>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Lay the draw + lay next gol fav

coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Witam, napewno każdy słyszał o metodzie gry Lay the draw.
Ostatnio wyszukałem ciekawe zabezpieczenie do tego systemu, ale nie znalazłem żadnych statystyk.
Lecz może ktoś z was tak gra i podzieli się opinią.
Gra polega na tym że stawiamy w meczu gdzie jest ewidentny faworyt Lay The Draw i do tego za odpowiednią sumę Lay next gol faworyt.
Dlaczego tak?

Ponieważ gdy jest remis tracimy kasę z 1szego zakładu a zyskujemy z drugiego.
Gdy strzela fav 1szego gola kurs na to że remis będzie wędruje w górę, lecz przegrywamy zakład z next golem, ciekaw jestem czy wygrana pokryje stratę i da nam zysk.
A gdy strzeli underdog wygrywamy drugi zakład ale Lay the draw przegrywamy, i tu też ciekaw jestem czy wygrana pokryje stratę i da zysk.


Gra z was tak ktoś może?
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
????
Lay Remis to sposób dobrze znany na tym forum . Ja gram ta metoda i przygotowuje sie do nowego sezonu , ale u mnie wyglada to inaczej. Trzeba byc elastycznym jak nie tak to moze tak , ale powinien byc ✅ .
 
A 52

androlo

Użytkownik
Lay Remis to sposób dobrze znany na tym forum . Ja gram ta metoda i przygotowuje sie do nowego sezonu , ale u mnie wyglada to inaczej. Trzeba byc elastycznym jak nie tak to moze tak , ale powinien byc ✅ .

w jaki sposob grasz?
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
w jaki sposob grasz?
Bardzo prosty ... po 45 min. masz 1:1 stawiasz Lay Remis , wpada gol wychodzisz. Jezeli strzeli underdog jako pierwszy czekam az wyjde na zero i wychodsze z rynku. Jezeli nic sie nie zmienia i do 80 min. jest 1:1 to wychodze ze strata.
 
Do góry Bottom