>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Światowa 2016

Status
Zamknięty.
S 47

szymonex0

Użytkownik
A co myślicie o meczu Belgia-Polska? Ja uważam,że Beldzy mogą ten mecz nawet wygrać a kurs bardzo kuszący.Ja jednak zagram na seta Belgów chyba,bo patrząc na ich wczorajszy mecz z Brazylijczykami,to grali oni świetnie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Co sądzicie o Włochy - Serbia? Serbowie wczoraj grali bez Atanasijevicia i przegrali z Argentyną 3-0. Za to Włosi poradzili sobie łatwo z Iranem na ich terenie. Wie ktoś może czy zagra dziś atakujący Serbów? Skłaniam się tu bardziej do Italii.
Z tego co pamiętam Serbia na zmianę gra atakującymi, więc wychodzi że dziś Atan zagra.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
A co myślicie o meczu Belgia-Polska? Ja uważam,że Beldzy mogą ten mecz nawet wygrać a kurs bardzo kuszący.Ja jednak zagram na seta Belgów chyba,bo patrząc na ich wczorajszy mecz z Brazylijczykami,to grali oni świetnie.
Panowie, tu już praktycznie te mecze są o pietruszkę, więc radzę pomyśleć o jakiś overach setowych, że padnie 4 i więcej setów w meczach, wszyscy teraz raczej powinni rotować, może będą grać dla publiki, żeby te mecze nie kończyły się po 3:0, więc jak dla mnie nie zdziwię się, jak w tych wszystkich pozostałych meczach zaczynając od Kuba - Portugalia padną overy setowe ;)
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Kuba - Portugalia 2 Kurs 1.9 (i spada) bet365
Kubańczycy jak informuje portal volleyball.it wystawią na mecz ośmiu zawodników, wczoraj policja aresztowała trójkę: Osmany Santiago Uriarte, Norberto Calvo Manzano oraz Jacqueline Gavilan, a dziś rano po nalocie policji na hotel aresztowany został również Rolando Cepeda. Ogólnie to pokłosie nocnej imprezy po której miało dojść do napaści seksualnej. Portugalia wprawdzie ma F4 u siebie więc nie musi się martwić o spadek, ale wobec atmosfery w reprezentacji Kuby i osłabień myślę warto pograć po takim kursie na Portugalię.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Pytasz się czy oznajmiasz?

Z tego co wiem , nic nie zapowiada by nie zagrał, jedynie Soonias ma kontuzje.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
+ 2,5 seta dla Portugalii to pewniak sam to chciałem pograć ale mój buk daje tylko + 1,5 a tego już się boję zagrać.Ja pogralem Kanade -1,5 i USA - 1,5 z rosjankami
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
faro09 2

faro09

Użytkownik
ja osobiscie wchodze w Turcje. Holandia to dno. Niby skład i nazwiska są do grania a w praktyce wyglada to blado. Najlepszy przykład to wczorajszy półfinał z Portugalia... przeciez to byla jakas patologia. dla mnie 1.9 na Turcje to value.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom