>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Światowa 2017

Status
Zamknięty.
pro100 761

pro100

Użytkownik
Taką wpadkę znalazłem na Williamie, chodzi mi o te +7,5 na Estonie, myślicie że jak to postawię i się zorientują że popełnili taki błąd to mi dadzą z tego zwrot czy normalnie to potraktują i wezmą na klatę że to ich błąd?
 
O 71

osk4r

Użytkownik
Ciężko powiedzieć, raczej cofną ale nie wiem.

A poza tym to tu są dwie wpadki jednocześnie według mnie ???? bo nie dość że + to jeszcze 7,5 pkt ? nawet na minusie brałbym taką wartość jak dziki po kursie 1.8-1.9 ????
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Polska - Kanada 2 @2.5 forBet ⛔ 3-1

Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie naszej drużyny z byłym selekcjonerem Biało-czerwonych. Stawiam w tym meczu na Kanadę. Zawodnicy z Ameryki Północnej od paru sezonów pukają do światowej czołówki, a można nawet rzec, że do tej czołówki już się zaliczają. W tegorocznej Lidze Światowej, grają dobrze i zajmują wysokie, 5 miejsce, które daje awans do Final Six. W rozegranych 5 meczach zanotowali 3 zwycięstwa i 2 porażki (z Brazylią i Serbią). Wszystkie ich mecze były bardzo zacięte, każdy skończył się w przynajmniej 4 setach. Liderem zespołu jest Gordon Perrin, zawodnik Resovii, który w każdym meczu zdobywa po kilkanaście pkt, a we wczorajszym spotkaniu z Bułgarią uzbierał 24. Ważną osobą w zespole jest oczywiście trener Antiga, który zna doskonale nasz zespół, zarówno mocne, jak i słabe strony.

Nasza drużyna z 5 spotkań wygrała pierwsze 2 (z Brazylią i Włochami). Następnie przyszły 3 porażki. Podobnie jak w przypadku Kanadyjczyków, nasze mecze też rozgrywane były na przestrzeni co najmniej 4 setów. Widać, że Polacy nie są w najwyższej formie. Ta ma przyjść na Mistrzostwa Europy rozgrywane w naszym kraju w sierpniu tego roku. Dużym osłabieniem jest na pewno kontuzja Michała Kubiaka. Nasz podstawowy przyjmujący skręcił kostkę i w dzisiejszym meczu na pewno nie zagra. Bez niego Polacy męczą się na przyjęciu. Jest Kurek, który nie gra jakoś wybitnie póki co, z resztą on zawsze dawał drużynie więcej w ataku, niż stabilizował przyjęcie. 2 przyjmującym będzie ktoś z dwójki Śliwka-Szalpuk. Obaj bardzo utalentowani, ale to nie jest jeszcze poziom reprezentacyjny. Myślę, że właśnie przyjęcie jest, jak narazie, największą bolączką tej drużyny. Inni radzą sobie nie najgorzej. Dobrze gra Konarski, środkowi też dokładają punkty (nieźle funkcjonuje blok), ale brakuje właśnie punktów z lewego skrzydła.

Uważam, że dzisiejszy mecz będzie bardzo wyrównany. W moim odczuciu, szanse są 50-50. A skoro bukmacherzy wystawiają tak wysoki kurs na groźną reprezentację Kanady, to spóbuję zagrać ich zwycięstwo
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Mogło by sie wydawac, ze Brazylia nas wczoraj spokojnie rozjechała jednak na prawde dostali od Nas mase prezentow, zwłaszcza na kontrach, gdy była okazja ich dochodzić na remis w drugim czy czwartym secie. Wtedy a to walenie w pół siatki a to przechodzenie linii, a to glupie auty a to cyrk ze zmianą. Wtedy Brazylia miała tylko 2 pkjt przewagi i swoj serwis. Mysle, ze drugi raz taki mecz sie nie zdarzy. Na pewno Antiga bedize chciał to wyrgac za wszelką cene i strasznie zmobilizuje zespół, jednak siatkarsko jestesmy półke wyzej mimo cyrku jaki mamy obecnie na pozycji przyjęcia- gdy Szalpuk gra to juz musi byc na prawde źle ????
Patriotycznie pojde Polska @ 1,6 Unibet
 
R 125

roger12

Użytkownik
Taką wpadkę znalazłem na Williamie, chodzi mi o te +7,5 na Estonie, myślicie że jak to postawię i się zorientują że popełnili taki błąd to mi dadzą z tego zwrot czy normalnie to potraktują i wezmą na klatę że to ich błąd?
Można sobie zamrozić kasę aczkolwiek nie ma ani 1% szans że, nie będzie zwrotu bo wujek nie płaci już za swoje błędy jak kiedyś.
 
ksemen 0

ksemen

Użytkownik
Polska - Kanada 2 @2.5 forBet

Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie naszej drużyny z byłym selekcjonerem Biało-czerwonych. Stawiam w tym meczu na Kanadę. Zawodnicy z Ameryki Północnej od paru sezonów pukają do światowej czołówki, a można nawet rzec, że do tej czołówki już się zaliczają. W tegorocznej Lidze Światowej, grają dobrze i zajmują wysokie, 5 miejsce, które daje awans do Final Six. W rozegranych 5 meczach zanotowali 3 zwycięstwa i 2 porażki (z Brazylią i Serbią). Wszystkie ich mecze były bardzo zacięte, każdy skończył się w przynajmniej 4 setach. Liderem zespołu jest Gordon Perrin, zawodnik Resovii, który w każdym meczu zdobywa po kilkanaście pkt, a we wczorajszym spotkaniu z Bułgarią uzbierał 24. Ważną osobą w zespole jest oczywiście trener Antiga, który zna doskonale nasz zespół, zarówno mocne, jak i słabe strony.

Nasza drużyna z 5 spotkań wygrała pierwsze 2 (z Brazylią i Włochami). Następnie przyszły 3 porażki. Podobnie jak w przypadku Kanadyjczyków, nasze mecze też rozgrywane były na przestrzeni co najmniej 4 setów. Widać, że Polacy nie są w najwyższej formie. Ta ma przyjść na Mistrzostwa Europy rozgrywane w naszym kraju w sierpniu tego roku. Dużym osłabieniem jest na pewno kontuzja Michała Kubiaka. Nasz podstawowy przyjmujący skręcił kostkę i w dzisiejszym meczu na pewno nie zagra. Bez niego Polacy męczą się na przyjęciu. Jest Kurek, który nie gra jakoś wybitnie póki co, z resztą on zawsze dawał drużynie więcej w ataku, niż stabilizował przyjęcie. 2 przyjmującym będzie ktoś z dwójki Śliwka-Szalpuk. Obaj bardzo utalentowani, ale to nie jest jeszcze poziom reprezentacyjny. Myślę, że właśnie przyjęcie jest, jak narazie, największą bolączką tej drużyny. Inni radzą sobie nie najgorzej. Dobrze gra Konarski, środkowi też dokładają punkty (nieźle funkcjonuje blok), ale brakuje właśnie punktów z lewego skrzydła.

Uważam, że dzisiejszy mecz będzie bardzo wyrównany. W moim odczuciu, szanse są 50-50. A skoro bukmacherzy wystawiają tak wysoki kurs na groźną reprezentację Kanady, to spóbuję zagrać ich zwycięstwo
Grozna druzyna? Juz czolowka? Nie znasz sie to nie pisz bzdur. Polacy dzisiaj w koncu zagraja mecz na wysokim poziomie. Zbyt wiele przypadku i glupicj bledow bylo z lepszymi ekipami. Dzis tego nie bedzie na tak profeskonalnym poziomie to juz limit. Przekonasz sie jaki dzis lomot dostana chlopcy ze zakryja twarz ze wstydu klonem biorac go z miedzy nog ;)))))
 
R 70

rafa90

Użytkownik
Też skłanaiałbym się ku Kanadzie, Polska niby czemu miala nagle wyeliminować błędy własne skoro w tylu meczach próbowali i im nie wyszło? Moim zdaniem Kanada jest w lepszej formie, potęguje to jeszcze bardziej kontuzja Kubiaka, dla mnie to naprawdę solidni Kanadyjczycy są faworytem.
Od siebie dodam moim zdaniem mega pewny typ na seta USA po kursie 1,57 w fortunie.
Kusi mnie żeby postawić na czysty win Amerykanów po 4,3. Dwa mecze na tym zjeżdzie wygrane po 3:0, z Rosją wyniki w poszczególnych setach mogły być dużo wyższe, bo Rosja odrabiała straty dopiero w końcówkach. Mecz z Włochami, na styku, aczkolwiek wynik 3:0 nie wziął się z nikąd. Mimo iż brakuje kilku podstawowych graczy to widać że styl reprezentacji pozostał, mocna zagrywka i dobrze ustawiony blok przez który ciężko się przebić. Ponadto Patch, zastępca Andersona gra naprawdę dobrze, z Rosjanami wczoraj nawet znakomicie.
Francuzi starcili seta zarówno z Rosjanami jak i Włochami, czemu nie mają stracić chociaż jednego ze Stanami? Dużo będzie zależało od zagrywki USA jeśli będą wywierać dużą presję to myślę że Francuzom ciężko będzie utrzymać dobre przyjęcie, a to będzie przeszkadzało w graniu swojej szybkiej siatkówki.
Moim zdaniem chyba najlepszy zakład na dziś z siatki ;)
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Grecja - Estonia (-15,5) 2 @1,60 toto (fortuna @1,35) ✅

Estonia po 3-0 z Katarem i Wenezuelą, w punktach +24 i +19. Grecja po 0-3 z Wenezuelą i Katarem, -16 i -8. Jeśli tylko Estończycy zagrają swoje, powinni gładko ograć słabiutkich rywali. W toto można pograć bez podatku, jeśli wcześniej zagramy totolige za min. 10.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Można sobie zamrozić kasę aczkolwiek nie ma ani 1% szans że, nie będzie zwrotu bo wujek nie płaci już za swoje błędy jak kiedyś.
A jednak zapłacił za swój wielbłąd, pograne na 3 kuponach i rozliczyli normalnie bez problemu.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Czechy (-11,5) - Portugalia 2 1,55 - Czesi u siebie, jedyny plus. Obie ekipy nie są jakimiś wybitnymi drużynami w siatkówkę. Czesi wczoraj porażka wysoka z Holandią i wygrana ze Egiptem 3:2. Portugalia z Egiptem 2:3 po slabych 2 setach. Myślę, że możemy tutaj także zobaczyć 5 set.
Jest 2-0 i na chwile obecną 24-15 w trzecim secie szkoda mogłem dobrać sobie Brazylie z Bułgarią zamiast ten mecz no ale cóż może w przyszłym tygodniu będzie lepiej.
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Polska - Rosja 2 @3,45 UNIBET ✅
Jak dla mnie value na Rosję. Mimo, że jesteśmy gospodarzami to i tak nie wystawiłbym nigdy takich kursów na Rosjan. Ostatnia wygrana z Włochami pokazała, że coś tam Ci młodzy zawodnicy umieją i walczą do końca. Jak wiadomo zawsze nam się ciężko z nimi grało. Ostatnie 5 meczy h2h to 3:2 na korzyść ruskich (nie liczę tutaj meczu Ligi Europejskiej, gdzie najprawdopodbniej grał drugi/trzeci skład).
Dla tych, którzy wolą nie ryzykować i zagrać coś pewniejszego polecam także typ:
Polska - Rosja over 3,5 seta @1,55 UNIBET
Co do drugiego meczu to też raczej bym uderzał w stronę underdoga, czyli Iranu.
 
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Kursy są prawidłowe. Weź pod uwagę że Rosja gra w lidze światowej drugim składem. Ograła ostatnio Włochy 3;2, ale jakim składem grali Włosi?? Nie dość że ligę światową grają też drugim składem to na mecz z Rosją wyszedł skład rezerwowy...... a Ruscy i tak męczyli się w pięciu setach.
H2H meczów z Polską nie ma tu żadnego znaczenia bo składy całkiem inne. Polska gra w najmocniejszym zestawieniu, gramy u siebie, walczymy o awans do finałów. Ja tu value wcale nie widzę.
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Warto dziś grać Amerykanów? Nie wiem jak skład USA wiec nie chciał bym pisać bzdur. Osobiście uważam, powinni ograć Iran ale niech ktoś się wypowie co ma większą wiedzę.
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Warto dziś grać Amerykanów? Nie wiem jak skład USA wiec nie chciał bym pisać bzdur. Osobiście uważam, powinni ograć Iran ale niech ktoś się wypowie co ma większą wiedzę.
Szczerze mówiąc ja bym wolał po nieco mniejszym kursie @1,43 UNIBET zagrać over 3,5 seta. Jeśli Iran w ogóle przegra ten mecz to na pewno nie będzie wyniku 3:0 ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Skąd info ?
Możesz podać, i czemu ma być 2 skład ?
Rosja całą LŚ gra rezerwowym składem który był podany przed rozpoczęciem turnieju. Więc skład nie wiele się zmieni w porównaniu do meczów które Rosja już rozegrała w tej edycji.
Skład reprezentacji Rosji na Ligę Światową 2017:
rozgrywający: Siergiej Antipkin, Denis Kowaliew, Paweł Pankow
atakujący: Maksym Żygałow, Konstantin Bakun, Aleksander Kimerow, Aleksander Czefranow
przyjmujący: Denis Birjukow, Aleksiej Spirydonow, Dmitrij Ilinych, Jegor Kliuka, Dmitrij Wołkow, Jegor Feoktisow
środkowi: Ilias Kurkajewm, Dmitrij Szczerbinin, Ilja Własow, Wadim Lichoszerstow, Igor Filipow
libero: Walentin Krotkow, Artem Zielenkow, Roman Martyniuk
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zaczynamy 3 weekend z Ligą Światową i na dziś tylko 2 mecze rozgrywane w Katowickim Spodku.
Iran - USA powyżej 3,5 seta 1,37 ⛔
powyżej 177,5 1,50 ⛔ 0:3 - To co Iran odwalił w 3 secie to nie mam pytań... 24:20 prowadzili i wdupili jeszcze. Ogólnie Iran jest beznadziejny i z taką grą to Oni przegrają 3 mecze. - 4 sety powinny być tutaj bez problemu, obie ekipy nie są w swojej optymalnej formie. USA wiadomo, 2 garnitur (może 3 siatkarzy z pierwszego składu reszta rezerwa) brakuje tam gwiazd. Iran może ten skład ma dużo lepszy bo z tego co widzę to grają wszyscy najlepsi ale forma ewidentnie nie ta. Pokazał to ostatni turniej grając u siebie wygrali ledwo z Argentyną 3:2 i Belgią 3:2, 1:3 porażka z Serbią. Nie spodziewam się 3 setów dla jednej bądź drugiej drużyny.

Polska - Rosja 1 1,26 ⛔
-1,5 seta 1,50 ⛔ 0:3 - Tutaj zdecydowanie stawiam na wygraną Polaków z drugim garniturem Rosji. Polacy u siebie wiadomo, podwójna siła. Z Rosją zawsze te mecze są wyjątkowe i chęć wygrania z tym zespołem jest dużo większa. Rosja nie pokazuje nic nadzwyczajnego więc wygrany 1 set tutaj to max. Widziałem jeszcze typ -6,5 pkt po kursie 1,70 na LVbet - to również polecam zagrać.
Kursy z eFortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom