>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Lech Poznań - Red Bull Salzburg - czwartek 30.09.2010

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No i widzisz Tito to o czym pisalismy ;] Nie zawsze wchodzi granie przeciwko temu co nazwijmy to wiekszosc forum. 2-0 wygrał, ale lajtowo Lech i nawet HC za 3,6 weszło.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No i widzisz Tito takie to wlasnie jest granie anty tego co pisza na forum. Raz wejdzie raz nie. 2-0, ale dla Lecha. I nawet HC 3,6 siadło.
Salzburg sie przelamala bo ledwo wygral 1-0 no ok...Ale jednak Lech w lidze a Lech w pucharach to dwie rozne druzyny. Nie wiem dlaczego tak jest, ale w pucharahc graja naprawde fajny futbol. W Poznaniu rosnie naprawde mocna ekipa. Kibice zasilaja budzet biletami, udana inauguracja wszystko sie kreci.
Wczesniej od paru meczow trpche najezdzalem na Arbolede, ale dzis nie dosc ze w paru akcjach uchronil Lecha przed bardzo groznymi akcjami to jeszcze strzelil bardzo wazna bramke. Wiec wraca chyba do swojej formy. Ciekawe co Lech pokaze z City. Peszko oczywiscie musial zlapac glupia kartke przez co nie zagra z City.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
dawczan nie zapomnij że Lech miał już tą mocną ekipę dwa lata temu i wszystko się posypało. Mam nadzieję , że tym razem tak nie będzie. Kto by się spodziewał , że po 2 kolejkach Lech będzie liderem ( co prawda nie samodzielnym ale jest tym liderem) 3 tygodnie przerwy może tylko pomóc Lechitom. Widać , że z meczu na mecz grają co raz lepiej i mogą złapać jeszcze lepszą formę. Jedyne co może martwić to fakt iż MC też może odpalić z formą i będą nie do zatrzymania. Wywiezienie pkt z City od Manchester Stadium postawiło by Lecha w bardzo dobrej sytuacji ale nie chce już prorokować.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Nie wiem dlaczego tak jest, ale w pucharahc graja naprawde fajny futbol. Peszko oczywiscie musial zlapac glupia kartke przez co nie zagra z City.
Odpowiedź jest prosta, bo tu za grę płacą w EURO :grin:
Co do żółtych kartek to z MC odpadają : Injac, Peszko i Wichniar /ten ostatni to niewielka strata ;)/
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
dawczan nie zapomnij że Lech miał już tą mocną ekipę dwa lata temu i wszystko się posypało.
Czy ja wiem czy znowu tak posypało ?? ???? Tragedii nie bylo. Poza tym cos co lech zrobil super to nie rozsprzedal polowy skladu tylko Lewego i to zastapil go tak samo co by nie powiedziec lepiej Rudnevsem...Takze polityka tego klubu tak transferowa jak i biznesowa naprawde mi imponuje. W porownaniu do Wisly to niebo a ziemia. I naprawde Lech` zaczyna dzialac jak dobry europejski klub. Pełny stadion, atmosfera, dobre transfery, wyniki póki co doć dobre - wszystko się kręci.
Odpowiedź jest prosta, bo tu za grę płacą w EURO :grin:
Co do żółtych kartek to z MC odpadają : Injac, Peszko i Wichniar /ten ostatni to niewielka strata ;)/
Injaca tez szkoda, ale najbardziej Peszki, bo naprawde glupio lapie te kartki, choc z 2 strony...moze lepiej, ze nie zagra na wyjezdzie z MC niz mialoby go braknac w Poznaniu. Takze w sumie moze i dobrze sie stalo.
 
J 0

jaszym

Użytkownik
Czy ja wiem czy znowu tak posypało ?? ???? Tragedii nie bylo. Poza tym cos co lech zrobil super to nie rozsprzedal polowy skladu tylko Lewego i to zastapil go tak samo co by nie powiedziec lepiej Rudnevsem...Takze polityka tego klubu tak transferowa jak i biznesowa naprawde mi imponuje. W porownaniu do Wisly to niebo a ziemia. I naprawde Lech` zaczyna dzialac jak dobry europejski klub. Pełny stadion, atmosfera, dobre transfery, wyniki póki co doć dobre - wszystko się kręci.
Injaca tez szkoda, ale najbardziej Peszki, bo naprawde glupio lapie te kartki, choc z 2 strony...moze lepiej, ze nie zagra na wyjezdzie z MC niz mialoby go braknac w Poznaniu. Takze w sumie moze i dobrze sie stalo.
Widze ze wszyscy tu sie zachwycaja pierwszym miejscem w tabeli ale prawda jest taka ze teraz o jakiekolwiek punkty bedzie ciezko. Wyjazd do Manchesteru - tu raczej nie ma szans na jakis punkt. Pozniej u siebie z MC, moze remis przy wielkim szczesciu, potem wyjazd Salzburg, tez remis przy szczesciu i u siebie z Juve, raczej juz nas nie zlekcewaza, a zatem max to remis. Reasumujac to max 3 pkt w 4 meczach co mozem zdobyc, czyli 7 pkt na koniec, co nie da nam awansu, jedynie 3 miejsce. Amen.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Kluczowym meczem rundy rewanzowej będzie mecz z Salzburgiem na wyjezdzie. Jesli go Lech wygra to byc moze tak sie ulozy tabela, ze wystarczy X z Juventusem u siebie. Jesli zremisuje lub przegra z Salzburgiem to wtedy sie juz sytuacja komplikuje i beda musieli wygrac z Juventusem u siebie. Z Manchesterem City jedyne co moga zdobyc to 1 pkt u siebie. W wiecej nie wierze, no ale nigdy nie wiaodmo ????
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Tyle, że najpierw Lech gra z Juventusem a dopiero w ostatniej kolejce jedzie do Austrii ???? W urwanie punktu jakoś nie wierze z City, wiec mecz w Poznaniu z Juve jak dla mnie będzie decydujący i Kolejorz będzie musiał go wygrać aby awansować
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Tyle, że najpierw Lech gra z Juventusem a dopiero w ostatniej kolejce jedzie do Austrii ???? W urwanie punktu jakoś nie wierze z City, wiec mecz w Poznaniu z Juve jak dla mnie będzie decydujący i Kolejorz będzie musiał go wygrać aby awansować
zgadza się mecz z juve kluczowy, przedewszystkim lech nie może tego meczu przegrać, przy remisie awans może być w nogach lechitów w ostatniej serii. No i dobrze by było gdyby juve jakieś punkty zgubił na redbulach.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Brawo Lech, szkoda tylko tych kartek przez które Lech będzie troche osłabiony. Świetna zmiana Jacka Kiełba, Rudnevs tym razem bez szału, ale w każdym meczu strzelać nie będzie.
Pozytywne jest to, że punkty zdobywamy w meczach ze słabszymi drużynami, licze na komplet w rewanżu w Austrii.
Teraz tylko nie przegrać z M.City powalczyć o awans, potem utrudnić zadanie Juve u siebie i awans będzie.
CO do atmosfery na stadionie, to nie ma wątpliwości, że w Poznaniu potrafią się cieszyć wielkimi meczami i zasługują na takie imprezy.
Brawo, brawo Lech! Oby dobre mecze w Lidze Europejskiej nie przełożyły się na słaby sezon w lidze.
 
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
szkoda ze City nie wygralo z Juve. bo teraz Juve ma 2 mecze z Salzburgiem i raczej beda to 2 zwycienstwa a Lech 2 mecze z City i beda to raczej 2 porazki moze remis u siebie przy dobrych wiatrach. no i na koniec mecze o wszystko z Juve u siebie i wyjazd z Salzburgiem. 3 pkt z Juve to chyba bysmy oszaleli ze szczescia ????
 
creativeopinion_ 11

creativeopinion_

Użytkownik
No w zasadzie to duże zaskoczenie bo grupa układa się pod Lecha tylko teraz tak naprawdę zbliżają się kluczowe mecze i raczej wątpię, żeby Lech miał dalej tyle szczęścia. Grają o kasę więc im dłużej tam pograją tym więcej wyciągną i lepiej dla nich.
Miałem wczoraj obstawić 100zł na Manchester City ale widzę, że dobrze zrobiłem.
 
stepic88 5

stepic88

Użytkownik
Nikt nie jest zawieszony, bo
W meczu 2. kolejki Ligi Europy z FC Salzburg islandzki arbiter Kristinn Jakobsson pokazał cztery żółte kartki piłkarzom Lecha. Otrzymali je Dimitrije Injac, Semir Stilić, Artur Wichniarek i Sławomir Peszko. Na szczęście dla żadnego z nich nie oznacza to absencji w kolejnym meczu Ligi Europy z Manchesterem City. – Od fazy grupowej Ligi Europy obowiązują nowe regulacje dotyczące kar indywidualnych. Dopiero po obejrzeniu trzech żółtych kartek dany zawodnik będzie musiał pauzować w kolejnym meczu – wyjaśnia kierownik Lecha Poznań, Łukasz Mowlik.
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
ja mysle ze remis na wyjezdzie z city jest realny .. i typuje 0-0 .. skoro juve moglo zremisowac to oznacza ze my tez mozemy .. wytarczy pokazac to co w meczu z juve i liczyc na szczescie ... awans jak najbardziej jest realny
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Mam takie pytanie.Wie ktoś może który bukmacher internetowy ma teraz w trakcie trwania rozgrywek grupowych ofertę na to kto awansuje z danej grupy.Interesuje mnie tylko i wylącznie grupa Lecha i zakład że Lech nie awansuje.Ma ktos informacje co do tego ??
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Nie licz na to, że jeśli gdziekolwiek coś takiego znajdziesz(jeśli chcesz dać większa kwote możesz maila napisac do supportu i wyjątkowo takie zdarzenie dla Ciebie moga wystawić) - a druga sprawa to kurs byłby wygenerowany na poziomie 1.20 maksymalnie(!) na to, że lech NIE awansuje:
Man City 6.00 na zwyciestwo w całej LE - faworyt
Juve 15.00 na zwycięstwo w całej LE - 3cie miejsce (zaraz po liverpoolu)
Lech Poznań 301.00 ...
by sportingbet
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Wydaje mi się że teraz jeśli jakiś bukmacher wystawił by na takowe zdarzenie kursy to na Lecha że NIE awansuje było by gdzieś koło 2,00-2,50 myślę.4 mecze do końca.Według mnie awans rozegra sie pomiędzy Juve a Lechem.Przed ostatni mecz w Poznaniu jak się nie mylę właśnie z Lechem.I nie oszukujmy się bo jeśli od tego meczu zależał będzie awans Juventusu i np potrzebować będą do wyjścia wyniku 2-0 to przyjadą i wygrają 2-0.
 
sieczka 6

sieczka

Użytkownik
Wydaje mi się że teraz jeśli jakiś bukmacher wystawił by na takowe zdarzenie kursy to na Lecha że NIE awansuje było by gdzieś koło 2,00-2,50 myślę.4 mecze do końca.Według mnie awans rozegra sie pomiędzy Juve a Lechem.Przed ostatni mecz w Poznaniu jak się nie mylę właśnie z Lechem.I nie oszukujmy się bo jeśli od tego meczu zależał będzie awans Juventusu i np potrzebować będą do wyjścia wyniku 2-0 to przyjadą i wygrają 2-0.
W tej chwili na BF leży 444 Euro na awans Lecha z grupy po kursie 5. Oznacza to, że ktoś kto wystawił ten zakład na sprzedaż chce postawić (zaryzykować) 1776 Euro po kursie 1.2 na to, że Lech z grupy nie wyjdzie.Skoro więc nikt nie chce tego zakładu przyjąć to raczej nie liczyłbym na to, że znajdzie się bukmacher, który przyjmie zakład po kursie 2-2,5 .
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Ale przeciez żadne bukmacher nie wystawi 1,20 na to że lech nie awansuje przy 4pkt Kolejorza i liderowaniu w grupie i dwóch meczach na własnym stadionie.
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Ale przeciez żadne bukmacher nie wystawi 1,20 na to że lech nie awansuje przy 4pkt Kolejorza i liderowaniu w grupie i dwóch meczach na własnym stadionie.
ale takie są realne szanse na to, że lech nie wyjdzie z grupy - baaardzo prawdopodobny scenariusz. zresztą tak jak napisal &#39;sieczka&#39; przeglądnij sobie kursy na awanse z grup na betfair - co oferują ludzie, nikt Ci nie weźmie beta ze lech nie wyjdzie po takim kursie.
a moim zdaniem jakby buki wystawiły takie value 3.50-4.00 ze lech awansuje to ludzie by sie na to rzucili i pewnie bylby to najbardziej spektakularny sukces rzeszy bukmacherow ;) pozdrawiam
ps.ale 3mac kciuki za polakow bd do ostatniego meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom