>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lech Poznań - Juventus Turyn 01.12.2010 (21:05)

Status
Zamknięty.
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Warto dodac że Juventus jest dośc poważnie osłabiony nie będzie chyba z dziewięciu piłkarzy.
Fabio Grosso, Hasana Salihamidzicia, Alberto Aquilaniego, Fabio Quagliarelli, Gianluigiego Buffona, Nicoli Legrottaglie, Paolo de Ceglie, Marco Motty i Amauriego.
Dla Włochów z pewnoscią warunki nie będą sprzyjające,ponieważ nie codzinnie włosi grają w takich warunkach ale ostatnio Lech mial okazje grac przy bułgarskiej z włoskim klubem w takich warunkach pamiętacie mecz z Udinese 2:2 taki wynik nas z pewnoscią usatysfakcjinuje ponieważ nawet dwa remisy dadzą nam awans,oczywisce najlepiej było by wygrac spotkanie i wlaczyc o pierwsze miejsce z Man.City lecz wtym meczu będzie niesamowicie ciężko mimo iż Juve jest osłabione to ich defensywa może byc szczelna trzeba będzie uważac na Chieliniego no i oczywiscie na Del Piero i Krasicia.Jednak patrzą w tym sezonie Lech lubi zaskakiwac i myśle że mogą u siebie jakies punkty zdobyć i oby tak było.
Wszystko sie okaże w trakcie meczu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jak się nie ma atutów piłkarskich to się ich szuka tam gdzie nie powinno czyli doping czy warunki atmosferyczne ???? .
Już nie piszcie, że taki Del Piero czy Felipe Melo wchodząc na murawę będzie trząsł portkami bo jakiś 100 Kowalskich w sektorze C pokrzyczy jakieś tam słowa których nawet nie zrozumieją. To są dorośli ludzie i grają w piłkę parę ładnych lat, a doping w meczu kibiców przeciwnej drużyny interesuje ich tak jak mnie zeszłoroczny śnieg czy olej do frytek w McDonaldzie.
Wątpię, żeby Rudnevs znowu zaliczył mecz życia, wątpię, żeby Leszek znów dostał karnego.
Dziś raczej spodziewam się słabego meczu, obrony Częstochowy, liczeniu na kontry i rozbijanie ataków Juventusu przez faule, granie na czas.
Oczywiście remis czy zwycięstwo które daje Lechowi 100% awans będzie miłą niespodzianką.
 
D 0

delorno

Użytkownik
W każdym bądź razie dzisiaj kibice to będzie plus Lecha.Nie wiem ile wejściówek dostał Juventus ale spodziewam się w Poznaniu sporej ilości kibiców z .....Warszawy ????
Jesteś kibicem Legii i nie wiesz ze wszystkie grupy Legii podjęły decyzję że do Poznania się nie wybierają.
Sądzę że dziś dużo bramek nie będzie , Lech z tylko jednym napastnikiem w składzie , to tego ciężkie boisko , under 2,5 bardzo możliwy.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dziś raczej spodziewam się słabego meczu, obrony Częstochowy, liczeniu na kontry i rozbijanie ataków Juventusu przez faule, granie na czas.
Oby nie bo to Juventus wykorzysta, w końcu to Włosi i oni w te klocki są najlepsi. Lech musi chcieć przejąć kontrolę, przed wszystkim musi pierwszy strzelić bramkę i starać się dominować, wiem że to będzie nadzwyczaj trudne ale to co pokazali w Turynie i dzisiejsze warunki pogodowe mogą spowodować że chociaż trochę wyjdzie, jeśli Lech zagra na full i wytrzyma kondycyjnie (bo muszą dużo biegać) to będzie dobrze :razz: Po tym co widziałem w wykonaniu Lecha w LE teraz Lech odpaść w słabym stylu po prostu nie może :?
 
mateo55 0

mateo55

Użytkownik
Spotkanie: Lech - Juve (pierwsza połowa)
Typ:1
Kurs:3.90
Buk: Unibet
Analiza:

Dość wysoki kurs na naszego jedynaka w europejskich pucharach, który jednak radzi sobie nadspodziewanie dobrze i myślę, że jest w stanie pokusić się o kolejną niespodziankę, ale przejdźmy do samego spotkania.

Lech lider grupy A w Lidze Europejskiej podejmuje przy Bułgarskiej trzeci zespół w grupie, czyli Juve. Lech ma na koncie 7 punktów, podobnie jak Man. City, zaś Juve ma 4, tabele w grupie zamyka Red Bull Salzburg z dwoma oczkami na koncie. Jeśli &quot;Kolejorz&quot; dzisiaj wygra to zapewni sobie awans z grupy, a kto wie czy nawet nie będą już pewni zwycięstwa w grupie, zatem motywacja jest ogromna. Dodać trzeba, że Bułgarska w Lidze Europy to twierdza nie do zdobycia, inaczej niż na krajowym podwórku, bo w obu meczach Lech wygrał i to różnicą dwóch goli (2:0 z Salzburgiem i 3:1 z &quot;The Citizens&quot;).

Ponadto, pamiętajmy o meczu w Turynie, gdzie Lech mógł z powodzeniem wygrać spotkanie, gdyby nie popełnili dwóch prostych błędów przy bramkach Giorgio Chielliniego. Przypomnę, że mecz zakończył się remisem 3:3.

Niesamowita atmosfera w Poznaniu z pewnością popchnie podopiecznych Jose Bakero do kapitalnej gry na wyżynach swoich umiejętności. Mam nadzieję, że zobaczymy po raz kolejny bardzo mocno zmobilizowany polski zespół, grający z renomowanym rywalem jak równy z równym. Poniżej kadra Juve na mecz z Lechem:

Bramkarze: Storari, Manninger, Constantino
Obrońcy: Chiellini, A.Traore, Bonucci, Camillieri, De Paola
Pomocnicy: Lanzafame, Felipe Melo, Sissoko, Krasić, Marchisio, Pepe, Büchel, Giandonato, Liviero
Napastnicy: Iaquinta, Del Piero, Libertazzi, Gianneti
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Znowu nerwówka w wykonaniu Lecha ale jakże szczęśliwa nerwówka. Juventus niewątpliwie przeważał w tym meczu , mieli kilka dogodnych sytuacji bramkowych lecz ich nie wykorzystali. Nie chce zwalać winy na pogodę ale jakie warunki były chyba każdy widział. Lech jak by nie było swoją ogólną postawą zasłużył na awans i go dostał z czego niezmiernie się cieszę. Czekamy na wiosnę i miejmy nadzieję , że to nie będzie tylko dwumecz ... moze coś więcej ?? ???? A i jeszcze jest wyjazd do Austrii. Warto by było wygrać ten mecz z wielu powodów. Zawsze wygrana to wygrana , większa kasa , pkt do rankingu czy nawet większa pewność siebie. Po za domem Lech jeszcze nie wygrał w grupie więc warto by dorzucić 3pkt z lekko odmienionym Salzburgiem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dobra to i ja sobie podsumuje Leszka.
Przed fazą grupową byłem bardzo pesymistycznie nastawiony na Lecha Poznań. Już miałem grać na jakieś undery bramkowe 5,5 czy under punktów 3,5 ,ale ostatecznie odpuściłem. No, ale nie ma co mi się dziwić, patrzyłem obiektywnie na Lecha i jego męczarnie.
Najpierw dramat z happy endem z Inter Baku, później kompromitacja od Sparty Praga która dostała baty od Ziliny, która w LM prezentuje się chyba najgorzej ze wszystkich zespołów ???? , następnie wyrównany mecz i trochę szczęśliwy z Dniprem i Lech jest w grupie A z Juve, City i Salzburgiem. Więc od razu po tych kwalifikacjach myślało się, że dostaną potężne lanie od tych zespołów.
A tu proszę, miłe zaskoczenie. Co prawda Juventus i City na takie &quot;śmieszne&quot; puchary europy przymykają oko, ale i tak trzeba oddać Lechowi hołd. Bo ja się w życiu bym nie spodziewał, że zdołają awansować. Teraz już raczej na 99,99% są w fazie grupowej i na prawdę jak szybko odpadną czy dostaną lanie to należy im pogratulować. Bo przypomnijcie mi zespół z Polski który tak daleko zaszedł w pucharach ?
Ciekawe na kogo tym razem trafią w następnej fazie ???? , może kogoś z LM ? Lech powinien dobrze zainwestować pieniądze z LE.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Aka shakal, w sumie nie tak dawno bo chyba 3 lata temu lech grał na wiosne w uefa. Choć wtedy było nieco łatwiej bo 3z5 wychodziły z grupy, ale przeciwnicy też markowi byli deportivo,cska,fejenord i jacyś francuzi jeszcze. Należy się cieszyć że lech coś w tej europie ugrywa. A na kogo trafią dalej to w sumie nieważne, na pewno powalczą. No bo skoro z city wyszło na remis(3:1 i 1:3) a wg buków to jeden z głównych faworytów tego pucharu, to innym też tanio skóry nie sprzedadzą ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Teraz z pewnoscią kursy na Lecha u siebie pujdą w duł ponieważ wyjsc z takiej grupy pokonac Man.City utrzec nosa Juventusowi no to teraz bukmacherzy będą mieli nie zły zgryz.Tak naprawde Lech może jeszcze powalczyc o pierwsze miejsce ponieważ Austyjacy pewnie będą stawiali opór ale dla Lecha nie powinno stanowic to problemu,Juve gra u siebie z Man.City,po deklaracji Del Piero można by sądzic że ten mecz odpuszczą ale napewno będą chcieli godnie sie pożegnac LE.
 
T 41

tobi

Użytkownik
Teraz z pewnoscią kursy na Lecha u siebie pujdą w duł ponieważ wyjsc z takiej grupy pokonac Man.City utrzec nosa Juventusowi no to teraz bukmacherzy będą mieli nie zły zgryz.
Nie wstyd Ci pisać takie coś? Ile Ty masz lat? Może warto pomysleć o nauce polskiego?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
duda 380

duda

Użytkownik
Lech wyszedł z grupy co mnie bardzo cieszy, teraz pytanie tylko z którego miejsca wystartują do fazy pucharowej? Gdyby Juventus, nie mając już nic do stracenia, jakimś cudem pokonał u siebie Manchester City a Lech wygrał z Salzburgiem, wyszlibyśmy z pierwszego miejsca w grupie, to dopiero byłaby niespodzianka ;)
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
&quot;
Przepisy UEFA zalecają przełożenie spotkania, jeśli temperatura spada poniżej minus 15 stopni Celsjusza. - Istnieje zalecenie komisji medycznej UEFA, zgodnie z którym należy rozważyć odwołanie meczu, jeśli temperatura spada poniżej -15 stopni. Ostateczna decyzja należy zawsze do sędziego i delegata, którzy podejmują ją po zasięgnięciu opinii lekarzy obu drużyn - powiedział były arbiter międzynarodowy Michał Listkiewicz.&quot;
PO prostu przeczytalem ze jezeli temperatura spadnie do takiej temp to delegaci na pewno podejma taka decyzje, wiem ze to nie jest nakaz odgórny ale mialo byc to juz przesadzone, ale na szczescie okazalo sie to nie prawda.
 
D 22

di.canio

Użytkownik
W każdym bądź razie dzisiaj kibice to będzie plus Lecha.Nie wiem ile wejściówek dostał Juventus ale spodziewam się w Poznaniu sporej ilości kibiców z .....Warszawy
Jesteś kibicem Legii i nie wiesz ze wszystkie grupy Legii podjęły decyzję że do Poznania się nie wybierają.
Ja bym się nie spodziewał cudów po kimś kto poziom dopingu ocenia na podstawie relacji w tv.

Nie byłem nigdy na spotkaniu Lecha Poznań i raczej nie będę ale śmiem twierdzić że oni nie maja najlepszego dopingu w Polsce a co dopiero w Europie.Wystarczy porównać transmisje ze spotkania ligowego Lecha i Legii by stwierdzić gdzie jest lepiej.Nie piszę tego z powodu że jestem fanatykiem Legii ale dla tego że taka jest prawda.
Transmisji z niektórych fajnych lig na świecie jeszcze nie widziałem dlatego nie będę się wypowiadał, który jest najlepszy choć myślę że doping na Marsylii jest o wiele lepszy niż na PSG. W tv najlepiej to można porównać, co prawda to prawda, amen ????
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Ja bym się nie spodziewał cudów po kimś kto poziom dopingu ocenia na podstawie relacji w tv.

Transmisji z niektórych fajnych lig na świecie jeszcze nie widziałem dlatego nie będę się wypowiadał, który jest najlepszy choć myślę że doping na Marsylii jest o wiele lepszy niż na PSG. W tv najlepiej to można porównać, co prawda to prawda, amen ????
Jak mieszkałem w Polsce i odwiedzałem stadion Legii to powiem Ci tyle że ten sam Lech (jeszcze z Poznania nie z Wronek) poniewierał się gdzieś w środku tabeli także wtedy nawet nie patrzyłem ze względu rywalizacji w kierunek Poznania.Normalne było że lepiej było w Warszawie jeśli chodzi o doping.Teraz mieszkam zagranicą więc tak samo doping Legii jak i Lecha oceniłem z pryzmatu transmisji TV.Może gdybym kiedyś zjawił się na Bułgarskiej to ocenił bym inaczej.Jak na razie to nie prędko do tego ????
Ty chyba też tak do końca nie ocenisz dopingu pomiędzy Legią a Lechem tego &quot;na żywo&quot; bo domyślam się że chodzisz na Lecha.
Jeśli chodzi natomiast o transmisje z fajnych lig to świetnie może być i w Singapurze ????
Odwiedzam natomiast stadiony Angielskie te w Birmingham i tam już jest inna bajka.Można by tam siedzieć z pół dnia i czuć ten klimat którego nie ma nigdzie indziej.
A jeśli chodzi o doping pomiędzy Legią a Lechem to myślę że zweryfikuje to nagroda dla kibiców jaka jest przyznawana co roku.Jak się nie mylę to swego czasu coś takiego było.Nie mniej jednak po pierwszej rundzie na plus wychodzi dla mnie doping na Legia(z pryzmatu TV).Na plus też wychodzi frekwencja gdzie prowadzi Legia(mecze u siebie) a i dodać trzeba że wyjazdowe spotkania stołecznego zespołu gromadziły pełne stadiony(nie pamiętam jakie to były zespoły).Nie było by w tym nic dziwnego gdyby np fakt że wspomniany Lech ma 4 trybuny otwarte a Legia tylko 3.Czyli stadion w Warszawie w aktualnej rundzie był jakby dwa razy mniejszy niż w Poznaniu.Co zatem będzie na wiosnę??Myślę że rekord padnie już w derbach ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To jest temat Lech Poznań - Juventus Turyn na forum bukmacherskim. Proszę więc o merytoryczne komentarze po tym meczu, a nie rozmywanie wątku. Jak chcecie popisać o kibicach to zapraszam do hyde parku.
Koniec off topu!
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Trzeba pogratulować awansu choć wiadomo jak było w piłce ważne jest szczęście bo z pechem ciężko odnieść sukces.
Co do ciekawostek i rozkmince o dopingu to byłem na Bułgarskiej pod koniec października na meczu z Wisłą i jakoś nie zrobili na mnie wrażenia, poza paroma wyjątkami 2-3x gdy dołączały pozostałe trybuny ich doping przedarł się do sektora gości wiele więcej się spodziewałem a tak to stadionik taki sobie od środka natomiast kompletnie nie wykończony, balon przykryty na szary beton, na sektor wchodzi się jak na jakiś nieskończony budynek, chyba się wezmą za to żeby jakoś wyglądało bo beka trochę.
sorry za OT ale musiałem/
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Muszę przyznać że oglądając spotkanie Lecha ręce same składały się do oklasków mamy w końcu zespół do Europy jak to powiedział jeden komentator. Jednak aby tam wejść Lech musi dokonać wzmocnień bo z tą kadrą bardzo słabo ich widzę w dalszych fazach. Jednak wracając do meczu patrzyłem z niedowierzaniem na bezradność Del Piero. Wiadomo warunki były ciężkie jednak były one dla wszystkich i trzeba przyznać że Lech wykonał 110 % zadania. Fakt zmarnowana okazja Kikuta jednak kto o tym teraz pamięta? Nikt.... Prawda jest taka że jadą do Salzburga ze spokojną głową o awans przypuszczam że Bakero da kilku graczy na codzień zajmujących miejsce na ławce rezerwowych.
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
dokładnie to samo rzucilo mi sie w oczy , a mianowicie Del Piero .... calkowicie nie odnazlazl sie w tej pogodzie albo spotkaniu ... za to Arboleda to cudowny skarb Lecha .. gdyby nie on i jego gra w defensywie Lech by nie istnial w zadnym ze spotkan . Pozatym caly zespol w pierwszej polowie jak i w meczu z City Salzburgiem Juve graja genialnie !! ( szkoda ze w lidze tak srednio ;/ )to co pilka lata od nogi do nogi to komos patrzac na polskie zespoly . Patrzac na dalsze szanse Lecha w LE ciezko jest cos powiedziec . Po pierwsze nie wiadomo na kogo trafia a po drugie jaka bedzie forma gdy zacznie maczać w zespole Bakkero , bo nie oszukujmy sie ale zespol wciaz gra na pracy ktora wlozyl Zielinki
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Bośniacki pomocnik Semir Stilić był jednym z głównych aktorów widowiska, które stworzyli piłkarze Lecha i Juventusu w środowy wieczór. Mecz odbywał się w anormalnych warunkach atmosferycznych, w kilkunastostopniowym mrozie i przy śnieżnej zamieci. Oto, co świetny tego dnia piłkarz powiedział po zawodach.

- Ciężko było pokazać coś technicznego na takim boisku, w taką pogodę, ale daliśmy radę i z tego się cieszę - komentuje Stilić występ swojego zespołu.
- Szczerze mówiąc nie oczekiwałem, że będziemy grać na tyle dobrze, by zapewnić sobie awans do następnej rundy już na kolejkę przed końcem fazy grupowej, ale to jest piłka. Zawsze trzeba wierzyć, my wierzyliśmy i dzięki temu mamy dobry wynik - dodaje Stilić.
Przyjechała do mnie mama z Sarajewa, więc pewnie spędzę z nią teraz trochę czasu. Zwycięstwo mogę zadedykować wszystkim kibicom Lecha - mówi z radością Bośniak.
Nie tylko Stilić jest zaskoczony awansem. Wszyscy chyba jesteśmy... bo cóż mógł zdziałać Polski Lech w gronie takich drużyn jak Manchester City i Juventus. Grupa śmierci okazała się znów nie taka straszna jak zapowiadało na początku wskazywało losowanie. Lech był skazywany na sromotną porażkę, jednak udało się awansować, a sprawa z którego miejsca - jest nadal otwarta. Miejmy nadzieję że na wiosnę zobaczymy równie mocnego Lecha.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom