>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lega Pallavolo Serie A - Super Lega 2015/2016

Status
Zamknięty.
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
MAcerata to aktualnie jeden Juanotrena i srodkowi, reszta to typowi statysci, PArodi pelni praktycznie role drugiego libero, krecac niesamowite wyniki pktowe w granicach 2-3 pktow na mecz, dodajac do tego żulio ksabbiego aka na jeden pkt z ataku raz sie samoczapuje+jego zastepce emerytowanego feia, ktory w ataku prezentuje sile mniejsza niz klaudia kaczorowska, ukazuje sie obraz nedzy i rozpaczy. Cebulj i Kowar za bandami reklamowymi, jedynym przyjmujacym ktory moze zmienic i czesto zmienia Parodiego jest GAbrielle Pasquale, ch wie kim on jest i co on wgl robi w lube, zwazajac na to ze ostatni sezon klaskal w klaskaczu rawenny, a jeszcze wczzesniej poklaskiwal w weronie (czyli CVka niesamowita).

o ich popisach w lidze gdzie ostatnio o malo co nie potracii pktow przeciwko Padwie ???? (jak zwykle Juanto wyciagnal bardzo dzua strate w 4th secie), strata pktow w Romagnie (aka Rawennie), strat pkt u siebie z Latina, a gdzie tym druzynom do czolowki czyli Modeny/Perugii/Trento?

Wiadomo ze zawsze PErudzia moze dowlaic jakas kontuzje mozgu i udupczyc nawet 0-3, aczkolwiek w przypadku nie uwzgledniajac kontuzji mozgu zdecydowanym fawem wydaje sie Perudzia i to do wina za 3 oka. Jeden Juanto to za malo.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Pączuś numerem 1, dobre. Taki z niego sypak, że gra Perugii w tamtym sezonie wyglądała prawe, lewe i w tym wygląda tak samo, powtórzę: prawe, lewe. No, jedna gała na dziesięc pójdzie na środek. Może dwie.
Grał tak jak pozwala mu na to przyjęcie, a że Fromm i Giovi przyjmują z reguły przeciętnie to jest zmuszony do grania prawe-lewe, proste.
W tym sezonie jest Kaliberda za Vujevicia, przyjęcie mają na tym samym poziomie ale Kaliberda daje więcej w ataku, więc dochodzi im jakaś alternatywa w ataku.
Nie jest rozgrywającym pokroju Argentyńczyka. Jest dużo lepszy.
Tu grubo przesadziłeś, jestem wielkim fanem Christensona, uważam go obok Gianelliego za największy talent na świecie na rozegraniu, ale ile ona ma poważnego grania za sobą? Dwa lata w reprezentacji USA, gdzie dopiero od tego roku jest niepodważalną jedynką.
De Cecco to od kilka już lat topowy rozgrywający, możesz śmiać się z jego nadwagi ale ciągle potrafi świetnie rozgrywać, z resztą w reprezentacji jego gra wyglądała dużo lepiej.
Niemniej analiza bjerne przypomina bełkot pijaka i ciężko z niej cokolwiek sensownego wyciągnąć, a zwłaszcza to co wydaje mi się najistotniejsze, czyli dlaczego gra na Perugię.
Więcej jakości siatkarskiej widzę w drużynie Cucine.
A ja tu poza Juantoreną nie widzę niestety zbyt wiele wartości w tej chwili...i Chriestenson w trudnych momentach także nie kombinuje tylko sypie na lewe ile wlezie.
Największy problem na prawym, Fei i Sabbi regularnie robią po 25-30% w ataku, raz gra jeden, raz drugi ale efekt ten sam. Mam nadzieję, że zobaczę w końcu Ivana, bo formalności już załatwione.
Parodi z kolei po tych wszystkich problemach zdrowotnych zaczyna mi przypominać Papiego i wspomnianego Vujevicia, i w ataku nie jest już żadną opcją.

briko nie mam nic do Twoich typów ale odnoszę wrażenie, że nie wiesz o czym piszesz i ciśniesz wyłącznie po statach.
ze składu wypadł N&#39;Gapeth
Jest już odwieszony i może zagrać.
dobra dyspozycyja Vetorego
Vettoriego i u niego nie ma czegoś takiego jak dobra dyspozycja, chyba najbardziej chimeryczny atakujący jakiego znam, dobrze wygląda w procentach ale te procenty nie oddają tego ile punktów zespół stracił przez jego błędy.
Mając na uwadze czwartkowy mecz z Lotosem Gdańsk trener może sobie pozwolić na małe roszady w dalszej części spotkania..
Mając na uwadze mecz z Lotosem, zwłaszcza po tym co Lotos wczoraj grał, to nie mają czego się obawiać.
może nie zagrać Tine Urnaut
Urnault nie gra od początku sezonu, ma uraz jeszcze z ME, miałem Ci już w tygodniu zwracać uwagę, gdy wymieniałeś go jako zawodnika podstawowego składu.
w tym przypadku zastąpi go Oleg Antonow albo młody utalentowany Tiziano Mazzone..
Jeśli się nie mylę to całkiem inna charakterystyka niż Urnault a Antonow gra od początku sezonu.
Uros
Dużym wzmocnieniem może być Taylor Sander o którego starała się latem Modena...
Sander już w tamtym sezonie grał w Veronie.
Gospodynie czerwona latarnia ligi kontra typowy średniak to tak jak dla idealnego przykładu wczorajszy mecz naszej Orlen ligi Ostrowiec-Piła
Club Italia to zespół złożony z najbardziej utalentowanych zawodniczek we Włoszech (Malinov, Egonu, Guerra) plus świetny trener Bonitta, ona nie raz urwą punkty mocniejszym zespołom, jak choćby przed tygodniem z Montichiari, z Novarą powalczyły, z Piacenzą ugrały seta, ze Scandicci też mogą.
Wczoraj DawidBarca słusznie &quot;zwrócił&quot; Ci uwagę w temacie Superligi, miał rację.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Lube jak na razie zawodzi i dopóki nie wróci Kovar (nie przepadam za nim, ale gorszy od obecnego Parodiego być nie może) lub Cebulj to trochę będą się męczyć.
Juantorena w dalszym ciągu jest świetnym zawodnikiem, jest Grebennikov, jest Christenson, środkowi grają dobrze. Tylko, że są dwie dziury. Sabbi to jedna wielka niewiadoma, a Fei też już prochu nie wymyśli. O Parodim już sporo pisaliście i ciężko się nie zgodzić. Szkoda, że taki kontuzjogenny, bo swego czasu był to naprawdę bardzo, bardzo dobry i do tego wszechstronny zawodnik.

Co do De Cecco to nie ma o czym mówić.
Myślę, że już Puchar Świata pokazał i udowodnił wszystkim, że w dalszym ciągu jest na topie. Można się przyczepiać do jego nadwagi, ale jeżeli później gra tak jak w PŚ to nie ma to sensu.
Wiadomo, że inaczej gra w Argentynie, a inaczej będzie grał w Perugii. Zupełnie inna charakterystyka zawodników i ogólnie system gry. W reprezentacji nie ma atakującego, który musi dostawać mnóstwo piłek (jak Atanasijevic). W poprzednim sezonie brakowało środkowego, który może dostawać więcej piłek w ataku. Birarelli to spore wzmocnienie. Kaliberda i Russell to też jednak dwóch naprawdę ciekawych lewoskrzydłowych, którzy w przeciwieństwie do Vujevica dają inne opcje w ofensywie.

Perugia zaczęła od falstartu, ale w tym meczu są jednak faworytami. Lube strasznie nieregularne jak na razie.
 
P 0

pavlinho

Gość
Jak Grebennikov nie zagra to w takim przypadku warto zagrać na Perugię. Ale to jeszcze nic pewnego, że nie zagra.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Lube to praktycznie pól reprezentacji Włoch z serbsko amerykanskim dodatkiem. Gdyby był tam jeszcze atakuajcy na poziomie Atanasijevicia badz lepszy bombardier na pozycji srodkowego to był by to chyba zespół nie do ruszenia w tym sezonie nawet przez Zenit
.

wczesniej nie zauwazylem tych arcymadrosci, tak wiec od poczatku
1. w maceracie aktualnie gra 1 (słownie jeden) reprezentant wloch i na dodatek tegoroczny sezon mozna zaliczyc jako jego debiut, mowa tu o Juantorenie. Tak wiec jesli pol zespolu stanowi jeden gracz, no to tylko pogratulowac.
2. lube ma chyba najmocniejszy srodek w calej lidze, a mozliwe ze i w europie a ty chcesz tu cos zmieniac? zartujesz sobie ?

Ja proponuje za cos drobniejszego bo to jednak Włochy

Lube -1,5 @ 2,95 unibet✅✅

oraz bet na pewniaka over 3,5seta @ 1,36⛔⛔
widze ze jestes fanem grania przeciwko wlasnym typom, tu tez szczere gratulacje, cza miec lepetyne. aczkolwiek to niewazne bo to nei forum bukmacherskie, tylko dzial siatkowki, tu mozna pograc cs 3-0 i 0-3 i wszytskie bedzie pasowac.

podpowiem ze przy lube-1,5 i over3,5 seta jedyny wynik jaki by cie satysfakcjonowal to CS 3-1 ktory chodzil po 4.75. w kazdym innym przypadku jeden zaklad przegrywa a w jednym przypadku obydwa.

tak wiem myslenie jest tu zabronione, u cb w domu rodzice zapewne rowniez przykzywali aby nie uzywac przestrzeni miedzyusznej (jeszcze by sie jaki geniusz narodzil) i tak oto mamy takich pseudogeniuszy, ktorzy graja typ po czym podaja nastepny przeciwstawny bo albo sa debilami, albo leniami albo po prostu sa glupi. nie wiem ktora odpowiedz jest prawidlowa, tym nie mniej jak widac maxymalizowanie zysku jest tu obcym pojeciem bo jest to zwyczajnie za trudne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Juantorena najlepszy po Gibie? Zaczynając od tego, że Giba nie był najlepszy, tylko najbardziej rozdmuchany i bardzo widowiskowy, było wielu lepszych siatkarzy od niego, a kończąc na tym, że Juantorena był zawodnikiem genialnym, ale on również się starzeje, odejmuje mu z wyskoku, jak i z mocy uderzenia i teraz jest wielu lepszych od niego, nawet w A1, chociażby taki Atanasijevic, jego dzisiejszy rywal.
Osmany dzisiaj zagral swietnie po za dobra ilościa punktow, bardzo dobry procent perfekcyjnego przyjecia.
Pokaz mi lepszych siatkarzy od tych dwoch na przestrzeni ostatnich 10-15 lat ktorzy nie dosc mieli by tak wysokie umiejetnosci techniczne, swietny atak na szybkiej piłce, zagrywke oraz przyjecie to jeszcze trzymali by poziom przez wiele lat.

Fakt, moze zle napisalem o polowie reprezentacji Włoch o mamy do czyynienia albo ze slabsza formą jakis zawodnikow albo kontuzją innych ale mimo wsyzstko masa zawodnikow Lube to obecni albo byli reprezentanci.
Smieszna to jest dla mnie Perugia. Wystarczy sobie przypomniec dwumecz ze Skrą. Najpierw omal nie przegrali meczu wygranego za co mogli dziekowac marechalowi a w rewanzu nagle im odebrało wszystko z rąk, nóg i głów.
Za duzo tam graczy co przestają grac jak im cos nie siadzie i tutaj Lube było pewniejsze. Fromm moze wbic pare gwozdzi a za chwile dostać 5 czap a technicznie jest suchy. Kaliberda to po prostu rzemieslnik, środek jest godny pożałowania wiec kto tam miał pokonac nawet osłabione i nie w najwyzszej formie Lube?
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Sugeruje Panowie wiecej pokory i skupienie sie na wlasnych typach a nie komentowania czy ktos posiada wiedze czy nie. Trafil na farcie... ok jego szczescie. Niemniej wolalbym nie czytac takich wpisow jak chocby chyba davidbarca, ktory najglosniej szydzil z chlopaka i wrecz gwarantowal wygrana gospodarzy... z wielka ironia szacun za taka postawe i hejt
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
tak wiem myslenie jest tu zabronione, u cb w domu rodzice zapewne rowniez przykzywali aby nie uzywac przestrzeni miedzyusznej (jeszcze by sie jaki geniusz narodzil) i tak oto mamy takich pseudogeniuszy, ktorzy graja typ po czym podaja nastepny przeciwstawny bo albo sa debilami, albo leniami albo po prostu sa glupi. nie wiem ktora odpowiedz jest prawidlowa, tym nie mniej jak widac maxymalizowanie zysku jest tu obcym pojeciem bo jest to zwyczajnie za trudne.
Myslenie to Ty wlącz. Do jednego kuponu dołozyłem bet na over na podbitke i tutaj mi to nie siadło a za mniejsza kase grałem na Lube oraz jeszcze cos i jest na plus. Miałem pakowac sie wszedzie z czyms skierowanym w Lube? To tak jakbym puscił 5 dubli a na kazdym byłby ten sam typ i zmieniał sie tylko drugi. Typ na Macerate był dla mnie bardziej dla zabawy ale na nim zarobiłem, typ na over był do powazniejszego grania gdyz dołozylem go do dubla i tutaj zonk. Mało kto wierzył w 3-0 dla jednych albo drugich. Czy ja gdzies napisalem i polecałem pakowanie sie w to za setki albo tysiace złotych?
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Myslenie to Ty wlącz. Do jednego kuponu dołozyłem bet na over na podbitke i tutaj mi to nie siadło a za mniejsza kase grałem na Lube oraz jeszcze cos i jest na plus. Miałem pakowac sie wszedzie z czyms skierowanym w Lube? To tak jakbym puscił 5 dubli a na kazdym byłby ten sam typ i zmieniał sie tylko drugi. Typ na Macerate był dla mnie bardziej dla zabawy ale na nim zarobiłem, typ na over był do powazniejszego grania gdyz dołozylem go do dubla i tutaj zonk. Mało kto wierzył w 3-0 dla jednych albo drugich. Czy ja gdzies napisalem i polecałem pakowanie sie w to za setki albo tysiace złotych?
wyjezdzasz z jakimis dublami &quot;z dupy wzietymi&quot; + nic sie nie da z tego blekotu zrozumiec. podsumowujac twoj &quot;bet dla zabawy&quot; wszedl a &quot;grube&quot; o3,5 utopilo sie z kretesem, wiem ze kazdy wyraz ktory aktualnie pisze niczego nie zmieni, bo nie jestes w stanie zrozumiec nawet tego ze proponowales dwa przeciwstawne zaklady, z tego sens kontynuacji watku jest zerowy, do tego wyjezdasz z jakimis &quot;pakowaniami za tysiace&quot; o ktorych ja w ogole nie pisalem, pokrotce probujesz wlozyc swoje slowa jakobym ja to napisal. W sumie oczekiwalem jakiegos placzu w stylu &quot;trafilem bet i jestem zajebisty a to ze pogralem tego overa 3,5 to uj tam&quot;, ale jak widac potrafiles nawet to przebic i splodzic jeszcze wieksze niezrozumiale sentencje.

granie &quot;grubo&quot; w dyscypline o nazwie siatkowka przy aktualnych limitach u bukow nie ma racji bytu.

ps
bylo smiesznie, tylko od ciebei zalezy czy bedzie jeszcze smieszniej.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
there is only slight chance that Ngapeth will come back in time for the match
w przeszlosci wyczytywalem juz wieksze ciekawostki o rzekomych absencjach ktore okazywaly sie bzdurami wyssanymi z palca (saitka.org), tak wiec nie podpalabym sie za bardzo.. jak wybiegna sklady wtedy mozna byc pewnym.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
w przeszlosci wyczytywalem juz wieksze ciekawostki o rzekomych absencjach ktore okazywaly sie bzdurami wyssanymi z palca (saitka.org), tak wiec nie podpalabym sie za bardzo.. jak wybiegna sklady wtedy mozna byc pewnym.
proste że tak , przecież tu sie nikt nie podpala , wstawiłem tylko info. Może to być zasłona dymna wiadomo jak to u makaronów działa.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Jutro szlagier Lube vs Modena, może ktoś rzucić linkiem do składów? Wiadomo co z Ngapethem?
wystarczy wejsc na legavolley w staty ostatniego meczu modeny i masz jak byk mudzina ktory wszedl w 1st secie zamiast nikicia i gral do konca spotkania.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam,
Zamieszczę swojego posta tutaj chociaż dam jeszcze inne dwa mecze pod analizę
Kupon standardowo zagrany w fortunie po pomniejszonym handi po odjeciu podatku kurs wychodzi 3

Perugia-Molfetta +14,5 handi 2 kurs 1.42 ⛔
Ten mecz dla Perugii nie jest powiedziany że to będzie łatwy i przyjemny... Molfetta gra ciekawą siatkówkę i jest w zasięgu spokojnie pokusić się o zdobycz setową a jak zachowają trochę zimnej krwi i koncentracji to może to być mecz tego typu co z Modeną przegrany dopiero po tie breaku..
W drużynie gości występuje dwóch dobrze grających reprezentantów Kuby Hernandez i Hierrezuelo... Do tego dochodzi dobra gra środkowego Candellaro i na pozycji libero De Pandis..
Nawet przy wyniku 3:0 handi może zostać pokryte
wynik25:22 ; 25:22 25:16 zabrakło 1pkt

Liga włoska kobiet:
Club Italia - Bergamo +22,5 handi 1 kurs 1,59✅izzi✅
Gospodynie Po ostatnim zwycięstwie na wyjeździe gdzie nie były faworytkami zaprezentowały się z dobrej strony więc morale napewno poszły w górę u tych młodych utalentowanych zawodniczek.. Drużyna gości Bergamo to taki typowy sredniak i sądzę że dziś gospodynie powalczą o ugranie seta a może coś więcej?
Co do linii jaką proponuję nam Fortuna -22,5 trochę przeszacowana i naprzyklad Bet365 daje linie -15,5 po kursie 1,72
pobieram jak to się mówi z pocałowaniem ręki:)
Wynik25:20 ; 27:25 ; 22:25 ; 13:25 ; 15:13

Resovia-Cuprum Lubin -11,5 handi 1 kurs 1,54 ⛔
Gospodarze podrażnieni porażką z Kędzierzynem, dziś napewno nie pozwolą sobie na stratę punktów zresztą drużyna gości też w ostatnim czasie nie zachwyca grą.. Mecz tak zwany na przełamanie dla obu ekip.. Osmielę napisać że dziś wynik 3:0 bardzo prawdopodobny.. Drużyna Resovii ma swoje problemy ale dziś taryfy ulgowej dla lubinian nie będzie.. Co do gry gości Taht gra poniżej oczekiwań jeżeli dziś wyjdzie w podstawowym składzie i utrzyma swój poziom gry to dla mojego handi jeszcze lepiej no chyba ze trener posunie się do zmiany i da szansę zagrać Kaczmarkowi.. Jedynym zawodnikiem który może tchnąć do walki gości to Keith Pupart...
Później dodam kupony do podglądu drugi będzie bez analizy
wynik25:19 ; 21:25 ; 26:24 ; 22:25 ; 10:15⛔
Pozdrawiam;-)
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ciekawa kolejka przed Nami we Włoszech, więc kilka zdań ode mnie - bo sobie przejrzałem &quot;włoską prasę&quot; do porannej kawy.
Przypominam, że większość spotkania do obejrzenia na platformie: sportube.tv na tej samej stronie także skróty wszystkich spotkań Seria A - KLIK.

Dlaczego kolejka ciekawa? Ano dlatego, że po pierwszej rundzie fazy zasadniczej 8 zespołów awansuje do ćwierćfinału Pucharu Włoch - więc zespoły po pierwsze walczą o awans do ósemki - a czołówka już o rozstawienie w samym pucharze. Także do końca rundy zostały 3 kolejki i wszyscy już gdzieś w wywiadach opowiadają, że myślą o Pucharze Włoch.
Pierwszy typ w związku z tym to zwycięstwo Calzedonii Verona w Forli, gdzie miejscowy CMC będzie miał trudny orzech do zgryzienia. Verona w tygodniu była na rozgrywkach Pucharu Challenge w Zwolle i podopieczni trenera Gianiego wygrali &quot;treningowo&quot; 3:0 i praktycznie każdy miał okazję do zbicia kilku piłek w parkiet półamatorów z Holandii. Jednak dzisiaj zapewne nie będzie dyskusji co do pierwszego składu i zarówno Starovic, czy Sander i Kovacevic wyjdą w pierwszym składzie. Wizytówką Verony jest dobra gra zagrywką oraz w bloku - coś na co nie za bardzo receptę mogą mieć siatkarze CMC Romagna. Zespół gospodarzy będzie ciągnął ile tylko może atakujący Maurice Torres, który jest obecnie drugim (po Juantorenie) najlepiej punktującym zawodnikiem w lidze. W tamtym sezonie zespoły wygrywały spotkania u siebie po 3:0 - jednak rozkład sił w tym sezonie jest troszeczkę inny i moim zdaniem mimo, że cyferki za tym nie przemawiają - dzisiaj spokojnie Verona wygra w Forli za 3 punkty.
Calzedonia Verona ▶ 1.33 Bet366 ✅
Calzedonia Verona -1.5 seta ▶ 1.66 Bet365/1.70 William Hill ✅

Zdubluje Veronę z typem na wygraną Latiny z Piacenzą. W tym tygodniu nastąpiła wymiana między zespołami z Mediolanu i Latiny i na stare śmieci powrócił rozgrywający Daniele Sotille - który grał w Latinie przez ostatnie 5 sezonów. Copra Piacenza mimo, że odbiła się na polu finansowym i ma zapewnioną spokojną przyszłość w Serie A - to zmaga się dla odmiany z kryzysem sportowym. W tym tygodniu doszły kontuzję libero - Manira oraz Samuele Papiego. Szybko ściągnięto więc Davidsona Lampariello (taki włoski odpowiednik Roberta Milczarka) znanego z występów w Maceracie. Niby nazwiska w Piacenzie wyglądają elegancko bo Perrin, Coscione, Kohut czy Tencati to uznane na rynku nazwiska - ale coś w tym zespole &quot;jeszcze&quot; nie gra. W Latinie w tym sezonie ciekawe nazwiska - przyszedł z Rosji Nikolay Pavlov - którego mimo wszystko na ławce zatrzymał młodszy Simon Hirsh. Są ciekawi przyjmujący Alen Sket i Gabriele Maruotti oraz solidni środkowi Yosifow oraz Rossi. Wyniki Latiny w tym sezonie nie powalają - chociaż potencjał zespołu jest wysoki. Liczę tutaj jednak mimo wszystko na Daniele Sottile i spokojne zwycięstwo nad będącą w dołku sportowym Piacenzą.
Ninfa Latina ▶ 1.28 Marathonbet/Ónibet ✅
Ninfa Latina -1.5 seta ▶ 1.58 Pinnakll ✅

Do jaskini Lwa przyjeżdża Cucine Lube Banca Marche Treia. Tak, tak. W hali kubańczyków Fernando Hernandeza i Raydela Hierezuello w Molfettcie o zwycięstwo jest niezwykle trudno. Ciekawy zespół, ciasna hala i gorąca atmosfera czynią z hali gospodarzy niewygodny &quot;kórnik&quot; coś na styl naszego radomskiego przybytku drużyny Cerradu Czarnych Radom. Lube było w tygodniu na rozgrywkach Ligi Mistrzów w Czechach i można spodziewać się jakiejś małej rotacji w zespole. Natomiast Molfetta po ostatniej porażce w Perugii - gdzie nie mieli za dużo do powiedzenia i popełniali ogromną liczbę błędów - wraca spokojnie na swój teren, gdzie jest w stanie napsuć krwi chimerycznemu faworytowi z Trei. Być może przydarzy się powtórka z najdłuższego spotkania zeszłego sezonu? KLIK
over 176.5 punktu ▶ 1.80 Bet366 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom