>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2009

Status
Zamknięty.
kales 0

kales

Użytkownik
Dzisiaj najprawdopodobniej nie pojedzie Miśkowiak w Anglii.
Bus Roberta jak i On sam (chyba, bo ciemno tam i ledwo co widziałem) są w parkingu w Ostrowie.

Mam nadzieję, że się komuś info przyda.
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Zgadza się Miśkowiak aktualnie trenuje na stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim.

Lakeside - Ipswich H(0.0 - 13.5) 1.90 jak w masło ????
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Na Wyspach dziś czekają nas aż trzy pojedynki. Walczące o fotel lidera Swindon Robins podejmie przed własną publicznością Poole Pirates, z kolei inny faworyt do mistrzowskiego tytułu Wolverhampton Wolves zmierzy się z Petterborough Panthers. Ostatnie spotkanie na Brandon Stadium pomiędzy Coventry Bees oraz Eastbourne Eagles - zostało zepchnięte nieco na drugi plan - co nie oznacza, że emocji w meczu &quot;Pszczół&quot; z &quot;Orłami&quot; nie zabraknie, wręcz przeciwnie dwójka promotorów z Coventry - Colinn Pratt oraz Alan Trump cały czas liczą na awans do fazy Play Off i póki co są w bardzo korzystnej sytuacji, ponieważ zajmują trzecie miejsce, jednak ten fakt nie może uśpić Chrisa Harrisa i jego kolegów, którzy na Brandon podejmować będą dzisiaj Eastbourne. &quot;Orły&quot; poskładały całkiem fajny (jak na moje oko) skład i na pewno łatwo nie oddadzą żadnego punktu.

Simon Stead ( powyżej / poniżej ) 9.5 punktów @ 1.73
Ojoj, skybet się chyba się przeliczył i zbyt ufa umiejętnością Steada. Z całym szacunkiem, ale były reprezentant reprezentacji Wielkiej Brytanii (w tegorocznym DPŚ nie startował). 10 punktów w czterech startach to zdecydowanie na wyrost Steada. Dlaczego cztery ? No bo w 15 pewniakami do startu są Matej Żagar oraz Leigh Adams - najlepsza para na Wyspach. A rywale w tych pierwszych czterech biegach są równie wymagający - w pierwszym Bjarne Pedersen, w drugim Hans Andersen i Joe Screen, w trzecim Chris Holder oraz w ostatnim ponownie Bjarne Pedersen - czeka go więc, aż pięć pojedynków z najlepszymi zawodnikami przyjezdnych. Po za tym Stead nie jest ustawiony jako lider pary tylko Travis McGowan - więc to McGowan jako heat-leader ma za zadanie dowożenie większej ilości punktów. Nie potrafię użyć innych celniejszych argumentów, ale po prostu Stead tylu oczek dzisiaj nie wykręci i basta !
 
_elbisi 0

_elbisi

Użytkownik
wedlug skybetu Steady jedzie dzis z 3. Takze jeden bieg z Bjarne odpada ;) na rzecz Madsena. Co nie zmienia faktu ze 10 punktow to wysoka linia.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Po poniedziałkowych meczach Elite League stało się jasne, że w play-offach oprócz Swindon i Wolverhampton wystartują także drużyny Coventry i The Lakeside. Znane są już pary półfinałowe EL oraz terminarz spotkań.

Zwycięzca fazy zasadniczej - Swindon Robins zmierzy się z Coventry Bees, zaś drugie w tabeli Wolverhampton Wolves rozegra dwumecz z The Lakeside Hammers. Swindon za wygranie rundy zasadniczej otrzymuje na starcie półfinału 8 punktów, zaś Wolverhampton za drugie miejsce 4 &quot;oczka&quot;.
Terminarz play-off:
Półfinały - 21 września:
Wolverhampton - The Lakeside
Coventry - Swindon
Półfinały (rewanże) - 28 września:
The Lakeside - Wolverhampton
Swindon - Coventry
Finały:
5 i 12 października
Ostatnie mecze na Wyspach ...​
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Poole Pirates - Belle Vue Aces
Poole Pirates :
9. Hans Andersen
10. Joe Screen
11. Leon Madsen
12. Bjarne Pedersen
13. Chris Holder
14. Paul Fry
15. Steve Boxall
Belle Vue Aces :
1. Davey Watt (G)
2. James Wright
3. Patrick Hougaard
4. R/R for Lubos Tomicek
5. Krzysztof Kasprzak
6. Richard Sweetman
7. Kevin Doolan (G)
Muszę przyznać, że w ostatnich dniach / tygodniach miałem mało czasu na bukmacherkę - dzisiaj jednak analizując ofertę znalazłem baaardzo ciekawy zakład. Na Wimborne Road gospodarze podejmują dzisiaj ekipę Asów z Manchesteru. Wprawdzie o tym kto pojedzie o najwyższe laury - jest już wiadomo, to dzisiejsze spotkanie jest niezwykle ważne dla dolnego układu tabeli. Piraci wyprzedzają w tabeli Belle Vue o dwa oczka - ekipa Matta Forda zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 29 punktów, wspomniane Asy zajmują ostatnie miejsce z 27 punktami na koncie. Stawką meczu jest, to kto pojedzie w barażu z drużyną z Premier League. Szefostwo Asów z Manchesteru w dniu dzisiejszym ma nielada problem, bowiem ze względu na klauzulę w kontrakcie nie może wystąpić niekwestionowany lider &quot;Asów&quot; - Jason Crump. Popularny &quot;Ginger&quot; podpisując krótkoterminowy kontrakt, zastrzegł sobie, że w czwartki - poprzedzające piątkowy trening przed Grand Prix, nie wystartuje w żadnym meczu. W sobotę czeka nas kolejna runda elitarnego cyklu GP, więc dziś Crumpa na pewno nie zobaczymy w szeregach &quot;Asów&quot;. Australijczyka ma zastąpić inny reprezentant z kraju Antypodów - Davey Watt, który jeszcze w ubiegłym roku bronił barw zespołu z Wimborne Road. Znajomość toru na pewno pomoże &quot;Daisy&#39;emu&quot; jednak, na pewno nie załata on dziury po Crumpie. Kontuzji nabawił się Lubos Tomicek, który złamał sobie obojczyk w starciu z klubowym partnerem Kevinem Doolanem. W sierpniu &quot;Asy&quot; zreformowały skład, który nie dawał im dobrych wyników - pracę stracili m.in kontuzjowany Charlie Gjedde, Tomasz Chrzanowski, czy Morten Risager (de facto jeden z silniejszych punktów Asów), ich miejsce zajęli wspomniany już Crump, Tomicek, Parsons i Rajkowski - problem w tym, że żadnego z tych Panów dzisiaj na torze w Poole nie ujrzymy ! Ponadto kontuzji wiązadeł kolanowych i rzepki doznał 28-letni zawodnik Belle Vue - Olrich Ostergaard. W chwili obecnej skład &quot;Asów&quot; prezentuje się bardzo mizernie. Nierówni &quot;liderzy&quot; czyli Kasprzak i Watt, którzy nie wiadomo kiedy mogą &quot;zawalić mecz&quot;. Wright który jako tako jeździ, ale z pozycji rezerwowego oraz bledziutka rezerwa w osobach Sweetmana oraz Doolana, który wykosił kolegę z zespołu - Tomicka. Naprawdę ciężko cokolwiek będzie zdziałać w dzisiejszym meczu drużynie Kasprzaka, bo tak naprawdę ekipa Matta Forda jedzie z nożem na gardle i powinna dzisiaj wysoko wygrać na Wimborne Road. Prowadzeni do boju Piraci przez trójkę Andersen, Pedersen i Holder nie powinni mieć problemów z objeżdżaniem zawodników &quot;Asów&quot;. Sama trójka tych zawodników może z powodzeniem dzisiaj wykręcić około 40 punktów, czyli zostaje nam około 10-15 punktów na czterech zawodników. Powinni to zrobić bez najmniejszych problemów - Leo Madsen na angielskich torach czuje się co raz lepiej, po za tym dobre wyniki w Szwecji oraz Polsce świadczą o jego zwyżkowej formie. Joe Screen na Wimborne też powinien &quot;dawać radę&quot;. Inny &quot;dziadek&quot; w ekipie Forda - Paul Fry mimo przeszło &quot;czterdziestki&quot; na karku również potrafi wygrywać. Szczerze mówiąc, nie widzę tutaj innego wariantu niż pewne zwycięstwo Piratów. Skład mają zdecydowanie lepszy, jeżdżą u siebie, mają ciśnienie żeby wygrać i uniknąć baraży - wszystko przemawia za nimi, jak będzie - przekonamy się około 22:30 / 23:00.
Typ : Poole Pirates (-7.5) @ 1.85
 
mz88 0

mz88

Użytkownik
Witam,
co sądzicie o typie
Miśkowiak +3 (vs Shields) @ 1.83?
Robert jest w niezłej formie ostatnio, wczoraj kapitalny występ w finale MPPK, ponadto w Ipswich z/z za Kronera co daje Miśkowiakowi dodatkowy bieg. Moim zdaniem warte zagrania, ale wstrzymam się jeszcze. Zapraszam do komentowania
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Witam,
co sądzicie o typie

Miśkowiak +3 (vs Shields) @ 1.83?

Robert jest w niezłej formie ostatnio, wczoraj kapitalny występ w finale MPPK, ponadto w Ipswich z/z za Kronera co daje Miśkowiakowi dodatkowy bieg. Moim zdaniem warte zagrania, ale wstrzymam się jeszcze. Zapraszam do komentowania
Zdaje mi się, że Miśkowiak nie może jechać jako ZZ za Kronera jako, że wg najnowszych statystyk ma najwyższą średnią w zespole Witches. Dodatkowy bieg za Tobiasa będą mogli pojechać natomiast: Batchelor i obaj rezerwowi.
 
mz88 0

mz88

Użytkownik
Zapomniałem, że w Anglii to nie działa jak u nas w lidze i nie sprawdziłem tego :kwasny4565: Puściłem jeszcze po 1.83, potem widziałem, że spadło do ~1.7, liczę że nie będzie źle ????
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Swindon- Wolverhampton


To już dosłownie jeden z ostatnich akcentów żużlowego sezonu. Przed nami rewanżowy mecz finałowy British Elite League, w którym miejscowe „Rudziki” podejmują „Wilki” z Wolverhampton. Według bukmacherów zdecydowanymi faworytami pojedynku są gospodarze. Podopieczni menedżera Alun&#39;a Rossitera muszą jednak odrobić aż 16-punktową stratę z pierwszego spotkania obu drużyn rozegranego przed tygodniem na torze Wolves. Wówczas to pewny triumf 54:38 odnieśli podopieczni Petera Adamsa, który przed rewanżem apeluje: „Zaprowadzę chłopców do cichej przystani przed rewanżem, żeby nie uwierzyli przedwcześnie, że już mają złoto”. Bardzo ważne jest właśnie nastawienie psychologiczne. Myślę jednak, że zespół z tak doświadczonymi jeźdźcami w składzie jak Szwedzi Peter Karlsson czy Fredrik Lindgren nie powinien mieć z koncentracją wielkich problemów. Jeśli do wyżej wymienionej dwójki zawodników dołożymy jeszcze notującego rewelacyjny sezon Taia Woffindena to nabieramy przekonania, że goście nie dadzą sobie wydrzeć z rąk złotych medali. A i handicap powinni bez problemu pokryć. Zastanawiałem się nawet nad postawieniem czystej dwójki w tym pojedynku, jednak pewniejszym typem będzie jednak zakład z tym 9-punktowym swoistym „marginesem bezpieczeństwa”.
A Swindon? Na pewno broni nie złoży, jednak z każdym kolejnym wyścigiem- jeśli mecz nie będzie się od początku układał po ich myśli- nadzieja będzie niewątpliwie gasła. O podtrzymanie jej będą się starać liderzy ekipy z Abbey Stadium, czyli Leigh Adams i Matej Zagar. Przypomnę jeszcze wynik ostatniej konfrontacji pomiędzy oboma team&#39;ami z 3 września bieżącego roku. Wówczas to „Rudziki” okazały się lepsze zwyciężając 51:39. Ale w odróżnieniu od wspomnianej potyczki, tym razem w ekipie „Wilków” pojawi się Ty Proctor. Każdy choć trochę zorientowany w realiach brytyjskiego speedwaya kibic wie jak ważny to element układanki trenera Petera Adamsa.
Tak więc podsumowując myślę, że przed nami bardzo ciekawe spotkanie, a żeby emocje przy oglądaniu były jeszcze większe proponuję taki oto typ. Jeszcze przypomnę że transmisję z tego pojedynku można będzie śledzić na żywo za pośrednictwem Polsatu Sport do czego prawdziwych kibiców czarnego sportu zachęcać specjalnie chyba nie trzeba.
Moje przemyślenia znajdują swoje odzwierciedlenie w poniższych typach:


Zakład: Swindon- Wolverhampton 52:41
Typ: Wolverhampton +9 pkt ⛔
Kurs: 1.90 bet365

Zakład: Simon Stead- Tai Woffinden 7:10
Typ: Tai Woffinden +1 ✅
Kurs: 1.80 bet365

Zakład: Tai Woffinden (total points) (3,3,0,3,1)= 10 pkt
Typ: over 7.5 pkt
✅
Kurs: 1.90 expekt


Mam nadzieję, że moje propozycje dopiero rozpoczną poważną dyskusję do której zresztą niezwykle gorąco zachęcam znawców speedwaya.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Żużel Anglia,

Kto zostanie Mistrzem w Angielskiej Elite League (Speedway)? (15-10-09 08:00)
Wolverhampton 1,20 Swindon Robins 3,50

O co chodzi bet-at-home? Zaklad wciaz aktualny....

Edit by Jacques

Błąd buka

edit: no mam nadzieje, ze jak wczoraj o 19 wyslalem to jednak wyplaca mi wygrana a nie anuluja, z tymi bukami nic niewiadomo...
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Już dziś odbędzie się szlagierowo zapowiadający się finał Elite League Knock-Out Cup, w którym zmierzą się dwaj przegrani z tegorocznych play-offów, The Lakeside Hammers i Coventry Bees

Lakeside Hammers

1. Lee RICHARDSON
2. Joonas KYLMAKORPI
3. Kauko NIEMINEN
4. Jonas DAVIDSSON
5. Adam SHIELDS
6. Tom P MADSEN
7. Stuart ROBSON


Coventry Bee&#39;s

1. Chris HARRIS
2. Olly ALLEN
3. Ben BARKER
4. Edward KENNETT
5. Rory SCHLIEN
6. Jordan FRAMPTON
7. Ricky WELLS

&quot;Wilki pokazały nam jak wypracować olbrzymią przewagę już w pierwszym meczu, co później okazało się kluczem do sukcesu - mówi promotor „Młotów” Stuart Douglas. - Naszym celem jest więc uderzyć w Coventry szybko i mocno, tak aby pokazać kto tu rządzi. Ten dwumecz będzie naszym ostatnim akordem w tym, w miarę udanym, sezonie 2009. Bardzo chcielibyśmy dać naszym kibicom odrobinę radości. W zamian oczekujemy, że fani tłumnie odwiedzą nasz stadion i będą nas mocno wspierać. Nie codziennie przecież startuje się w Finale Knock Out Cup&quot; - uważa Douglas.
--espeedway.pl--


Lakeside - Coventry H(0.0 - 7.5) 1 1.95

hc 8pktowy jak najbardziej realny, jak dla mnie gospodarze wygraja podobnie jak Wilki, powyzej 10pkt, Mloty maja wyrownany sklad, Shields wrocil do zdrowia, Lee oprocz kilku wpadek w lidze polskiej sezon bardzo udany, Kylmakorpi, Nieminem, Davidsson mimo wszystko troche lepsi niz Allen, Barker, Schlien


edit: Lakeside - Coventry 59-35 ????
pieknie ✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom