>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka 2018

A 0

adrem

Użytkownik
Dzień dobry wszystkim,
specjalnie założyłem tutaj konto aby Was zapytać u których buków najlepiej obstawiać lekką? Tak z Waszego doświadczenia co wynika bo ja jeśli chodzi o typowanie tej dyscypliny u buków to jestem dość świeży ????
Ogólnie zacząłem od miesiąca obstawiać różne zawody, oferta wygląda na kiepską u wszystkich buków, może w STS czasem coś ciekawego się trafia, czasem w Fotunie i wtedy korzystam z okazji.
Trzeba też przyznać, że chyba w tej dyscyplinie sportu analitycy bukmacherów są delikatnie mówiąc przeciętni, w czasie Mistrzostw Polski troszkę się na ich przeciętności dorobiłem.
Dajcie znać co o tym myślicie bo pewnie dłużej obstawiacie tą dyscyplinę i wiecie więcej.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Cześć, dziś rozpoczynamy najważniejsze zawody lekkoatletyczne w Europie w 2018. Reprezentacja Polski wygląda bardzo dobrze i na tle europy powinniśmy wypaść przyzwoicie. Naprawdę szanse medalowe naszych sztafet są w tych zawodach bardzo realne.
Skupmy się jednak na pierwszym dniu zawodów. Przykuł moją uwagę zakład specjalny w STS:
P. Fajdek uzyska min. kwalifikacyjne (76.00) w 1. rzucie (Berlin / młot M kwalifikacje) 1,35 tak/2,70 nie.
Paweł miał problemy z kolanem w czasie przygotowań, trenerka mówiła również o zatruciu i osłabieniu. Do tego dochodzi lekki stres i niepewność. Myślę, że warto po kursie 2,70 zaryzykować, że nie wejdzie w pierwszym rzucie.✅
Mój drugi typ na dziś, również z zakładów specjalnych:
K. Bukowiecki uzyska min. kwalifikacyjne (20.40) w 1. próbie (Berlin / kula M kwalifikacje) 1,55 tak/2,15 nie.
Konrad Bukowiecki jest bardzo nierówny. Potrzebuje poważnej koncentracji by pchnąć poprawnie technicznie. Poza tym charakter dyscypliny i zawodników tej dyscypliny jest taki, że umysł często nie idzie w parze z ciałem. Ja gram dziś, że w pierwszej rundzie nie rzuci 20.40m ✅zwłaszcza, że te 20.40 to wcale tak łatwo nie jest rzucić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
B 91

blacky777

Użytkownik
ja w forbet zagralem
Czy Wojciech Nowicki i Paweł Fajdek osiągną minimum kwalifikacyjne (76 metrów) w pierwszych rzutach? NIE 2.05 ✅
Odnosnie Fajdka juz grzesznik opisal fajnie ,do tego wiadomo jak to jest w kwalach gdzie te pierwsze rzuty nie czesto sa takie jakie zawodnicy by chceli wiec mysle ze warto sprobowac ten bet biorac pod uwage ze mamy tutaj dwie mozliwosci aby siadlo
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Cześć
Wczorajsze kwalifikacje pchnięcia kulą w centrum Berlina były pełne emocji zwłaszcza dla Bukowieckiego. Dziś do boju kwalifikacyjnego wkraczają panie i tu przykuł moją uwagę zakład specjalny w STS:
P. Guba uzyska min. kwalifikacyjne (17.20) w 1. próbie (Berlin / kula K kwalifikacje)
Cóż Paulina pchnęła w tym sezonie już 19,38m i podchodzi do kwalifikacji jako wice liderka światowych tabel. Chodzą jednak słuchy, że miała problemy z kręgosłupem w okresie przygotowań. To tylko nakręca mnie by wejść w ten zakład, że Paulina w pierwszym rzucie nie osiągnie odległości 17,20m. Kurs na to zdarzenie w STS jest aż 3,40. Biorę to, zwłaszcza, że kobieta zmienną jest ????
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Cześć
Wczorajsze kwalifikacje pchnięcia kulą w centrum Berlina były pełne emocji zwłaszcza dla Bukowieckiego. Dziś do boju kwalifikacyjnego wkraczają panie i tu przykuł moją uwagę zakład specjalny w STS:
P. Guba uzyska min. kwalifikacyjne (17.20) w 1. próbie (Berlin / kula K kwalifikacje)
Cóż Paulina pchnęła w tym sezonie już 19,38m i podchodzi do kwalifikacji jako wice liderka światowych tabel. Chodzą jednak słuchy, że miała problemy z kręgosłupem w okresie przygotowań. To tylko nakręca mnie by wejść w ten zakład, że Paulina w pierwszym rzucie nie osiągnie odległości 17,20m. Kurs na to zdarzenie w STS jest aż 3,40. Biorę to, zwłaszcza, że kobieta zmienną jest ????
Szybko wycofali ten Twój typ w STS bo jak patrzyłem 20 minut temu to już go nie było!!!
Cześć
Wczorajsze kwalifikacje pchnięcia kulą w centrum Berlina były pełne emocji zwłaszcza dla Bukowieckiego. Dziś do boju kwalifikacyjnego wkraczają panie i tu przykuł moją uwagę zakład specjalny w STS:
P. Guba uzyska min. kwalifikacyjne (17.20) w 1. próbie (Berlin / kula K kwalifikacje)
Cóż Paulina pchnęła w tym sezonie już 19,38m i podchodzi do kwalifikacji jako wice liderka światowych tabel. Chodzą jednak słuchy, że miała problemy z kręgosłupem w okresie przygotowań. To tylko nakręca mnie by wejść w ten zakład, że Paulina w pierwszym rzucie nie osiągnie odległości 17,20m. Kurs na to zdarzenie w STS jest aż 3,40. Biorę to, zwłaszcza, że kobieta zmienną jest ????
Sorki bo nie patrzyłem że kwalifikacje odbyły się rano i widzę że Guba pchnęła już w 1 próbie 18.66 m. i wielkie brawa dla Ciebie za ten typ z tak dużym kursem!!
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Nie wiem czy to wiatr czy co, bo kobitki pchały za linię Q jedna za drugą. Cóż raz wejdzie raz nie. Na szczęście typ dodałem kilka sekund przed rozpoczęciem kwali więc chyba nikt nie umoczył.
A co dziś na popołudnie?
Ja poszukam coś przeciw Fajdkowi oraz czaję się na awans do finału Ewy Swobody. Wczoraj wyglądała bardzo dobrze, tylko dziś ma prawy skrajny tor w półfinale.
 
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Z tym stawianiem na finał Swobody można próbować, ale szanse baaaardzo małe. Wchodzą dwie z każdego biegu + dwie z czasami. Na pewno przegrywa z Kambundji, i prawdopodobnie również zarówno z Ombissa jak i z Pinto. Na drugie miejsce raczej nie ma szans. Może uda się ograć Pinto. W takim przypadku trzeba liczyć na słabe inne biegi, a tam już na dzień dobry w pierwszym biegu 4 zawodniczki, które mogę pobiec poniżej 11;20. Asher Smich i Luckenkemper wygrywają, a potem Tsimanouskaya i Neola. W biegu nr 3 lepszy wynik od Ewy mogą mieć Samuel oraz Lansiquot. Także podsumowując, awans da tylko falstart Pinto lub Ombissy… Oczywiście mam nadzieję, że się mylę i trzymam kciuki za Ewę, bo w tak ciężkim sezonie musi osiągnąć sukces dziewczyna, żeby się nie załamała i nie rzuciła sportu w cholerę.
Dobra, teraz po kolei typy, które rzucają się w oczy. Najpierw zakłady specjalne STS:
Bukowiecki uzyska 20,50m TAK 1,70 Męczarnia w eliminacjach, ale 20,50m powinno w finale ME siąść. Na MP 21,04m. Co prawda jest nierówny i męczył się w eliminacjach, ale finał to finał, a w tym sezonie tę granicę pokonywał już wielokrotnie. Można również bardziej zachowawczo 20,25, bo kursie 1,4. Kursy wystawione po słabych eliminacjach, ale eliminacje i finał to dwa różne konkursy. ✅✅ Ale, że 21,66 to bym nie powiedział :wasntme:
Nowicki 79,50m w finale TAK 1,40 Wojtek równy na 80m w tym sezonie. Jest siła, spokój i regularność. Myślę, że nawet granice 80m pokona. Od razu dwa słowa co do Fajdka. Nieobliczalny jak zawsze. Nie zdziwi mnie tu ani X X X i do widzenia, ani jakiś wynik w granicach 81,50m i zwycięstwo. Fajdek = no bet ✅ Równy, bardzo równy, solidny zawodnik
Teraz co ciekawsze typy już po konkurencjach:
100m kobiet medal Kambundji 1,5 Totolotek. Forma życiowa. Myślę, że przegra z Asher Smith, no i mimo wszystko ze słabą jak nigdy Dafne (coś mniej syfów na twarzy w sezonie bez MŚ i IO… przypadek?), ale 3 miejsce powinna z Luckenkemper wygrać.⛔ Niestety Niemka jednak szalenie mocna u siebie
100m h2h biegi Swoboda vs Neita 1 1,45 Kursy rosną, w eliminacjach Ewa bezpośrednio lepsza i myślę, że tak też będzie tym razem.⛔ eh... no jednak chyba najpiękniejsze momenty w karierze to ona ma za sobą już (tak, wiem ile ma lat)
Tyczka kobiet Stefanidi win 2,15 STS Dwie się będą liczyć. Sidorova i Greczynka. Stawiam na tę drugą, bo wydaje mi się bardziej solidną zawodniczką i widać u niej wyraźny progres ze startu na start. EDIT Po dzisiejszych skokach eliminacyjnych odradzam. Sidorova wyglądała lepiej. ✅ Jednak wygrała. Ciekawy konkurs

Młot kobiet h2h Fiodorow vs Kopron 1 1,5 STS. Kopron ostatnio co prawda 72,92m w Stalowej Woli, ale Joasia mocniejsza w tym sezonie (6 rzutów powyżej 73m) i myślę, że przegra tylko z Anitą. Tak btw całe podium polskie? Dlaczego nie.
Oszczep kobiet Ogrodnikowa top 3 Totolotek 1,50 ✅Tutaj bardzo szybka i trochę subiektywna analiza. W tak specyficznej konkurencji jak rzut oszczepem kobiet liczy się przede wszystkim powtarzalność. Możliwe, że zdarzy się jakaś sensacja, ale Ogrodnikovą spokojnie stać na rzuty powyżej 65m, co musi dać medal, a kto wie, może nawet zwycięstwo 3,70.
W dal m Tentoglou win 1,50 STS. Co prawda wczoraj jeszcze złapałem w totolotku po 2,25, ale 1,50 też nienajgorsze. Wobec słabego poziomu skoku w dal, młody Grek z „wielkimi papierami na skakanie” powinien to wygrać. Jest jeszcze nieregularny, ale mistrzem Europy juniorów w zeszłym roku nie został przez przypadek. Wielokrotnie powyżej 8,00m w tym sezonie, w eliminacjach 1 skok na 8,15m. Jest mocny powinien wygrać. ✅Inaczej być nie mogło
W dal m Bramble top 3. 4,00 STS. Na koniec prawdziwa perełka. W eliminacjach się męczył, ale ma strasznego kopa w nogach i może tutaj pofrunąć bardzo daleko. Wszyscy ci goście mają wysokie SB, ale skakali to przez przypadek i jednorazowo. Juska to jest dla mnie fenomen. Gościu skacze po 7,70 i nagle 8,27. Nykyforov, typowy Ukrainiec po 7,50 i raz u siebie 8,23. Jeszcze jest Jaszczuk, który jak się bardzo spręży to 7,95 skoczy. Ale Bramble jest w stanie trafić i polecieć powyżej 8,10, co przy obecnym poziomie powinno dać medal.⛔ Niestety sam kop w nodze, to za mało
To by było na tyle, trochę się rozpisałem, ale jeszcze bez analizy: Na 100m kobiet powinna wygrać Asher Smith 1,35✅ Nikt nie miał dzisiaj do niej startu nawet. 200m też pewnie wygra, a Piotr Lisek w tyczce powalczy o medal 1,60,
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Jeszcze kilka betów z niższymi kursami na ostatnią chwilę, ale zawsze można dorzucić:
400m płotki m Dobek zakwalifikuje się do finału 1,3 STS. No innej opcji tutaj za bardzo nie widzę. W swoim biegu powinien być drugi. Nawet jeśli by nie był, to z czasem wejdzie. ✅ kto wie, czy aby o medal nie powalczy
Kula m Haratyk przynajmniej 21,50m TAK 1,4 STS / Haratyk win 1,85. Jak nie teraz, to kiedy? Trzeba walczyć ze Storlem, który będzie mógł liczyć na doping gospodarzy. Wielokrotnie w tym sezonie powyżej tej odległości. Jedyne z czym może przegrać „Heretyk”, to ze swoją głową. Jeśli Storl nie przywali w pierwszej próbie ze 21,60/70, to Polak zostanie mistrzem Europy, uzyskując wynik w granicach 22,00m. ✅✅ To była deklasacja Polaków, którzy już od 3 kolejki zaczęli się umawiać na piwo po konkursie
100m kobiet Asher Smith – pozostałe w biegu eliminacyjnym 1,22 STS. Kurs niski, ale trzeba wygrać, żeby być losowanym na wewnętrzne tory w finale ✅
Kula m Storl vs Stanek 1 1,22. Faworyt gospodarzy w eliminacjach łatwo, szybko i dynamicznie. Będzie walczył z Haratykiem o zwycięstwo. Stanek jakiś taki bez wyrazu.✅ Spokojnie pokonał Stanka, ale przegrał również z Konradem ????
100m m Hughes pozostali w biegu 1 1,15. Wiem, że kurs śmiech na sali, ale no nie ma tam z kim przegrać, a zawsze dorzucając takie coś się podatek trochę „znosi” ✅ nic dodać, nic ująć
Jeszcze info co do kursu na medal Brable’a. Już jest 3,50, także spada szybciej niż myślałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Bukowiecki uzyska 20,50m TAK 1,70
Bukowieckiego grać na dużych imprezach to spore ryzyko, bo on się pali jeszcze gorzej niż Fajdek na IO ????

Z młotu ciekawy typ znalazłem o ładnym kursie, bo większość to jak borkis wrzuca - trzeba kleić z drobniaków.
Pavel Bareisha - Nick Miller 1,76 Fortuna Młot mężczyzn ✅
Miller jak to zwykle ubywa - wielka forma na wiosnę, czyli kwiecień i maj. Wtedy rzuca bardzo daleko i w tym roku przekroczył nawet 80 metrów. Potem już do tego wyniku się nie zbliżył, a w ostatnich miesiącach rzuty ok 75 metrów. W kwalifikacjach nie dorzucił nawet do 74m. Bareisha natomiast ostatnio pod granicę 77 metrów. W eliminacjach w pierwszym rzucie już 76 m i mógł odpoczywać.
 
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Kilka typów na dziś z STS:
Trójskok k Jagaciak uzyska minimum 14,05m w pierwszej próbie? NIE 1,45 STS. 14,05m to już spora odległość, jak dla naszej zawodniczki. Jest w stanie to skoczyć w kwalifikacjach, ale pierwsza próba powinna być raczej bardziej na zaliczenie. ✅ w pierwszym 11,34m... w trzeciej, najdalszej 14,01 i 14 miesjce w kwalifikacjach. 4 cm braklo do finału
Oszczep M Krukowski awansuje do finału? TAK 1,6 Minimum 82,00m. Stać na to Polaka, ale nawet mniejsza odległość prawdopodobnie da tutaj finał.✅ oj mocny Marcin. Pierwa próba i od razu pozamiatał 84,35cm
W dal M Jaszczuk min 7,80? TAK 1,4. Po kwalifikacjach był zły, że głupio tracił po 20 cm na lądowaniu. To jest finał i trzeba skakać dużo dalej niż w kwalifikacjach, gdzie było 7,88cm. Stać go tutaj na skoki powyżej 7,95m kurs 1,8. Dodatkowo przyjemny kurs 1,50, że pokona weterana Gomisa. ✅ Siadło na dzień dobry, w pierwszej próbie. Gomisa też ograł. 8,08m 4 miejsce.
W dal M Juska vs Nykyforov 1 1,57. Jakoś mnie ten Ukrainiec nie przekonuje. Gdzieś tam u siebie skakał po 8,20 w lipcu, ale to było chyba niechcący. Juska też jakimś wirtuozem nie jest, ale Nykyforova powinien pokonać.⛔ no to mnie przekonał. Juska ostatni.
400m m Zalewski awansuje do finału? TAK 1,4. W swoim biegu powinien być 2, co daje bezpośredni awans. Jakby się nie udało, to jeszcze spore szanse na wejście z czasem.✅ Wygrany bieg z rekordem życiowym.
100m ppł k biegi eliminacyjne Kołeczek vs Hofmann 1 1,3. Polka regularnie w granicach 13 sek. Bardziej ustabilizowana, lepsza forma. Powinno być dobrze.✅ Baaardzo spokojnie Polka pierwsza, Niemka 5 i poza półfinałem
100m ppł k Talay win 1,45. Jeżeli tylko nie zdarzy się tutaj jakaś tragedia, kontuzja, czy potknięcie na którymś z płotków to Białorusinka zdeklasuje rywalki. ⛔ Wyszło tutaj piękno sportu i jego nieprzewidywalność. Nieukończony bieg.
Kula k Guba vs Mavrodieva 1 1,30 Kolejna wielka medalowa szansa dla Polski. Schwanitz po za zasięgiem rywalek, ale o 2 miejsce można powalczyć z Dubistkaya. Może w to się jeszcze włączyć Mavrodieva, której jednak raczej nie stać na pchnięcia w granicach 19m, którą Paulina pokonywała już w tym sezonie wielokrotnie. ✅HAHAHAHAHA ZŁOTO!
Kula k Kardasz vs Abramchuk 1 1,50. Kardasz przed swoją wielką szansą na sukces. Forma jest i trzeba pokonać przeciętną Abramchuk i zbliżyć się do podium. ✅ EASY
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
A co sądzicie o Godziusie w dysku? 3 najlepsze wyniki w tym roku w Europie potem jeden Stahla i kolejne dwa znów jego. Lekkoatletyką interesuję się tylko od święta więc jeśli ktoś bardziej zorientowany mógłby się wypowiedzieć to byłbym wdzięczny bo kurs przyjemny na win 2.25
 
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Moim zdaniem w dysku są szanse 60/40. Raczej nie ma innej opcji niż to, że któryś z nich wygra. Przed kwalifikacjami kursy były odwrotne w stronę Gudziusa. Warto jednak wziąć pod uwagę, że Gudzius te wyniki uzyskiwał w czerwcu. Potem było już znacznie słabiej 64/66m. Stahl natomiast 6 lipca 68,12, i 27 lipca 67,21. Można próbować tego Litwina, bo a nuż mu się przypomni jak się rzuca, albo akurat podwieje pod dysk i poleci, ale kursy jak najbardziej prawidłowo w tym przypadku wystawione.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Dalej uważam ze oferta jest bidna ale tak na szybko w co warto wejsc w jakimś dubla taśmie malej....

Fortuna


Dubitskaya A miejsce 1-2 2,00⛔


Guba P. - Dubitskaya A. Dubitskaya 1,9 ⛔ Po wczorajszych dublach naszych chłopaków nastroje w kadrze bojowe Paulina to wielka nasza medalowa szansa tutaj po za konkurencja będzie Schwanitz reszta w zasięgu....Guba w tym sezonie miała juz grubo ponad 19 metrów i jest chyba wicelider ka w tegorocznym światowych tabel.Wiadomo jak to jest z sportem kobiecym bywa...moze byc ciekawie nie koniecznie patrząc na poziom zawodów choć w eliminacja panie rzucały bardzo dobrze ponad linie kwalifikacyjna. Cos tam internety mówią ze Paulina miała problemy z kręgosłupem....Białorusinka rekord ma słabszy od polki. W tym sezonie panie sa na podobnym poziomie... tylko ze Guba jak juz rzuca powyżej 19 metrów to dosc zdecydowanie 19,38-19,28 Białorusinka 3 razy po za 19 ale...19,02- 19,14 i 19,21 Tylko ja bym tutaj widział progres ze startu na start te wyniki Dubitskaya ma lepsze stabilniejsze ...równa para i pewnie zdecyduje dyspozycja dnia chwili zawodów.W kwalach równo 18,66 18,67 ale to byl jeden rzut obie w tym samym czasie rzucały ponad 19 bylo to w lipcu w środku miedzy 13-15. W ostatnich zawodach przed impreza obie u siebie startowały Aliona w Mińsku 18,93 Guba w Lublinie 18,82 Jeśli cos na rzeczy jest z plecami u polki to moze byc problem w późniejszych rzutach jeśli dobrze nie wejdzie nie wstrzeli sie w kolo Białorusinka dla mnie jest pewniejsza.


Kardasz K. - Kenzel A. Kardasz 1,75✅ Krotko Kardasz ma niezła formę jest przed szansa ugrania tutaj czegoś...pokazania sie powalczenia jest bardzo młoda nie ma takiej presji na niej widać progres w tym roku 18,30 i mozna powiedzieć ze rzuca w tych granicach normalnie przy słabym poziomie zawodów moze to dąć dobre miejsce. Kenzel jeszcze młodsza od Polki - Niemka u siebie pewnie wsparcie publiki itp ale.... ale juz z poziomem jest gorzej rekord słabszy 18,21 ledwo 3 rzuty w tym sezonie ponad 18 metrów w kwalach 17,46 gdzie nasza Klaudia miała 18,00 m a minimum bylo na poziomie 17,20 Reasumując Polka powiną rzucić ponad 18,20 a moze i pobić swój rekord rzucać na stabilnym poziomie a Niemka myślę jak przekroczy 18 to będzie dobrze.

tego nie gram bo to STS :p ale jak ktos ma kasę gra to....oprócz par ciekawe bety opisane w parach


K. Kardasz uzyska min. 18.00m w finale tak ✅ 1,8 STS Klaudia opisana wyżej

Guba uzyska min. 19,00m w finale tak 1,8 STS✅ Paulina tez wyżej opisana ale ze to Polska podatkowa juroszkowa dubla z tego nie zagramy a szkoda tylko podatkowe grube single

Pozdrawiam :piwo1:
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
tej pary Guba - Dubitskaya to nie rozumiem za bardzo, przecież z tymi plecami jest ok wszystko, miała tydzień temu problem chwilowy ale to bardziej fakt medialny jak prawdziwy problem, w Berlinie wypowiedzi są takie, że walczymy o medal i tak też powinno być. szkoda czasu by cokolwiek grać w tak wyrównanej parze, a jak ktoś tu ma coś zrobić właśnie większego to Guba, która możliwości ma większe, ale wiadomo to jeden dzień, jeden konkurs, ogólnie są zbliżone.
te 1.35 na over 7.80 Jaszczuka świetna sprawa, nie wiadomo jaki on wynik zrobi ale co to za wynik dla niego, regularnie tyle skacze.
podobnie te pary Guba - Mavrodieva 1 1.30 i Kardasz - Abamchuk 1. no bardzo ciężko tu będzie o jakąś niespodziankę, Mavrodieva to w ogóle nie powinna być zestawiona w parze z Gubą, nie ta liga obecnie, a Kardasz też powinna lekko ograć białorusinkę, jak to oni, coś tam w Mińsku rzuciła a w eliminacjach bieda, straszna bieda, nawet dużego Q nie zrobiła.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
malin157 nie wiem czy plecy to taki chwilowy problem....pewnie ona i jej sztab wiedza lepiej i więcej ma wlaczyc o medal i tyle nich go zrobi :} a tak jak piszesz dziennikarze medialnie cos musza ciekawego rzucić i pisać... ja osobiście wole wyrównane pary niz takie kobiece pewki po 1,3 bo....po za tym tutaj mamy podatek wiec wczoraj sie udało zarobić na Nowickim to...próbujemy 2 sprawa te niespodzianki zawsze mogą byc w sporcie kobiet chyba częściej choć jak popatrzymy na Małachowskiego jakie tam kursy i bety byly....
 
8 28

89michael89

Użytkownik
Mozliwe opoznienia w Berlinie ze wzgledu na mozliwe oberwanie chmury z burza, zatem konkurencje techniczne zalecam ostroznie ze stawka, szczegolnie dysk, gdzie mokre kolo robi duzo problemow.
 
B 12,7K

borkis

Użytkownik
No i szybko póki kursy STS są ok:
Tyczka kobiet
zwyciężczyni tyczki K uzyska min. 4.85m TAK 1,80 ✅Stefanidi albo Sidorova to skoczą na pewno. Jednak Stefanidi to skoczyła!
Holly Bradshaw top 3 1,75
Na wstępie zaznaczę, że strasznie jej nie lubię. Gruby, silny babochłop, ale no skuteczna to ona jest. Będzie myślę trzecia. ✅ To jest dla mnie fenomen. Dalej nie rozumiem jak taki kloc może tak wysoko i skutecznie skakać.
Dwa zdania o tyczce: Sidorova wyglądała zdecydowanie najmocniej w kwal, ale nie wiadomo jakiej tyczki używała Stefanidi na 4,55m. Co ciekawe, jedynie Stefanidi zaczęła konkurs w kwal. od 4,55, gdzie już inne nie skakały, bo nie trzeba było tego atakować, ale ona musiała, bo od takiej wysokości się określiła. Jutro będzie bardzo ciekawie, kurs na Stefanidi z 2,25 spadł na 1,80.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
borkis bardziej obeznany w temacie to zapytam co sądzisz o typie, że Krukowski będzie lepszy od Mardare po 1.50. Marcin regularnie rzuca ponad 82 metry, bodajze już 5 razy w tym roku plus ten najlepszy rezultat w eliminacjach w tym roku. Mołdawianin poza dwoma wyskokami w czerwcu na 84 metry i 82 metry rzuca około 80/81 metrów.
 
Do góry Bottom