jak ekipa Brentfordu mogą dostać się do baraży.
Wolves zwycięstwo@@ 1.40 ✅ ✅
Handicap 0:1 @@ 1.90 ✅ ✅
Derby - Reading
Wszystko opisane powyżej Derby nie może kalkulować musi wygrać :!:.
Zwycięstwo Derby @@ 1.40 ⛔ He he piękny sezon....
Inne typy :
Blackburn - Ipswich 2 @@ 2.10 ⛔ Walka była
 
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
A jak sie ma sprawa z końcową kolejnością? Bo przy remisie Derby i wygranej Brentfordu mają po 78pkt,h2h dla Brentford,tam się stosunek bramek liczy najpierw czy h2h??? bo jak bramki to Derby starczy remis i mają play-off.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
A jak sie ma sprawa z końcową kolejnością? Bo przy remisie Derby i wygranej Brentfordu mają po 78pkt,h2h dla Brentford,tam się stosunek bramek liczy najpierw czy h2h??? bo jak bramki to Derby starczy remis i mają play-off.
Bramki się liczą. Żeby nie było tak łyso to:
Ja gram na Brentford,Derby i Wolverhampton. Kurs nie powalają, bo 1,35-1,38 , ale przy takiej kombinacji dość przyjemne AKO. 3 ekipy, które grają o ostatnie miejsce w barażach. Wszystkie drużyny grają u siebie mają dobry bilans jako gospodarz. Derby są w najlepszej sytuacji, ponieważ mają +32 w bramkach. Ze strefy barażowej może wypaść jeszcze Ipswich, jeżeli przegrają z Blackburn na wyjeździe, Brentford wygra różnicą 3 bramek (mają gorszy bilans spotkań z Ipswich, a to chyba jest w drugiej kolejności). Jest dużo możliwości :grin:. Oby Anglicy dali nam zarobić przy obiedzie.Wszystkie mecze od 13.15.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Middlesbrough i Norwich też można próbować. Powalczą o pierwsze miejsce w mini tabelce czterech zespołów, bo chyba nie ma losowania, tylko pierwszy z czwartym zespołem zagra a drugi z trzecim. Jeśli się mylę to proszę o poprawienie mnie.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
tak jak napisałeś 1-4 2-3 w PO grają
jeżeli chodzi o ostatnią kolejkę tego sezonu spodziewam się bramek w większości spotkań jak to miało miejsce rok temu, dlatego pogram overy bramkowe.
w PO liczę na finał Norwich vs Derby, o ile nie spotkają się ze sobą wcześniej
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
A co powiecie na granie w stronę Charltonu? Ekipa Boruca awans już ma nie muszą się spinać, widział bym tutaj jakiś nudny remis, taki 1X kusi po kursie 2.6.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Mnie doświadczenie podpowiada, że warto grać TYLKO na drużyny, które są na uprzywilejowanej pozycji. Wiele razy spotkałem się z sytuacją, że drużyna, która ma szanse na np. baraże widzi, że drużyna, którą ścigają wygrywa, to odpuszczają mecz.

W takiej sytuacji nie polecam gry na Brendtford czy Wilki, bo jak Derby czy Ipswich będą wygrywały to te drużyny mogą odpuścić.

Osobiście gram:

Watford: grają u siebie i wygrana da im mistrzostwo, a jak wiadomo: puchar to puchar.

Middlesborough: grają o 1. miejsce w tabeli baraży, dodatkowo ostatnio przegrali z Fulham co powinno ich zmotywować dodatkowo (podejrzewam, że mecz z Fulham był odpuszczony).

Derby: Muszą wygrać żeby być pewnymi baraży. Ipswitch ma tak naprawdę baraże w kieszeni, bo ma 3p przewagi nad Wilkami i Brendtford i najlepszą różnicę bramek. Nawet przy wygranej Wilków nie przeskoczą Ipswitch, Brendtford niby może ale nie podejrzewam, żeby Ipswich przegrało dlatego Derby MUSI wygrać (na papierze).
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam. Muszę interweniować bo mam wrażenie że niektórzy nie mają pojęcia o sytuacji w tabeli.
1. Derby wcale nie muszą wygrać żeby grać w barażach. Wystarczy im remis.
2. Watford (oprócz straty 1 miejsca), Bournemouth,Middlesbrough, Norwich, Ipswich również nie muszą wcale wygrać żeby w przypadku dwóch pierwszych zespołów bezpośrednio awansować a pozostałych żeby grały w barażach. Brentford i Volves tylko mogą wygrać ale nic im to nie da w przypadku gdy inne zespoły z baraży nie przegrają.
http://www.livesports.pl/tabela/CYE9yYa7/4zI0gkg7/#table;overall
3. Meritum ? Nikt nie musi wygrać, absolutnie nikt więc jest sens grać na cokolwiek ? Jedynie co mnie kusi to Watford, grają u siebie i będzie wielka feta i święto..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Nottingham Forrest - Cardiff City 2 @ 3.85 Betsson

Ostatnia kolejka Championship. Oba zespołu mają tyle samo punktów, jednak nie grozi im ani awans, ani spadek. Dlatego też spotkanie będzie miało czysto prestiżowy wymiar. Miejscowi Forrest na pewno będą chcieli się godnie pożegnać ze swoją publicznością. Sęk w tym, że od dobrych kilkunastu tygodni grają bardzo słabo (dwa remisy i pięć porażek) i można odnieść wrażenie, że chcą aby ten sezon dograć i jak najszybciej zakończyć. Nie bez znaczenia jest również fakt, że gospodarzom mocno się dały we znaki liczne kontuzje, z powodu których nie zobaczymy dziś m.in. Andy&#39;ego Reida, Chrisa Cohena, Britta Assombalongi i Matty&#39;ego Fryatta. Cardiff wprost przeciwnie od rywali, ostatnio jakby złapało wiatru w żagle. 4 wygrane i tylko dwie porażki w ostatnich dziewięciu spotkaniach to naprawdę solidny bilans. Dlatego też spodziewam się, iż znajdujący się w lepszej formie goście udanie zakończą sezon i wywiozą z Nottingham komplet punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 38,2K

drpajchivo

Użytkownik
Transmisja meczu Wolverhampton Wanderers - Millwall
Nie znalazłem żadnej innej transmisji na Drakuli ani innych sportlemonach, tylko ten stream na Youtube. Z góry przepraszam jeśli pod podanym linkiem będzie inny mecz, bądź coś zupełnie nie związanego z nPower Championsship, narazie po wciśnięciu &quot;play&quot; odlicza czas do rozpoczęcia transmisji.

https://www.youtube.com/watch?v=KqaV01xTShA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom