>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa vs Real Madryt [środa 2.11.2016 r]

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP



VS

Pierwsze spotkanie w Madrycie pewna wygrana Realu - 5:1, ale jak wiemy, początek spotkania zaskoczył, Legia dwie sytuacje, potem strzelony karny, pokazali się dobrze, mój taki faworyt i najlepszy piłkarz Legii w tym spotkaniu Guilherme.
Można dyskutować czy Real podszedł do spotkania w 100%, może zlekceważyli Legię stąd ta bramka stracona. W każdym razie Real grał w optymalnym składzie.
Można się teraz zastanowić czy Real po pierwszym spotkaniu podejdzie do drugiego na 100%, bo zobaczyli, że jak Legii pozwoli się grać to potrafią.
Oczywiście inna też będzie otoczka spotkania - bez udziału publiczności.
Zapraszam do dyskusji ;)
 
F 3

felixor

Użytkownik
Mi się wydaje, że Real na &quot;rewanż&quot; może wyjść składem podobnym do tego meczu Pucharu Króla i znowu będzie spory handicap.
W końcu ten tzw. drugi skład też będzie chciał się pokazać z najlepszej strony.

Nie wiem czy ktoś z Was oglądał Puchar Króla ale bardzo mi się podobała gra teoretycznie osłabionego Realu.
 
B 13

bukmacher1111

Użytkownik
Co do tego spotkania to nie ma co.zie zbytnio rozpisywać Real go wygra, tylko wymiar zwycięstwa jest kwestia otwarta. Nie chcę mi się jakoś wierzyć do końca, żeby tutaj ZZ wysłał rezerwowych zawodników. mimo, że Legia nie jest wymagająca to śmiem.twierdzic, że Królewscy zagrają tutaj w najsilniejszym składzie. Tak naprawdę nie pamiętam , żeby Real w czwartej rundzie skład miał zmieniony.
Nie porównuj CdR do LM. Tam zdecydowana większość jak nie 95% klubów daje szansę gry Zawodnikom, którzy w meczach ligowych nie dostają zbyt dużo szans na grę..
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Otóz to. Real nie moze sobie pozwolić na sensacyjna strate pkt. Roszady beda napewno, ale pełna rezerwa nie zagraja, bo przy stracie pkt o 1 miejsce moze byc juz trudno. A tak sprawa bedzie otwarta do meczu z Borussia. Wg mnie z przodu napewno zagra Ronaldo i Morata, moze benzyna. Bale bedzie odpoczywal. Ale wielkich rezerw sie nie spodziewajcie i grajcie handicapy poki kursy nie poleca bo tak sie stanie. Real przyjedzie i ich zmiazdy za to ze lekko ich olali u siebie. Zmiazdy ich za kiboli ktorzy znowu pokazali swoja ulomnosc mozgu. Bedzie pogrom jestem pewien. Jesli sie myle to juz typu Lokomotywy na forum nie bede podawal.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
patrzac na to jak real gra od kilku tygodni to nie spodziewam sie tutaj powtorki meczu z dortmundem - zwyciestwo roznica 3-4 goli to taki max wg mnie, chociaz kursy na -2.5 nie powalaja i ciezko wybrac cos ciekawego.
real -1 ah na pierwsza polowe wyglada calkiem niezle po kursie ~ 1.7
 
marcin8901 0

marcin8901

Użytkownik
Ciekawie wygląda Real / powyżej 1.5. gola w pierwszej połowie za 2.10 . Zmiennicy w Realu tacy jak Morata czy James i tak są kilka klas wyżej niż gracze Legii.Legia z kolei w tym meczu powinna wystawić rezetwe i skupić się na lidze.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Moze sie tak zdazyc ze wystawi rezerwe chociaz z drugiej strony magierka napewno gdzies tam w tyle glowy wierzy w dobry rezultat.
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Czyli reasumując polecacie grać bardziej over 3,5 @1.67 czy over 1.5 HT @1.8 ?
Wydaje mi się że raczej ten 2 wariant jest ciekawszy , ponieważ Real raczej od początku narzuci swój rytm i bedzie chciał jak najszybciej strzelić bramkę żeby mieć mecz pod kontrolą. Chyba szykuje się powtórka z Madrytu gdzie w 1 połowie padły aż 4 bramki , żeby mój typ wszedł wystarczą 2 więc sprawa trochę ułatwiona.. Jak sądzicie ??
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
ja tak na sucho poszedlbym w gola Moraty, kursow jeszcze nie ma, ale myśle ze dostanie szanse gry w 11. po ostatniej padaczce jaką gra Benzema , zdecydowanie lepiej prezentuuje się młodzian. czekamy na kursy
 
C 5

czerniawa

Użytkownik
Również uważam, że najlepszym betem jest zagranie Moraty, w ostatnich meczach jeśli ma szansę prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Nie brakuje mu ani chęci ani ambicji, czego nie można powiedzieć o Benzemie. Także, posiada ten rzadki instynkt, że znajduje się we właściwym miejscu i czasie żeby jakkolwiek upchać tę piłkę do bramki.
Alvaro Morata gol @1,5 Betano
 
L 6

lukas89kce

Użytkownik
Co sadzicie panowie o typie na Real do zera ? Kurs na to nie jest zly , w Unibecie - 1,77.
Real w tym sezonie traci dosc duzo bramek - zanotowali tylko 2 czyste konta na 15. Nie strzelil im tylko Real Sociedad i Espanyol Barcelona. W 9 ostatnich meczach z rzedu Real tracil gola. Pod wodza Zidane&#39;a - 14 czystych kont na 42 mecze.
Z kolei Legia Magiery strzelila gola w 5 ostatnich meczach z rzedu (Lechia , Pogon , Real , Lech , Korona).
Potencjal obu ekip kazdy zna , roznica kilku klas. Pytanie brzmi czy Legia jest w stanie zdobyc gola w obu meczach z Realem ? Czy tak klasowy zespol jak Real moze osiagnac serie 10 spotkan ze strata gola z rzedu ?
Moim zdaniem odpowiedz na oba te pytania brzmi NIE.
Real do zera @1.77 Unibet
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Nie ruszam na pewno czystego konta Realu. Real traci minimum jednego gola w każdym spotkaniu. Legia spokojnie jest w stanie gola strzelić. Pogram w kierunku over 2.5-3.5.
Może ruszę real winHT. W kierunku kornerów też warto spojrzeć.
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Moim zdaniem to będzie mecz na jakieś 0:2/0:3. Trudno uwierzyć w to żeby Legia dostała drugiego karnego, a Real z pewnością zagra ostrożniej w tyłach niż u siebie.
Do tego tak jak wcześniej koledzy napisali Real wprowadzi delikatne zmiany w wyjściowej jedenastce tak więc gradu goli nie ma się co spodziewać.
Stawiam dokładny wynik i mam nadzieję, że jeden wejdzie.
0:2 - 9,00
0:3 - 8,00
milenium
(Można jeszcze spróbować gol rezerwowego po 3,5)
 
kubaks 12

kubaks

Użytkownik
Granie w czyste konto Realu jest moim zdaniem zbyt ryzykowne. Real traci bramkę ostatnio z każdym, nawet w Pucharze Króla stracili z tym 3ligowcem. Ja lecę w to, że Legia strzeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marcins 224

marcins

Użytkownik
Moim zdaniem to będzie mecz na jakieś 0:2/0:3. Trudno uwierzyć w to żeby Legia dostała drugiego karnego, a Real z pewnością zagra ostrożniej w tyłach niż u siebie.
Do tego tak jak wcześniej koledzy napisali Real wprowadzi delikatne zmiany w wyjściowej jedenastce tak więc gradu goli nie ma się co spodziewać.
Stawiam dokładny wynik i mam nadzieję, że jeden wejdzie.
0:2 - 9,00
0:3 - 8,00
milenium
(Można jeszcze spróbować gol rezerwowego po 3,5)
Tylko patrzac na to ile strzela BBC to jak wejdzie MAL to powinno byc wiecej bramek
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Jak co mecz Legii w LM, gram overy rożnych, ciekawe na ile zostanie ustawiona linia, ale ostatnio była na 10.5 i pięknie siadło, teraz pogram dokładnie taki sam zakład. ????
Legia daje zarobić na rożnych pięknie, a z czystym kontem bardzo bym uważał, może akurat coś &#39;&#39; wkulają&#39;&#39; patrząc na szanse z 1 meczu jest duże prawdopodobieństwo.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Legia Warszawa - Real Madryt EH:-2 + Benfica Lizbona - Dynamo Kijów kurs AKU: 2,55 buk: forBET (samo EH:-2 na Real po kursie: 1,70)⛔
LEGIA SZACUN !
Jak dotąd od początku LM żaden mój &quot;bezpieczny&quot; bet przeciwko Legii nie przegrał. Myślę, że będzie tak nadal. Tutaj to bezpieczeństwo określam na co najmniej przewagę 3 goli. Dywagacje na temat czy zagra 1 skład czy 2 nie mają znaczenia przy tym handicapie bo przewagą 3 goli Real oczywiście jeśli tylko będzie chciał może pokonać Legię. Gra przy pustych trybunach też nie pomoże gospodarzom. Legia w Madrycie nie zagrała źle, odważnie - bez murowania. Taka jednak taktyka, która myślę, że będzie powtórzona bo media i kibice jednak to docenili; oznacza, że Real ma drogę do Malarza otwartą jak 3 pasmówka. I nie jest to mecz towarzyski, żeby Real zagrał maksymalnie minimalistycznie. W większe jednak handicapy czy jakimiś szalonymi stawkami nawet tego nie zamierzam grać bo na wyjazdach Real potrafi od czasu do czasu zagrać tragicznie. Myślę jednak, że nie teraz kiedy jest bez formy (oczywiście w sensie poważnych przeciwników w PD), a nie naszej EXTRAklasy. Teraz żeby podbudować się będzie dążył do strzelania, a przynajmniej na tą przewagę 3 goli.
 
S 0

staszekl

Użytkownik
No właśnie też się zastanawiam nad tą promocją. Na pewno trzeba wybrać jakiegoś pewniaka np. Legia - czyste konto (NIE) - 1,012. A później mecz do obserwacji i coś na live może fajnego się wyłoni. Trzeba tylko pilnować aby nie zamykać zakładów przedwcześnie.
 
marcin8901 0

marcin8901

Użytkownik
Najlepiej zagrać wejściówkę aby tylko nie przegrać czyli zwycięstwo Realu @1.10

Potem darmowego na żywo wykorzystać na jeden z progów czssowych na gola Realu

Ja w 1 minucie gram Real gol przed 20:00 i kurs pewnie będzie w granicach 2.0
 
L 723

ladziu91

Użytkownik
Na stronie Realu jest podana kadra na mecz, brak Marcelo to dosc spore oslabienie.
&lt;b&gt;&lt;big&gt;Kadra Realu Madryt na Legię:&lt;/big&gt;&lt;/b&gt;
Bramkarze: Navas, Casilla i Rubén Yáñez
Obrońcy: Carvajal, Coentrão, Danilo, Varane, Nacho i Tejero.
Pomocnicy: Kroos, Kovačić, Asensio i Isco
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema, Bale, Lucas Vázquez, Mariano oraz Morata.
&lt;b&gt;&lt;big&gt;Nieobecni:&lt;/big&gt;&lt;/b&gt;
Kontuzjowani: Ramos, Pepe, Casemiro i Modrić.
Decyzją trenera: Marcelo i James.
Niezarejestrowani: Lucas Silva.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom