>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2010

Status
Zamknięty.
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
jak Wam się widzi pojedynek:

Steward Robson - Troy Batchelor ?

statystyki przemawiają za tym drugim, i to zdecydowanie
Statystyki przemawiają za tym drugim? To ciekawe...
Spójrz jak &quot;Bacz&quot; pojechał na tym torze w tym sezonie to wszystko stanie się jasne. Zapis tamtego pojedynku znajdziesz tutaj
4. Batchelor (0,w,0,1,w) 1
Robson z kolei nie wiadomo ile razy pojawi się na torze, bo na pewno pojedzie raz jako Z/Z za Davidssona.
myslicie, że warto?:
L. Richardson powyżej 11,5 2,0 prawdopodobnie pojedzie w 6 biegach???Proszę o szybkie opinie;-)
Lee na pewno nie pojedzie 6 razy bo nie może jechac jako Z/Z za Jonasa. Ale sam bet jak najbardziej może wejsc.

Generalnie to ja jestem zdania, że &quot;Młoty&quot; już dzisiaj nie popełnią błędu z piątku i zapewnią sobie uczestnictwo w PO przed własną publicznością. Specyficzny tor będzie sprzymierzeńcem gospodarzy którzy wiedzą o co idzie walka i jakie jest znaczenie dzisiejszego meczu. Na rezerwie Robson to poważny atut biorąc pod uwagę obsadę pozycji rezerwowych u gości. Pamiętajmy, że wygrana 7 oczkami i wyżej daje 3 pkt Lakeside i wg mnie ekipę z Thurrocku stac na pokrycie handi. Tak więc:

Lakeside
- Peterborough (0.0 - 5.5) @1.85 | tobet
E: Wiemy już że spotkanie w Wolverhampton nie dojdzie w dniu dzisiejszym do skutku.
Zaplanowany na poniedziałkowy wieczór pojedynek Elite League, pomiędzy Wolverhampton Wolves a Swindon Robins nie odbędzie się ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nowy termin spotkania nie jest jeszcze znany.
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
dlaczego jeeslimozna wiedzieć? nie znam się zbyt dobrze na angielskim ale:
wedish International Jonas Davidsson&#39;s season is over having sustained a broken thumb whilst representing the Essex based Club at the Elite League Pairs at Ipswich on Saturday in a meeting that saw the Hammers pair finish in third place i
Any of the Hammers riders, except their No.1, Lee Richardson, will be able to take an additional ride on Monday in the meeting against the Panthers, who are currently in fourth place in the League table just three League points behind the Hammers who are in third place
czy to nie wskazuje, że pojedzie w 6 wyścigach?

Post od usunięcia, już zostałem doinformowany ;-) dzięki
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
jak Wam się widzi pojedynek:

Steward Robson - Troy Batchelor ?

statystyki przemawiają za tym drugim, i to zdecydowanie
napisz coś więcej to podyskutujemy, zauważ że Troy ostatnio kompletnie się pogubił, nie jest już tak szybki jak kilka tygodni temu, jest bardzo nieobliczalny, jak dla mnie No Bet
myslicie, że warto?:
L. Richardson powyżej 11,5 2,0 prawdopodobnie pojedzie w 6 biegach???Proszę o szybkie opinie;-)
Lee wydaje się że jest w dobrej formie, potwierdza to w polskiej lidze jak i w Szweckiej, więc powinien zdobyć, ale skąd taka informacja że pojedzie w 6 biegach to nie wiem, bo chyba nie sądzisz że Lakeside dzisiaj przegrają z Panterami. Ten mecz wg mojej oceny będzie na styku i żadna z drużyn nie przeprowadzi rezerwy taktycznej.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Dziś aż cztery mecze angielskiej (o ile pogoda nie pokrzyżuje planów). Jeszce nie ma kursów, ale można już rozpocząć dyskusje...

W pierwszym meczy Coventry zmierzą się z Piratami z Poole. Gospodarze mają rewelacyjną serię zwycięstw. W bardzo dobrej dyspozycji są liderzy - Harris i Kasprzak. Na dodatek cały czas walczą o awans do fazy play off. Myślę, że powinni sobie poradzić z liderem rozgrywek i wygrać +8.

W kolejnym meczu drużyna Swindon, która wciąż ma iluzoryczne szanse na awans do play off pojedzie z ekipą młotów. Wśród gości zabraknie kontuzjowanego Davidssona. Schields ma ostatnio bardzo duże problemy sprzętowe, więc jedynym, który może pociągnąć wynik jest Richardsson. Myślę że ten pojedynek rozstrzygnie się zdecydowanie na korzyść Rudzików. Na chwilę obecną +16 dla gospodarzy.

Pantery będą dziś podejmować bardzo dobrze spisującą się ostatnio drużynę z Eastburne. Będzie to mały rewanż, gdyż stosunkowo niedawno doszło do sporej niespodzianki i to Orły były górą na torze w Peterborough. Dziś jednak gospodarze nie mogą sobie pozwolić na chwilę zawahania. Jeśli znowu nie będzie kombinowania z torem to gospodarze powinni spokojnie przejechać po Orłach. Mój typ +10 w stronę Panter.

Ostatni mecz jest z tych z gatunku &quot;o pietruszkę&quot;. Ipswich podejmować będzie Asy z Manchesteru. Mimo wszystko liczę na wysokie zwycięstwo gospodarzy. Nicholls, Miśkowiak i zawsze solidny na domowym torze Stachyra powinni załatwić sprawę. Typ +14 w stronę Wiedźm ????
 
A 2

arti1985

Użytkownik
W pierwszym meczy Coventry zmierzą się z Piratami z Poole. Gospodarze mają rewelacyjną serię zwycięstw. W bardzo dobrej dyspozycji są liderzy - Harris i Kasprzak. Na dodatek cały czas walczą o awans do fazy play off. Myślę, że powinni sobie poradzić z liderem rozgrywek i wygrać +8.
póki co to 365bet wystawił -7 na Coventry
 
K 65

konji

Użytkownik
Ode mnie na dzisiejszą Elite League dwa fajnie wyglądające singielki, oba z b365:
Ipswich (-13) - Belle Vue
Peterborough (-10) - Eastbourne
Mniej pewny wydaje mi się być ten pierwszy mecz. Cholera wie co się dzieje z Hansem, może pojechać +12 ale może też być u,w,d,1,0. PK po kontuzji, której skutki będą rzutowały na wynik. Para Lanham-Hougaard może wystrzelić, a może też dawać się co bieg obwozić. Z drugiej strony coraz pewniejszy Nicholls i solidna na Foxhall para Dryml-King. Pozycje 6 i 7 w obu ekipach przesłabe, ze wskazaniem na gospodarzy. Jestem w kropce, choć żal nie zaryzykować. Ciężka sprawa- dlatego w singlu. Nieco ostrzej pogram Pantery, Kenneth i Niels w naprawdę porządnej formie, do tego swoje dorzuci Batch. Choć może jeszcze nie być w pełni sił, to rywali z +/- 5. oczek powinien według mnie oskubać. Zagara uważam za człowieka przynoszącego pecha, czego się nie dotknie tam jest lipa. A poza nim nie widzę nikogo, kto mógłby Orłom pociągnąć wynik.
H2H w b365 nieciekawe, Nicholls (-2) - Ando spadł już do 1.66, jeśli Dun pojechałby 6 razy to gra zupełnie nie jest warta świeczki. Spróbowałbym jedynie symbolicznie na Warda (+1) z Kennettem, bo z nimi to różnie bywało w tym sezonie. A nuż Kangur pojedzie jako taktyczna i handicap będzie na wyciągnięcie ręki. Bjerre (-2) - Zagar po kursie 1.50... tragedia.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Dzisiaj półfinały w Elite League a dokładniej pierwsze spotkania w rywalizacji par: Wolverhampton - Poole i Coventry - Peterborough. Oba mecze znajdą się w relacji telewizji Sky a co za tym idzie także będą do obejrzenia w Polsacie Sport. Faworytami obu pojedynków gospodarze ale jak będzie naprawdę zweryfikuje tor.
Co do meczu Pszczół z Panterami to nastąpiła zmiana w składach a dokładniej wśród przyjezdnych. Na pozycji rezerwowego zadebiutuje w tym sezonie i to od razu w tak ważnym pojedynku Marcin Rempała na co dzień jeździec &quot;Bandytów&quot; z Berwick. Pojedzie on jako tzw. gosc

Coventry Bees = 00

1. Krzysztof Kasprzak -
2. Richard Sweetman -
3. Ben Barker -
4. Edward Kennett -
5. Chris Harris -
6. Lewis Bridger -
7. Przemyslaw Pawlicki -
Peterborough Panthers = 00
1. Kenneth Bjerre -
2. Krzysztof Buczkowski -
3. Rory Schlein -
4. Niels-Kristian Iversen -
5. Troy Batchelor -
6. Matthieu Tressarieu -
7. Marcin Rempala (G) -
Składy na mecz Wilków z Piratami już się pokrywają z SF i wyglądają następująco:
WOLVERHAMPTON WOLVES = 00
1. Freddie Lindgren
2. Ty Proctor
3. Nicolai Klindt
4. Tai Woffinden
5. Adam Skornicki
6. Matt Wethers
7. Ludvig Lindgren

POOLE PIRATES = 00
1. Chris Holder
2. Darcy Ward
3. Bjarne Pedersen
4. Artur Mroczka
5. Davey Watt
6. Leon Madsen
7. Jason Doyle
Macie jakieś swoje przemyślenia co do tych spotkań :?:

Zapraszam do dyskusji o meczach ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ligą angielską się średnio interesuję,ale z ciekawych typów na Bet365 znalazłem:
Harris(-3)-Schlein 1@1,95✅- Bomber u siebie,forma jest więc Kangura dziś pokona

Coventry(-10)-Peterborough 1@1,9✅
Gospodarze mają lepszy skład na papierze,do tego atut własnego toru

Kasprzak-powyżej 10 pkt @1,95 ⛔
Ksysiu na angielskich torach prezentuje bardzo dobrą formę,a w półfinale tym bardziej pokaże się z dobrej strony..oby;)
Można też zagrać na Piratów z handi +6 pkt @2,0 ✅ ale to już mniej mnie przekonuje.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Zaległe mecze na Wyspach, moją uwagę wzbudziło jedno zdarzenie a mianowicie taki pojedynek H2H:
Zagar - Lindgren (+1) @2.00 | b365
To że Fredka w ogóle dzisiaj startuje w zaległym meczu z Eastbourne świadczy tylko o tym, że mecz ten będzie kolejnym etapem w dochodzeniu do formy po niedawnych kraksach zarówno w BEL jak i GP. Matej u siebie będzie z pewnością niezwykle wymagającym rywalem, jednak mimo wszystko jak najbardziej Lindgren powinien się z przeciwnikiem uporac.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W piątkowy wieczór na Wyspach Brytyjskich odbędzie się rewanżowe ćwierćfinałowe spotkanie Elite League Knock Out Cup pomiędzy zespołami Peterborough Panthers i Swindon Robins. W pierwszym meczu górą były Rudziki (49:41). Na torze w Peterborough zaprezentuje się aż czterech Polaków - Norbert Kościuch, Krzysztof Buczkowski, Grzegorz Zengota i Maciej Janowski.

Elite League Knock Out Cup: Peterborough Panthers - Swindon Robins, godz. 20:30
W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Swindon wygrało 49:41.
Peterborough = 00
1. Kenneth Bjerre
2. Krzysztof Buczkowski
3. Rory Schlein
4. Niels Kristian Iversen
5. Troy Batchelor
6. Dakota North (G)
7. Norbert Kosciuch

Swindon = 00
1. Leigh Adams
2. Mads Korneliussen
3. Grzegorz Zengota
4. Maciej Janowski R/R
5. Simon Stead
6. Justin Sedgmen
7. Cory Gathercole
Zapraszam do dyskusji na temat tego spotkania.
Od siebie dodam że śmiało można grać ujemny handicap na pantery, ale czekam co zaproponują buki i wtedy więcej napiszę.

Nie spodziewałem się takiego handicapu na Swindon liczyłem że będzie to ok 14-16 a tu taka niespodzianka w postaci 9.5 myślę że można spokojnie to grać. Uważam że drużyna Peterborough jest lepszym zespołem od Swindon. Szczególnie na własnym torze drużyna panter jest bardzo dobra. Tacy zawodnicy jak Bjerre, Iversen, Schlein czy Batchelor na własnym owalu są szczególnie mocni. Swindon dzisiaj to tylko Adams reszta zawodników dzisiaj nie będzie miała za dużo do powiedzenia. Stawką tego meczu jest awans do półfinału KOC w pierwszym meczu rudziki wygrały 8 punktami ale moim zdaniem nie obronią tej przewagi i do półfinału awansuje drużyna Peterborough.
Typ: osobiście zagrałem to spotkanie za max swoją stawkę więc musi być dobrze
Peterborough - Swindon H(0 - 9.5) @ 1,85 tobet ✅ 58-37
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W poniedziałkowy wieczór poznamy finalistów Elite League. Największe szanse na wygranie półfinałowych dwumeczów mają Poole Pirates i Coventry Bees. Piraci w pierwszym meczu zremisowali z Wilkami w Wolverhampton. Pojedynek zakończył się nietypowym rezultatem 44,5:44,5. Wszystko za sprawą podziału punktów między Fredrikiem Lindgrenem i Dave Wattem w jednym z biegów. Poole wygrało w tym sezonie na swoim torze wszystkie 16 spotkań i to za trzy punkty (więcej niż 6 oczkami). Piraci są zdecydowanymi faworytami wieczornej potyczki.
Peterborough Panthers musi odrobić aż 14 punktów straty z Coventry (porażka 38:52). Będzie to bardzo trudne zadanie, gdyż Pszczoły są ostatnio w wybornej formie. W pierwszym meczu drużyna Krzysztofa Kasprzaka znokautowała Pantery w trzech ostatnich wyścigach, wygrywając je podwójnie! Regulamin Elite League pozwala na zastosowanie dwóch &quot;jokerów&quot; w meczu (gdy przegrywa się 10 punktami). To premiuje Coventry, które ma znakomitych liderów w osobach Krzysztofa Kasprzaka i Chrisa Harrisa. Początek obu spotkań o godz. 20:30. Relacja na żywo w Polsacie Sport - będzie to po raz kolejny tzw. równoległa transmisja. Przed kibicami zatem ok. 3 godziny brytyjskiego żużla!
W poniedziałek odbędzie się także zaległe spotkanie Belle Vue - Swindon.
Elite League: Peterborough Panthers - Coventry Bees, godz. 20:30
Peterborough Panthers: Kenneth Bjerre, Krzysztof Buczkowski, Rory Schlein, Niels Kristian Iversen, Troy Batchelor, Mathieu Tresarrieu, Norbert Kościuch.
Coventry Bees: Krzysztof Kasprzak, Richard Sweetman, Ben Barker, Edward Kennett, Chris Harris, Lewis Bridger, Przemysław Pawlicki.
Elite League: Poole Pirates - Wolverhampton Wolves, godz. 20:30
Poole Pirates: Chris Holder, Darcy Ward, Bjarne Pedersen, Artur Mroczka, Davey Watt, Leon Madsen, Gary Havelock.
Wolverhampton Wolves: Fredrik Lindgren, Tyron Proctor, Nicolai Klindt, Tai Woffinden, Adam Skórnicki, Matthew Wethers, Ludvig Lindgren.
Elite League: Belle Vue Aces - Swindon Robins, godz. 20:30
Belle Vue Aces: Hans Andersen, James Wright, Patrick Hougaard, Leigh Lanham, Peter Karlsson, Jason Lyons, Josh Grajczonek.
Swindon Robins: Leigh Adams, Mads Korneliussen, Grzegorz Zengota, Maciej Janowski, Simon Stead, Justin Sedgmen, Cory Gathercole.
Zapraszam do dyskusji na temat dzisiejszych spotkań. Źródło SF.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Czas na półfinałowe rewanże na Wyspach. Poole podejmuje Wolverhampton a Peterborough mierzyc się będzie z Coventry. Po pierwszych spotkaniach faworytami do tego by znalezc się w wielkim finale są Piraci oraz Pszczoły. Bezapelacyjnie najlepsza ekipa rundy zasadniczej wywiozła niezwykle korzystny remis 44,5 : 44,5 z Monmore i mając w zanadrzu rewanż na własnym owalu Poole ma niebagatelny handicap. Podopieczni Neila Middleditcha wygrali bowiem wszystkie mecze rozgrywane przed własną publicznością. Baa, wszystkie te pojedynki rozstrzygali zdecydowanie gdyż ani razu nie zeszli poniżej granicy 6-pkt wiktorii. Wilki z kolei w rundzie zasadniczej dwukrotnie poległy w Poole, w obu przypadkach nie potrafiąc zgromadzic nawet 40 oczek.
Jeszcze bliżej upragnionego finału są jeźdźcy Rosco Rossitera. Coventry przed tygodniem zwyciężyło różnicą 14 punktów - 52:38, wręcz miażdżąc rywali w ostatnich 3 gonitwach wieczoru wygranych podwójnie. Tak późny zryw Pszczółek ma jeszcze jedną zaletę. Mianowicie nie pozwolili swoim rywalom skorzystac wówczas z jokera a sami dzisiaj w razie słabszego początku zawodów taką sposobnosc miec będą na pewno. W dodatku przypomnę, że obie ekipy spotkały się nie tak wcale dawno w Peterborough. Było to 3 września i Pszczoły wygrały tamten mecz 44:46. Tak więc wszystkie atuty po stronie drużyny Kasprzaka i Bombera Harrisa.
Co do składów to w porównaniu z ubiegłotygodniową rywalizacją zmianie uległo zestawienie rezerwowych Panter. Przed siedmioma dniami szansę otrzymał na co dzień reprezentujący barwy Bandytów z Berwick, Marcin Rempała. Dzisiaj już wszystko wraca do normy, czyli zobaczymy w akcji duet Tresarrieu - Kościuch.
Zmiana także wśród Piratów, kontuzjowanego Jasona Doyle&#39;a zastąpi brytyjski weteran Gary Havelock, który utworzy dwójkę rezerwowych z Duńczykiem Leonem Madsenem.
Transmisja obu spotkań w relacji łączonej na antenie Polsatu Sport i telewizji Sky Sports.
Zapraszam do dyskusji, kursy powoli się już pojawiają.
Ode mnie taka oto propozycja:

Kenneth Bjerre over 11 | @1.90 | bet365 ⛔ 1 pkt
????
Kto ma dzisiaj napędzac do walki Pantery jak nie popularny Kenio? Duńczyk co prawda wczoraj słabiej zaprezentował się na Stadionie Olimpijskim we Wrocku ale BEL to inna bajka. Widomym jest, że Pantery muszą już od samego początku rzucic się do odrabiania tej 14-punktowej różnicy. Zatem koncentracja od pierwszych biegów będzie niewątpliwie na bardzo wysokim poziomie. Nie ma mowy o gubieniu punktów a już nie może tego robic lider z prawdziwego zdarzenia czyli właśnie Bjerre. Dodam też, że Keniowi bardzo dobrze jeździło się we wspomnianym meczu z 3 września. Był on wówczas lokomotywą Peterborough i mecz zakończył z imponującym dorobkiem 13 oczek. Moim zdaniem dzisiaj będziemy mieli w tym względzie powtórkę z rozrywki.​
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja dziś gram tylko singla:
Batchelor(+1)-Harris 2@1,65
Co prawda Troy jedzie u siebie,ale Harris jest w mega formie,dziś będzie chciał wprowadzić Bees do finału,a w razie większej przewagi gospodarzy Bomber może pojechać w rezerwy taktycznej,a to kolejne punkty na jego koncie;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie ma już za dużo czasu więc tak na szybko zgadzam się co do poprzednika i również podoba mi się typ na Bombera a od siebie dodam
Lindgren - Holder @ 1,70 betsafe ✅ 11-10
Możliwe że Fredka pojedzie dzisiaj 6 razy bo nie wróżę im dzisiaj wygranej lecz klęskę z piratami a to jest jeden z nielicznych zawodników który może powalczyć
oraz pograł bym również
Lindgren over 11 @ 1,90 bet365 ⛔11
 
F 6

furio89

Użytkownik
Ostrzegam, że w Anglii nie ma rezerwy taktycznej, a jedynie joker. Do tego punkty zdobyte w ten sposób nie są liczone przez bukmacherów

EDIT zabrakło słowa &quot;dodatkowe&quot;, buki liczą max 3 punkty
 
money 52

money

Użytkownik
Joker jak wygrasz bieg masz 6 punktow wiec przynajmniej ja zawsze myslalem ze buki liczą tą szostke jako 3 punkty bo wygral bieg,hmm jest inaczej?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Coventry - Poole 1,40 mozna złapać 5/10



Nie widze dzis innego rozwiazania jak wygrana Coventry. Przed sezonem kazdy mowil ze mistrzem moze byc tylko Poole i ja sie z tym zgadzalam w 100% ale po tym co ostatnio robi ekipa z Coventry to juz nie jest to takie jasne. Buki tez sie ogarnely i kurs na Piratow poszedl w gore. Nadal uwazam, ze to oni beda mistrzem bo maja najrowniejszy sklad ale dzisiejszy mecz wygraja gospodarze. Atut wlasnego toru i genialna forma dwoch liderow to najwazniejsze atuty. Kasprzak nie ma dobrego sezonu, ostatnio jednak zachwyca forma, dobry wystep w IMP, swietne starty w Anglii. Forma Harrisa, po prostu genialna. Szkoda, ze tak slabo stratuje ale co robi potem to jest magiczne sciganie. Ed Kennett zaczal sezon fatalnie, obecnie to pewny punkt zespolu i mamy trzech swietnych prowadzacch pare a kto w drugiej linii? Baker ktory zawsze kilka oczek dolozy i Pawlicki ktory u siebie moze spokojnie zrobic 7-8 lub nawet wiecej, niedawno mial 12 w takim pojedynku. Co u rywali? Sklad swietny ale Ward, Madsen i Mroczka away to co innego niz jazda w domu. Bjarne, nie pewny jak zawsze Holder i swietny ostatnio Watt. Mysle, ze Coventry bedzie kontrolowac spotkanie, nie wygraja bardzo wysoko bo to chyba niemozliwe z takim rywalem ale wygraja bez duzego zagrozenia.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Widzę ten mecz bardzo podobnie jak moja poprzedniczka. Moim zdaniem sam mecz powinie pasc łupem podopiecznych Rossitera ale nie będzie jakiejś wielkiej przewagi. Wystarczy rzucic okiem na spotkanie tych ekip rozegrane w Coventry przed trochę ponad 2 tygodniami. Wygrana &quot;Pszczółek&quot; 53:42 nieco zaciemnia obraz według mnie. Wtedy bowiem gospodarze walczyli z całych sił o play - offowy byt a goście z kolei pewni pierwszej lokaty po rundzie zasadniczej podeszli do niego - powtarzając za prezes Marmy Rzeszów - trochę lajtowo.
Myslę sobie, że taki Holder już nie przywiezie dwóch 0 jak poprzednio. Podobnie okazję do rewanżu ma Mroczka. Martwię się nieco o rezerwy Piratów a głównie o poobijanego Jasona Doyle&#39;a. Zostaje jednak jeszcze Leon Madsen, który będzie stawiac opór niezwykle silnemu duetowi gospodarzy na tych pozycjach: Pawlicki - Bridger. Generalnie handicap wystawiony nieco zwodniczo tak powiedziałbym na granicy dżokera akurat. Jako, że stawka meczu olbrzymia to liczę na zacięte, piękne i co najważniejsze wyrównane widowisko stąd taka oto propozycja na ten mecz:
Coventry - Poole (0.0 - 7.5) 2 @2,00 | tobet ⛔ 51:39

Składy na mecz prezentują się mniej więcej tak:​

= 00

1. Krzysztof Kasprzak -
2. Richard Sweetman -
3. Ben Barker -
4. Edward Kennett -
5. Chris Harris -
6. Lewis Bridger -
7. Przemyslaw Pawlicki -
= 00

1. Chris Holder -
2. Darcy Ward -
3. Artur Mroczka -
4. Bjarne Pedersen -
5. Davey Watt -
6. Leon Madsen -
7. Jason Doyle -


Na koniec dodam iż fajnie się stało, że spotkanie jednak zagości na antenie Polsatu Sport. Tak więc szykuje nam się bardzo miły wieczór z BEL :cool:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ja kompletnie nie mam pomysłu jak zagrać to spotkanie z jednej strony chciałbym zwycięstwa Coventry, ale jak sobie przypomnę że Poole zamyka mi bardzo gruby kupon to całym sercem kibicuję piratom. Powyższe typy wydają się być dobre bo Coventry u siebie nie powinno przegrać, a handicap jaki dały buki czyli 7.5 raczej nie ma opcji że Pszczółki pokryją.
Ja bardziej skupiam się na zdobyczach indywidualnych zawodników kusi mnie bardzo ale jakoś nie mam odwagi postawić na to pieniędzy, że Chris Harris zdobędzie dokładnie 12 punktów, przy tak wyrównanej stawce jest to naprawdę bardzo możliwe a kurs 8 jest bardzo zachęcający.
Drugi typ to D. Watt Over 7 punktów w ostatnim czasie Australijczyk jest w dobrej formie, a w Coventry zawsze dobrze mu się jeździ dowodem na to jest 9 punktów w poprzednim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami oraz jeszcze kilka tygodni wcześniej zdobył tam 10 punktów. Więc szansa duża na powodzenie tego typu tym bardziej że jest to finał a od tak doświadczonego zawodnika i lidera zespołu trzeba wymagać minimum 10 punktów.
Trzecia propozycja to zagranie H2H pomiędzy dwoma zawodnikami Coventry a dokładniej Kennett - Barker. Edward Kennett to trzeci lider tego zespołu od takiego zawodnika wymaga się przynajmniej wyniku w granicach 7-9 punktów. A Barker mimo iż dzisiaj jest wystawiony jako prowadzący parę moim zdaniem zakręci się przy 5-6 punktach więc typ warty zagrania.
Typy:
Chris Harris dokładnie 12 punktów @ 8,00 Bet 365 ⛔ 7 (2,1,1,3,w)
Davey Watt Over 7 @ 1,83 Bet365 ⛔ 6 (0,3,3,w)
E.Kennett - B.Barker @ 1,65 Tobet ✅ 7-3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom