>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Światowa 2017

Status
Zamknięty.
J 0

jarkota

Użytkownik
Znacie jakąś stronę gdzie można sprawdzić składy drużyn na drugi weekend ligi światowej ?
Kolego składy raczej się nie zmieniają, a jak nie to wszystko masz na oficjalnej stronie tutaj: worldleague.2016.fivb.com/
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
&#39;


Kursy od: forbet

Przed nami kolejny weekendowy turniej z Ligą Światową. Temat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a więc już dziś zapraszam do podawania Typów na powyższe spotkania.

 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dziś tylko 1 typ na Ligę Światową mianowicie:
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Finlandia - Słowacja
Godzina: 18:00
Typ: Suma w secie najmniejsza liczba punktów - Powyżej (40.5) (Czyli dla jasności, żaden set nie skończy się wynikiem 25:15 i poniżej... Musi być 25:16 i powyżej) ✅✅✅ 3:0 (25:19 25:19 25:19)
Kurs: 1,80
Bukmacher: LVBET
Dziś czwartek a już czekają nas emocje związane z Ligą Światową w siatkówce, dziś tylko 2 mecze - 1 już za nami zakończony w 3 setach.
Pozostał nam mecz pomiędzy Finlandia a Słowacją.
W tamtym tygodniu zdecydowanie lepiej zaprezentowała się reprezentacja Słowacji, która grała u siebie z Japonią, Australią i Portugalią wygrywając wszystkie 3 mecze 3:0, 3:1 i 3:0 natomiast Australia rozgrywała turniej w Korei przegrywając wszystkie spotkania 1:3 ze Słowenią, 1:3 z Czechami i 2:3 z Koreą.
Dziś Finlandia gra u siebie i będzie chciała zmazać plamę z początkiem turnieju.
Co ważniejsze dla mojego typu to to, że Finlandia przegrywając 9 setów tylko w 1 secie ze Słowenią przegrała 25:15 czyli o 1 punkt za mało do mojego typu, a tak to pozostałe 8 setów przegrali ale już nie taką różnicą punkową.
Jeśli chodzi o Słowację to na 9 wygranych setów najwyżej wygrali z Portugalią 25:19 w pozostałych 8 setach wygrywali bodajże 25:20 i wyżej.
Jedynie na minus jest to, że jeżeli będzie 5 set może być ciężko przekroczyć ten limit lecz ja liczę, że mecz zakończy się w max 4 setach i max 25:16.
Powodzenia.


 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Ja skłaniam się ku Finom @1.70 ???? myślę , że dziś , podobnie jak Słowacy tydzień temu , wykorzystają atut własnej hali. Ostatnie mecze pomiędzy tymi ekipami na korzyść suomi . Liczę na gospodarzy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka - Liga Światowa
Godzina : 18:40
Spotkanie : Iran - Belgia
Typ : Iran -6.5 pkt
Kurs : 1.85
Bukmacher : Totolotek
Analiza :
Czas na drugi weekend z Ligą Światową. Do Iranu zawitały ekipy Serbii , Argentyny oraz Belgii . W pierwszym dniu gospodarze zagrają z belgami. Tydzień temu we Włoszech , Iran mimo iż wywiózł z całego weekendu 3 punkty, zaprezentował się bardzo dobrze. Nawet w pierwszym starciu z gospodarzami (0-3) ich gra nie wyglądała źle i wynik mógłbyć zupełnie inny. Przeciwko Brazylii , persowie zagrali kapitalnie w bloku , jednak znów po zaciętej walce musieli uznać wyższość, podrażnionej wcześniejszą porażką z biało-czerwonymi , ekipy Canarinhos (1-3). W ostatnim , niedzielnym pojedynku Polska , zdecydowanie faworyzowana przez bukmacherów (ok 1.15) została sprowadzona na ziemię przez ekipę Kolakovica , Iran wygrał 3-1. Podsumowująć tamten weekend , o drużynie dzisiejszych gospodarzy trzeba powiedzieć , że wyglądali naprawdę bardzo dobrze na siatce oraz popełniali niewiele błędów własnych i z optymizmem mogą spoglądać na kolejne pojedynki. Ich dzisiejszy rywal rywal , Belgia , ostatni weekend może z pewnością zaliczyć do udanych. 7 punktów wywiezionych Serbii to duże osiągniecie drużyny prowadzonej przez Vitala Heynena. Zaczęło się źle bo od porażki z Kanadą (2-3) jednak dzień później sensacyjna wygrana z gospodarzami (3-0) by w niedzielę pokonać USA (3-1). USA ,które do LŚ przystąpiło w mocno odmłodzonym składzie. Biorąc pod uwagę występy obu drużyn skłaniałbym się jednak ku ekipie prowadzonej przez serbskiego szkoleniowca. Oprócz formy , kluczem w tym starciu może okazać się przewaga własnej hali. Przewaga którą Iran chyba jak żaden inny zespoł potrafi wykorzystywać. Wspierani przez 12 000 fanatycznych perskich gardeł potrafią wygrywać tu z najlepszymi ekipami globu. Dziś o 18 belgowie zagrają w prawdziwym siatkarskim piekle i sądze , że łatwo nie będzie im się zaaklimatyzować . Jak już wspomniałem , obie ekipy zaprezentowały się dobrze w ubiegłym tygodniu , jednak to Iran miał zdecydowanie bardziej wymagających rywali. W moim odczuciu dysponują silniejszym zespołem a na własnym terenie nie są w zasięgu Belgii. Spodziewam się tu gładkiego zwycięstwa gospodarzy. Kurs 1.40 jednak mnie nie zadowala ( czuje , że jeszcze spadnie) i uważam , że najlepszym rozwiązaniem jest zagranie handicapu punktowego . 7 punktów w obrazie całego meczu to naprawdę niewiele a przy tak fanatycznym dopingu , Iran będzie walczył o każdą piłkę i jeden set w moim przekonaniu zakończy się na pewno ich zdecydowanym zwycięstwem a to nam wystarczy w zupełności. Typ godny polecenia , powodzenia!

3-2 (23-25,25-17,25-22,23-25,15-12) ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
R 1,6K

ranver

Użytkownik
ten kurs na Bulgarie nie za duzy troche wg was? 2,70 u siebie przy tych kibicach to mysle ze spore value. Ostatnio wygrali z Rosja, a nam strasznie nie leza, na ostatnich 8 meczow 7 wygranych Bulgarow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Na dziś również podobny kupon taki jak wczoraj, już trochę pograło meczy ale nie miałem czasu wcześniej podać typów dlatego podaję całe moje kupony, które są w grze i które już nie weszły:
Czechy - Egipt Suma w secie najmniejsza liczba punktów - Powyżej (40.5) 1,85
Iran - Belgia Suma w secie najmniejsza liczba punktów - Powyżej (40.5) 1,93
Francja - Rosja Suma w secie najmniejsza liczba punktów - Powyżej (40.5) 1,82
AKO: 6,50
Japonia - Turcja Suma w secie najmniejsza liczba punktów - Powyżej (40.5) 1,90 ⛔ 3:1 (25:15 26:24 25:27 25:16) - Niestety 1 set i 1 punktu zabrakło
Serbia - Argentyna Suma w secie najmniejsza liczba punktów - Powyżej (39.5) 1,90 ✅ 3:0 (25:18 25:22 25:23) - Spokojnie i gładko, Argentyna spokojnie ponad 16 punktów w każdym secie
Holandia - Portugalia Suma w secie najmniejsza liczba punktów - Powyżej (40.5) 1,93 ✅ 3:1 (22:25 25:22 25:23 25:18) - Tutaj również nie było problemu, tym bardziej szkoda 1 punkty Japonii.
AKO: 6,97
Słowacja - Australia Suma w secie najmniejsza liczba punktów - Powyżej (40.5) 1,88 ✅ 0:3 (21:25 19:25 23:25) - Bez problemów próg przekroczony w każdym secie
Kanada - Brazylia Suma w secie najmniejsza liczba punktów - Powyżej (40.5) 2,00 ✅ 1:3 (25:23 20:25 22:25 23:25) - Tutaj również kurs value, bez problemów ponad 16 punktów w setach.
Bułgaria - Polska Suma w secie najmniejsza liczba punktów - Powyżej (40.5) 1,88
AKO: 7,07
Wszystkie typy z LVbet
Tak na szybko pozostało 5 meczów:
Iran - Belgia 1 1,38 - Tutaj myślę, że w max 4 setach Iran pokona Belgów. Iran zawsze groźny u siebie. Myślę, że również można pograć powyżej 40,5 pkt w każdym secie po kursie 1,93
Czechy - Egipt 1 1,23 - Egipt w tamtym tygodniu 3 mecze po 0:3 teraz nie powinno być inaczej max 1 seta ugrają. Tutaj również nie wydaje mi się aby Czesi pokonali bardzo wysoko dlatego powyżej 40,5 pkt w każdym secie również do gry 1,85
Francja - Rosja 1 1,21 - Rosja u siebie poległa 1:3 tym bardziej Francja u siebie jest faworytem i także myślę max 4 sety, Rosja dalej rezerwowi. Także polecam powyżej 40,5 pkt w każdym secie 1,82

kursy na zwycięstwa z eFortuna natomiast powyżej 40,5 pkt w każdym secie z LVbet
 
M 493

milo93

Użytkownik
Ktoś mi wytłumaczy co to było w meczu z Tunezją w siatkę przeciez co oni wyprawiali to się w głowie nie mieści ????
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Taka moja propozycja na dziś :cool:
Japonia (+12.5) - Słowenia @1.63
Japończycy przed własną publicznością tanio skóry nie sprzedadzą. Wczoraj pokonali Turków za 3 punkty. Kursy rzędu 1,20 na Słoweńców w moim odczuciu to lekka przesada. Ok , są faworytami ale to nie taka klasa by gładko , lekko i przyjemnie pokonać japońców na ich terytorium. Już wczoraj strasznie męczyli się z Koreą (3-2) , było chyba 1.10.
Belgia (-6.5) - Argentyna @1.64
Belgia wczoraj dobry występ przeciwko Iranowi przed 12,000 persów polegli dopiero w TB. Argentyna gładko zgodnie z planem 0-3 z Serbią. Belgowie poczynili ostatnimi czasy ogromny postęp ,grają naprawdę solidną siatkówkę natomiast ich dzisiejsi rywale nie występujący w optymalnym zestawieniu nie powinni stanowić zagrożenia.
Finlandia - Australia over 177.5 @1.49
Tu dla obu ekip weekend rozpoczął się w czwartek i za równo gospodarze jak i Australijczycy przystąpią do tego pojedynku w dobrych humorach. Po 2 meczach na koncie obu zespołów po 6 punktów. Finlandia tylko jeden stracony set, Australijczycy 2x3:0. Ciężko wytypować faworyta , może minimalnie Finowie z racji własnej hali jednak nie mam wątpliwości , że będzie to zacięty pojedynek i nie wykluczony jest tu tb.
Razem to wychodzi (teraz) @3.98 efortuna
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
robyert84 539

robyert84

Użytkownik
Ktoś mi wytłumaczy co to było w meczu z Tunezją w siatkę przeciez co oni wyprawiali to się w głowie nie mieści ????

Ostatnie 4 spotkania Tunezji to zasada kto wygrywa 1 seta przegrywa mecz. Wczoraj wygrali pierwszego seta i kursy na Kazachstan pewnie sięgały około 12-15.
Wiecej nie trzeba pisać
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Na dzisiaj takie ako:



Niemcy może w lekko rezerwowym składzie, ale gra Hiszpanii mnie nie przekonuje. Poprzedni turniej grali u siebie i stąd te zwycięstwa. Na wyjeździe są bardzo przeciętni a u Niemców ma kto grać. (Hirsch, Schott, Bohme, Fromm) Grecja przysłała drugi albo i trzeci skład, dużo młodych zawodników. Wczoraj przegrali 0-3 z Wenezuelą a to mniej więcej poziom Kataru. Austriacy wczoraj świetny mecz, grają u siebie. Kazachstan wygrał z Tunezją bo Michshenko miał dzień konia. Żadna jednak z niego gwiazda a i że ma do pomocy bardzo przeciętnych kolegów nie wierzę w ich kolejne zwycięstwo.

Na koniec Węgrzy z LE bo nie oddadzą znów 34 punktów z własnych błędów (porażka z Danią 0-3 19-25, 24-26, 21-25). Wrócili do kadry Baroti i Kovacs i oni poprowadzą dzisiaj do wygranej nad Izraelem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 50

papadopulos

Użytkownik
Ktoś mi wytłumaczy kursy wystawione przez buka na mecz USA-Rosja
Ja tu widzę, duże value w kierunku USA, nie jestem jakimś wielkim talentem od pisania analiz, ale oglądając mecz włochów widać było, że USA chce coś ugrać tutaj mimo iż te 3 mecze na początku to był taki fail start.Nie wiem czy te włochy tak źle zagrały wczoraj czy co, bo ich na co dzień nie oglądam.Wczoraj Rosja z Francją kabaret i tyle, + jak by popatrzyć na bez pośredni bilans między tymi drużynami to 6 czy 7 ostatnich meczy to same wygrane USA.Wiem, że lekkie rezerwy grają, ale w technice,zgraniu, i wszystkich detalach raczej za USA wszystko przemawia.
Czekam na odpowiedź albo coś, kto się zna bardziej i ma głębszą wiedzę w analizach meczy.
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Japonia - Słowenia 1 @3,7 UNIBET ✅
Dzisiaj spore value jest na Japonii. Grają u siebie, a jak wiadomo tam są zawsze ciężkie mecze. Słowenia wczoraj męczarnia z Koreą. Ja dzisiaj wjeżdżam na nich po kursie @3,7 UNIBET. Jeśli ktoś woli być bardziej ostrożniejszy polecam grać jakieś dodatnie handi na punkty/sety.
Polska - Brazylia 1 @3,2 UNIBET ⛔
Zawsze te mecze są bardzo emocjonujące nie patrząc na obecną formę. Polska świetnie zaczęła ten turniej, ale już później porażki z Iranem i wczoraj z Bułgarią. Brazylia nie bez problemów wygrywała z Iranem i Kanadą. Jeśli ktoś woli być bardziej ostrożniejszy polecam grać jakieś dodatnie handi na punkty/sety.
USA - Rosja 1 @2.12 UNIBET ✅
Oba składy strasznie odmłodzone. Rosjanie zawsze mieli problem ze stylem gry amerykanów. Z początku myślałem, że jak USA przyjedzie takim składem na ten turniej to nic nie ugrają, ale się miło zaskoczyłem. Wczoraj gładka wygrana z Włochami i tutaj też powinni to wziąć.
Niemcy - Hiszpania 1 @1,65 UNIBET ✅
Hiszpania świetnie rozpoczęła ten turniej, ale warto spojrzeć z jakimi drużynami grała...
Nasi zachodni sąsiedzi wczoraj przegrali z Austriakami po zaciętym boju. Po za tym ten turniej się odbywa w Austrii, więc w sumie można powiedzieć, że grają &quot;u siebie&quot;.
Można też spróbować po wyższym kursie Niemcy -1,5ha na sety po kursie @2,35 UNIBET
Typy na szybko bez analizy:
Austria - Meksyk - Austria -1,5 ha sety @1,87 UNIBET ⛔
Iran - Serbia 1 @2 UNIBET ⛔
Holandia - Czechy 1 @1,55 UNIBET ✅
Grecja - Katar - Katar -1,5ha sety @1,98 Unibet ✅
 
michal_aniol 77

michal_aniol

Użytkownik
Japonia (+12.5) - Słowenia @1.63
Japończycy przed własną publicznością tanio skóry nie sprzedadzą. Wczoraj pokonali Turków za 3 punkty. Kursy rzędu 1,20 na Słoweńców w moim odczuciu to lekka przesada. Ok , są faworytami ale to nie taka klasa by gładko , lekko i przyjemnie pokonać japońców na ich terytorium. Już wczoraj strasznie męczyli się z Koreą (3-2) , było chyba 1.10.
Typowe myślenie - wczoraj męczyli się z Koreą 3-2 to dzisiaj będzie podobnie ze Słowenią. Widzę tutaj wynik 1-3 dla Słowenii i pograłem już wczoraj handicap na nich -1.5 po kursie 1.65. Publiczność publicznością, ale Słowenia to zespół o dwa pułapy wyżej usytuowany od Japonii. Pozdrawiam!
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Typowe myślenie - wczoraj męczyli się z Koreą 3-2 to dzisiaj będzie podobnie ze Słowenią. Widzę tutaj wynik 1-3 dla Słowenii i pograłem już wczoraj handicap na nich -1.5 po kursie 1.65. Publiczność publicznością, ale Słowenia to zespół o dwa pułapy wyżej usytuowany od Japonii. Pozdrawiam!
Chciałeś napisać z Japonią. Tak, przecież Słoweńcy są wicemistrzami Europy i mecze na drugim końcu świata z takimi japońcami muszą wygrywać gładko . A skoro wczoraj nie wygrali łatwo z Koreą to dziś już muszą szybko wygrać z gospodarzami - typowe myślenie ????
Tylko dodałem , że wczoraj Słowenia miała ciężki mecz mimo iż podobnie jak dziś bukmacherzy ją zbytnio faworyzowali. Ja bazuje na formie zespołów i Tobie też radzę , lepiej na tym wyjdziesz ????
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Ja się zastanawiam jak ci Katarczycy ominęli przepisy Fivb, czy jakim cudem Fivb w ogóle na to pozwoliła. Przecież jest przepis że w danej reprezentacji może grać dwóch zawodników naturalizowanych. A u nich w kadrze to dwóch to jest chyba rodowitych Katarczyków, a reszta patrząc po nazwiskach to zawodnicy z Bałkan.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Na dziś dużo lepsze kursy niż wczoraj.
Portugalia - Egipt 1 1,61 ⛔ 2:3 - Egipt wczoraj powalczył z Czechami i przegrali 2:3, dziś pewnie zmęczeni będą i nie powalczą już tak wyraźnie jak wczoraj. Portugalia wczoraj z Holandią przegrała 1:3. Dziś zdecydowanym faworytem są Portugalczycy moim zdaniem.
Finlandia - Australia powyżej 3,5 seta 1,36 ✅ 1:3 - tutaj nie powinno być 3:0 dla żadnej ze stron, myślę, że minimum 4 sety obejrzymy, Finlandia u siebie mocna, Australia na tym turnieju również 2 wygrane.
USA - Rosja 1 1,96 ✅ 3:0 - Idę w stronę USA, wczoraj ograli 3:0 ekipę z Włoch, Rosja natomiast przegrała z Francją 1:3 i nie pokazali nic szczególnego. Obie ekipy nie w najmocniejszym składzie.
Iran (+1,5 seta) - Serbia 1 1,47 ⛔ 1:3 - Tutaj idę w stronę Iranu. Serbia bez atakującego Atanasijevica (czy jak się to pisze) dużo traci. Nawet wygrana wczoraj z Argentyną 3:0 nie było takim spacerkiem jak sie mogło wydawać.
Meksyk - Austria 2 1,35 ✅ 2:3 - Wczoraj Austria ograła Niemców 3:1 dziś myślę, że powtórzą wynik stawiam 3:1 na Austrię.
Kanada - Bułgaria powyżej 3,5 seta 1,40 ✅ 3:1
Francja - Włochy powyżej 3,5 seta 1,74 ✅ 3:1 - Tutaj troszkę na ryzyko, lecz seta Włosi mogą ogarnąć, kurs fajny.
Wszystkie kursy z eFortuna
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czas na 3 kolejkę w ten weekend. Już teraz podaję typy bo Fortuna się chyba jeszcze nie obudziła i dała parę prezentów (tak się przynajmniej wydaje na samym początku ;)... )
Brazylia (-18,5) - Bułgaria 2 1,73 ✅ 1:3 - Serio taka linia? Brazylia gra z ogórkami? Myślę, że aż takiego pogromu nie będzie nawet przy 3:0 a wydaje mi się, że Bułgaria 1 seta u siebie powinna ogarnąć.

Iran (-15,5) - Argentyna 2 1,62 ✅ 3:2 - Kolejna linia za wysoka moim zdaniem o parę punktów. Argentyna powalczyła z Belgią 2:3 z Serbią porażka 0:3 ale w każdym secie przekroczyli 20 pkt. Set dla Argentyny realny, widać Iran nie jest w super formie.
Włochy (-10,5) - Rosja 2 1,56 ✅ 2:3 - Ok Rosja w składzie rezerwowym ale Włosi także nie grają wyśmienicie, obie drużyny po 2 porażki w takich samych stosunkach, z Francją po 1:3 i z USA po 0:3. W porażkach z USA Włosi przegrali różnicą 7 punktów natomiast Rosja różnicą 11 więc przy 0:3 prawie weszło a raczej Włosi nie ogarną tego meczu 3:0.
Japonia (-10,5) - Korea 2 1,53 ⛔ 3:0 - Tutaj także zbyt wysoka linia, fakt Japonia ograła Słowenię ale Korea także z nimi powalczyła i przegrała 2:3. Ogólnie w turnieju Japońskim wyrównane mecze więc nie widzę innej możliwości niż 4,5 setów tutaj. Linia do ogarnięcia na spokojnie a i Korea moim zdaniem nie jest bez szans na zwycięstwo.
Czechy (-11,5) - Portugalia 2 1,55 ⛔ 3:0 - Czesi u siebie, jedyny plus. Obie ekipy nie są jakimiś wybitnymi drużynami w siatkówkę. Czesi wczoraj porażka wysoka z Holandią i wygrana ze Egiptem 3:2. Portugalia z Egiptem 2:3 po slabych 2 setach. Myślę, że możemy tutaj także zobaczyć 5 set.
Wszystkie kursy z eFortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom