>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2011

Status
Zamknięty.
biesy 10

biesy

Użytkownik
buk betako
Kto więcej punktów K.Bjerre - M. Korneliussen 1 1.6
King&#39;s Lynn Stars walczy o play-off, nie ma dzisiaj odpuszczania, ostatnio Bjerre punktowo o wiele lepszy od kolegi z druzyny, dzisiaj bedzie podobnie

Kto więcej punktów z handicapem S.Nicholls - D.Nermark (0-2) 2 1.7
Nermark wczoraj w Szwecji beznadziejnie, ale nie wierze, ze dzisiaj rowniez tak pojedzie, poniewaz juz na starcie mamy 2 punkty dla Daniela to warto z tego typu skorzystac
 
K 5

ksa

Użytkownik
Kto więcej punktów z handicapem S.Nicholls - D.Nermark (0-2) 2 1.7
Nermark wczoraj w Szwecji beznadziejnie, ale nie wierze, ze dzisiaj rowniez tak pojedzie, poniewaz juz na starcie mamy 2 punkty dla Daniela to warto z tego typu skorzystac[/quote]
Tak tylko Nermark jezdzi jeszcze gorzej w Anglii. Mecz wyjazdowy i trudny technicznie tor , nie widze tu Nermarka , mysle ze Nicholls bedzie lepszy , ale powodzenia ????
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Eastbourne Eagles - Coventry 2 4.00 tobet jak dla mnie to stawka 9/10
Coventry musi wygrac, zeby awansowac do PO, Eastbourne juz awansowalo, wiec takiego cisnienia juz nie bedzie w klubie. W koncu w Coventry pojedzie Emil i bracia Pawliccy. Tylko ta trojka to ogromna zdobycz punktowa, jest jeszcze Larsen z Fisherem (ostatnio w parze razem 13 pkt) no i Morris
Tydzien temu oba kluby spotkaly sie ze soba, raz wygralo Coventry, raz Eastbourne, ale wtedy nie bylo powyzszej trojki. U gospodarzy jak zwykle dobrze pojedzie Pedersen czy Kylmaekorpi, jednak jest Lahti na ktorym troche punktow mozna zyskac, jest Simon Gustafsson czy Bridger, ktorzy maja wahania formy
Bardziej cenie druzyne gosci i inny wynik niz ich zwyciestwo bedzie dla mnie niespodzianka.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Też bardzo kuszą mnie kursy na Coventry, które pojedzie już z braćmi Pawlickimi i Emilem. Wiadomo, że tor w Eastburne ma swoją specyfikę, ale dziś liczę na Pszczółki!!!
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Omijam dzisiejszy hit w Eastbourne pod względem grania 1x2 i hc, bo nie jestem do końca pewien co tam się wydarzy. Teoretycznie powinno być kolejne pewne zwycięstwo gospodarzy, którzy u siebie przegrali dotąd zaledwie raz (z King&#39;s Lynn 45-48), a przecież jechali wtedy w dość przemeblowanym składzie. Z drugiej strony Coventry musi wywieźć co najmniej remis, by zachować szanse na awans do czołowej czwórki. Mają swój najmocniejszy skład, ale i tak nie będzie im łatwo na tym bardzo specyficznym torze. Tak więc mogą, ale nie muszą być dzisiaj cuda, więc lepiej oglądać niż stawiać.
Za to warty gry jest moim zdaniem dodatni hc na Asy z Manchesteru. Co prawda Wilki mają trójkę znakomitych liderów, którzy u siebie kręcą nawet komplety, ale Belle Vue ma świetną końcówkę sezonu i szkoda, że tak późno zabrali się do roboty, bo do awansu do Top4 zabrakło niewiele. O ich dobrej formie świadczy chociażby ostatnie wyjazdowe zwycięstwo nad najlepszą ekipą ligi i jednocześnie głównym faworytem do tytułu, czyli zespołem Piratów z Poole. Błysnął wtedy Łukasz Jankowski, który zdobył aż 9 punktów, walnie przyczyniając się do niespodziewanej wygranej. Mam nadzieję, że nie był to jednorazowy wyskok, bo dobra jazda rezerw będzie dzisiaj istotna. Szczególnie, że pozycje 6 i 7 to pięta achillesowa gospodarzy. W Belle Vue zawodzi właściwie tylko Harris, bo miał być liderem, a często przywozi ogony. Tymczasem pozytywnie zaskoczyli Gjedde i Cook, którzy niejednokrotnie potrafili objeżdżać dużo wyżej notowanych rywali. Mimo wszystko uważam, że to gospodarze będą dziś górą, bo pewnie jak zwykle zadecydują o tym biegi nr 13 i 15, ale uważam również, że zdecydowanie nie będzie to wysokie zwycięstwo, więc +9,5 to dobra opcja.
Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces - Belle Vue Aces +9,5 # 1,90 Unibet ⛔ (52-41) Proctor ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
mecz przesunięty na 21 teoretycznie żeby umożliwić Pawlickim dotarcie na stadion (utknęli w korku), ale czy na pewno zdążą? Co do meczu...
Typujecie Coventry, a dla mnie to jest chore. Coventry przegrało szanse na awans w spotkaniu u siebie bodajże z Belle Vue, które miało skład z Premier League.
Dlaczego Eastbourne miałoby się podkładać? i tak pojadą z King&#39;s Lynn i tak - Poole wybierze czwartą drużynę. Co warto wiedzieć?
Lepiej mieć drugą pozycję po rundzie zasadniczej (Eastbourne ma 2 oczka przewagi nad Gwiazdkami) żeby rewanż jechać na własnym torze. Dziś Orły sobie to zapewnią wygrywając bardzo spokojnie. Cam Woodward over 10.5 jak nic (ale nigdzie w ofercie nie widzę) w 7 startach. Timo Lahti coraz lepiej się spisuje, Bjarne i Joonas jako liderzy i uzupełnienie w osobach Bridgera i Simona daje skład doskonały. Handi 6.5 w Tobecie? Za niskie! Widziałem jak Emil &quot;radził&quot; sobie na torze Eastbourne. Dramat! Pawliccy nie znają tego &quot;owalu&quot;, bo owalu to to nie przypomina.
Kolejny argument? Obecność telewizji, przewaga psychologiczna przed play-offami. W Eastbourne jest duże ciśnienie na triumfy i cel w mistrza Elite League. Nie będzie odpuszczania, jazda na pełen gwizdek miejscowych z Woodwardem jako kapitanem unoszącym rękę w górę w geście triumfu po spotkaniu.
Nie chce mi się szukać w innych bukach, dam Tobet.
Eastbourne @ 1.22
Eastbourne -6.5 @ 1.72
Good Luck!
 
L 6

liroy27

Użytkownik
Prośba na początek udostępni ktoś linka z transmisją dzisiejszych meczy?
Moje propozycje
Kevin Wolbert Poniżej 8 BET365 @1,85 ⛔
Wysoka linia na Niemca, uważam, że pomimo teoretycznie łatwych biegów nie da rady zdobyć tyle punktów bo bądź co bądź nie jest to utytułowany jeździec tym bardziej, że taki trudny tor i przeciwnik. 10/10j
Cameron Woodward -3 ( - Kim Nilsson +3) BET365 @3.20 ✅
Zachęcił mnie głównie kurs, ale to co wyprawia ostatnio Woodward też nie jest przypadkiem. W Anglii 2cyfrówki, a w Lublinie komplet. 7/10j
Bjarne Pedersen Poniżej 10 BET365 2.10 ✅
Typ dosyć ryzykowny bo Bjarne może jechać tylko 4 razy albo 6. Ostanie jego występy na wyjeździe 10 (3,1,6!,0,0) 7+2 (1*,1,1*,2,2) 7 (0,2,2,1,2) , więc uważam, że warto grać lecz ostrożnie. 5/10j
Jeśli się w czymś pomyliłem to z góry sorry.
+10,9j
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Lasse B - Doolan +2 - 2,20 ⛔
bet365
Doolan dwucyfrowki w 1 lidze rok temu. Zna tor. Lasse jak Lasse, beznadziejny. Jak dla mnie pewniak
edit : jednak Doolan nie potrafi duzo
 
L 6

liroy27

Użytkownik
Eastbourne Eagles przegrało w Thurrocku zaledwie jednym punktem. Orły w tym sezonie są bardzo skuteczne na swoim torze i nie powinny mieć problemów z awansem do finału. Obie drużyny, podobnie jak w pierwszym meczu, skorzystają z zastępstwa zawodnika.
Poole Pirates musi odrobić trzy punkty z King&#39;s Lynn. Podobnie jak Orły, Piraci mogą to załatwić w jednym biegu. Do składu wicemistrzów Elite League wracają Davey Watt i Dennis Andersson. To powoduje, że gospodarze będą zdecydowanymi faworytami wieczornej potyczki.
Oba półfinały EL pokaże na żywo od godz. 20:30 Polsat Sport Extra. Relacja LIVE także na naszym portalu.

Elite League: Eastbourne Eagles - The Lakeside Hammers, godz. 20:30

W pierwszym meczu 47:46 dla The Lakeside.
Eastbourne Eagles: Bjarne Pedersen, Simon Gustafsson, Lukas Dryml - ZZ, Lewis Bridger, Joonas Kylmaekorpi, Cameron Woodward, Timo Lahti.
The Lakeside Hammers Lee Richardson, Piotr Świderski, Stuart Robson, Jonas Davidsson, Peter Ljung, Robert Mear, Kim Nilsson.
Elite League: Poole Pirates - King&#39;s Lynn Stars, godz. 20:30
W pierwszym meczu 48:45 dla King&#39;s Lynn.
Poole Pirates: Chris Holder, Thomas H. Jonasson, Davey Watt, Dennis Andersson, Darcy Ward, Kevin Woelbert, Morten Risager (gość).
King&#39;s Lynn Stars: Kenneth Bjerre, Lasse Bjerre, Oliver Allen, Mads Korneliussen, Niels Kristian Iversen, Sam Masters, Filip Sitera.

Żródło: Sportowefakty.pl
Takie pytanie do was czy pojedzie T.H Jonasson czy bedzie z/z?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Za Watta z/z - pewne! Wszyscy poza Crispym mogą go zastąpić. Lynn bez zmian.
A czemu Jonasson ma nie jechać?:&gt; wszystko z nim dobrze.
Swoją drogą to zastanawia mnie jak Davey mógł nie zaliczyć testów medycznych dziś, a wczoraj objechał zawody w Grudziądzu?:&gt;
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Pytanie z innej beczki, odnośnie składu Młotków. Pamiętam że przed tygodniem bodajże red. Lorek (;)) mówił podczas transmisji że możliwy jest zabieg Robson jedzie w Thurrocku, a w jego miejsce &#39;Kake&#39; Nieminen w rewanżu. Wiadomo, Stuart walczak na trasie, Fin skupiony na starcie, podczas gdy start na torze Dugarda jest kluczowym elementem.
Macie jakieś sprawdzone info na ten temat ? Na stronie Lejksajd puchy, nikt nic nie wie... Jak to zwykle w BEL bywa zresztą. Jeśli ktoś coś wie więcej niech napisze.
 
Z 4

zaba1992

Użytkownik
Feekus: na stronie sportowefakty jest informacja : Davey Watt wystartuje w poniedziałkowym meczu półfinałowym Elite League, w którym jego Poole Pirates podejmie King&#39;s Lynn Stars. Australijczyk czuje się coraz lepiej i chce pomóc zespołowi w rywalizacji z Gwiazdami.
Więc gdzie masz informacje że nie pojedzie dzisiaj ???
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
@Uni
Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują Robsona w składzie. Nawet w ofercie Skybet figuruje jego nazwisko. To chyba wystarczający dowód, gdyż telewizja Sky realizuje oba mecze półfinałowe i zna personalia obu ekip. Powiązanie między bukiem, a tv są oczywiste także Fina wg mnie dziś nie zobaczymy.
@Żaba
wystarczy twitter Poole, samego zawodnika albo oficjalna strona klubu - wszędzie jednakowe info. SF nie jest wiarygodnym źródłem informacji!

Co do oferty.. To że Orły i Piraci będą w finale to chyba jest faktem niepodważalnym. Kursy na nich zbyt niskie żeby grać. Co warto?
Woelbert -1.5 z Risagerem @ 1.5
Niemiec zaskakuje formą, zarówno w PL jak i w ostatnim spotkaniu Knock Out Cup. Same dwucyfrówki na wszystkich frontach. Duńczyk jest po prostu zawodnikiem słabym!
Woodward over 9.5 @ 1.4
Peffa, Cam pojedzie prawdopodobnie 7 razy, spokojnie dwucyfrówka trzaśnie na jego ulubionym torze. W bet365 jest over 13!! Tobet nie wiem co robi!!
Ward -0.5 vs Holder +0.5 @ 1.85
Darky jeden start więcej. To jedyny argument za młodszym z Aussie? Słaby Crispy wczoraj w Ekstralidze, zawodnicy o bardzo podobnym potencjale obecnie, bardzo często mają podobne wyniki przy równej ilości biegów. Tu Ward ma jeden więcej dlatego zagrać trzeba, kurs wyśmienity!

/ under 5 Allen @ 1.9 Bet365 - Oli słaby, wczoraj też kiepski występ w Grudziądzu mimo zdobyczy punktowej. Dziś po prostu nie będzie miał na kim punktować kapitan Gwiazdek. Do tego w parze z Madsem, który jest o klasę lepszym zawodnikiem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
shon19 40

shon19

Użytkownik
Ja gram dzisiaj
K. Wolbert - F. Sitera (+4,5) 1 1.85 Sportingbet ✅ (9-0!!!)
Handicap spory, jednak Wolbert jest ostatnio w świetnej formie w odróżnieniu od Sitery. Moim zdaniem dzisiaj Sitera max 3 punkty, natomiast Wolbert ok. 9-10 punktów zdobędzie. Typ ryzykowny, ale moim zdaniem warty grania.POLECAM!!!
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Super bety Feekus&#39;a, śmiało możecie chłopakowi podziękować w wiadomy sposób ;). Ładne peffunie wystawił sportingbet. Może w kolejności:
Ljung over 5.5 @1,60 ✅
Kilokarpi - Nilsson 1 (-1.5) @1,65 ✅
THJ - Lasse 1 (-3.5) @1,85 ✅
Chrispy - Kenio 1 (-1.5) @1,85 ✅
6 oczek linią dla Ljunga ? Coś tu nie halo. Szwed jedzie w parze z juniorem, w dodatku 5 startów gwarantowane bo jest zz za Świdra. Już w tym sezonie Młotki jeździły na torze Dugardów i wtedy Ljung trzepnął 14 oczek ???? Co prawda należy odliczyć 3 za dżokera ale i tak imponuje ta statystyka bo miał też jedno wykluczenie w 6 startach, które bardzo możliwe i dzisiaj. No bo kto w 15 ze strony Lejksajd ma jechać ja się pytam ? Lee, Davidsson albo Peter właśnie. Myślę że będzie to duet Ricco - PL no ale nawet 5 biegów wystarczy na te 6 oczek jak nic.
Jonas dzisiaj wprowadzi Orły do finału, nie ma chyba wątpliwości co do tego. Kim na rezerwie no ale wcale lepiej od Meara nie jeździł ostatnimi czasy. U gospodarzy na tych pozycjach jest i Cam i Lahti więc tu nie widzę super zdobyczy młodego Szweda. Kilokarpi swoje zrobi, a może i pojedzie w ostatnim biegu dnia bo Bjarne nie zachwyca ostatnio a Simon i Lewis są wg mnie mocno niestabilni. Raczej spokojna wygrana Jonasa.
THJ wiadomo wraca po kontuzji. Parę ma ciężką bo z Chrispym ale jako że jedzie pod 2 to ma i 2 biegi luźniejsze. Poza tym pojedzie jako zz zapewne więc 5 startów możliwe. Lasse u siebie pośmigał to mu wystarczy. Powinno być izzi.
Holder nie zachwyca - i w Gorican i wczoraj w Gorzowie wypadł blado. No ale gdzie się odbudować jak nie na swoim torze ? Wobec nieobecności Watta pewne 5 startów. Kenio też raczej 5 ale jacy rywale po drugiej stronie. 2 biegi z Wardem przed 13 biegiem dnia, potem jeszcze ten wspomniany 13 i 15, jest gdzie natracić oczek. Jeśli Poole ma być w finale to w tej parze innego wyniku być nie może. Kurs ładny więc pobieram.
Zagrałbym jeszcze Bjarne -3.5 z Robsonem ✅ ale kurs marny więc odpuszczę. Powodzenia !

Tak jak mówiłem peffki, peffunie...
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No widzę na rewanże BEL dzisiaj spory ruch w dziale ale to dobrze, bo warto pisać o tym pięknym sporcie. Ode mnie na dzisiaj dwie propozycje na mecz Poole-King&#39;s Lynn:
Dennis Andersson(-0,5)-Oliver Allen 1 @ 1,85 Sportingbet✅
O Angliku zostało już tutaj trochę napisane i zgadzam się w pełni, że nie jest to zbyt mocny zawodnik. O ile u siebie jeszcze by zapunktował jakoś solidnie, o tyle już na wyjeździe na jego dobry wynik nie ma co liczyć. Kursy mnie dziwią, bo przecież Oliver maksymalnie pojedzie 4 razy, bo pewnie w 15 pojadą Kenio z Pukiem lub Madsem w zależności od punktacji. Poza tym Allen ma mocniejszego od siebie zawodnika w parze więc na nim też może stracić punkty. Dennis u siebie to zawodnik całkiem całkiem dobry więc o kilka punktów z jego strony można być spokojnym. Dzisiaj jedzie z Wattem w parze, za którego mamy ZZ. Kto więc z nim będzie jechał? Ward, THJ czy któryś z rezerwowych oraz on sam jako ZZ pojedzie za Watta więc jego przewaga w startach nad Anglikiem już wynosi 5 do 4. Moim zdaniem taki bet to dobra lokata, bo nie widzę innej możliwości, niż spokojna wygrana Dennisa nad Oliverem.
Darcy Ward(-5,5)-Mads Korneliussen 1 @ 1,85 Sportingbet✅
Handi wysokie i może się wydawać, że trudne do pokrycia ale warto sobie przypomnieć, że Darky jedzie dzisiaj jako ZZ więc całkiem możliwe, że pojedzie od dwa starty więcej od Madsa więc już tutaj może pokryć te handi. Fakt, że dwa razy pewnie pojedzie wraz z Holderem ale to nie zmienia faktu, że poza Keniem, no i może Pukiem nie ma zawodnika, który byłby w stanie powalczyć z Wardem. Natomiast z Madsem spokojnie może powalczyć THJ, Andersson, a Ward i Holder spokojnie go objadą. Jak dla mnie Ward dzisiaj zrobi koło 15 albo więcej, a w takiej sytuacji Mads musi zrobić koło 10, a to chyba nie jest aż takie pewne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dziś 1.mecz finałowy, więc zacznę gorącą dyskusję;)
Jak dla mnie dziś w miarę pewnie wygrywa Eastbourne ! @ 1.90✅ Betsson
Mimo porażki u siebie w KO 39-51 wg mnie faworytem są dziś gospodarze,
W KO gościnnie w zespole gości wystąpili Barker i Monberg, którzy zdobyli 9 i 7 pkt. Dziś Andersson i Watt i szczególnie w przypadku Anderssona wątpię, żeby przywiózł tyle co Barker.
Gospodarze wówczas z Lee zamiast Joonasa i Anglik całe 6 pkt, które n ie mogło nikogo zadowolić...
Większą wykładnią jest dla mnie mecz z zasadniczej wygrany przez East 57-35 ! Gospodarze w identycznym zestawieniu jak dziś, goście dziś z Jonassonem zamiast Renatki oraz duete4m Woelbert-Wells zamiast Doyle-J.Holder.
Oprócz tego Woodward jakiś overek, jeśli ktoś się wychyli poniżej 10, Simon też +-9, u gości wiadomo Holder i Ward ponad 10 powinni.
Reasumując me myśli nieokrzesane, gospodarze wygrywają min. 6 punktami;) 49:41;)
Wszelkie uwagi mile widziane póki nie zagram:]
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Oj nie gram tego spotkania,czekam na live. W połowie września w KOC Poole wygrało w Eastbourne 51-39(co prawda w obu ekipach byli goście),więc na Twoim miejscu bym się wstrzymał. Jonasson I Andersson nieobliczalni,plus świetny ostatnio Woelbert i Ricky Wells który też może coś dorzucić.o liderach już nie wspominam;)
ps.pajace z Polsatu znów pokażą mecz na Extra a nie na głównym,podobnie jak wczorajszą siatkówkę pań:zoltakartka:
 
L 6

liroy27

Użytkownik
Ja widze znowu ładne typy w bet365, a mianowicie
Ward - 3 @2.30 - Kylmakorpii to dla mnie pewniak łatwa kasa ( jedynym wyjątkiem może być przegrywanie Eastbourne i Fin jako taktyk, tylko sporo Fin z taktyka tzn że cała drużyna będzie słabo jechać)
Holder over 11 @1.90
T.H Jonsson 6/[email protected] Szweda gram z podpórką bo on mi przypomina J Jensena, który na MA śmiaga ładnie, a na wyjazdach to różnie z tym!
Edit chciałem grać przeciwko Wattowi +2 z Brigerem bo wiadomo zabiegi Australijczyka, ból podczas jazdy, a Bridger może jechać jako z/z + 15 czyli 6x ale właśnie może jechać 6x a może 4x więc odpuszczam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom