>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa w Lidze Europy 2016/17 - dyskusja o meczach i całej otoczce

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP



Legia w ostatniej kolejce pokonując Sporting 1:0 zapewniła sobie grę w Lidze Europy. W poniedziałek Wojskowi poznają swojego najbliższego rywala.
Potencjalni rywale Legii w 1/16 LE:

FC Kopenhaga, Lyon, Tottenham, Besiktas, Zenit, Roma, Ajax, Szachtar, Schalke 04, Sparta Praga, Osmanlispor, Fiorentina, Fenerbahce, APOEL, St. Etienne, Athletic Bilbao bądź KRC Genk
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Najłatwiej : Sparta , Genk , APOEL , Osmanlispor
Najtrudniej : Zenit , Szachtar , Schalke , Fenerbahce
Najatrakcyjniej : Tottenham , Ajax , Roma , Fiorentina , Bilbao
Ja sam chciałbym Tottenham. Raz że pewnie zleją LE na rzecz Premiership. Do lutego może się w Premiership wiele wydarzyć a druga sprawa taka że wyjazd byłby dla mnie bliski i okazały liczbowo.
 
toosi 4

toosi

Użytkownik
Tez sobie marzylem United jako ze kibicuje im od dziecka. Znajac zycie dostaniemy ukraincow lub ruskich :p. Przygoda pewnie skonczy sie dosc szybko.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
A wg mnie wylosuja wlasnie Totenham ktory tradycyjnie oleje na wiosne, tzn moze nie oleje ale beda grali na pol gwizdka, u siebie solidnie a wyjazd olewka i istotny bedzie wynik na wyjezdzie. Co prawda nadal uwazam ze Legia z zadnym z tych zespolow faworytem nie bedzie ale jest kilka z ktorymi powalczyc, moze nie o awans a o dobry dwumecz mozna. Najgorzej ruskie lub ukrainskie bo oni zawsze spinaja sie na te gierki.
 
maer 216,7K

maer

Typer A-League
A wg mnie wylosuja wlasnie Totenham ktory tradycyjnie oleje na wiosne, tzn moze nie oleje ale beda grali na pol gwizdka, u siebie solidnie a wyjazd olewka i istotny bedzie wynik na wyjezdzie. Co prawda nadal uwazam ze Legia z zadnym z tych zespolow faworytem nie bedzie ale jest kilka z ktorymi powalczyc, moze nie o awans a o dobry dwumecz mozna. Najgorzej ruskie lub ukrainskie bo oni zawsze spinaja sie na te gierki.
Pod względem kibicowskim na te ruskie i ukraińskie najlepiej trafić a tak naprawdę każdy zespół jest do ogrania w LE gdyż drużyny często odpuszczają sobie skupiając się na swoich ligach.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Pod wzgledem kibicowkich burd chyba ? Bo wiadomo ze jak przyjada ukraincy czy ruscy to bedzie wojna na ulicach i stadionie, to samo jak kibole pojada do nich. Dla mnie bez sensu.
Ja patrze pod wzgledem atrakcyjnosci dla kibica, normalnego kibica, dla ktorego wazne jest widowisko sportowe i ewentualna otoczka, a nie to aby pokazac kibicom przyjezdznym kto jest wiekszy kozak.
Tottenham, Roma, Schalke jak najbardziej sportowo, moze Ajax chociaz oni sa w tym sezonie ciut slabsi.
Ale owszem kibolom pasowaloby zeby przyjechaly ruskie czy ukraincy bo by mieli bitke kolejna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maer 216,7K

maer

Typer A-League
Pod wzgledem kibicowkich burd chyba ? Bo wiadomo ze jak przyjada ukraincy czy ruscy to bedzie wojna na ulicach i stadionie, to samo jak kibole pojada do nich. Dla mnie bez sensu.
Ja patrze pod wzgledem atrakcyjnosci dla kibica, normalnego kibica, dla ktorego wazne jest widowisko sportowe i ewentualna otoczka, a nie to aby pokazac kibicom przyjezdznym kto jest wiekszy kozak.
Tottenham, Roma, Schalke jak najbardziej sportowo, moze Ajax chociaz oni sa w tym sezonie ciut slabsi.
Ale owszem kibolom pasowaloby zeby przyjechaly ruskie czy ukraincy bo by mieli bitke kolejna.
Kibice rzymskiej Romy tez do najgrzeczniejszych nie należą jak również niemcy z Schalke tez nie powiedziane że jak będą w delegacji to nie nabroją jak się piwkiem ochleją a angielskim kibicom najlepiej wychodzi rzucanie plastikowym krzesełkiem na odległość.
Widzę że kolega raczej wychodzi z założenia że na zachodzie sobie poradzili, w ramach przypomnienia ostatni mecz we francji Metz też przerwali czyli jednak nie do końca sobie poradzili ????
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Ja bym chcial zeby trafili na Zenit i zeby Zenit skopal im solidnie dupsko u siebie jakies 5-0 i pokazal im gdzie ich miejsce i utarl nosa Magierze
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tez sobie marzylem United jako ze kibicuje im od dziecka. Znajac zycie dostaniemy ukraincow lub ruskich :p. Przygoda pewnie skonczy sie dosc szybko.
Chciałem się od ciebie dowiedzieć jaki walor bukmacherski na ta wypowiedź ? Otóż dowiedzieliśmy się o twoich marzeniach. ( Jak ja miałem 15 lat marzyłem trochę o czymś innym ???? ). Dalej obawy w stylu, &quot;znając życie&quot; dostaniemy Ukraińców albo ruskich. To nie tylko nie ma waloru bukmacherskiego, ale też jest niczym nie popartą tezą. No chyba, że robiłeś badania na przestrzeni ostatnich lat jak często polskie drużyny losowały sąsiadów zza wschodniej granicy. (W takim jednak wypadku lepiej robić badania jakie liczby padały najczęściej w LOTTO. No i na końcu wreszcie mamy, uff coś co może mieć jakiś walor bukmacherski - teza, że nasza przygoda się szybko skończy. Rozumiem, że bez względu na to czy trafimy na ruskich czy na United. Oczywiście teza niczym nie poparta bo w momencie pisania postu nie było wiadomo na kogo trafimy.
Nie piszę tego, żeby dążyć do jakiegoś spięcia, ale trzeba przypomnieć, że to forum to jest forum bukmacherskie, a dział stricte dotyczy bukmacherki ( &lt;table cellspacing=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; border=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr valign=&quot;bottom&quot;&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td width=&quot;100%&quot;&gt;Forum Bukmacherskie &gt; Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie&gt; Liga Europejska&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;). Tematy luźne, &quot;kibicowskie&quot; też są na forum, ale nie w tym dziale. Myślę, że wszyscy bardziej spodziewają się jakiś analiz sportowych mogących coś pomóc przy betach.
Najłatwiej : Sparta , Genk , APOEL , Osmanlispor
Najtrudniej : Zenit , Szachtar , Schalke , Fenerbahce
Najatrakcyjniej : Tottenham , Ajax , Roma , Fiorentina , Bilbao
Ja sam chciałbym Tottenham. Raz że pewnie zleją LE na rzecz Premiership. Do lutego może się w Premiership wiele wydarzyć a druga sprawa taka że wyjazd byłby dla mnie bliski i okazały liczbowo.
A tu mamy dla porównania post jak najbardziej zasadny. Zwięzły i już rzucający światło na ewentualne bety. Ja oczywiście nie analizuję merytorycznie tego, ale to jest jakiś punkt widzenia typera/kibica który ma sens na tym forum.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Chciałem się od ciebie dowiedzieć jaki walor bukmacherski na ta wypowiedź ?
Dlaczego zacytowałeś tylko jeden post? I czego tak właściwie wymagasz przed losowaniem? Posty mogą być tylko w kwestiach kibicowskich/sportowych i takie też są. Jak możesz wymagać wpisów stricte bukmacherskich, skoro nie znamy par, kursów etc? Poza tym, osoba mająca tyle usuniętych postów (z różnych względów) nie powinna pouczać innych. To zakrawa o hipokryzje.
Tematy luźne, &quot;kibicowskie&quot; też są na forum, ale nie w tym dziale. Myślę, że wszyscy bardziej spodziewają się jakiś analiz sportowych mogących coś pomóc przy betach.
To nie jest temat 1/16 LE, tylko ogólne dyskusje nt. Legii w Lidze Europy. To raz. Dwa, tego czego oczekujesz doczekasz się najsampierw po jutrzejszym wylosowaniu par, a później po wystawieniu na nie ofert. Już nie mówię o tym, że do samych spotkań pozostanie i tak kupa czasu.
Co do losowania, to wiemy, że z grona potencjalnych rywali odpadło Bilbao na rzecz KRC Genk. W kwestii sportowej na pewno cieszy ta informacja, bo Hiszpanie są lepsi.
Dla przypomnienia: losowanie LE od 13:00 na antenach C+ i Eurosportu. Wszystkie pary wrzucimy tutaj.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Chciałem się od ciebie dowiedzieć jaki walor bukmacherski na ta wypowiedź ? Otóż dowiedzieliśmy się o twoich marzeniach. ( Jak ja miałem 15 lat marzyłem trochę o czymś innym ???? ). Dalej obawy w stylu, &quot;znając życie&quot; dostaniemy Ukraińców albo ruskich. To nie tylko nie ma waloru bukmacherskiego, ale też jest niczym nie popartą tezą. No chyba, że robiłeś badania na przestrzeni ostatnich lat jak często polskie drużyny losowały sąsiadów zza wschodniej granicy. (W takim jednak wypadku lepiej robić badania jakie liczby padały najczęściej w LOTTO. No i na końcu wreszcie mamy, uff coś co może mieć jakiś walor bukmacherski - teza, że nasza przygoda się szybko skończy. Rozumiem, że bez względu na to czy trafimy na ruskich czy na United. Oczywiście teza niczym nie poparta bo w momencie pisania postu nie było wiadomo na kogo trafimy.

Nie piszę tego, żeby dążyć do jakiegoś spięcia, ale trzeba przypomnieć, że to forum to jest forum bukmacherskie, a dział stricte dotyczy bukmacherki ( &lt;table cellspacing=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; border=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr valign=&quot;bottom&quot;&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td width=&quot;100%&quot;&gt;Forum Bukmacherskie &gt; Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie&gt; Liga Europejska&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;). Tematy luźne, &quot;kibicowskie&quot; też są na forum, ale nie w tym dziale. Myślę, że wszyscy bardziej spodziewają się jakiś analiz sportowych mogących coś pomóc przy betach.



A tu mamy dla porównania post jak najbardziej zasadny. Zwięzły i już rzucający światło na ewentualne bety. Ja oczywiście nie analizuję merytorycznie tego, ale to jest jakiś punkt widzenia typera/kibica który ma sens na tym forum.
To podaj jakis typ na mecze jeszcze niewylosowane ???? moze Legia nie strzeli gola albo under 1,5 pkt ?? A moze ze Przegra oba mecze ??
Rudo Cu teraz amatorze kwasnych jabłek ????? ????
Oczywiscie pytam czy rudo Ci po wystepach w LM i awansie do LE ???
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Rywali Legii w Lidze Europejskiej można podzielić na cztery KATEGORIE:
BARDZO CIĘŻKO:
(Zależy od podejścia pierwszych 3 zespołów, zaś Szachtar i Zenit to potęgi ze wschodu, do tego mało atrakcyjny wyjazd, zimowa aura, mała medialność spotkania)
Lyon
Tottenham
Roma
Szachtar
Zenit
CIĘŻKO ALE NIE BEZ SZANS:
(Pierwsze dwa zespoły do powalczenia, to poziom Sportingu L., dwa tureckie giganty ciężkie do pokonania, dzicz na trybunach i niezbyt medialne spotkania dla nas - lepiej ich uniknąć. Ajax - czas na rewanż ????
Schalke 04
Fiorentina
Fenerbahce
Besiktas
Ajax
Z RÓWNYMI SZANSAMI:
(Średniak z ligi francuskiej i dwa niezłe zespoły. Belgowie pokazali rok temu w LM że potrafią grać a w tym roku potwierdzili to w LE, niewygodny rywal. Podobnie jak Kopenhaga - dla mnie rywale 50/50)
St. Etienne
KRC Genk
FC Kopenhaga
JAKO LEKKI FAWORYT:
(Uważam że z każdym z tych rywali bylibyśmy faworytem, z całym szacunkiem do czeskiej piłki ale uważam że Legia jest lepsza od Sparty. Osmanlispor - średniak turecki, małe doświadczenie w Europie, Legia potrafi wygrywać z tego typu zespołami z Turcji (Gaziantep, Trabzon). Apoel zaś to papierowy tygrys, dzicz na trybunach i jadą na rankingu z przed paru lat. Taki zlepek piłkarski doświadczonych piłkarzy niechcianych w klubach z Europy (przyklad Astiz z Legii)
Sparta Praga
Osmanlispor
APOEL
 
lampardmarko 0

lampardmarko

Użytkownik
Legia - Ajax , nie jest źle bo mogło być gorzej. Do tego meczu zostało jeszcze dużo czasu i jedno okienko transferowe. Legia powinna wykorzystać to co zebrała z Ligi Mistrzów czyli reputacje i ściągnąć jakiegoś wartościowego gracza który mógłby zagrać w 1/16. Na pewno nie jesteśmy bez szans
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
A ja uwazam ze wylosowali najgorzej z tych potencjalnie najciekawszych druzyn do wylosowania. Ajax to zespol silny, ale bez gwiazd wiekszego formatu. Uwazam ze trudno bedzie wygrac dwumecz. Powalcza w Warszawie, w Amsterdamie pewnie wynik ustali kto awansuje. Dzis mieliby wieksze szanse niz np na wiosne bo niewiadomo jaka forma bedzie obu zespolow a patrzac na ostatnie poczynania to Warszawa sie dobrze spisuje w przeciwienstwie do Ajaxu ktory albo przegrywa albo wygrywa wymeczonymi bramkami. Poki co nie ma co analizowac wiecej, przynajmniej do drugiej polowy stycznia.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Rywal na pewno atrakcyjny pod każdym względem, klub i kibice na pewno nie mogą narzekać.Przy odrobinie szczęścia mogą coś ugrać, poziom LE to jednak trochę mniej wkładu sportowego a LM dała trochę pozytywnego kopniaka.Na takie mecze czeka się latami.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Mam pytanko.Na ile godzin przed meczem w Lidze Europy trzeba podac sklad.Nie chodzi mi o kadre meczowa ale konkretna jedenastke???
 
S 135

seba96

Użytkownik
Co ciekawe jeszcze wczoraj na forbet był zakład czy Legia zakwalifikuje się do kolejnej rundy Tak -1.9 Nie 1.7. Oczywiście zagrałem na brak awansu, bo Ajax chodzi wszędzie po 1.4. Teraz to już zdjęli.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Moim zdaniem - choć ciężko to pisać jako kibic Wisły Kraków - Legia w tym sezonie pokazała, jak mistrz Polski powinien regularnie grać w europejskich pucharach, czyli awans do Ligi Mistrzów i z niej spadek do fazy pucharowej LE, wicemistrz powinien bez problemu awansować do fazy grupowej, a nawet pucharowej LE, trzeci klub może ze zmiennym szczęściem grać w LE (powiedzmy, że awans do fazy grupowej co dwa lata), a czwarty to już nawet nie musi się kwalifikować do fazy grupowej w ogóle. Gdyby udało się taką regularność wypracować, to kluby - bo nie piszę, że to muszą być rok w rok te same 3-4 kluby - miałyby lepszy współczynnik i byłyby w losowaniach eliminacyjnych rozstawione przynajmniej do III rundy, a Polska znalazłaby się w końcu na 15 miejscu dającym dwa kluby w LM, chociaż to też żadne pocieszenie, bo główna z tego korzyść to Mistrz Polski bezpośrednio w LM, bo wicemistrz wtedy grałby w III rundzie eliminacji, a patrząc na zespoły tam rywalizujące w ścieżce niemistrzowskiej - pokroju Manchesteru City, Monaco, czy Borussi Monchengladbach, to ciężko byłoby myśleć o awansie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom