>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa – Celtic Glasgow (III runda eliminacji Ligi Mistrzów) 30.07.2014

Status
Zamknięty.
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Legia:Celtic typ 2,Kurs:2,3 :sportingbet:
Legia to cieniasy nie potrafią strzelać bramki dobrym zespołom europejskim i odpadną,mecz może wyglądać podobnie jak rok tomu ze Steua gdzie po 10 minutach bylo 0-2 i po zabawie skrępowani polacy dali ciał i dzisiaj może być podobnie. Legia w ataku nie ma czym straszyć a Radovic sam meczu nie wygra. Błędy w obronie będą się dwoić i troić o wygranej możecie zapomienieć.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jak tam Wasze handi na Celtic? Przeczytajcie mój post z pierwszej strony to może się czegoś nauczycie.
Co do meczu, mógł być prawdziwy pogrom ale te 4:1 też dobre. Teraz Celtic znowu na wyjeździe więc Legia ich już przeszła i trzeba liczyć na mocnego rywala w ostatniej rundzie bo jak będą jakieś cieniasy to Legia ich nie przejdzie.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
karne w tym meczu = poziom jaki prezentuje polska ekstraklasa
Bardzo madry post poprostu pogratulowac inteligencji. Idz moze na forum interii albo onetu i tam pisz komentarze bo hejterow tu nie potrzebujemy.
Co do meczu to ja widze taki maly sukces Bonka i Pzpn. Nasza liga rusza jako jednak pierwszych w europie i to widac ze reforma przynosi rezultaty. Druzna Legii weszla w sezon i gra naprawde dobra pilke. Czego nie widzielismy dwa tygodnie temu.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Po pierwsze mocny cios dla pyrlandi i krakusuf - nie ma to jak pisac ze Legia to najslabszy mistrz Polski a wasza druzyna nie potrafi z nimi wygrac majac 7 dodatkowych meczow i dostajac w prezencie 50% mniejsza strate punktowa.
Po drugie - Berg do zwolnienia - trzeba byc idiota zeby kazac zawodnikowi ktory zmarnowal juz karnego w meczu strzelac jeszcze jednego, ten caly vrdoliajk to do okregowki wypad ;)
Po trzecie handi -1 po piewrszej polowie zaklepane i zwyciestwo polskiej druzyny na +
I po 4 nauczcie sie kibicowac polskim ekipa bo nie jestesmy w Anglii i nie mamy co roku 4 ekip w LM. Awans Legii pomoze takze innym druzynom, pisze jako kibic Belchatowa, ale w europie jestem kibicem kazdego polskiego zespolu!
 
arachnus 24

arachnus

Użytkownik
Jest różnica miedzy osobista opinia i refleksja na temat meczu a hejtem. Fakt ze tego nie dostrzegłeś mówi sam za siebie ;)
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
jaka bieda haha, Vrdoljak przeszedł samego siebie, to było samobójstwo na boisku.
dawid1982 fajnie gdyby Legia awansowała ale weź nie zapeszaj bo chciałbym żeby Legia przeszła dalej, z kolejnych rywali to Slovan albo Debrecen było by dobre, Sparta Praga czy Steaua to wolałbym omijać, przede wszystkim Legia w przypadku awansu nie może podchodzić do sprawy że skoro ze Szkotami poszło gładko to co im może zrobią Sparta czy Steaua?
 
czikens 0

czikens

Użytkownik
i co niedowiarki? Macie kompleks Legii ???? za to obrażanie Legii w tym temacie kara!
Nie napinam się, tylko chciałbym aby nie obrażano żadnego Polskiego klubu na tym forum.
Pozdrawiam!
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Pierwszy karny z kapelusza i dobrze, że nie wszedł. Jeden mecz wygrany, ale nie ma robić z tego narodzin nowej super ekipy. Wleci kolejna porażka czy wtopa i nastawienie ludzi się zmieni. Wygrali, ale dla mnie dalej są marniakami mając tyle setek i ich nie wykorzystać. Takie sytuacje się mszczą.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Po pierwsze mocny cios dla pyrlandi i krakusuf - nie ma to jak pisac ze Legia to najslabszy mistrz Polski a wasza druzyna nie potrafi z nimi wygrac majac 7 dodatkowych meczow i dostajac w prezencie 50% mniejsza strate punktowa.
Po drugie - Berg do zwolnienia - trzeba byc idiota zeby kazac zawodnikowi ktory zmarnowal juz karnego w meczu strzelac jeszcze jednego, ten caly vrdoliajk to do okregowki wypad ;)

Po trzecie handi -1 po piewrszej polowie zaklepane i zwyciestwo polskiej druzyny na +

I po 4 nauczcie sie kibicowac polskim ekipa bo nie jestesmy w Anglii i nie mamy co roku 4 ekip w LM. Awans Legii pomoze takze innym druzynom, pisze jako kibic Belchatowa, ale w europie jestem kibicem kazdego polskiego zespolu!
ekipom, a nie ekipą

ty to chyba masz jakieś problemy emocjonalne, nic ciekawego w temacie nie napisałeś, a jak zwykle najgłośniej wypowiadasz się po meczu. Pewnie gdyby Celtic wygrał, to by się oberwało Legii. Przypominam, że to forum bukmacherskie, a nie fanowskie, by się uczyć kibicować polskim zespołom. Dla jasności nie grałem nic w tym meczu, ale rozbawiłeś mnie swoimi &quot;mądrościami&quot;
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
W końcu wreszcie i nareszcie !! Legia musi teraz awansować a ci którzy stawiali zarozumiale na Celtic naśmiewając się z Legii muszą teraz sami z własnej głupoty się naśmiewać i proponuje zachować troche pokory niż wylewać teraz żale i złość na wszystko tylko dlatego , że im Celtic nie wszedł i &quot;tragiczna&quot; Legia z nimi wygrała i to wysoko.Przez te wszystkie lata a z ostatnimi coraz bardziej polskie kluby się ośmieszały co do tego nie ma wątpliwości ale pare razy zwyczajnie zabraklo szczęścia , może tym razem los się odmieni i polski klub wreszcie awansuje do LM nawet gdyby przyszło oberwać w jakimś meczu z 6-0 lub 8-0 a co do Vrdoljaka dno tragedia i załamka oby po meczu w Glasgow te karne poszły w niepamięć a Berg już na pewno w przyszłości nie powtórzy błedu z jedenastkami.
 
trzeci3 54

trzeci3

Użytkownik
Legia Warszawa -Celtic Glasgow FC ✅✅✅
Typ:1
Kurs: 2,88
Ah! No piękna to noc dla każdego Legionisty! Dla tych którzy mają trochę wiecej czasu zachęcam do przeczytania tematu jeszcze raz. Może ktoś wyciągnie wnioski.... Żeby nie było,nie jestem przeciwko osobom które wyrażały swoje zdanie w kierunku Celticku. Większość z was kierowała się racjonalnymi argumentami. Ale osoby które były przekonane i wręcz dałyby sobie ręke uciąć że Celtic wygra, mówiły &quot;legła to, legła tamto&quot; mają teraz niepowtarzalną okazje do nauki pokory.

Legia nareszcie pokazała na co ją stać. Szkoda mi Vrdoljaka i Żyry bo mogło być spokojnie 6 albo więcej. A tak to o awans trzeba będzie jeszcze raz zagrać tak dobry mecz. Pozdrawiam wszystkich którzy przed tym meczem szli w strone Legii. Było nas niewielu ale mamy swoje powody do dumy!
 
K 15

kamil82

Użytkownik
Legia zagrała bardzo dobry mecz, wynik nie tylko ze względu na karne (obydwa słuszne) powinien być wyższy ale myślę, że to i tak .... kosmicznie dobry wynik. Gra Radovica to prawdziwy majstersztyk, gość zagrał dziś klasę światową. Trzymam kciuki za Legię jako Polski klub w pucharach, a po dzisiejszej grze i wyniku awans do 4tej rundy jest na .... kopnięcie piłki ;)
PS. ciekawe jak o 22:35 wyglądała mina Kowalczyka ( chociaż osobiście miałem uczucie, że ładnie Legionistów zmobilizował, może świadomie? )
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Powiedział to co myśli i ja się z nim zgadzam.Akurat to co zawarł w swojej wypowiedzi jest jak najbardziej trafne.
I co będziesz miał jaja przyznac że sie myliłes ? Wojtek Kowalczyk bedzie miał jaja tez to przyznac ?
Juz nie moge sie doczekac co ten pijak powie teraz w swojej obronie ????
Już jak Legia grała ze Sportingiem to błyszczał swoimi wypowiedziami zeby zwrocic na siebie uwage bo nikt o tym gnoju zapitym juz nie pamięta
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Mam wrażenie, że teraz wszyscy, którzy poprawnie wytypowali i zarobili zapomnieli o swoich wcześniejszych porażkach... raz się wygrywa raz przegrywa, każdy może się pomylić... to truizm, ale jakże właściwy w bukmacherce.
Atakowanie, opluwanie innych po meczu nie dość, że świadczy o braku kultury, to zwykle odbija się czkawką później.
Nie grałem nic w tym meczu, jestem z Krakowa.. a kibicował Legi (tak odnośnie jednego wpisu, że jako krakus przyjąłem właśnie mocny cios... ???? )
 
lockhit 54

lockhit

Użytkownik
Oby tak dalej Panie Radovic, mimo 30-tu lat market value na transfermakcie rządny wzrostu ;) Niesamowita sprawa jak ten zawodnik potrafi kreować grę. Kapitalna asysta przy bramce na 3:1 i po podaniu do Dudy, kiedy został wywalczony pierwszy karny (gość mógł mieć ogromny udział, dosłownie w czterech bramkach zespołu).

Pytanie moje brzmi co jeszcze się musi stać, aby niektórzy w końcu zrozumieli, że czynnik ludzki jest nieprzewidywalny. Niektórzy byli tak pewni przeprowadzonych analiz, że niedługo by postawili by swój dom na awans Celticu w dwumeczu. Przecież nawet analizy przeprowadzone z ogromnym pietyzmem i dbaniem o szczegóły nie są w stanie zagwarantować powodzenia typu. Wystarczyły jeden błąd w defensywie Celticu po którym padło czerwo. Podziwiam Vrdoljaka za sportową złość po pierwszym niewykorzystanym karnym. Podszedł drugi raz i zapisał się do kart historii ;)
Na jego szczęście Legioniści byli dziś skutecznie po akcjach z gry.

Gratulacje dla Legii, mam nadzieję, że rewanż będzie tylko formalnością i obędzie się bez dreszczyku.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Legia zagrała bardzo dobry mecz. Było trochę strat w wyprowadzeniu piłki, ale ogólnie sytuacji było na pęczki. Jedna celna uwaga na przyszłość. Legia, Celtic przejdzie. To co pokazywali dziś Szkoci próbując grać atak pozycyjny to wołało o pomstę do nieba i to nie jest taki pierwszy mecz w ich wykonaniu. U siebie będą do tego zmuszeni, a Legia zagra podobnie jak dziś.
Celtic z ataku pozycyjnego oddał dziś jeden celny strzał po zagraniu z lewego skrzydła. Bramka dla Celticu padła po stracie, i szybkim ataku.
Do czego zmierzam. Liga Europy na 99% jest. Nie wierzę, że Celtic to nadrobi. Sądzę, że Legia coś strzeli w Szkocji. Jednak hurraoptymistami być nie można, bo w IV rundzie będzie można trafić na Spartę Praga lub APOEL. Sparta w ataku pozycyjnym gra fantastycznie, a Lafata ma życiową formę. APOEL natomiast znamy wszyscy i choć mają trochę gorszy skład niż kiedyś w dwumeczu z Wisłą to są bardzo dobrze zgrani i wyszkoleni technicznie, a poza tym jeden mecz jest na Cyprze gdzie klimat jest konkretny.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Przypominam, że to forum bukmacherskie, a nie fanowskie, by się uczyć kibicować polskim zespołom. Dla jasności nie grałem nic w tym meczu, [...]
Tak jest. Ja też nie grałem a gdybym zagrał, to przeciwko Legii.
Zwyczajnie uważałem, że tego meczu nie wygra.
=betxp;4674168]
[...] Jednak hurraoptymistami być nie można, bo w IV rundzie będzie można trafić na Spartę Praga lub APOEL. Sparta w ataku pozycyjnym gra fantastycznie, a Lafata ma życiową formę. APOEL natomiast znamy wszyscy i choć mają trochę gorszy skład niż kiedyś w dwumeczu z Wisłą [...]
Zwłaszcza, że na razie jest runda, która jest.
A propos Wisły, ku przestrodze bo i Wiślacy mieli &quot;Koniczynki&quot; na widelcu. W Krakowie 3:1. W co prawda dwumeczu już o bezpośrednie wejście do fazy grupowej.
Wg nie tylko Baszczyńskiego, pan sędzia był z zawodu drukarzem.
Niestety albo i stety, w piłce nożnej właściwie &quot;wszystko jest możliwe&quot;,
i między innymi dlatego na meczach można zarabiać.
 
M 0

metalzul86

Użytkownik
W tym meczu wszedł mi kurs 7.00 a Tobie ile? 1.3, że Legła strzeli gola? Beka to z Ciebie, bo od razu się napinasz w trakcie przerwy. To tylko mecz a chcesz z tego zrobić ideologię życia.
Niektórym pomyliły się chyba fora. Co ma do rzeczy to, czy hipotetycznie wszedł mu kurs za 1.3 czy za 7 zł tak jak niby Tobie? Czego to ma być wyznacznik Twoim zdaniem? Jutro może być odwrotnie... Już pomijam fakt, że używanie sformułowań typu &quot;Legła&quot; zakrawa na onetowski poziom. Proponuję trochę wyluzować i zapoznać się z jakiego rodzaju forum właśnie korzystasz... koledze któremu odpowiadałeś i wielu innym tu piszącym także.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
A miałem edytować swój post i napisac żebyście nie płakali jak Celtic dostanie baty oczywiście i tak nikt nie uwierzy bo nie napisałem :p Ale spójrzmy prawdzie w oczy Celtic jest w tej chwili najsłabsza drużyna w historii tego klubu...Pisałem juz dawno na pierwszej stronie ze sprawa awansu to sprawa otwarta jak widać po pierwszym meczu jest to sprawa zamknięta.Jazda Legio do Europy!!! Czuje ze oni wejdą w tym roku mozna pisac o pompowaniu balonika ale jak dla mnie to Legia bedzie nie wygodnym przeciwnikiem dla każdego.
Yar000
Owszem Celtic grał w 10 ale to nic nie zmienia ta drużyna to dno i wodorosty to prawda co ktoś tam pisał że Legia w tym meczu spokojnie powinna 6 goli wbić to co najmniej bo Celtic to tylko nazwa.Vrdoljak te 2 karne matko święta jak on to wykonał :p były też inne sytuacje po których powinny paść gole dal Legii ta nie skuteczność może razić bo w kolejnej rundzie już takiego jelenia nie trafią nie będzie tylu okazji na gole więc trzeba poprawić wykończenie.Legia nie ma napastnika no ale jest Radovic całe szczęście.
Edit:Szkoda tylko że kolejny raz nikt nie korzysta z mojego typu bo reputy nie dostaje ???? No ale wszyscy poważni gracze grali na Celtic tzw.pewka roku ;d
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jedna rzecz, bo to chyba umknęło?
Celtic grał całą drugą połowę w dziesiątkę.
Nie wiem jak to wszystko wyglądało &quot;z gry&quot; bo oglądałem jedynie końcówkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom