>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Łotewska

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ventspils v FK Riga 1 (1.80)
Na dziś polcam ten typ.Ventspils troche gorzej zaczą , Riga przeciwnie.Chociaż Ventspils u siebie bardzo dobrze.Dziś powinnien to spotkanie wygrać.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ventspils v Liepajas Metalurgs
1X | 1.34
1 | 2.40


Dawno nie pisałem.Lecz mam teraz troche czasu .Wiec postanowiłem się bliżej przyjżec dzisiejszym meczom.Zdaje mi się że na dziś znalazłem bardzo dobry typ.Mecz na szczycie , spotka się Ventspils które obecnie znajduje się na trzeciej pozycji z dorobkiem 24 punktów.Jednak ma rozegranych 13 spotkań .Jeśli chodzi o rywala to znajduje sie on na pierwszej pozycji.Liepajas Metalurgs ma rozegranych 12 spotkań i ma 4 punkty przewagi nad kolejnym zespołem ,czyli dzisiejszym rywalem.Dziś upatruje &quot;ustrzelenie&quot; niezłego kursu ponieważ licze na gospodarzy ,u siebie grają oni naprawde bardzo dobrze ,dodatkowo jeśli dziś by nie zdobyli kompletu punktów to Liepajas by już miał naprawde sporą przewage.Jak już wspomniałem Ventspils u siebie gra naprade bardzo dobrze , ostatnich 6 spotkań jakie grali u siebie ,to odniesli 5 zwycięstw miedzy innymi z dzisiejszym rywalem 3-0 ,jednak było to w cwierćfinale pucharu ,wygrali też ze Skonto Rygą i odnieśli jeden remis.Widać że bilans naprawde solidny.Swoje punkty głównie zdobywają u siebie,wiec dziś napewno powalczą ze wszystkich sił.Patrząc na to jak gra Liepajas na wyjazdach to możemy miec pewne obawy ponieważ grają oni naprawde swietnie bedąc goścmi.Na ostatnie 6 spotkan na wyjezdzie wygrali 5 i ostatnio polegli już w tym pucharze jak wczesniej wspomniałem.Wiec widać że bedzie naprawde cieżko.Dodatkow jeśli zobaczymy na statystyke h2h ,to jest ona naprawde różna , patrząc na spotkania kiedy Ventspils było gospodarzami to raczej minimalnie na ich nie korzyśc.Dziś spotkają się naprawde bardzo silne drużyny .wierze jednak że Ventspils naprawde powalczy ,bo to ostatnia szansa na zbliżenie się do rywala.Można zagrać ostrzożenie 1x (1.34) .Można tez zagrać na czystą &quot;jedynke &quot; po kursie (2.40).Ogólnie uważam że w tym meczu gospodarze powinni wygrać lu chociaż zremisować.

by fcbialas.
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: FK Jurmala - FC Dinaburg
Typ: FK Jurmala ✅
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza: W dzisiejszym jedynym spotkaniu ligi łotewskiej zmierzą się ze sobą dwa bardzo słabe zespoły. Ja jednak zdecydowałem się postawić na gospodarzy tego spotkania, którzy według mojej opini są obecnie w lepszym nastroju i formie. Dinaburg przegrał w ostatnim meczu z najgorszą drużyną ligi, która pierwszy raz zaznała smaku wyjazdowego zwycięstwa. Było to chyba też pierwsze ligowe zwycięstwo (Olimps Riga). Jurmala nie wygrała od 2 ostatnich spotkań, lecz należy pamiętać że ostatnie 4 kolejki rozgrywała na wyjeździe. Tym razem powraca na swoje śmieci licząc na trzy punkty. Dinaburg obecnie przeżywa bardzo trudne chwile. Problemy przede wszystkim mają z pieniędzmi. Podstawowi piłkarze zaczęli odchodzić z klubu, nawet sponsorzy się odwrócili. Kibice prawdopodobnie też. Wszystkie te czynniki złożyły się do tego, że postanowiłem postawić na Jurmale. Ostatnie spotkanie: Jurmala FK - Dinaburga 1:0.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
[center:01266fb573] FK Riga - Skonto Ryga
typ: 1
kurs: 2.70
Betway

[/center:01266fb573]



Chociaż niektórzy mi to odradzają, zdecydował się obstawiać w derbowym meczu w lidze łotewskiej. Pojedynek dwóch klubów ze stolicy na pewno będzie emocjonujący i może przynieść zaskakujące rozwiązania. Sądzę jednak, że na Latvijas Universitâtes Stadionâ ;-)
gospodarze powinni sobie poradzić z miejscowym rywalem.


Obydwa zespoły zajmują wysoką pozycję w ligowej tabeli. Odpowiednio 2 i 3 miejsce. Piłkarze Skonto z pewnością chcieliby by wrócić do czasów kiedy 14 razy z rzędu wygrywali ligę. Dla FK ich dotychczasowe miejsce to już duży sukces jednak nadal może ich nie zadowalać. W końcu mają tylko 8 punktów straty do lidera a o 2 mecze mniej.
Jeśli wygrają kolejne spotkania zbliżą się do upragnionego mistrzostwa.


Gospodarze:
16 spotkań a w tym: 10 (z), 5 (r) i 1 (p) bramki: 29 : 14. Zgromadzili 35 punktów

Goście:
Jedno spotkanie więcej i o 4 punkt mniej. Bilans: 9 (z), 4 (r) i 4 (p) a bramki: 33 : 23


Trudno wskazać zdecydowanego faworyta i takiego z pewnością nie ma. Tym bardziej iż jest to spotkanie derbowe i wszystko może się zdarzyć.
Z ogólnych statystyk już widać, że są to 2 bramkostrzelne zespoły. Gospodarze, posiadają jednak zdecydowanie lepszą obronę i to może im zagwarantować sukces w tym spotkaniu.



Jak zwykle kluczem mojej analizy będzie porównanie meczów wyjazdowych gości i meczów gospodarzy na swoim podwórku:


FK - najlepsza drużyna pod tym względem.
9 spotkań i żadnej porażki. Jeden remis 0-0 z dość mocnym Ventspils-em oraz bardzo przekonujące zwycięstwo 3-0 z liderem SK Liepajas Metalurgs.
Tylko jeden zespół strzelił więcej bramek u siebie a żaden nie stracił tak mało (17:4).


Skonto - na wyjazdach, jak na ligę łotewską, prezentują się bardzo przyzwoicie. W 8 spotkaniach zwyciężyli 4 razy, jedno spotkanie zakończyło się remisem a 3 porażkami. Warto zauważyć, że jedna z tych porażek nastąpiła w meczu z dzisiejszym rywalem.
25 kwietnia, będąc faworytem przegrali 1-0.


Kolejną kwestią wartą rozpatrzenia jest mecz z 17 czerwca tego roku. W spotkaniu pucharu Łotwy, który również był rozegrany na stadionie FK zwycięstwo 3-1 odniosło Skonto.
Pokazuje to jednak tylko jak bardzo niepewne jest to spotkanie.
Sądzę, że dla dzisiejszych gospodarzy puchar nie był ważny w tym roku. Woleli skoncentorwać się na wynikach w lidze.



Podsumowanie:
Będzie 2-1 i tyle. FK nie przegrywa u siebie, nie remisuje... więc co inne im zostaje prócz pokonania Skonto ???? ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom