>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Światowa 2016

Status
Zamknięty.
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Kanada bez swojego bombardiera wczoraj pokazała się z dobrej strony. Bez problemu wygrają dziś z Egiptem. Natomiast Serbia według mnie też dziś wygra. Obie drużyny nie jadą do RIO więc mogą się skupić na LS, ale Serbia jest po prostu lepsza. Oni będą chcieli wygrać tą edycję LS i mają na to duże szanse.
 
U 45

ucho12

Użytkownik
Kazdy kto ogladal mecz widzial jak sedzia zabral Iranowi TB. Ewidentne podwojne odbicie Andersona przy stanie 23:24 w 4 secie.. no ale coz.. plakac nie bede bo sam pogralem USA po 1 secie jak dawali kurs 2. Przekonala mnie do tego lepsza dyspozycja &quot;Matiego&quot; ale uwazam ze z Brazylia juz nie wygraja.
Dla sedziow to tez chyba poligon - gwizdanie bledow ustawienia nawet przy wlasnej zagrywce. Mieli w tym racje, ale faktycznie to niespotykane na takim poziomoe ale coz...
Anderson faktycznie duzo lepiej, chociaz uwazam podobnie jak Ty, ze na Brazylie to nie wystarczy. Na czysty win kursy w granicach 1,2, handi -1,5 po 1,40 - ja tu niestety nie widze value
 
U 45

ucho12

Użytkownik
Polska ma dziś jakiekolwiek szanse z Rosją ? Mnie osobiście over 179,5 wygląa dobrze, te 4 sety powinny być, a może nawet 5.
Rosja w treningu - ostatnie 0:3 z Serbia to zaskoczenie, pomimo nienajgorszego ich skladu. Nasi w nie najmocniejszym skladzie, jednak dali rade Bulgariu; tak, jak pisalem Liga Swiatowa to poligon przed Rio i typowanie takich rozgrywek to troche wrozenie z fusow. Proponowana przez Ciebie linie wg mnie mozna grac pre dla przyjembosci z ogladania, a typ na druzyne na live jak zobaczymy jak z forma obu zespolow.
 
K 3

klaudpatr

Użytkownik
Najlepiej grać na drużyny które nie jadę na Igrzyska i Ligę Światową traktują poważnie. Serbia kolejny mecz wygrywa 3-0 . Myślę że warto grać w ich stronę .
 
K 0

karodt

Użytkownik
Witam Panowie jak tam wygląda skład Niemców w Meksyku warto ich grać z Hiszpanami? Niewielka porażka z Czarnogóra nie napawa optymizmem.
 
W 26

wlazly107

Użytkownik
Witam Panowie jak tam wygląda skład Niemców w Meksyku warto ich grać z Hiszpanami? Niewielka porażka z Czarnogóra nie napawa optymizmem.
Wystarczy zobaczyć stronę wcześniej... Masz podany skład Niemców, a w pierwszym poście link gdzie możesz sprawdzić wszystkie składy. Dla ułatwienia dodam, ze nie warto pchać się dzisiaj w Niemców
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
wlazly107 źle nie grali, ale ich trener na dalszym planie ma wygrywanie meczy a co chwile tasuje zawodnikami i zmienia ustawienia, no chyba że tylko tak pierwszy mecz miał wyglądać
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Argentyna - Iran

Argentyna WYGRA 1 set i WYGRA mecz 3.40@ Bet365 ⛔

Mecz za 3 min, więc postaram się szybko streścić analizę i mam nadzieję że jeszcze ktoś skorzysta. 4 razy grali ze sobą od 2011 roku i to są wszystkie mecze w historii, H2H wynosi 2-2, dwa zwycięstwa Argentyny i dwa Iranu. W tej lidze światowej obydwie ekipy mierzyły się z USA i Brazylią i obydwie dostały od Brazylii po 0:3 i od Iranu równo po 1:3, sprawa prosta, EWIDENTNY MECZ 50/50. h2h na to wskazuje jak i nawet identyczne dwa wyniki w tej lidze światowej, obydwie drużyny będą grac również w igrzyskach, potencjał niesamowicie zbliżony jak widać na każdym kroku. Ja idę w Stronę Argentyny którzy wygrali ostatnie spotkanie z nimi w 2015r, a także że jest na nich sporo większy kurs i ja to biorę z pocałowaniem ręki bo spodziewałem się równych kursów na to spotkanie, brać! Pozdrawiam!

E; wynik: 3:2 Iran..
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
:siata: Serbia - Polska

Dzień dobry. Dzis mam dla państwa pewniaczka z Ligi Swiatowej, a dokładniej z turnieju, którego gospodarzem jest reprezentacja Rosji, a rozgrywany jest w Kaliningradzie. Interesujący nas mecz będzie rozgrywany jako pierwszy dzis, rozpocznie się około godziny 16.40.
Naprzeciw siebie staną reprezentacje Polski, która niedawno rozgrywała turniej w Japonii oraz jest gospodarzem turnieju finałowego tegorocznej Ligi Swiatowej oraz drużyna Serbii, która wczesniej już odpadła z walki o Rio oraz nie ma zapewnionego udziału w turnieju finałowym Ligi Swiatowej. Polacy nie grają tu w najmocniejszym zestawieniu, największą absencję ważnych graczy mamy na pozycji przyjmujących bowiem nie ma ani Mateusza Miki, ani Michała Kubiaka, ani chyba Rafała Buszka. W poprzednich meczach grali na tej pozycji Bartosz Bendorz oraz Artur Szalpuk. Jest ale nie będzie grać Bartosz Kurek, gra Dawid Konarski, ale to w obecnej sytuacji takim wielkim osłabieniem nie jest. Grają różni srodkowi widać, że trener Antiga szuka, sprawdza, a wyniki tu osiągane nie są rzeczą najważniejszą.
W reprezentacji Serbiii wygląda to troszkę inaczej chyba z możliwych najlepszych wszyscy są obecni, nie za dużo gra Atanasijević, ale Serbia wygrywa i tak. Dobrze na skrzydłach wyglądają Ivović oraz Kovacevic i już to powinno wystarczyć na reprezentację Polski, która tą fazę Ligi Swiatowej nie traktuje smiertelnie poważnie. Serbia Bułgarię oraz Rosję pokonali do zera i według mnie nie dadzą też wiekszych szans dzis naszej reprezentacji.

Wobec powyższego:

wygrana Serbii @1.42 ✅ (3:0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Serbia - Polska

Serbia 1.42@ Unibet ✅✅
Serbia -1.5 seta 1.85@ Unibet ✅✅✅

Zdecydowany faworyt meczu. TAKI KURS? Polacy grają rezerwami, Antiga bardzo mądrze oszczędza czołowych zawodników bo wiadomo, jak to był cholernie morderczy sezon, 3 turniejowe bitwy o IO w końcu zakończone powodzeniem, a tu jeszcze ta Liga Światowa, mówił od początku że tu będzie ekserymentował i dawał luz podstawowym zawodnikom, bo jesteśmy i tak gospodarzami turnieju finałowego niezależnie od wyników w 1 dywizji, i tam mówił że już interesuje go tylko zwycięstwo. Serbowie? Wprost przeciwnie, po przegranym turnieju o awans do IO tutaj grają w 1 składzie i bardzo mocno pragną zagrać w turnieju finałowym w Polsce. Zresztą popatrzmy na obecne wyniki w tej LŚ. Polacy wygrali z Bułgarią 3:1 i przegrali wczoraj z Rosją 0:3. Serbowie wczoraj pokonali Bułgarów 3:0, a z Rosją którą my przegraliśmy bez wygranego nawet seta i prawie walki w całym meczu oni wygrali 3:0!! Jakiś komentarz jeszcze tutaj potrzebny? Handicap -1.5 też powinien wejść dość lekko, czytając powyższą analizę. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
P 11

plejek69

Użytkownik
Uważam, że obstawianie tegorocznej edycji Ligi Światowej to jak rzut monetą. Siatkarze ewidentnie w fazie przygotowawczej pod Igrzyska w Rio, więc wynik jest najczęściej kwestią drugoplanową. Wystarczy spojrzeć na grę Polaków na Memoriale Wagnera, a później na ich dyspozycję w Japonii.
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
:siata: Brazylia - Serbia

Drugi tydzień z Ligą Swiatową rusza niebawem. Kraje walczące w I Dywizji rozpoczną zmagania na turnieju w Belgradzie. Interesujący nas mecz powinien rozpocząć się 23 czerwca roku pańskiego 2016 około godziny 19.00.
Wtedy to własnie zmierzą się ze sobą dwa, jak dotąd niepokonane zespoły w I Dywizji Serbowie oraz Brazylijczycy. Obie reprezentacje wygrały premierowe turnieje, Brazylijczycy u siebie, a Serbowie na terytorium Rosyjskim. Serbia nie straciła nawet seta w pierwszych trzech meczach, ale wyczyn Brazylii należy chyba bardziej docenić, uważam bowiem, że turniej w Brazylii był znacznie lepiej obsadzony, walczyły tam mocniejsze drużyny. Ogranie Amerykanów 3:1, Irańczyków oraz Argentyńczyków po 3:0 jest trudniejszym zadaniem niż wygrana z niepełnym składem Polski, co najwyżej sredniakiem I Dywizji Bułgarią oraz niezachwycającą w ostatnim czasie ekipą Rosji. Niema co oczywiscie bagatelizować dobrej gry Serbów, bo naprawdę grają bardzo fajną siatkówkę w tym czasie. Dobrze prezentował się praktycznie cały skład Serbów, ale siła Brazylii robi na mnie większe wrażenie. Swietny pierwszy turniej rozegrał Lucarelli. Obecnie drugi najlepiej punktujący I dywizji z 52 punktami. Bierze ciężar gry reprezentacji na swoje barki w trudnych momentach i daję radę. Pozytywnie także rozgrywający Bruno oraz srodkowy Lucas. Gra Canarinhos naprawde kleiła się w poprzedni weekend i chyba nie stracą dobrej formy tak szybko. Nie uważam jednak, że będzie to jednostronne spotkanie, Serbia seta napewno ugra, ale w ostatecznym rozrachunku to Brazylia powinna wyjsć zwycięsko z tego boju, ma ku temu więcej argumentów.
W innym meczu rozgrywanym własnie w Belgradzie zmierzą się ze sobą jeszcze Irańczycy oraz Bułgarzy. Moimi faworytami są Ci pierwsi. Bułgaria momentami nawet niezle sobie poczyna, ale na koniec i tak schodzą z boiska pokonani. Bilans 0:3 szału nie robi. Iran powinien zaliczyć drugie zwycięstwo, mają więcej opcji w ataku, a Bułgaria gra przeważnie na Sokołova, tak czytelna gra powinna ułatwić Irańczykom zadanie w ustawieniu skutecznego bloku, co przecież swietnie potrafią.

Wobec powyższego:

wygrana Brazylii @1.35 ⛔ (1:3) Must Win
wygrana Iranu @1.55 ✅ (3:1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Żadnym wielkim znawcą Ligi Swiatowej, który zna od podszewki każdy zespół III Dywizji nie jestem i nie zamierzam nikogo takiego z siebie robić, ale mogę cos o tym meczu napisać. Tak naprawdę to widziałem tylko kilka akcji meczu z udziałem Słowacji i Portugalii i to wtedy kiedy Portugalczycy dominowali. Słowacja mecz wyciągnęła, ale Portugalia wydaję mi się słabsza niż rok, dwa lata temu. Słowacja dla mnie raczej anonimowa, co innego Kuba, tam gra kilku bardziej mi znanych siatkarzy i myslę, że Kubańczycy raczej to wygrają, pokonali Koreę Południową, powalczyli i również ograli Japonię, to o wiele bardziej siatkarsko poukładane zespoły niż własnie Słowacja. Ale Ty chyba przeczuwasz jaką niespodziankę w tym meczu, tak? ???? Ja jesli miałbym to grać to postawiłbym na Kubę.
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
:siata: Serbia - Bułgaria

Na szybko puki według mnie fajny kurs. Dzis wpadka z mojej strony Serbia rozniosła Brazylię w Belgradzie, ale chyba najwięksi fanatycy Serbskiego zespołu nie spodziewali się tak swietnych zagrywek gospodarzy, nieprawdopodobne. Poprzednio grali dobrze, ale dzis przeszli samych siebie. Przed meczem myslałem, że to Brazylia wzniesie się na nieosiągalny dla Serbów poziom, ale tak było tylko w pierwszym secie. Im dalej w las, tym coraz bardziej napędzona Serbia rozstrzeliwała swoich rywali. Oczywiste, że Serbia drugiego tak fantastycznego meczu szybko nie zagra, ale 50% procent tego wystarczy na reprezentację Bułgarii, która przegrała dzisiaj z Iranem. Mecz ten nie stał na dobrym poziomie, to było słabe widowisko. Przeciętna gra Iranu wystarczyła, bo Bułgaria zagrała jeszcze gorzej. Poziom drugiego meczu tego turnieju o niebo wyższy. Myslę, że typ spokojnie powinien wejsć.

wygrana Serbii -1.5 seta @1.50 ✅ (3:1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 230K

czary-mary

Użytkownik
Zna ktoś dokładne składy powołanych zawodników na spotkanie Rosja vs Francja ?
Jeżeli nie zagra Ervin N Gapeth, to kurs na naszych wschodnich sąsiadów wygląda kusząco.
@ Rosja @ 1.90 zieleń
Macie jakies info?
 
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Dmt19. Masz może stronkę, na której są podane składy wszystkich reprezentacji na dany turniej? Jeśli tak to bardzo bym prosił i jeśli masz składy kobiet z grand prix to byłbym bardzo wdzięczny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom