>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa- Borussia Dortmund [środa 14.09.2016]

Status
Zamknięty.
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
nie wiem dlaczego widzicie zbawcow druzyny w hlousku (ktory gdyby nie legia to moze by gral w 2 bundeslidze) i kucharczyku, ktory cale zycie sie kisi w polskiej lidze.
sporting byl w lidze drugi i wyprzedzil pierwszy raz od wielu lat fc porto - i tak jak dortmund kilku zawodnikow odeszlo, kilku przyszlo ale nie znaczy ze gorszych ;)
legia po tym meczu juz wie (co podkresla wielu zawodnikow) ze w lm nie ugraja nic, wiec watpie aby sie spinali i jezdzili na tylkach po murawie w meczu ze sportingiem i kolejnych.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Spory bagaż bramek jaki wczoraj sprezentowali Legii goście sprawił, że trochę w ich liczeniu pomylił się komentator tego meczu w Polskim Radio.
A było tak:
Obejrzałem w telewizji tylko 1. połowę, bo na oglądanie tej masakry nie miałem już chęci i włączyłem w kompie livescore z dźwiękowym powiadamianiem o kolejnych bramkach.
W kilka minut po wznowieniu gry w 2 połowie jest sygnał, więc zaglądam i patrzę kto strzelił kolejną bramkę wiadomo w którą stronę: jest info że na 0-4 strzelił Guerreiro w 51&#39;
Po chwili przypominam sobie, że relację z tego meczu prowadzi zapewne także Polskie Radio w programie I, więc odpalam radio aby posłuchać i faktycznie jest sprawozdanie.
W kilka minut od włączenia słyszę jak komentator mówi: informacja dla tych, którzy dopiero teraz zaczęli słuchać: wynik w drugiej połowie nie zmienił się i stan meczu to 0-3.
WTF? myślę sobie i pierwsza myśl jest taka, że livescore podał info na podstawie sygnału od skauta a bramka nie została jednak uznana i wkrótce ją skorygują, co też jest sygnalizowane odpowiednim dźwiękiem.Ale jest cisza...
Więc sprawdzam na jednym, drugim, trzecim livescorze i wszędzie mają 0:4
Coś tu kurczę nie gra, bo gość twierdzi że jest nadal 0:3 więc chcąc nie chcąc odpalam TV i na prompterze jest jak byk wynik 0:4
Mija jeszcze kilka minut relacji radiowej i następuje zmiana komentatora, który na wejściu sprzedaje świetny tekst, aby wyprowadzić sytuację z tym wynikiem na prostą bo już się zapewne zorientowali, że przegapili zdobycie 4. bramki przez Borussię:
&quot;Prowadzenie rywali 4:0 nie pozwala już oczekiwać na to, aby Legia mogła tu jeszcze uzyskać przyzwoity wynik&quot; ????
Z tego wynika, że wczoraj Polskie Radio poziomem dopasowało się do formy Legii...
.........
I coś jeszcze, nauczyciel WF postanawia zrobić w klasie konkurs wiedzy o sporcie i zadaje pytanie:
- Która drużyna jest aktualnym mistrzem Polski w piłce nożnej?
Jasio:Legia Warszawa, proszę pana.
- Siadaj, szóstka...
.........
E: kto odczytał z ust Malarza teksty jakie walił do Dąbrowskiego, gdy ciągnął go za koszulkę po tym gdy dostał żółtą kartkę za dotknięcie piłki poza polem karnym?
Bo ja tak... ????
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
na pewno Ci trenerzy, jak i większość wystawiłaby graczy, którzy są przygotowani do,
a nie odbyli dwa treningi i wskakują do pierwszego składu.
Legia zawsze gra za wolno, dobitnie pokazał to mecz ze Steauą, gdzie oni byli jak bolid F1 a Legia jak wóz z węglem. Legia gra bardzo słabo w tym sezonie, ale wczoraj było dużo złych decyzji w składzie,
wystawienie Guilherme na boku obrony czy ustawienie linii pomocy.
Może i masz racje Szafie, nie wiem czy coś się zmieniło, ale extraklape dobrze ogarniałeś z tego co pamiętam. Ja tam się przyznaje bez bicia że 3/4 graczy z naszej ligi nie widziałem w żadnym meczu, ale akurat decyzje o Gilerme na boku obrony jestem w stanie zrozumieć, zwłaszcza przy brakach w defensywie ktore ma teraz Legia. Chodziło mi bardziej o całokształt tego spotkania. Szczerze to takich gości jak Czerwinski czy Dabrowski nie kojarze nawet jak wyglądają i wczoraj po 90 minutach dalej nie wiem jak który wygląda, bo chyba ani razu nie byli przy piłce. Raz pokazali takiego łysego co Malarz na niego krzyczał, co z mordy jak szpilka troche wyglądał, stawiam że to któryś z nich.
Może przesadzam, bo po prostu nie widziałem dawno jak grają drużyny z naszej ligi i jaka przepaść zdążyła się zrobić, bo jednak LE a LM to inna para kaloszy. No ale to był dramat, przecież BvB nawet nie grało na 50% moim zdaniem, tam były dwa trzy podania na 40m i robiło się 5 opcji w ataku, ten Dembele z każdym razem dostawał piłke na boku na wysokości 16m, zawsze bez problemu, to że był mało skuteczny to druga sprawa. Legia nie stworzyła ani jednej akcji, przynajmniej ja nie kojarzę. No chyba że liczymy wrzutki w trybuny Alexandrova, jeden rykoszet Kazaiszwiliego czy słabiutką główke Nikolica w końcówce. Straszne to było, zwłaszcza że tak jak mówie, wynik wynikiem, 0-5 śmiało można było zakładać przed meczem, ale miałem nadzieje że zawodnicy BvB chociaż poczują że coś grali, trochę się spocą, w bramke które zdobędą włożą troche kunsztu i umiejętności, a tam była po prostu beka :d
e:
Jeszcze małe ale , bo wszędzie widzę Pazdan to Pazdan tamto, Pazdan tu Pazdan tam, czy ktoś może mi wyjaśnić, jak ten gość stał się Polskim Maldinim ? co się stało przez ostatni rok dwa że pan Michał stał się bohaterem narodowym niemalże ?:d nie śledzę jego kariery aż tak bardzo, ale zawsze go kojarzyłem bo miał zabawne jak dla mnie nazwisko, które często mogło odnosić się do jego gry na boisku ???? Pazdan w wolnym tłumaczeniu to hmmm, no taki slaby, mierny ???? a odnoszę wrażenie że co poniektorze dali się omamić EUROBOOOM i w ciemno uważają go już za wybitnego piłkarza, który dołaczy do Glika na arenie międzynarodowej :d osobiście nie sądze, w niczym nie ujmując Pazdanowi, tak mnie to ciekawi po prostu ????
 
B 11

brooklynb

Użytkownik
Niestety podpisuję się pod postem wyżej. Jestem Wiślakiem, ale będę trzymał kciuki za Legię. Życzę Wam dobrze, bo to historyczna chwila dla klubu. Tylko, że to nie ten moment, nie ten skład, nie ten trener i nie ten czas. Gdyby do LM weszła ta Legia z wygranych z Celticiem i z tamtego okresu..... gdzie grali naprawdę ładną europejską piłkę średniej klasy! To była by szansa skończyć przed Sportingiem i zając 3 miejsce. Teraz będzie niestety kataklizm i zderzenie z górą lodową. Nie wyobrażam sobie, by nie było kilku gwałtów po 6,7 do jaja. Chyba, że nagle jakimś cudem coś zatrybi i Ci pseudo przepłaceni kopacze zaczną biegać na 200%, to skończy się porażkami, ale może nie tak okazałymi na jakie się zanosi. Reasumując - trzymam kciuki, ale na polskiej piłce zęby zjadłem i niestety będzie źle.
Ja łapię delikatnie &gt;
Borussia over 3.5 @5,00
Bet365
Szacun dla wszystkich, którzy na tym meczu cokolwiek zarobili i połapali fajne kursy ;) A ja bardzo żałuję, że nie odważyłem się na over 4,5 Borussi po 9,00 ;) Wymiękłem i wybrałem mniejszy. W kolejnych meczach buki będą już bardziej uważne i takich promo nie będzie. Ale może uda się coś fajnego połapac.
 
kadoon 383

kadoon

Użytkownik
No na tym meczu nie dało się chyba nie zarobić. Choć widziałem, że pojawiały się typy, że BVB zdobędzie więcej rożnych, też to na jednym kuponie miałem. Ale na farcie na głównym kuponie miałem, że BVB pierwsza zrobi 7 roznych, a jak się skończyło to każdy wie ???? (7-3--&gt;7-8).
Ale na handicapach, overach do ht/ft to już klasyka była.
Co do samego meczu to nic odkrywczego nie wniosę. Trener nie ma pomysłu na tę drużynę, widać, że atmosfera w szatni też nie najlepsza, a poza tym różnica klas, to musiało się tak skończyć. Podejrzewam nieco mniejszy wynik ze Sportingiem, a o mecuz z Realem wolę nie myśleć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom