>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Światowa 2015

Status
Zamknięty.
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
A co do naszych siatkarzy widać że Antiga ma na naszych oko i nie pozwala ani na trochę na jakieś rozluźnienia do tego dobra atmosfera w zespole odwrotnie niż u ruskich którzy będą grać bardzo nerwowo bo jeszcze czegoś takiego w historii nie było żeby po kilku kolejkach w LS mieli jeden punkt!!!! Jestem spokojny o nasze zwycięstwo bo i sportowo i mentalnie bijemy ruskich na łeb na szyję... Pozdrawiam
Tak ma na nich oko, że non stop gra ta sama szóstka. Mika od jakiegoś czasu nie nadaje się do gry, Drzyzga i Nowakowski też mogliby dostać trochę wolnego. Kurkowi pewnie też nie zaszkodziloby ale on niech gra, bo musi się uczyć.
Był taki trener, Anastasi mu było, w 2012 też myślał, że tymi samymi zawodnikami wygra i Ligę Światowa i medal na Igrzyskach, jak to się skończyło lepiej nie przypominać.
Antiga zaczyna powielać jego błędy, nie stać nas na grę non stop tymi samymi zawodnikami, mecze z USA obnażyły wszystkie nasze słabości, wczorajszy mecz z Rosją znowu je zamazał.

Serbia-Australia
Serbia -2,5 1.93 Pinnacle
✅
W sumie dobrze, że w pierwszym meczu tak się męczyli Serbowie, przynajmniej kurs jeszcze grywalny.
Serbia dziwny zespół, super skrzydła, świetny środek i mizerota na rozegraniu.
Mocni w bloku, mocni na skrzydłach i zagrywce, przeciętne przyjęcie.
Australia bez Edgara traci pewnie z 50% wartości, z miernym skutkiem zastępował go Williams.
Sanderson i Walker również przeciętnie, brakowało wykończenia.
Ten libero Perry widać, że ogarnięty ale to tylko libero.
Długo myślałem o tym i jakoś nie widzę argumentów, zwłaszcza w ofensywie za Australią, stawka jednak płaska z uwagi na słaby pierwszy mecz Serbów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Tak ma na nich oko, że non stop gra ta sama szóstka. Mika od jakiegoś czasu nie nadaje się do gry, Drzyzga i Nowakowski też mogliby dostać trochę wolnego. Kurkowi pewnie też nie zaszkodziloby ale on niech gra, bo musi się uczyć.
Był taki trener, Anastasi mu było, w 2012 też myślał, że tymi samymi zawodnikami wygra i Ligę Światowa i medal na Igrzyskach, jak to się skończyło lepiej nie przypominać.
Antiga zaczyna powielać jego błędy, nie stać nas na grę non stop tymi samymi zawodnikami, mecze z USA obnażyły wszystkie nasze słabości, wczorajszy mecz z Rosją znowu je zamazał.
Tylko co to za porównanie skoro Igrzyska są za rok? teraz jest LŚ, która jest mimo wszystko prestiżową imprezą i Polacy po prostu podchodzą do niej na poważnie i cały czas grają najlepszym składem, co w tym dziwnego? to samo robią Amerykanie, czy Francuzi. Rosjanie grają na wyjebce, ale to ich wybór, że chcą LŚ olać i to nie znaczy, że każda drużyna ma zrobić to samo. LŚ jest w to lato imprezą docelową, jeśli jest się przed czym oszczędzać to tylko przed Pucharem Świata do którego jest jeszcze mimo wszystko dużo czasu.
Nie mówiąc już o tym, że to nie było wina Anastasiego, że podszedł na poważnie do LŚ, no bez żartów. To samo zrobili Amerykanie w 2008 i w cuglach wygrali zarówno tą imprezę jak i Igrzyska Olimpijskie. Po prostu wtedy LŚ olało większość dobrych drużyn (w tym Rosja) a na IO już olewania nie było i wyszło jak dużo słabości miała tamta kadra (ale jak może nie być być słabości, skoro atakującym jest Bartman ????) . AA pogrążył się swoimi ruchami kadrowymi, a nie tym, że zagrał na poważnie LŚ.

Jeszcze co do szans Rosjan dzisiaj z Polakami, to moim zdaniem są praktycznie żadne i kursy na -1.5 seta na Polaków po 2.00 to promocja i to konkretna. Chyba każdy widział co robi Rosja w obecnym składzie i jak gra, więc nie widzę powodów aby odpuścić dzisiaj zagranie naszych. Obie kadry mają w tym roku zupełnie inne cele, Rosjanie wyglądają po prostu śmiesznie, bez przyjęcia, bez ataku i co najwazniejsze ze śmiesznym rozgrywającym. To więcej niż 1.20 na Polaków być nie powinno
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
W takim układzie te 2,1 na Bułgarów to wg mojej osoby spore value. Tym bardziej, że z tego co się orientuję(jeżeli się mylę proszę o wyprowadzenie z błędu) Bułgarzy po spotkaniach z Kubą i Kanadą są w Argentynie, więc nie ma mowy o jakimkolwiek braku aklimatyzacji.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Argentyna - Bułgaria
Miałem odpuścić to spotkanie, bo jednak jest to spora niewiadoma.
Składy jakie są już wszyscy wiedzą. Argentyna już z De Cecco, Uriarte, Sole i Filardim, ale ciągle bez Conte czy braci Quiroga.
Bułgaria bez Aleksieva, braci Bratoev, N. Nikolova i V. Nikolova.
Argentyna w końcu z klasowym rozgrywającym, więc powinno to lepiej wyglądać. Mocny środek siatki powinien być znacznie częściej i lepiej wykorzystywany. W dalszym ciągu będą problemy na skrzydłach, bo zwyczajnie będzie brakować siły w ofensywie. Zwłaszcza na wysokiej piłce.
Bułgarzy już dwa weekendy grają w takim zestawieniu personalnym, więc wiemy też mniej więcej czego się spodziewać. Całkiem nieźle pokazuje się Gradinarov na ataku jak dostaje szansę. Dobrze wyglądają na siatce, zwłaszcza w bloku. Jakoś nie ma też na razie większych zastrzeżeń do gry rozgrywających.
Bułgaria ma turniej finałowy drugiej dywizji u siebie. Argentyna ma cały czas jakieś tam szanse na awans, ale te szanse są iluzoryczne. Poza tym gdyby naprawdę im na tym turnieju zależało to od początku graliby w optymalnym zestawieniu.
Argentyna z wzmocnionym składem, ale też ciężko powiedzieć jak to od razu będzie wyglądać. Technicznie są lepszym zespołem od chimerycznych Bułgarów, ale ciężko powiedzieć czy to wystarczy. Zwłaszcza, że Bułgarzy mają swoje atuty (zagrywka, blok).
Faworyta nie ma, lekko w stronę Bułgarów.

Typ:
Bułgaria @ 2.23 MarathonBet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

Mecz o awans.
Grecy potrzebują wygranej za 3 punkty, żeby zagrać w turnieju finałowym w Bratysławie.
Wczoraj Grecy kiepsko zaczęli, ale wyciągnęli mecz ze stanu 0:2 ze Słowacją. Wrócił Djuric i od razu styl gry zupełnie się zmienił. Mnóstwo piłek do Djurica (wczoraj 30 punktów), ale z drugiej strony nie ma co się dziwić, bo na tym poziomie z zespołami pokroju Słowacji czy Chin to akurat Djuric robi różnicę.
Chińczyków widziałem ze dwa razy w tym sezonie. Mają całkiem dobrą zagrywkę, ale w pozostałych elementach jakoś nie błyszczą. Sporo rotacji u nich w zespole, wyrównany szeroki skład i dosyć szybko trener dokonuje zmian. W ataku jakoś szczególnie nie imponują skutecznością.
W III dywizji te spotkania są naprawdę dziwne. Jak na razie wszystkie spotkania pomiędzy Słowakami, Chińczykami i Grekami zakończyły się dopiero po pięciu setach.
Z drugiej strony nie ma się co dziwić. Słowacy kadrowo wyglądają chyba najlepiej, ale mają turniej finałowy u siebie. Chińczycy i Grecy całkiem zbliżony potencjał (Grecy mają Djurica, a Chińczycy nie), zespoły popełniają sporo błędów i potem to wygląda tak jak wygląda.
Ciężko wskazać faworyta. Liczę, że Grecja przed własną publicznością zagra na poziomie i awansuje do turnieju finałowego III dywizji. Djuric pokazuje w ten weekend dobrą dyspozycję i mam nadzieję, że poprowadzi swój zespół.
Ze stawką nie ma co szaleć.
Powtarzam to przy każdej okazji. Mecze w III dywizji rządzą się swoimi prawami :p

Typy:
Grecja @ 1.75 MarathonBet ⛔
Grecja (-1.5 seta) @ 2.40 Uni ⛔
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Warto grać na over 180,5 w tym spotkaniu sam tak zagrałem nie sądzę by w tym spotkaniu skonczyło się na trzech setach.
 
M 52

mentos

Użytkownik
Jest sens grać Brazylie? Mają zapewniony awans ale jednak mecz potraktują optymalnym składem.
Myślę, że jest sens grać. W optymalnym składzie nie pamiętam aby przegrywali dwa razy pod rząd. Kwestie wolicyjne i prestiżowe. Oni zawsze chcą wygrywać. Dla nich to ważne przetarcie przed finałem. Poza tym Włosi grają obecnie padake.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Mimo tej jak to mówisz padaki potrafili ich pokonać 3-2 :grin: Brazyli zdarzały się wpadki dwa razy po rząd żadna nowość grają tam sami emeryci gdy skonczy się to pokolenie skonczy się wielka Brazylia.
 
H 221

heksan

Użytkownik
Wiadomo, że teraz mecz w trochę innych warunkach, bo na zamkniętej hali, ale warunki są identyczne dla obu drużyn. Włosi na pewno nie odpuszczą Brazolom, nie zachowają się tak jak w pierwszym meczu z Kangurami. Takie zwycięstwo 3:2 po ciężkim meczu dodaje kopa i pozytywnej energii, widać to choćby na pomeczowych zdjęciach, gdzie Włosi cieszą się jakby wygrali MŚ. Brazylia nie gra niczego tak wielkiego, co w moim odczuciu mogłoby ich mocno faworyzować w meczu z Italią. Broń Boże nie mówię, że Włosi grają genialnie, ale na swoim terenie na pewno postawią się Brazylijczykom. Także proponuję over 179,5 pkt po 1,70 w Bet365 oraz Włochy + 9,5 pkt po 1,75.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Włochy-Brazylia
Powyżej 179,5 1.7 bet365
⛔

Świetna linia, nie spodziewałem się takiej po pierwszym meczu.
U Włochów chyba wykrystalizowała się już 7, którą będą grać do końca, Berruto dość regularnie wychodzi tym samym ustawieniem, osobiście chciałbym tutaj jakieś zmiany zobaczyć jak choćby Rossiniego w miejsce Colaciego na libero czy Zajcewa na prawym zamiast Vattoriego, może z czasem.
Pierwszy mecz emocjonujący, chyba najlepszy jak do tej pory w całej Lidze Światowej, o co niestety nie trudno.
Włosi wyjdą najprawdopodobniej z Travicą na rozegraniu, ma swoje wady ale jakoś po 2 sezonach w Rosji (przynajmniej mi) znośniej się go ogląda, jest trochę środka, jest też trochę niedokładności.
Po przekątnej Vettori, nigdy nie wiem jak go ocenić, strasznie chimeryczny facet, pierwszy mecz w ataku mocno przeciętnie ale ratował się zagrywką co jest jego największym atutem i blokiem.
Na przyjęciu Zajcew i Lanza, Zajcew chyba powoli wraca do swojej gry, już była niezła gra w ataku, w przyjęciu jak na niego poprawnie, brakuje zagrywki, tuta są spore braki jeszcze.
Lanza pierwszy mecz przeciętnie ale był bardzo mocno obciążony w ataku i przyjęciu, sporo trudnych piłek szło do niego.
Środek Birrelli i Anzani, Birarelli w pierwszym świetnie, bardzo dobrze wyglądała jego gra z rozgrywającym plus ten jego świetny float, Anzani w ataku również poprawnie, ale z obu trochę wiatraki robił w pierwszym meczu Bruno, brakowało ich bloków.
Na libero Colaci, solidny zawodnik, ciężko mu coś zarzucić w sumie.
Brazylijczycy jak wiadomo mają finał u siebie, więc niekoniecznie aż tak mocno będą się spinać, choć po pierwszym meczu na pewno też nie odpuszczą.
Rozgrywa Bruno, nie lubię gościa ale według mnie to w tej chwili top 1 na świecie na swojej pozycji (do spółki z De Cecco), dobry pierwszy mecz.
Na prawym Wallece, bardzo dobry zawodnik, pierwszy mecz poprawnie choć ze sporą liczbą błędów.
Przyjęcie to na pewno Lucarelli, pierwszy mecz bardzo dobrze, choć podobnie jak Wallece sporo błędów, obok niego pewnie Murilo i tu jest problem, bo ten gracz choć kiedyś świetny to w tej chwili nadaje się tylko do przyjęcia i obrony, w ataku nie istnieje, zagrywka również problemów nie sprawia, jeśli Rezende zdecyduje się na Fontelesa to będzie z kolei spory problem w przyjęciu.
Środek Lucas i Eder, fajna para, sporo piłek od Bruno dostają w bloku także nieźle ale zarówno jeden jak i drugi w pierwszym meczu robili masę błędów na zagrywce (specyfika miejsca, gdzie rozgrywany był mecz).
Na libero Sergio, jak dla mnie to nie jest ten sam gracz co kiedyś, w obronie ciągle nieźle ale w przyjęciu do ustrzelenia.

Pierwszy mecz dobry ale jednak jedni i drudzy robili sporo błędów, były przestoje.
Linia do zrobienia w 4 setach, wydaje mi się, że co najmniej tyle będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
M 91

mateo843

Użytkownik
Chiny - Grecja 0:1
Typ: 1 set - Win Chiny
Kurs: 2,20
Bet365

Bardzo, ale to bardzo zacny kurs.
Chińczycy jak do tej pory 5 zwycięstw w grupie, Grecy 4 i jedna porażka z Chińczykami w pięciosetowym spotkaniu - Grecy mieli tam szanse wygrać bo już prowadzili 1:2, a w czwartym secie przegrali 30-28, więc dzisiaj również powinno być ciekawie. Ciężko wytypować zwycięzce tego spotkania. Dlatego mój typ jest trochę inny, i bardzo prawdopodobny, to co ostatnio prezentuje Grecja w pierwszych setach jest słabe, dopiero w następnych widać że biorą się w garść.
Grecja w ostatnich 4 meczach na wyjeździe :
1.Słowacja - Grecja z 2:0 do 2:3
2.Słowacja - Grecja z 2:0 do 2:3
3.Chiny - Grecja - tutaj pierwszego przegrała następne dwa wygrała ale i tak skończyło się 3:2
4.Meksyk - Grecja z 2:0 do 2:3
Widzimy tutaj że Grecy słabo zaczynają mecze na wyjazdach, ale końcówki mają znakomite. Ogólnie bardzo dziwne te mecze Greków. Wiadomo to jest sport, wszystko może się zdarzyć, no ale ostatnio to często im to tak idzie.
Więc warto pograć za kilka drobnych, bo kurs jak dla mnie zawyżony.

Również taki kuponik :
Włochy - Brazylia 0:3
typ : over 3,5 seta / Kurs - 1,30
Iran - USA 3:0
typ : over 3,5 seta / Kurs - 1,30
Chiny - Grecja 3:2
typ : over 3,5 seta / Kurs - 1,35
Ako : 2,28
STS
Na Bet365 niema taki zakładów indziej nie szukałem, ale na STS jest. W żadnym z tych meczów wynik 3:0 jakoś mi się nie widzi. Włosi na pewno będą walczyć z Brazylią. USA po porażce 3:0, nie powinna drugi raz z rzędu przegrać 3:0, a i Iran powinien coś ugrać, oglądałem pierwsze spotkanie i sam doping na trybunach to już jest wielki + dla Irańczyków. Chiny - Grecja to peffka, według mnie 3-2 w jedną bądz drugą stronę bardzo możliwe
 
K 128

konju1

Użytkownik
Chiny - Grecja
Typ: 1 set - Win Chiny
Kurs: 2,20
Bet365


Bardzo, ale to bardzo zacny kurs.
Chińczycy jak do tej pory 5 zwycięstw w grupie, Grecy 4 i jedna porażka z Chińczykami w pięciosetowym spotkaniu - Grecy mieli tam szanse wygrać bo już prowadzili 1:2, a w czwartym secie przegrali 30-28, więc dzisiaj również powinno być ciekawie. Ciężko wytypować zwycięzce tego spotkania. Dlatego mój typ jest trochę inny, i bardzo prawdopodobny, to co ostatnio prezentuje Grecja w pierwszych setach jest słabe, dopiero w następnych widać że biorą się w garść.
Grecja w ostatnich 4 meczach na wyjeździe :
1.Słowacja - Grecja z 2:0 do 2:3
2.Słowacja - Grecja z 2:0 do 2:3
3.Chiny - Grecja - tutaj pierwszego przegrała następne dwa wygrała ale i tak skończyło się 3:2
4.Meksyk - Grecja z 2:0 do 2:3

Widzimy tutaj że Grecy słabo zaczynają mecze na wyjazdach, ale końcówki mają znakomite. Ogólnie bardzo dziwne te mecze Greków. Wiadomo to jest sport, wszystko może się zdarzyć, no ale ostatnio to często im to tak idzie.

Więc warto pograć za kilka drobnych, bo kurs jak dla mnie zawyżony.


Również taki kuponik :
Włochy - Brazylia
typ : over 3,5 seta / Kurs - 1,30
Iran - USA
typ : over 3,5 seta / Kurs - 1,30
Chiny - Grecja
typ : over 3,5 seta / Kurs - 1,35
Ako : 2,28
STS

Na Bet365 niema taki zakładów indziej nie szukałem, ale na STS jest. W żadnym z tych meczów wynik 3:0 jakoś mi się nie widzi. Włosi na pewno będą walczyć z Brazylią. USA po porażce 3:0, nie powinna drugi raz z rzędu przegrać 3:0, a i Iran powinien coś ugrać, oglądałem pierwsze spotkanie i sam doping na trybunach to już jest wielki + dla Irańczyków. Chiny - Grecja to peffka, według mnie 3-2 w jedną bądz drugą stronę bardzo możliwe
Masz jakieś pojęcie o tym co się dzieje w świecie? O jakim meczu wyjazdowym Greków tu piszesz? Bo ja takiego się dziś nie doszukałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom