>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Laying greyhounds

A 1

adanek

Użytkownik
Odkopuje,

Ktoś dalej stosuje ten system ?
Ja trochę próbuję stawiać, że dany pies nie wygra wyścigu. Tylko cały czas się zastanawiam jak dobrać najlepiej stawkowanie, tak żeby za bardzo nie wyczyścić kapitału przy dwóch wtopach z rzędu.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Lay % up and down jest bardzo fajnym stawkowaniem które można wykorzystać przy nie mal dowolnych zakładach na back 1.10+
 
steven1986 28

steven1986

Użytkownik
Witam Gajin czy mógłbyś przedstawić to stawkowanie na jakimś przykładzie albo dosadniej wytłumaczyć bo szczerze nigdy nie słyszałem z góry dzięki.
 
A 1

adanek

Użytkownik
W sumie na tej stronie laythedogs.com/home jeszcze ciekawe wydaje się stawkowanie Lay % Recovery, gdzie po jednej wtopie odrabiamy stratę w trzech kolejnych zakładach. To Lay % up and down też wydaje się całkiem ciekawe, ale z tego co podaje autor na stronie, to z tego pierwszego stawkowania teoretycznie wychodzi więcej na plus (Lay % Recovery +740.70, Lay % Up Down +305.20). Wszystko zależy w sumie od długości występowania serii trafionych typów.
 
firel 142

firel

Użytkownik
Ja grając tak jak autor tematu miałem
200$
doszedłem do 350$
i czarna seria i wrocilem do 220$
Dużo by tłumaczyć jak próbowałem odrabiać ale wniosek po różnych wariacjach - takie stawkowanie nie miało sensu.
Moja modyfikacja:
budzet poczatkowy ~200$
lay&lt;6
gram za LIABILITY 1.2
przegrywam= gram za lay 1.2 by odrobić
przegrywam = gram za lay 7.4 by odrobić
przegrywam = albo gram za 46(przegrana to bankrut, więc trochę zbyt ryzykowne) albo wtedy dywersyfikuje straty dzieląc /3 lub /4 i odrabiam metodą z 1. posta łącząc ją z moją na straty do 7.4 *
*Tak naprawdę od przegranej za 7.4 trzeba grać dynamicznie, tzn ja tak robię, patrząc na kwoty itp. decyduje dopiero wtedy co zrobić, nie gram wtedy żadnym schematem jak wcześniej.

to stawkowanie może też nie ma sensu, natomiast na nim doszedłem 220 - 430$ i narazie nie przegrałem więc gram nim dalej, bo cóż innego pozostaje
 
A 1

adanek

Użytkownik
Grając w ten sposób często zaliczasz 3 wtopy z rzędu? Typy jakoś analizujesz czy stawiasz poniżej kursu 6 jak leci?
 
firel 142

firel

Użytkownik
Zdarzyło się około 4-5x odkąd miałem 220. Gram każde zdarzenie prawie od 12 do 23 wiec nic dziwnego. Gram każde zdarzenie jak leci jeśli biegnie 6 psów. Gram zawsze psa nr 5,jeśli na niego kurs nie pozwoli to nr 6, jeśli nie to nie gram wcale.
 
S 29

slawww

Użytkownik
odkopuję z pytaniem czy ktoś znalazł lepszy sposób doboru psiaków? Sam poległem stosując system jak w temacie z 6 porażkami z rzędu (rzecz jasna -próbując się jeszcze ratować dodatkowymi środkami)
 
pielaszyna 14

pielaszyna

Użytkownik
a patrzyłeś ogółem na skuteczność na zasadzie jeśli nawet byś się pogodził ze stratą po 4 razie to ile wcześniej wygrałeś? Tzw. stop lossa,zamkną i dalej grał.
Ja od kilku dni gram na zasadzie 5 ewentualnie 6 pies kursy 4-7. Kursy niższe wiec i ewentualnie niższe przegrany przez co i można więcej poziomów(co jednak nie zawsze przenosi się na skuteczność im niższy kurs).
Sprawdź też w swojej historii jakby to wyglądało jeśli byś po pierwszej przegranej od razu podzielił przegraną na dwa ,a potem na cztery i cztery.
Jednakże myślę ,że dobrym rozwiązaniem jest postawienie sobie jakiegoś stop lossa np na zasadzie grasz za 1 stop lossa masz 200(4 przegrane z podzieleniem pierwszej na dwa przy kursie max 7), potem najwyżej przez kilka dni odrabiasz normalnie lub odrabiasz za stawkę 2 by było szybciej i licząc ,że czarna seria ponownie szybko się nie trafi. Chyba rzadko kiedy Ci się trafiło wejść poza 4 przegrane ,a pewnie i kiedyś się może trafić pechowa seria powyżej 6 i też wtedy wyzeruje się konto.
Warto może tez obstawiać przed samym początkiem biegu żeby zobaczyć tendencje innych , pewnie takich co bardziej to &quot;przeanalizowali&quot;.
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
Odkopuję.
Posiada ktoś statystyki z archiwalnych wyścigów psów w UK, gdzie mógłbym znaleźć m.in. boks, który najczęściej wygrywa lub kurs na wygranego psa?
 
Do góry Bottom