>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

LaManita czyli Wilander Typuje

wilander 239

wilander

Fan Sportu
Cześć!

Miło jest mi Was powitać w LaManita, temacie gdzie będę podawał swoje typy oraz prowadził statystyki.
Moje typy to przeważnie tenis i piłka nożna, ale typuje także inne dyscypliny. Sam siebie nazywam Fanem Sportu i preferuje typowanie 4fun i cieszenie się samym spotkaniem od polowania na "ustawione" spotkania. 
Lubuje się w statystykach i jak sami będziecie mogli się przekonać będzie ich całkiem sporo. Mam nadzieję, że w większości in plus   . 
Jak najbardziej zachęcam do odwiedzania tematu regularnie. Nie mam nic przeciwko komentarzom, o ile będą konstruktywne i coś do tematu wnosiły. 
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
#1
Levante - Villarreal, powyżej 2,5 gola @1,65    
Aston Villa - Everton, powyżej 1,5 gola @1,25   

AKO: 2.06 
1j STS 

  0,81j

 
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
#2
Manch. Utd - Cr. Palace, 1 @1,37 
  
Parma - Juventus, 2 @1,37   
Real Madryt - Valladolid, 1 @1,22   
AKO: 2.29
3j 
STS

   3.0j
 
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
Dzisiaj o godzinie 21:00 na Camp Nou gospodarze postarają się odnieść pierwsze sezonowe zwycięstwo. W pierwszej kolejce kiedy piłkarze Ernesto Valverde już po cichu liczyli na jeden punkt wywieziony z Bilbao - dali się zaskoczyć, przez co tu dużo pisać, doświadczonego Aritza w 89 minucie. W dzisiejszym spotkaniu nie dość, że występ Messiego jest mocno niepewny to zabraknie także buńczucznego Dembele oraz strzelającego w spotkaniach przedsezonowych Suareza. Delikatnie mówiąc ofensywa Barcy mocno nadszarpnięta. Oczywiście Griezmann jest w stanie przechylić szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy tylko czy dzisiaj odpali? 

Betis nigdy nie był ekipą za którą przepadałem. Brakuje im tego czegoś. W pierwszej kolejce przegrali 1-2 z Valladolid, jednak to spotkanie nie jest miarodajne, gdyż już w 8 minucie wyleciał z boiska Robles. Wiadomo, że wszystkie ekipy przyjeżdzające na Camp Nou są dodatkowo zmotywowane, kto nie chciałby zabłysnąć w takim spotkaniu. 

Długo zastanawiałem się co tutaj zagrać. Barcelona jest faworytem w każdym spotkaniu - jednak kurs 1.37 w STS nie jest warty gry. Typ, który do mnie najbardziej przemawia to: obie drużyny strzelą gola TAK @ 1.75, a po cichu liczę na remis 1:1. 

#3
Barcelona - Betis  obie drużyny strzelą gola, TAK @ 1.75   
2j STS
  1.08j

#4
Barcelona - Betis  liczba goli 1.5/wynik meczu, +1.5/X @ 5.75
  
1j STS
  1.00j
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
Kupon wariat, ale naprawdę uważam, że ma spore szanse na wejście. 

#5
ŁKS Łódź - Legia 2 @2.35
  
Lubin - Piast 2 @2.85   
Leganes - Atl. Madryt 2 @1.95   
AKO: 13.06
1j 
STS

  10.49j
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
wilander 239

wilander

Fan Sportu


Miałem trochę wolnego czasu więc zrobiłem wstępne podsumowanie – żeby nie trzeba było wszystkiego zliczać na koniec miesiąca. Mam zamiar wrzucać statystyki mniej więcej co 10 kuponów i oczywiście na koniec każdego miesiąca. Ponieważ typów nie było za wiele, statystyk też za wiele nie ma. Mam nadzieję, że z czasem jak temat będzie istniał pojawią się nowe statystyki.

 

Jeżeli zauważycie jakiś błąd to piszcie proszę – chciałbym żeby nie było żadnych nieporozumień.

 

STATYSTYKI

SIERPIEŃ (po 5 kuponach)

#1 @ 2,06 (stawka: 1j | wygrana:   0,81j)
#2 @ 2,29 (stawka: 3j |   )
#3 @ 1,75 (stawka: 2j | wygrana:   1,08j)
#4 @ 5,75 (stawka: 1j |   )
#5 @ 13,06 (stawka: 1j | wygrana:   10,49j)

Podane typy: 10
Trafione typy: 7
Skuteczność typów: 70,00%
Podane kupony: 5
Trafione kupony: 3
Skuteczność kuponów: 60,00%

Postawione [j]: 8
Wygrane [j]: 12,38
Zysk/Strata [j]:   4,38
Yield:   54,75%

____________________________________________________________________________________
REKORDY:

Najwyższy trafiony kurs: 2,85

Najwyższe trafione AKO: 13,06

___________________________________________________________________________________
SZCZEGÓŁOWO:

PIŁKA NOŻNA | Podane typy: 10 | Trafione typy: 7 | Skuteczność: 70,00%

TENIS | Podane typy: 0 | Trafione typy: 0 | Skuteczność: 0,00%​
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
#6Christopher O'Connell VS Gianluigi Quinzi, Christopher O'Connell @ 2,15 ⬅ZWROT1j STS


ATP Challenger we włoskim Como na mączce, spotkanie 1/16-finału pomiędzy Australijczykiem Christopherem O'Connell
i Włochem Gianluigi Quinzi. Faworytem tenisista z Italii, który w Rankingu ATP zajmuje 313 lokatę, rywal znacznie wyżej bo 221 pozycja. Niemniej jak wiadomo ranking nie gra. Ja tutaj dopatruję się wygranej tego pierwszego.
Christopher co prawda w zeszył tygodniu w L'Aquila nie pograł za dużo bo odpadł już w pierwszej rundzie z dużo niżej notowanym Hiszpanem Carlosem Alcaraz poz. ATP 583, jednak przed turniejem w L'Aquila wygrał Challenger w Cordenons.
Ciekawostka - pod koniec lipca w Sopocie pokonał samego T. Robredo (kiedyś nr. 5 ATP, aktualnie 183 wiadomo to już nie ta klasa co kiedyś).
Leworęczny Gianluigi w L'Aquila pokonał Alejandro Gonzalez nr. 500 ATP, ale odpadł w drugiej rundzie ze Słowakiem Martinem nr. 124 ATP. W lipcu na Challengerze w San Benedetto poddał mecz po 1 secie (nie znalazłem informacji z powodem kreczu).

Moim zdaniem dzisiaj górą będzie bardziej ograny w tym sezonie na ziemi O'Connell.

Edit:
Było blisko, jednak O'Connell nie dał rady w tie-breaku 2 seta, a w trzecim Włoch oddał spotkanie. 

 
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
#7
Murray A. - Gombos N., Murray A. @ 1,30
  
5j STS
  0,72j

#8
Murray A.(-1.5)-Gombos N. sety : handicap, Murray A. @ 1,90   
1j STS
  0,67j

Zagrać Andy'ego na poziomie ATP Challenger nie mogłem sobie darować :) 
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
#9
Denis Shapovalov vs. Felix Auger-Aliassime, Felix Auger-Aliassime @ 2.08
  
1j STS
  1,00j

Na dzisiaj do zagrania moim zdaniem w pojedynku Kanadyjczyków zwycięstwo tego młodszego. Denis jest po przegranym półfinale z Hurkaczem w Winston-Salem (USA), natomiast Felix ostatnio sporo odpoczywał (patrz odpadł w pierwszej rundzie w  Cincinnati). Obaj bez wątpienia to wschodzące gwiazdy tenisa i spodziwam się ciekawego spotkania. Liczę, że dziś górą będzie fantazja Aliassime. 

Edit:
Bardzo podobała mi się gra Denisa, mam nadzieje że utrzyma formę i że nie była to dobra gra na tle mocno przeciętnego Felixa.
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu


Jeżeli ktoś m chwilę, będę wdzięczny za sprawdzenie czy w wyliczeniach na pewno nie ma błędów. 


STATYSTYKI 


SIERPIEŃ 
Podsumowanie całego miesiąca


Podane typy: 14
Trafione typy: 9
Przegrane typy: 4
Zwrot: 1
Skuteczność typów: 69,00%
Podane kupony: 9
Trafione kupony: 5
Przegrane kupony: 3
Zwrot: 1
Skuteczność kuponów: 62,50%

Postawione [j]: 16
Wygrane [j]: 24,78
Zysk/Strata [j]:    8,78j
Yield:    54,86%

____________________________________________________________________________________
REKORDY:

Najwyższy trafiony kurs: 2,85

Najwyższe trafione AKO: 13,06

___________________________________________________________________________________
SZCZEGÓŁOWO:

PIŁKA NOŻNA | Podane typy: 10 | Trafione typy: 7 | Zwrot: 1 | Skuteczność: 70,00%

TENIS | Podane typy: 4 | Trafione typy: 2 | Zwrot: 1 | Skuteczność: 67,00%
 

Edit: Przeliczyłem jeszcze raz yield - mam nadzieję, że teraz jest dobrze. Bardzo proszę o informację jeżeli ktoś zauważy błąd. 
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu


Wrześniowe typowanie przyszło mi zacząć od jednej z bardziej kolorowych lig – a mianowicie Major League Soccer. Bardzo lubię oglądać tą ligę – można śmiało napisać, że nigdy się nie nudzi.
Na pierwszy ogień niedzielne spotkanie na Toyota Stadium pomiędzy Dallas i beniaminka Cincinnati. Na przeciwko siebie staną ekipy których aktualna sytuacja w tabeli jest diametralnie różna.

Goście zamykają stawkę w Konferencji Wschodniej z dorobkiem tylko 18 punktów, po 27 spotkaniach! Jak widać ciężkie są początki dla nowicjuszy w MLS. Pomarańczowo Niebiescy są najmniej bramkostrzelną ekipą w lidze – zaledwie 27 bramek oraz mają najsłabszą obronę – 64 stracone gole – co daje średnio prawie 2.5 bramki stracone na spotkanie – ciekawostka bramki Cincinnati broni Przemysław Tytoń (trzeba przyznać z taką obroną ma bardzo dużo pracy w każdym spotkaniu).

Moim zdaniem nie będą równorzędnym rywalem do Gospodarzy i przyjdzie im przełknąć kolejną porażkę.

Gospodarze natomiast walczą o pozostanie w TOP7 Konferencji Zachodniej i bardzo konkretnie czują na plecach oddech Portland Timbers (tylko 3 punkty straty i dwa spotkania w zapasie). The Toros mają na swoim koncie 40 punktów po 28 spotkaniach i bilans bramkowy 44:37. Tutaj mamy kolejny smaczek w ataku gra Zdenek Ondrasek, Czech którego powinniśmy kojarzyć z naszej rodzimej Ekstraklasy, a konkretniej Wisły Kraków gdzie grał przez ostatnie 4 lata. Zdenek w ostatniem spotkaniu ligowych z Huston Dynami zaliczył dublet oraz asystę.

Ponieważ ekipa FC Cincinnati jest debiutantem jest to pierwsze spotkanie pomiędzy obiema ekipami.
Stawiam na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy. 


#1
Dallas - Cincinnati, Dallas @ 1.40 
  
10j STS
  2,32j

#2
Dallas - Cincinnati liczba goli 2.5/wynik meczu, +2.5/1 @ 1.70   
4j STS
  1,98j
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
wilander 239

wilander

Fan Sportu


#3
Monfils G.(-1.5)-Andujar Alba P. sety : handicap, Monfils G.(-1.5)1.40 

10j STS
  2.32j

Niestety typ na szybko bo bardzo mało wolnego czasu. Spotkanie 1/8 finału pomiędzy dwoma doświadczonymi zawodnikami. Obaj mają po 33 lata – ciekawostka Gael wczoraj obchodził swoje urodziny – więc dziś liczę na prezent w postaci awansu do ćwierćfinału.

Będzie to 4 pojedynek między Panami – jak na razie 3:0 dla Monfilsa – jednak ostatni pojedynek odbył się w 2013 roku.

Francuz zajmuje aktualnie w Rankingu ATP 13 pozycję i w tegorocznym US Open odprawił już Ramosa (ATP: 51) 3:0, Copila (ATP: 93) 3:0 i Shapovalova (ATP: 33) 3:2. Ten ostatni pojedynek był naprawdę świetnym widowiskiem – moim zdaniem dzisiejsze spotkanie nie będzie tak zacięte.

Andujar to aktualnie numer 70 Rankingu ATP, na swojej drodze pokonał Edmunda (ATP: 31) 3:2, Sonego (ATP: 49) 3:0 oraz Bublika (ATP: 75) 3:0. Także bilans setowy obu panów to 9:2.

Moim faworytem jest Gael, który ma spory talent do robienia SHOW na korcie czy nierzadko jednoczy sobie publikę. Jego SLAM DUNKY czy ostatnie 360 mogą cieszyć. Ale jego największym atutem jest niesamowita zwinność czy sporym wzroście i walka o każdą piłkę.

Dzisiaj typuję, że wygra co najmniej dwoma setami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
wilander 239

wilander

Fan Sportu
#4
Escoffier A. - Viola M., Viola M @ 2.25
 [zwrot] 
1j STS

#5
Masur D. - Kamke T., Kamke T. @ 2.05 
  
1j STS

Dwa spotkanie z CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - Cassis (Francja), twarda.
 
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
#6
Williams S. - Wang Q., Williams S. @ 1.22
  
Federer R. - Dimitrov G. 1set/wynik końcowy, 1/1 @ 1.25   
AKO: 1.53
10j 
STS


 
 
Do góry Bottom