>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Lech Poznań - Manchester City - czwartek 4.11.2010r

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Zaczniemy kombinować w szukaniu niezłego kursu, sensacji której nie będzie... a skończy się czysta 2 i te spekulacje wezmą w łeb. Każdy inny wynik niż wygrana M.City będzie niespodzianką, a ta burza przed każdym zresztą meczem Lecha w Pucharach jest spowodowana patriotyzmem i złudną nadzieją
Optymizmem i nadzieją fakt. Ale zobacz co się dzieje z meczami Lecha gdzieś od meczu z Dnipro. Tzn po Interze Baku były jeszcze mieszane uczucia , pierwszy mecz wygrany , drugi przegrany , może trochę przypadku , gol w końcówce , kilka dobrych zmarnowanych okazji ale ważny jest awans i nikt wtedy nie mówił za bardzo o fatalnej grze Lecha. Później był wyjazd do Pragi - wyjazd przegrany ale wrażenie pozostawione nie było złe , Lech grał przyzwoicie , przed rewanżem były spore nadzieje na awans. W rewanżu Lech się skompromitował grając kompromitującą piłkę i od tego czasu automatycznie przed każdym mecze w Europie Lech jest skazywany na sromotne porażki. A tu spójrz na bilans. 5 meczów , 2 zwycięstwa , 2 remisy i jedna porażka z Man City. Bilans całkiem przyzwoity ale cóż przyjeżdża Man City co ma więcej gwiazd w klubie niż Wisła i Lech w sumie piłkarzy to co , no przecież muszą wygrać a najlepiej 0:10 bo Lech przecież z Interem Baku awansował po karnych :|

Ja znowu wcale nie twierdzę , że Lech wygra Z City. Ja liczę na dobrą grę i nie skompromitowanie się , dać dobry mecz i nadzieję , na przyszłe spotkania decydujące o awansie. Przy odrobinie szczęścia może uda się ugrać remis a przy małym cudzie i wygrać bo wielkiego cudu tu nie trzeba przy obecnej dyspozycji i sytuacji w Manchesterze.

A i teraz tak ogólnie. Czytając nieco wypowiedzi niektórych użytkowników , sądzę , że przemawia trochę bardziej przez nich rywalizacja z naszej ligi nie obiektywne myślenie. A bo ja lubię Wisłę czy Legię to przecież nie napiszę nic dobrego na Lecha. Wiem , że zaraz ktoś tu będzie się tłumaczył , że jak napisał coś złego to nie przez to tylko stara się być obiektywny , dlatego też nie mówię , że wszyscy ale jednak część tak rozumuje.
Dziękuję pozdrawiam - 3:1 ;)
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Spotkanie: Lech Poznań - Manchester City
Typ:
Czy E Adebayor strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry? -TAK
Kurs: 2.5
Buk:
Expekt
Analiza: Większość z dzisiejszych kibiców zasiadających przed telewizorami zapewne będzie kibicowało naszemu jedynakowi w europejskich pucharach - Lechowi Poznań.Kolejorz nie ma łatwego zadania,gdyż przeciwnikiem jest drużyna z czołówki Premier League,ekipa Manchesteru City,która w poprzedniej kolejce dała Poznaniakom lekcję pokory,ogrywając ich 3:1,przy czym spory udział miał w tym zwycięstwie snajper The Citizens - Adebayor strzelając wszystkie 3 bramki.
Wszyscy mamy nadzieję,że tym razem obrona Lechitów stanie na wysokości zadania i przypilnuje rywali nie pozwalając im na zbyt wiele. ????
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
A ja szukałbym w tym meczu niespodzianki. Lech bardzo zdeterminowany aby w końcu zacząć regularnie wygrywać. Ich wypowiedzi przed meczem i po meczu z Wisłą, postawa w czasie meczu napawają optymizmem. Stracili znów jako pierwsi bramkę ale jednak udało im się odrobić, jak się okazało z nadwyżką, tę stratę. Nie popadałbym w huraa optymizm po zwycięstwie ale widać że im zależy a co jak co Kolejorz z ambicji jest znany. Może nie doszukiwałbym się w tym meczu wygranej Lecha ale remis wg. mnie prawdopodobny. Do tego dochodzi zła atmosfera w City. Czytam, że niektórzy zawodnicy czekają na zwolnienie Manciniego, że są konflikty miedzy piłkarzami a trenerem (m.in Tevez), ostatnia porażka z Wilkami - to wszystko nie sprzyja &quot;oczywistej wygranej Manchesteru&quot;. Atut własnego boiska też może odegrać tu ważną rolę. Sądzę że piłkarze czują że mają spore szanse na awans z grupy. Oby tylko wszystko współgrało ze sobą (liga, puchary) a nie jak do tej pory przeszkadzało LE&gt;Liga lub teraz na odwrót Liga&gt;LE
Propozycja:
Lech - Man.C 1X @ ... &gt; 2.00zł
Mancini bezradny! Jego mina na ławce - bezcenna. Daje mu jeszcze góra jeden mecz. Lech - znakomity. Walka, zaangażowanie i te bramki no coś pięknego. &quot;Patrioci&quot; trafiają z typem !
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Cóż...Można tylko przyklasnąć :] Już tam strata 60 zł trudno ???? Lech mnie zszokował innych słów na to nie mam ???? Zresztą to już nie 1wszy raz...Chyba jednak dobrze by było gdyby to oni wygrali ligę i walczyli o Lige Mistrzów raz jeszcze...
Ciekaw tylko jestem, ale tak naprawdę bardzo ile do tego zwycięstwa dołożył Bakero...Bo coś czuję, że Zieliński to sobie dziś chyba palnie kule w łeb...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Najbardziej to z całego meczu to chyba szkoda Zielińskiego bo nie ma co ukrywać, ale to jest jego zasługa, że Lech w ogóle gra w LE i ma teraz aktualnie 7 punktów. Teraz można Bakerowi temu całemu będzie przypisywać zwycięstwa, bo w lidze teraz zapewne zaczną wygrywać, a Bakero będzie tylko spijał śmietankę.
Żeby Lech grał tak w ekstraklasie to nie byłoby na niego mocnych.
Nie będę ukrywał, że przed całą LE spisywałem Lecha na pożarcie i liczyłem na jakieś 0-3 punkty, albo max 5 strzelonych bramek, a tu proszę miłe zaskoczenie.
Na prawdę awans jest w ich zasięgu ręki, a to na prawdę bardzo miła niespodzianka. Z MC wyszli na 0 bo takim samym dorobkiem przegrali jak i wygrali.
No i jeszcze raz napiszę, że szkoda mi Zielińskiego.
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Chyba troszkę się pośpieszyli ze zmianą trenera, bo pikarze raczej wykonywali instrukcje Zielińskiego na boisku, a nie nowego szkoleniowca Bakero.

W lidze i w pucharze Polski już troszkę lepiej grali-bez sensu zwalniać po wygranych meczach. Mogli go zostawić do końca rozgrywek europejskich, albo rundy ligowej.


Paradoksalnie zmiana tego trenera może im zaszkodzić podczas następnych spotkań le, tamten wiedział już mniej więcej kto i co ma grać. Grają o awans, więc nowy nie ma czasu na eksperymenty, a tylko chaos może zasiać.
 
P 0

picek86

Użytkownik
Mecz Lecha - City to kolejna nauczka dla mnie, zagrany szybko BET jeden z serii &quot;na siłe&quot; i -50. Cieszy mimo wszystko wygrana Lecha, piękna brama Injaca i Możdzenia, fartowany gol Manu. Szkoda tylko, że po takim meczu &quot;chłopców&quot; Zielińskiego pochwały zbierze Bakero, ale niestety żyjemy w Polsce, gdzie po kilku słabszych meczach leci trener, bez względu na wyniki w ostatnich meczach. Mam tylko nadzieję, że Lech coś zdziała w tym sezonie LE i zacznie w końcu grać w lidze. Gratulacje dla wszystkich którzy wierzyli w Kolejorza i przytulili coś grosza dzięki ich wygranej, a pozostałym jeleniom w tym mi, pozostaje tylko się cieszyć, że polski zespół utarł nosa szejkom ;) Brawo Kolejorz :cool:
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Patrząc na aktualną dyspozycje Juve to o wynik jestem spokojny.Jednak niepokoi mnie fakt że najbliższy mecz własnie z Juve w Lidze Europy zagramy dopiero za miesiąc...W tym czasie Juve może się odbudować...Wiadomo Lech też zagra napewno inaczej pod wodzą Bakero ale czy to wystarczy-ja wierzę że tak. Dzisiejszy mecz aż przyjemnie się ogladało:doping super,trybuny zapełnione no i grajkowie też elegancko(chociaż Stilic i Kriwiec dla mnie dzis slabo).O Rudnevsie nie wspomne bo On to nie gra nic od dluzszego czasu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Injac to przezywa chyba najlepszy tydzień w Polsce odkąd tu jest ???? Najpierw wolej z Wisłą teraz taka torpeda z City...
Wg mnie awans jest na wyciągnięcie ręki...Czy będzie tak, że jeśli Lech zremisuje z Juventusem u siebie 1-1 lub 2-2 to już wtedy mają awans ?? Tak mi się wydaje albo źle coś licze...
Co do Bakero...Skakał biegał cieszył się...I naprawdę pozostanie dla mnie zagadką chyba już na zawsze ile jest jego zasługi w tym zwycięstwie...Jestem jednak zdania, że coś od siebie tez dołożył...Może jakoś potrafił zmobilizować piłkarzy...Spokojnie trzeba poczekać z jego oceną, bo Polonia Warszawa pod pewnymi względami to nienormalny klub...
 
K 0

krakk

Użytkownik
Patrząc na aktualną dyspozycje Juve to o wynik jestem spokojny.Jednak niepokoi mnie fakt że najbliższy mecz własnie z Juve w Lidze Europy zagramy dopiero za miesiąc...W tym czasie Juve może się odbudować...Wiadomo Lech też zagra napewno inaczej pod wodzą Bakero ale czy to wystarczy-ja wierzę że tak. Dzisiejszy mecz aż przyjemnie się ogladało:doping super,trybuny zapełnione no i grajkowie też elegancko(chociaż Stilic i Kriwiec dla mnie dzis slabo).O Rudnevsie nie wspomne bo On to nie gra nic od dluzszego czasu.
Nie wiadomo właśnie co z Łotyszem. 3 bramki dla Juve, wcześniej jeszcze pare ciekawych meczy w lidze, a teraz prawie nic ciekawego. Zobaczymy jak będzie z kontuzjami, jak nikomu się nic nie przytrafi to mamy jeszcze powrót Bandrowskiego, Joel co jak co ale zawsze na ostatnie minuty może wejść. Kiełb i Możdżeń jeszcze nabiorą trochę pewności siebie i bedzie git.
Wystarczy remis u siebie z Juve i można myśleć o awansie.
Kto by się spodziewał ze liderem najsilniejszej grA po 2 i 4 kolejce będzie Lech
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Kto by się spodziewał ze liderem najsilniejszej grA po 2 i 4 kolejce będzie Lech
Po drugiej kolejce to jeszcze najwięksi optymiści mogli wierzyć, ale po dwumeczu Lecha z Manchesterem City to chyba nikt nie wierzył. Do teraz jest to dla mnie niewyobrażalne, że Lech strzelił 9 bramek w 4 meczach w grupie śmierci. Jestem kibicem Wisły, więc nie wiem o co dokładnie chodzi z tym zamieszaniem, że nie chcecie (chcieliście?:p) Bakero jako trenera Lecha. Może będę trochę subiektywny, nie wiem czemu, ale trenera Zielińskiego nie darzę zbytnią sympatią, a Jose Maria Bakero moim zdaniem pokazał się jako trener Polonii z dobrej strony, teraz ma szanse prowadzić zespół poukładany, gdzie prezes nie będzie wtrącał się do składu wyjściowego na mecz i każdy mecz nie będzie meczem o utrzymanie posady, jak to miało miejsce w Polonii. Ciekaw jestem meczu Lecha z Ruchem. To będzie taki pierwszy sygnał, czy Bakero coś wniósł już do drużyny (jakaś mobilizacja większa czy coś), bo teraz przez miesiąc będzie grał Lech tylko w lidze, więc dla Nich jest to okazja, aby odbić się od dna. Ja jako kibic Wisły życzę Lechowi wysokiego miejsca w lidze, nawet jedno oczko za Białą Gwiazdą :jezora: Tak wogóle nie pamiętam, kiedy się tak emocjonowałem podczas meczu w Pucharach innej drużyny niż Wisła ;)
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Ja tam wierze dzisiaj w nasza druzyne ..... ale osobiscie tego spotkania nie gram bo uwazam ze nie ma to sensu ... Tu moze byc wszystko .. ale zmiana trenera wplynie dobrze albo zle .. albo zmotywuje albo nie zawodnicy nie beda wiedziec co maja ze soba zrobic ..albo mozliwe ze wreszcie poczuja nad soba bata co dobrze wplynie na ich gre ... Ja wiem jedno ... City napewno dzis nie zniszczy Lecha a Lechu jakas bramke powinien łyknać .. jesli uda sie strzelic pierwsza bramke to potem mozna postraszyc kontrami jak z Juve ... gdybym musial cos postawic to tylko i wylacznie 1x .. a tym ktorzy stawiaja dzis tysiace na city zycze powodzenia ????

Również wierzylem w Lecha dzis jak i przed innymi spotkaniami no ale ze wygraja mecz z City tego sobie wyobrazic nie potrafilem .. dzis sadzilem ze powalcza o punkt no ale 3-1 .. nie mam pytan . Co do nowego trenera to wypowiadac sie nie bede bo na to przyjdzie jeszcze czas . Teraz mecze ligowe i trzeba wreszcie zaczac wygrywac jesli marzy sie o pucharach w nastepnym roku a patrzac na to co dzis Lech zaprezentowal to powinien ektraklase z palcem w d**** machnac no ale ostatnie tygodnie pokazaly ze roznie to bywalo . Naprawde wielkie gratulacje dla Lecha za tą niesamowita postawe w LE . Być w grupie z Juve i City i zdobyc tyle punktow to jak sen ???? ???? dla takich chwil warto życ i kibicowac naszym druzynom na arenie miedzynarodowej . Do wyjscia z grupy jeszcze jednak troche brakuje dlatego trzeba caly czas grac to samo co do tej pory i wtedy awans bedzie na bank a potem :&gt;:&gt; no to juz by bylo cos pieknego ???? Bramki dzisiaj cudo : pierwsza i trzecia dla nas to miodzio :&gt;
 
szkruk 0

szkruk

Użytkownik
Ktoś wie o co tu kaman?
Cała ta akcja jest cholernie dziwna...
Od początku sezonu Lech gra w lidze jak ostatnie patałachy. W dniu najbardziej prestiżowego dla Lecha meczu kolejki (z Wisłą) wycieka plotka o zmianie na stanowisku trenera... OK. Zdarza się. Ktoś nie utrzymał pary w gębie.
Ale Lech nie jest zagubiony i niepoukładany. Lech gra najlepszy mecz od bardzo dawna (grali znacznie lepiej niż z Juve) i miażdży Wisłę 4:1.
OK, jedna jaskółka wiosny nie czyni. OK, właścicielowi nie odpowiada miejsce w strefie spadkowej. ALE NA LITOŚĆ BOSKĄ ! Nikt nie jest aż tak głupi, żeby wymieniać trenera (nie mówiąc już o całej tej wrzawie medialnej) przed, jak się okazało, najważniejszym dla Lecha meczem w sezonie, przynajmniej jak do tej pory.
Niespodzianek ciąg dalszy. Lech pomimo sporych problemów kadrowych (bo jak inaczej nazwać ten cyrk??) walczy jak równy z równym z czołowym klubem Premiership i wygrywa, zapewniając sobie najprawdopodobniej tym samym nie tylko prestiż, ale i awans do fazy pucharowej (czytaj:trochę $).
Jeżeli bez sensu wietrzę teorie spiskowe... Po prostu mi to powiedzcie ????
Ale ja osobiście nie pamiętam podobnej historii w świecie piłki nożnej...
Proszę, niech ktoś mnie oświeci (najlepiej niech powie, że to się zdarza co miesiąc, tylko ja ignorant jestem i dlatego nie wiem ;)...)
 
almano 0

almano

Użytkownik
Bez wątpienia można powiedzieć, że lech przy dobrej motywacji potrafi powalczyć z każdym. Zwłaszcza przy własnej publiczności(40 tyś robi swoje) Napewno spory wpływ na ich forme w lidze ma przygotowanie fizyczne bo nie oszukujmy się ale polskie drużyny mające pare meczów wiecej w sezonie zawsze mają z tym problem. Zagrali mecz bardzo dobry.. i okazuje się że prawdopodobnie szczesliwie trafili do takiej a nie innej grupy bo juve i mc chyba mimo wszystko lecha zlekceważyły.
 
szkruk 0

szkruk

Użytkownik
Ja się właśnie zastanawiam, czy nie taki był cel tego cyrku z trenerami. Man City EWIDENTNIE zlekceważyło dzisiaj przeciwnika. Wyszli na mecz, jakby mieli grać z żeńską drużyną lecha do lat 14. Jeśli tak - n1. Ale pewnie tylko wietrzę spisek tam gdzie go nie ma...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom