>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2009

Status
Zamknięty.
biesy 10

biesy

Użytkownik
Olly Allen (Cov) -1.5 1.60
Charlie Gjedde (BV) +1.5 2.20

2

zuzel angielski, gjedde w sparingach dosc dobrze jezdzil, licze na to, ze z Kasprzakiem pojada w 15 biegu, co do Allena to jezdzi w parze z Kennettem, wiec para bardzo mocna, mam nadzieje, ze Kennett w poszczegolnych biegach bedzie przed Allenem i dzieki temu Allen bedzie tracil pkt, mamy na wstepie 1pkt przewagi, kurs 2.20 rowniez zachecajacy ????
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Belle Vue Aces @ Lakeside Hammers
Czy wreszcie Asy ukażą prawdziwego Asa z rękawa ? Mam nadzieję, tym Asem może być KK (dla niekumatych - Krzysztof Kasprzak) - który ostatnio zdobył m.in 17 punktów dla Asów w przegranym jednak spotkaniu. Wtedy osamotniony Kasprzak, wsparty jedynie lekko przez Gjedde nie mógł nic zdziałać - dzisiaj jednak akcja przenosi się do Manchesteru i tutaj niewątpliwie miejscowa drużyna powinna - zwyciężyć po raz pierwszy w tym sezonie. Tym bardziej, że szczęście - a raczej pech dopadł Młoty - którzy radzić dzisiaj będą musiały sobie bez kontuzjowanego Joonasa Kylmaekorpiego, R/R które będą stosować przyjezdni z Thurrock - wielkiego pożytku raczej im nie przyniesie, &quot;Kylma&quot; gwarantował solidniejsze punkty niż R/R. Przed sezonem Asy wymieniły prawie cały skład, młody perspyktywiczny zespół może namieszać - jednak tylko w Manchesterze na własnym torze (w opinii fachowców to jedna z najsłabszych drużyn w BEL). Jednak magia własnego toru może być niezwykle ważna dla młodych Asów, dużo będzie zależało od tego, czy wykorzystają największą pięte achillesową Młotów czyli drugą linie z Robsonem i Morrisem. Tam teoretycznie dobrze powinnien spisywać się Hougaard - ale to tylko hipotezy. Atmosfera w drużynie Asów, jest bardzo dobra - wszyscy świetnie się bawią - ale żeby jeszcze lepiej się bawić, potrzebne jest zwycięstwo - dzisiaj takiego powinni uświadczyć na osłabionych Młotach - które na wyjazdach nie odpuszczaja, ale dzisiaj uznają raczej wyższość (minimalnie) ekipie z Manchesteru. Belle Vue = 00
1. K Kasprzak
2. J Wright
3. C Gjedde
4. H Bager
5. U Ostergaard
6. S Boxall
7. p Hougaard

Lakeside = 00

1. A Shields
2. J Davidsson
3. L Richardson
4. J Kylmakorpi
5. K Nieminen
6. P Morris
7. S Robson

Typ : Belle Vue Aces @ 1.67

Oraz bardziej ryzykownie : Winning Margin ▶ Belle Vue by 1-8 Points @ 3.20
dzięki uprzejmości : Polsatu Sport Extra oraz telewizji SkySports - zobaczymy ten mecz na żywo ;)
Mecz przerwany przy stanie 29:25 dla gospodarzy - zwrot ...
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

  • Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces

Wolverhampton Wolves :
1. Peter Karlsson
2. Nicolai Klindt
3. Tai Woffinden
4. Adam Skórnicki
5. Fredrik Lindgren
6. Joe Haines
7. Tyron Proctor
Belle Vue Aces :
9. Krzysztof Kasprzak
10. James Wright
11. Charlie Gjedde
12. Henning Bager
13. Ulrich Ostergaard
14. Steve Boxall
15. Patrick Hougaard Na Ladbroke Stadium w Wolverhampton dojdzie do rewanżowego spotkania w ramach - na przeciw siebie staną drużyny, które przed czterema dniami rywalizowały na torze w Manchesterze - wtedy lepsi okazali się gospodarze, pokonując Wilki w stosunku 54:42. Dzisiaj zespół dowodzony przez Petera Adamsa będzie za wszelką cenę chciał się zrewanżować &quot;Asom&quot; za piątkową porażkę. Wszystko wskazuję na to, że Wilki rozszarpią Asy, w wspomnianym już meczu odczuwalny brak był Nicolaia Klindta, duńczyk jednak już wczoraj brał udział w zawodach pomiędzy KM Ostrów - PSŻ Poznań, więc dzisiaj obecność Nicolaia w składzie jest niemalże pewna, wtedy również brakło punktów utalentowanego Taia Woffindena. Dzisiaj kiedy zmienia się miejsce akcji - występ młodego anglika powinnien być diametralnie lepszy, ponadto uważam, że więcej atutów jest po stronie gospodarzy - którzy posiadają dwójkę pewnych liderów w osobach : Petera Karlssona oraz Frederika Lindgrena, druga linia prezentuje się bardzo ciekawie - Tai Woffinden, Adam Skórnicki oraz Nicolai Klindt. Jak jeździć na Ladbroke Stadium, Wilki pokazały w spotkaniu ze Swindon Robins (głównym faworytem do sięgnięcia po mistrzostwo kraju), kiedy to pokonali faworyzowane Rudziki 53:40 - to doskonale obrazuje jak wielkim atutem dla ekipy z hrabstwa West Midlands (na torze w Swindon przegrali 36:57). Co może być atutem &quot;Asów&quot; w starciu z Wilkami ? Ja nie widzę, jakiegoś broni wielkiego rażenia - jedynym &quot;Asem&quot; w tali Chrisa Mortona zdaje się być - Krzysztof Kasprzak, który w ostatnich wystepach na Wyspach jeździ w kratkę - potrafi wykręcić 17 oczek, by kilka dni później zaledwie 4. James Wright, Henning Bager czy też Patrick Hougaard - dzisiaj nie powtórzą świetnych wyników z pierwszego spotkania pomiędzy tymi zespołami, gdyż po prostu uniemożliwią im to zawodnicy Wilków. Ponadto &quot;Asy&quot; to młody i nieokiełznany skład - mimo tego, połowę wartości tracą na wyjazdach, w tym sezonie polegli już z Eastbourne 54:42 oraz Coventry 53:42 (za każdym razem wyżej niż dzisiejsza linia handicapu). Wg mnie własny tor oraz silniejszy na &quot;papierze&quot; sklad powoduje, że zdecydowanym faworytem dzisiejszego boju jest drużyna Wilków, która powinna pokusić się o wysokie zwycięstwo.

Czy Wilki odniosą zwycięstwo na stadionie Ladbroke ?
Typ : Wolverhampton Wolves -10 @ 1.90 ✅
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Ipswich Witches - Eastbourne Eagles Dla mnie dość nieproporcjonalnie rozłożone kursy - w tym meczu wg. bukmacherów faworytem jest ekipa &quot;Wiedźm&quot; ja jednak nie powiedziałbym, że drużyna z Foxhall wygra ten mecz. W ostatnim pojedynku podopiecznych Petera Simmonsa z Lakeside u siebie, kursy były rozłożone w następujący sposób 2.30 - 1.60. Fakt, drużyna Lakeside ma trójkę (czwórkę?) bardzo silnych zawodników w osobie Shieldsa, Richardsona i Davidssona (Nieminena?) ale brakowało Kylmaekorpiego i szczególnie brakowało zawodników na pozycjach 6 i 7 - dlatego przegrali ..
Natomiast w drużynie Orłów największą siłę rażenia ma para z pozycji 6 i 7, czyli Gustafsson i Kling - który w mojej opinii będą mieli sporą przewagę nad parą Ipswich : Stachyra i Wilkinson. Tutaj rysuję się przewaga ekipy Orłów. Jednak pozycje 1 - 5 są obsadzone bardzo mądrze, wbrew przedsezonowym zapowiedziom, że drużyna Orłów po odejściu Nichollsa, Kennetta oraz Richardsona straci zdecydowanie na wartości, okazało się wbrew przeciwnie - ekipa Eastbourne sięgnęła na początku sezonu po odpowiednik piłarskiej &quot;Tarczy Dobroczynności&quot; pokonując Piratów. A po przybyciu : Davey Watta, Davida Norrisa czy też Lukasa Drymla, ekipa Orłów nabrała nowej siły. Fantastycznie spisuję się póki co na angielskich torach (na innych nie dostaje szansy - ku mojej rozpaczy) Lewis Bridger. Myślę, że ten wyrównany skład uzupełniony Cameronem Woodwardem jest w stanie stawić mocny opór (a od tego tylko malutki krok do wygranej ;) ekipie Jarka Hampela, po ostatnim spotkaniu śmiało można wysnuć taki wniosek (15 oczek w 5 startach). Jednak po za &quot;Małym&quot; brakuje mu solidnego wsparcia - wprawdzie dwoi się i troi popularny &quot;Świder&quot; czyli Piotr Świderski, jednak w porównaniu z ubiegłorocznymi dokonaniami wypada raczej blado, próbuje coś zdzialać sprowadzony Daniel King i można rzec, na tym kończy się drużyna z Foxhall - bo Kroner, Risager, Stachyra i Wilkinson zazwyczaj stanowią tło dla innych zawodników ...
Dlatego sądzę, że wyrównana ekipa Orłów jest w stanie pokonać Hampel &amp; Świderski Team ;) Można łapać fajne value po 2.60 w bwinie, po prostu żal nie spróbować zagrać po takim kursie. W dotychczasowych czterech spotkaniach &quot;Wiedźmy&quot; doznały trzech porażek, dzisiaj czas na kolejną? Jest to bardzo prawdpodobny scenariusz, gdyż z drużyną z podobnym potencjałem co Orły - Coventry Bees przegrali na Foxhall 44:46. Dzisiejszy mecz będzie z pewnością bardzo wyrównany i można ubezpieczać się jakimś handi typu +4.5 - ale kusi kurs 2.60 na czystą dwójkę. Oby szczęście przechyliło się na stronę Watta i spółki.

Czy Lewis Bridger, będzie równie uradowany po spotkaniu z Ipswich ?
Typ : Eastbourne Eagles to WIN @ 2.60
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Wolverhampton (-11.5) - Poole 1 1.80

nie ma jeszcze oficjalnych skladow, ale mysle, ze za duzo nie zmieni sie, tak wiec:
Karlsson, Lingren, Skórnicki + bardzo dobrze jezdzacy Woffinden przeciwko
Pedersen, Screen, Holder,

pierwsza czworka forma wznoszaca, natomiast pedersen, holder przeciwnie
spodziewalem sie wiekszego hc, min.12 pkt wygrana biore w ciemno


edit: bez problemu
Wolverhampton Wolves - Poole Pirates 58 : 34 ✅✅✅
 
P 0

pidi555

Użytkownik
Ja bym tu uważał. W Wolves nie pojedzie Proctor. Na rezerwie Haines i Kerr, czyli żadne cuda. U gości Piszcz i Hurry. Ten pierwszy jak się pojawia w składzie Poole to jeździ całkiem dobrze. Hurry wraca po długiej przerwie spowodowanej kontuzją. Zawodnik bardzo doświadczony, z meczu na mecz będzie punktował lepiej. Oczywiście pierwsze pięć numerów u gospodarzy wygląda zdecydowanie lepiej, ale te jockery...Jak dla mnie może być w okolicach tego handi, dlatego no bet.
Ja wybrałem dzisiaj więcej propozycji po mniejszych stawkach.
Simon Stead (Swi) Total Points ⛔
powyzej 7.5 kurs 2.05
stawka 4/10 Expekt
Simon jest bardzo szybki i waleczny w Swindon. Ostatnio w mitingu pokazywanym przez Sky Sport wykonał kilka efektownych akcji. Pojedzie w parze z Pavlicem i jeżeli nie odda mu kilku punktów bonusowych to powinno być dobrze.
Elite League Swindon - Peterborough ✅
Swindon -12 kurs 1.83
stawka 4/10 Bet365
Gospodarze bardzo mocni u siebie. Praktycznie każdy z pierwszej piątki może powstrzymać maksymalną zdobycz w przypadku jockera zastosowanego przez Pantery. Rezerwowi też lepsi w Robins.
Knockout Cup - Piotr Swiderski ⛔
Piotr Swiderski Powyżej 8 kurs 2.40
stawka 3/10 Bet365
Bo kurs mi się podoba. Hampel ze Świderskim powalczą z całą drużyną Belle Vue. Gospodarze mają wyrównany skład z jednym wyraźnym liderem. Każdy do pokonania przez Piotrka.
Swindon - Peterborough (Leigh Adams) ⛔
Under 12,5 kurs 2.20
stawka 2/10 Tobet
Mam nadzieję, że odda ostatni start któremuś partnerowi z drużyny.
 
_elbisi 0

_elbisi

Użytkownik
Pozwole sobie skomentowac wczorajsza analize na Adamsa. To ze Adams nie odpusci sobie 15 biegu wczoraj bylo pewne na 95 %. Mecz byl pokazywany w telewizji SkySport dlatego tez zazwyczaj nie ma w takim momencie odpuszczania.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

30 kwietnia w Wielkiej Brytanii zaplanowano aż cztery spotkania żużlowe, w tym dwa w najwyższej klasie rozgrywkowej - Elite League. Hitem dnia będzie &quot;polski&quot; mecz, w którym Ipswich Witches podejmie na własnym torze Wolverhampton Wolves.

Drużyna Wiedźm słabo spisuje się w tym sezonie na wyjazdach, ale na owalu przy Foxhall jak na razie uległa tylko nieznacznie ekipie Coventry Bees (44:46). Lideram zespołu z hrabstwa Suffolk są Jarosław Hampel oraz Piotr Świderski, a cenne punkty dokłada również Dawid Stachyra. W drużynie Wilków prym wiodą Peter Karlsson i Fredrik Lindgren, którzy są solidnie wspierani przez Adama Skórnickiego. Faworyta tego spotkania trudno wskazać, ponieważ Wiedźmy na własnym terenie są w stanie pokonać każdego, natomiast Wilki w tym sezonie doznały zaledwie jednej porażki i obok Swindon Robins wydają się być głównym kandydatem do sięgnięcia po Drużynowe Mistrzostwo Wielkiej Brytanii.
W drugim czwartkowym meczu Elite League zmierzą się Swindon Robins oraz Belle Vue Aces. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są Rudziki, które w trwających rozgrywkach nie zaznały jeszcze goryczy porażki przed własną publicznością. Ekipa z hrabstwa Wiltshire przystąpi jednak do tego spotkania osłabiona brakiem Amerykanina Ryana Fishera, który tego samego dnia ma mecz Premier Trophy w barwach Edinburgh Monarchs, gdzie podpisał wiodący kontrakt. - Myślę, że powinniśmy być w dobrej formie podczas czwartkowego spotkania z Belle Vue. W drużynie Asów znajduje się jednak kilku jeźdźców, którzy znają szybkie ścieżki na naszym torze, więc będziemy musieli naprawdę się napracować, żeby odnieść zwycięstwo. Tacy zawodnicy jak Charlie Gjedde, James Wright i Krzysztof Kasprzak mają za sobą mnóstwo okrążeń na owalu w Swindon i mogą być groźni w czwartek. Jesteśmy jednak dobrej myśli i mam nadzieję, że kwiecień uda nam się skończyć bez porażki - powiedział Alun Rossiter, promotor Swindon Robins.
30 kwietnia na Wyspach odbędą się również dwa starcia w ramach Premier Trophy. W Redcar miejscowe Niedźwiadki sprawdzą formę Monarchów z Edynburga z Michałem Rajkowskim w składzie, a w Sheffield tamtejsze Tygrysy podejmą swoich imienników z Glasgow.
Elite League: Ipswich Witches - Wolverhampton Wolves - godz. 20:30
W drużynach pojadą:
Ipswich Witches
Jarosław Hampel
Morten Risager
Tobias Kroner
Daniel King
Piotr Świderski
Dawid Stachyra
Carl Wilkinson
Wolverhampton Wolves
Peter Karlsson
Nicolai Klindt
Tai Woffinden
Adam Skórnicki
Fredrik Lindgren
Hynek Stichauer
Tyron Proctor
Elite League: Swindon Robins - Belle Vue Aces - godz. 20:30
W drużynach pojadą:
Swindon Robins
Leigh Adams
Troy Batchelor
Simon Stead
Travis McGowan
Jurica Pavlic
Krzysztof Stojanowski
Cory Gathercole
Richard Sweetman
Belle Vue Aces
Krzysztof Kasprzak
Ulrich Ostergaard
Charlie Gjedde
Billy Forsberg
James Wright
Steve Boxall
Patrick Hougaard
Josh Grajczonek
Zapowiedź dzisiejszych meczów wg. sportowychfaktów.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

The Lakeside Hammers - Wolverhamtpon Wolves
Mecz na szczycie British Elite League. Na Arena Essax przyjadą dzisiaj &quot;Wilki&quot; z Wolverhampton, niedawny lider przyjedzie z pewnością, aby odzyskać stracone pierwsze miejsce na rzecz &quot;Rudzików&quot; jednak sęk w tym, że zadanie jakie czeka Wolverhampton na słynnej Arenie - będzie niesłychanie trudne, bo pokonanie Lakeside na tymże obiekcie jest niesamowitym wyzwaniem. Atut tego owalu dla zawodników &quot;Młótów&quot; jest dużym handicapem, w tym roku na torze w Thurrock - Lakeside objechało już Eastbourne 57:38, 55:41 Peterborough, 54:42 Ippswich. Za każym razem nie mieli problemów z pokonaniem rywali, odnosząc przekonywujące zwycięstwa. Czy podobnie będzie i dzisiaj ?
Wilki jak dotąd radzą sobie całkiem dobrze, odniosły 4 zwycięstwa i zanotowały 2 porażki. Zawodnicy z Monmore Green, w tym sezonie skrzyżowali już rękawice z dzisiejszym rywalem - wtedy do na własnym owalu zwycięstwo świętowała ekipa Wolverhamton 54:42. Jednak dzisiejszy mecz powinnien być z goła odmiennym widowiskiem.
Po pierwsze role gospodarza się odwrócą a jak już wspominałem, tor w Thurrock jest nieprzyjemny dla przyjezdnych. Ponadto dziś w ekipie z Monmore - Tyron Proctor, który jest dość mocnym punktem drużyny na pozycji 7. Dziś zastąpi go Joe Haines, który raczej nie powinnien przyczynić się do poprawy dyspozycji Wilków. Ponadto dość mocno poobijał się wczoraj Tai Woffinden, młody reprezentant Anglii początkowo miał nie wystąpić w dzisiejszym meczu - jednak mimo, upadku zdecydował się na wystartowanie w zawodach - mimo zapewnień, że jest wszystko ok - powinno zostawić to ślad na dzisiejszej dyspozycji Taia. Wprawdzie również w drużyne Młotów nie wystąpi Joonas Kylmaekorpi, to jednak jego nieobecność nikogo nie dziwi, ponieważ już od kilku tygodni Fin jest kontuzjowany - na jego miejsce działacze Lakeside zatrudniły Tomasza Jędrzejaka, jednak ten dopiero wystąpi w pierwszym spotkaniu ok. 7 maja , póki co jednak za Joonasa stosowane jest Z/Z. Mimo, tego na papierze lepiej wyglądają gospodarze, którzy mają w zasadzie trzech / czterech pewniaków, którzy jadą zawsze na wysokim poziomie : Lee Richardsona, Adama Shieldsa, Joonasa Davidsona, Kauko Nieminnena. Mocniejsza wydaje mi się również zasieki rezerwowych wśród &quot;Młotów&quot; bo wyżej oceniam akcje Robsona oraz Morrisa, niżli Stichauera oraz Haines, o ile jeszcze jeździlby dzisiaj Proctor pod &quot;siódemką&quot; to pozycje rezerwowych oceniałbym mniej więcej na remis - a jeżeli brakuje Tyrona, szala przeważa się na Lakeside.
Tak naprawdę w ekipie Wilków dysozycji żadnego z zawodników, nie można być do końca pewnym - no może z wyjątkiem Frederika Lindgrena, który początek sezonu ma wyjątkowo udany i raczej nie zawodzi fanów z Monmore. Z kolei popularny PiKej czyli Peter Karlsson, lepsze występy ma zazwyczaj na torze w Wolverhampton, na którym jest swoistym królem.
Dalej poobijani : Woffinden oraz Klindt, którzy w najwyższej dyspozycji dzisiaj nie powinni być oraz Skórnicki, który jak dla mnie jeździ w miarę poprawnie.
Uważam, że równa jazda czwórki liderów ekipy Lakeside oraz cenne punkty zawodników rezerwowych przesądzą o dość pokaźnej wygranej &quot;Młotów&quot;
Składy :
Lakeside Hammers :
1. Adam Shields
2. Jonas Davidsson
3. Lee Richardson
4. Joonas Kylmaekorpi R/R
5. Kauko Nieminen
6. Phil Morris
7. Stuart Robson
Wolverhamtpon Wolves :
1. Peter Karlsson
2. Nicolai Klindt ?
3. Tai Woffinden
4. Adam Skórnicki
5. Fredrik Lindgren
6. Hynek Stichauer
7. Joe Haines

Typ : Lakeside Hammers - 9 @ 2.00 [bet365]
47:42 ⛔
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Swindon Robins - Poole Pirates Wszystko przemawia za Rudzikiami - zdecydowanie mocniejszy skład z Adamsem, Steadem, Batchelorem, Pavlicem oraz stosunkowo lepszymi rezerwowymi niżli w ekipi Piratów.
Poole po zdobyciu mistrzostwa kraju w ubiegłym roku, ten sezon póki co mogą spisywać na straty (jednak to dopiero początek) w słabszej dyspozycji znajduję się przede wszystkim Bjarne Pedersen - który nie przypomina zawodnika z ubiegłego roku. Z formą dogadał się jednak Holder, który przed kilkoma tygodniami nie błyszczał formą - przez co Piraci dostawali od rywali regularne baty. W dodatku Poole dzisiaj pojedzie bez Joe Screena - za niego R/R jednak to raczej zmiana na minus dla Piratów, bo Maszyna wykręciłby więcej punktów niż Z/Z.
Naprawdę tonący Piraci chwyają się brzytwy ;) - za kontuzjowanego od początku sezonu zatrudnili Alesa Drymla ... Dzisiaj po prostu nie ma innej możliwości niż zwycięstwo Rudzików - jednak, czy zdołają pokryć handi ? Powinni !
Typ : Swindon - 18 @ 1.72
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


Poole Pirates - Lakeside Hammers 1.80 2/10 ✅

Stawiam lekko na Poole. Skład dziwny bo trzech dobrych i zero drugiej linii, to martwi i dlatego wyjazdy będą masowo przegrywac. Hammersi są troche przereklamowali w dodatku Jonas Davidsson raczej nie grzeszy formą, ciągle chyba nie ma Joonasa więc zostaje tylko Shields i Richardson. Druga linia przeciętna Robson, Nieminenm i Mear. Liderów Piraci mają dużo lepszych bo jest Holder, Bjarne, Screen (nie mam pewnosci czy dzis jedzie) i reszta nieco słaa. Hurry, Ales, Stonehewer. Mnie wychodzi minimalne zwcięstwo Pool dlatego mala stawka.

ZZ za Jonasa
 
K 5

kaczorrm

Użytkownik
Swindon-Eastbourne +14.5 typ 2 1.75 dyszcz pewnie bedzie zwrot
Peterborough-10.5 - poole typ 1 1.8 ✅✅

AKO 3,15 stawka 200

Swindon praktycznie w czworkie(bez Pavlica o ile mi wiadomo). Wygrac to moze i wygraja ale czy szesnastoma??
Poole: Dryml, Screen, Davidson, Piszcz, Hurry - te nazwiska na wyjazdach za mna nie przemawiaja - pewna 1 mam nadzieje ze handi tez pokryja

Pozdro

King - Kennett-2 typ 2 1,8 bet365 ✅✅

stawka 75

ZZ za Allena - Kennett w tym sezonie 9pkt w czterech startach w Ipswitch juz zaliczyl. Mysle ze dzis pojedzie 5,6 razy
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Peterborough - Poole Typ: Peterborough - 10,5 @ 1.80 ✅ izziii
W tym meczu mamy podobną sytuację. Obydwa zespoły spotkały się już z sobą w tym sezonie na torze w Peterborough i górą wtedy byli gospodarze 53-38. Składy od tego czasu nieznacznie się zmieniły. W drużynie Panter Alesa Drymla zastąpi Hening Bager a Andrew Tully zostanie zastąpiony przez Clausa Vissinga. Według mnie są to zmiany na znaczny plus. Ten ostatni sam powiedział Musimy skoncentrować się na sobie i nie zwracać uwagi na przeciwnika. Nie martwię się o naszą dyspozycję, ponieważ na pewno będziemy dobrze sobie radzić. Pokonaliśmy ich już raz w tym roku, więc jesteśmy w stanie uczynić to ponownie. Wypada mi się tylko zgodzić z jego słowami. Goście w pierwszym meczu pojechali niemal identycznym składem co pojadą dziś. Mają potężne dziury na pozycjach 2,4,6,7 a Joe Screen nie jeździ zbyt dobrze dzień po dniu. Poole wygrali wczoraj dość zdecydowanie z Lakeside ale aż 22 punkty zdobyli zawodnicy ze wspomnianymi numerami. Dziś jestem przekonany, że tak się nie stanie. Pantery mają bardzo mocną drugą linię (Lakeside jedną z najgorszych w lidze) i parę rezerwowych, a wcale nie jestem przekonany że Bjarne Pedersen i Chris Holder pojadą lepiej od Kennetha Bjerre czy Nielsa Kristiana Iversena. Forma Pedersena pozostawia wiele do życzenia. Miałem okazję oglądać ostatnio kilka jego występów i jeździ po prostu słabo, Chris Holder na brytyjskich torach też jeździ w kratkę. Według mnie dziś ponownie wygrają gospodarze i to w podobnych jeśli nie większych rozmiarach jak w pierwszym meczu h2h. Panthers mają atut własnego toru oraz zdecydowanie silniejszy skład co powinno zadecydować o końcowym rezultacie.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Spotkanie : Eastbourne Eagles - Wolverhampton Wolves
Zdarzenie (H2H) : Lukas Dryml (3,3,3,w,1) 10 - Adam Skórnicki (0,2,2,3) 7 ✅
Typ : 1 @ 2.15

Przed kilkoma laty młodszy z braci Drymlów był nadzieją czeskiego speedwaya. Mistrz Europy Juniorów z 2000 roku oraz medalista mistrzostw świata juniorów w roku 2002 wdarł się przebojem do elitarnego cyklu Grand Prix - brawurowa jazda Czecha była niezwykle efektowna i mogła podobać się kibicom, jednak Lukas za swoją odwagę przypłacił kontuzją - która odmieniła losy jego kariery ... na gorsze. Po powrocie na motocykl nie przypominał niczym tego fantastycznego &#39;ridera&#39;, który walczył z najlepszymi, mimo tego w 2008 roku po raz kolejny zameldował się w cyklu Grand Prix - jednak z mizernym skutkiem. Można powiedzieć, że młodszy z braci Drymlów najlepsze chwile w karierze ma już za sobą - jednak po tym jak w tym sezonie Elite League opuścili tacy zawodnicy jak Nicholls czy też Crump. Czech jest dość solidną firmą (w drużynie &#39;Orłów&#39; zastępuję Dennisa Gizzatulina, który nie otrzymał pozwolenia na pracę w Wielkiej Brytanii). Po ledwie dwóch miesiącach rozgrywek o mistrzostwo Anglii - Dryml ma średnią biegowa na poziomie 1.742, jednak jego domeną są starty na własnym torze przy Arlington Stadium, gdzie jego średnia biegowa oscyluje w granicach 2.167 (8, 7+2, 6+3, 7+1, 3+1, 6+1 - wszystko w 4 startach) jak widać Dryml jest solidnym uzupełnieniem dla dwójki liderów Eastbourne - Bridger &amp; Watt. Dzisiaj przed publicznością zgromadzoną w Arlington będzie mógł zaprezentować się pięciokrotnie, gdyż gospodarze korzystają z Zastępstwa Zawodnika (Z/Z) za kontuzjowanego Davida Norrisa. Co stwarza przewagę nad Skórnickim, gdyż ten pewnie pojedzie tylko czterokrotnie (bieg 15 zarezerwowany dla pary Lindgren &amp; Karlsson). &#39;Skóra&#39; ma dość ciężki układ biegów w pierwszym starcie będzie musiał pokonać kogoś z pary Woodward &amp; Bridger, co na torze w Eastbourne jest niesamowicie trudne. W kolejnym starcie rywalami aktualnego Mistrza Polski będzie para Dryml &amp; Kling, tutaj para nie tak doborowa jednak fakt, że Skóra wystartuje z pola D nie stawia go w komfortowej sytuacji. Trzeci start to pojedynek z liderem ekipy Orłów - Davey Watt&#39;em + pole D. Dopiero w ostatnim starcie Skóra ma większe szanse, na &#39;lepsze&#39; punkty, bo jego rywalami będzie para Woodward &amp; Kling.
Bardziej utytułowanym zawodnikiem jest Dryml, w dodatku Czech będzie miał nad Skórnickim jeden bieg przewagi - a w dodatku forma obu Panów jest na mniej więcej podobnym poziomie, a i zapomniałbym jeszcze o plusie na korzyść czecha - atut własnego toru. Nie wiem, dlaczego bet365 w tej parze uważa, Skórnickiego za faworyta ? Może dlatego, że to Indywidualny Mistrz Polski, łatwo nie będzie - ale po takim kursie warto grać !

Czy Lukas Dryml w dzisiejszym spotkaniu odnajdzie dawny &#39;błysk&quot; ?
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Spotkanie : The Lakeside Hammers - Coventry Bees
Typ : Lakeside ( -8 ) @ 1.83
Buk :

Stawka : 2 / 4
Składy :
Lakeside Hammers :
9. Adam Shields
10. Jonas Davidsson
11. Lee Richardson
12. Joonas Kylmaekorpi (Z/Z)
13. Kauko Nieminen
14. Rob Mear
15. Stuart Robson
Coventry Bees :
1. Chris Harris
2. Ricky Wells
3. Olivier Allen (Z/Z)
4. Edward Kennett
5. Rory Schlein
6. Jordan Frampton
7. Filip Sitera
Absencje :
Lakeside : Joonas Kylmaekorpi
(za niego Z/Z)
Coventry : Olivier Allen (za niego Z/Z), Ben Barker (za niego Ricky Wells)

Jak co poniedziałek - czekają Nas emocje związane ze ściganiem na Wyspach Brytyjskich. Dzisiejsze spotkanie zapowiadają się niezwykle emocjonująco ( po za spotkaniem opisanym, bój pomiędzy Wolverhampton i Swindon). Do twierdzy w Thurrock przyjeżdża ekipa &quot;Pszczół&quot; z Coventry, z pewnością 252-metrowy tor w Londynie można nazwać twierdzą nie do zdobycia - w tym sezonie na tym specyficznym torze nie zwyciężył nikt miejscowych Młotów. &quot;Na tarczy&quot; ze stolicy Wielkiej Brytanii wracali kolejno : Eastbourne (57:38), Petterborough (55:41), Ippswich (54:42), Wolverhampton (47:42), Eastbourne (57:36) - na tym lista pokonanych się kończy. Dzisiaj przed przyjezdnymi stoi, więc niezwykle trudne zadanie tym bardziej, że podopieczni Collina Pratta i Petera Oakesa w dzisiejszym pojedynku przyjadą bez kontuzjowanych Oliviera Allena (złamana noga, podczas spoktania ligowego w Polsce) oraz Benjamina Barkera (również złamana noga) - co z pewnością stanowi sporą bolączkę dla włodaży ekipy &quot;Pszczółek&quot;, szczególnie Barker u progu sezonu prezentował się wybornie (również w Polskiej lidze). W dzisiejszym spotkaniu zastąpi go dotychczasowy rezerwowy ekipy z Coventry - Ricky Wells, który jak dotąd nic szczególnego nie pokazał i raczej nie zanosi się, by mógł skutecznie zastąpić młodszego kolegę. Natomiast za Ollyego Allena stosowane będzie Zastępstwo Zawodnika (Z/Z), co również raczej nie zrekompensuje braku anglika - jednak pozwoli na jeden start więcej, będącego w bardzo dobrej formie - Edwarda Kennetta. W ramach Z/Z pojadą również - Frampton, Wells oraz Sitera. Ponadto kreowany na lidera ekipy - Chris Harris, początku tego sezonu nie może zaliczać do udanych. W poprzednich sezonach nawet jeśli nie szło w innych ligach, bądź Grand Prix na swoich macierzystych torach, popularny &quot;Bomber&quot; jeździł bardzo dobrze - w tym sezonie jednak, również w BEL Harris jeździ przeciętnie, na cud w wykonaniu Chrisa raczej nie ma co liczyć. Wysoką dyspozycję za to utrzymuję dwójka Rory Schlein oraz Edward Kennett (o tym drugim wspomniałem wcześniej) - natomiast australijczyk spisuję się w miarę równo, szczególnie na własnym torze. Furory natomiast nie robią pozostali zawodnicy, którzy mają dzisiaj zastępować w ramach Z/Z - Allena. Jeżdżacy w parze z Chrisem Harrisem - Ricky Wells ma najsłabszą średnią biegową w całej lidze, co na pewno nie jest powodem do dumy. Na średnim poziomie prezentują się zawodnicy &quot;rezerwowi&quot; - para Frampton &amp; Sitera w porównaniu z parą gospodarzy : Mear &amp; Robson są w miarę na podobnym poziomie. Jeżeli przyjmiemy, że dzisiaj Ci drudzy będą jeździć na własnym owalu - to dopiszę im, malutkiego plusika ????
O ile para rezerwowych jest na mniej więcej remis to liderzy ekipy &quot;Młotów&quot; są według mnie zdecydowanie solidniejszymi zawodnikami - Lee Richardson, Adam Shields, Joonas Davidsson. Doświadczeni, ukształtowani zawodnicy na własnym torze, powinni być klasą samą dla siebie. Wszyscy trzej znajdują się w czołowej &quot;piętnastce&quot; najlepszych zawodników tego sezonu, pod względem średniej biegowej (Rico jest 6, Davidsson 13, Shields 14). Ich na własnym torze powstrzymać jest niezwykle ciężko, jeżeli dodamy fakt, że dzisiejsze spotkanie będzie transmitować kilka stacji telewizyjnych (SkySports, Polsat i inne) to motywacja powinna być jeszcze większa i nie będzie mowy o odpuszczaniu (powiecie, że błahy powód jednak w lidze angielskiej, gdy drużyna wygrywa sporą ilością punktów to liderzy odpuszczają biegi na rzecz rezerw, gdy mecz transmituje TV o takim incydencie nie może być mowy). Jeżeli dodamy do tej trójki liderów - bardzo równego na własnym torze (śr.bieg = 1.952) Kauko Nieminena to skład ekipy dowodzonej przez Jona Cooka prezentuje się imponująco.
Dla klubu z hrabstwa Essex jest to bardzo ważny mecz, działaczom bardzo zależy na zwycięstwie - z tego tytułu postanowili dzisiaj pozwolić bezpłatnie obejrzeć mecz pracownikom sił zbrojnych i medycznych oraz ich rodzinom ????
Reasumując - solidny skład z trójką mocnych liderów, niezdobyta twierdza w Thurrock oraz nieciekawa (kontuzje) sytuacja kadrowa w ekipie &quot;Pszczółek&quot; - każe myśleć, że dzisiaj gospodarze odniosą przenonujące zwycięstwo i sprawią miły prezent swoim kibicom, którzy dzisiaj będą mieli swoiste święto &quot;czarnego sportu&quot;


Taki widok, kibice zgromadzeni podczas dzisiejszego meczu będą chcieli widzieć jak najczęściej - czyli prowadząca para zawodników Lakeside.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Jutro czeka Nas rywalizacja o tytuł najlepszego &quot;ridera&quot; na Wyspach Brytyjskich, zawody odbędą się w Poole na torze miejscowych &quot;Piratów&quot;. Oto lista startowa.
Line Up
1. David Howe (Scunthorpe Scorpions) -
2. Lee Complin (Stoke Potters) -
3. William Lawson (Berwick Bandits) -
4. Ricky Ashworth (Sheffield Tigers) -
5. Edward Kennett (Coventry Bees) -
6. Jason King (Newcastle Diamonds) -
7. Lee Richardson (Lakeside Hammers) -
8. James Wright (Belle Vue Aces) -
9. Scott Nicholls (Unattached) -
10. Tai Woffinden (Wolverhampton Wolves) -
11. Chris Harris (Coventry Bees) -
12. Simon Stead (Swindon Robins) -
13. Joe Screen (Poole Pirates) -
14. Lewis Bridger (Eastbourne Eagles) -
15. Jason Bunyan (Stoke Potters) -
16. Daniel King (Ipswich Witches) -
17. TBC -
18. TBC -
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
kursy:

Scott Nicholls 3.00
Lee Richardson 5.00
Edward Kennett 5.50
Chris Harris 6.50
Lewis Bridger 6.50
Joe Screen 15.00
Tai Woffinden 17.00
Danny King 21.00
Simon Stead 34.00
David Howe 81.00
James Wright 101.00
William Lawson 251.00
Ricky Ashworth 251.00
Lee Complin 251.00
Jason King 251.00
Jason Bunyan 251.00

Zainteresował mnie kurs na Eda Kennetta, bardzo dobry sezon. Faworytem obok niego jest Lee Richardson, tez swietny sezon ale Lee ma bardzo duzo obciazen i mam watpliwosci czy tu bedzie na 100% skoncentrowany. W niedziele Polska, potem Anglia, Szwecja, teraz turniej i tak non stop. Ed troche w lepszej sytuacji i może mu bardziej zależec. Nicholls faworyt to nieporozumienie chociaz tor w Poole bardzo ciezki :/

Ed Kennett 5.50 1/10 2 :| ⛔
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja mam inne zdanie. Moim zdaniem stara gwardia (Nicholls, Harris, Richardson) będzie górą. Tor w Poole to jeden z największych obiektów w Anglii przez wiele osób uważany za najbardziej &quot;polski&quot; na Wyspach. Decyduje tam głównie sprzęt i jego ustawienie. Technicznie jest bardzo prosty, każdy wie jakie ścieżki tam niosą dlatego zawsze najlepiej tam się czują zawodnicy z dobrym zapleczem sprzętowym. To faworyzowałoby według mnie Richardsona (według mnie bezsprzecznie najlepszego angielskiego zawodnika w tej chwili) ale biorąc pod uwagę fakt, że Nicholls nie jeździ w Anglii i będzie się chciał pokazać typowałbym na niego. Choć kurs 3.00 gdy mamy do czynienia z Wielkim Finałem który o wszystkim zdecyduje to nie najlepsza inwestycja. Raczej poszukałbym zakładów h2h z wspomnianą trójką ale póki co tylko Tobet wystawił taką ofertę i wpadły mi w oko tylko dwa zakłady :
  • Nicholls &gt; Kennett
  • Harris &gt; Woffinden
  • kurs 5.00 wart na Richardsona też wart &quot;grzechu&quot;

Z młodych wilków uważałbym tylko na Bridgera ale nie w kontekście zwycięstwa a walki o podium.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Wydarzenie : Finał Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii
Zdarzenie : Lee Richardson in TOP 3 ?
Typ : YES @ 2.00
Buk :

Jak dla mnie w tym momencie popularny &quot;Rico&quot; to najlepszy brytyjski żużlowiec, w obliczu &quot;tajemnych chorób&quot; Scotta Nichollsa oraz braku startów na brytyjskich torach - pięciokrotnego mistrza Anglii oraz słabej dyspozycji Chrisa Harrisa w moim odczuciu Richardson wyrasta na faworyta dzisiejszego finału. A jest o co walczyć, zwycięzca dostanie &quot;dziką kartę&quot; na Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff oraz tytuł najlepszego. Lee nie może pochwalić się ani jednym takim tytułem, więc dzisiaj ma coś do udowodnienia - o podejście do dzisiejszych zawodów &quot;Rico&quot; jestem spokojny :
- &quot; Ściganie znów sprawia mi frajdę i nie mogę doczekać się tej imprezy. Jestem naprawdę zdeterminowany i zrobię wszystko, żeby zostać mistrzem &quot; Motywacja żeby wygrać jest, umiejętności również jak najbardziej (w końcu Richardson to były uczestnik cyklu Grand Prix czy też Indywidualny Mistrz Świata Juniorów) - czego więc jeszcze potrzeba, aby sięgnąć po tytuł ? Z pewnością odpowiedniej formy - na którą &quot;Rico&quot; raczej narzekać nie może - w lidze angielskiej jest najlepszy wśród rodzimych zawodników (6 średnia biegowa), w polskiej lidze obok Hancocka i Pedersena jest liderem drużyny Włókniarza, równą formę prezentuje również w szwedzkiej Eliteserien, gdzie może poszczycić się dziesiątą średnią biegową spośród całej stawki. Kolejnym plusem będzie na pewno, fakt, że startował już w barwach Poole Pirates, więc również i owal miejscowych Piratów powinnien być sprzymierzeńcem Richardsona w walce o mistrzostwo. W ubiegłym roku Richardson stanął na najniższym stopniu podium - w tym roku z pewnością marzy mu się mistrzostwo i start przed prawie 50-tysięczną widownią na stadionie Millenium w Cardiff podczas elitarnego cyklu Grand Prix. Na pewno &quot;Rico&quot; chciałby się tam dostać i udowodnić działaczom BSI, że to on zasługiwał w tym roku na przyznanie &quot;dzikiej karty&quot; a nie Chris Harris. Pierwszy krok jaki musi wykonać to zwyciężyć i zdobyć pierwszy w karierze tytuł &quot;najlepszego ridera Anglii&quot;. Jak dla mnie wszystko przemawia, za tym, że właśnie w 2009 roku Richardson sięgnie po upragnione mistrzostwo - najrówniejsza forma spośród całej stawki, ogromna chęć zwycięstwa czy też znajomość toru. Kto może mu w tym przeszkodzić ? Na pewno najbardziej utytułowany obok Barry&#39;ego Briggsa - Scott Nicholls (pięciokrotny mistrz), jednak &quot;tajemnicza choroba&quot; która dopadła Nichollsa oraz brak regularnych startów na brytyjskich torach mogą mu to skutecznie uniemożliwić. Kolejny &quot;stary lis&quot; - Chris Harris, który w tym sezonie zupełnie rozczarowuje, może ten turniej okaże się dla niego przełomowy - szczerzę w to wątpię. Pomieszać szyki, tej trójce faworytów może pokrzyżować ktoś z &quot;młodych wilczków&quot;, które sygnalizują &quot;starym mistrzom&quot; o zmianie warty w angielskim speedwayu, są to : Edward Kennett, Lewis Bridger oraz Tai Woffinden - oni z pewnością również mają chrapkę na zdobycie mistrzostwa, jednak czy młodzieńcza fantazja będzie skutecznym doradcom na torze ?
Lista startowa : 1. David Howe - Scunthorpe Scorpions
2. Lee Complin - Stoke Potters
3. William Lawson - Berwick Bandits
4. Ricky Ashworth - Sheffield Tigers
5. Edward Kennett - Coventry Bees
6. Jason King - Newcastle Diamonds
7. Lee Richardson - The Lakeside Hammers
8. James Wright - Belle Vue Aces
9. Scott Nicholls
10. Tai Woffinden - Wolverhampton Wolves
11. Chris Harris - Coventry Bees
12. Simon Stead - Swindon Robins
13. Joe Screen - Poole Pirates
14. Lewis Bridger - Eastbourne Eagles
15. Jason Bunyan - Stoke Potters
16. Daniel King - Ipswich Witches
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Tai Woffinden - Joe Screen 2 2.00

mlody wilk przeciwko staremu wyjadaczowi
impreza odbedzie sie jak Verti wspomnial wczesniej w Poole, zawodnikiem Poole Pirates jest Screen, czyli mozna powiedziec, ze jedzie u siebie, za typem przemawia wlasnie lepsza znajomosc toru
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom