>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Światowa 2017

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czas na 2gi dzień :
Chiny - Holandia powyżej 3,5 seta 1,53 ✅ 3:1 - Wczoraj Holandia ograła Egipt 3:0 ale to nie było jakieś łatwe zwycięstwo, Egipt mógł wygrać jednego seta w 2-óch ostatnich. Chiny przegrywając z Turcją 0:2 podnieśli się i doprowadzili do Tie break i tam polegli już 2:3 ale Chiny powalczyły. Dziś myślę, że 1 seta minimum wygrają z Holandią kurs niezły.
Włochy - Polska 1,82 ✅ 1:3 - Tutaj gram na naszych, wczoraj świetny mecz z Mistrzami Olimpijskimi w co by nie mówić mocnym składzie Brazylijczyków. Włosi ograli Iran 3:0 ale no nie grali tam jakieś świetnej siatkówki bardziej Iran przegrał ten mecz. Dodatkowo wydaje mi się, że punkty także powinni przekroczyć także dodatkowy typ:
Włochy - Polska powyżej 179,5 1,51 ⛔ 179 punktów
Japonia - Portugalia (+1,5 seta) 2 1,51✅ 2:3 - Japonia wczoraj rozbita przez Słowację 0:3 zaś Portugalia powalczyła i nawet mogła wygrać z Australią, dobry mecz zagrali, porażka 2:3 ale w tie breaku 18:20. Nawet zaryzykuję i zagram czyste zwycięstwo Portugalii a więc typ dodatkowy:
Japonia - Portugalia 2,14 ✅
Kazachstan - Wenezuela 2,41⛔ 1:3 Jednak Wenezuela za mocna na słaby Kazachstan ale powalczyli - Tutaj typ na ryzyko ale myślę, że warto. Wenezuela walkower bo spóźnili się na mecz. Kazachstan porażka 0:3 z Niemcami ale Wenezuela a Niemcy to 2 światy. Dla ostrożniejszych można zagrać +1,5 seta Kazachstan ⛔ bądź +3,5 seta ✅ choć ja gram czysty win.
Bułgaria - Argentyna 1,38 ⛔ 2:3 - kurs mizerny jak i gra Bułgarii- Kurs mizerny ale po tym co pokazała Argentyna to nawet tak słaba Bułgaria ich ogra. Żadnych szans z Rosją, nawet nie przekroczyli 20stki w żadnym secie.
Kanada - USA powyżej 176,5 1,50 ✅ 3:2 - Tutaj polecam taką linię, 4 sety w miarę wyrównane powinny ją pokryć. Nie wydaje mi się aby rezerwy USA pokonały solidną Kanadę 3:0. Kanada wczoraj pokonała Belgię 3:2 i w dobrych humorach podejdą do tego spotkania. USA porażka z Serbią 1:3.
Słowacja - Australia (+1,5 seta) 2 1,72 ⛔ 3:1 niestety walka była - Słowacja pokonała Japonię gładko 3:0 natomiast Australia pokonała 3:2 Portugalię. Myślę, że mimo wszystko to Australia jest lepsza, jedyny minus Słowacja gra u siebie ale stawiam, że Australia wygra minimum 2 sety. Dla odważnych typ:
Słowacja - Australia 2,59 ⛔
Rosja - Francja 1,75 ✅ 1:3- Tutaj Francuzi mi się podobali wczoraj w meczu z Bułgarią i na nich stawiam w meczu z rezerwą Rosji.

Typy na sucho:
Iran - Brazylia (-1,5 seta) 2 1,21 ✅ 1:3
Austria - Niemcy (-19,5 punktów) 1 1,60 ✅ 1:3 87:97
Hiszpania - Katar powyżej 3,5 seta 1,34 ✅ 1:1
Belgia - Serbia (-1,5 seta) 2 1,30 ⛔ 2:0
Wszystkie kursy z eFortuny
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Na Austrię już +16.5 (1.54) efortuna
Polecam +2.5 seta w totolotku (3.25) , pewnie też spadnie. STS ma to samo po 2.25
Wobec braku 6 podstawowych zawodników w kadrze gospodarzy, grzechem byłoby nie skorzystać tym bardziej , że Austria wczoraj miała dzień wolny ???? Jak dla mnie kolejna promocja totolotka ????

Dodam jeszcze , że obok kursu 13.00 na 1 set / koniec meczu 1/2 (Austria - Niemcy) też nie przeszedłem obojętnie ????


Robson// Proszę o uargumentowanie lepsze swoich typów na przyszłość oraz napisanie z kim Austria gra w ogóle? Bo z tego co napisane to nie wynika, a warto by posty były czytelne i ktoś kto to czyta nie musiał się zastanawiać nad tym ;) Pozdrawiam
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Postaram się wrzucić swoje przemyślenia na temat paru dzisiejszych spotkań.

Włochy - Polska @1.99 Fortuna⛔
Widziałem oba wczorajsze mecze i trzeba powiedzieć, że Polacy zaprezentowali się bardzo dobrze, wytrzymali presję szczególnie w 4 i 5 secie i ograli mistrzów olimpijskich. Natomiast Włosi trochę szczęśliwie ograli Irańczyków w trzech setach, ale to są cali Włosi, minimaliści, cwaniacy i to było wczoraj widać w końcówkach seta. Idę w stronę Włochów, bo uważam, że kurs na nich jest po prostu za duży, grają u siebie, to oni moim zdaniem są faworytem tego spotkania, kursy na Polaków zaniżone ze względu na wczorajszą wygraną. Wczoraj było &quot;value&quot; na Polaków, dzisiaj moim zdaniem te kursy są mocno zaniżone.

Kanada - USA @2.65 Fortuna✅
Oglądałem wczoraj całe spotkanie Amerykanów z Serbami i trzeba powiedzieć wprost, że w takim składzie personalnych Amerykanie nie osiągną zbyt wiele w tegorocznej lidze światowej. Z pierwszego składu są tylko Sander, Christenson i Smith, reszta to są trochę anonimowi gracze, którzy owszem mają potencjał, ale brakuje im doświadczenia na tak wysokim poziomie. Doskonale było wczoraj widać, że jak tylko zostali odrzuceni od siatki, to ich gra się załamywała. Na drugiej stronie Kanadyjczycy, solidna drużyna, wczoraj ograli Belgów (bardzo solidnych i niewygodny zespół) i na pewno w bardzo dobrych humorach podchodzą do tego spotkania, tym bardziej, że to takie &quot;derby&quot; ameryki północnej. Moim zdaniem USA faworyzowane tylko i wyłącznie przez nazwę, moim zdaniem faworyt to Kanada.

Rosja - Francja @2.08 Fortuna⛔
Tutaj idę w stronę Rosjan, odmłodzony skład, jednak bardzo solidny, wczoraj łatwo odprawili Argentynę, która owszem nie postawiła zbyt wysoko poprzeczki, ale też została zmuszona do takiej gry przez dobrze dysponowanych Rosjan. Francuzi natomiast grają, bez trzech filarów drużyny - bez przyjmujących Tillie i Ngapetha, do tego brakuje Rouziera na ataku, są to bardzo duże osłabienia i wczoraj tylko bardzo słaba dyspozycja Bułgarów spowodowała, że wygrali swoje spotkanie 3-0. Podsumowując Rosjanie grają u siebie, mają solidny skład, który na pewno chce się pokazać, moim zdaniem to oni są faworytem tego spotkania.

Belgia - Serbia Belgia +2.5seta @1.80 Totolotek✅
Tutaj moim zdaniem bardzo zawyżony kurs na ugranie seta przez Belgów. Są oni bardzo poukładanych zespołem, grają techniczną siatkówkę, bardzo niewygodną dla przeciwników. Wczoraj przegrali z Kanadą po bardzo zaciętym meczu. Serbowie natomiast grają u siebie, wczoraj pewnie ograli odmłodzoną reprezentację USA, ale nawet w tym meczu było widać przestoje w grze Serbów, czego konsekwencją było m.in przegranie seta z Amerykanami. Belgowie w ostatnim czasie baaardzo rzadko przegrywają mecze do zera, do tego to jest początek zmagań, forma i zgranie jeszcze nie najwyższe, przestoje będą się zdarzać, dlatego moim zdaniem 4 sety to jest tutaj minimum.
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Robson// Proszę o uargumentowanie lepsze swoich typów na przyszłość oraz napisanie z kim Austria gra w ogóle? Bo z tego co napisane to nie wynika, a warto by posty były czytelne i ktoś kto to czyta nie musiał się zastanawiać nad tym ;) Pozdrawiam
Każdy odwiedzający temat doskonale wie z kim gra Austria , w dodatku fakt ,że nie gra 6 podstawowych zawodników i Austria miała dzień wolny w zupełności wystarczy do skorzystania z zawyżonego kursu który zresztą został już wycofany , dalej jest 13.00 na 1/2. Mogłbym to napisać w 20 zdaniach ale po co? liczył się czas by ktoś skorzystał. Także daj spokój.. Post do skasowania
 
Z 41

zicu

Użytkownik
Chiny-Holandia over 173.5 @1.70 Unibet ✅
Chinczycy nie sa amatorami z 3 swiata siatkowki i nie odbiegaja daleko poziomem od Holandii dlatego uwazam ze powinni ugrac seta i pokryc tez ta linie ktora za wysoka nie jest
Holandia nie przegrala meczu od 17 spotkan ale nie grali z jakimis mocnymi druzynami wygrywajac 6 spotkan do 0
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Austria - Niemcy (w Niemczech)
Typ: (ilość punktów w meczu ) OVER 136.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: STS
Analiza:


Drugi dzień pierwszego weekendu z Ligą Światową . W III dywizji dojdzie dziś do starcia pomiędzy Niemcami i Austrią. Wczoraj Niemcy gładko pokonali Kazachstan 3:0 natomiast Austriakom został przyznany walkower w meczu z Wenezuelą gdyż rywale nie zdążyli na to spotkanie ???? Nie mam wątpliwości , że dla naszych zachodnich sąsiadów nie będzie to kolejny spacerek. Austria to nie Kazachstan. W maju potrafili oni pokonać Słowację , doprowadzić do tb w meczu z Holandią. Jednak najważniejszą kwestią w tym starciu jest kadra Niemiec. Kadra w której zabraknie takich nazwisk jak Grozer , Kaliberda , Bohme , Schops , Steuerwald czy Coling. To wszystko podstawowi zawodnicy reprezentacji którzy dostali wolne po majowych elimnacjach. Nie uważam , że Niemcy to spotkanie przegrają jednakże nie będzie już tak łatwo jak wczoraj. Jak już wspomniałem Austriacy mieli wczoraj wolne co też w jakimś stopniu może zadziałać na ich korzyść. Spodziewam się przynajmniej jednego seta dla gości aczkolwiek nawet w przypadku 3-0 linia 136.5 może zostać przekroczona. Kursy na Austrię od rana spadają i wcale mnie to nie dziwi. Moim zdaniem , OVER 136.5 w tym pojedynku to typ dnia. Polecam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Widzę że moje typy dzisiejsze się w miarę pokrywają z typami innych.
Grałem +2,5 seta na Chiny i widzę że już w pierwszym secie robota wykonana.
Ponadto też zagrałem +2,5 seta na Austrię bo kurs 3,25 rzeczywiście ciężko było przepuścić, zwłaszcza że Austriacy ostatnio zanotowali progres, mają tego Bergera jednak dobrego zawodnika i w miarę dobrego atakującego. Niemcy odmlodzeni tylko z Froomem i Hirschem.
Zagrałem na Australię która wczoraj zaskoczyła mnie tym że prawie przegrała z Portugalią. Słowacy zlali beznadziejnych karzełków z Japonii. No ale Australia to poważniejsza ekipa, +1,5 seta na Australię też po fajnym kursie 1,80.
Japońce wczoraj kompromitacja, na siatce słabizna, tyle czap dostali że hej. Dlatego spróbowałem też na Portugalię bo wczoraj mnie zaskoczyła i mocno powalczyli.
 
S 14

slabytyper

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Belgia-Serbia
Typ: Serbia -2,5 seta
Kurs: 2.33
Bukmacher: Unibet

Witam,dużo pisał nie będę bo jestem na telefonie i różnie to czasami wychodzi.

Dziś zapraszam na mecz siatkówki gdzie zmierzy się nie słaba Belgia z moim kandydatem i obecnie top 5 najlepszych drużyn siatkarskich świata.
Wczoraj Serbia ograła USA 3:1 a Belgia niespodziewanie uległa Kanadzie.Serbowie mają zdecydowanie mocniejszy skład ,tutaj nie ma co nawet porownywac i sądzę że dzisiejszy mecz pewnie wygrają. W ostatnich meczach między tymi drużynami zawsze był Over 3.5 seta ,dziś myślę że jest szansa na pojedynek 3 setowy i wygrana Serbii bez straty seta.
Stawka płaska bo typ delikatnie ryzykowny ale warto zagrać singla.

Powodzenia !
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Kanada - USA 1 po 2,75 Unibet 4/10 ✅ 3-2
Jak dla mnie kursy sa mega przeszacowane na Kanadoli, po tym co wczoraj pokazały obie ekipy, widze tu spore value na klonowych. USA wczoraj wyszło mizernie na tle przeciętnie grających Serbów. Jest to pewnie wynikiem składu jaki Jankesi przysłali do Belgradu, gdzie jest zdaje się tylko 3 podstawowych zawodników. To widać było wczoraj, młodzi nieograni Amerykanie wyglądali słabo. I na tym opieram ten typ, ponadto znając mentalność Amerykanów, leją na LS i traktują ją bardziej szkoleniowo. Kanada to zespół, który ostatnio zrobił spory postęp i jest to obecnie bardzo solidna ekipa, z kilkoma fajnymi grajkami, która jest w stanie podjąć walkę z każdym. Rok temu w Rio ogolili Amerykanów 3-0 na IO i to w pełnych składach. Jak dla mnie kursy na ten mecz powinny być przynajmniej po równo, dlatego atakuję Kanadę, dla mnie na dziś to lepszy zespół, bardziej zgrany i pełny kadrowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
alex-cross 76

alex-cross

Użytkownik
Tajwan-Czarnogóra
Azjaci w zeszłym roku pokazali się kilka razy z niezłej strony w LŚ i ten rok również zaczęli całkiem nieźle, powalczyli z faworyzowaną Estonią (choć w mieszanym składzie).
Czarnogóra wczoraj męki z Tunezją, nie wyglądało to jakoś specjalnie imponująco, z resztą podobnie wyglądało to na niedawnych eliminacjach do Mistrzostw Świata, gdzie zebrali oklep od choćby Rumunii czy wczorajszego rywala Tajwanu Estonii, poza tym męczyli się z Węgrami.
Szału tam nie ma, wobec tego próbuję o179,5 bet365✅.
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Co do Serbów zacząłem oglądać od końcówki 2 seta bo podobnie jak wy nie mogłem uwierzyć. Ich podejście do tego meczu było lekko mówiąc luźne , nie widziałem w nich tej złości sportowej,co może dziwić gdyż grali u siebie.Jeśli chodzi o Belgów bardzo solidne zawody, nie popełniali błędów.Ktoś tutaj pisał o niesamowitym potencjale Serbów o tym że to drużyna z pierwszej szóstki na świecie, zejdź chłopie na ziemie, dla mnie to trochę lepsza wersja Bułgarów, jak idzie to jest ok, ale jak zaczynają się kłopoty to całkowicie się sypią i robią masę prostych błędów
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czas na dzień 3 dziś już mniej typów z racji niskich kursów jakie Buk wystawił:
Australia - Japonia 1,56 ⛔- Moim zdaniem Australia ogra malutkich Japończyków, oglądałem wczoraj kawałek spotkania z Portugalią Japonii i nie pokazali nic szczególnego. Młody niedoświadczony zespół na Australię to nie wystarczy, kurs dobry.
Egipt - Chiny 1,30 ✅- Egipt 2 porażki 0:3 z Holandią i 0:3 z Turcją, Chiny natomiast dziś pokazały, że potrafią zagrać dobry mecz. Kurs nie powala ale w miarę pewny typ.
USA - Belgia powyżej 3,5 seta 1,33 ✅ - Belgia kapitalny mecz z Serbią wygrana 3:0 ale czy na pewno to Belgia zagrała kapitalnie? Serbia przespała ten mecz. USA natomiast porażka z Kanadą 2:3. Mimo wszystko widzę wyrównane spotkanie z minimum 4 setami.

I Typy na sucho:
Kanada - Serbia 1,27 - Drugi raz nie prześpią meczu. ✅
Czarnogóra - Estonia 1,43 ⛔
Słowacja - Portugalia powyżej 3,5 seta 1,45 ⛔
Wszystkie kursy z eFortuna
Na szybkiego takie 2 kuponiki, mecze tylko z 15:00 i 15:30 potem coś jeszcze pomyślę:
Na podwojenie:
Australia
- Japonia 1,50
Katar - Meksyk powyżej 3,5 seta 1,36
Argentyna - Francja (-1,5 seta) 2 1,17
AKO: 2,39 ⛔
Australia (-1,5) -Japonia 1 1,97
Katar - Meksyk 1,55
Argentyna - Francja (-11,5 punktów) 2 1,41
AKO: 4,31 ⛔
 
J 0

jarkota

Użytkownik
Sobolekk co Ty gościu piszesz? Polska i Francja słabi... to dlaczego wygrywają? bo co bo niby Włosi nie powołali na Ligę Światową Zaytsev-a czy Juantoreny bo mogą sobie pozwolić na powołanie kogoś innego a tym zawodnikom dać odpocząć? proszę Cię, Polska słaba? nie żeby coś ale mamy dobry zespół, zawodnicy Ci doświadczeni z tymi młodymi którzy zaczynają przygodę z kadrą to samo mają właśnie Włosi czy Brazyliczycy. Belgia słaba? no nie powiedziałbym oglądałeś chociaż jeden ich mecz czy też mecz Amerykanów? Belgowie mają solidny skład, ograny a Amerykanie okej Ci młodzi w kadrze mają potencjał ale brakuje im ogrania co pokazali w ostatnich meczach. A to że kadry są odmładzane to przecież normalne, a gdzie mają dać się pokazać młodym jak nie na takim turnieju? a to że Włosi, Brazylijczycy czy tam Seria czy Rosja dali odpocząć swoim najlepszym to nic dziwnego, oni też muszą odpocząć a nie ciągle być w ruchu, więc pisanie że to jarmark czy że co to Polacy, tylko przypomnij mi kto jest aktualnie mistrzem świata, hmm? Polska więc te Twoje tezy coś są coś słabe ;) a teraz tak coś ode mnie na dziś:
Australia - Japonia 1,5 - co tu pisać Australia solidny zespół, potrafi grać ciekawą i miłą dla oka siatkówkę a po drugiej stronie Japonia i tu co napisać strasznie młody zespół raczej musi trochę minąć żeby pokazali się z lepszej strony, więc wygrana Australii myślę jak najbardziej a kurs całkiem całkiem.
Polska - Iran -1,5seta Polska 1,3 - i co tu by napisać Polska bardzo fajne dwa mecze z Brazylią i Włochami oba wygrana natomiast Iran oba mecze z tymi drużynami przegrał, nie będę się rozpisywał o składach bo każdy kto śledzi siatkówkę wie jak to wygląda, ale oglądając mecze obu tych zespołów to myślę że to Polska ma o wiele większy potencjał i myślę że go nasi wykorzystają. Z resztą całkiem niedawno graliśmy z Iranem towarzysko i gładko wygraliśmy i myślę że i tym razem będzie to samo.
Argentyna - Francja -1,5seta 1,2 - typ no po prostu musi wejść kurs co prawda mały ale Francuzi mimo braku Tillie, Ngapetha i Rouziera grają na prawdę dalej świetnie, wygrana z Bułgarami i Rosjanami natomiast Argentyna gładko przegrała z Ruskimi natomiast z Bułgarami wygrali lecz nie powiedziałbym że to przez to że są w jakiejś wyśmienitej formie, tylko po prostu Bułgarzy zagrali w sumie nic..
USA - Belgia 1,8 tak idę w Belgie i to śmiało, kolega wyżej pisze że to cyrk itd i że mimo tego że USA ma gdzieś LS to i tak idzie w Amerykanów, logiczne nie? dla mnie w ogóle pierw pisze że mają ten tureniej gdzieś a później stawia na nich...ale do rzeczy Ameryknie grają odmłodzonym składem póki co idzie to im tak sobie, nie licze na szybką wygraną Belgów ale myślę że są bardziej ze sobą ograni a technicznie też nie są słabi więc myślę że to zgranie i ogranie może im dziś dać wygraną.
ps. widzę ze kolega albo usunął albo jego post został usunięty
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Panowie , co myslicie o over 3.5 seta w meczu Polski z Iranem ? kurs dobry bo obecnie ponad 1.80
czekam na komentarze
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Tak, też uważam że łatwo nie będzie.

Iran wczoraj przeciwko Brazylii kapitalna postawa w bloku , mało błędów własnych w obu meczach lecz na koncie 0 punktów . Na pewno podejdą do meczu maksymalnie zmotywowani by to zmienić. Polska pierwszy raz dziś w roli faworyta i to zdecydowanego jednakże Iran nie gra źle a nam zdarzają się seriale punktowe rywali . Myślę ze 1.15 to zdecydowana przesada. Uważam , że o zwycięstwo będzie naprawdę ciężko i moim zdaniem 3-0 nie wygramy.

Polska - Iran OVER 170.5 pkt / 1.85 / totolotek
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
USA - Belgia +1.5seta @1.40✅
Polska - Iran +2.5seta @1.78✅
Serbia - Kanada @1.27✅
AKO: 3.16 (2.78) Fortuna✅

Dalej konsekwentnie gram przeciwko Amerykanom, którzy mocno odmłodzili skład, widać u nich spory potencjał, ale jednak potrzeba czasu na złapanie doświadczenia. Belgowie natomiast wczoraj znakomite spotkanie przeciwko gospodarzom, wychodziło im praktycznie wszystko, pewnie drugie takie spotkanie z rzędu im nie wyjdzie, ale i tak moim zdaniem powinni wygrać to spotkanie, a ja zabezpieczam się jeszcze możliwością przegrania przez nich meczu po tie breaku.

Koledzy wyżej już słusznie zauważyli, że ten mecz nie powinien być wcale tak łatwy dla Polaków jak wskazują na to kursy. Iran rozegrał naprawdę bardzo solidne dwa spotkania z Włochami i Brazylią i większość tych setów przegrywał minimalnie w końcówkach. Dzisiaj powinni spokojnie urwać seta naszemu zespołowi, który także miewa przestoje i na pewno nie ma takiej różnicy, żeby dawać na Polaków kursy rzędu 1.10-1.15.

I ostatnie spotkanie, Serbowie wczoraj dość niespodziewanie przegrali z Belgami nie ugrywając nawet jednego seta. To ewidentnie nie był ich dzień, Kovacevic był niemiłosiernie celowany zagrywką i kompletnie sobie nie radził, zresztą jak cała Serbia, która trafiła na bardzo słaby dzień. Po prostu nie wierzę, że Serbowie mogą przegrać drugi mecz pod rząd, grając u siebie, gdzie widać, że zależy im na tej lidze światowej, bo grają podstawowym składem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP

Niemcy - Wenezuela⛔(3:1)
Niemcy-2,5seta

Niemcy u siebie. Brakuje kilku podstawowych siatkarzy, ale skład wygląda bardzo solidnie. Według mnie zdecydowanie lepiej niż gości. Przyjmujący Fromm, Schott oraz blokujący powinni zrobić różnicę. Niemcy na pewno miały dużo lepszy okres przygotowawczy. Wenezuela miała problemy z dotarciem do Niemiec. Skład słaby, w trzecim dniu może wyjść zmęczenie podróżą. Wystawiłbym kurs Niemcy-2,5 1,75

Czarnogóra - Estonia⛔(0:3)
Czarnogóra

Czarnogóra u siebie. Skład dobry, duża siła ofensywna. Na pewno wyróżniają się Marko Bojic i Culafic. Brakuje podstawowego Cacicia, ale on już w kwalifikacjach do MS grał z kontuzją. Estonia pokonała dzisiejszego rywala 3:0 w kwalifikacjach do MS, ale teraz sytuacja się odwraca. U Estończyków problem z ramieniem ma Venno, po chorobie jest Taht. Bez naprawdę dobrej gry tych siatkarzy będzie ciężko o zwycięstwo. Estonia jest solidna, ale też nie posiada klasowych graczy. Wystawiłbym na Czarnogórę kurs 1,45​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Czarnogóra u siebie. Skład dobry, duża siła ofensywna. Na pewno wyróżniają się Marko Bojic i Culafic. Brakuje podstawowego Cacicia, ale on już w kwalifikacjach do MS grał z kontuzją. Estonia pokonała dzisiejszego rywala 3:0 w kwalifikacjach do MS, ale teraz sytuacja się odwraca. U Estończyków problem z ramieniem ma Venno, po chorobie jest Taht. Bez naprawdę dobrej gry tych siatkarzy będzie ciężko o zwycięstwo. Estonia jest solidna, ale też nie posiada klasowych graczy. Wystawiłbym na Czarnogórę kurs 1,45
estonia pierwszy raz w tej LS wyszla MAX skladem (wczoraj i przedwczoraj pogrywali bez Kreeka, Toobala, Tahta czy Venno) no i skonczylo sie jak sie skonczylo xD

wypoczeci zawodnicy rozjechali wykonczonych Czarnogorcow.

Kursy pre &quot;wnioskowaly&quot; iz Estonia znowu bedzie sobie pajacowac ze skladem. No i tak to wlasnie wyglada. W kwalach do MS rozgrywanych tydzien czy 2 temu Estonia grajac max skladem wygrala z Czarnogora 3-0.
 
O 7

oleks94

Użytkownik
Znacie jakąś stronę gdzie można sprawdzić składy drużyn na drugi weekend ligi światowej ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom