>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

LAY CORRECT SCORE głównie in play

D 77

dalik

Użytkownik
Zdaję sobie sprawę z tego, że temat powinien trafić do kuponów, ale chciałbym przedstawić dokładnie mój sposób gry.
Z jednej strony chcę pokazać go Wam, może ktoś coś doradzi, zasugeruje, aby usprawnić sposób, z drugiej chcę prowadzić jako taki dziennik tego typu gry.
Rozegrałem tym sposobem już ponad 100 zdarzeń i wydaje mnie się, że można coś z tego ugrać.
Oczywiście jak każdy sposób gry - nie jest bez wad i wkład (stawka) jest trochę nieadekwatna do wygranej ale jak mówi stare klasyczne porzekadło: &quot;Ziarnko do ziarnka...&quot;
Oczywiście zdarza się popłynąć (miałem takie sytuacje), ale głównie nie można się łakomić na niskie kursy.
OK, tyle tytułem wstępu i pokazanie wad. Przejdźmy do szczegółów:
1) obstawiam na Betfair
2) in play
3) typ: LAY CORRECT SCORE oraz LAY HALF TIME SCORE
4) stawka = 10,00 (chociaż rozważam stawkowanie kumulacyjne - 10,00 --&gt; 11,00 --&gt; 12,00 itd.)
5) kurs - między 10.00 a 50.00

Pokażę to na przykładzie jednocześnie uznając to jako Typ 1.
Typuję mecz w dogodnej dla mnie minucie meczu analizując dotychczasowy stan na boisku (ataki, strzały, posiadanie piłki, gole) jak na przykładzie:

Jak widać goście mają już jednego gola, częściej atakują , oddali już 2 strzały celne , jeden niecelny - ogólnie dominują.
Gdyby to nie były młodziki jeszcze przeglądnąłbym tabele, ostatnie wyniki, ogólną formę itp.
W takim wypadku rozważam wyniki LAY: 1:1 , 0:1, 2:1, 3:1, ponieważ liczę na to, że goście jeszcze coś utrzelą.
Tutaj padł mój typ na wynik LAY 2:1.
Bank = lekko ponad 34,00
Stawka = 10,00 (mogę postawić 3 typy jednocześnie)
Rezerwa = lekko ponad 4,00
Wracając do w/w typu zaczynamy zabawę:
Typ 1. ✅ 0,35 (0:2 w przerwie meczu)

Jak widać wynik meczu już dalej mnie nie interesuje ponieważ goście strzelili drugiego gola więc wynik 2:1 już się nie wydarzy ???? +0,35
rozliczenie


Typ 2. ✅ 0,25 (1:0 w 50min)


statystyki meczu

forma gości

forma gospodarzy

rozliczenie
 
D 77

dalik

Użytkownik
I co dalej?? Śledzę rownież ten mecz. Jak sie bawić??
Poszło asekuracyjnie 0:2 za 0,27.
Nie mogę sobie coś poradzić ze screenami :/
Edit
Wpadł gol dla gospodarzy.
Możesz próbować grać 1:2 (46.00 kurs) albo bardziej hardcorowo 1:1 (7.40 kurs)
 
D 77

dalik

Użytkownik
Typ 5. ✅ 0,40 (46&#39; 1:1)

Screen ze statystyk trochę nieaktualny, ponieważ zanim zrobiłem screena padł gol na 1:1. Typ stawiałem w przerwie meczu (końcówka przerwy)
 
aban 17

aban

Użytkownik
nie rozumiem na czym polega ten system. Stawiasz że następna bramka to będzie na remis lub kolejna dla wybranej drużyny czy o co chodzi? Możesz rozjaśnić?
 
D 77

dalik

Użytkownik
nie rozumiem na czym polega ten system. Stawiasz że następna bramka to będzie na remis lub kolejna dla wybranej drużyny czy o co chodzi? Możesz rozjaśnić?
W telegraficznym skrócie
LAY CS = dany wynik się nie wydarzy
LAY 2:0 = nie będzie wyniku 2:0
Przykład:
Polska - USA.
Patrzę na staty i widzę, że Polska mocno atakuje, często strzela, posiadanie piłki ma większe i np. jest wynik 0:0, to obstawiam, że nie będzie 0:2.
Oczywiście mogę się pomylić ale nie ma pewnych meczy.
Prościej się nie da.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Ja mam inne pytanie, wygrywasz średnio 0,35 e na mecz czyli zeby miec te 10 e musisz zagrac kolo 25 meczów. Zeby zagrac te 25 meczy no przynjamniej ze 2 dni trzeba.. zeby wygrac 40 zł . Strasznie monotonne.. już nie mowie ze na te 25 meczy , może sie trafic ze trafi sie wynik ktory stawiales na lay. I wtedy do odrabianie mase... Jak to sie ma do rzeczywistosci, ile na tym zarabiasz ? I co gdy sie trafi wpadka.. ?
 
D 77

dalik

Użytkownik
Tak jak mówisz.
Jest to mozolne, potrzebuję 2 dni aby mieć np 40 zł ale jakbym grał za 100e to bym w 2 dni miał 400 zł
Taki wynik by Cię satysfakcjonował?
Równie dobrze mogę grać za 1e i wygrywać w 2 dni 4zł.
ZYSK jest ZYSKIEM.
Wtopić mogę tak samo jak na każdym innym becie, więc po co gramy?
--------
Jak pisałem prędzej.
Od teraz będę stawkował narastająco. Zysk pozwolił mi na stawkowanie za = 11,00
Rozbijam bank na 3 koszyki. W pierwszym jest już szósty typ, stawkę zwiększam do 11,00, dwa pozostałe (B i C po 10,00)
Stawka A = 11,00
Stawka B = 10,00
Stawka C = 10,00
Typ 6. ✅ 0,51

Typ 7. ✅ 0,24
 
elektro87 11

elektro87

Użytkownik
Pozwolę sobie wtrącić coś od siebie. Tak jak napisałeś na początku nie jest to żaden system. Co do grania w ten sposób. Wcześniej czy później utopisz kasę. To pewne. Musisz tylko starać się żeby nastąpiło to później i żebyś wypłacił przynajmniej wkład. Od ponad miesiąca co weekend wrzucam 50/100e w piątek wieczorem i gram w ten sposób. Wyniki są różne. Raz zrobię z tego 200 raz 400 a raz wtapiam tego samego dnia. Gdzieś w dziale kupony masz temat użytkownika który w 3 miesiące zrobił z 75e kilka tysięcy euro grając tyłku lay cs. Ale uwierz mi że cuda potrafią się dziać zwłaszcza jeśli grasz dużo i wszystko. 3:1 dla gospodarzy którzy cały mecz przeważają w 70 minucie dajesz lay 3:3 i od tego czasu nagle goście dostają magiczne moce i renisuja? Nic trudnego. Tak więc to co mogę doradzić od siebie. Nie grać wszystkiego co popadnie. Najlepiej topowe ligi. Wchodzić w rynek koło 20 minut przed końcem najlepiej z zapasem 2 bramek bo 3 będzie ciężko złapać sensowny kurs. Oczywiście jeśli da radę to wejść w taki cs aby jedna bramka którejś z drużyn od razu dawała wygraną. Jeśli będziesz cierpliwy i dobrze wybierał mecze to można na tym sporo ugrać ale nie w tydzień.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Dzięki za opinię. Dobrze mówisz, ale granie w ostatnich 20 min.. z tym nie bardzo się zgadzam.
Złapać sensowny kurs na przewagę 2 bramek już jest trudno, a co najważniejsze - moim zdaniem to własnie od 80 do 95 pada najwięcej bramek więc bałbym się.
Przeważnie staram się stawiać tak, że bramka dla jednej z drużyn daje mi wygraną i to drużyna, która ma większą szansę na bramkę choć tak jak mówisz cuda się zdarzają i fajnie by było nie grać za dużo spotkań tyle, że jak mam grać 2-3 mecze dziennie i zarabiać na tym po 1e przy wkładnie 30e trochę mija się z celem.
Chcę spróbować podwoić stawkę na każdej z linii. Po 20e z 10e z powrotem wrócić do 10e, a 10e odłożyć/wypłacić.
Lubię też typy tzw. &quot;do jaja&quot;.
W wielu meczach (głównie wyrównanych) obie drużyny strzelają gole. Typ 3:0 , 2:0 w takim meczu jest jak najbardziej zasadny.
 
elektro87 11

elektro87

Użytkownik
Sam napisałeś wcześniej że zysk to zysk. Właśnie przez takie myślenie najczęściej się wtapia. Patrzysz na kursy i automatycznie zmniejszasz sobie wybór do kilku wyników. Moje wtopy przeważnie były spowodowane tym że grałem byle co i patrzyłem na kursy. Mimo wszystko powodzenia i będę obserwował temat. Bądź cierpliwy a niedługo te 30 zmieni się w 100 a 1e zysku zmieni się w 3e itd. Pazernosc tutaj zdecydowanie nie popłaca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Proponuje korzystać z : http://www.soccerstats.com Wyraznie widać w jakich ligach jakie wyniki najczesciej padają. Mozna grać wtedy na LAY. Przy dobrej obserwacji LIVE, plus spojrzenie w te wytyczne. Np liga Azerbejdzanu, najczesciej tam pada wynik 1-0 lub 1-1, natomiast 3-2, ledwie 2 razy na 160 spotkań. Można sobie ulatwić typując LAY.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Dziękuję PortowiecMKS ale moim zdaniem każdy mecz jest inny i jakoś nieszczególnie wierze w statystykę ogólną.
Jak mi pokażesz mecz drużyny X - Y zakończone na 10 spotkań chociaż 4 razy tym samym wynikiem to uwierzę w prawdopodobieństwo padania jakiegoś wyniku...
Dlatego też sugeruję się tym co dzieje się na boisku w danym meczu. Wiadomo, że jakaś kartka, niefortunny karny czy kontuzja może zmienić diametralnie każde spotkanie ale to zdarzenia losowe, na które nikt nie ma wpływu.
W sumie to mogę zrobić podsumowanie dnia:

Zaznaczyłem od 08:00, ponieważ z nocy miałem rozegrane stare zdarzenia, których nie wliczam do relacji na tym forum.
Ilość typów = 10
P&amp;L = ✅ 3,98
 
D 77

dalik

Użytkownik
Gdzie to wyczytałeś, że 97% skuteczności daje mi 1% yieldu?
Jeżeli już piszemy o % to zdecydowanie taki zapis byłby ładniejszy:
Bank przed rozpoczęciem gry = 34,15
Wygrana = 3,98
% wygranej w stosunku do posiadanego kapitału = 11,54 %
Taki wynik jak na jeden dzień jest bardzo dobry, chociaż trzeba mieć na uwadze, że przy tym sposobie gry potrzebuję kilka takich dni by móc pozwolić sobie na pośliźnięcie.
 
Do góry Bottom