>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka 2017

Status
Zamknięty.
S 277

stepinski

Użytkownik
Moim zdaniem STS i tak super ogarnia lekką. Przykłady podał Maite gdzie na zagranicznych bukach można by robić super pieniądze stawiając na naszych. Ja zawsze czekam na forbeta bo oni mają gorszych speców. Raz mi się ich udało złapać na Kszczocie. Było czy awansuje z pierwszej rundy do półfinałów i wystawili kurs 2,00 ze tak. Zdążyłem pograć zanim się ogarneli. Na stsie kurs był 1,35 ;p Nie napisałem tego na forum bo zaraz sie ogarneli z kursem i myslalem ze zwrot zrobią ale na szczęście nie. Innym razem dali ilu zawodników w eliminacjach skoczy powyżej 4,70. No to dałem że ponad 12 zawodników. Oni skaczą ale 5,70. No ale niestety tym razem przysłali maila że zwrot ????
Uwaga chyba pewniak:
młot 3 polskie zawodniczki w 8? tak forbet 1,65 ✅✅✅

Hmm jedno jest dzisiaj pewne. Albo przez ten młot zostaniemy dzisiaj milionerami albo pójdziemy z torbami. Ja już kończe wrzucanie pieniędzy na młot. Ale w bukmacherce chodzi chyba o to aby analizować i grać a że to sport to wszystko się może zdarzyć
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
akurat w rzutach, pchnięciach bardzo istotne jest to, że nie wszyscy są w stanie jakiś tam fajny rzut z sezonu oddać później na imprezie rangi mistrzowskiej.
ten sezon w młocie kobiet, dzięki temu też, że jest ten sport w końcu &quot;czysty&quot; wygląda tak a nie inaczej, Anita ma taką przewagę, że jeden udany rzut w 3 pierwszych próbach i sprawa złota rozstrzygnięta, totalna dominacja, reszta to na ten moment to gdzieś jak licze 6,5 metra różnicy.
o medale na pewno powinny walczyć pozostałe dwie Polki, obie są teraz w gazie, widać, że forma jest, nieco wyższe są notowania Kopron, ale ja bym się nie zdziwił, jakby całe pudło nawet było nasze.
pozostałe rywalki to na pewno Wang, którą stać na wiele, ale i jest sporą niewiadomą i to jest dla mnie ta trójka, która powinna walczyć o miejsca 2-4, na poziomie 65-66 metrów. wiadomo może być jakaś niespodzianka i ktoś z pozostałej ósemki też może w tą granicę się wbić z jednym super rzutem, ale to mimo wszystko między polkami a chinką się rozstrzygną pozostałe medale.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
To ja też coś naskrobię ????
Kursy z Fortuny

Kopron - Price 1 1.3 młot
Fiodorow - Safrankova 1 1.25 młot
Rojas - Rypakova 1 1.23 trójskok
Ibarguen - Williams 1 1.1 trójskok
McLeod v 1.48, 1-2 1.22 płotki
McLeod - Merritt 1 1.33
McLeod - Shubenkov 1 1.14
Darrien 1-5 1.45 płotki

Hassan 1-2, 1-3 kolejno po 1.55 i 1.2 1500m
Hassan - Dibaba 1 1.15
Kipyegon - Cichocka 1 1.1

Bardzo dużo już zostało powiedziane, więc po krótce o wszystkim, żeby nie podawać suchych typów ???? Kopron fajna forma, wyniki w Polsce dobre, w 1 rzucie prawie 75m w kwalach, Price w 2 rzucie 72.78, w tym roku 74.40 ale u siebie,
Para Fiodorow - Safrankova to dla mnie jakaś abstrakcja, nie ma co opisywać ????
Rojas i Ibarguen stoczą walkę o zwycięstwo, w tym roku zdominowały top listy, obie pod wiatr w swoich skokach w kwalach, Ibarguen nawet -1,5 s i w swoim 1 skoku już zapewnione miejsce w finale,
Jedyne co może przeszkodzić McLeod&#39;owi w zwycięstwie to to, że wywróci się na płotku, dominator, jego wyniki robią wrażenie, łatwo wygrał swój bieg półfinałowy, do wyboru 4 opcje napisałem dla bardziej i mniej odważnych, do tego Darrien 1-5, myślę, że spokojnie z tą formą będzie w top 5 a nawet znajdzie się na podium ???? ,
Na koniec 1500m Pań, Hassan potwierdza formę z całego sezonu, tak jak napisał @Bejrut, oby wygrała z Semenya, do tego dorzucam Kipyegon z naszą Andżeliką ????
edit: nie spodziewałem się, że Hassan tak osłabnie, chyba zapłaciła za zbyt szybkie przejście do przodu, potem nie wytrzymała tempa Kipyegon i dała się jeszcze wyprzedzić 3 innym rywalkom :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Panowie nie wypada się nie zgodzić co do typów na nasze panie w rzucie młotem - fajnie wszystko opisaliście i sam też pogram.
Zastanawiam się jaki bet jest pewniejszy - Włodarczyk wygra z przewagą min. 5 metrów czy rzuci min. 81.50? Teoretycznie jak walnie 81.25 np. to wtedy druga musiałaby rzucić 76.24 - stać na to z pewnością Kopron, Wang, może Fiodorow, jest jeszcze Skydan. Z drugiej strony Polka może w pierwszej próbie odpalić 81.68 np. i wtedy bet już na plus, a 77 metrów w wykonaniu Kopron czy Chinki nie byłoby dużą niespodzianką.
Rojas - Rypakova 1 @1,25 ✅, Semenya - Muir 1 @1,20 ✅, Fiodorow - Tavernier 1 @1,25 ✅ AKO: @1,87 ✅ mocniej
Ja spróbuję Muir v Dibaba 2 @2,05 ⛔ STS
Dibaba pobiegła w półfinale słabiutko, przede wszystkim taktycznie. Taki bieg się już nie powtórzy, jest ona na tyle mocną zawodniczką, że z pewnością wyciągnie wnioski. W tym sezonie zeszła zdecydowanie poniżej 4:00, Muir nie zdołała złamać tej granicy. Przypomnę tylko, że w biegu eliminacyjnym Etiopka miała najlepszy czas podczas wszystkich biegów w Londynie - 4:02.67. Potencjał ma ogromny, widzę tutaj value.
Rojas - Rypakova 1 @1,25 ✅ / Rojas - Ibarguen 1 @1,70 ✅
Rojas dla mnie faworytka numer jeden, skacze ona na niesamowitym luzie, wszystko wygląda naturalnie. W eliminacjach skakała pod wiatr a i tak uzyskała bardzo dobry wynik - 14.52. W tym sezonie 14.96, Ibarguen 14.86, Rypakova 14.64. W kwalifikacyjnym skoku Kazaszka miała 14.57, jednak skakała z wiatrem. Potencjał Wenezuelka ma ogromny, typuję ją jako złotą medalistkę, aczkolwiek wolę pograć parę h2h.
A jak ktoś w 1xbet gra to spore value:
Kopron - Hitchon 1 @1,52 ✅
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Panowie nie wypada się nie zgodzić co do typów na nasze panie w rzucie młotem - fajnie wszystko opisaliście i sam też pogram.

Zastanawiam się jaki bet jest pewniejszy - Włodarczyk wygra z przewagą min. 5 metrów czy rzuci min. 81.50? Teoretycznie jak walnie 81.25 np. to wtedy druga musiałaby rzucić 76.24 - stać na to z pewnością Kopron, Wang, może Fiodorow, jest jeszcze Skydan. Z drugiej strony Polka może w pierwszej próbie odpalić 81.68 np. i wtedy bet już na plus, a 77 metrów w wykonaniu Kopron czy Chinki nie byłoby dużą niespodzianką.

Rojas - Rypakova 1 @1,25, Semenya - Muir 1 @1,20, Fiodorow - Tavernier 1 @1,25 AKO: @1,87 mocniej
Ja spróbuję Muir v Dibaba 2 @2,05 STS

Dibaba pobiegła w półfinale słabiutko, przede wszystkim taktycznie. Taki bieg się już nie powtórzy, jest ona na tyle mocną zawodniczką, że z pewnością wyciągnie wnioski. W tym sezonie zeszła zdecydowanie poniżej 4:00, Muir nie zdołała złamać tej granicy. Przypomnę tylko, że w biegu eliminacyjnym Etiopka miała najlepszy czas podczas wszystkich biegów w Londynie - 4:02.67. Potencjał ma ogromny, widzę tutaj value.

Rojas - Rypakova 1 @1,25 / Rojas - Ibarguen 1 @1,70

Rojas dla mnie faworytka numer jeden, skacze ona na niesamowitym luzie, wszystko wygląda naturalnie. W eliminacjach skakała pod wiatr a i tak uzyskała bardzo dobry wynik - 14.52. W tym sezonie 14.96, Ibarguen 14.86, Rypakova 14.64. W kwalifikacyjnym skoku Kazaszka miała 14.57, jednak skakała z wiatrem. Potencjał Wenezuelka ma ogromny, typuję ją jako złotą medalistkę, aczkolwiek wolę pograć parę h2h.

A jak ktoś w 1xbet gra to spore value:

Kopron - Hitchon 1 @1,52
Bardzo fajne typy, para Kopron - Hitchon 1 mega value tylko jedno mi się nie podoba - Fiodorow, że wygra z Tavernier po takim kursie, 1.25 to trochę za mało jak dla mnie ????
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
A co sądzicie o typach na Włodarczyk, wybrane odległości w STS?
Włodarczyk uzyska w 3. serii 81 m po @1,80
Włodarczyk uzyska w 1. serii 77 m @1,70 tak, @1,90 nie
Włodarczyk uzyska w 6. serii 74 m po @1,80
Wiadomo, że 6. seria to już luźno, więc tym bardziej kula może polecieć, a 74 m to ona z miejsca bez kręcenia może rzucić ???? Byle bez spalonego
Ja spróbuję Włodarczyk uzyska 74 m w 6. serii @1,80 ⛔ STS
 
S 277

stepinski

Użytkownik
A co sądzicie o typach na Włodarczyk, wybrane odległości w STS?
Włodarczyk uzyska w 3. serii 81 m po @1,80
Włodarczyk uzyska w 1. serii 77 m @1,70 tak, @1,90 nie
Włodarczyk uzyska w 6. serii 74 m po @1,80
Wiadomo, że 6. seria to już luźno, więc tym bardziej kula może polecieć, a 74 m to ona z miejsca bez kręcenia może rzucić ???? Byle bez spalonego
Ja spróbuję Włodarczyk uzyska 74 m w 6. serii @1,80 STS
Moim zdaniem ta ostatnia opcja jest najlepsza. Anita wiadomo że z każdym rzutem się rozkręca. Ona w odróżnieniu od Fajdka pierwsze rzuty daje na zaliczenie. Przynajmniej ja tak odbieram jej starty. Trochę loteria granie tych wydarzeń. Ale jak już grać to też bym wziął to z ostatnią serią. Tam powinno byc w okolicach 80m a nie 74m. Nawet jak rekord świata padnie to myślę że nakręcona Anita zechce jeszcze dołożyć.
PS Chociaż wiem gdzie może być haczyk. Czasem po WR zawodnik wchodzi tylko do koła na ost próbe i pokazowo zakreca sie i rzuca 10m na wiwat dla publiczności. Jednak nie grałbym tego
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
M. Kopron uzyska przynajmniej 74.75m @ 1.60 STS ✅✅✅✅

Nie Trzeba chyba za dużo się rozpisywać stawiam że pewna szansa na medal być może na srebro nawet kwalifikacje pokazały że 75 metrów powinna uzyskać lekko bez większych problemów, ponadto w wywiadzie powiedziała że stać ją na rzuty około 77 metrów więc raczej pewniak i to po bardzo fajnym kursie jak najbardziej godne Polecenia

Kopron TOP3 @ 1,80 STS ✅✅✅✅

wyżej uzasadniłem ????
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Dobek nie awansuje do finału @1,30 ✅ STS
Dla mnie raczej pewka. W eliminacjach 49.42. Dobek pobiegnie w pierwszym półfinale, ma 7 najlepszy wynik w sezonie spośród swoich przeciwników. Clement i Warholm faworyci do bezpośredniego awansu, do tego wejdzie dwóch z czasem, ale i o to będzie bardzo trudno naszemu biegaczowi. Santos i Mowatt mocni, w tym sezonie poniżej 48 sekund. Nie przewiduję awansu, oczywiście trzymamy kciuki za każdego naszego zawodnika, ale obiektywnie Polak do finału raczej nie awansuje.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Rzut młotem kobiet
Hanna Malyshik - Sophie Hitchon 1,85 Unibet ⛔ 10-7
W eliminacjach obie po jednym rzucie - Hitchon 73,05, Malyshik 72,79. Dla Hitchon to dopiero trzeci wynik w tym roku powyżej 73 metrów. SB to 73,97 z maja. Malyshik w ostatnich dwóch miesiącach regularnie przekracza 74 metrów, co rywalce w tym roku się jeszcze nie udało. Białorusinka ma jeszcze spore rezerwy w porównaniu z eliminacyjnym rzutem - co do Brytyjki mam wątpliwości.
1500 metrów kobiet
Sifan Hassan - Caster Semenya 1,55 Unibet ⛔ 5-3
Ktoś tu się chyba pomylił. Hassan to liderka list światowych, co więcej jej wyniki zajmują całe podium. W tym roku jako jedyna zeszła poniżej 3:57. W eliminacjach bez problemów wygrała swój bieg kontrolując rywalki. Semenya życiówkę na tym dystansie ma na poziomie 4:01:99 (gorszy niż Angelika Cichocka). Koronny dystans reprezentanta RPA to 800 metrów i tam będzie walczyć z Jóźwik. Tutaj tylko rozgrzewka przed najważniejszym startem. O medal może powalczy, Hassan natomiast interesuje tylko złoto.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Stać ją spokojnie na medal, w tym roku szybciej od niej biegała tylko Hassan.
I Kipyegon.
Życiówka słabsza, już raz przegrała z Dibabą w biegu eliminacyjnym tutaj w Londynie i dzisiaj będzie tak samo.
Życiówka Dibaby to rekord świata z 2015 roku i nigdy się do takiego wyniku nie zbliżyła.
W eliminacjach zajęły kolejno 1. i 2. miejsce, a wchodziło 6 do półfinału. Żadnego wyścigu w czołówce nie było o miejsca. Do tego w półfinale Semenya była wyżej.
Typu nie neguje ale argumenty od czapy i łatwo je zbić. Jak już pisać coś to konkretnie, a nie takie typowo pod typ.
1500 metrów kobiet
Laura Muir - Genzebe Dibaba 1,60 STS ✅ 4-12
Dibaba tu nie wygląda najlepiej. O ile w eliminacjach ciągnęła swoim tempem to nie było problemu i wygrała bieg. W półfinale, kiedy pojawiło się mocniejsze tempo to już zaczęła odpływać do tyłu. Załapała się dopiero z czasem do finału. Dziś tempo powinno być jeszcze mocniejsze, bo będzie Hassan, która wtedy biegła w drugim półfinale. Muir w półfinale biegła razem z rekordzistką świata i tam trzymała krok Kipyegon. Brytyjka ma dobry finisz i nie powinna zostać. W tym roku blisko zejścia poniżej 4 minut i myślę, że dziś uda jej się to zrobić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
1500 metrów kobiet
Laura Muir - Genzebe Dibaba 1,60 STS
Dibaba tu nie wygląda najlepiej. O ile w eliminacjach ciągnęła swoim tempem to nie było problemu i wygrała bieg. W półfinale, kiedy pojawiło się mocniejsze tempo to już zaczęła odpływać do tyłu. Załapała się dopiero z czasem do finału. Dziś tempo powinno być jeszcze mocniejsze, bo będzie Hassan, która wtedy biegła w drugim półfinale. Muir w półfinale biegła razem z rekordzistką świata i tam trzymała krok Kipyegon. Brytyjka ma dobry finisz i nie powinna zostać. W tym roku blisko zejścia poniżej 4 minut i myślę, że dziś uda jej się to zrobić.
za to Twoja analiza z czapy nie jest ;) brawo Panie moderatorze ;) obiektywizm przede wszystkim. analiza tylko i wyłącznie pod typ ;)
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Dobek nie awansuje do finału @1,30 STS
Dla mnie raczej pewka. W eliminacjach 49.42. Dobek pobiegnie w pierwszym półfinale, ma 7 najlepszy wynik w sezonie spośród swoich przeciwników. Clement i Warholm faworyci do bezpośredniego awansu, do tego wejdzie dwóch z czasem, ale i o to będzie bardzo trudno naszemu biegaczowi. Santos i Mowatt mocni, w tym sezonie poniżej 48 sekund. Nie przewiduję awansu, oczywiście trzymamy kciuki za każdego naszego zawodnika, ale obiektywnie Polak do finału raczej nie awansuje.
oczywiście bardziej realne jest, że nie awansuje, ale uważam, że to nie jest wszystko aż tak oczywiste.
pzoiom tego biegu nie powinien być jakiś super zajebisty i wydaje się że Dobek najlepsze na co go stać pokaże właśnie teraz i według mnie będzie na granicy tego finału, jak nie awansuje, to mało mu zabraknie.
niestety Włodarczyk z kontuzją, wszystkie bety z nią w plecy ????
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Jeszcze trzy typy na wieczór, jeden z zakładów specjalnych do gry, o ile się nie rozpada, ale z prognoz się nie zanosi ????
STS

110m pł. M zakł. specjalne - zwycięzca uzyska wynik lepszy od 13.05 - TAK 1.8

W półfinale McLeod 13.10, w tym roku, 4 razy schodził poniżej 13.05, z czego 3 razy poniżej &#39;magicznych&#39; 13 sekund, myślę, że w finale pokaże klasę i zejdzie nawet poniżej 13s ????
Fortuna
Ortega - Darien 2 1.84 110m p. pł.
W biegu półfinałowym biegli razem, Darien był 2., przegrał tylko z McLeodem, Ortega 4. dostał się jako ten ostatni z czasem, w tym roku też Darien lepsze wyniki od Ortegi, fajny kurs na to zdarzenie, a po prostu mam też jakieś wrażenie, że Francuz będzie w top 3, jeszcze sobie raz oglądnąłem ten półfinał i jeszcze bardziej mnie przekonuje to, że Darien będzie wyżej ????
Dorzucam jeszcze Shubenkov - Baji 1 1.6 mega kurs z STS, że ja wcześniej tego nie zauważyłem - Baji najlepszy wynik ma u siebie Székesfehérvár, był 4. gdzie Shubenkov był 2. i wygrał z nim o 0.14, Shubenkov w półfinale 3. w tym biegu z McLeodem, do tego lepsze wyniki w tym roku ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Lekkoatletyka - 400 metrów
Isaac Makwala - Baboloki Thebe 4,15 STS ▶zwrot
Makwala wielki faworyt ale złapały go problemy zdrowotne, o czym dziś od rana piszą gazety. W jednym z hoteli pojawiły się problemy żołądkowe. Wczoraj nie startował w eliminacjach na 200, choć miał takie plany. Nie wiadomo czy wystartuje ale przy takim fakcie ciężko nie zagrać przeciwko niemu. Najwyżej będzie zwrot, a jeśli stanie na bieżni to ciężko będzie o dobry wynik. Jeśli już mu przeszło to taka dolegliwość potrafi sporo sił odebrać. Thebe tu biega dobrze i nie jest zbytnio doceniany przez buki, a dla mnie to faworyt do podium.
Jest jeszcze Makwala z Gardinerem po 2,15 na tego drugiego.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Typ główny:
400m zwyciezca uzyska wynik lepszy od 43.60? tak kurs: 1,80 ⛔ (ktoś wie czemu Niekerk zatrzymał się przed metą?)
800m Amos - Kszczot 1 kurs: 1,45 ⛔
AKO: 2,61 STS ⛔⛔⛔

43.60 to moim zdaniem czas który zostanie pobity spokojnie przez Van Niekerka. Rekordzista świata (43.03 na igrzyskach z 9 toru!) wygląda że jest w dobrej formie a to oznacza bieganie poniżej 43.40. Troszkę nie ukrywam niepokoi mnie ta grypa Makwali bo on również mógłby to złamać ale może dzieki temu Van Niekerk nie będzie spięty. Reprezentant RPA jest kreowany na następcę Bolta jako największej gwiazdy lekkoatletyki i gdzie ma to potwierdzać jak nie na najważniejszej imprezie sezonu. Wynikami z eliminacji zawodników nie ma co się przejmować bo ostatnie 50 m oni truchtali ;) Chyba wszyscy się zgodzą że to dobry typ
Druga propozycja to Amos Kszczot. Nie lubię grać przeciwko Polakom ale uważam że reprezentant Botswany jest zdecydowanie mocniejszy od Adama. Kszczot super taktycznie rozegrał półfinał. Obawiam się że finał już tak dobrze może mu się nie udać. Amos mega mocny, widać że w pólfinale motał się, biegł po 2 torze, był zamykany co chwila, a i tak z tego się wykaraskał i gdyby musiał wygrać to pewnie by wygrał

No i czekam na 200m kobiet na propozycje od buków ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom