>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Światowa 2015

Status
Zamknięty.
M 18

marian123415

Użytkownik
Kolega Mateo843 zasugerował się tym, że Chińczycy zostali podani jako pierwsi, a tym samym w roli gospodarza. Oczywiście jest to błąd ponieważ mecze tego cyklu, zarówno ten, jak i wczorajszy ze Słowacją rozgrywane są w Grecji.
Livescore Ci takich rzeczy nie powie ????
 
K 3

klaudpatr

Użytkownik
Dzisiaj wychodzi bardzo fajny kupon ako składający się : Iran + Grecja + over 179.5 pkt Włochy - Brazylia = 3.68 kurs w Bet365.
Grecja walczy o awans więc potrzebuje zwycięstwa za 3 pkt, dodatkowym plusem jest to żegra u Siebie.
Iran myśląc o awansie musi dzisiejsze spotkanie wygra u Siebie.
Włochy z Brazylią zawsze zacięte mecze, tutaj także mecz o awans .
 
R 67

route66

Użytkownik
Włochy z Brazylią zawsze zacięte mecze, tutaj także mecz o awans .
O jaki awans i dla kogo? Bo jeśli mówimy o awansie to tylko dla Włochów. Jak myślę, w chwili &quot;analizowania&quot; i jarania się ako nie sprawdziłeś że Finały Ligi są w Brazylii i ta ma już ten Twój &quot;awans&quot;
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Włochy - Brazylia
Krótko, bo niedługo mecz.
Pierwsze spotkanie bardzo szarpane i na pewno nie stało na wysokim poziomie.
Włosi zagrali nieźle, ale do ideału bardzo dużo brakowało. Lanza slabiutko, Anzani w bloku nic nie pokazał. W ataku na pewno dobrze Zaytsev, ktory w dalszym ciągu gra na przyjęciu i Birarelli, który przynajmniej dla mnie był zawodnikiem spotkania.
Po stronie Brazylii zawiódł Murilo. Nikt nie oczekuje od niego cudów w ofensywie, ale jeżeli jest najsłabszy w przyjęciu z Brazylijczyków to coś jest nie tak. Ogólnie trudno coś szczególnie komuś zarzucić. Sporo błędów własnych, czasami też nie pomagał Bruno. W przyjęciu kiepsko wyglądali.
Brazylia ciągle gra tak samo, ciągle te same twarze, ten sam system gry. Mnie juz to nie przekonuje i jak widać coraz czesciej Brazylię można pokonać.
Włosi bardzo zmobilizowani na spotkania z Brazylia. Zawsze mecze między nimi budzą emocje. Brazylia na pewno będzie chciała się zrewanżować, ale Włosi przed własną publicznością maja spore szansę na kolejną wygrana.
Typy:
Włochy @ 3.65 MarathonBet ⛔
Włochy +1.5 seta @ 2.20 Bet365 ⛔

EDIT: Oj słabo dzisiaj Włosi fizycznie wyglądali.
 
N 35

notmylvl

Użytkownik
Argentyna - Bułgaria (Bułgaria +1,5) @1,775 5/10 Pinnacle ⛔
Po namyślę dorzucam jeszcze za niską stawkę:
Bułgaria win @2,20 3/10 ⛔
Spodziewałem się raczej spadku kursów na Bułgarów po wczorajszym bardzo wyrównanym meczu, a tu na Pinnacle jest 2,45 na czyste zwycięstwo. Dodatkowo, po tym co wczoraj zrobiła Kanada mają teraz naprawdę duże szanse na zajęcie pierwszego miejsca w swojej grupie(ostatnie mecze mają u siebie) i na pewno dziś zawalczyć.
Edit: Beznadziejny mecz obu ekip. Bułgarzy sięgnęli dzisiaj dna. Ogromna ilość popełnionych błędów błędów , fatalne przyjęcie i brak skuteczności, totalna amatorka.
 
K 3

klaudpatr

Użytkownik
Tego się trochę obawiałem 3-0 dla Brazylii. To co zagrały Włochy w tym meczu to tragedia i wstyd, najbardziej szkoda tego 1 seta bo mogli go wyciągnąć na wygrana i wtedy by siadło over 179.5 szkoda .
 
N 35

notmylvl

Użytkownik
W drugim secie grali dobrze, ale zagrywkę mieli tragiczną, kilka głupich błędów też nie pomogło. W trzecim padaka. Swoją drogą szacun dla Brazylii, że nie odpuścili żadnego meczu, chociaż awans mają. Oby kursy na Serbię były przyzwoite za tydzień to sobie odbijemy.
 
D 453

dresu

Użytkownik
Argentyna-Bułgaria
Wczoraj był bardzo fajny mecz duża ilość punktów, 5 setów i wygrana Bułgarii. Dzisiaj można liczyć na powtórkę, bo ja w tym meczu nie widzę faworyta, wczorajszy mecz pokazał wyrównany poziom obu reprezentacji. Ten mecz uważam dobry do gry overa punktowego. Mój typ na to spotkanie to over punktowy.
Argentyna-Bułgaria over 184,5 punktów kurs 1.90 bet365
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Argentyna - Bulgaria
Zainteresowanych odsylam do tego co pisalem przed pierwszym spotkaniem.
Tutaj!
Wczorajszy mecz był dziwny.
Argentyna prowadzila w 5 secie 10:5, a za chwilę było 11:14 i trzy piłki meczowe dla Bułgarów.
W 1 i 3 secie też Argentyna miała przewagę, ale jakoś do końca nie byli w stanie tego dociagnac.
Argentyna we wszystkich setach miała kilka punktów przewagi, ale jakoś nie potrafiła tego dociagnac do końca. Trzeba jednak przyznać, że ta przewaga zazwyczaj brała się ze slabszych momentów Bułgarów. Jak Bułgarzy nie popełniali błędów i dobrze zagrywali to momentalnie zdobywali punkty seriami.
Po stronie Argentyny dobrze De Cecco i środkowi. Atakujący Gonzalez pod koniec się obudzil, ale strasznie nierówny. Brakowało skuteczności skrzydłowych. Trochę niezrozumiała ilość prostych zagrywek posylanych w Salparova.
U Bułgarów świetnie Yosifov, który w końcówce meczu dwukrotnie złapał na pojedynczym bloku Crera (w jednej sytuacji przesadził De Cecco). Trzymał równy poziom przez cały mecz. Nie było zastrzeżeń do rozegrania. Skrimov w koncu na wysokim poziomie, świetnie funkcjonował na pajpie i skończył kilka mega trudnych, sytuacyjnych piłek w newralgicznych momentach.
Dzisiaj nowy dzień. Różnie to moze wyglądać.
Dalej trzymam się tego, że w takim zestawieniu personalnym Bułgaria zwyczajnie ma więcej argumentów czysto siatkarskich.
Typy:
Bułgaria @ 2.47 Pinnacle ⛔
Bułgaria +1.5 seta @ 1.75 Pinnacle ⛔

EDIT: Dno i metr mułu...
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Iran - Polska 1 1,55 Marathonbet
Iran ostatnio zagrał fenomenalnie z USA, gromiąc ich dwa razy po 3:0, więc wniosek nasuwa się sam, skoro pokonali Amerykanów z którymi my dwa razy przegraliśmy to logiczne że z nami będą zdecydowanym faworytem. Wiadomo pokonać Iran na wyjeździe to jak 10 lat temu wygrać z Brazylią. Ważniejszą kwestią niż poprzednie wyniki jest ta http://eurosport.onet.pl/siatkowka/reprezentacje/liga-swiatowa-kontuzja-bartosza-kurka/7q6b0h Nawet jeżeli będzie zdolny do gry to na pewno będzie odczuwał tą kontuzję, a i tak na miejscu Stefana wolałbym dać odpocząć Bartkowi, żeby był gotowy na decycujące o awansie mecze z USA w Krakowie, bo tu czy z Kurkiem czy bez wygrać będzie bardzo ciężko, szczególnie że w Iranie jest 42 stopni, szkoda że żaden buk nie wystawił handi -1,5 bo to też po kursie 2,2 jak najbardziej do gry
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
master. 1K

master.

Użytkownik
Panowie, kursy na najbliższą kolejkę LŚ jeszcze nie wystawione wyjątkiem meczu Francji (Bet365), ale coś czuje, że w obliczu tak grającej drużyny Irańskiej to Polska nie ma najmniejszych szans i będzie trzeba pobierać szybko kurs na wygraną Iranu bo coś czuję, że na tym meczu będzie można nieźle zarobić. Mam nadzieje, że buki zaoferują nam kursy na zwycięstwo gospodarzy minimum 1,50 a na dokładny wynik 3:0 kurs 3 i więcej bo to też jest bardzo prawdopodobna opcja. Zaznaczam, że prawdopodobnie w piątkowym meczu nie zagra Bartosz Kurek co jeszcze bardziej zwiększa szanse drużyny Irańskiej na zwycięstwo.
Co myślicie o tym meczu ?
Jakieś opinie, sugestie ?
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Dobrze kombinujecie Panowie. Irańczycy będą grali na maxa, a swoją moc pokazali m.in. w meczach z USA. Oglądałem drugie starcie i powiem szczerze, że gra Iranu robiła wrażenie. Wiadomo, że na swoim terenie są mega mocni, ale tutaj na dodatek dochodzi dobra forma i nie do końca optymalny skład Polaków. Również przychylam się do typów na Iran.
 
jozzy22 569,4K

jozzy22

Użytkownik
1 program Polskiego Radia podał info: Bartosz Kurek na treningu doznał kontuzji pleców.
Póki co nie wiadomo na ile poważna jest to kontuzja
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Iran - Polska 1 @ 1.32 Marathonbet ✅
Nie mam żadnych złudzeń co do tego, że Polacy to spotkanie najzwyczajniej w świecie przegrają, bo z tak grającym Iranem na swoich śmieciach nie powinni mieć wiele do powiedzenia. Oglądałem ostatnie spotkania Iranu z USA i spotkania Polaków z Rosją i gry obu drużyn nie ma po prostu co porównywać.
Po pierwsze Iran u siebie jest niesamowicie mocny, potencjał tej drużyny rośnie przynajmniej 2 razy jeśli grają u siebie przy tej &quot;dzikiej&quot; publiczności, która jest po prostu specyficzna. Nie tylko publiczność decyduje o tym, że gra im się lepiej ale przede wszystkim własne ściany i własna hala.
Spotkania Iranu z USA to majstersztyk. Stany Zjednoczone nie miały do powiedzenia zupełnie nic w każdym z dwóch meczów na hali w Teheranie. Przegrali oba spotkania bez ugrania ani jednego seta i dominacja Iranu była niepowtarzalna. Marouf rozgrywał fenomenalnie, non stop gubił blok Amerykanów i dzięki temu Iran mógł bez problemu kończyć swoje akcje. Na bloku pracowali również bardzo dobrze, bardzo dużo wybloków - na tle tak atletycznej drużyny jak USA to spory sukces. Szczerze powiedziawszy uważam, że nie było aspektu w którym Stany Zjednoczone wyglądałyby lepiej w tym dwumeczu od Iranu.
Polska wygrała oba spotkania w Rosji - ale z Rosją, która nie jest tą Sborną, którą zapamiętaliśmy z siatkarskich aren. Trzeba przyznać, że grają &quot;drugim&quot; garniturem, ich gra wygląda słabo i po prostu są pewnego rodzaju chłopcami do bicia, który nie raz potrafią stawić opór którejś lepszej drużynie z grupy.
Polacy z wynikiem 3:1 i 3:2 w dwóch spotkaniach z Rosją. Pierwszy mecz lepszy, większa dominacja na parkiecie po przegraniu pierwszego seta, potem już raczej bez problemów z wyraźnym zarysowaniem przewagi Biało-Czerwonych.
Następny mecz to już naprawdę duże problemy i wyciągnięcie meczu w TB. Powiem szczerze, że nie podobała mi się gra Polaków w tym spotkaniu, fakt faktem powalczyli ale popełniali proste błędy własne (Kurek serwujący ciągle w aut lub w siatkę - frajerskie dostarczanie punktów za darmo tak jak Moroz po stronie Rosji na zagrywce).
Reasumując nie wyobrażam sobie scenariusza w którym Polacy wygrywają ten mecz. Optymistycznie rzecz ujmując stać nas na seta ale nie widzę możliwości wygrania tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Jak to jest ze spadkiem z Ligi Światowej? W jaki sposób?
Druga sprawa, w jaki sposób układa się tabela? Bo widzę że punkty nie są najważniejsze.
 
H 221

heksan

Użytkownik
Mogę się mylić, ale w tym roku chyba liczy się liczba zwycięstw, a dopiero później punkty. Jeśli chodzi o spadek, to wydaje mi się, że z pierwszej dywizji poleci jedna drużyna, co w tym przypadku oznacza albo Rosję albo Australię.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Mogę się mylić, ale w tym roku chyba liczy się liczba zwycięstw, a dopiero później punkty. Jeśli chodzi o spadek, to wydaje mi się, że z pierwszej dywizji poleci jedna drużyna, co w tym przypadku oznacza albo Rosję albo Australię.
Dzięki. Bo sprawdzam tabele i widzę że dwie drużyny są wyżej, chociaż punktów mają mniej. A co w przypadku takiej samej liczby zwycięstw? Punkty? A po punktach? Sety czy bezpośrednie spotkania? Warto wiedzieć, więc pytam.
Co do spadku pytam bo obiło mi się o uszy że spada najgorsza drużyna. I na chwile obecna jest nia Rosja chyba. Więc będą musieli coś wygrać. I nie wiem czy już teraz nie warto łapać kursów na mecz z USA. Bo Rosja nie pozwoli sobie na spadek.
 
K 37

kcz18

Użytkownik
Heksan ma rację.
Zwycięstwa / Punkty / Ratio setowe / Ratio punktowe.
Do następnej dywizji leci jedna drużyna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
master. 1K

master.

Użytkownik
Iran vs Polska - - - Iran (-1.5) @ 1.50
Iran vs Polska - - - Iran 3:0 @ 2.62


Po pierwsze to jestem zawiedziony kursami wystawionymi na ten mecz. Zwycięstwo Iranu to kurs 1.25. Co prawda liczyłem na kursy w okolicach 1.50 ale jak widać buki widzą co się święci. Na pewno spory wplyw na taki kurs a nie inny miała kontuzja Bartka Kurka. Przechodząc do mecz to zwycięstwo Iranu jest niemal pewne, nie widzę tutaj innej możliwości. Polska się mega męczy i nie grają na takim luzie jak chociażby jesienią zeszłego roku i męczy się z mega słabą w tym roku Rosją oraz przegrywa z USA. W Iranie będzie dwa razy trudniej od strony psychicznej i poradzenia sobie z bardzo specyficznym dopingiem oraz dwa razy trudniej od strony czysto sportowej. Iran ostatnio idzie jak burza i ogrywa każdego jak chce. 2 razy ogrywa Rosje na ich terenie w stosunku 3:0 i 3:1oraz też dwa razy wygrywa u siebie z USA 3:0 i 3:0. To wszystko potęguje brak Bartka kurka i baty murowane. Set wygrany w Teheranie to już będzie spory wyczyn a co dopiero dwa i ostatecznie mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom