>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Leonbets

4 0

42500

Użytkownik
Polecam!!! Szybkie rozliczanie spotkań i wypłata przez Moneybookers (w niedzielę) doszła mi w 40 minut✅:razz:
 
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
Ja mam takie pytanie. Czy ktoś z was też ma takie idiotyczne problemy z tym bukiem, że kiedykolwiek próbuje coś zagrać (no, w 90%), to zmieniają mu się kursy na o wiele niższe?
A w związku z tym pięknie wyglądają ich niskie marże - niestety tylko w teorii te ok. 2,5-4% i tylko w porównywarkach...
W praktyce buk z jednymi z najniższych kursów w sieci o marży 9-12% z irytującą i żenującą niemożnością zagrania atrakcyjnych kursów.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Zdarzyło mi się kilka razy tak ale nigdy na to nie zwróciłem uwagi, bo były to minimalne różnice, ciekawy pomysł bukmachera na przyciągnięcie klientów :zoltakartka:
 
I 0

invest

Użytkownik
Witam. Mógłby mi ktoś kumaty powiedzieć co oznaczają te sumy przy poszczególnych typach w ofercie LeonBets ?
Pieniądze które zostały włożone w dany typ?
To nie jest giełda także ilość waluty podobnie jak w Betfair nie może to oznaczać
 
L 51

legionista880

Użytkownik
jest tu pl support? zauwazylem ze przez mb jest 150procent do 150 dolarow i napisalem o tym mejla po polsku ale widze ze nie odpisuja, wiec jakby ktos z forum mial wiedze o bonusie z MB niech da znac a ja przy okazji skontaktuje sie po angielsku z supportem
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Orientuje sie ktoś czy Leonbets planuje wycofac sie z Polski czy dalej bedzie swiadczyl usługi oddsring jest klonem tej firmy moze ktos cos wie????
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Dostałem odp 5 minut temu od nich:
Dear customer,
Thank you for contacting us at LeonGaming.
Please be informed that your query has been passed on to the relevant department. As soon as we receive their reply we will get back to you with the required information.
Thank you for your patience and understanding.
--
Kind regards,
LeonGaming team
Fajnie jakby zostali bo tutaj nie mam limitow a na oddsring mialem 300zl... ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jak są klonem to zrobią to samo co Oddsring, raczej nie ma co sobie robić nadziei , obym się mylił..
 
Do góry Bottom