>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

$licznotki :D

hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
miałem przyjemność oglądać nie dawny mecz Polska - Francja na żywo i zauroczyła mnie pewna pani - Myriam Kloster, jeśli ktoś znajdzie lepsze zdjęcia to niech bije od razu na priv bo te co mam są... słabe



nie chcialem pisac posta bez zdjec - Belchior89 w rzeczywistosci jest duuuzo ladniejsza... ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Matex no ta pierwsza to bardzo ładna :spokodfhgfh:, a na tym drugim zdjęciu można zobaczyć jak blondynka w tle coś ciężko rozkminia xD .
 
matex 0

matex

Użytkownik
gratuluje gustu matex, super... rozmiar ma jednak znaczenie...
nie wiem o co Ci kolego chodzi. znalazłem jakieś zdjęcia, to wkleiłem te ładniejsze dziewczyny, a że miały wiekszy biust, to co ? czy to dyskwalifikuje te foty do umieszczenia ich tu ? to są tylko zdjęcia, przecież na codzień, człowiek nie kieruje się tylko rozmiarami biustonosza (przynajmniej tak mi sie wydaję ... )
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
nie wiem o co Ci kolego chodzi. znalazłem jakieś zdjęcia, to wkleiłem te ładniejsze dziewczyny, a że miały wiekszy biust, to co ? czy to dyskwalifikuje te foty do umieszczenia ich tu ? to są tylko zdjęcia, przecież na codzień, człowiek nie kieruje się tylko rozmiarami biustonosza (przynajmniej tak mi sie wydaję ... )
Chyba źle zrozumiałeś post kolegi.:-D
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
nie wiem o co Ci kolego chodzi. znalazłem jakieś zdjęcia, to wkleiłem te ładniejsze dziewczyny, a że miały wiekszy biust, to co ? czy to dyskwalifikuje te foty do umieszczenia ich tu ? to są tylko zdjęcia, przecież na codzień, człowiek nie kieruje się tylko rozmiarami biustonosza (przynajmniej tak mi sie wydaję ... )
Chyba źle zrozumiałeś post kolegi.:-D
matex, nie zrozumiales mnie, mi sie te zdjecia bardzo podobaja i nie mam nic przeciw laskom &quot;ktore maja czym oddychac&quot;, wrecz przeciwnie, zdjecia i laski super, oby wiecej tutaj takich
wspomnialem o rozmiarze bo tutaj bardzo duzo jest zdjec jakichs plaskich gimnazjalistek, moze i twarz maja niezla, ale kwintesencja kobiecosci lezy gdzie indziej... ????
pozdrawiam
(PS nerwowy dzien miales czy co? ;) )
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
matex, nie zrozumiales mnie, mi sie te zdjecia bardzo podobaja i nie mam nic przeciw laskom &quot;ktore maja czym oddychac&quot;, wrecz przeciwnie, zdjecia i laski super, oby wiecej tutaj takich

wspomnialem o rozmiarze bo tutaj bardzo duzo jest zdjec jakichs plaskich gimnazjalistek, moze i twarz maja niezla, ale kwintesencja kobiecosci lezy gdzie indziej... ????

pozdrawiam

(PS nerwowy dzien miales czy co? ;) )
no to pozdro jak wg Ciebie kwintesencja kobiecości leży tylko w piersiach
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Kilka zdjęć.
Pierwsze z brzegu, że tak powiem. (nie chodzi tu o skale piękności jak)
Może komuś, któraś wpadnie w oko :jezora:









było wiecej, ale za duzo miejsca zajmuja ;P
 
Do góry Bottom