>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka 2015-2016

Status
Zamknięty.
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Dysk kobiet.
Wygra Denia Caballero @3.75 STS✅✅✅ Pierwszy rzut i po zawodach gratulacje!!!
A jednak Kubanka dała radę, Perković zepsuła 1 rzut i potem było nerwowo, dopiero, ostatni jakoś wyglądał. Przy okazji słyszeli co Fajdek odwalił?:grin:

http://www.independent.co.uk/sport/general/athletics/pawel-fajdek-polish-champion-pays-taxi-fare-with-world-athletics-championship-hammer-gold-medal-after-getting-hammered-in-beijing-10470653.html

Na 3 w nocy sensowny jest typ z kwalifikacji młotem pań a mianowicie:

J. Fiodorow zakwalifikuje się do finału: TAK @1.62 STS⛔ 14 miejsce, nie udało się.
Polka w tym roku słabo bo tylko 72.67, gdzie w zeszłym 74.39. Startuje w grupie B są tam mocne rywalki np. Betty Heidler, ale są też kompletne amatorki. Które nie zbliżyły się do 72 m. Może spokojnie poprawić rekord z tego roku. O ile w finale nie będzie miała szans to z przebrnięciem kwalifikacji nie powinna mieć problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Co mi się rzuciło już w oczy na jutro z STS i trzeba zagrać:

Tyczka kobiet: wszystkie finalistki uzyskają przynajmniej 4.50: NIE @ 1,60 STS✅

Lokata, drugi raz ten sam błąd po dzisiejszym skoku w dal. 4,55 wysokością, która dała awans, więc wysoko nie trzeba było skakać. W finale aż 14 zawodniczek, wśród nich między innymi takie przypadki jak Nikkanen, Bradshaw, czy Meijer, które mają rekord życiowy na poziomie 4,60 lub nieco powyżej. Jestem pewien, że niejedna wyrąbie sie na 4,45 a wspomniane trzy kandydatki dają ku temu duże prawdopodobieństwo. Poziom tyczki kobiet jest obecnie bardzo niski a przy takiej liczbie zawodniczek któraś musi zawalić. Na imprezach rangi mistrzowskiej (Europy lub Świata) od 2010 roku zawsze taka się znajdowała i to nawet przy liczbie 9, czy 10 zawodniczek w finale. Poziom w dół, więcej przeciętnych tyczkarek, większa szansa na wejście zakładu.

Tyczka K: Kyriakopolou top3 @ 1,40 Marathonbet✅

O poziomie tyczki kobiet już pisałem, Greczynka to jedna z nielicznych prezentująca się całkiem przyzwoicie. Regularne skoki w okolice 4,70 i wyżej, bezproblemowo w kwalifikacjach. Jeżeli nie zawali konkursu tak jak HME i osiagnie 4,70 to medal powinien być. Bo właściwie jedynymi rywalkami są jeszcze Silva, Suhr i Murer, na upartego można dodać Sidorovą, ale u Rosjanki forma w sierpniu wyraźnie spadła, na dodatek ledwo awansowała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
400 m kobiet: Christine Ohuruogu wygra @12,0 Betano 1/10⛔8msc

Chciałem zagrać mocniej jej medal,ale 1,35 w Oni to trochę mało.Więc lekko gram win.Zawodniczka bardzo utytułowana,mistrzyni i vice mistrzyni olimpijska oraz dwukrotna mistrzyni świata.Zawodniczka,która ewidentnie potrafi zbudować najlepszą formę na imprezę sezonu.W ostatnich 10 latach tylko 4 razy schodziła poniżej 50 sekund.Gdzie? No właśnie w tych finałach gdzie wygrywała 3 złota i srebro.2014 rok sobie odpuściła,w tym roku zmiana trenera i kontuzja.Do Pekinu przyjechała z czasem bliskim 51 sekund,ale już urwała 0,66 sekundy.Wielką faworytką jest tu Felix oczywiście,jednak według mnie warto zaryzykować troszkę budżetu na win Brytyjki.

Christine Ohuruogu podium finish@1,62 Marathonbet 6/10⛔8msc
 
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
400 m M Merritt L. w TOP 3 @ 2.25 STS ✅

Biega solidnie w Pekinie, do finału wszedł nie zaginając się, widać, że może wycisnąć więcej. Powinien być szybszy od Makwali, który wg mnie więcej wysiłku wkładał w eliminacje i półfinał i biegł niemal na maxa. Dwa lata temu w Moskwie Merritt też nie był faworytem a zdeklasował rywali wracając po kontuzji. Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby miał wrócić bez medalu, to naprawdę klasowy lekkoatleta i wie jak rozgrywać takie imprezy.

400 m ppł K Hejnova Z. wygra @ 1.25 STS ✅

Widać, że jest mocna i ustabilizowana. Dodatkowo bardzo dobra technika dzięki czemu nie powinna się potknąć o płotek. Raczej pewna kandydatka do zwycięstwa.

200 m K Schippers D. wygra @ 1.45 STS ✅

Wielka forma, regularność, na 200 m jeszcze mocniejsza niż na 100. Może wykręcić naprawdę dobry wynik i wygrać ze sporą przewagą.

200 m M Bolt U. wygra @ 1.50 STS ✅

Wygrał na 100 to i na 200 powinien sobie poradzić, druga setka w jego wykonaniu jest mocniejsza niż pierwsza na tym dystansie. Jak kolos się rozbuja to powinien złapać Gatlina, wygrana na 100 dodatkowo go podbuwała psychicznie i zdjęła pewną presję.

200 m M Jobodwana - Guliyev 1 @ 1.2 Fortuna ✅

Jobodwana pobiegł z rezerwą pilnując Bolta i oglądając się na boki. Widać, że może zejść poniżej 20 sekund. Guliyev biegł na maxa swój półfinał i nie bez problemów udało mu się wejść do finału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
200m kobiet.
A. Kiełbasińska zakwalifikuje się do półfinału? @ NIE 1.50 STS⛔ I przybiegła 4 tak jak mówiłem, ale jak na złość musiała być lucky loser.
Polka biegnie w biegu 7 z takimi zawodniczkami jak: Dina Asher-Smith, Ivet Lalova, Sherone Simpson. Wszystkie 3 zawodniczki w tym roku biegają szybciej niż Polka. Do półfinału kwalifikują się 3 najlepsze i 3 z najlepszym czasem. Moim zdaniem Polska przybiegnie 4, i nie będzie miała jednego z lepszych czasów.

I można też strzelić sobie AKO z 3 zdarzeń: @1.50✅
McGrone C. - pozostałe w 1 biegu/ 1 @1.15✅
Candy drugi czas w tym roku na świecie, w sowim biegu nie ma żadnej która może jej zagrozić.
Thompson E. - pozostałe w 4 biegu/ 1 @1.18✅
Podobnie co powyżej, Jamajka 4 czas w tym roku, zbytnio nie ma kto jej zagrozić.
Schippers D. - pozostałe w 6 biegu/ 1 @1.10✅
Holenderka 3 czas w tym roku, ma już medal na 100m, wyborna forma na luzie powinna pyknąć rywalki.

Wiadomo kwale i będą biegać na luzie, ale to są zbyt duże faworytki, aby nie wygrać tych biegów.

I idąc też tropem postów enrico. Proponuje (łącząc z tym u góry mamy AKO 2.09):

400m płotki panie.

Wszystkie medalistki uzyskają w finale wynik lepszy od 53.75? NIE @ 1.27 STS✅ 53.50, 53.94, 54.02
Krótko i na temat w tym roku tylko jedna zawodniczka przekroczyła tę barierę a była nią Shamier Little. Nie da rady, aby wszystkie 3 pobiegły tak szybko.

Wzwyż panie.
Kwale: Chicherova A. - Vlasic B./ 1 @1.35 STS Obie 1 rozliczyli po kursie 1.00
Tutaj nie ma co kombinować Rosjanka ma wyborną formę a w tym roku skakała już 2.03, a Chorwatka nie ma się co oszukiwać jest co raz starsza i to nie ta sama Blanka co kiedyś. Automatycznie też już pograłem: Zawody wygra: Anna Chicherova @ 1.80 STS.⛔ 3... Rosjanka, jak nie zrobi głupstw to rywalki pyknie na luzie. Przewaga w tym roku jest z byt duża.

Oszczep panowie.

Po głowie jeszcze chodzi mi typ z oszczepu, bo kurcze jest sobie taki zawodnik jak Julius Yego, który w tym roku rzucił sobie 91.39! W kwalach 3 miejsce. Oczywiście rywale są solidni bo Vítězslav Veselý i Tero Pitkämäki to solidna pólka, ale Kenijczyk jak się zepnie to jest w stanie ty wygrać. Ja zaryzykuje i spróbuję. Wygra: Yego J. (KEN) @4.50 STS✅✅✅ 92.72m Kozak!, dla ludzi nie lubiących ryzyka proponuje coś sensownego czyli: Yego J. (KEN) 1-3 @1.75,✅ Pitkamaeki T. (FIN) 1-3 @1.50✅, Vesely V. (CZE) 1-3 @1.45⛔. Bo tutaj będzie ciężko o niespodziankę a medale powinni podzielić między sobą ci 3 zawodnicy.
 
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
IAAF World Championships 2015 - Men&#39;s 400 m (15:25)
Isaac Makwala (BOT) - Yousef Ahmed Masrahi (KSA)
Typ: Isaac Makwala (BOT) @ 1.591 ✅ 5-8
pinnacle

Trudno nie doceniać w finale lidera światowych list (43.72), zwłaszcza, że ten świetny wynik sprzed paru tygodni Makwala potwierdził również dobrą formą już w Pekinie. W eliminacjach 44.19, w półfinale 44.11 i są duże widoki na poniżej 44s w finale, bo nie wyglądało, żeby się jakoś specjalnie zaginał. Masrahi wyskoczył jak filip z konopi bijąc w eliminacjach rekord Azji (43.93), ale to już raczej jego sufit i o drugi podobny wynik będzie ciężko. W półfinale już wrócił na swoje miejsce (44.40), czyli daleko za Botswańczykiem (0.29s), który wygrał ten bieg. W finale powinno być podobnie i to Saudyjczyk będzie oglądał plecy rywala. Zresztą w finałowej stawce Makwala jest faworytem do podium, a jeśli się zakręci koło życiówki, to kto wie? Może nawet pogodzić Jamesa z Van Niekerkiem, albo chociaż wcisnąć się między nich. Dlatego podium po dobrym kursie też wydaje się dobrym betem.

Men&#39;s 400 metres. Podium Finish
Typ: Makwala, Isaac – Yes @ 2.08 ⛔
Marathon
 
G 965

gugu

Użytkownik
200m
STS
Zwycięzca uzyska czas lepszy niż 19.75 - TAK @1.8
wg mnie - ogromne value i polecam zagrać, tym bardziej, że kurs leci. Gatlin w półfinale 12 setnych więcej na spokojnym biegu i zwalnianiu pod koniec, w tym sezonie biegał już 0,2 szybciej. Bolta przedstawiać nie trzeba, w tym sezonie może nie w największej formie, ale poniżej 19.75 też jest w stanie zejść. bieg powinien być wyrównany, a jak obaj będą równo biegli do końca, możemy mieć świetny wynik, w granicach 19.50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lugano 21

lugano

Użytkownik
Gatlin mógł wygrać z Boltem na 100. Nie zrobił tego, więc tym bardziej nie wygra na 200. Bolt + Schippers dubelek na dziś, który powinien spokojnie wejść. Kursy całkiem, całkiem.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Gatlin mógł wygrać z Boltem na 100. Nie zrobił tego, więc tym bardziej nie wygra na 200. Bolt + Schippers dubelek na dziś, który powinien spokojnie wejść. Kursy całkiem, całkiem.
Dokładnie 100% racji, dzisiaj Bolt wygra nie ma innej opcji.

400m kobiety

Wszystkie medalistki uzyskają wynik poniżej 50.00? TAK @1.85 STS 49.26, 49.67, 49.99
W tym roku już nie jeden raz była bita bariera 50 sekund, w kwalifikacjach jedna pobiła a dwie za nią miały odpowiednio 50:03, 50:12. W finale walka będzie o medale to i czas powinien być lepszy. Na moje całkiem realne że wszystkie 3 zejdą poniżej 50 sek.

McPherson S.A. - Francis/ 1 @1.25 STS✅ 5-7

Obie w kwalifikacji pobiły rekord w tym roku. Jamajka 50.32, Amerykanka 50.50. Dwa razy biegły w tym samym biegu w kwalach i dwa razy Jamajką górą, w finale będzie podobnie.

Chód 20 km kobiety.
Wygra: Liu Hong @ 2.50 STS.✅
Chinka w tym roku, pobiła rekord świata, nie ma złota MŚ, jej jedyną rywalką tak naprawdę jest Xiuzhi LU. Obie są wstanie to wygrać, dlatego ja gram na tę z wyższym kursem.
A. Dygacz zajmie miejsce od 1 do 10? NIE @1.25 STS ✅38 pozycja.
Polka na światowych listach w tym roku dopiero 36, jutro są Chinki, Włoszki, Czeszka. Nie ma Rosjanek, ale to nie powinno być problem bo i tak znajdzie się 10 zawodniczek lepszych od Polki.

Dziesięciobój mężczyzn.
Wygra: Eaton A. (USA) @ 1.20 STS✅
Ashton Eaton to rekordzista świata, nie ma on sobie równych, więcej nie ma co pisać. od 2012 wszystkie najważniejsze imprezy sportowe kończy ze złotem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Unibet
Jobodwana v Hughes 1 @1,55 ✅
Felix v Miller 1 @1,40 ✅
Jobodwana w półfinale luźniutko życiówka - 20,01. Tuż za Boltem. Widać, że ma jeszcze rezerwy. Hughes 20,14, wygrał 1 bieg półfinałowy, ale mam wrażenie, że pobiegł na maksa. PB Brytyjczyka 20,05.
Felix faworytka, w półfinale 49,89 i najlepszy rezultat w sezonie. Miller 50,12. Allyson jest faworytką, bez dwóch zdań. Świetna sprinterka, tutaj odpuściła 100m i 200m, skupia się na tym dystansie i spokojnie powinna być przed Shaunae. Odpuszczam win, wolę h2h po nieco niższym kursie. Ohuruogu i Jackson stać na niespodziankę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
lugano 21

lugano

Użytkownik
Pytanie do specjalistów. Zostały mi na tasiemce zagranej przed MŚ trzy typy:
David Oliver wygra na 110 metrów przez płotki
Genzebe Dibaba wygra 5000 metrów
Anna Chicerova wygra skok wzwyż

Jak obecnie widzicie szanse na wejście tych trzech typów? Nie jestem wielkim specjalistą, lekkoatletów kojarzę bardziej po nazwiskach i aktualnej formie, więc chętnie wysłucham fachowców. Które najmniej pewne, które najbardziej? Zamykać kupon czy czekać?
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Pytanie do specjalistów. Zostały mi na tasiemce zagranej przed MŚ trzy typy:

David Oliver wygra na 110 metrów przez płotki
Genzebe Dibaba wygra 5000 metrów
Anna Chicerova wygra skok wzwyż


Jak obecnie widzicie szanse na wejście tych trzech typów? Nie jestem wielkim specjalistą, lekkoatletów kojarzę bardziej po nazwiskach i aktualnej formie, więc chętnie wysłucham fachowców. Które najmniej pewne, które najbardziej? Zamykać kupon czy czekać?
Długie dystansy średnio ogarniam, ale dziś Oliver nie pobiegł za pewnie. Merritt za to fajnie i Shubenkov jest groźny a jeszcze Martinot-Lagarde choć on dziś słabiutko. Chicherova powinna wygrać, zdecydowana faworytka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Skok w dal kobiet: Spanović top3 @ 1,50 STS✅

Wygrane kwalifikacje z wynikiem 6,91, który w mojej opinii swobodnie powinien dac medal. Na dodatek zrobiona życiówka, Spanović bardzo regularna w sezonie skacząca co najmniej 6,70, ale ostatnie tygodnie to wyraźna zwyżka formy i oprócz wygranych eliminacji 6,87 i triumf na Dianentowej lidze w Monaco. Od 2013 roku Serbka przywozi z każdej imprezy miostrzowskiej jakiś medal, myślę że w tym roku nie powinno się to zmienić. O medale jeszcze Ugen, Nettey i Bartoletta, jakoś nie widzę Proctor w obecnej formie na podium.

200 metrów K: Asher Smith top3 @ 1,50 STS⛔

Nie można nie postawić tego zakładu przy tak znakomitych wynikach Asher-Smith w eliminacjach. 22.22 i 22.12, życiówka i z dużym prawdopodobieństwem jeszcze szybszy bieg w finale. Wyraźnie jest w gazie i powalczy o podium ze Schippers i Thompson.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Skok w dal kobiet.
Wszystkie medalistki uzyskają przynajmniej 6.85? TAK @1.70 STS✅ 7.01, 7.07, 7,14
Ta linia była w tym roku przekraczana przez wiele zawodniczek, w kwalach dwie ją pobiła jednaj zabrakło centymetra. Tak jak psiał enrico Španović, Bartoletta, Nettey. Są to solidne zawodniczki i takie długości powinny pyknąć bez problemu.

Oszczep pań.
M. Andrejczyk zakwalifikuje się do finału? NIE @1.12 STS✅ 28
Kurs mały, ale do podbicia w sam raz. Co tu dużo pisać Polka w tym roku 62.11, a to jest za mało, aby przebrnąć kwalifikacje. Tym bardziej że w jej grupie jest wiele solidnych zawodniczek. Między innymi Kimberley Mickle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
200 metrów K: Asher Smith top3 @ 1,50 STS Nie można nie postawić tego zakładu przy tak znakomitych wynikach Asher-Smith w eliminacjach. 22.22 i 22.12, życiówka i z dużym prawdopodobieństwem jeszcze szybszy bieg w finale. Wyraźnie jest w gazie i powalczy o podium ze Schippers i Thompson.
U ruskich h2h z McGrone 1.48 jest lepszą opcją, bo 1.50, gdy 2msca są raczej poza zasięgiem reszty jest przeciętne...
Poniżej 21.90 @ 1.75✅ jak najbardziej do zrobienia, co można zobaczyć po przebiegu półfinałów.
Wszystkie medalistki w dal powyżej 6.85 @ 1.50✅ wydaje się pewniutkie.
a poza tym też macie takie dziadowskie limity w STS na LA ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom