>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lay Correct Score na przełamanie serii

S 1

seager

Użytkownik
Sory za zaśmiecanie tematu ale czy w taki sposob gry jaki gram tu: http://forum.bukmacherskie.com/f18/powyzej-ponizej-0-5-bramki-pomiedzy-np-15-30-minuta-102825.html#post4198681
można grać na betfair z wieksza korzyścią?
Na pewno łatwiej i bez potrzeby używania kalkulatora. O ile pamiętam to na Betfair nie ma rynków typu: &quot;czy padnie gol w danym okresie czasu&quot;. Natomiast pokazując to na przykładzie:
Chelsea - Fulham
2 : 0
(68 minuta meczu)
I teraz przykładowo, idąc Twoim sposobem gry, zmodyfikowanym na potrzeby BF, stawiasz lay &quot;powyżej 2,5 gola&quot;. Kursy na live dość szybko się poruszają, dlatego zysk mógłbyś liczyć już od pierwszej minuty. Kwestia tylko ustalenia sobie progu wygranej. Kolejny plus BF to to, że gdybyś dajmy na to odczekał już te 5 minut i kurs na back &quot;powyżej 2,5 gola&quot; wskoczył na odpowiadający Tobie poziom, to wtedy jednym kliknięciem robisz green up i stawiasz kontrę z automatu. Giełda sama wylicza Ci zysk, a wkład który wrzuciłeś w ten zakład wraca na Twoje konto jeszcze przed zakończeniem meczu.
Wszystko fajnie wygląda na papierze, ale uwierz też próbowałem tak grać i nawet te 5 minut to wieczność kiedy postawisz kasę. Co prawda zawsze można zagrać trochę bezpieczniej i przy stanie 2:0 zagrać lay &quot;powyżej 3,5 gola&quot;. Wtedy w przypadku szybkiej bramki będzie zapas jeszcze jednego gola, ale też kurs zmaleje na tyle, że ewentualna kontra będzie wiązała się ze sporą stratą.
Należy też wziąć pod uwagę, że w tego typu grze na BF najważniejsza jest płynność rynku. O ile u zwykłego buka nie ma z tym problemu bo kurs jest narzucany odgórnie i za ile jest, za tyle można go łyknąć, to na BF przy małej płynności rynku (szczególnie tych od &quot;powyżej 4,5 gola&quot; wzwyż) można kurs kupić po określonej cenie, natomiast po tych 5 minutach może się okazać, że nie ma zbyt wielu chętnych na wystawienie korzystniejszej oferty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Mam nadzieję, że powyższe wątpliwości zostały wyjaśnione. Jeśli nie - proszę o przeniesienie się do odpowiedniego wątku.
Spotkanie Portimonense - Beira Mar zakończyło się wynikiem 2:0, także lay wszedłby. Co więcej, gospodarze strzelili na 1:0 w 33 min, także lay na pewno był jeszcze niższy. Niestety, nie jestem w stanie powiedzieć - na jakim poziomie kształtował się - gdyż najzwyczajniej zapomniałem o tym spotkaniu.
Jutro o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Besiktas - Kayseri. Goście notują serię trzech porażek 1:3 z rzędu. Jest zatem wysokie prawdopodobieństwo, iż lay wejdzie. O ile zaryzykujemy grę po lay&#39;u 15, który obecnie jest do gry na Betfair.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Gorąco było do 89 min, nieprawdaż ? ????
Tutaj bardziej bym się skupił na prawdopodobieństwie typów H2H
Dla przykładu:
http://www.livesports.pl/mecz/Kd3BguG7/#h2h;home, gdzie gospodarze ostatnio przegrali 1:2, więc liczymy na to, że teraz nie będzie wyniku 1:2 tylko kursu na razie nie ma LAY gdzie back jest 7.8.
Inny pomysł:
tym LAY na wynik, który w H2H był między tymi drużynami odpowiednio gospodarz/gość np w 2011 czyli:
http://www.livesports.pl/mecz/M3htEGci/#h2h;home LAY 0:0 @ 12.5
http://www.livesports.pl/mecz/hGGXwUcC/#h2h;home LAY 1:0 @ 12.0
To taki bardziej sposób na przypał ???? ale jak wiadomo każdy mecz jest inny i wszystko się może zdarzyć , więc jakie prawdopodobieństwo, że akurat będzie taki wynik ? ????
Co Ty na to ?
Do tego można grać live i starać się troszkę odczekać dla polepszenia kursu.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Odpuściłem grę Besiktasu od początku - nie tykam tak wysokich kursów lay, czekałem na spadek. Owszem, gorąco, ale ostatecznie weszło, wszakże liczy się wynik końcowy.
Tak, gram H2H, ostatnio proponowałem mecz Portimonense. Lay ostatniego wyniku nie ma moim zdaniem większego sensu. Jak widać na powyższym przykładzie, cztery identyczne wyniki z rzędu H2H nie są niczym nie wiadomo jak niezwykłym i zdarzają się, byłaby to gra &quot;na przypał&quot;. Jak pisałem wcześniej: z moich &quot;badań&quot; wynika, iż szansa na dokładny wynik po danym wyniku jest w dalszym ciągu taka sama. Mniejsza jest szansa na załóżmy cztery/pięć owych, ale obserwowane jako seria, od początku, a nie po powiedzmy trzecim/czwartym padnięciu. Owszem, pewnie można zarobić na tym sposobie kilka groszy, ale poza szukaniem drużyn z powtarzającym się Correct Score, niezbędna jest dodatkowa analiza szans na padnięcie owego, plus włączanie się po drugim/trzecim padnięciu. Nie znalazłem jeszcze sposobu uniwersalnego ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Ja zaczynam testować to co pisałem prędzej.
Co prawda LAY jest wysoki przez co zobowiązanie mocno rośnie.
Oczywiście można to korygować stawiając mecz live ale tak jak piszesz to są grosze.
Jest co prawda na przypał, ale po wielu latach analiz , statystyk , olałem grę tego typu bo zawsze się zdarzą mecz, gdzie wynik nie ma nic wspólnego z rozsądnym analizowaniem danego spotkania - wszystko może wskazywać na wygraną gospodarzy, którzy są wyżej w tabeli , ostatnio wszystko wygrywają , grają z cieniasem i dostają w dupę 0:3.... takich meczów jest setki dlatego preferuję grę na przypał lub niefaworytów.
Na dziś poszło http://www.livesports.pl/mecz/QgO3CIWK/#h2h;home LAY 1:1 z pierwszego meczu w 2010 roku.
Po 50 min już było 0:2 co za tym idzie ✅
następny typ: http://www.livesports.pl/mecz/p2oW86nt/#h2h;home
2010 rok 5:1 więc typ LAY Any Unquoted @ 13.5 ✅
Zobaczymy jak długo tym sposobem pociągnę ????
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Ciekawe spotkanie odbędzie się dzisiaj o godz. 16. Stoke podejmuje u siebie Man Utd, gospodarze notują serię trzech porażek 0:1 z rzędu. Moim zdaniem lay 0:1 w wysokości 8.2 jest jak najbardziej kuszący. Co prawda można czekać, licząc na to, że Man Utd strzeli późno, ale ja gram od początku.

Również o godz. 16.00 odbędzie się mecz Dundee - Alloa. W historii wspólnych spotkań trzy razy z rzędu pojawia się 1:0. Aktualny back na 1.0 to 6.4, lay - 8.0, do meczu powinno wyrównać. Podobnie jak wyżej - albo czekamy albo ciśniemy od razu.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Oba wczorajsze spotkania na plus: Stoke wygrywa z Man Utd 2:1, a Dundee notuje remis 1:1 (na 1:0 w 69 min, wyrównanie w 90, także można było grać po niezwykle korzystnym lay&#39;u).
Za chwilę odbędzie się spotkanie Balikesirspor - Adana. Adana aktualnie notuje trzykrotne 2:1 z rzędu. Lay na Betfair - 15. Z uwagi na więcej niż dobrą grę gospodarzy u siebie (7-2-1) i nieciekawą gości na wyjeździe (1-4-5), gram od początku.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Dzisiejszy dzień zapowiada się nadzwyczaj bogato, jeśli chodzi o spotkania do gry. O godz. 16.15 odbędzie się mecz Veria - Panthrakikos. W historii wspólnych pojedynków pojawia się trzykrotne 0:1. Co prawda lay wynosi 15, gospodarze okupują przedostatnią pozycję w lidze, ale w ostatnich spotkaniach zdobywali gole (nawet przeciwko Panathinaikosowi i PAOK).

O godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Ordurspor - Karsiyaka. W historii dotychczasowych spotkań na boisku Ordurspor gospodarze trzykrotnie wygrywali 1:0. Kursy na Betfair nie są jeszcze ustabilizowane: back wynosi 9, a lay 13.

Na deser pozostaje nam mecz Bilbao - Real (godz. 21). W historii dotychczasowych pojedynków na boisku Bilbao, gospodarze trzykrotnie z rzędu przegrywali 0:3. W tym sezonie zajmują czwartą pozycję w lidze, tuż za Realem, także tak wysoka porażka jest moim zdaniem mało prawdopodobna. Liczę na to, że strzelą choćby jednego gola, nawet gdyby stracili dokładnie trzy. Nieustabilizowany lay 19 jest moim zdaniem do przyjęcia.


 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Jeżeli mogę to zostawię tutaj swoje przemyślenia co do typów sposobem, który podałem wyżej, czyli grać na przypał LAY wyniku, który padł np w 2011 roku H2H tych drużyn.
Bank początkowy: 20e
Bank aktualny: 30e
Typy trafione: 20
Typy nietrafione: 2
Konkluzja: Typy wchodzą, zysk jest ale ryzyko też duże, ale na pewno taka gra jest lepsza niż gra over 0.5.
Sposób gry RyanWolf jest również ciekawy ale jak dla mnie za mało spotkań na dzień.
Pozdrawiam i lecimy dalej

----- Edyta------
Obróciłem 3-krotnie wkładem i poległem....
Trzeba szukać dalej złotego środka ????
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Ostatnie typy okazały się typami trafionymi. Veria zremisowała z Panthrakikosem 0:0 (po czerwonej kartce dla gości, gdy podskoczył kurs na lay 0:1, a goście w pierwszej połowie ostro cisnęli, postanowiłem czekać na ich gol - nie doczekałem się, także odpuściłem).
Orduspor wygrał z Karsiyaka 2:1. W planie był lay 1:0, czekałem na późnego gola gospodarzy. Padł w 22 min. Postanowiłem poczekać i grać, jeśli wynik utrzyma się do 35-40 min. Drugi gol padł w 25 min., także znowu nie zagrałem.
Real zremisował 1:1 z Bilbao. W tym spotkaniu postanowiłem grać, jeśli Real wrzuci Bilbao szybkiego gola (do 20-30 min) i poleci lay na ich 3:0. Gol dla Realu padł dopiero w 65 min., także odpuściłem.
Co na dzisiaj: o 20.45 odbędzie się spotkanie Ajax - Grooningen. Ostatnie dwa spotkania pomiędzy tymi drużynami na boisku Ajaxu zakończyły się wynikiem 2:0. Co prawda wynik ten jest moim zdaniem prawdopodobny, ale lay 8.4 nie jest wysoki, więc warto zaryzykować.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Tym razem postanowiłem zagrać przed spotkaniem. Ajax wyszedł na 1:0 w 28 min. W 41 min. goście wyrównali i mogłem cieszyć się z kilku groszy.
Dzisiejszy weekend obfituje w spotkania do gry. Jedziemy zatem godzinowo, od najwcześniejszych.
O godz. 15.00 odbędzie się spotkanie Ternana - Avellino. Gospodarze notują aktualnie trzykrotne 2:1 z rzędu. Lay na Betfair wynosi 11. Avellino zajmuje czwartą pozycję w lidze, Ternana - czternastą. Gości dzielą dwa punkty od drugiego miejsca, premiowanego bezpośrednim awansem, gospodarzom nie grozi ani spadek ani baraże. Czy grać przed spotkaniem? Wstrzymałbym się do - chociażby częściowego - spadku kursu.

Podobna sytuacja ma miejsce w meczu tej samej kolejki: Cittadella - Modena. Gospodarze kontynuują serię trzech 1:2 z rzędu. Obie drużyny okupują dolne rejony tabeli, Cittadella ma przewagę tylko jednego punktu nad strefą spadkową, Modena - 6 pkt. Więcej szans - wnioskując po formie - daję gospodarzom, aczkolwiek wciąż zastanawiam się, czy jest sens lay&#39;ować po kursie 14 przedmeczowo...

O godz. 16.00 odbędzie się mecz Southampton - Stoke. Stoke nie prezentuje się dobrze na wyjazdach. 1 spotkanie wygrane, 2 remisy i 9 porażek mówi samo za siebie. Tymczasem kontynuuje serię trzech wyjazdowych porażek 0:1. Lay jest kuszący - 7.2 i moim zdaniem można zagrać już przed meczem.

Również o 16.00 odbędzie się mecz Barnsley - Ipswich. Biorąc pod uwagę historię spotkań powyższych zespołów, aktualnie pojawia się trzykrotne 1:1. Co prawda zespoły dzieli aż 16 miejsc w tabeli, ale Ipswich nie wymiata na wyjazdach, także mimo niskiego lay&#39;a, poczekałbym na spadek.

Identyczna sytuacja ma miejsce odnośnie rozgrywanego o 19.45 spotkania Thun - Luzern. Trzykrotne 1:1 z rzędu, spotkanie bez wyraźnego faworyta. Polecam poczekać i lay&#39;ować, jeśli 1:1 pojawi się przynajmniej w 30-40 min.

Trochę lepsza sytuacja ma miejsce przy spotkaniu Lokeren - Charleroi (godz.20.00). Gospodarze są faworytami (trzykrotne 1:1 w ich przypadku, 1.44 na Back gospodarzy na Betfair), w związku z czym lay 1:1 wynosi aż 11. Czy grać przedmeczowo? Moim zdaniem - można.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Ciekawie przedstawia się spotkanie rozgrywane o 20.45 Feyenoord - NEC. Goście kontynuują serię trzech z rzędu 1:1. Feyenoord jest zdecydowanym faworytem, NEC na wyjeździe przy 5 remisach i 5 porażkach nie zanotował jeszcze zwycięstwa, a Feyenoord nie zwykł tracić na swoim boisku punktów z outsider&#39;ami (4:2 z Addo, 2:1 z Utrechtem). Aktualny back na 1:1 wynosi na Betfair 16, lay - 18.5, mimo wszystko zamierzam grać przedmeczowo.

I na deser - rozgrywane o 20.00 spotkanie Girona - Jaen. Oba zespoły zagrożone spadkiem. Gospodarze notują czterokrotne 1:1 z rzędu na swoim boisku. Aktualny lay - 7.6, wynik co prawda możliwy, ale grać koniecznie trzeba ????
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Aktualnie na live: Maritimo B - Oliveirense. Gospodarze notują serię trzech 0:2, ale u siebie ich dorobek przedstawia się całkiem nieźle: 8-4-2 i bramki 14-8. Gości z kolei 3-2-9 i bramki 15-26. Gram All In, aktualny lay - 18.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Ternana - Avellino: 1:1, zatem nasz lay 2:1 wchodzi. ✅
Citadella - Modena: 0:1 i wchodzi lay 1:1.✅
Southampton - Stoke: 2:2 - do 38 min., gdy Stoke wyrównało, można było lay&#39;ować po niższym kursie, lay 1:0 wchodzi. ✅
Barnsley - Ipswich: 2:2, wchodzi lay 1:1. ✅
Thun - Luzern: 2:1, wchodzi lay 1:1. ✅
Lokeren - Charleroi: 3:1, 1:1 pojawiło się już w 9 min. w związku z niespodziewanym, szybkim golem outsidera, lay&#39;owałem live mimo wysokiego kursu, widząc, że Lokeren ostro ciśnie, na drugiego gola Lokeren nie trzeba było długo czekać. ✅
Feyenoord - NEC: 5:1, jak wyżej - goście strzelają szybkiego gola (trochę mnie to zdziwiło, gdy sprawdzałem wynik live ???? ), ale ostatecznie Feyenoord nie miał problemów ze zwycięstwem.
Girona - Jaen: i tu największa niespodzianka, zakończyło się piątym z rzędu domowym remisem 1:1 Girona. Sześciu z rzędu jeszcze nie widziałem, zatem za tydzień szykuje się kolejny lay.
Maritimo B właśnie strzela na 1:0, zatem wchodzi mój lay 0:2 ????
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Na dziś szczególnie polecam spotkanie Arminia - St Pauli. Arminia zajmuje 17 miejsce w lidze, St Pauli - szóste. Oba zespoły mają jeden mecz zaległy i oba powinny walczyć o zwycięstwo: gospodarze są tuż pod kreską spadkową, a gościom brakuje 3 pkt, żeby doskoczyć do miejsca premiowanego awansem. W historii spotkań widzimy trzykrotne 1:0. Nie sądzę, żeby St Pauli łatwo dało się pokonać. Godz. rozpoczęcia: 13.30.

O 15.30 odbędzie się mecz Stuttgart - Augsburg. Stuttgart notuje serię trzech porażek 1:2 z rzędu. Analizując aktualną formę obu zespołów, uważam jednak, iż ów wynik jest prawdopodobny, także grałbym tylko wówczas, jeśli lay sporo spadnie w trakcie meczu.

Ciekawie zapowiada się spotkanie Leixoes - Beira Mar. W historii potyczek widzimy trzykrotne 0:0. Mecz rozpoczyna się o godz. 16.00, poczekałbym do 20-30 min. i można lay&#39;ować.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Zgodnie z przewidywaniami, pięć remisów 1:1 z rzędu u siebie Girona zostało przełamane zwyciestwem 6:0 z Lugo.
Odpuściłem sobie weekendowe mecze, gram dzisiaj. Ciekawie przedstawia się mecz FA CUP pomiędzy Brighton i Hull (20.45). Gospodarze notują cztery zwycięstwa 1:0 z rzędu u siebie. Czy będzie piąte, tym razem z pierwszoligowcem? Lay na poziomie 7.8 jest niezwykle kuszący i moim zdaniem warto zagrać.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Dłuuugo przyszło mi czekać na wyrównanie 1:1 w meczu Brighton - Hull ???? Emocji nie zabrakło, tym bardziej, że grałem grubiej niż zwykle, ale ostatecznie - do przodu.

Na dziś proponuję spotkanie Trabzon - Balikesirspor (12.30). Goście notują serię trzech 1:0 z rzędu. Spotkanie z tych &quot;można zaryzykować&quot;, ale pewniak to na pewno nie jest. Dlaczego? Goście zajmują 4 pozycję w tabeli, a u góry jest niezwykle ciasno, od 2 miejsca dzieli ich zaledwie 1 pkt., Trabzon natomiast okupuje miejsce w środku tabeli. Co prawda i w owym środku jest ciasno, bowiem tylko 3 pkt. dzielą ich od miejsca spadkowego, dlatego powyższy mecz zakwalifikowałem do &quot;można zaryzykować&quot;, nie sądzę, żeby totalnie odpuścili.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Już w 4 min. Trabzon wyszedł na 1:0 i nie dane mi było odczekać do pierwszego gola gości.

Dziś o 20.30 odbędzie się mecz Pogoń - Lech. Pogoń notuje serię trzech 1:1 u siebie.

 
Do góry Bottom