>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Światowa 2016

Status
Zamknięty.
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Polska - Argentyna

Argentyna +2,5 seta @ 1,55 bwin ✅✅✅

Wiadomo, jak w tym roku wygląda Liga Światowa. Dla drużyn, które biorą udział w Igrzyskach Olimpijskich jest to forma treningu. W dużym stopniu dotyczy to naszej reprezentacji. Jako, że jesteśmy gospodarzem turnieju finałowego i mamy w nim zaklepane miejsce, nie musimy się zbytnio spinać na rozgrywki grupowe. Trener Antiga daje pograć zawodnikom, którzy niekoniecznie znajdą miejsca w samolocie do Rio. Ważniejsi gracze odpoczywają po ciężkich sezonach ligowych i turnieju kwalifikacyjnym w Tokio.

Naszym rywalem jest reprezentacja Argentyny. Drużyna trenera Velasco nie należy do czołówki drużyn, ale zawsze jest gdzieś blisko za plecami tych najlepszych. W tegorocznej Lidze Światowej rozegrali 3 mecze i wszystkie przegrali. Z tym, że mierzyli się z rywalami silniejszymi od nich: Iran, Brazylia, USA. Tylko z ekipą Canarinhos nie ugrali seta, choć mieli ku temu wielką okazję w 3 partii (przegrana na przewagi). Nasi siatkarze wygrali z Bułgarią, a przegrali dość wyraźnie z Rosją i Serbią.

W przeszłości, i to dość niedalekiej, mierzyliśmy się z nimi wielokrotnie. Z reguły wygrywaliśmy. W ostatnich 5 konfrontacjach odnieśliśmy 5 zwycięstw. 2 razy wygraliśmy bez straty seta. Argentyńczycy potrafili nam urywać po secie, a nawet doprowadzać do tie-break&#39;a w turniejach, gdzie graliśmy w dużo silniejszym składzie, niż obecnie.

Podsumowując, drużynę Argentyny nigdy nie można lekceważyć. Nie mają oni w swojej kadrze gwiazd pokroju naszych siatkarzy, ale niejednokrotnie pokazali swoją siłę. Nie uważam, żeby wygrali mecz z Biało-czerwonymi. Biorąc jednak pod uwagę dość luźne podejście naszych zawodników do Ligi Światowej w tym roku, oraz roszady dokonywane przez trenerów, wynik 3-1 lub 3-2 dla Polski wydaje się najbardziej prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Nie mają oni w swojej kadrze gwiazd pokroju naszych siatkarzy, ale niejednokrotnie pokazali swoją siłę. Nie uważam, żeby wygrali mecz z Biało-czerwonymi. Biorąc jednak pod uwagę dość luźne podejście naszych zawodników do Ligi Światowej w tym roku, oraz roszady dokonywane przez trenerów, wynik 3-1 lub 3-2 dla Polski wydaje się najbardziej prawdopodobny.
Nie ma w składzie Conte i Uriarte, poza tym oni też mają Rio, więc Twój koronny argument można zakopać w ogródku.
 
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Do strasznik: na turnieju tydzień temu też nie było Conte i Uriarte i Argentyna grała bardzo dobrze. Dziś zależy wszystko od Polski, jaki skład i dyspozycja dnia.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Jak panowie widzicie dzisiejsze spotkanie Rosji z Francją? Ktoś tam wcześniej pytał czy zagra Ngapeth - w kadrze się znajduje, więc swoje zagra. Kursy bardzo fajne do pogrania, macie jakieś typy?

Kadry:
 
rasiak221 68

rasiak221

Użytkownik
Chińskie Taipei - Niemcy 1 @6.00 Bet365
Czemu by nie ? Tajwańczycy pokonali 3-1 Hiszpanów i nie mieli jakoś strasznie ciężko patrząc po statystykach to czemu nie mieli by pojechać Niemców których Hiszpanie rozklepali 3-1 bijąc ich w 2 ostatnich setach ? kurs wielki i ja widzę w tym wielkie value
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Egipt - Japonia @1.85 bet365/B]
Azjaci lepsza drużyna, lepiej poukładana i przede wszystkim zgrana. Egipcjanie wczoraj po bardzo słabym meczu przegrali z Finami 0:3. Azjatów cenię wyżej, poza tym są oni w lepszej formie i powinni ten mecz wygrać. Start zaraz.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
ta LŚ to jest śmiech tak jak mowi kolega wyżej , Turcja wczoraj z 0:2 na 3:2 i dzis to samo z Finlandią.. a o Francuzach nie wspomnę , czy o Tajwanie..
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Polecam taki dubelek na dziś z całorocznego: Włochy + Francja Ako:2.33.

Krótko o meczach:

Usa bardzo szczęśliwie prześlizguje się przez wszystkie mecze (najbardziej mecz z Iranem), ich gra jest bardzo nierówna. Do tej pory tylko 1 mecz z silnym rywalem i porażka 1:3 z Brazylia. Nie wierze że z taką grą mogą znaleźć sie w turnieju finałowym.. a żeby tak sie stało powinni dziś przegrać ???? Włochy są gospodarzem, grają równo i też na pewno nie odpuszczą bo awans do finału bardzo blisko.

Francja też na pograniczu awansu ucieka przed Rosją, która myśle że właśnie kosztem Usa zapewni sobie finał. Słaby mecz z Argentyną można wybaczyć dużą różnicą czasową po ostatnim turnieju co wczoraj się trochę na nich odbiło.. Jedno jest pewne najgorszy mecz turnieju mają już za sobą, w dodatku chcą się zrewanżować za Tokyo naszym, a my ? wiadomo kolejna nauka dla młodych, Szalpuk i Bednorz nie są w stanie wygrać meczu z Francją..

Do tego można dorzucić Rosje z Argentyną za 1.20 i mamy bardzo fajny tripelek.

Ps. nie sądze że na LŚ nie można zarobić.. Ja pograłem 2x zwycięstwo ruskich nad nami, chiny w meczu z portugalią i kilka innych meczów. Ok są niespodzianki ale trzeba dokładnie analizować mecze wykluczając ryzko takiej niespodzianki do minimum. Dobrym przykładem był ostatnio mecz Serbia Brazylia po co grać brazylie za 1.3 skoro Serbowie są na fali? No i nie można pchać się po kursach 1.08 jak np. wczoraj na Francje bo to nie ma sensu.
 
J 5

jaro922

Użytkownik
Wczorajszy mecz Turcji to ustawka jakaś była bo to jest niemożliwe. Zagrałem kebabów już nie patrzyłem w polowie 4 seta....
Prowadzili w 2 secie 19;15 przegrali 21;25... w 3 secie Finlandia cały czas prowadziła wysoko, przegrali... w 4 secie było już 8:12, od tego momentu przestałem sledzic patrze dziś a tu ++++
 
arturwb 94

arturwb

Użytkownik
Wczorajszy mecz Turcji to ustawka jakaś była bo to jest niemożliwe. Zagrałem kebabów już nie patrzyłem w polowie 4 seta....

Prowadzili w 2 secie 19;15 przegrali 21;25... w 3 secie Finlandia cały czas prowadziła wysoko, przegrali... w 4 secie było już 8:12, od tego momentu przestałem sledzic patrze dziś a tu ++++
rzadko rzucam oskarżenia, ale też mi &quot;coś śmierdziało&quot; - postawiłem 3:0 Finlandia. Drugi set to już był komedia z 19-15 dla Turcji zrobiło się 21-25 :grin:. Natomiast w 3 secie coś podobnego na odwrót, no naprawdę coś nie tak :]
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
:siata: Grecja - Słowenia

Mecz zaplanowany na godzinę 20.00
Będzie to spotkanie czołowych ekip III Dywizji, skład teoretycznie lepszy mają Słoweńcy. Gasparini, Urnaut, Cebulj, Paenk. Jednak Słowenia już bilet na finałowy turniej do Frankfurtu zdążyła sobie wywalczyć. Grecja choć na razie jest druga najlepiej jesli te spotkanie by wygrała, bo inaczej będzie musiała oglądać się na inne rezultaty. Co warto odnotować to, że mecz rozgrywany będzie w Grecji, co będzie małym, ale jednak plusem dodatnim do ich gry, u siebie zawsze gra się lepiej. Słowenia nic już nie musi, a Grecja na pewno rzuci wszystkie siły na to spotkanie i będzie chciała zaprezentować się jak najlepiej. Mają kilku solidnych graczy, którzy moim zdaniem mogą przeciwstawić się teoretycznie mocniejszemu rywalowi z Fragkosem na czele. W mojej opinii nie będzie to krótki trzy setowy pojedynek.

+ 146.5 punktów @1.39 ✅ (3:1;197 punktów)
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
LIVE ARG 2:0 ROS
Jak na razie mega sensacja. Niemożliwe żeby Rosjanie dali sobie wydrzeć udział w Final Six grając z outsiderami z Argentyny. Tam pojęcie ma tylko De Cecco, Conte nieobecny.
Vładimir Alekno po dłuższej przerwie po 2 setach desygnuje na parkiet podstawowy skład. On nie popuści. Rosja to Rosja, oni wyciągną ten mecz na 2:3
@ 4.80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom