>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lech Poznań - Red Bull Salzburg - czwartek 30.09.2010

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kursy : 2,05 - 3,25- 3,30 Unibet
Czy Lech po remisie w Turynie zdobędzie punkty w swoim drugim meczu z Salzburgiem? Będzie to pierwszy mecz po przebudowie stadionu przy ulicy Bułgarskiej. Zapewne można spodziewac się kompletu widzów i gorącej atmosfery na trybunach. Oby jednak nie okazało się, że kibice będą lepsi od piłkarzy Kolejorza. Salzburg wydaje się byc pogrążony w kryzysie, ale przecież to samo mówiono o Lechu kiedy jechał na mecz z Juve i ugrał cenny remis.
Zapraszam do dyskusji na temat tego wydarzenia, ale ostrzegam bzdurne posty będą usuwane i &quot;nagradzane&quot;. Bo w ostatnim czasie działy o LM i LE są wylęgarnią takowych postów niestety...
 
T 2

thmx

Forum VIP
Lech z pewnością nie zlekceważy rywala. &quot;Parcie na mecz&quot; jest niesamowite wystarczy spojrzeć na to zdjęcie, a jest to sprzedaż zamknięta /tylko dla posiadaczy karnetów/
http://bi.gazeta.pl/im/5/8416/z8416945X.jpg
Jest to efekt m.in. kłopotów z systemem komputerowym, który uniemożliwia kupienie biletu przez internet i nie pozwala kupować go we wszystkich punktach sprzedaży, poza tym to będzie pierwszy mecz Lecha na zmodernizowanym stadionie na Bułgarskiej.
Otwarta sprzedaż /dla wszystkich/ ruszy w za dwa dni w sobotę. Jeżeli Lech ugra coś jutro w W-wie to o frekwencję jestem spokojny. Zdziwiła mnie też rozsądna cena biletów /najdroższe 90 zł, najtańsze 45 zł - karnetowcy mają jeszcze taniej max. 75 zł/ tak więc moim zdaniem może być komplecik ;), a wtedy atmosfera i oprawa gwarantowana.
Mam nadzieję, że Red Bull nie obudzi się w starciu z Lechem.
Liczę na to, że przy pomocy kibiców Lech zdobędzie upragnione 3 pkt. - zależy jeszcze jak Ziele ustawi drużynę w tym meczu.
Wkurza mnie, że dziennikarze zamiast pomagać w stworzeniu dobrej atmosfery to wręcz przeciwnie robią wszystko, aby wprowadzić zamęt.
Artykuły typu : &quot;trener Jacek Zieliński zdyskwalifikowany&quot; czemu niby mają służyć :?: Później pierwsi będą lamentować :;/:
Ciekawe, że zawsze przed meczem z Legią obojętnie czy HOME czy AWAY nasila się negatywna aktywność dziennikarzy.
Mam nadzieję, że korzystny wynik w W-wie dodatkowo wzmocni Kolejorza.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Mecz na pewno zapowiada sie ciekawie. Lech ma szanse szczegolnie patrzac na to ze Lech gra u siebie a na Bulgarskiej gra im sie na pewno inaczej.
Kurs 2.05 nie jest zly wiec mozna sie pokusic.
W dodatku Salzburg tez ostatnio nie gra nic specjalnego, ostatni remis w lidze nie przyniosl druzynie z Salzburga chluby.
Ale z drugiej strony puchary rzadza sie swoimi prawami, wiec..... zobaczymy.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Lech mimo , że nie gra rewelacyjnie ugrał dobry wynik z Juventusem co napawa optymizmem tym bardziej, że potem Juve ograło bardzo latwo i efektownie Udinese. Oczywiscie trudno nazwac nasza klubowa druzyne grajacą przeciwko nawet takiemu średniakowi jak Salzburg -faworytem. Ale na pewno ogromną zaletą bedą własne trybuny. Takie spotkanie nalezy wybiegac i wygrac. Nie ma co kalkulowac grupa jest silna wiele osob liczy na zwyciestwo. Mysle ze realnie patrzac mozna zagrac podwojna szanse na 1. Kurs okolo 1.60
 
legia 122

legia

Użytkownik
trudny mecz do typowania , Lech jeżeli myśli o kolejnej fazie będzie musiał zaryzykować i zagrać odważniej licząc na 3 punkty a zapewne komplet 42000 poznańskich kibiców będzie ich zachęcał do śmielszych ataków, a to spowoduje że mogą nadziać się na kontry.
Muszą zagrać uważnie i dobrze w pierwszej połowie , bo ostatnio 2 połowy nie wyglądają za dobrze w ich wykonaniu , szczególnie koło 60 minuty Lech puchnie...co chyba nawet najwięksi entuzjaści wśród stawiających na Lecha już zauważyli. dobitnie pokazał to mecz z Legią , gdzie nie było zupełnie widać że Legia ma o jednego mniej zawodnika.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Ja to powiem tak.Mecz życia Lech juz zagral w Turynie.Wykorzystał nieporadnośc i niedyspozycje Juve co dało tylko lub az remis.Teraz przyjezdza do Poznania Salzburg.Zespół budowany od 3-4 sezonów.W ten weekend Salzuburg przełamał sie jak sie nie myle po serii blamaży.Odkad pamietam to czesto bywało tak ze zagraniczne zespoły przełamywały sie na naszych.gdy sie wydawalo ze wykorzystamy niedyspozycje przeciwnika i jego fatalna serie wychodzilo z tego nic.Lech na pewno nie zadowala.Salzburg potrzebuje punktów i dla mnie to nie jest byle jaka druzyna.Kurs na 2 bardzo dobry.ja ryzykuje wy pewnie nie bo sentymenty itd itp
 
fioletowy1 0

fioletowy1

Użytkownik
W radiu podano dzisiaj, że wszystkie bilety na mecz Lecha już zeszły, więc powinniśmy zobaczyć Kolejorza grającego przy blisko 45 tysięcznej widowni, co na polskie realia to bardzo duża liczba.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Nie 45 a podobno 42 z czego ponad połowa to przypadkowi widzowie którzy przyjda zobaczyc cos czego nie widzieli nigdy czyli Lige Europejska w nowym wydaniu.Założe sie ze nie potrafili by wymienic pierwszej jedenastki Lecha.Ale fakt faktem 42 tysiace na meczu polskiej druzyny w rozgrywanym w Polsce meczu nie mielismy dawno.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Lech Poznań – Salzburg

Typ:1
Kurs:2.00

Na sam koniec swoich typów postanowiłem podać coś patriotycznego a mianowicie stawiam na zwycięstwo Lecha Poznań w drugiej kolejce fazy grupowej ligi europejskiej. Nasza drużyna będzie mierzyła się przed własną publicznością z Salzburgiem. Mecz zapowiada się na dość wyrównany ale ostatni genialny występ z Juventusem Turyn pokazał, że naszych piłkarzy stać na bardzo wiele w dodatku będzie to pierwszy mecz na nowym stadionie na którym z pewnością zasiądzie komplet kibiców, którzy będą chcieli zobaczyć zwycięstwo swojej drużyny. Goście natomiast spisują się ostatnio bardzo słabo przechodzą widocznie jakiś kryzys nie idzie im ani w pucharach ani w lidze w której są dopiero na 7 pozycji z zaledwie 9 punktami na koncie a lider rozgrywek ma ich już 20. Myślę, że nasz klub odniesie cenne zwycięstwo przed własną publicznością aczkolwiek jest dość ryzykowny mecz dlatego nie radzę stawiać zbyt dużo.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie 45 a podobno 42 z czego ponad połowa to przypadkowi widzowie którzy przyjda zobaczyc cos czego nie widzieli nigdy czyli Lige Europejska w nowym wydaniu.Założe sie ze nie potrafili by wymienic pierwszej jedenastki Lecha.Ale fakt faktem 42 tysiace na meczu polskiej druzyny w rozgrywanym w Polsce meczu nie mielismy dawno.
Generalnie dużo dobrze prawisz o wynikach, ale czasem kompletnie się nie zgadzam z tym co piszesz...po 1wsze nawet jesli bedzie grupa kibicow, ktora idzie na mecz bo jest ciekawa co to liga europejska to co z tego ??????????????? czy na meczu Legii sa w 100% sami super fani i nie ma osob, które poprostu wpadaja na mecz poogladac pilke nozna ?? Czy w lidze angielskiej czy hiszpanskiej jak na trybunach zasiada po 50-60 tys ludzi to wszyscy tam sa super kibicami z oprawa ?? Futbol w Europie to juz produkt marketingowy na ktorym sie zarabia i to zaczyna sie dziac w Poznaniu jak i w duzej wiekszosci europie szczegolnie zachodniej. Ludzie zamiast do kina ida na mecz. Jest duza czesc kibicow, ktora robi oprawe dopinguje, ale sa i tez Ci jak to nazywasz przypadkowi. Tylko co z tego ?? Dla mnie to normalne a i nawet powiem dobre, bo moze dzieki temu wzrosnie budzet klubow i beda lepsi. A Ty tak o tym napisales jakby Lech mial sie za to wstydzic i jakby to miala byc poprostu tragedia.

Co do samego meczu...Smiem twierdzic, ze to jest kluczowe spotkanie w Lidze Europejskiej dla Lecha. Nawet gdyby przegrali z Juventusem to ranga tego spotkania bylaby taka sama. I nawet remis nie bedzie dobrym wynikiem. Liczy sie tylko wygrana jesli Lech powaznie mysli o Lidze Europejskiej. W lidze gra slabo, ale mysle ze jutro playerze z Poznaniu &quot;wypluja płuca&quot; slyszac doping tylu kibicow. Salzburg co prawda sie przelamal wygrywajac 1-0 w lidze, ale nie sadze, zeby jutro pokonal Lecha. Co najwyzej X, ale osobiscie stawiam na Lecha dla ktorego jest to mecz w Lidze Europejskiej o tzw byc albo nie byc. A na tego typu mecze w pucharach Lech zawsze potrafil sie zmobilizowac.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Salzburg ostatni raz wygrał na wyjeździe (wg. futbol24.com) 13ego sierpnia w pucharze z St. Polten II 4:1, ale to kiedy ostatnim razem wygrali na wyjeździe nie jest zbyt istotne...
W dzisiejszym pojedynku w Poznaniu czuję overowy wynik. Co jak co, czy to przypadkowi kibice, czy też fanatycy klubu atmosfera będzie i tak niebywała, każdy się dostosuje. A Kolejorz na pewno postara się o solidny wynik, jeśli padnie szybko pierwszy gol (do tej 30 minuty) to wszystko powinno pójść z górki. Salzburg także nie będzie gorszym zespołem (przynajmniej tak mi się wydaje). Lech nie może zlekceważyć drużyny z Austrii, ale tak czy siak powinni zagrać ofensywnie, w końcu to dla nich i tak świetna przygoda, a wieczorem publiczność zgromadzona na stadionie powinna ich porwać.
Over 1.5 (kursy w Unibet już bardzo lekko poleciały) ok. 1.35 (Uni 1.33) 5/10
Over 2.5 ok. 2.00 2/10
Tak w skrócie o drużynach z Benelusku: Utrecht wygląda kusząco, ale z podpórką na jakiś dubel. Gent i Anderlecht to typowe no bety, a Club Brugge niestety powinien ponieść porażkę z Villareal. PSV również powinno dać sobie radę, ale wyjazdy na takich terenach to jednak zagadka.
Ponadto peFFką wydaje się over w meczu Palermo vs Lausanne. Dla gości to już i tak olbrzymie wyróżnienie ;)
 
lebex 0

lebex

Użytkownik
Jeżeli mecz Lecha dojdzie do skutku to dobrym typem może się okazać under 2,5. Dlaczego? Murawa w Poznaniu jest w kiepskim stanie, co może przyczynić się do sporej niedokładności. Wg. mnie typ do jakiegoś dubelka jest idealny.
 
D 0

delorno

Użytkownik
Jeżeli mecz Lecha dojdzie do skutku to dobrym typem może się okazać under 2,5. Dlaczego? Murawa w Poznaniu jest w kiepskim stanie, co może przyczynić się do sporej niedokładności. Wg. mnie typ do jakiegoś dubelka jest idealny.
Tu kolego się mylisz , murawa na stadionie Lecha została kilka dni temu wymieniona także to już nie będzie klepisko jak w meczu z Dniepro.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Teraz przyjezdza do Poznania Salzburg.Zespół budowany od 3-4 sezonów.
Ciekawe skąd masz takie info ;) - widać, że jesteś nastawiony &quot;antyLECH&quot;, ale OK. ???? - no problem, jednak zacytuję Tobie wypowiedź Jacka Bąka na temat Red Bulla :

Lech jest dla mnie zdecydowanym faworytem. W porównaniu z ubiegłym sezonem Salzburg jest dużo słabszy. Będzie przygotowany fizycznie i taktycznie, ale piłkarzy ma gorszych - mówi były reprezentant Polski Jacek Bąk.
Bąk przekonuje: - Latem odeszło kilku kluczowych zawodników i teraz zespół więcej goli traci, niż strzela. Największa strata to sprzedaż napastnika Marka Janko do Twente Enschede. To była maszynka do strzelania bramek. Stracili też doświadczonego 36-letniego Aleksandra Zicklera i wszystko się posypało. Odpadli z Pucharu Austrii, w 10-zespołowej lidze są na siódmym miejscu.

Wg Bąka Salzburg nieźle się osłabił [co był reprezentant dobrze przykładami uargumentował], więc dziwnie wygląda ta &quot;budowa&quot; austiackiego zespołu ;)
 
V 256

vernix

Użytkownik
Tu kolego się mylisz , murawa na stadionie Lecha została kilka dni temu wymieniona także to już nie będzie klepisko jak w meczu z Dniepro.
I co z tego, że położyli rolki z trawą skoro jeszcze się na dobre nie ukorzeniła? Ostatecznie mecz zostanie rozegrany, ale już widzę jak po kilku wślizgach piłka po niej będzie skakała.
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Prawda jest taka ze ten mecz pokaze naprawde czy LEch ma szanse na awans ... W tym meczu dla naszego zespolu bedzie liczyc sie tylko jedno .. 3 punkty to jest to co musza dzis uzbierac i najlepiej gdyby City rozprawilo sie z juve jak tylko potrafia ???? wtedy walka o druga pozycje bylaby naprawde ciekawa ... Uwazam ze Lecha stac na wygrana .. baa uwazam ze sa w roli faworyta gdyz dzisiejszy rywal naprawde przezywa niesamowity kryzys .. a wiec szansa jest .. oby tylko ja nie zmarnowali .
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dla mnie bardzo ciekawe spotkanie po tym względem, że zobaczymy tak na prawdę jak poziom prezentuje Lech w stosunku do europy. Na razie trzymajmy się faktów Lech jest słabszą drużyną Red Bull Salzburg, ma mniejsze doświadczenie, gorszych piłkarzy, napisaliście, że Red Bull w kryzysie więc na pewno będą bardzo zmotywowani i nawet jeśli nie pójdą na całość to 1 punkt trudno im będzie wydrzeć. Co do Lecha to na pewno pełny stadion i 5 mln przed tv nie wpłynie pozytywnie, granie przy tak wielkiej publiczności i przy tak wielkim dopingu może zarówno negatywnie jak i pozytywnie wpłynąć. Mecz z juve pokazał, że Lech potrafi w piłkę grać na najwyższym poziomie ale na ten wynik trzeba spojrzeć z lekkim przymrużeniem oka bo możne być tak ze to po prostu jedna z wielu nie niespodzianek które trafiają się co kolejkę i tak naprawdę nic nie znaczy ( pamiętam chyba w ubiegłym roku drużyna z Cypru wygrała z Chelsea na przykład i jakoś nie widzę ich sukcesów). Ja osobiście nie widzę nic tu do obstawiania, typował bym 1X ale chyba tak trochę jako patriota.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Myślę, że to miejsce jest odpowiednie do podania składów wyjściowych na to spotkanie, tak więc:
Lech Poznań - Jasmin Burić, Luis Henríquez, Manuel Arboleda, Bartosz Bosacki, Grzegorz Wojtkowiak, Dimitrije Injac, Siergiej Kriwiec, Semir Štilić,Sławomir Peszko, Marcin Kikut, Artjoms Rudņevs
FC Salzburg - Gerhard Tremmel, David Mendes da Silva, Rabiu Afolabi, Christian Schwegler, Gonzalo Zárate, Franz Schiemer, Dušan Švento, Simon Cziommer, Ibrahim Sekagya, Christoph Leitgeb, Alan
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Myślę, że to miejsce jest odpowiednie do podania składów wyjściowych na to spotkanie, tak więc:
Lech Poznań - Jasmin Burić, Luis Henríquez, Manuel Arboleda, Bartosz Bosacki, Grzegorz Wojtkowiak, Dimitrije Injac, Siergiej Kriwiec, Semir Štilić, Marcin Kikut, Artjoms Rudņevs
FC Salzburg - Gerhard Tremmel, David Mendes da Silva, Rabiu Afolabi, Christian Schwegler, Gonzalo Zárate, Franz Schiemer, Dušan Švento, Simon Cziommer, Ibrahim Sekagya, Christoph Leitgeb, Alan
mendes Afolabi Zarate Svento Sekagaya Alan dla mnie 3-1 dla Salzburga.Myślę że spotkanie to bedzie kolejnym rozegranym na luzie przez obie ekipy.jak zauważyłem Polskie zespoły jeśli graja bez presji radza sobie dosyc dobrze.jesli natomiast stawia sie je w roli faworyta to totalnie zawodza.Jak widac dzisiaj faworytem wszystkich jest Lech.Ja sie pytam czemu??Bukmacherzy chyba przysneli po 3-3 z Juve dla tego taki kurs.Salzburg przyjedzie przełamany ligową wygrana po pierwsze punkty w lidze Europy.W tamtym sezonie przeszli przez rozgrywki grupowe jak burza.Dziś czas odrabiać straty.A z kim jak nie z kopciuszkiem.Zabawa w Poznaniu zostanie dzisiaj mocno popsuta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom