>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2009

Status
Zamknięty.
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Zgadzam się. Myślę, że nie ma się co specjalnie napalać na tego typu turnieje - dla uwydatnienia mojej tezy proszę spojrzeć do SkyBet (tytularnego głównego sponsora brytyjskiej EL a co za tym idzie dzisiejszych Mistrzostw), który swoją ofertę póki co ograniczył do zakładu na zwycięzcę.
Nazwiska nazwiskami, pary parami, statystyki statystykami, ale nigdy do końca nie będziemy w stanie odgadnąć jak poważnie zawodnicy podejdą do turnieju bądź co bądź towarzyskiego pod sam koniec sezonu i w obliczu decydujących rozstrzygnięć w PO.
Mimo wszystko powodzenia.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Para Poole Pirates zwyciężyła w Mistrzostwach Par Elite League. W finale pokonali 5:4 parę gospodarzy (Eastbourn Eagles) - Watt, Bridger. Liderem zwycięzców okazał się Hans Andersen, który zgromadził 21 punktów. Kolega z pary Andersena - Chris Holder zgromadził 11 &quot;oczek&quot; czym walnie przyczynił się do zwycięztwa Poole Pirates w dzisiejszych zawodach.
KLASYFIKACJA ZAWODÓW:

I. Poole Pirates - 22+5+5
11. Hans Andersen (4,3,4,4) 15+3+3
12. Chris Holder (3,0,2,2) 7+2+2

II. Eastbourne Eagles - 21+5+4
13. Lewis Bridger (2,4,2,0) 8+2+0
14. Davey Watt (3,3,4,3) 13+3+4

III.The Lakeside Hammers - 24+4
1. Lee Richardson (3,4,3,4) 14+4
2. Jonas Davidsson (4,3,0,3) 10+0

IV. Coventry Bees- 21+4
5. Chris Harris (4,w/2,3,4) 11+4
6. Edward Kennett (2,2,4,2) 10+u

V. Wolverhampton Wolves - 19
3. Fredrik Lindgren (4,3,0,4) 11
4. Peter Karlsson (0,2,3,3) 8
VI. Peterborough Panthers - 18
9. Niels Kristian Iversen (4,2,2,4) 12
10. Kenneth Bjerre (0,4,0,2) 6
VII. Ipswich Witches - 15
15. Scott Nicholls (0,0,4,3) 7
16.Troy Batchelor (3,3,2,0) 8
VIII. Swindon Robins - 11
17. Leigh Adams (2,4,u/w,3) 9
18. Travis McGovan (0,2,ds,0) 2

IX. Belle Vue Aces - 9
7. James Wright (2,0,2,0) 4
8. Morten Risager (0,2,0,3) 5
Wyścig po wyśgigu:
1. Davidsson, Richardson, Adams, McGovan
2. Lindgren, Watt, Bridger, Karlsson
3. Harris, Batchelor, Kennett, Nicholls
4. Richardson, Davidsson, Wright, Risager
5. Iversen, Lindgren, Karlsson, Bjerre
6. Andersen, Holder, Kennett, Harris (w/2)
7. Bridger, Watt, Risager, Wright
8. Bjerre, Batchelor, Iversen, Nicholls
9. Adams, Andersen, McGovan, Holder
10. Watt, Richardson, Bridger, Davidsson
11. Nicholls, Karlsson, Batchelor, Lindgren
12. Kennett, Harris, McGovan (ds), Adams (u/w)
13. Lindgren, Karlsson, Wright, Risager
14. Richardson, Davidsson, Iversen, Bjerre
15. Andersen, Risager, Holder, Wright
16. Harris, Watt, Kennett, Bridger
17. Andersen, Nicholls, Holder, Batchelor
18. Iversen, Adams, Bjerre, McGovan
Półfinały:
Lakeside 4:5 Easbourne
19. Richardson, Watt, Bridger, Davidsson
Poole 5:4 Coventry
20. Harris, Andersen, Holder, Kennet (u)
FINAŁ!
Eastbourne 4:5 Poole
21. Watt, Andersen, Holder, Bridger
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No teoretycznie nie zawiedli ale ja mam jakieś mieszane uczucia. W serii zasadniczej mieli chyba najłatwiejszy układ + jedyny słaby bieg Harrisa. Ogólnie miałem wrażenie, że jadą bardzo przeciętnie i pary Coventry i Lakeside były lepsze bo Richardson czy Harris byli niemal nie do ugryzienia ale niestety Davidsson i Kennet + Bridger w finale pojechali beznadziejnie, bezmyślnie, głupio nie wiem jak to określić. Dali się zrobić jak adepci szkółki. Moim zdaniem obydwaj, to jest Hans i Chris nie są w najwyższej formie natomiast w przeciwieństwie do innych ekip &quot;szukali się nawzajem&quot;, nie przeszkadzali sobie i dlatego wygrali choć chyba nikt nie ma wątpliwości że para Adams - Żagar jest zdecydowanie najsilniejsza w tej lidze ;-)
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Morten Risager - Rory Schlein # Typ @ 1 (+1), kurs 2.20 ✅
Czas goni, więc tak szybko. Schlein wraca po niespełna miesięcznej kontuzji obojczyka, dzisiaj dla niego będzie to pierwszy mecz po urazie.
Australijczyk ma już za sobą pierwszy trening na owalu Pszczół: - Podczas treningu byłem jeszcze trochę usztywniony, ale wiedziałem, że tak będzie. Po tak długiej przerwie muszę się po prostu przyzwyczaić do motocykla.
Według mnie skutki urazu popularny &quot;Roo-Boy&quot; będzie jeszcze odczuwał, co skrzętnie wykorzysta Risager, który tor na torze w Manchesterze radzi sobie całkiem dobrze. W dodatku dzisiaj pojedzie co najmniej jeden raz więcej od Australijczyka. Duńczyk będzie mógł pojechać jako zastępstwo zawodnika za Charlie&#39;go Gjedde. Jeżeli &quot;Asy&quot; myślą dzisiaj o zwycięstwie to będący obok Kasprzaka i Hougaarda - najlepszy ich zawodnik, nie może zawieść.
Wynik :
Risager (3, 3, 1, 1, 1) = 9
Schlein (1, 3, 3, 1) = 8​
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Gratki Verti za dobry typek ????
Ogólnie wczoraj fatalny debiut w Belle zaliczył Tomek Chrzanowski (0,0,0) - 0pkt.
Mocno mnie to zaskoczyło bo w Polskiej lidze zaczął spisywać się bardzo dobrze.
Ale największą sensacją wczorajszego dnia był chyba występ w Belle James Wright nie wiem czy zauważyliście 7. James Wright - (2,3,2,3,2*,2,3) 17+1 , można by powiedzieć że to On i Kasprzak wygrali mecz dla Belle. Dla mnie to dobrze bo kurs 2.50 złapany.
Pozdro
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
też myślałem o typie na Asy, ale na papierze to Coventry wygląda zdecydowanie lepiej. Obie drużyny miały o co walczyć i nie mogłem się zdecydować na kogo zagrać. Nie widziałem samego meczu i nie jestem w stanie powiedzieć, co tam odwalał Chrzanek, ale później zdążyłem przeczytać, że spadał z 1 miejsca na ostatnie, więc to pewnie kwestia przygotowania sprzętu. Jak mu będzie zależało na pokazaniu czegoś na Wyspach (w końcu zdobywał już tam wicemistrzostwo) to pokombinuje z motocyklami i powinno być lepiej.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Matej Żagar (Suma Punktów) # Typ @ Over 10.5, kurs 2.00 ✅
&quot;Rudziki&quot; walczą o pierwsze miejsce w ligowej tabeli, dzisiejszy wyjazd na Wimborne Road, będzie bardzo ważne dla układu tabeli. Bowiem gospodarze również walczą ... tyle, że o uniknięcie ostatniej pozycji w tabeli. Na papierze silniejsi są goście ze Swindon - mając w swoim składzie najlepszą parę w lidze : Adams &amp; Żagar, są w stanie pokonać każdego. Ja jednak nie o tym, chciałbym pisać. Popularny &quot;Mr. Hollywood&quot; od pojawienia się na Wyspach zadziwia wszystkich - druga najwyższa średnia meczowa w lidze (wynosząca 13.25 -tuż za Fredrikiem Lindgrenem), tak naprawdę próżno doszukiwać się występów słabszych Słoweńca. Tylko dwukrotnie w swoich dwunastu startach na torze, wywalczył mniej niż 10 punktów - bodajże w debiucie z Petterborough &quot;ujechał&quot; 6 punktów i bonus, natomiast w meczu z Lakeside wywalczył dwa punkty w pierwszym starcie - następnie w drugim swoim biegu upadł - doznając kontuzji i wycofał się z zawodów. Matej lepiej spisuje się na wyjazdach (średnia prawie 2.800 na bieg - najlepsza w lidze). Myślę, że dzisiaj Żagar wraz z Leigh Adamsem poprowadzą &quot;Rudziki&quot; do zwycięstwa (choć do samego typu, na Swindon nie jestem przekonany) - &quot;Mr. Hollywood&quot; nie zwykł zawodzić na angielskich torach i podobnie powinno być na Wimborne Road.
Matej Żagar (2, 3, 3, 2, 1) = 11
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Petterborough Panthers - Swindon Robins Spotkanie niezwykle istotne dla ligowej tabeli. Tak naprawdę, nie mam żadnego pomysłu na typowanie tego spotkania. &quot;Pantery&quot; na Showground radzą sobie całkiem solidnie i jeżeli ciągle jeszcze marzą o awansie do fazy Play Off dzisiaj powinni rozprawić się z &quot;Rudzikami&quot;, jednak zadanie to nie będzie niebywale trudne. &quot;Rudziki&quot; z kolei potrzebują punktów, by umocnić się na pierwszej pozycji w tabeli - a zwycięstwo wyjazdowe byłoby na wagę złota. Spotkanie będzie z pewnością niezwykle pasjonujące i trudno wskazać w nim zwycięzce. Teoretycznie silniejszym składem dysponuja goście, mając w swoich szeregach dwójkę Matej Żagar &amp; Leigh Adams, dla każdej z drużyn są niesłychanie groźni. Tym bardziej, że obaj Panowie na Showground radzą sobie bardzo dobrze. Po drugiej stronie mamy Kenetha Bjerre, który jest w życiowej formie oraz solidnego, jednak strasznie nierównego Nielsa Kristian Iversena. Decydująca będzie postawa drugiej lini, która de facto leiej prezentuje się w drużynie Aluna Rossistera - Pavlić, McGowan oraz Stead, na papierze wyglądają solidnie, jednak jeżeli przychodzi rywalizować po za areną &quot;Rudzików&quot; ten tercet radzi sobie już zdecydowanie gorzej i jeżeli deja vu, w drużynie gospodarzy czyli - Batchelor, Hansen czy Bager będą przegrywać pojedynki z nimi, to o zwycięstwo będzie gospodarzom niezwykle ciężko. Obie drużyny mają problemy z zestawieniem składu, mimo wszystko zdecydowanie trudniejsze zadanie stało przed Rickiem Frostem, który musiał szukać zastępstwa za Madsa Korneliussena oraz Clausa Vissinga, za pierwszego z nich gościnnie miał wystartować Darcy Ward. Australijczyka jednak nie zobaczymy dziś na Showground, za to pojedzie inny &quot;Kangur&quot; - Troy Batchelor. Za Vissinga będzie stosowane zastępstwo zawodnika (jako Z/Z mogą jechać Hansen, Dryml oraz Bager). Rudziki przystąpia natomiast bez Ryana Fishera, dziurę po amerykańskim żużlowcu ma załatać 36-letni Mark Lemon. Popularny &quot;Cytryna&quot; przy Showground jeździć potrafi, a ostatnim startem w barwach Swindon potwierdził, że nie jest jeszcze żużlowym emerytem.
Peterborough Panthers :
1. Niels Kristian Iversen
2. Claus Vissing (Z/Z)
3. Kenneth Hansen
4. Kenneth Bjerre
5. Troy Batchelor
6. Ales Dryml
7. Henning Bager
Swindon Robins
1. Leigh Adams
2. Travis McGowan
3. Jurica Pavlic
4. Simon Stead
5. Matej Żagar
6. Mark Lemon
7. Paul Hurry
Osobiście trudno wskazać mi zwycięzce, jednak zaufałbym gospodarzom, którzy mimo luk w składzie ten mecz po prostu muszą wygrać. Odpowiednio zmobilizowani (przez kasę Ricka Frosta) na pewno będą dawać z siebie wszystko. Samo spotkanie na pewno będzie niesamowicie zacięte, a o zwycięstwie zadecydują niuanse oraz dyspozycja dnia.
Zagram sobie na ten mecz dwa typy.
Kenneth Bjerre # Typ @ Over 10.5, kurs 1.85 bwin ✅
Niels Kristian Iversen # Typ @ Under 10.5, kurs 1.83 skybet ✅
Z całym szacunkiem dla PUKa, ale w chwili obecnej nie może równać się z Bjerre. Jak już wspomniałem Keneth w życiowej formie (ostatnio 4 miejsce w GP, przed dwoma tygodniami 2) i warto na niego grać, tym bardziej, że ma coś do udowodnienia angielskim fanom, którzy ostatnio mieli do niego pretensje o to, że nie wkłada całego serca w starty na Wyspach.
On wie doskonale, że zwycięstwo przedłuży nadzieje Peterborough na play – off i premię finansową od Ricka Frosta, więc dzisiaj będzie dawał z siebie wszystko.
Iversen natomiast będzie miał ciężkie zadanie w swoich pierwszych czterech startach będzie musiał się po dwa razy pojedynkować z Żagarem i Adamsem. Na takich rywalach ciężko będzie mu uzbierać &quot;dwucyfrówkę&quot;.
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Po &quot;kilku głębszych&quot; (przemyśleniach oczywiście) jednak zgodzę się z typem na over Bjerre - przekonała mnie pozycja nr 4. Jednak to nie wszystko, co chciałem zawrzeć w tym poście, bo pozwolę sobie dodać jeszcze swoje przemyślenia i przy okazji dwa typy:
Peterborough - Swindon: Leigh Adams
▶ Typ: Over 10.5
▶ Kurs: 1.75
▶ Bukmacher: bwin
▶ Australijczykowi wyraźnie pasuje East of England Showground. W tym sezonie zdobył już w Peterborough w meczu ligowym 11 pkt a w roku poprzednim 13 pkt i 14 pkt (ponadto 11 pkt w tegorocznym półfinale DPŚ). Dzisiaj myślę, że po jednym punkcie Adamsowi odbiorą Bjerre i PUK, do tego na dwa biegi z Zagarem raz może zabezpieczać tyły - maksymalnie kalkuluję stratę 3-4 pkt. Ostatnio wpadką można śmiało nazwać 8 pkt Adamsa w Poole, ale takie wyniki raczej seryjnie takim mistrzom się nie zdarzają.

Peterborough - Swindon: Troy Batchelor
▶ Typ: Under 7.5
▶ Kurs: 1.75
▶ Bukmacher: bwin
▶ Sympatyczny Australijczyk jakoś nie przekonuje mnie swoim talentem... Ufając Czesławowi Czernickiemu, który zamiast Troya we wczorajszym meczu wystawił Pavlica, zdobywcę dwóch punktów, to sam nie wiem co myśleć. A tak na serio to Batchelor dziś pojedzie przeciwko swojemu klubowi, z którego został zwolniony w czasie kontuzji. Jednak czy samą motywacją uda mu się uzbierać 8 pkt? Prześledźmy zatem jego sytuację &quot;od tyłu&quot;. Niemal za pewnik możemy uznać udział w 15 biegu dwójki Bjerre-Iversen, więc Troy&#39;owi zostają 4 biegi, czyli max 12 pkt. Jako, że jedzie z pozycji nr 5 wśród gospodarzy, to w 13 biegu spotka się z PUK-iem oraz &quot;heatliderami&quot; Rudzików, czyli parą Adams-Zagar, więc ja daję mu osobiście max 1 pkt (prawdopodobnie 0). We wcześniejszych biegach po razie będzie jechał przeciwko jednemu z w/w dwójki liderów gości, więc teoretycznie powinien przyjechać za nimi. Partnerami Troya w parze będą zawodnicy rezerwowi, czyli dzisiaj Dryml i Bager - ten pierwszy bardzo dobrze zna owal w Peterborough i na pewno nie będzie tylko statystował w parze z Australijczykiem. Podsumowując, jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego i jeśli Batchelor nie wyskoczy nagle z nieziemską formą (lub PUK zawali na całej linii) powinien on zdobyć ok. 6-8 pkt.

✅✅ ... i dziękuję za uwagę.
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Ha, co za nowina! Diametralna metamorfoza składu Belle Vue (informacje oficjalne)! Konkrety? Owszem Jason Crump wraca do składu Asów!

http://www.belle-vue-speedway.co.uk/latest-news/10137-crump-back-team-shakeup.html#post205557

Czyli w wielki skrócie: Jason Crump, Lubos Tomicek oraz dwójka Joel Parsons/Michał Rajowski w miejsce Tomasza Chrzanowskiego (0,0,0,0,0,0,1,0,0), Charliego Gjedde (przewlekłe kontuzje) oraz Mortena Risagera.

Nowy, prawdopodobny skład Asów może wyglądać następująco:

1. Jason Crump 11.07
2. James Wright 4.99
3. Patrick Hougaard 5.64
4. Lubos Tomicek 4.59
5. Krzysztof Kasprzak 8.00
6. Parsons/Rajowski 3.31
7. Ulrich Ostergaard 4.34
= 41.94


źródło: http://www.speedway-forum.co.uk/forums/
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Dzisiaj w Elite League dwa mecze: Swindon - Eastbourne oraz Ipswich - Belle Vue. Przeglądając wstępnie ofertę bet365 rzucił mi się w oczy tylko jeden typ, mianowicie para Matej Zagar -2 vs Daniel Nermark +2 - kurs na Szweda zachęcający, bo 2.05.
Owszem, Zagar na Wyspach jest fenomenalny i (wykluczając kataklizmy) lekką ręką możemy mu dzisiaj dopisać 12-14 punktów na starcie, no max 15 :p
Nermark wraca do ścigania w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Dzisiaj został ustawiony na pozycji rezerwowego w parze z Rickym Klingiem. Dodatkowo w meczu w Swindon nie wystąpi Lukas Dryml i za niego stosowane będzie zastępstwo zawodnika (co, jeśli się nie mylę, oznacza dodatkowy bieg dla Woodwarda oraz trzy dodatkowe jazdy do podziału między dwójkę Kling-Nermark). W sumie wielce prawdopodobne jest aż 7 biegów w wykonaniu (mając na uwadze ew. zmiany za Klinga, który nie najlepiej spisuje się na wyjazdach), czyli maksymalnie 21 pkt do zrobienia. Oczywiście nie oczekuję kompletu w wykonaniu &quot;debiutującego&quot; Szweda, ale np. 11-12 pkt w 7 startach jest chyba całkiem możliwe, zważywszy, że Nermark &quot;żużlowcem od wczoraj&quot; nie jest.
Regulaminowi biegowi przeciwnicy Daniela są w większości w jego zasięgu - w każdym biegu będzie miał za rywala co najmniej jednego z dwójki rezerwowych gospodarzy (Hurry, Lemon), którzy powinni regularnie przyjeżdżać w ogonach a i McGowan czy Stead powinni być &quot;do ugryzienia&quot;.

Są to tylko moje przemyślenia, typu jeszcze nie zagrałem.
Chciałbym poznać wasze opinie na ten temat. Warto?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
W tegorocznym sezonie zasadniczym Elite League drużyny mają do rozegrania 32 spotkania. Na czele tabeli znajduje się zespół Swindon Robins z 69 punktami (28 spotkań). Taki sam dorobek mają &quot;Wilki&quot; z Wolverhampton. Obie drużyny zmierzą się w poniedziałek. Kto wie, czy właśnie to nie mecz w Wolverhampton zadecyduje o rozstawieniu drużyn przed fazą play-off. Dodajmy, że 3 września &quot;Rudziki&quot; i &quot;Wilki&quot; spotkają się raz jeszcze w Swindon. Gospodarze poniedziałkowego starcia wystartują prawdopodobnie bez Taia Woffindena, który poobijał się w niedzielnych zawodach w Coventry. Z kolei w Swindon zadebiutuje Morten Risager, który zajął w tej drużynie miejsce Juricy Pavlica. Ozdobą spotkania powinny być pojedynki liderów obu ekip i zarazem najlepszych zawodników Elite League, czyli Fredrika Lindgrena i Petera Karlssona z Leigh Adamsem i Matejem Zagarem. Mój typ na dzisiejszy szlagier Elite League tutaj
W poniedziałek odbędzie się też jeszcze jedno bardzo ważne spotkanie. Belle Vue z Jasonem Crumpem zmierzy się z Poole Pirates. Obie drużyny walczą o uniknięcie jazdy w barażach, więc emocji w Manchesterze nie zabraknie.
Co ciekawe, w poniedziałek nie zostanie pokazane na żywo żadne spotkanie Elite League. Tym razem Polsat Sport Extra zaprezentuje swoim telewidzom mecz Premier League: Redcar Bears - Edinburgh Monarchs.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Mecz na szczycie Elite League - obok którego przejsć obojętnie po prostu nie można. Pojedynek którym żyją dzisiaj wszyscy fani czarnego sportu ( o dziwo telewizja Sky Sports nie zdecydowała się transmitować tego spotkania, tylko mecz Premier League) czyli spotkanie pomiędzy Wolverhamtpon Wolves oraz Swindon Robins. Drużyny, które jak dotąd zdominowały fazę zasadniczą rozgrywek w Elite League. Obie drużyny na swoim koncie zgromadziły 69 oczek - obie w 28 spotkaniach zgromadziły 20 zwycięstw. Co jeszcze je łączy ? Fantastyczni liderzy, po jednej stronie barykady - Peter Karlsson i Fredrik Lindgren - z drugiej Matej Żagar i Leigh Adams, czyli czórka najlepszych zawodników na Wyspach. Spotkanie na Ladbroke Stadium będzie jednym z rozstrzygających, o tym kto po rundzie zasadniczej będzie zajmował pierwsze miejsce (a jest to spory handicap, ze względu na zmiany regulaminowe w BEL - obie drużyny czeka jeszcze rewanż na Abbey Stadium, 3 września). Trudno wskazać faworyta tego pojedynku. Bukmacherzy widzą go w drużynie &quot;Wilków&quot;, z pewnością dlatego, że to gospodarze dzisiaj będą mieli atut własnego toru - a PiKej Karlsson czy Fredi Lindgren tutaj nie zwykli przegrywać. Ja jednak do tego nie przychylałbym się, bowiem Wilki nie będą mogły dzisiaj skorzystać z rewelacyjnego w tym sezonie Taia Woffindena i zastępstwo zawodnika, jakie będzie stosowane za 19-latka, na pewno nie zrekompensuję straty poobijanego &quot;Woffyego&quot;. Po za tym korzystnie wyglądają zmiany poczynione ostatnio pośród &quot;Rudzików&quot; - Alun Rossister poszedł po rozum do głowy i zrozumiał, że Jurica Pavlic w tym sezonie to nie ten sam zawodnik, który w ubiegłym roku potrafił &quot;kropnąć&quot; 21 punktów w 7 startach na trudnym terenie w Essax. Po zmianach przeprowadzonych w Belle Vue postanowił ściągnąć pod swoje skrzydła - Mortena Risagera. Udany comeback do Elite League zaliczył doświadczony Mark Lemon, popularny &quot;Cytryna&quot; stał się pewnym rezerwowym w talii &quot;Rudzików&quot;. Po stronie &quot;Wilków&quot; braknie wspomnianego już Woffindena - po za tym zostanie przetasowana nieco pozycja rezerwowych. Ty Proctor spełnia dziś swoje obowiązki wobec Redcar Bears, w jego miejsce pojedzie zawodnick Berwick - William Lawson (43 średnia biegowa w PL). W mojej opini właśnie brak Taia Woffindena oraz wyglądający dzisiaj bledziutko rezerowi - mogą stanowić języczek uwagi w dzisiejszym spotkaniu. O ile Mark Lemon pojedzie tak jak potrafi, to Alun Rossister będzie miał powody do zadowolenia. Jeżeli porównywać poszczególne &quot;formacje&quot;, czyli liderów, drugą linię oraz rezerwowych - to wydaję mi się, że przewagę mają przyjezdni. W tegorocznych spotkaniach na Ladbroke Stadium dwukrotnie triumfowali gospodarze, wtedy jednak po stronie &quot;Wilków&quot; jeździł Tai Woffinden, który zdobył wszak w tych dwóch spotkaniach łącznie 18 punktów - oraz Ty Proctor, który wywalczył 11 oczek. Po stronie &quot;Rudzików&quot; brakowało wówczas asa w talii Swindon - Mateja Żagara, który robi furorę na Wyspach. Myślę, że dzisiaj górą będą przyjezdni - a nawet jeśli przegrają to niewielką różnicą punktów.
Po za tym pogoda w hrabstwie West Middlands nie rozpieszcza - rozpadał się deszcz, co pozwala optymistycznie patrzeć przyjezdnym na dzisiejsze spotkanie, gdyż warunki atmosferyczne mogą nieco &quot;storpedyzować&quot; atut własnego toru.
Składy :
9. Fredrik Lindgren
10. Nicolai Klindt
11. Tai Woffinden Z/Z
12. Adam Skórnicki
13. Peter Karlsson
14. Chris Kerr
15. William Lawson
1. Leigh Adams
2. Morten Risager
3. Simon Stead
4. Travis McGowan
5. Matej Zagar
6. Paul Hurry
7. Mark Lemon
Typy na dziś :
@ Swindon +8.0 @ 1.83 in Ladbrokes ✅
Peter Karlsson vs Leigh Adams # 2 (+3) @ 1.83 w bet365 ✅
Nicolai Klindt # poniżej 7.5 @ 1.72 expekt ✅
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Czy ktoś jest mi w stanie racjonalnie wytłumaczyć dzisiejszą strategię SkySports?!

Z całym szacunkiem dla pojedynku ósmej i dziesiątej (!) drużyny zaplecza Elite League, ale w kalendarzu pod datą 24 sierpnia znalazłbym co najmniej dwa ciekawsze dla kibiców mecze do pokazania na antenie... Ehh...


BTW. Odnośnie typów to zapraszam do mnie ;)
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Dla mnie na dzisiaj super wygląda over 13 Crumpa po 1.72. Malutki margines błędu, ale Rudy wraca na stare śmieci, w poprzednim meczu walnął maksa dla ekipy z Manchesteru, dzisiaj powinno być podobnie, z Poole to Holder może coś namieszać, ale wątpię by był w stanie dwa razy powieść Dżejsona ;] Bjarne, Watt i reszta to nie ta liga.
PS. bet 365 wrzucił ofertę na mecz premier league. Ale nazwiska Havelock, Stonehewer, tym to się żużel nigdy nie znudzi ????
heh no tak Crump przegrał raz z Holderem, ale raz też przyjechał z 2* i po zabawie :|
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wojt też tego nie potrafię zrozumieć. W Elite mamy dziś spotkanie na szczycie (1 i 2 miejsce) na dodatek derby oraz walkę o utrzymanie (8 i 9 miejsce). Co więcej do tej pory Premier nie rozgrywane były w poniedziałki, specjalnie na potrzeby transmisji przenieśli mecz ze środy na poniedziałek (z tego względu nie pojedzie Ty Proctor i Ryan Fisher) Podobno to wynik tego że Sky ma też obowiązek pokazania paru meczów z niższej ligi ale czemu akurat teraz nie mam pojęcia ... Podejrzewam, że może dziś RedCar ma jakiś jubileusz, testimonial czy coś w tym stylu .
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Hmm... Właśnie przeczytałem, że jeśli mecz PL zostanie przełożony z powodu deszczu (a ponoć padało sporo a ta torze jest woda!) to SkySports pokaże mecz w Manchesterze!
Cóż, na razie czekamy, bo oba spotkania są póki co opóźnione...
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

W środę odbędzie się jedno spotkanie brytyjskiej Elite League. Drużyna Poole Pirates podejmować będzie zespół Peterborough Panthers. Gospodarze walczą o pewne utrzymanie, z kolei goście mają jeszcze szansę na awans do play-off.

Faworytem meczu będą &quot;Piraci&quot;, którzy wystąpią w swoim najsilniejszym zestawieniu z Hansem Andersenem, Bjarne Pedersenem i Chrisem Holderem na czele. W awizowanym składzie gospodarzy znalazł się również Andrew Silver, który w tym sezonie wrócił do ścigania na żużlowych torach po piętnastu latach przerwy.
Wśród gości zabraknie Claus Vissinga i Kennetha Hansena. W środę Duńczycy wystartują w swojej rodzimej lidze. W miejsce jednego z nich działacze &quot;Panter&quot; zaprosili do udziału w spotkaniu z Poole Jamesa Wrighta, natomiast za drugiego stosowane będzie zastępstwo zawodnika.
Poole Pirates
Hans Andersen
Steve Boxall
Chris Holder
Leon Madsen
Bjarne Pedersen
Joe Screen
Andrew Silver
Peterborough Panthers
Niels Kristian Iversen
James Wright (gość)
Kenneth Hansen – ZZ
Kenneth Bjerre
Mads Korneliussen
Ales Dryml
Henning Bager
Ciekawie się mecz zapowiada, ale mimo, wszystko wydaje mi się, żę Piraci wyjdą z niego zwycięsko. Pozostaje poczekać na kursy i obstawia ;)
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Joe &quot;Maszyna&quot; Screen - Mads Korneliussen Bożyszcz częstochowskich fanów speedwaya, nieustępliwy Józek będzie na zawsze w pamięci częstochowskich kibiców - to on w 1996 roku był jednym z ojców mistrzostwa Polski dla Włókniarza. Taki sentymentalny wywód. W chwili obecnej Joe to weteran angielskich torów, 37-letni zawodnik ciągle jednak pokazuje młodszym kolegom jak się jeździ. Wielu już na Indywidualnym Mistrzu Świata Juniorów z 1993 roku postawiło krzyżyk, Joe jednak za wszelką cenę chciał im udowodnić, że się mylą. Przed rozpoczęciem tego sezonu, wyciskał siódme poty na siłowni - schudł prawie 20 kg. Odrzucony przez Belle Vue musiał znaleźć nowego pracodawcę - zaufał mu Matt Ford, który przygarnął Screena na Wimborne Road i można powiedzieć, że promotor &quot;Piratów&quot; się nie zawiódł. Joe odpłaca mu się średnio ośmioma punktami na mecz (średnia biegowa 1.878 ). Choć po przyjściu Hansa Andersena do klubu, Screen został odsunięty nieco na bok - teraz jeździ w parze z &quot;Bajkopisarzem&quot; i jego zdobycze punktowe są nieco mniejsze - co nie oznacza, że Screen osłabł ! Dzisiaj &quot;Piraci&quot; przygotowali nieco inną taktykę - w parze z Andersenem pojedzie Steve Boxall - a weteran torów, zostaje przesunięty na pozycję rezerwowego wraz z Andrew Silverem. Silver urodzony w 67 roku (jak łatwo policzyć) liczy sobie 42 lata - powrócił w tym roku na tor po długiej przerwie, aktualnie startuje w barwach Rye House (50 średnia biegowa w PL), dziś dostanie szansę od &quot;Piratów&quot;. Jestem przekonany, że z dwójki &quot;staruszków&quot; lepszy będzie Screen, którego dzisiaj będzie czekał pracowity dzień, który najprawdopodobniej będzie regularnie zmieniał starszego kolegę z toru. &quot;Maszyna&quot; na torze w Poole radzi sobie bardzo dobrze i dzisiaj powinien &#39;zakręcić się koło dychy&#39;.
Rywalem Screena w tym korespondencyjnym pojedynku będzie Mads Korneliussen, który przed dwoma tygodniami w przegranym meczu 57:38 z Wolverhampton doznał kontuzji. Dzisiejsze spotkanie będzie dla niego pierwszym w lidze angielskiej po powrocie do pełnej sprawności. Nie ma co się łudzić, że 26-letni Duńczyk jest daleki od swojej najwyższej formy. W minioną niedziele wystarował w finale Indywidualnym Mistrzostw Europy, który był rozgrywany w Togliatti. Wielki fan talentu Marka Lorama w tych zawodach wywalczył raptem 4 punkty i został sklasyfikowany na 13 miejscu, biorąc pod uwagę obsadę tych zawodów - nie można uznać tego za sukces. Udało mu się wyprzedzić jedynie Martina Malka, Jozsefa Tabake, Władimira Dubinina. Wydaje mi się, że Korneliussen nie jest jeszcze w pełni gotowy do rywalizacji na pełen gaz, a Screen jadąc z rezerwy powinien go śmiało wypunktować.
Typ # Joe Screen @ 1.90 - BET365​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom