>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Laik - co i jak?

D 0

dzieciol100

Użytkownik
A wiec chcialbym wplacic na konto MB 50 zł jednak nie mam swojego konta w banku i w tej kwesti prosil bym swojego ojca zeby mi przelal przez internet 50zl na konto MB i tutaj moje pytanie brzmi
1 Jak zweryfikowac konto
2 Czy nie bedzie problemow z wpłaceniem tych pieniedzy
3 Czy istnieje opcja inna niz przelew na konto(wypłata z MB) np: pobranie pocztowe
4 Czy jest jakis % od wpłacanych/wypłacanych pieniedzy?

@Weryfikacja konta jest potrzeba tylko do wypłaty z MB? czy do wpłaty tez?
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Nie zaczyna się zdania od &quot;a więc&quot;, tak mnie uczyła polonistka ????

Do rzeczy. Najlepiej by było jakbyś założył sobie konto bankowe np. w mBanku (przelewy, karta debetowa za darmo), bo prędzej czy później zaczną się problemy z kontem w moneybookers na ojca, a kontami u bukmacherów na Ciebie.
1. Przelew (normalny) z konta bankowego (nie przelewy24)
2. Nie wiem czy masz już konto MB, wpłaty powinny być dokonywane tylko z własnego konta, czasem przechodzą z innych.
3. Nie, chociaż też różnie to wygląda.
4. Wpłata na konto 0,9%, wypłata z MB do banku 1,8 EUR

Weryfikacja tylko do wypłaty, sam mam tylko zweryfikowane konto bankowe i kasę otrzymałem. Tylko że praktycznie nie uzywam MB, wolę dokonać przelewu kartą.
 
boracz 12

boracz

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie MB więc podłączam się do tematu. Chodzi mi mianowicie o wpłątę pieniędzy na MB poprzez przelew internetowy.

Wybieram metodę płatności &quot;Inne banki&quot; i MB prosi mnie o wybranie nazwy banku.

Problem w tym że nie mogę wybrać mojego banku ( Polbank ). Ktoś wie co z tym fantem zrobić?
 
S 42

sebek15

Użytkownik
Panowie pytanie mam do was Ile trwa wysyłka czeku przez moneybookers? Zleciłem wypłatę i kiedy mogę się jej spodziewać? I jak będzie wyglądał taki czek? Przyjdzie listonosz i da mi kasę? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
 
P 1

premi

Użytkownik
Wpłata na mb przez przelew jest darmowa i nie pobierają prowizji (no chyba że przelewy z banku masz płatne to płacisz za przelew - płatne są wpłaty kartą)
Mam pytanie odnośnie MB więc podłączam się do tematu. Chodzi mi mianowicie o wpłątę pieniędzy na MB poprzez przelew internetowy.
Wybieram metodę płatności &quot;Inne banki&quot; i MB prosi mnie o wybranie nazwy banku.
Problem w tym że nie mogę wybrać mojego banku ( Polbank ). Ktoś wie co z tym fantem zrobić?
Wybierz &quot;Przekaz bankowy&quot; i tam masz dane do najzwyklejszego przelewu.
Panowie pytanie mam do was Ile trwa wysyłka czeku przez moneybookers? Zleciłem wypłatę i kiedy mogę się jej spodziewać? I jak będzie wyglądał taki czek? Przyjdzie listonosz i da mi kasę? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
Listonosz przyniesie Tobie czek do realizacji w banku. Tak - wybrałeś najgorszą z możliwych wypłat nie dość że najdroższa to jeszcze za realizację czeku słono zapłacisz.
 
S 42

sebek15

Użytkownik
Konto mi na moneybookers zamykają i tylko mogłem czek wypłacić. Wiem że to najgorsza możliwość ale trudno... Nie wiecie czy PKO realizuje czeki od moneybookers? Pozdrawiam
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
sebek15 sadze ze ta 15 to twoj wiek wiec konta bankowego nie masz wiec wybrales czek ???? Nie orientuje sie dokladnie ile realizacja czeku kosztuje ale sadze ze przy czeku na 50 DOLAROW to pobiora ci tyle prowizji ze na piwo MOZE ci zostanie. Poza tym w Polsce CIEZKO zrealizowac tego typu czeki.
 
S 42

sebek15

Użytkownik
I tu sie grubo mylisz Marinho. Mogę ci wysłać skan dowodu na priv jeśli masz z tym problem... A czek był na większą kasę niż piszesz. Ostrzeżenie dla kolegi proszę!
Wybrałem czek bo opcja wypłaty na konto była w moim przypadku zablokowana(długa historia ...).
Ile się czeka czasu na czek z Moneybookers? Zleciłem wypłatę 28 grudnia ubiegłego roku. Pozdrawiam
 
S 42

sebek15

Użytkownik
Witam Mam pytanie do kogoś kto ma jakieś środki na moneybookers aktualnie. Chce żeby mi coś sprawdził jak się wypłaca przez czek pieniądze... Na priv zapraszam
 
Do góry Bottom