>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

LEGA PALLAVOLO sezon 2010/2011 - Włochy

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Copra Morpho Piacenza - Acqua Paradiso Monza Brianza​

Zacznę od gospodarzy. Piacenza w okienku transferowym dokonała wielu zmian. Klub opuścili: Michal Rak, Novica Bjelica, Tine Urnaut, Matti Oivanen, Simone Mazza, Pietro Rinaldi, Marco Meoni, Joao Paulo Bravo, Valdir Sequeira, Dante Boninfante, Michele Grassano i Leonel Marshall. W klubie pojawili się: Davide Marra, Marcus Popp, Marcus Nilsson, Luca Tencati, Maxwell Holt i kilku innych zawodników. Jak widać zmian było sporo. Zobaczymy jak odmieniona drużyna rozpocznie sezon. Kto rozpocznie dzisiejsze spotkanie ? Według mnie skłąd będzie wyglądał następująco: Javier Gonzalez(Rozgeranie) - Marcus Nilsson(Atak) - Marcus Popp i Hristo Zlatanov(Przyjęcie) - Maxwell Holt i Luca Tencati(Środek) - Davide Marra (Libero). Skład wygląda przyzwoicie. Na rozegraniu powinniśmy zobaczyć Javiera Gonzaleza, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy Tonno Callipo Vibo Valentii. Muszę przyznać, że ten Kubańczyk wywarł na mnie spore wrażenie. O ile dobrze pamiętam to potrafi bardzo mocno uderzyć zagrywką. Gra ciekawie, niekonwencjonalnie. Po przekątnej z Gonzalezem zobaczymy reprezentanta Szwecji, Marcusa Nilssona. Marcus dysponuje kapitalnymi warunkami fizycznymi i genialnym zasięgiem w ataku. W raz z Hristo Zlatanovem powinni stanowić o sile ataku swojego zespołu. Wspomniany przeze mnie Zlatanov będzie występować na pozycji przyjmującego w raz z Marcusem Poppem. Na środku siatki duet Tencati - Holt. Luca Tencati to bardzo doświadczony zawodnik. Podobnie jak Javier Gonzalez przyszedł do Piacenzy z Vibo Valentii. Maxwell Holt, którego mogliśmy oglądać na MŚ we Włoszech dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi. Na Libero reprezentant Włoch Davide Marra, który na MŚ pokazywał się z bardzo dobrej strony. Świetny w obronie.

Drużyna gości przed sezonem straciła Trenera Mauro Berutto, który jest świetnym trenerem. Zastąpił go Trener Luca Monti. Cieszy to, że Acqua Paradiso Monza utrzymała skład z poprzedniego sezonu i jeszcze go wzmocniła. Ważnymi zakupami w tym okienku transferowym są: Konstantin Shumov i Sean Rooney. Z ważnych zawodników odszedł tylko Urpo Sivula. Pierwszy skład powinien wyglądać następująco: Dragan Travica(Rozegranie) - Mauro Gavotto(Atakujący) - Jeroen Rauwerdink i Sean Rooney(Przyjęcie) - Konstantin Shumov i Simone Buti(Środek) - Exiga(Libero). Skład wygląda bardzo ciekawie. W poprzednim sezonie Acqua straszyła rywali przede wszystkim grą na własnym parkiecie. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć na parkiecie Piacenzy. Na rozegraniu zobaczymy Dragana Travicę, który powinien być następca Valerio Vermiglio w reprezentacji Włoch. Całkiem dobry zawodnik. Fajnie radzi sobie w bloku i w polu serwisowym. Po przekątnej z Draganem zobaczymy Mauro Gavotto. Doświadczony leworęczny, atakujący potrafi dac swojemu zespołowi bardzo wiele. W poprzednim sezonie dobrze wygladała jego współpraca z rozgrywającym. Na pozycji przyjmującego Sean Rooney, którego jeszcze niedawno mogliśmy oglądać w MŚ na włoskich parkietach. Sean jest przede wszystkim bardzo mocnym zawodnikiem. Spora siła na siatce. Drugim przyjmującym powinien być Jeroen Rauwerdink. Mogliśmy tego siatkarza oglądać w tegorocznej LŚ gdzie pokazywał się z bardzo dobrej strony. Jest on rzadziej wykorzystywany w ataku. Świetnie radzi sobie w przyjęciu. Dobrze wyszkolony technicznie. Na środku siatki Simone Buti i Konstantin Shumov. Simone ma sporą konkurencję w reprezentacji Włoch i trochę szkoda. Jest to bardzo dobry zawodnik, znakomicie radzi sobie w bloku. Konstantin Shumov w poprzednim sezonie reprezentował barwy Esse-Ti Carilo Loreto. Również dobry zawodnik. Może nie wyróżnia się jakoś szczególnie, ale prezentuje dobry, równy poziom. Na Libero mamy świetnego siatkarza jakim jest Jean-Francois Exiga. Kapitalny w obronie i przyjęciu. Bardzo mocny punkt zespołu. W poprzednim sezonie na przyjęciu razem z Rauwerdinkiem grał Marco Molteni. Nie wykluczam również dzisiaj takiej opcji.

Kursy według mnie są troszke zaniżone na Piacenzę. Acqua to raczej drużyna własnej hali, jednak dzisiaj zmierzy się z całkiem odmienioną drużyną. Siła drużyny prowadzonej przez Trenera Luce Monti powinno być zgranie. Liczę na wyrównane spotkanie.

Propozycja:
Acqua Paradiso Monza Brianza + 1.5 (Sets Handicap) @ 1.92 Unibet ✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Tonno Callipo Vibo Valentia - M. Roma Volley​


Według mnie warto dzisiaj zagrać na drużynę gości. Jak wszyscy wiemy jest to beniaminek, ale w swoim skłądzie posiada kilku naprawdę wartościowych zawodników.

W ekipie z Rzymu pierwsze skrzypce gra Raidel Poey. Kubański atakujący otrzymuje bardzo dużo piłek w ataku. Dysponuje również potężną zagrywką. Ważnymi postaciami są również pozostali skrzydłowi. Ivan Zaytsev to gracz młodego pokolenia. Miał mało okazji do pokazania swoich umiejętności na MŚ, ale kiedy pojawiał się na parkiecie grał dobrze. Bardzo silny fizycznie zawodnik. Również posiada mocną zagrywkę z wyskoku. Drugi przyjmujący to Alberto Cisolla. Niezwykle doświadczony zawodnik. Na pewno wnosi dużo spokoju i pewności do drużyny. Na rozegraniu mamy Argentyńczyka Nicolasa Uriarte. Bardzo podoba mi się gra tego zawodnika. Świetne rozegrania przez plecy. Środek siatki to doświadczony Czech Martin Lebl i reprezentant Bułgarii Viktor Yosifov. Szczególnie gra Viktora może się podobać. Świetnie gra przede wszystkim w bloku. Na pozycji Libero kolejny z doświadcoznych zawodników Mirko Corsano.

Drużyna z Valentii również posiada kilku wartościowych zawodników. Przede wszystkim posiadają ciekawą parę przyjmujących. Tworzą ją Bułgar Metodi Ananiev i Amerykanin Matthew Anderson. Na pozycji atakującego kolejny Bułgar Ventcesla Simoenov. Doświadczony zawodnik, który sporo potrafi. Na pozycji środkowego mamy kolejnego zawodnika z Bułgarii, Nikolaya Nikolova. Ciesze się, że będziemy tego siatkarza oglądać w najlepszej lidze świata. Ma dopiero 24 lata i jeszcze długa kariera przed Nim. Bardzo fajnie czyte grę rywali, szybki i skuteczny w bloku.

Czy gospodarze tego spotkania są faworytem ? Według mnie nie są. Po takim kursie warto zagrać na drużynę z Rzymu. Ci zawodnicy mają spory potencjał i pokazali to już w poprzedniej kolejce pokonując drużynę z Verony.

Propozycja:
M.Roma Volley @ 2.20 Unibet ⛔
 
akselek 552

akselek

Użytkownik

Yoga Forli Volley - Bre Banca Lanutti Cuneo
Jutrzejsze spotkanie pomiędzy Yoga Forli, a Cuneo, powinno być pojedynkiem jednostronnym. Mimo, że gospodarze tydzień temu napędzili stracha Sisleyowi z Cuneo nie powinni zagrać drugiego takiego dobrego meczu z rzędu. We wspomnianym meczu Yoga nie wiele brakowało i by prowadziła już 2-0, lecz nie wykorzystała swoich szans i ostatecznie przegrali 1-3. W Treviso z dobrej strony pokazali się Vigor Bovolenta i Guillermo Falasca. Natomiast Cuneo nie miało największych problemów z pokonaniem Perugii. Nie dali im najmniejszych szans, nawet w żadnym secie nie dali wyjść Perugii z dwudziestu punktów. Cały zespół Alberto Giulianiego zagrał na równym, dobrym poziomie, osiągając 53% skuteczność w ataku. Najlepszym graczem tego spotkania został wybrany Vladimir Nikolov. W poprzednim sezonie obie drużyny spotkały się dwukrotnie i dwukrotnie okazali się lepsi mistrzowie Włoch pokonując zespół Yoga Forle dwa razy po 3-0, więc dlaczego jutro miałoby być inaczej ?
Yoga Forli - Bre Banca Lannutti Cuneo 2 @ 1.25 bwin 10/10 ✅
Yoga Forli - Bre Banca Lannutti Cuneo (-1.5) 2 @ 1.55 Expekt 9/10 ✅
Yoga Forli - Bre Banca Lannutti Cuneo (-10.5) 2 @ 1.85 betway 7/10 ✅
Yoga Forli - Bre Banca Lannutti Cuneo (-2.5) 2 @ 2.54 Pinnacle 6/10 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
akselek 552

akselek

Użytkownik
Rpa-Luigibacchi It San Giustino - Itas Diatec Trentino
Z punktu typerskiego, spotkanie Perugii z Trentino obok meczu Yoga Forle z Cuneo jest teoretycznie najłatwiejsze do wytypowania z jutrzejszej serii spotkań w lidze włoskiej A1. Perugia jak wspomniałem w poprzednim poście została zdemolowana przez Cuneo. W ogóle zespół Perugii w tym sezonie został trochę przemeblowany. Jedynym sukcesem jaki odniosła Perugia było zwycięstwo w Challenge Cup, natomiast w lidze nie awansowanie do Play-Off zostało odebrane jako wielką porażkę, w obecnym składzie jakim dysponuje Perugia, będzie o to niezwykle ciężko. Zespół Perugii zmieniony jest od podstaw, nowym trenerem został Emanuelle Zanini, który na co dzień prowadzi także kadrę Słowacji. Z klubu odeszli zawodnicy, na których opierał się skład, a są to: Cristian Savani (Macerata), Jan Stokr (Trento), Giacomo Sintini (Belgorod RUS), Stefan Hubner (Evivo Duren GER), Vigor Bovolenta (Forlì), Matej Cernic (Resovia POL), Martin Nemec (Città di Castello), Frantisek Ogurcak (S, Genova), Damiano Pippi (cessata attività). Na ich miejsce do klubu przybyli: Sebastian Schwarz (GER, Generali Haching), Patrick Steuerwald (GER, Generali Haching), Milos Nikic (Latina), Roberto Braga (Città di Castello), Andrea Giovi (Latina), Tsimafei Zhukouski (Mladost Zagabria in prestito da Macerata), Andrea Bartoletti (Macerata), Fabricio Dias &quot;Lorena&quot; (Montes Claros), Danilo Finazzi (Segrate), Enrico Cester (Loreto), Bram Van den Dries (Latina via Modena), Goran Maric (Verona). Tak więc widać, że zespoł z Perugii został doszczętnie przemeblowany co idzie za tym nie jest grany, do tego aby wszystko dobrze działało potrzeba trochę czasu. Jutro dopiero 2 kolejka więc znacznych efektów poprawy gry nie powinno być. Trentino w 1 kolejce pokonało beniaminka Castellanę-Grotte 3-0. Beniaminek stawił jedynie opór w 2 secie, Trento wygrało wówczas tego seta ze stanu 23-24 26-24. Udany debiut w zespole wicemistrza Włoch zaliczył Jan Stokr, zostając wybranym MVP meczu. Również dobre zawody rozegrał Juantorrena 15 punktów w tym 3 z zagrywki - do której regularności można się powoli przyzwyczaić. W pierwszym meczu sezonu w zespole z Trydentu zabrakło Mateya Kaziyskiego, który jutro powinien się już pojawić w składzie. Nie wyobrażam sobie jutro innego wyniku niż pewna wygrana Trentino ze słabą Perugią. Rpa-Luigibacchi It San Giustino - Itas Diatec Trentino 2 @1.25 bwin 10/10 ✅
Rpa-Luigibacchi It San Giustino - Itas Diatec Trentino (-1.5) 2 @1.55 Expekt 9/10 ✅
Rpa-Luigibacchi It San Giustino - Itas Diatec Trentino (-11.5) 2 @1.85 Betway 7/10 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 0

szafera

Użytkownik
Yoga Forli Volley - Bre Banca Lanutti Cuneo
Typ: 2 ✅ (1-3)
Buk: tobet
Kurs: 1.2
akselek powiedzial juz chyba wszystko co bylo trzeba. Jak dla mnie zdecydowany fawort to druzyna gosci. Doswiadczenie, zaplecze na lawce i sama pierwsza szostka przemawiaja za Cueno. Nie widze innego rozwiazania jak wygrana gosci. W Yorgi podoba mi sie szczegolnie Vigor Bovolenta, ale nawet w polaczeniu z Guillermo Falasca nie dadza rady przechylic szali zwyciestwa na swoja korzysc. Kurs wprawdzie nie powala ale wynik jest raczej pewny. POLECAM
Po spotkaniu:
Mecz zaczal sie bardzo wyrownany i po mysli dla Yorge ale pozniej Cueno wzielo sie do pracy i ladne 1-3.
Rpa-Luigibacchi It San Giustino - Itas Diatec Trentino
Typ: 2 ✅ (1-3)
Buk: tobet
Kurs: 1.2
Kolejny mecz z gatunku tych do jednej bramki a wlasciwie do jednej strony siatki. Trentino to aktualnie zespol ktory moim zdaniem bedzie mierzyl w Mistrzostwo Wloch i LM. Sklad zostal wzmocniony a za to Perugia duzo stracila. Wedlug mnie mecz pewny do gry. Polecam do podwyzszenia kursu lub do gry za wieksza kwote. Trento wygra 3-0. Takie jest moje zdanie. POLECAM
Po spotkaniu:
Tutaj ku mojemu zdziwieniu bardzo zacieta walka w pierwszych trzech setach. Walka naprawde na rownym poziomie, nie wiem czemu tak to wygladalo bo sledzilem tylko livescore ale bylem w pewnym momencie zaniepokojony sytuacja.Skonczylo sie szczesliwie.
Co do pozostalych meczy szacunek dla Redwitza za Latine. szybka i zdecydowana wygrana po bardzo ladnym kursie i robsona za nosa co do Modeny. Wprawdzie prowadzac 2-0 dali sobie odebrac kolejne 2 sety i w tie breaku 16-14 ale liczy sie zwyciestw;)
Czekamy zatem do nastepnej kolejki.pozdrawiam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Patrze na rozkład dzisiejszych meczów i widze to tak.
:siata:Perugia - Trentino Typ : Trento -1,5seta @ 1,45 Tobet✅1:3

O meczu Trentino wyzej napisane. Głównym powodem tej decyzji są dla mnie zmiany w szeregach Perugii. Wymienili cały skład, a ten obecny wydaje się gorszy. Włoskie portale podają, że Kaziyski znowu może nie zagrac i w jego miejsce zagra Della Lunga z Juantoreną na przyjęciu. Perugia przeciwko Cuneo zagrała baardzo słabo. Teraz niby u siebie zagrają, ale czy to będzie atut?

:siata:Casa Modena - Sisley
Typ : Modena @ 1,75 Tobet ✅3:2
Modena sprowadziła Berezhke czym znacznie wzmocnili swój skład. Został duet Esko- Angel co jest kluczem dla nich do wygrywania. Sisley doznał przeogromnej straty bo odszedł Ricardo. W jego miejsce sprowadzili Pujola, ale to nie ten poziom mimo iż jest to dobry rozgrywający co nie ulega wątpliwości. Sisley męczył się z Yogą w 1 kolejce, a Modena po tie breaku wygrała z Latiną. Mecz powinien byc zacięty, ale stawiam na Modene. Mecz będzie mozna obejrzec na Rai Sport od 18.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Nie będę już opisywał spotkań RPA-LuigiBacchi.it Perugia - Itas Trentino i Yoga Forli - Bre Banca Lanutti Cuneo. Moi poprzednicy już to zrobili i w pełni się z Nimi zgadzam. Unibet na te dwa spotkania wystawił tylko Handicap -2.5/+2.5. Dosyć ryzykowne typy, ale chyba warto spróbować. Obie drużyny grają na wyjeździe, ale personalnie po prostu miażdżą rywali.
Propozycje:
Itas Trentino -2.5 (Sets Handicap) @ 2.40 Unibet ⛔
Bre Banca Lanutti Cuneo -2.5 (Sets Handicap) @ 2.37 Unibet ⛔
BCC-NEP Castellana Grotte - Andreoli Latina​

Trochę zaskakujące kursy jak dla mnie. Beniaminek gra na własnym parkiecie, ale to drużyna z Latiny dokonała ciekawych, wartościowych wzmocnień. O sile ognia drużyny gości stanowią przede wszystkim dwaj Serbowie. Na pozycji atakującego występuje Sasa Starovic. Leworęczny, bardzo solidny zawodnik. Na przyjęciu mamy Nikolę Kovacevica, który ma za sobą kapitalny sezon reprezentacyjny. Dynamit w nogach. Bardzo pewny punkt drużyny. Po stronie Castellany Grotte prym powinni wieść Israel Rodriguez i Evandro Guerra. Na pozycji środkowego jest doświadczony Czech Michal Rak.
Wydaje mi się, że swoim doświadczeniem i ograniem drużyna z Latiny może pokonać beniaminka. Kurs na Andreoli Latinę jest na pewno warty gry.
Propozycje:
Andreoli Latina @ 1.80 Unibet ✅
Andreoli Latina -1.5 (Sets Handicap) @ 2.55 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 4

alex123

Użytkownik
co myslicie o meczu piacenza-modena?w tygodniu grali awansem w trentino i chociaż wynik 3-0 to sety w miare równe jak na rywalizacje dawida z goliatem,piacenza w porównaniu z poprzednim sezonem to zupełnie inny skład,wiele osłabień,ten sezon pokazuje że raczej beda mieć problemy z awansem do play off,co innego modena,narazie 2 wygrane,ale tylko po 3-2 przeciwnicy sredniej klasy,ale na takim samym poziomie jest włąsnie piacenza,kurs na modene to 1,8,do tego meczu dołoze napewno trentino,byc może nawet w handi -1,5,choc w ekipie z monzy na ataku jest sean rooney,ten zawodnik jak ma dzień to potrafi naprawde wiele
 
S 8

stik

Użytkownik
Tutaj nie zgodze sie ze stwierdzeniem,ze Latina i Sisley to sa srednie druzyny,obie wydaje mi sie ze moga namieszacw tym sezonie,szczegolnie Latina wydaje mi sie ze bedzie czarnym koniem. Piacenza to calkiem inna druzyna niz rok temu i za duzo jej nie daje szans w tym meczu.A w Ladbrokes jest jeszcze chyba Modena po @2,00 ????
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Copra Morpho Piacenza - Casa Modena
W trzeciej odsłonie włoskiej Serie A spotkają się ze sobą mistrz Włoch z sezonu 2008/2009 Copra Morpho Piacenza (7) z zespołem z Casa Modena (5).
Moim zdaniem więcej argumentów za sobą mają siatkarz Casy Modeny, którzy po dwóch wygranych TieBreak&#39;ach odpowiednio z Latiną na wyjeździe i Sisley&#39;em u siebie plasują się na 4miejscu z dorobkiem 4pkt.
Przed sezonem Modena wzmocniła się rosyjskim przyjmującym Yurim Berezhko, poza tym w 5zespole poprzedniego sezonu nie zaszły większe przemeblowania, pierwsza szóstka pozostaje bez zmian.
Natomiast po sezonie dużo mówiło się o kłopotach finansowych Copry, z zespołu odeszli Kubańczyk Marshall oraz Serb Bjelica. Zakontraktowano zmienników, którzy nie robią na mnie większego wrażenia, a co widac po pierwszych kolejkach. Grę Copry dalej ciągnie stary, niezawodny Hristo Zlatanov.
Copra Morpho Piacenza zaczęła sezon katastrofalnie, w 3swoich meczach doznali 3porażek, i bez zdobyczy punktowej okupują na dzień dzisiejszy przedostatnią pozycje. Przegrane kolejno: 0:3 z Monzą u siebie, oraz 1:3 z Veroną i 0:3 z Trento na wyjazdach. Przy czym należy zwrócic uwagę na brak jakichkolwiek argumentów w spotkaniach szczególnie z Monzą i Trentino.
Dane ze spotkań zainteresowanych drużyn z ostatniej kolejki Serie A:
ITAS DIATEC TRENTINO - COPRA MORPHO PIACENZA
3-0 (25-21, 25-19, 25-23)

ITAS DIATEC TRENTINO:
Kaziyski 3, Birarelli 7, Della Lunga 11, Juantorena 14, Vieira De Oliveira 2, Sala 4, Sokolov, Colaci (L), Stokr 15, Bari (L). Non entrati Zygadlo, Bratoev, Garcia Pires Ribeiro.
All. Stoytchev.
COPRA MORPHO PIACENZA:
Popp 8, Semenzato 4, Marra (L), Gonzalez 3, Ruiz, Nilsson 7, Zlatanov 15,
Holt 5, Tencati 4. Non entrati Perazzolo, Massari, Boschi.
All. Lorenzetti.
MVP: Raphael
Durata set: 30&#39;, 26&#39;, 30&#39;; tot: 86&#39;.

CASA MODENA - SISLEY TREVISO
3-2 (25-22, 25-17, 25-27, 18-25, 16-14)
CASA MODENA:
Manià (L), Fabroni, Kooistra 12, Dennis 19, Berezhko 11, Kooy 20, Casadei 1, Esko 2, Creus Larry 6, Casoli, Diaz 1, Piscopo.
not entered Ciabattini.
Coach Prandi
SISLEY TREVISO:
Szabo, Fei 20, Horstink 18, Kovar 2, Papi 4, Farina (L), Boninfante, De Togni 4, Bontje 2, Pujol 1, Maruotti 14, Bjelica 9. not entered Vanin.
Coach. Piazza
sets duration: 26&#39;, 23&#39;, 30&#39;, 25&#39;, 17&#39;; tot: 121&#39;.
Należy zaznaczyc ze Corpa grała swój ostatni mecz w środę na wyjeździe w Trydencie, przez co gracze z Modeny mimo ciężkich spotkań w pierwszych kolejkach będą bardziej wypoczęci na starcie z Corpą.
Ostanie pojedynki:
28.10.2008
Copra - Modena
3:0 (25:19, 25:23, 25:18 )
18.01.2009
Modena - Copra
1:3 (25:20, 20:25, 21:25, 21:25)
08.11.2009
Copra - Modena
1:3 (14:25 22:25 25:20 33:35)
20.02.2010
Modena - Copra
3:0 (25:22 34:32 25:21)

Propozycje:

Copra Morpho Piacenza - Casa Modena 2 1,72 Bwin
 
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
Wczesniejsze kolejki troszke odpusciłem, teraz ruszamy pełną parą :cool:


Piacenza-Modena

Co rzuciło mi sie w oczy i nie tylko mi jak widac to bardzo słaba postawa Piacenzy. Monitorując transfery we włoskiej lidze wiedziałem, ze bedzie to inna ekipa niz rok temu, ze bedzie miec spore oslabienie oraz ze bedzie jej ciezko, ale nie przypuszczałem, ze tak zle zaczną. Nic tylko korzystac. W srode porazka 0-3 z Trentino, wczesniej ze slabszymi rywalami. Teraz czas na mocna Modene. Stik juz wyzej napisał co i jak i nie sposob sie z tym nie zgodzic. Druzyny, ktore teraz graja z Piacenza niech korzystaja poki moga, bo niedlugo pewnie sie ogarną i juz nie bedzie z nimi tak latwo wygrac. Jednak tym razem mysle, ze jeszcze pozwolą się ograć. Jak dla mnie skonczy się to wygrana za 3 punkty gości.
Modena 3-1 ⛔

Trentino-Monza
Trentino swoją starą paczką, mozna tak pisac, bo zamiana Vissotto - Stokr nie odbiła się na grze zespołu, a wrecz moze polepszyła. Graja jeszcze bez Mateja, ktory leczy tam chyba jakies urazy, ale on juz powoli jest wprowadzany na boisko. Byc moze w niedziele juz pogra dluzej, o ile jego forma jest odpowiednia. Jego brak nie jest zbytnia bolaczka Stojczewa, bo ma kim zastapic bułgarska armate oraz ma kt za niego konczyc piłki. Jak juz pisałem wczesniej Stokr wkomponował się szybko do druzyny i widac, ze zrozumiał się z rozgrywajacym. Nic sie nie zmieniło w porownaniu z poprzednim sezonem, maja ogromna siłe na skrzydlach + mocny srodek. Miekna nogi przeciwnikom, oj miekna. Nie pisze nic o przeciwnikach, bo nie widze sensu opisywania ich gry itp wynik bedzie zalezec tylko i wylacznie od zawodnikow Stojczewa, maks seta stracą jak na moje oko.
Trentino 3-1 ✅

Grotte - Verona
Grotte są ogolnie bardzo goscinni i u siebie nie stanowia zbyt duzego zagrozenia. Bedzie to pewnie outsider tego sezonu. Personalnie zbytio nie maja kim straszyc, w przeciwienstwie do Verony, jednak tego secika powinni ugrac w koncu. Bez zbednego przedluzania bo juz pozno.
Verona 3-1 ✅


Roma - Yoga
Yoga w tamtym roku dostawała regularne lanie od wszystkich, no prawie wszystkich. Jednak poprzedni sezon to dla nich duzy bagaz doswiadczen i teraz to bedzie procentowac. Mam nadzieje, ze juz nie beda takimi chlopcami do bicia i postawia trudne warunki kazdemu. W Rzymie rowniez.
Roma 3-2 ✅

Macerata-Perugia
W Maceracie szybko załątali dziure po Świdrze. Sklad bardzo mocny, zgranie bardzo dobre, potencjał wielki, cele wysokie. Coz wiecej pisac, Perugia troche przetasowan było, troszke kłopotów finansowych, jednak pokazuja ciekawa siatkowke, maja ciekawych zawodnikow. Lecz co by nie pisac to Macerata to za wysokie progi. Kursy slabe na gospodarzy, ale do jakiegos combosa mozna dorzucis -1,5.
Macerata 3-0 ✅

Latina-Valentia
Latina to cholernie ciekawa mieszanka. Juz w tamtym sezonie byli moimi &quot;ulubiencami&quot; jesli chodzi o urywanie punktow faworyzowanym druzynom itp. Teraz sa jeszcze ciekawsi i jeszcze mocniejsi. Valentia to poukladana i mocna druzyna srodka tabeli, jednak tym razem beda musieli uznac wyzszosc gospodarzy. Jesli komus cos mowi nazwisko wujka Vujevica(powinni uczyc techniki pokazujac filmy z jego gra) to niech postawi na Latine.
Latina 3-1 ✅

Tradycyjnie jakis mecz odpuszczam w kazdej kolejce. Tym razem bedzie to hit kolejki Sisley-Cuneo. Wyrownane ekipy, bo Cuneo na wyjazdach gralo zawsze ponizej oczekiwan. Na papierze oczywiscie mistrz Włoch duzo mocniejszy. Jesli miałbym typowac to chyba mimo wszystko 3-2 dla Sisleya, ogolnie no bet. ✅

Pozdro Wojtas :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
M.Roma Volley - Yoga Forli​


Drużyna z Rzymu na własnym parkiecie powinna radzić sobie z takimi zespołami jak Yoga Forli. Jeżeli chodzi o personala na pewno lepsi zawodnicy znajdują się po stronie gospodarzy. W drużynie z Forli najważniejszym zawodnikiem jest atakujący Guillermo Falasca. Do niego wędruje mnóstwo piłek. Na środku siatki para: Oivanen-Bovolenta. Całkiem nieźli zawodnicy. Na przyjęciu Chorwat Toni Kovacevic i Andrii Diachkov. W M.Roma Volley najważniejsza postać to kubański atakujący Raidel Poey. Dosyć chimeryczny. Na przyjęciu młody Ivan Zaytsev i doświadczony Alberto Cisolla. Środek siatki to Bułgar Viktor Yosifov i Czech Martin Lebl. Odpowiedzialny za rozegranie jest Nicolas Uriarte. Warto na tego chłopaka zwrócić uwagę. Na pozycji Libero występuje Andrea Cesarini. Na początku myślałem, że tą pozycję zajmie doświadczony Mirko Corsano.

Typ prosty, ale według mnie w miarę pewny.

Propozycja:
M.Roma Volley @ 1.57 Unibet ✅
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Copra - Modena
Modena jest zdecydowanie lepszym zespołem, dobrze rozpoczęli sezon, są w formie. Kadra zespołu wygląda bardzo dobrze (Esko, Dennis, Berezhko, Koistra, Kooy). Copra ma słaby skład w tym sezonie w zespole - odeszło wielu dobrych zawodników. Copra jest teraz średniakiem, dodatkowo rozpoczęła sezon fatalnie, brakuje zgrania. Właściwym kursem powinno być coś koło 1,50 na Modenę. Skoro więc jest aż taki kurs to nie wypada nie skorzystać
 
akselek 552

akselek

Użytkownik

Itas Diatec Trentino - Acqua Paradiso Monza Brianza
Po środowym meczu rozegranym awansem siatkarze Itasu Diatec Trentino w dniu dzisiejszym podejmą we własnej hali Acqua Paradiso Monza Brianza. Mimo wygranej 3-0 z Coprą Morpho Piacenza wcale wynik nie odzwierciedla przebiegu całego spotkania. Trentino zaczęło mecz słabo mając problemy z kończeniem ataków co goście z łatwością wykorzystywali. Dopiero po drugiej przerwie technicznej Trentino zaczęło grać skuteczniej i dzięki temu zdołali wygrać tą partię. W pierwszym secie mieli tylko 47% skuteczności w ataku, z kolejnymi setami było za to co raz lepiej. Osiągając odpowiednio 71% i 62%. Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był Osmany Juantorrena, który skończył 72% piłek posłanych do niego przez Raphaela, który został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu. Dobrze także spisali się w tym spotkaniu: Emanuele Birarelli, Dore Della LungaJan Stokr. Do zespołu powrócił Matey Kazyiski, który wchodził z ławki na kilka akcji. Dziś powinien wystąpić w większym przedziale czasowym. Monza po dobrym spotkaniu z Piacenzą, przegrali 0-3 u siebie z Maceratą, nie pokazując się z dobrej strony. Mając problem zarówno z atakiem jak i przyjęciem. Trentino ma w swoim zespole „armaty” na zagrywce w postaci chociażby Juantorreny czy Kazyiskiego, którzy skutecznie potrafią utrudnić grę rywalom. Sądzę, że Trentino wygra dzisiaj pewnie za 3 punkty. oraz
Itas Diatec Trentino - Acqua Paradiso Monza Brianza 1 @ 1.22 10/10 Expekt ✅
Itas Diatec Trentino (-1.5) - Acqua Paradiso Monza Brianza 1 @ 1.45 9/10 Expekt ✅


Lube Banca Marche Macerata - Rpa-LuigiBacchi.It San Giustino
Jak na razie Macerata gra wspaniale, choć za nami tylko dwie kolejki. Jako jedyna drużyna w lidze nie straciła seta. Tydzień temu wygrali łatwo z Monzą, choć przewidywano tu nawet 4 bądź 5 setów. Do zespołu dobrze wprowadził się Cristian Savani, na którym to głównie obok Igora Omrcena spoczywa obowiązek zdobywania punktów. Perugia jak pisałem tydzień temu jest drużyną słabą, niezgraną, która dość niespodziewanie powalczyła z Trento, choć dziś ta sztuka im się nie powinna ponownie przydarzyć.
Lube Banca Marche Macerata - Rpa-LuigiBacchi.It San Giustino 1 @ 1.10 10/10 Expekt ✅
Lube Banca Marche Macerata (-1.5)
- Rpa-LuigiBacchi.It San Giustino 1 @ 1.25 10/10 Expekt ✅ Bez analiz: Andreoli Latina - Tonno Callipo Vibo Valentia 1 @ 1.50 Expekt 7/10 ✅
Copra Piacenza - Casa Modena 1 @ 2.00 Tobet 5/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Itas Diatec Trentino - Acqua Paradiso Monza Brianza​


Drużyna z Trentino w tym sezonie mierzy we wszystko co jest do zdobycia. Nie ma się czemu dziwić. Dysponują świetnym składem, który może walczyć na kilku frontach. W sezon weszli bardzo dobrze. Dwa spotkania i sześć punktów. Nie wiem czy w dzisiejszym spotkaniu pojawi się Matey Kaziyski, którego brakuje od początku sezonu . W spotkaniu z Piacenzą pojawił się na kilka akcji. W stosunku do poprzedniego sezonu niewiele się zmieniło. Odszedł Leandro Visotto, którego jak na razie z powodzeniem zastępuje Czech Jan Stokr. Najważniejszym zawodnikiem w ekipie Trenera Stoytcheva jest kubański przyjmujący, Osmany Juantorena. Rewelacyjny zawodnik. Bardzo dobrze radzi sobie w przyjęciu zagrywki, posiada trudną, mocną zagrywkę z wyskoku, która jest przede wszystkim regularna. Atak w wykonaniu tego zawodnika to bajka. Drugim przyjmującym pod nieboecność Kaziyskiego jest Dore Della Lunga, który w poprzednim sezonie bronił barw Marmi Lanzy Verony. Czech Jan Stokr, o którym już wspomniałem również sporo wnosi do zespołu. Bardzo silny fizycznie zawodnik.

Drużyna z Monzy to drużyna, która jest groźna przede wszystkim na własnym parkiecie. Tak przynajmniej było w poprzednim sezonie. Start w tegorocznych rozgrywkach zaliczyli średni. Najpierw pewne zwycięstwo na wyjeździe z Piacenzą, a potem porażka 0:3 u siebie z Maceratą. Najważniejszym zawodnikiem w tym zespole powinien być reprezentant USA Sean Rooney. Otrzymuje sporo piłek od Dragana Travicy i musi ciągnąć grę w ataku. Wspierać go będą atakujący Mauro Gavotto i przyjmujący Jeroen Rauwerdink. Rauwerdink to zawodnik bardzo solidny. Nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Bardzo dobrze radzi sobie w przyjęciu, świetnie wyszkolony technicznie. Potrafi również &quot;zaskoczyć&quot; w ataku. Wtedy trudno go powstrzymać. Na środku siatki mamy Konstantina Shumova i Simone Butiego. Zawodnicy dobzi i solidni. Na pozycji Libero jest świetny Francuz, Jean-Francois Exiga. Szybki i bardzo zwinny.

Faworytem jest oczywiście gospodarz dzisiejszego spotkania. Posiada bardzo mocny skład i według mnie zgarnie w tym spotkaniu komplet punktów.

Propozycja:
Itas Diatec Trentino -1.5 (Sets Handicap) @ 1.45 Expekt ✅

Andreoli Latina - Tonno Callipo Vibo Valentia​


Ktoś już w tym temacie wspominał, że Andreoli Latina może być &quot;Czarnym Koniem&quot; tych rozgrywek. W pełni się z tym zgadzam.

Drużyna z Latiny jest faworytem tego spotkania. W poprzedniej kolejce w trzech partiach uporali się z beniaminkiem BCC-NEP Castellana Grotte. Patrząć w statystyki tego spotkania zaciekawiła mnie pewna rzecz. Emanuel Kohut, który jest środkowym skończył najwięcej piłek ze wszystkich zawodników w tym spotkaniu. 14/16 = 88% skuteczności w ataku. Świetny wynik. Siła ognia to przede wszystkim przyjmujący Nikola Kovacevic i atakujący Sasa Starovic. Atutem powinna być oczywiście własna hala.

Po drugiej stronie siatki mamy Vibo Valentię. Wydaje mi się, że najlepsze spotkania będą rozgrywać na własnym parkiecie. Na wyjazdach nie powinni być tak groźni. W poprzedniej kolejce pokonali M.Romę Volley. Grę w ataku ciągnie przede wszystkim atakujący Ventceslav Simeonov. Sporym wzmocnieniem jest przyjmujący z USA, Matthew Anderson. Bardzo silny fizycznie zawodnik. O pozycję drugiego przyjmującego walczą Metodi Ananiev i Jose Rivera. Cały czas czekam na występ od początku spotkania środkowego reprezentacji Bułgarii Nikolaya Nikolova.

Drużyna z Latiny wydaje się być dobrze poukładana. W poprzednim spotkaniu świetnie wyglądał rozkład ataku w tym zespole. Liczę przede wszystkim na dobry występ pary Serbów Kovacevic - Starovic

Propozycja:
Andreoli Latina @ 1.50 Unibet ✅

BCC-NEP Castellana Grotte - Marmi Lanza Verona​


Beniaminek tegorocznych rozgrywek w pierwszych dwóch spotkaniach nie ugrał nawet seta. Skład tej ekipy nikogo na kolana nie powali. Brakuje zawodników, którzy mogliby poprowadzić w pojedynkę swój zespół do zwycięstwa. Na środku siatki jest doświadczony Czech Michal Rak, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy Piacenzy. Na pozycji przyjmującego jest Hiszpan Israel Rodriguez. Evandro Guerra czy Danail Milushev występujący na pozycji atakującego to zawodnicy przeciętni.

Drużyna z Verony w poprzedniej kolejce uporała się na własnym parkiecie z drużyną Copry Piacenzy. Nie jest to wielki wyczyn, bo drużyna z Piacenzy jest po kompletnej przebudowie. Najważniejsza postać w ekipie prowadzonej przez Trenera Bruno Bagnoliego jest reprezentant Włoch Michał Łasko. Leworęczny atakujący otrzymuje najwięcej piłek i ciągnie grę w ataku. W poprzednim sezonie wspierał go Robert Kromm, który w przerwie pomiędzy sezonami zamienił Ligę włoską na Ligę rosyjską. Jego miejsce zajął Renauld Herpe, który przyszeł tu z Itasu Diatec Trentino. Doświadczony, bardzo dobrze wyszkolony technicznie zawodnik. Warto zwrócić uwagę na środkowego ze Słowenii, Alana Pajenka. Przed sezonem przybył z ACH Volley Bledu.

Mecz odbędzie się na parkiecie beniaminka. Kiedy zespół w poprzednim sezonie występował w Serie A2 to na własnym parkiecie w sezonie zasadniczym przegrał tylko jedno spotkanie. Teraz jesteśmy jednak w Serie A1, więc poziom znacznie wzrósł. Drużyna z Verony według mnie wygra to spotkanie.

Propozycja:
Marmi Lanza Verona @ 1.50 Unibet ✅

Copra Morhpo Piacenza - Casa Modena​


Faworyt może być tylko jeden. Drużyna z Modeny w porównaniu do poprzedniego sezonu nie wiele się zmieniła. Najważniejszą zmianą jest przybycie Yury Berezhki. Przyjmujący z Rosji na razie pokazuje się z dobrej strony, ale na pewno stać go na dużo więcej. Sebastian Creus to drugi zawodnik, który wskoczył do postawowego składu w tym sezonie. Argentyńczyk zajął miejsce Marco Piscopo. Drużyna prowadzona przez Trenera Silvano Prandiego posiada mocny skład. Za rozegranie odpowiedzialny jest Fin Mikko Esko. Po przekątnej z Finem możemy oglądać leworęcznego atakującego Angela Dennisa. Na przyjęiu Yury Berezhko i młody Dick Kooy, który ostatnimi czasy zrobił spore postępy. Na środku siatki Holender Wytze Kooistra i wspominany Sebastian Creus. Na pozycji Libero występuje Loris Mania.

Drużyna z Piacenzy jest po kompletnej przebudowie. Odeszło mnóstwo zawodników, których zastąpili nowi. Minie trochę czasu zanim Trener Angelo Lorenzetti wszystko poukłada. Najważniejszy zawodnik to Hristo Zlatanov. Otrzymuje najwięcej piłek od rozgrywającego i gra na przyzwoitej skuteczności. Drugim przyjmującym jest Niemiec Marcus Popp. Znacznie słabszy w ataku od Zlatanova. Na razie kompletnie zawodzi atakujący Marcus Nilsson. Szwed w dwóch dotychczasowych spotkaniach miał nie wiele wspólnego ze skutecznością. Może się podobać rozgrywający Javier Gonzalez. Stara się grać odważnie, kombinacyjnie. Dokłada do tego mocną zagrywkę z wyskoku. W wyjściowym skłądzie pojawia się również reprezentant Włoch, Libero Davide Marra. Czekamy na powrót do dyspozycji z MŚ.

Po raz kolejny napisze o zgraniu. Zespół z Piacenzy to jak na razie zbiór indywidualności. Każdy z nich jest bardzo dobrym siatkarzem, ale razem jak na razie nie wiele mogą zdziałać. Myślę, że Modena stanowi właśnie drużynę, kolektyw. Tego brakuje w Piacenzie. Z czasem to się zmieni, dzisiaj stawiam na Modenę.

Propozycja:
Casa Modena @ 1.75 Unibet ⛔

Lube Banca Marche Macerata - RPA-LuigiBacchi.it San Giustino​

Faworyt może być tylko jeden. Drużyna z Maceraty w tym sezonie wystartowała z wysokiego pułapu. Najpierw zwycięstwo 3:0 na własnym parkiecie z Tonno Calippo Vibo Valentia. W drugiej kolejce podopieczni Trenera Mauro Berutto pokonali Acqua Paradiso Monze również nie tracąc seta. Drużyna z Monzy zazwyczaj dobrze radzi sobie na własnym parkiecie, więc 3 puntky zdobyte na tak trudnym terenie muszą cieszyć zawodników i sztab szkoleniowy Lube Banci. Skład Lube wygląda bardzo, bardzo dobrze. Mózgiem drużyny jest rozgrywający Valerio Vermiglio. Prawdziwy lider swojego zespołu. Na pozycji atakującego występuje Chorwat Igor Omrcen. Genialne warunki fizyczne i potężna siła. Parę przyjmujących jak na razie stanowili Matteo Martino i Cristian Savani. Cristian to zawodnik przede wszystkim ofensywny. Dysponuje sporym zasięgiem w ataku i potrafi bardzo mocno uderzyć. Cały czas czekam na występ trzeciego przyjmującego, Argentyńczyka Facundo Conte. Na środku siatki mamy serbski duet: Dragan Stankovic - Marko Podrascanin. Kilka razy już o nich pisałem, więc nie będę się powtarzać. Mocne punkty swojej drużyny. W kwadracie dla rezerwowych jest jeszcze Romain Vadeleux. Na pozycji Libero mamy Alesssandro Paparoniego. W poprzednim sezonie często wchodził na parkiet jako zmiennik aby poprawić przyjęcie swojej drużyny.

Po drugiej stronie siatki mamy ekipę z Perugii. Przed sezonem w tym zespole zaszło sporo zmian. Odeszli czołowi zawodnicy tej drużyny. W ich miejsce przyszli nowi siatkarze, którzy swoim poprzednikom chyba nie dorównują. Po dwóch kolejkach podopieczni Trenera Emanuele Zaniniego zajmują 13 lokatę. Za nimi znajduje się tylko beniaminek tegorocznych rozgrywek. Najważniejszą postacią będzie Brazylijczyk grający na pozycji atakującego, Fabricio Dias. Za rozegranie w tym zespole odpowiedzialny jest Niemiec Patrick Steuerwald. Posiada kiepskie warunki fizyczne, ale pokazał w LŚ i MŚ, że potrafi szybko i kobinacyjnie prowadzić grę swojej ekipy. Na przyjęciu mamy Gorana Marica, Milosa Nikica i Sebastiana Schwarza. Milos swoim stylem gry bardzo przypomina Nikolę Kovacevica z Andreoli Latiny. Podobny nabieg do ataku i podobna dynamika.

W zespole z Perugii nie ma wielkich indywidualności. Jak na razie nie ma również drużyny. Wątpie, żeby rozpędzona drużyna z Maceraty oddała w tym spotkaniu seta.

Propozycja:
Lube Banca Marche Macerata -2.5 (Sets Handicap) @ 1.80 Unibet ✅

Sisley Treviso - Bre Banca Lanutti Cuneo​


Hit trzeciej kolejki ! To spotkanie będzie można oglądać na Rai Sport już od godziny 18.00

Nie podejmuję się Typowania w tym spotkaniu. Silniejsze na papierze wydaje się Cuneo, ale Treviso ma po swojej stronie kilka indywidualności. Dochodzi do tego atut własnego parkietu. Trzymam kciuki za ekipę z Treviso.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Yoga Forli - BCC-NEP Castellana Grotte​


Pojedynek drużyn, które na koniec sezonu powinny znaleźć się w końcówce stawki.

Faworytem bukmacherów jest Yoga Forli. W pełni się z tym zgadzam. W tym sezonie zespół prowadzony przez Trenera Piero Molducciego nie zdobył jeszcze premierowych punktów. Porażka na własnym parkiecie z Bre Bancą Lanutti Cuneo 1:3 i dwie porażki w meczach wyjazdowych z Sisleyem Treviso 1:3 i M.Romą Volley również 1:3. Najważniejszym zawodnikiem jest atakujący z Hiszpanii Guillermo Falasca. Otrzymuje sporo piłek w ataku i musi ciągnąć grę tego zespołu. Kolejnym ważnym zawodnikiem jest przyjmujący Andrii Diachkov. Przyjmuje najwięcej w zespole i wychodzi mu to całkiem nieźle. Podobnie jak Falasca otrzymuje dużą ilość piłek w ataku. W pierwszym składzie na pozycji przyjmującego powinniśmy jeszcze zobaczyć Toni Kovacevica. Chociaż nie wykluczone, że zastąpi go Jasmin Cuturic. Całkiem dobrze w tym zespole wygląda środek. Vigor Bovolenta to bardzo doświadczony i ograny siatkarz. Pewny punkt zespołu. Obok Vigora na środku wystepuje jeszcze Matti Oivanen. Dysponuje dobrą, mocną zagrywką. Obaj powinni być mocnymi punktami zespołu. Davide Saitta, który odpowiada w Forli za rozegranie lubi grać przez środkowych.

Drużyna beniaminka zdobyła już premierowy punkcik w Serie A1 w nowym sezonie. Tydzień temu na własnym parkiecie uległa Marmi Lanzie Veronie 2:3. W tym spotkaniu kapitalnie zaprezentował się środkowy Paolo Cozzi. W ataku zanotował skuteczność na poziomie 70%. Dołożył do tego aż 8 punktowych bloków. Drugim środkowym w tym zespole jest Czech Michal Rak. Doświadczony zawodnik w poprzednim sezonie występował w zespole z Piacenzy. Najwięcej piłek do ataku od Marco Falaschiego otrzymuje oczywiście atakujący Danail Milushev. Radzi sobie przyzwoicie. Dokłada do tego dobrą zagrywkę. Na przyjęciu powinni rozpocząć Israel Rodriguez i Robinson Dvoranen. O ile Hiszpana kojarzę, to drugie nazwisko jest dla mnie zupełnie obce. Pozycja Libero to królestwo Fosco Cicoli.

Yoga Forli jak na razie nie zdobyła punktu. Jutro będzie idealana okazja do zdobycia premierowych oczek w tym sezonie. Według mnie jest szansa na 3 punkty. Zdecydowanie najsłabsza (Przynajmniej na papierze.) ekipa. Jak nie z Nimi to z kim ? Yoga Forli rozgrywa już 3 sezon po awansie do ekstraklasy. Doświadczenie również przemawia na ich korzyść.

Bezpośrednie spotkania pomiędzy tymi zespołami odbywały się dosyć dawno. 7 razy wygrywali zawodnicy Yogi Forli, tylko raz ta sztuka udała się zawodnikom Castellany Grotty.

Propozycje:
Yoga Forli @ 1.40 Unibet ⛔
Yoga Forli -1.5 (Sets Handicap) @ 1.92 Unibet ⛔
 
akselek 552

akselek

Użytkownik

Lube Banca Marche Macerata - Itas Diatec Trentino
Na szybko bo mecz już niebawem. Szkoda, że nie będzie go można zobaczyć w telewizji. Szefowie Rai Sport wybrali na dzień dzisiejszy pojedynek Monzy z Romą, który raczej nie będzie tak emocjonujący jak spotkanie Maceraty z Trentino. Obie drużyny w tegorocznych rozgrywkach nie zaznały jeszcze smaku porażki, lecz dzisiejszego wieczoru jedna z nich zejdzie z boiska pokonana. Macerata w dotychczasowych spotkaniach nie straciła jeszcze nawet seta. Pokonali Vibo Valentię, Monzę i Perugie, natomiast Trentino straciło tylko jednego seta z Perugia, a bez straty seta pokonali Castellane Grotte, Piacenze i Monze. Obie ekipy mają w swoich składach znakomitych zawodników, których nie trzeba przybliżać, bo każdy śledzący ligę włoską doskonale ich zna. Zapowiada się więc ciężki dla obu ekip, emocjonujący mecz, który nie powinien skończyć się wynikiem 3-0, dla którejś z ekip, dlatego najlepszym typem w tym meczu będzie over punktowy.
Lube Banca Marche Macerata - Itas Diatec Trentino Over 160.5 @ 1.25 10/10 Betway ✅
Lube Banca Marche Macerata - Itas Diatec Trentino Over 186.5 @ 1.85 8/10 WH ✅
Inne typy bez analizy:
Casa Modena - Tonno Callipo Vibo Valentia 1 @ 1.30 9/10 WH ✅
Casa Modena (-1.5) - Tonno Callipo Vibo Valentia 1 @ 1.60 7/10 WH ⛔
Acqua Paradiso Monza Brianza - M. Roma Volley 1 @ 1.50 6/10 WH ⛔
Rpa-LuigiBacchi.It San Giustino (+1.5) - Marmi Lanza Verona 1 @ 1.60 5/10 Tobet ✅
Sisley Treviso - Copra Piacenza 2 @ 2.75 4/10 Tobet ✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
BCC-NEP Castellana Grotte - M.Roma Volley​


Spotkanie drużyn, któe w tym sezonie awansowały do A1. W poprzednim sezonie olbrzymim atutem w ich starciach był własny parkiet. M. Roma Volley na własnym parkiecie pokonała BCC-NEP Castellana Grotte 3:0. BCC-NEP Castellana Grotte na własnym parkiecie pokonała M.Rome Volley 3:0.

Podopieczni Trenera Andrei Gianiego zajmują jak na razie 4 miejsce w tabeli. 3 zwycięstwa i 1 porażka to całkiem dobry bilans. Drużyna Castellana Grotte zajmuje 11 miejsce w tabeli. 1 zwycięstwo i 3 porażki.

Jeżeli chodzi o personalia wydaje mi się, że lepszych zawodników posiadają goście dzisiejszego spotkania. Na pozycji rozgrywającego w ekipie z Rzymu mamy Nicolasa Uriarte. Młody Argentyńczyk ma bardzo ładne odbicie palcami. Szczególnie rozegranie przez plecy może się podobać. Po przekątnej z Nicolasem zobaczymy Raydela Poeya. Kubański atakujący dysponuje potężnym atakiem i bardzo mocną zagrywką. Jak to często bywa z Kubańczykami ma problemy z regularnością. W ostatnim spotkaniu parę Uriarte-Poey zastąpiła para Paolucci-Bencz, która spisała się świetnie. Na środku siatki mamy Martina Lebla i Viktora Yosifova. Mi szczególnie podoba się gra Bułgara. Posiada dobrą, trudną zagrywkę. Świetnie czuje grę w bloku i jest skuteczny w ataku. Bardzo ciekawy zawodnik. Na przyjęciu mieszanka rutyny z młodością. Alberto Cissola to niezwykle doświadczony zawodnik. Świetnie wyszkolony technicznie i bardzo inteligentny. Obok Alberto zobaczymy Ivana Zaytseva. Młody reprezentant Włoch gra bardzo siłowo. Potężna zagrywka i potężny atak. Na pozycji Libero Mirko Corsano albo Andrea Cesarini. W ostatnim spotkaniu mogliśmy oglądać obu tych zawodników.

Drużynę gospodarzy dzisiejszego spotkania w widziałem tylko momentami, więc za wiele napisać nie mogę. Najważniejszy zawodnik to atakujący Danail Milushev. Bułgar pokazał się ze świetnej strony w ostatnim spotkaniu z Yoga Forli. Na pozycji przyjmującego mamy Israela Rodrigueza i Robinsona Dvoranena. Środek wygląda całkiem nieźle. Michal Rak i Paolo Cozzi. Całkiem skutecznie radzą sobie w ataku. Po przekątnej z Milushevem występuje Marco Falaschi. Na pozycji Libero występuje doświadczony Fosco Cicola.

Spotkanie można będzie oglądać od godziny 16.00 na Rai Sport 1.

Propozycja:
M.Roma Volley @ 2.00 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Tonno Callipo Vibo Valentia - Sisley Treviso​


Drużyna Vibo Valentii rozegrała do tej pory 4 spotkania. Tylko raz udało się wygrać (3:1 z M.Roma Volley). 3 spotkania zakończyły się niepowodzeniem podopiecznych Trenera Vincenzo Di Pinto (0:3 z Andreoli Latina, 0:3 z Lube Banca Marche Macerata i 2:3 z Casa Modena).

Siatkarze z Treviso również rozegrali 4 spotkania. Dwa razy odnosili zwycięstwa (3:2 z Bre Banca Lanutti Cuneo i 3:1 z Yoga Forli). Dwukrotnie schodzili z parkietu jako pokonani (2:3 z Casa Modena i 2:3 z Copra Piacenza).

Sisley Treviso ma bardzo korzystny rezultat z drużyną Vibo Valentii. Na 13 rozegranych spotkań zawodnicy z Treviso przegrali tylko raz. Na parkiecie rywala wygrali wszystkie z 6 dotychczas rozegranych spotkań. Oczywiście takie statystyki podaję jako ciekawostkę.

Najważniejszym zawodnikiem w ekipie Sisleya jest atakujący Alessandro Fei. Wszyscy znamy tego zawodnika i wiemy, że potrafi zagrać genialne spotkanie i w znacznej mierze przyczynić się do sukcesu swojej drużyny. Ostatnimi czasy miewa problemy z regularnością. Szczególnie było to widać podczas MŚ. Kolejną ważną postacią jest przyjmujący Robert Horstink. Bardzo dobry i bardzo ciekawy zawodnik. Holender w każdym elemencie po prostu jest dobry. Pierre Pujol, który jest odpowiedzialny za rozegranie prezentuje się dobrze, ale bez rewelacji. Osobiście podoba mi się Dante Boninfante, który czasami pojawia się na parkiecie. Środek w zespole prowadzonym przez Trenera Roberto Piazze wygląda bardzo dobrze. Novica Bjelica i Rob Bontje to zawodnicy znani w siatkarskim świecie. Obaj dysponują bardzo mocną zagrywką. Serb jest strasznie szybki. Dobrze czyta grę i szybko przemieszcza się w bloku.

W drużynie gospodarzy bardzo dużo zalezy od dwóch zawodników. Pierwszym z nich jest Bułgarski atakujący Ventceslav Simeonov. Bardzo doświadczony, charyzmatyczny zawodnik. Potrafi poderwać kolegów do walki. Drugim zawodnikiem jest reprezentant USA Matthew Anderson. Silny fizycznie zawodnik. Duża siła w ataku i przede wszystkim dobra skuteczność. Warto również zwrócić uwagę na jego serwis. Uderza bardzo mocno i dosyć często zdobywa w tym elemencie punkty. W reprezentacji Bułgarii strasznie podobał mi się środkowy Nikolay Nikolov, który od tego sezonu reprezentuje barwy właśnie Vibo Valentii. Nikolay świetnie gra przede wszystkim w bloku. Znakomicie czyta grę, często wygrywa pojedynki 1 na 1. Potrafi skutecznie grać w ataku i posiada całkiem niezłą zagrywkę.

Drużyna z Treviso na pewno mierzy w pierwszą czwórkę. Dla ekipy z Valenti sukcesem byłby awans do czołowej ósemki. Gospodarze dzisiejszego spotkania na własnej hali potrafią wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Wszystko będzie jednak zależeć od drużyny Sisleya. Jeżeli zawodnicy z Treviso zagrają na swoim normalnym poziomie to powinni odnieść zwycięstwo.

Propozycja:
Sisley Treviso @ 1.60 Unibet ⛔

Marmi Lanza Verona - Lube Banca Marche Macerata​


Drużyna z Maceraty może się w tym sezonie podobać. W pierwszych 3 spotkaniach podopieczni Trenera Mauro Berutto nie stracili nawet seta. Wygrywali w stosunku 3:0 z RPA-LuigiBacchi.it San Giustino, Tonno Callipo Vibo Valentia i Acqua Paradiso Monza Brianza. W ostatniej kolejce przegrali 2:3 z Itasem Diatec Trentino.

Drużyna z Verony prezentuje się na początku sezonu całkiem przyzwoicie. Dorobek po 4 spotkaniach to 2 zwycięstwa i 2 porażki. Udało się wygrać 3:1 z Coprą Piacenza i 3:2 z BCC-NEP Castellana Grotte. Podopieczni Trenera Bruno Bagnoliego przegrali 2:3 z M.Roma Volley i 0:3 z RPA-LuigiBacchi.it San Giustino.

Goście dzisiejszego spotkania mają bardzo wyrównany skład. Każdy z zawodników wnosi do zespołu coś dobrego. Mózgiem drużyny jest rozgrywający Valerio Vermiglio. Lider tego zespołu. Bardzo charyzmatycnzy zawodnik. Na pozycji atakującego występuje potężnie zbudowany Chorwat, Igor Omrcen. Świetna zagrywka, bardzo dobry zasięg w ataku i piekielnie silne uderzenie. Na przyjęciu podstawową parę tworzą Włosi, Cristian Savani i Matteo Martino. Cristian to zawodnik ofensywny. Dysponuje bardzo mocną zagrywką (W ostatnim spotkaniu zaserwował 8 asów - 2:3 z Itas Diatec Trentino), w ataku również spora siła. Znacznie gorzej jest w przyjęciu. Matteo również potrafi nieźle sobie radzić w ataku, dokłada do tego dobre przyjęcie. Może go zmienić Facundo Conte. Na środku siatki świetnie Nam znany Serbski duet Dragan Stankovic - Marko Podrascanin. Pozycję Libero zajmuje Alessandro Paparoni.

W drużynie gospodarzy dzisiejszego spotkania najważniejszym zawodnikiem jest reprezentant Włoch, Michał Łasko. Leworęczny atakujący otrzymuje znaczną ilość piłek w ataku i to on ciągnie zazwyczaj grę swojej drużyny. Kolejnym ważnym zawodnikiem jest Renaud Herpe. Bardzo doświadczony przyjmujący. W poprzednim sezonie reprezentował barwy Itasu Diatec Trentino gdzie często pojawiał się na parkiecie w celu wzmocnienia przyjęcia. Świetnie wyszkolony technicznie. Według mnie warto jeszcze zwrócić uwagę na środkowego Alena Pajenka. Najmocniejszą bronią Słoweńca jest skuteczna gra w bloku.

Drużyna z Maceraty jest świetnie poukładana. Najważniejszym zadaniem podopiecznych Trenera Berutto będzie powstrzymanie Michała Łasko. Jeżeli to się uda, będzie znacznie łatwiej osiągnąć zwycięstwo.

Propozycja:
Lube Banca Marche Macerata @ 1.55 Unibet ✅
Lube Banca Marche Macerata -1.5 (Sets Handicap) @ 2.08 Unibet ✅

Propozycje bez analizy:
RPA-LuigiBacchi.it San Giustino -1.5 (Sets Handicap) @ 1.90 Unibet ✅
Copra Piacenza @ 1.35 Unibet ✅
Itas Diatec Trentino -1.5 (Sets Handicap) @ 1.80 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom