>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa - Trenczyn - III runda el. LM [3 sierpnia 2016] - REWANŻ

Status
Zamknięty.
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Tak, Dinamo grało w ubiegłym sezonie w CL i udało im się osiągnąć tam fantastyczne wyniki :razz: Dziękuję za takie ogranie :razz:
Legia grała w ostatnich 4-ech sezonach w fazie grupowej LE z niezłym skutkiem, więc argument o ograniu Dinama całkiem z... kosmosu.
Co tu porównywać? Mecze Legii z Midtjylland, FC Brugge, Trabzonem czy nawet Ajaxem? To są w tym momencie średniacy europejscy i mecze w Lidze Europy, którą większe kluby zaczynają poważnie traktować dopiero od fazy pucharowej i to nie zawsze.
Dinamo grało mecze m. in. z Bayernem i Arsenalem i nawet ograli Kanonierów u siebie. Gdy wychodzisz na Emirates albo Allianz Arena, gdzie na trybunach jest kilkadziesiąt tysięcy, to takim Kucharczykom czy Prijovicom mogą się ugiąć nogi z wrażenia. Kto nie jest reprezentantem Polski, zapewne nigdy nie grał w takich warunkach. W takim Midtjylland to co najwyżej palą grilla na trybunach.
Doświadczenie zbiera się z najlepszymi, a nie z przeciętniakami. 3 występy w ostatnich latach w LM to i tak więcej niż wszystkich polskich klubów przez ostatnie 20 lat i zapewne przez 10 kolejnych.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Co tu porównywać? Mecze Legii z Midtjylland, FC Brugge, Trabzonem czy nawet Ajaxem? To są w tym momencie średniacy europejscy i mecze w Lidze Europy, którą większe kluby zaczynają poważnie traktować dopiero od fazy pucharowej i to nie zawsze.
Dinamo grało mecze m. in. z Bayernem i Arsenalem i nawet ograli Kanonierów u siebie. Gdy wychodzisz na Emirates albo Allianz Arena, gdzie na trybunach jest kilkadziesiąt tysięcy, to takim Kucharczykom czy Prijovicom mogą się ugiąć nogi z wrażenia. Kto nie jest reprezentantem Polski, zapewne nigdy nie grał w takich warunkach. W takim Midtjylland to co najwyżej palą grilla na trybunach.
Doświadczenie zbiera się z najlepszymi, a nie z przeciętniakami. 3 występy w ostatnich latach w LM to i tak więcej niż wszystkich polskich klubów przez ostatnie 20 lat i zapewne przez 10 kolejnych.
Zgadzam się z tobą, że doświadczenie i ogranie zbiera się w meczach przeciwko najlepszym drużynom, grając na dużych stadionach. Z tym, że takiemu Dinamu Zagrzeb ze składu z ubiegłorocznego zwycięskiego meczu z Arsenalem pozostało tylko 5 piłkarzy (wystąpili oni w meczu przeciwko Dinamo Tbilisi), więc także i u nich jest rotacja i na miejsce piłkarzy ogranych wchodzą piłkarze niedoświadczeni. Poza tym Amsterdam Arena też robi duże wrażenie ???? Ponadto tacy piłkarze jak Nikolić, Pazdan, Jodłowiec Hlousek, Moulin czy ten Langil nie stracą głowy grając nawet na Camp Nou, bo na niejednym konkretnym stadionie już grali.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Pilka nożna to nie tylko oczywiste oczywistości i chwała za to kto by pomyślał ze Olympiakos odpadnie z zespołem jakies 2 półki niżej jak nie 3.
Także czemu Legia w takim razie nie miałaby poradzić sobie z każdym zespołem na który trafi?
Przeciez te zespoly to tak naprawde klasa Legii czyli jakies ogórki ze śmiesznych lig.
Jak widzę komentarze ze Kopenhaga wladuje im kilka bramek to tylko politowanie u mnie wywołuje.
Ta Kopenhaga to jest warta tyle co moja Pogoń.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Pilka nożna to nie tylko oczywiste oczywistości i chwała za to kto by pomyślał ze Olympiakos odpadnie z zespołem jakies 2 półki niżej jak nie 3.
Także czemu Legia w takim razie nie miałaby poradzić sobie z każdym zespołem na który trafi?
Przeciez te zespoly to tak naprawde klasa Legii czyli jakies ogórki ze śmiesznych lig.
Jak widzę komentarze ze Kopenhaga wladuje im kilka bramek to tylko politowanie u mnie wywołuje.
Ta Kopenhaga to jest warta tyle co moja Pogoń.
Masz w 100% rację. Czemu Legia nie miałaby awansować do fazy grupowej i później z niej wyjść? Dlatego, że jest beznadziejnie słaba, to żaden argument przeciw. Lepszym argumentem &quot;za&quot;, jest to, że w piłce wszystko jest możliwe.
Może Kopenhaga nie jest żadnym mocarzem europejskim, ale i tak jest co najmniej o klasę wyżej od Legii.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Masz w 100% rację. Czemu Legia nie miałaby awansować do fazy grupowej i później z niej wyjść? Dlatego, że jest beznadziejnie słaba, to żaden argument przeciw. Lepszym argumentem &quot;za&quot;, jest to, że w piłce wszystko jest możliwe.
Może Kopenhaga nie jest żadnym mocarzem europejskim, ale i tak jest co najmniej o klasę wyżej od Legii.
Wyjść to oni mogą ale z grupy LE jak wszystkie zespoły na które może Legia trafić.
To nie jest tak ze wszystko jest możliwe po prostu dwumecz z Duńczykami to będzie takie 60-40% gdzie Legia strzeli gola na wyjeździe z pupy i jakos się uda bo Kopenhaga to sobie może bic mistrza Albanii ale nie Legie.

Zalozmy kursy będą 1.40-3.00 w takim razie czy 1.40 na Kopenhagę to będzie dobry kurs?
Dla mnie to będzie smieszna mina.

Nie wiem jakos czuje ze teraz Legia wejdzie jak grali dwa lata temu mialem to samo dużo nie brakło
Mysle ze to będzie ten czas na pewno bet w kierunku Legii z kim by nie grali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Przy takim kursie to jest no bet i oglądanie meczu z nadzieją, że jakoś się uda. Ja sam wielokrotnie pisałem, że liga duńska jest niedużo lepsza od naszej. Ale tu nie chodzi o to, tylko o to, że w Danii, Chorwacji, na Białorusi czy nawet na Cyprze mają ekipy, które jak na ich możliwości, w miarę regularnie grają w Lidze Mistrzów. My mamy piękną oprawę, stadiony, kibiców, sponsorów i całkiem niezłe pieniądze, a jak przychodzi co do czego, to jest kupa w spodniach i liczenie, że za rok się uda. Legia wygląda źle i niedużo przemawia za nimi w ewentualnym pojedynku z lepszą drużyną. Jedynie to, że znów zagrają taki dwumecz jak z Celtikiem.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Legia nie jest znów taka słaba, ale nie są na żadnym gazie, jakości na odpowiednim pułapie też tam nie widzę a to potężny oręż w meczach drużyn o podobnym potencjale.Tym pewnie H.Beer ograł Oly, Legia z tym co prezentowała z Trenczynem nie potańczyłaby z Grecją.Jak Legia trafi na taką asertywną ekipke (nawet teoretycznie gorszą) z tym co prezentują obecnie słabo to widzę.Na pewno dojdzie jeszcze ten ciężar decydującego spotkania bo to na Nas wisi fatum.Gra Legii na daną chwilę na LM się nie nadaję, a na drodze i tak zawsze coś staje, gdzie diabeł nie może tam ,babę. poślę.Wracając do ,baby, jakby grali teraz jak w eliminacjach gdzie ogrywali Celtic o awans byłbym spokojny.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Masz w 100% rację. Czemu Legia nie miałaby awansować do fazy grupowej i później z niej wyjść? Dlatego, że jest beznadziejnie słaba, to żaden argument przeciw. Lepszym argumentem &quot;za&quot;, jest to, że w piłce wszystko jest możliwe.
Może Kopenhaga nie jest żadnym mocarzem europejskim, ale i tak jest co najmniej o klasę wyżej od Legii.

Ale bez przesady,my nie trafimy na Barcelone ani Real Madryt żeby mówić od razu o porażce bez grania.Tak bo Kopenhaga czy Dinamo Zagreb to takie uznane europejskie marki że pewnie Legionistom będą nogi drżeć ze strachu przed takimi potęgami.Jest szansa żeby awansować wreszcie do ligi mistrzów,dzisiaj Legia sprowadziła zawodnika z Norwich czyli Premier League który w ubiegłym sezonie rozegrał w niej 10 spotkań więc nie jest to jakiś random z piątej ligi.Trenera mają dobrego,Langil i Mounier powinni się z czasem przystosować,przecież wiadomo że po zmianie,trenera i odejściu Dudy wiele się zmieni.Zamiast patrzeć pozytywnie to od razu cebulackie myślenie,że Kopenhaga nas zje a aż strach się bać co będzie jak Ludogorets przyjedzie do Warszawy.Pewnie jak Legia będzie grała pierwszy mecz u siebie z Dinamem Zagrzeb to kursy będą 1.25 na Dinamo bo według alexa.bp taka jest między Legią róznica a pozostałymi klubami.Tylko z Dundalk mamy jakieś szansę przecież bo to klub z Irlandii,na naszym poziomie i przecież tu juz doświadczenie nie ma znaczenia bo i tak się potkniemy bo to,bo tamto.Aż nie wierzę że wreszcie jest realna szansa na awans a ludzie zamiast szukać światełka w tunelu to od razu gnoją Legie.Co z tego że nic nie pokazali z tym Trencinem czy tam Bośniakami?Olympiakos odpadł z jakimiś żydami a Ajax u siebie nie potrafił przebić się przez Paok,Bate odpadło z Dundalk.Nie każdy jest u szczytu formy w takim monencie sezonu,szczególnie kiedy jest nowy trener,transfery i zamieszane wokół nazwiska Pazdana i Nikolicia z kontekście transferu.Dajcie żyć
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Legia jest bez formy, najłatwiejszym rywalem będzie Dundalk, ale spokojnie w meczu z Ludogorets szanse są wyrównane, drużyna swojego boiska, ale będzie na pewno łatwiej niż z Dinamo czy Kopenhagą na wyjazdach.
Na obecną chwilę plusem jest obrona, która w pucharach nie traci goli od 3 spotkań.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Ale bez przesady,my nie trafimy na Barcelone ani Real Madryt żeby mówić od razu o porażce bez grania.Tak bo Kopenhaga czy Dinamo Zagreb to takie uznane europejskie marki że pewnie Legionistom będą nogi drżeć ze strachu przed takimi potęgami.Jest szansa żeby awansować wreszcie do ligi mistrzów,dzisiaj Legia sprowadziła zawodnika z Norwich czyli Premier League który w ubiegłym sezonie rozegrał w niej 10 spotkań więc nie jest to jakiś random z piątej ligi.Trenera mają dobrego,Langil i Mounier powinni się z czasem przystosować,przecież wiadomo że po zmianie,trenera i odejściu Dudy wiele się zmieni.Zamiast patrzeć pozytywnie to od razu cebulackie myślenie,że Kopenhaga nas zje a aż strach się bać co będzie jak Ludogorets przyjedzie do Warszawy.Pewnie jak Legia będzie grała pierwszy mecz u siebie z Dinamem Zagrzeb to kursy będą 1.25 na Dinamo bo według alexa.bp taka jest między Legią róznica a pozostałymi klubami.Tylko z Dundalk mamy jakieś szansę przecież bo to klub z Irlandii,na naszym poziomie i przecież tu juz doświadczenie nie ma znaczenia bo i tak się potkniemy bo to,bo tamto.Aż nie wierzę że wreszcie jest realna szansa na awans a ludzie zamiast szukać światełka w tunelu to od razu gnoją Legie.Co z tego że nic nie pokazali z tym Trencinem czy tam Bośniakami?Olympiakos odpadł z jakimiś żydami a Ajax u siebie nie potrafił przebić się przez Paok,Bate odpadło z Dundalk.Nie każdy jest u szczytu formy w takim monencie sezonu,szczególnie kiedy jest nowy trener,transfery i zamieszane wokół nazwiska Pazdana i Nikolicia z kontekście transferu.Dajcie żyć
Człowieku od 20 lat dostajemy baty w kwalach od każdego, czy to jest Real, Barcelona czy Panathinaikos, Steaua, Basel, APOEL czy Valerenga lub Levadia Tallin. Jaki masz powód, aby być optymistą w kontekście rywalizacji z mocniejszymi ekipami? Forma Legii? Anonimowi &quot;piłkarze&quot;, których wymieniłeś? Koleś z Norwich, którego nazwiska nie podasz bez wyszukiwania w Internecie? Parę lat temu był solidnym graczem w belgijskiej lidze i tyle. Sezon temu też mieliśmy takie wynalazki jak np. Trickovski. Tu trzeba graczy na teraz, którzy zrobią różnicę, a nie takich co może odpalą w późniejszej fazie sezonu. Dlatego prezesi powinni spróbować pozyskać jakiegoś ofensywnego gracza z nazwiskiem, bo po awansie te pieniądze zwrócą się z nawiązką.
Żeby chociaż Legia zaczęła jakoś świetnie tez sezon, wygrywała mecze po 3-0, tak jak powinna patrząc na przewagę klasy piłkarskiej nad swoimi dotychczasowymi przeciwnikami. Oczywiście mam nadzieję, że awansują i będę im kibicował, ale nie piszcie, że drużyny, które w ostatnim czasie regularnie grają w Lidze Mistrzów to takie ogóry, bo lokalny patriotyzm to jedno, ale zwykła ignorancja to już co innego.
Już widzę, jak zacznie się pompowanie balonika, że Legia jest jedną nogą w fazie grupowej. Trochę spokoju w tym temacie przyda się wszystkim.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Dlatego też dajmy spokój i poczekajmy na rywala a potem na dwumecz. Po co mamy się kłócić, myślę że sport to nie jest powód do kłótni. A nasze indywidualne spojrzenie zawsze będzie się różnić.
Ja bym zwrócił uwagę na fakt, że w przypadku pojedynku z Dinamem, Kopenhagą czy Hapoelem mamy do czynienia z bardzo trudnym terenem. Te zespoły u siebie grają dużo lepiej i trzeba to mieć na uwadzę. W przypadku Razgradu i Dundalku wg mnie ten aspekt odgrywa mniejszą rolę, chociaż z tym wielu może się nie zgodzić. Piszę o tym dlatego, że trudnym terenem dla rywali nie jest Warszawa. Było sporo dwumeczów, w których Legia u siebie grała lepiej i przesądzała losy rywalizacji, ale było też sporo takich gdzie nie. Na pewno czują się pewniej na Łazienkowskiej, ale nie są w stanie robić tu dużo lepszego wyniku. A to w rozgrywkach pucharowych ma duże znaczenie, zwłaszcza że będą rywalizować z zespołami dobrze przygotowanymi taktycznie.
Swoją drogą jak już mowa o rywalach, to bardzo zaciekawił mnie ten Hapoel Ber-Szewa i muszę trochę przyjrzeć się tej lidze bo zatrzymałem się na hegemonii Maccabbi Tel-Awiw. Obejrzałem ten mecz rewanżowy tak trochę na wyrywki i przyznam, że bardzo ładnie grali, zwłaszcza że nie z byle kim tylko bardzo solidnym etatowym bywalcem LM. Nie wiem czy dobrze widziałem, ale tam Melikson ostro szalał. Zespół przypomina mi trochę Wisłę Kraków z jej lepszych lat. Fajnie byłoby na nich trafić.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Dundalk - Legia w 1. meczu, więc rewanż w Wwie rozstrzygnie o ew. historycznym awansie tej samej wprawdzie polskiej drużyny po 20 latach do fazy grupowej LM
A na to czeka m.in. moja koleżanka z innego forum:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzM5MzU2NjA4NjE5ODYwMDqD9q0O5%2Flt0dHuCNs%3D&amp;kind=MAIN
której ten awans Legii zamyka kupon, bo nie wiedziała kiedy to się rozstrzygnie...
Fortuna wystawiła kurs na awans Dundalk @4.95 - a to pozwala na zagranie kontry ze stawką 115zł co także da 500zł ????
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Jeśli ich nie przejdą to powinni się wypisać z europejskich pucharów na co najmniej 5 lat :cool:
Podejrzewam, że na stadionie w Dublinie będzie znacznie więcej Legionistów niż &quot;Dundalkowców&quot; :grin:
 
neiri 5

neiri

Użytkownik
Myślę, że w dużej mierze mecz z Dundalk zawdzięczamy właśnie....Dundalk oraz Hapoelowi, które wyeliminowały wyżej notowane Olympiakos i BATE dzięki czemu byliśmy rozstawieni.
Legia gra z najsłabszym z najsłabszych i co tu dużo mówić...ogromna, ogromna szansa.
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Serio to jest okazja na awans do LM.
Czuje ,ze to sie sprawdzi bo mamy teraz dobry czas dla naszej pilki.
Orly graja dobrze , nasi pilkarze ida do lepszych klubow to i musi sie tej Legi w koncu udac ;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jaki masz powód, aby być optymistą w kontekście rywalizacji z mocniejszymi ekipami? Forma Legii? Anonimowi &quot;piłkarze&quot;, których wymieniłeś? Koleś z Norwich, którego nazwiska nie podasz bez wyszukiwania w Internecie? Parę lat temu był solidnym graczem w belgijskiej lidze i tyle.
A po co być aż takim pesymistą ? Po dwumeczu z Trencinem już od razu skreślać warszawską ekipę ? Właśnie losowanie było nieziemsko ubłagane dla Legii i mają wielką okazję na awans do fazy grupowej. Co będzie dalej? Zarówno ja, jak i ty możemy gdybać, bo teoretycznie z każdą ekipą możemy przegrać, ale dlaczego nie może się udać urwać punkty nawet mocniejszym drużynom ? Legia jest słaba, jak cała nasza liga, ale przynajmniej stara się pokazać na arenie europejskiej (na razie z miernym skutkiem). Co będzie to zobaczymy, wszelkie argumenty za i przeciw można wsadzić do kosza, bo od ostatniego losowania możemy zacząć pisać historię na nowo, jeśli Legia awansuje dalej.
 
Psychosocial 817,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Podejrzewam, że na stadionie w Dublinie będzie znacznie więcej Legionistów niż &quot;Dundalkowców&quot; :grin:
Przesadzasz z lekka. W meczu z BATE zasiadło na Tallaght Stadium ponad 5000 kibiców (a nie wiem czy tylu Legionistów by się tam wybrało) a trzeba przypomnieć że liczy on ok 8500 miejsc. Oczywiście to obiekt The Hoops. Oriel Park bowiem liczy ok 6000 miejsc. Z tego co wiem mecz z Legią może odbędzie się na Aviva Stadium a przynajmniej takie starania czynią działacze Dundalk. Dla mniej zorientowanych piszę że obiekt ten pomoże pomieścić ok 50000 ludzi...co do samego meczu to raczej nie będę się wypowiadał na jego temat chyba że ktoś mnie nieźle p o d k u r w i (gdy ktoś napisze jakąś głupotę na temat Drwali). Jak widzę to oni już w dzisiejszym meczu nieźle popłynęli i przewidziałem że Galway strzeli gola ale żeby oni sami nic ? Przypominam tylko na koniec że taki ich bramkarz Rogers był rezerwowym w towarzyskim spotkaniu pod koniec maja z Holandią..
 
S 17

strzelec13

Użytkownik
Tak tylko się wypowiem. Legia może i nie gra teraz dobrze. No ok, gra słabo. Ja wiem, że to jest piła nożna i wszystko się może zdarzyć. Ale nie wyobrażam sobie, że Legie ich nie łyknie. 50 tyś ludzi? ok! Niech będzie i 100! Jakby wynik zależał od frekwencji to Anglia na Wembley łyknęłaby każdego i z handi -2. Będzie to wyrównany dwumecz ale Legia będzie go miała pod kontrolą!
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Będzie to wyrównany dwumecz ale Legia będzie go miała pod kontrolą!
Musi mieć, bo łatwiejszego przeciwnika nie mogliśmy sobie wymarzyć. Jeśli teraz Legia nie przejdzie dalej to już możemy czekać kolejne 20, albo i więcej lat na jakikolwiek awans do fazy grupowej. Wszystkie oczy będą skupione na legionistów i oni sami o tym dobrze wiedzą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom