>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Laying greyhounds

S 29

slawww

Użytkownik
Witam.
Chciałbym przedstawić interesujący moim zdaniem system layowania w wyścigach psów w UK oraz kluczowy w tym systemie money managment. Nie jestem autorem poniższego systemu, znalazłem go gdzieś w czeluściach internetów.

Dobór psa którego lay&#39;ujemy jest banalnie prosty, mianowicie wybieramy dowolny boks startowy (od 1 do 6) i w każdym wyścigu layujemy psa w tym samym boksie (ang. trap). W moim przypadku jest to boks nr 5- statystycznie &quot;najczęściej przegrywający&quot; boks. Tak więc w każdym wyścigu lay&#39;uje psa z boksu nr 5. Tyle w temacie doboru psa.

Teraz klucz czyli money managment:
1. Nie layujemy psów z kursem powyżej 9.0
2. Stawka na jeden zakład zależy od posiadanego przez nas banku. Wygląda to następująco:
Stawka...........Wymagany bank
0.05j...............20j
0.10j...............40j
0.15j...............60j
0.20j...............80j
itd. itd.

Jak widać stawki rosną wraz ze wzrostem naszego banku

3. Powyższe stawki są stałe do pierwszej porażki (czyli wygranej w wyścigu layowanego przez nas psa) po której następuje zakład który ma na celu odrobienie straty z nawiązką. Przykład: (w użytym przykładzie bank wynosi 400j, stawka na pojedyńczy zakład to 1j)

Lay 1j na psa z kursem 6.0. Pies wygrywa wyścig - nasza strata wynosi 5j.
następny zakład powinien wynosić 6j- jeśli pies przegra odrobimy naszą stratę z nawiązką.

Co jeśli wygra? Zdaniem autora zdarza się to rzadko (mnie w ciągu 3 dni gry przydarzyło sie 2 razy na około 50 rozegranych rynków) ale i na to jest sposób. Przykład:

Lay 1j na psa z kursem 6.0. Pies wygrywa wyścig - nasza strata wynosi 5j

kolejny lay ze stawką 6j na psa z kursem 5.0 w którym chcemy odrobic stratę z poprzedniego zakładu również przegrywa- strata 24j + 5j= 29j

w następnym kroku dzielimy naszą stratę na 4. 29/4=7.25 oto nasza nowa stawka. 4 z rzędu wygrane zakłady po owej stawce odrabiają całkowitą stratę.

Oczywiście nasuwa się pytanie &quot;co jeśli przegramy zakład odrabiając strate w fazie 4 wygranych pod rząd?&quot; I na to jest pewien sposób
Tutaj należy wspomnieć o maksymalnej stawce na którą możemy sobie pozwolić podczas odrabiania straty, jest ona zależna od naszego banku, o tym poniżej przykładu

przykład:

Dwa pierwsze zakłady z czwórki wchodzą, mamy odrobione 14.5j trzeci natomiast przegrywa po kursie 4.0 na którym tracimy 21.75j, w tym wypadku przekalkulowujemy naszą stratę tj.:
29j + 7.25j + 7.25j - 21.75j = -36.25j dzieląc ponownie na 4 otrzymujemy nową stawkę- 9.06j z którą znów dążymy do 4 wygranych zakładów pod rząd aby odrobić stratę.

Opisujący strategie podkreśla, że system charakteryzuje się występowaniem dużych serii wygranych (w ciągu 3 dni gry i ok.50 rynków moja najdłuższa seria to 14) i na tym opiera się system odrabiania strat.

Wg poniższego schematu kształtują się maksymalne stawki dla danego banku podczas odrabiania strat
Stawka.......Wymagany bank
2.50j...........40j
2.75............44j
3j...............48j
itd.

Kontynuując przykład:

Zaczęliśmy od stawek 1j na zakład z bankiem 400j. 2 przegrane pod rząd zakłady oraz jeden przegrany zakład podczas odrabiania strat przyniosły stratę w wysokości 36.25j, dzieląc ową stratę na 4 daje nam to stawkę 9.06j na zakład. Nasz bank z 400j skurczył się do 363.75j
Działając według powyższego schematu dotyczącego maksymalnych stawek podczas odrabiania strat dojdziemy do wniosku, iż stawka 9.06j jest stawką maksymalną dla banku 144j. tak więc mamy spory zapas.

Kończąc przytoczę słowa opisującego bądź autora systemu
&quot;Stick to the rules of the recovery plan and you will be earning lots of cash in no time!&quot;

Komentujcie, oceniajcie. Pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
firel 142

firel

Użytkownik
poczatkowy bank 20$, stawka 0.05
mam 22$.
Najgorsza seria
LL(wiec stawki/4) WWWL (stawki/4) WWWW. (ogólnie 10 zakładów by odrobić stratę)
Najczesciej są same wygrane (WW....) przy przegranej z reguły od razu odrabiamy(LW), ogólnie jakoś 3-4 razy miałem LL lecz praktycznie zawsze(oprócz wyżej wymienionego wyjatku) potem 4xW odrabiało szybko strate.
To dopiero początki, więc nie mówie &quot;hop&quot; natomiast póki co wydaje się iż ten patent ze stawkami /4 jest kluczem do zwycięstwa, bo przy zwykłym zwiększaniu stawki myślę że na 99% w koncu by się poległo. A tak może być ciekawie ????
 
firel 142

firel

Użytkownik
Gdzie to gracie?
Ogólnie trzeba na giełdzie, tylko tam jest opcja LAY. Ja gram na Betfair. Używam Betangel trial 14dni. Można tak zautomatyzowac by sam stawiał zakłady po X przy określonym kursie Lay/czasie do wyścigu. Natomiast trzeba. samemu kontrolować czy nie przegrywamy. Wyscigi są praktycznie co 10minut od 12 do 23.
Jakby ktoś to grał to zapraszam do dyskusji.
Tak jak juz wspomniałem ten system byłby pewnie klapa jak większość progresji, natomiast rozdrabnianie stawki /4 przy dość wysokiej szanse trafienia LAY (wystarczy ze z sześciu psow nie wygra ten z toru 5) jest już dość ciekawym rozwiązaniem.
 
U 0

unleash

Użytkownik
Chetnie sie zinteresuje i moze sprobuje. Sytem ten wydaje sie logiczny i przy trzymaniu sie zalozen powinien zawsze dawac profit.
Jak obstawiles na betfair 0,05j? Gdy sprawdzalem najnizszy bet wynosil 2j.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jak obstawiles na betfair 0,05j? Gdy sprawdzalem najnizszy bet wynosil 2j.
A skąd wiesz co jest jego jednostką?
Tak jak juz wspomniałem ten system byłby pewnie klapa jak większość progresji, natomiast rozdrabnianie stawki /4 przy dość wysokiej szanse trafienia LAY (wystarczy ze z sześciu koni nie wygra ten z toru 5) jest już dość ciekawym rozwiązaniem.
Więc grasz konie a nie psy?
 
firel 142

firel

Użytkownik
Więc grasz konie a nie psy?
Pomyłka, oczywiście psy. Juz poprawione.
Chetnie sie zinteresuje i moze sprobuje. Sytem ten wydaje sie logiczny i przy trzymaniu sie zalozen powinien zawsze dawac profit.
Jak obstawiles na betfair 0,05j? Gdy sprawdzalem najnizszy bet wynosil 2j.
Masz rację, dlatego gram przy użyciu programu(BetAngel narazie, gdyż 14dni triala) a nie z adresu WWW giełdy. Większość(o ile nie wszystkie programy) pozwalją grać od 0.01$
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Rozumiem że siedzisz cały dzień i obstawiasz każdą możliwą gonitwę? Czy tylko jak masz czas?
 
firel 142

firel

Użytkownik
Rozumiem że siedzisz cały dzień i obstawiasz każdą możliwą gonitwę? Czy tylko jak masz czas?
Jak wracam ze studiów to większośc czasu spedzam prz komputerze od zawsze (TV, pdfy, wyklady, programy, to tamto) a teraz musze jeszcze kliknac Enter co jakis czas, gdyż program sam dodaje rynki, wpisuje stawke i wyświetla popup window gdy jakiś rynek spełnia wymagania. No i oczywiście(niestety) sprawdzać czy przegrałem. Przy zwyklym uzytkowaniu komputera można to robić nawet cały dzień. Wiadomo że jak potrzebujesz maksymalnej koncentracji to średnio. Zależy od dnia.
Ponadto gdy mnie nie ma w domu gram tak:
=&gt; Jesli kurs Lay&lt;4.6(w razie przegranej przegrywamy stosunkowo mało) podstaw zakład
potem wracam do domu, sprawdzam ile przegrałem i odrabiam to metodą z systemu.
Dodam iż w przypadku tego &quot;automatu&quot; poza domem o czym pisał autor warto stawki początkowe jeszcze zmniejszyc o /2 lub /4. W takim wypadku nie dość że gramy za mniejszą stawkę to dzieki niskiemu kursowi Lay zmniejszamy nasze ewentualne przegrane, których nie jesteśmy w stanie skontrolować będąc afk.
(choć to bardziej ciekawostka, myślę że granie na &#39;poważne pieniądze&#39; w taki sposób jest lekkomyslne)
Gram tak od dwoch dni wiec nie traktujcie tego jako informacje kogoś ogranego. To mój pomysł na ten system.
@edi8
Takie pytanie do Ciebie. Czy uważasz że lepiej tutaj zawsze layować tego samego psa(statystycznie w ciagu ostatnich dwoch lat najrzadziej wygrywa ten na 5. stanowisku), czy gdy kursy nie pozwalają na lay* na piątego można spokojnie layować ktoregokolwiek innego by nie tracić wyścigu? Teoretycznie szanse są zawsze takie same - 1wygra 5 przegra... Jednak wydaje się to &#39;pazerne&#39; co z reguły nie jest niczym dobrym. Co o tym sądzisz?
*Według systemu stawiamy kursy &lt;9

Jeśli to kogoś interesuje to dzisiaj miałem na przykład dość dużo porażek w kluczowych momentach gry, a ogolna strata do pewnej pory przed podzieleniem na 4 wynosila 1/13 calego budzetu poczatkowego. Dodać wypada, dla porównania, iż stawka poczatkowa jest równa 1/400 całego budzetu poczatkowego. O ile wczoraj wygrywałem, dziś głównie goniłem budżet. Także nie pomaga w tym fakt comission 6.5%.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Czytałem o tym jakiś czas temu na stronie podanej powyżej stronie i nie wiem, czy nie wybrałeś jednego z trudniejszych sposobów, a ba pewno nie najbardziej profitowego wg. autora.
http://laythedogs.com/staking-plans
Jeśli już bym się miał bawić, to raczej &quot;Lay % Up and Down&quot;.
Nie jestem pewien, czy dobrze rozumiem &quot;Lay Goff&quot; - może ktoś kto miał z tym styczność wyjaśni?
 
firel 142

firel

Użytkownik
Nie jestem pewien, czy dobrze rozumiem &quot;Lay Goff&quot; - może ktoś kto miał z tym styczność wyjaśni?
Nie miałem stycznosci, al tak to rozumiem na szybko:
Grasz Lay za 2$, tracisz $10.(przykładowo). W takim razie kolejny raz grasz za tyle by odzyskać całą stratę (10$) + wygrać zaklad który przegrałeś(2$) + nowy zakład który teraz stawiasz(2$) = 14$.
Idea jest taka by załóżmy przegrywajac 99 zakładów z rzedu, wygrywając ten setny wygrsz tyle samo jakbyś wygrał wszystkie sto jeden za drugim
Pasuje obliczyć przy stawce początkowej 2$ i średnim kursie Lay 6, na ile zakładów możemy sobie pozwolić przed wtopieniem całej stawki(1000$). Zrobię to później
Kurs Lay6
1. Gra 2$ strata 10$
2. Gra 14$ strata 70$
3. Gra 82$ strata 410$
4. 100$ strata wyzerowanie
Przy grze z stawką początkową 2$, cały budżet 1000$ pięć wtop z rzędu to wyzerowanie.
Czwarty próg pozwala na odrobienie 100$ z przegranych 490. Trzeba by znacznie zmniejszyć kurs Lay lub 1j jako nie 1/500 tylko np 1/1000. Pięc pełnych progów to imo absolutne minimum
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Według mnie kluczem do sukcesu tutaj będzie wyliczenie sobie jak często zdarz się nam LL.
Ostatnimi czasy skłaniam się mocno ku płaskim stawkom na single i duble, odcinając się kategorycznie od wszelkich progresji, gdyż każda prędzej czy później nas zabije.
Aczkolwiek stawkowanie Lay % Up and Down przypadło mi do gustu i być może wykorzystam je gdzieś indziej ????
 
O 0

oronixx

Użytkownik
A przenosząc system z giełdy do normalnego bukmachera - kurs na takie stawkowanie (rozbijanie na 4) musiałby być większy 2.0 żeby odrabiać stary i zarabiać, czyż nie?
 
Do góry Bottom