>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2011

Status
Zamknięty.
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Ja dzisiaj widzę jeden warty uwagi typ na finał.
Ward - Kilokarpi 1 (-2.5) @1,85 sportingbet ⛔ 1 pkt...
Wystarczy popatrzeć na to co Australijscy &#39;bliźniacy&#39; wyczyniali na torze Dugardów w tak często wspominanym meczu KOC. 11+3 Darky&#39;ego robi wrażenie, zwłaszcza w porównaniu z postawą Fina sprzed tygodnia gdzie uzyskał ledwie 7 oczek i to w starciu z o wiele słabszą ekipą, bo Młotkami z Lakeside. Wówczas zabrakło Kilokarpi w 15. biegu dnia, dzisiaj wielce prawdopodobne iż będzie podobnie i Orły reprezentować będą w ostatniej gonitwie Bjarne i Bridger. To że wśród Piratów pojedzie w nim dwójka Holder - Ward jest niemal pewne, biorąc pod uwagę że dzisiejszy mecz to powrót na tor Watta, za którego przed tygodniem &#39;Midlo&#39; stosował jeszcze ZZ. W tym H2H widzę zdecydowane zwycięstwo Kangura.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
warto kupić zakład z bet365 na zakończenie rozgrywek. Poole mistrzem? 8 oczek straty? raczej peffa, że odrobią. W tym sezonie pokonali u siebie 2 razy Orły. Raz różnicą 15 oczek, raz 14... Skład wzmocnili Woelbert i Jonasson co jest dużym +. Andersson na własnym torze śmiga aż miło. Nie muszę przypominać jak skończyło King&#39;s Lynn. W Eastbourne nie bardzo ma kto być prawdziwym liderem, Kilokarpi obniżył loty, Gustafsson raczej denny, tylko ex-rider Poole - Bjarne będzie w stanie konkurować z miejscowymi (chętnie jakiś over 9.5 bym wziął na niego).
Kurs? 1.5 !! w Unibecie 1.45, wygląda to bardzo dobrze. Skład Piratów wygląda naprawdę okazale, 6 zawodników, którzy mogą powalczyć z każdym, a ten siódmy prawdopodobnie nie będzie potrzebny, chociaż kto by to nie był to Lahtiego przywiezie... :&gt;
 
Z 4

zaba1992

Użytkownik
Dzisiaj w EL zostanie rozegrane ostatnie spotkanie w tym roku obu ekip : Peterborough Panthers - Swindon Robins. Pantery wystąpią w najmocniejszym składzie a u gości zabraknie Jespera B. Monberga i Grzegorza Zengoty. Za Polaka będzie stosowane z/z. Jeśli Pantery wygrają dzisiejsze spotkanie za 3pkt. zajmą 6 miejsce w tabeli, natomiast Swindon zajmie ostatnie miejsce w lidze. Goście będą chcieli jednak godnie pożegnać się z EL.
Ja gram: Hans Andersen - Simon Stead typ: +2 Simon Stead, ponieważ Stead prawdopodobnie z/z za Zengotę.
Jakby ktoś mógł powiedzieć coś na temat z/z za Zengotę. Kto nie będzie mógł jechać jako z/z a kto będzie mógł. I czy ktoś może jechać nawet 2 razy?

 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Stead nie może jechać jako z/z. Dzisiaj w Z/Z może jechać każdy oprócz Steada i Nichollsa. 2 razy nikt nie może jechać, może być tylko zastosowana rezerwa zwykła za zawodnika zastępowanego i w ramach tej rezerwy może jechać zawodnik spod numeru 6 i 7.
Ale typ i tak dobry bo Andersen to cienki bolek. A z drugiej strony nie warto tego grać bo będą sobie zbijali średnie.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Kursy wystawione a na forum cisza więc zacznę. Jako, że moje typy na ligę szwedzką były nietrafione ale finał był bardzo dziwny i pech niemiłosierny momentami się pojawiał to dzisiaj mój typ trochę pewniejszy:

Poole zwycięzcą ligi bet365 kurs 1,50
Do odrobienia jest 8 pkt z pierwszego meczu finałowego. W zasadzie rozpisywanie się nie ma sensu większego bo jedyne co może zagrozić temu typowi według mojej oceny to te pożal się boże nie wiadomo po co ciągle aktualne w tej lidze jokery. Chyba tylko Pedersen jest w stanie nawiązać walkę z gospodarzami, może jeszcze Woodword, który pojedzie pewnie z 7 razy wiec jakąś dyszkę zrobi. Jak dla mnie przewaga kadrowa i do tego własny tor, na którym Poole czuje się świetnie dają różnicę jakościową minimum 20pkt (nie wliczając jokerów bo to zawsze są cyrki) więc nawet jeden udany joker Pedersena i drugi hmm no właśnie kogo: Kylmakorpiego? nie są w stanie tego zniwelować. Średnia meczy wyjazdowych Eagles to jakieś 1,6 natomiast Poole u siebie to grubo ponad 2,0. Dla mnie sprawa prosta jeśli przynajmiej jeden z jokerów Orłów nie wypali i Woodword nie zrobi w tych swoich wielu startach ponad 13pkt to na dobrą sprawę tylko pech podobny do ligi szwedzkiej (wyeliminowanie z finały Saletry) jest w stanie dać mistrzostwo gościom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dennis Andersson over 5,5 @ 1,85 Tobet
No taka linia na Szweda, który u siebie potrafi objeżdżać naprawdę mocnych zawodników? Jak dla mnie prezent, bo dzisiaj Dennis spokojnie zrobi te 6 punktów jak dla mnie. Co prawda jedzie z Holderem w parze ale ten mu z King&#39;s Lynn pomagał więc i tutaj tego oczekuję. Do tego bieg 8 ma dość łatwy i tam powinien przywieźć 3 oczka. Jak dla mnie taka linia i kurs na to zdarzenie to absolutny prezent, bo tak po prawdzie to dzisiaj jedynie Kylmakorpi i Pedersen są lepsi w zespole gości, a resztę spokojnie Dennis powinien pyknąć.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
W WilliamHill niski handicap, bo Poole -10 @ 1.83 (niższego nie znajdziecie).
Co do Anderssona, to zastanawiałem się, czy nie dać, iż będzie gorszy od Simona...
Dennis dziś 4 starty, w tym 3 z Holderem i 1 ze słabszą obsadą. Wg mnie linia idealna, bo 4-6pkt to wszystko co dziś może zrobić. Simon 5 startów, bo ZZ za Drymla, no ale 5-7pkt i nic więcej, więc jednak odpuszczę. Z resztą w tym sezonie na tutejszym torze właśnie 5 i 7 pkt, więc szkoda, że nie ma jakiejś linii 5.0, bo wówczas bym się skusił. Zobaczymy, co zaoferuje Sportingbet...
A i jeszcze Bjarne w Bet365 powyżej 10 bodaj @ 2.75. Wg mnie 11 pkt jak najbardziej w jego zasięgu, bo 5 startów nieuniknione w tym zapewne joker.
E; Powyższe over 10 ze względu na nieliczenie jokera jednak głupie, ale over 8,5 @ 1.85 Expekt wg mnie już pewniejsze
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
A i jeszcze Bjarne w Bet365 powyżej 10 bodaj @ 2.75. Wg mnie 11 pkt jak najbardziej w jego zasięgu, bo 5 startów nieuniknione w tym zapewne joker.
Jeszcze mi wytłumacz jakie ew dżoker ma znaczenie dla tej linii ? Typ na over Denisa super, sam zagrałem. Już Chrispy tam będzie go pilotować, spokojnie. Ósmy bieg też powinien wygrać, coś koło 7-8 zrobi jak nic. Bjarne niby tor zna no ale w pierwszych swoich 3 startach jedzie po razie z Darky&#39;m i Chrisem, w dodatku w 13 będzie mieć ich obu za rywali. Nie polecam jego overu w każdym razie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
warto kupić zakład z bet365 na zakończenie rozgrywek. Poole mistrzem? 8 oczek straty? raczej peffa, że odrobią. W tym sezonie pokonali u siebie 2 razy Orły. Raz różnicą 15 oczek, raz 14... Skład wzmocnili Woelbert i Jonasson co jest dużym +. Andersson na własnym torze śmiga aż miło. Nie muszę przypominać jak skończyło King&#39;s Lynn. W Eastbourne nie bardzo ma kto być prawdziwym liderem, Kilokarpi obniżył loty, Gustafsson raczej denny, tylko ex-rider Poole - Bjarne będzie w stanie konkurować z miejscowymi (chętnie jakiś over 9.5 bym wziął na niego).
Kurs? 1.5 !! w Unibecie 1.45, wygląda to bardzo dobrze. Skład Piratów wygląda naprawdę okazale, 6 zawodników, którzy mogą powalczyć z każdym, a ten siódmy prawdopodobnie nie będzie potrzebny, chociaż kto by to nie był to Lahtiego przywiezie... :&gt;
ja tylko przypomnę co napisałem jakiś czas temu. Przedziwny kurs na 8 punktowe zwycięstwo miejscowych. To jak handi -7.5... 6 zawodników niesamowicie mocnych mogących pyknąć dosłownie wszystkich. Poole pokazało siłę u siebie i to jest piękny prezent wg mnie od bet365 na zimny październikowy wieczór.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
A joker nie jest liczony normalnie ?
:zoltakartka::grin: To nawet nie wiedziałem, bo angielski żużel gram od niedawna, a w moich typach nigdy on nie decydował... No ale są tacy, którzy się znają, więc wszyscy wiedzą, wiem i ja;) ✅unicaja
To tym bardziej przepis z jokerem jest &quot;chory&quot;, coś a la głosujący na Anną Grodzką...
Więc jednak Bjarne kurs adekwatny do ryzyka, więc nie ma co grać... Dennis tak czy siak wg mnie 4-6;)
E; czyli reasumując, joker ma normalny wpływ na wynik meczu, ale na linię zawodnika już nie ? Dziwne:?
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
A joker nie jest liczony normalnie ?
:zoltakartka::grin: To nawet nie wiedziałem, bo angielski żużel gram od niedawna, a w moich typach nigdy on nie decydował... No ale są tacy, którzy się znają, więc wszyscy wiedzą, wiem i ja;) ✅unicaja
To tym bardziej przepis z jokerem jest &quot;chory&quot;, coś a la głosujący na Anną Grodzką...
Więc jednak Bjarne kurs adekwatny do ryzyka, więc nie ma co grać... Dennis tak czy siak wg mnie 4-6;)
E; czyli reasumując, joker ma normalny wpływ na wynik meczu, ale na linię zawodnika już nie ? Dziwne:?
Dokładnie, jak zagrasz linię na rajdera a on pojedzie jako dżoker to policzą normalnie czyli 2+2 jako 2 a dla całego meczu to wiadomo. Ble, ble, ble
Feekus @1.5, hmm piękny kurs na majstra Piratów. Sam gram w unibet, nieco mniejszy o 0,05 no ale jak się nie ma co się lubi.... Trzeba grac póki można ;)
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Widzę, że za szybko użyłem stwierdzenia, że cicho w tym temacie. Po prostu spojrzałem tylko czy dzisiaj ktoś już napisał jakiegoś posta bo myślałem, że kurs na zwycięstwo też widnieje dopiero od dziś. Właściwie podałem ten sam typ co Feekus, ale że nie jest to brane do jakiegoś konkursu itp. to mam nadzieję, że powielenie typu utwierdzi co po niektórych, że zagranie tego to czysty zysk. O widzę, że już się na bet365 zrobiło 1,4;]
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Widzę, że za szybko użyłem stwierdzenia, że cicho w tym temacie. Po prostu spojrzałem tylko czy dzisiaj ktoś już napisał jakiegoś posta bo myślałem, że kurs na zwycięstwo też widnieje dopiero od dziś. Właściwie podałem ten sam typ co Feekus, ale że nie jest to brane do jakiegoś konkursu itp. to mam nadzieję, że powielenie typu utwierdzi co po niektórych, że zagranie tego to czysty zysk. O widzę, że już się na bet365 zrobiło 1,4;]
zawsze robi się ruch koło 17-18 jak wszystkie buki wystawią ofertę ???? dla mnie to jest bet tygodnia nawet, widzę zwycięstwo miejscowych w granicach 54:36 (nie licząc jokera Bjarne i Kilokarpiego). Nie ma innej opcji, z takim składem i potencjałem mistrz będzie!
Ozborn - argumenty przedstawiłeś nieco inne, ale wychodzi na jedno. Warto było zagrać wcześniej, bo teraz poszła masówka i kurs leci. Value spore, ja bym koło 1.25 obstawił triumf Poole. Tak czy tak możesz zawsze typy powielać, oby były skuteczne ;p
Życzyć można sobie tylko, aby nie było żadnych problemów. Niech Wells przywiezie z 3 oczka, a od Piratów defekty trzymają się z daleka! Sytuacje losowe są w stanie przekreślić ten bet, bo poziom sportowy jest o wiele wyższy po stronie teamu prowadzonego przez trio kangurów ;)
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Darky (-3.5) - Kilokarpi 1 @1,85 ✅
Ponawiam. Przed tygodniem bardzo pechowo nie weszło przez jeden głupi błąd Warda w jednym z biegów. Z tym że dzisiaj jedziemy w hrabstwie Dorset, co oznacza że Darcy zapewne najbiedniej te 12-13 wykręci, Jonas szału nie robi, myślę że 8 to dla niego max. W dodatku czy pojedzie w 15 nie wiadomo a w przypadku Poole można w ciemno zakładać ostatnią gonitwę w składzie Holder - Ward. Niby handi wysokie ale jakoś mnie nie do końca odstrasza. Ciekawe też wyglądają poniższe bety ale już bez opisu.
Holder over 11.5 @1,65 ⛔
Watt (-5.5) - Lahti 1 @1,85 ⛔
Wszystko sportingbet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Tak jak tu wszyscy przewidują, to raczej Piraci będą świętować zdobycie tytułu, choć oczywiście nigdy nic nie wiadomo, bo np. jedna kontuzja na początku meczu może przekreślić te szanse, tak jak to miało miejsce w tym sezonie w Elitserien. Jednakże trudno wskazać mi kto poza Bjarne i Kamerunem miałby stawić czoła niezwykle mocnym u siebie gospodarzom. Biorąc pod uwagę 3 tegoroczne spotkania pomiędzy tymi zespołami, to szczególnie słabo z ekipy gości wypada teoretycznie drugi najlepszy jeździec, czyli Jonas Kylmaekorpi. Na torze w Poole zdobywał odpowiednio 8 pkt (4 jako joker), 4 pkt oraz 4 pkt, a więc mizeria. Stąd od razu zainteresował mnie zakład h2h z Wattem -1,5, bo przecież Davey to jeden z trzech liderów Piratów, który na domowym torze spisuje się zawsze bardzo dobrze. Oczywiście prawdopodobne jest to, że Kilokarpi pojedzie dzisiaj 5 razy, a Australijczyk tylko 4, ale moim zdaniem nic nie da to Finowi, bo pokonanie w wyścigu 15 któregokolwiek z &quot;bliźniaków&quot; będzie nie lada wyczynem. Na niekorzyść Jonasa wpływa też fakt startu z numerem 5, bo w związku z tym w biegu 13 również będzie rywalizował z Wardem i Holderem, więc tak jak w przypadku biegu nominowanego nie wróżę mu powodzenia. Zresztą pokonanie któregokolwiek z Piratów (no może poza Wellsem) nie będzie łatwy zadaniem, bo i Andersson i Jonasson to nie są ogórki. Wattie wiadomo, że nie jest jeszcze w pełni sił, ale skoro w Eastbourne dał radę przywieźć 9 &quot;oczek&quot;, to tym bardziej u siebie stać go na podobny albo lepszy wynik.
Davey Watt (-1,5) - Joonas Kylmaekorpi (+1,5) - Davey Watt (-1,5) # 1,80 Expekt ⛔ (6-6,5)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Chris Harris-Darcy Ward(-0,5) 2 @ 2,10 Sportingbet✅ 9:10
Dzisiaj zaczynamy walkę w finale KOC. Ten dwumecz to jeden z ostatnich akcentów żużlowego sezonu w Europie. Dzisiaj mecz w Manchesterze, a już jutro odbędzie się rewanż na torze w Poole. Wiadomo, że faworytem dwumeczu są Piraci, którzy nie tak dawno zostali mistrzami kraju, a teraz mają szansę, by zdobyć drugie trofeum w tym sezonie. Do tego niezbędna będzie bardzo dobra jak zawsze postawa liderów w osobach Warda i Holdera. Ja się skupiam szczególnie na tym pierwszym, gdyż od jakiegoś czasu upodobałem sobie H2H z nim w roli główniej. Może na wyjazdach aż taki mocny nie jest ale jednak 2,10 na niego to lekka przesada. W tym sezonie Poole dwukrotnie jeździło na torze w Manchesterze i dwa razy wygrali 46:44. W pierwszym meczu Darky nie wystąpił, bo był kontuzjowany ale w drugim zdobył 11pkt z bonusem. W ogóle w tym sezonie Darky obok Crispyego to najjaśniejsza postać BEL. Jego rywalem w parze wystawionej przez SB jest Chris Harris. Bomber tego sezonu na pewno do udanych nie zaliczy, bo po mimo tego, że w 2012 roku znowu będzie jeździł w cyklu GP, to ten rok nie należał do niego. Słabe występy w Polsce, Szwecji czy GP ale co dziwniejsze słabo również spisywał sie przez sporą część sezonu w Anglii. Ostatnie występy jakby lepsze ale to na pewno nie zatrze tego wrażenia z całego sezonu. Jeśli idzie o mecze z Poole, to dwa razy zdobywał po 7pkt co wynikiem oszałamiającym nie jest.
Para wiem, że trudna ale dwaj zawodnicy to liderzy swoich ekip więc od nich wynik będzie zależał. A co ciekawsze to obaj ze sobą dzisiaj będą jechać aż 3 razy. Najpierw w biegu 4, a potem w 13 i spodziewam się, że również w 15 więc to właśnie w tych biegach rozstrzygnie się rywalizacja. Kurs jak dla mnie zachęcający, po mimo tego, że ryzyko dość spore.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Darcy Ward(-2,5)-Chris Harris 1 @ 1,85 Sportingbet✅ 12:4
Para taka sama jak wczoraj, gdy to ledwo co, rzutem na taśmę się udało wygrać. Dzisiaj już handi zdecydowanie większe i Darky musi ograć Bombera różnicą trzech oczek. Jednak dzisiaj znowu jadą obaj pod numerami 5 więc spotkają się w biegach 4, 13 i 15 czyli wystarczy po prostu w pojedynkach bezpośrednich objechać Bombera by ten bet wszedł. Wiadomo, że u siebie Darky pojedzie o wiele lepiej i zdobędzie coś w granicach kompletu. Jedynymi zawodnikami z którymi może przegrać to Schlein i Harris ale i tak nie sądzę, by Bomber czy Rooboy byli w stanie z nim wygrać w Poole. Natomiast Bomber myślę, że będzie miał tutaj problemy z całą drużyną. No może jedynie Wells nie jest w stanie z nim rywalizować ale reszta już tak, a Crispy i Darky nie powinni mu w ogóle dać szans w biegach bezpośrednich. Jakbym miał typować tutaj dokładny wynik obu jeźdźców w przypadku 5 startów jednego i drugiego oraz bez jokerów to widzę jakieś 14:9 na korzyść kangura.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom