>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Światowa 2017

Status
Zamknięty.
crazer 39

crazer

Użytkownik
Holandia - Korea Południowa - Holandia -2,5 seta @2,30 UNIBET ✅
Jak dla mnie to jest jeden z dwóch meczy dzisiaj wartych obstawienia. Holandia gra u siebie, średnio zaczęli tą edycję LŚ, ale widać znaczy progres. Jak wiadomo kraje azjatyckie jedyny opór jaki mogą dać to tylko w meczach na swoim terenie. Kurs warty ryzyka.
Słowacja - Czechy 1 @2,10 UNIBET ⛔
Ja idę po wyższym kursie na Słowaków. Jak dla mnie mają mocniejszy skład, mecz jest na neutralnym terenie, więc nikt nie ma przewagi własnego boiska. Według mnie jest to mecz 55/45 na korzyść Słowaków.
AKO: @4,83 UNIBET
Co do reszty to już bez analizy:
Francja - Włochy - Francja -2,5 ha sety @2,43 UNIBET ⛔
Egipt - Słowenia over 3,5 seta @1,58 UNIBET ⛔
Brazylia - Bułgaria - Brazylia -2,5 ha sety @2,00 UNIBET ✅
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wczorajszy dzień to kompletna katastrofa dziś może być tylko lepiej.
Włochy - Francja powyżej 3,5 seta 1,55 ✅ 3:2 - Turniej rozgrywany w Belgii, składy obu ekip się za pewne nie zmieniły. Francuzi na 6 meczów w 4 meczach tracili seta, 2 mecze wygrali 3:0 z Argentyną i Bułgarią. Włosi słabo tylko 1 mecz wygrany a 5 przegranych ale tylko w 1 meczu z USA przegrali 0:3. Francuzi u siebie ograli Włochów 3:1 dziś może być podobnie.
Belgia - Kanada powyżej 3,5 seta 1,40 ✅ 2:3 - Tutaj także nie widzę 3 setów. Belgia gra u siebie, forma jest ale po drugiej stronie stoi Kanada, która urywała seta Polakom, Brazylii czy Serbii a nawet ograli 3:1 Bułgarię czy 3:2 USA czy chociażby 3:2 właśnie Belgię. Dla odważnych zwycięstwo Kanady po kursie 2,76 ✅ ? Zobaczymy.
Brazylia - Bułgaria (+14,5) 2 1,60 ⛔ 3:0 - Już ostatnio była promocja +20,5 pkt na Bułgarię grającą u siebie ba... wygrali z Brazylią 3:1. Dziś już nieco mniejsza ilość punktów ale także do gry. Turniej rozgrywany w Argentynie czyli Ameryce więc plus dla Brazylii. Myślę, że chociażby Brazylia ograła Bułgarię 3:0 to około 20 Bułgaria będzie się kręcić.
Kursy z eFortuna
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Ode mnie bardzo pewny dubel jak na moje oko:

Włochy - Francja over 3.5seta @1.54✅
Belgia - Kanada +9.5pkt @1.55✅
kurs: 2.39 (2.10) Fortuna

Pierwszy mecz opisał już użytkownik zibi16, zgadzam się z jego opinią, tutaj powinny być co najmniej 4 sety. Francuzi jak na razie mają komplet punktów i praktycznie zapewniony awanas do final six, więc też może się już wkraść lekkie rozluźnienie, natomiast Włosi muszą walczyć, bo mają tyle samo punktów co ostatnia Argentyna, a ostatnie miejsce skutkuje spadkiem do drugiej dywizji.

Natomiast drugie spotkanie, to moim zdaniem takie 60-40 dla Belgów, ze względu na atut własnej hali. Obie drużyny mają bardzo zbliżony potencjał, co pokazuje tegoroczna liga światowa i ich ostatnie spotkanie, wygrane po pięciu setach przez Kanadyjczyków. Moim zdaniem Kanada tutaj powalczy o zwycięstwo, a linia +9.5pkt jest po prostu za duża.
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Francja - Włochy - Francja -1,5 ha sety kurs 2,90 unibet mozna sprobowac
dodaje tutaj, poniewaz nie moge dodawac jeszcze postow w TYPACH LIVE
edit: Szkoda słów co do tych mazep z Francji, żadna drużyna po takim secie by tego nie puściła, a oni wyszli na stojąco nie kończąc ataków na czystej siatce i psując masą zagrywek
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
francja oddala punkty wlochom zeby nie spadli do drugiej dywizji, a francja ma awans do f6 juz dawno w kieszeni ????
zreszta od polowy meczu grali sobie jakas w polowie zmieniona szostka
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Żabojady po raz kolejny potwierdziły że z tymi najsłabszymi muszą coś odwalić(nie obrażając Włochów), można ich grać tylko z lepszymi drużynami
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Godzina: 20:25
Spotkanie: Polska - Iran
Typ: Over 3,5 seta
Kurs: 1.51
Bukmacher: Unibet
Zapraszam wszystkich na bardzo ciekawy mecz siatkówki gdzie Polska zagra z Iranem.
Polska koniecznie musi wygrać ten mecz. Nasze orły zajmują 8 miejsce z 9 pkt na koncie , Iran 10 miejsce i 7 pkt.
W ostatnim mecz obu drużyn Iran wygrał 3:1
Polska w ostatnim meczu z Rosją zagrała dramatycznie słabo,Rosją wygrała bez większego wysiłku.Mysle że mecz będzie ciężki dla obu drużyn i nie spodziewam się tutaj wyniku 3:0 dla którejś z drużyn.
Kurs nie wysoki ale do jakiegoś kuponu myślę że ok.
Powodzenia!
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
USA-Rosja USA@ 1.5 STS
8 ostatnich meczy USA wygrało, ostatnio 2 kurs na nich 3:0 gładkie i już dzisiaj buki widzę, że nie dają dobrej lokaty tylko 1.5 - 1.6 w zależności od buka.Rosja niby zagrała dobry mecz z Polską, ale sami wiemy, jak Polska gra.... po prostu dramat i tyle.A ten come back USA z stanu z Iranem 24-20 i jeszcze USA tego seta wygrało to po prostu zaskoczyło mnie ogromnie.Jak myślicie USA znowu przejedzie się po Rosji 3:0 lub 3:1 ?
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Chiny-Australia 2 @2,03 STS
Co myślicie?
Australia wygrała z Chinami 3-0 kilkanaście dni temu.
Podczas tamtego weekendu Australia wygrała z Finlandią i Słowacją (6:1) a Chiny w tych meczach dwie porażki (2:6)
Patrzę na składy z tamego weekendu i z meczów wczorajszych i są podobne.
Wtedy na Australijczyków był kurs ok. @2,50 bo grałem to live
Australijczycy bronią miejsca w Final Four drugiej dywizji
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Wszedzie dajesz praktycznie over 3,5 a Polaków dajesz na czysta wygrana ? Wyzszy kurs masz na over 3,5 ... po tej ostatniej żenadzie z Rosja , nasza forma mysle ze z Iranem spokojnie stracimy seta jak nie sety ;) ale to tylko moja opinia . Iran tez nie swoj a moze poprostu takie umiejetnosci ale granie na zwyciestwo Polski mija sie z celem po tym kursie , lepiej zagrac over 3,5 seta
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
Włochy-Belgia po 1.66 @Fortuna fajnie wygląda.
Włochy wczoraj pokazali jak się gra, ale to też powód był chyba gry Francji jak by to napisać na luzie pół składu zmienione w połowie meczu.Włochy wczoraj był pod presją i dzisiaj też z powodu dołu tabeli, a odnośnie chodzi o spadek do niższej dywizji.Te przegrane można jakoś przeboleć:Francja,Brazylia,USA .Teraz czas na Belgie i jeżeli Włochy utrzymają poziom gry z wczoraj to powinni sobie na spokojnie poradzić.
Co do meczu Polski ich gra kuleje, i nie wiem czy jest sens grać ich po kursie 1.2 ......
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Bułgaria - Serbia
Godzina: 21:10
Typ: 1 ✅ 3:2
Kurs: 2,34
Bukmacher: eFortuna
Dziś typ trochę ryzykowny ale to ze względu na dalszy ciąg brak w reprezentacji Serbii A. Atanasijevica oraz kapitana N. Petrica.
Serbowie mają już pewny awans do finału Ligi Światowej w Brazylii. Wczoraj, w sumie to dziś w nocy rozegrali 5 setów z Argentyną wygranym 3:2 więc mogą być zmęczenie. Bułgaria gładkie 0:3 z Brazylia na spokojnie bez zmęczenia hehe (ironia). Bułgaria w tej lidze światowej przeplata kiepskie mecze z dobrymi, wczoraj liczę, że to był kiepski mecz a dziś będzie ten dobry. Tak było tydzień temu i 2 tygodnie temu. 2 tygodnie temu Przegrali 0:3 z Francją i 0:2 z Rosją by wrócić i ograć 3:2 Rosję, tydzień temu ograli Polaków by dzień później przegrać z Kanadą by dzień później ograć Brazylię.

Bułgarią musi się w końcu obudzić, maja mocny skład, Serbia może być zmęczona wczorajszym meczem co może spowodować pewne zmiany w składzie.



Powodzenia.
Do tego dodaję:
Francja - Kanada powyżej 3,5 seta 1,43 ⛔ 3:0 - Francuzi widać, że już sobie odpuszczają poszczególne mecze/sety. Mają juz pewny awans do finału i mogą sobie na to pozwolić. Kanada mimo wszystko jeszcze o to walczy, ma małe szanse ale póki piłka w grze muszą walczyć.
USA - Rosja 1 1,60 ⛔ 2:3 - Mnie Rosja dalej nie przekonuje nawet po zwycięstwie 3:0 nad Naszymi. USA widać, że ma formę, wygrywają spokojnie mecze nawet bez swoich gwiazd. Nowa gwiazda na ataku im rośnie B. Patch.
Polska (-1,5 seta) - Iran 1 1,55 ✅ 3:0 - Inny wynik nas nie ratuje, tylko wygrana za 3 punkty. Dlatego można zaryzykować. 2 mecz z rzędu nam się tak fatalny nie przydarzy a Iran jest w kiepskiej formie.
Włochy - Belgia powyżej 179,5 1,51 ✅ 1:3 - Zacięty mecz nam się szykuje, wczoraj Belgia już blisko była porażki 0:3 z Kanadą ale odrodzili się i doprowadzili do 5 seta gdzie przegrali. Włosi to samo 5 setów z Francją tyle, że wygrany. Belgia u siebie może powalczyć z Włochami. Licze na minimum 4 sety.
Czechy - Korea 1 1,47 ⛔ 0:3 - Czesi ostatnio bardzo fajnie grają, 2 ostatnie wygrane 3:0 ze Słowacją i Portugalią. Korea na odwrót 2 porażki 0:3 z Holandią i Japonią. Korea ogólnie gra bardzo słabo na wyjazdach. Myślę, że można zaryzykować nawet handi -1,5 seta na Czechy 1,91.
Bułgaria (+1,5 seta) - Serbia 1 1,54 ✅ 3:2 - Typ opisany wyżej, tutaj bezpieczniej. Bułgaria powinna ogarnąć przynajmniej 2 sety.
Wszystkie kursy z eFortuna
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Włochy - Belgia @2.25 Milenium✅
Jak dla mnie kompletnie niezrozumiałe kursy. Serio, tak grające Włochy faworytem tego spotkania? Przecież to kpina. Kursy wystawione ewidentnie po nazwach drużyny, by ludzie którzy nie oglądają na bieżąco tej ligi światowej złapali się na taki śmieszny kurs na Włochów.
Włosi w tej edycji ligi światowej grają słabo, powiedziałbym że momentami nawet bardzo słabo. Wczoraj wygrali mecz z Francją, tylko że jakby Tillie nie zaczął ogrywać rezerwowych po pierwszym secie, to ten mecz zakończyłby się szybkim 3-0. A mimo tego, że Francuzi grali kompletnie rezerwową szóstką, to Włosi dalej ledwo co to spotkanie wygrali. Wczoraj Vettori to kpina do kwadratu, nie potrafił skończyć kilku, jak nie kilkunastu ataków na pojedynczym bloku, a jego ataki po skosie w aut na pojedynczym bloku to też poezja (a było takich ze 4-5 na pewno).
Belgowie natomiast wczoraj podnieśli się z bardzo trudnej sytuacji i doprowadzili do tie breaka w meczu z Kanadą (moim zdaniem objawieniem tej ligi światowej, ale o tym potem). Grają u siebie, prezentują się w tej edycji światowej duuuużo lepiej od Włochów, powinni to spotkanie wygrać. Ja bym nie dał na nich tutaj wyższego kursu niż 1.40-1.50.
Francja - Kanada +1.5seta @2.10 Totolotek ⛔ Niestety najsłabszy mecz Kanadyjczyków w tej edycji ligi światowej
Francuzi już chyba odpuścili sobie ten weekend ligi światowej i skupiają się na ogrywaniu rezerwowych graczy, co doskonale pokazał wczorajszy mecz z Włochami. Oni już awans mają zapewniony, dzisiaj zapewne też będą spore rotacje w składzie. Kanadyjczycy natomiast jak już wyżej pisałem, są dla mnie największym objawieniem tej edycji ligi światowej. Zrobili bardzo duży postęp, Antiga bardzo dobrze to wszystko poukładał, ich gra jest bardzo dobrze zorganizowana, szczególnie świetnie funkcjonuje środek, co pokazał wczorajszy mecz. Kanadyjczycy walczą o awans do final six i mają na to bardzo duże szanse, ale muszę zapunktować w obydwu ostatnich spotkaniach. Tutaj znowu moim zdaniem kursy wystawione trochę po nazwach reprezentacji, a nie kierując się dyspozycją obu ekip, czy ich sytuacją w grupie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Bułgaria - Serbia @2.47 Milenium✅
Proponuje jeszcze taki typ w związku z tym, że Milenium śpi z kursem. U wszystkich bukmacherów kurs spadł w granice 1.90 (np. bet365), a u nich dalej stoi kurs od rana, czyli nawet z podatkiem mamy sporo wyższy kurs.
Ten mecz doskonale już opisał użytkownik zibi16, z którym po raz kolejny się zgadzam, Bułgarzy walczą jeszcze o awans, a Serbowie mogą trochę odpuścić, tym bardziej po 5 setach z Argentyną. Kurs jest błędny, że aż żal nie spróbować.
/Edit: Na przeprosiny od niektórych użytkowników, którzy tu otwarcie krytykowali moje typy nawet nie liczę, bo i tak się ich nie doczekam, do tego potrzeba honoru, a tym użytkownikom pewnie go brak. Przykre jest to, że to forum, które kiedyś było miejscem dyskusji, wymienianiem się typami, próbą wspólnego ogrywania buków, zamieniło się w loże krytyków, wyśmiewania typów, jeszcze przed ich rozstrzygnięciem, a przy tym samemu nie podając żadnych analiz i typów. Naprawdę odechciewa się cokolwiek tutaj pisać i pomagać swoimi typami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom