>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

$licznotki :D

robbn 23

robbn

Użytkownik
Olo ty chyba dziewczyny nie masz? Takie dziewczyny o pospolitej urodzie ci się podobają.
Niektórzy wolą oglądać naturalne zdjęcia Polek, które chodzą po naszych ulicach. Tym bardziej, że z tych które wrzucił Olo niektóre są bardzo przyjemne ;)
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
ja proponuje każdemu z was nauczyć się języka Hiszpańskiego (chyba że znacie) , pojechać do Ameryki Płd. wyrwać jakieś fajne laski w Boliwii, Chile, Wenezueli czy Brazylii a potem z latynoską do Polski przyjechać :] optymistycznie patrzeć na to wszystko :p zawsze warto spróbować. Jak zbiorę kiedyś fundusze i po obcuję z językiem Hiszpańskim trochę to wyjazd do Amer. Płd. gwarantowany. a la Cejrowski tylko w innym celu :]
 
J 19

jajo

Użytkownik
ja proponuje każdemu z was nauczyć się języka Hiszpańskiego (chyba że znacie) , pojechać do Ameryki Płd. wyrwać jakieś fajne laski w Boliwii, Chile, Wenezueli czy Brazylii a potem z latynoską do Polski przyjechać :] optymistycznie patrzeć na to wszystko :p zawsze warto spróbować. Jak zbiorę kiedyś fundusze i po obcuję z językiem Hiszpańskim trochę to wyjazd do Amer. Płd. gwarantowany. a la Cejrowski tylko w innym celu :]
Powiem Ci, że wcale to nie są takie laseczki jak się wydaje. Oglądamy fotki, filmy z tymi najładniejszymi. MIałem przyjemność być w Meksyku, Chile i Argentynie. Nr 1 to zdecydowanie Argentyna, w Buenos naprawdę jest dobry poziom ;) zwłaszcza że mi się strasznie podoba wymieszanie urody latynoskiej z europejską, a ze względu na historię Argentyny, występuje to tam często. Chile to dużo Indianek, które nie są całkowicie w moim typie. Widziałem tam, jednak chyba najbardziej zjawiskową dziewczynę w moim życiu. Całe życie będę żałował, że tylko ulotkę od niej wziąłem, nie robiąc z nią nawet zdjęcia. Śmiech mnie natomiast ogarnia jak słyszę o podniecaniu się Meksykankami. Otyłość w Mexico jest problemem powszednim i większość Meksykanek jakie spotkałem były malutkie i pulchniutkie. Jak dla mnie to też już nie ta karnacja
ps. Diana Bielińska tu wklejana to prywatnie partnerka Krzysia Nykiela, obrońcy Ruchu. Widywana dość często na C6
ps2. przepraszam za post bez zdjęcia ????
 
Baqu 793K

Baqu

Forum VIP
ps2. przepraszam za post bez zdjęcia ????
za taki opis masz wybaczone ????

poza tym Panowie nie wpomnieliscie o 1 - bodajże najwazniejszej rzeczy odnosnie kobietek z am pld... do 30 tak.... po 30 robi się z niej katastrofa... tyje, tylek rośnie twarz się zmienia bardzo in minus... takie geny.


dwie &#39;smakowe&#39; Panie na dziś:



 
funkyfresh 0

funkyfresh

Użytkownik
funky.. to tak jakby stwierdzić że każdy kto dodaje tu zdjęcia ma strasznie brzydką dziewczynę bo wrzuca tu &#39;ślicznotkę&#39;
uroda to rzecz gustu ????
Edyyy źle mnie zrozumiałeś. Tak tylko napisałem, że wydaje mi sie że Olo podobają się takie zwykłe dziewczyny, bo nie ma swojej i przegląda kandydatki.
Zabawiłem się trochę w psychologa ???? Wiadomo że naturalne Polki są najlepsze :razz: Ale skoro widzimy je codziennie na ulicach to dorzucam coś bardziej egzotycznego

Roselyn Sanchez

 
L 209

lukbor10

Użytkownik
akurat Olo wrzuca bardzo ładne dziołchy na normalnych zdjęciach, a 3/4 osób robi z tego tematu gabinet figur woskowych. na co komu zdjęcie nad którym grafik pracował pół dnia w photoshopie? przecież dziewczyna po takiej przeróbce tak naprawde nie istnieje, więc nie wiem co lubicie w zdjęciach fantasy. mnie w ogóle sie nie podobaja, bo w podświadomości wiem, że takiej dziewczyny nie ma.
Travis(M) - nie jestes sam, ale dużo bardziej pociągająco wygląda na parkiecie, w seksownych spodenkach, niż naoliwkowana i przerobiona w sesji Playobya, no ale tutaj przynajmniej wiem jak wygląda w rzeczywistości i moge porównać. piersi na tych zdjęciach ma idealne, ciekawe jak to wygląda w realu.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Edyyy źle mnie zrozumiałeś. Tak tylko napisałem, że wydaje mi sie że Olo podobają się takie zwykłe dziewczyny, bo nie ma swojej i przegląda kandydatki.
A co, mam wrzucać co chwilę zdjęcia jakichś modelek itp przerobione w Photoshopie??
Mnie nie kręcą graficy komputerowi przykro mi, wolę popatrzeć właśnie na takie ładne, zwykłe dziewczyny.
Tak samo nie kręcą mnie tworzywa sztuczne, ani tapety.
Zresztą nie wiem co jest niezwykłego w tej co Ty wrzuciłeś. Już nie mówię o tej poprzedniej co ma straszne nogi.
 
Do góry Bottom