>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2011

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
z drugiej strony nie muszę przypominać też jak PK w ostatnim sezonie występował - niby była ta kontuzja, ale nawet już po tym nie mógł się pozbierać. Sparingi objeżdżali z najsłabszą drużyną EL wg mnie - Birmingham także nie sugerowałbym się, że jest to wykładnik o jego formie - dziś tor to zweryfikuje ???? Trudno z Tobą się nie zgodzić z tym co piszesz, ale coś obstawić trzeba ????
wpłacając pieniądze w zeszłym tygodniu miałem czekać na 2-3 pierwsze kolejki i dopiero zacząć grać, analizować występy itp, a tu już od sparingów grać zacząłem ???? na pewno tego nie żałuję, bo patrząc z ekonomicznego punktu widzenia bardzo mi się to opłacało. Oby dziś było podobnie!
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
C.Woodward-Woffinden -0.5 2 sportingbet kurs 1.85 ⛔
postawie jeszcze taka pare, w dotychczasowych sparingach Tai 10 i 12 pkt, Cameron 8, 7 i we wczorajszym tylko 3, wazne w tej parze bedzie kto pojedzie w ostatnim biegu, wiecej biegow=wiecej okazji do zdobycia pkt:p heh mysle, ze Tai bedzie mial przewage jednego biegu, a jak nie to i tak w dotychczasowych sparingach mial dwucyfrowki, Cameron te 2-3 pkt mial mniej, nie wiem czy wczorajsze 3 pkt Woodwarda to wypadek przy pracy, bede jednak zadowolony jak dzisiaj pojedzie podobnie ????

edit: dopisanie kursu
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Eastbourne Eagles - Wolverhampton Wolves
Rusza moja ulubiona liga, a zarazem rozgrywki zainauguruje mój faworyt do końcowego triumfu. Mecz jak na początek sezonu bardzo wyrównany. Na papierze jednak lepiej prezentują się gospodarze. Skład orłów prezentuje się następująco Bjarne Pedersen, Lukas Dryml, Simon Gustafsson, Cameron Woodward, Joonas Kylmakorpi, Lewis Bridger, Dawid Lampart. Wygląd to bardzo dobrze. Jednak wilki w swojej drużynie mają nie wiele ustępujących im zawodników takich jak Fredrik Lindgren, Ludvig Lindgren, Tyron Proctor, Tai Woffinden, Peter Karlsson, Tyson Burmeister, Ricky Wells. Mecz powinien być na styku i wszelkie większe straty punktowe powinny być niwelowane przez dżokerów. Myślę że dodatni handicap punktowy jest dobrym rozwiązaniem. Ale jednak dużo lepszym typem wydaje mi się pojedynek pomiędzy Lindgrenem a Pedersenem. Fredka w sparingach spisywał się wybornie zdobywając kolejno 15 i 10+2 punktów. Bjarne mnie nie przekonuje może odpalić ale może również zepsuć swoje biegi. Bardzo chimeryczny zawodnik jak i jego cały team.
Propozycje: Eastbourne - Wolverhampton +8 @ 1,925 Sportingbet ⛔ 57-38
Bjarne Pedersen - Fredrik Lindgren @ 1,50 betsafe ⛔ 12-9
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Bjarne Pedersen - Fredrik Lindgren 2 1,50 [Betsafe] ⛔
Fredrik Lindgren over 11 1,60 [Bet365] ⛔
Fredrik w zeszłym sezonie pokazał, że potrafi kapitalnie się ścigać na owalach brytyjskich, natomiast Bjarne jak obserwowałem wyniki w spotkaniach sparingowych to narazie przeprowadzka z ekipy &quot;Piratów&quot; do ekipy &quot;Orłów&quot; nie wychodzi mu na dobre, ale czas pokaże jak to będzie na prawdę. Na początku sezonu trudno mi powiedzieć więcej na temat tego typu. Stawka też na razie niższa, szczególnie z powodu, że startują na &quot;nowych&quot;..
Eastbourne - Wolverhampton (0-6,5) 2 1,95 [Tobet] ⛔
Gospodarze wzmocnieni przed sezonem Bjarne jak wspomniałem wyżej ale bez jakiś większych gwiazd, myślę, że dzisiaj wygrają ale nie więcej niż 3-4 punktami. Goście na czele z &quot;Fredka&quot;, myślę, że &quot;tajski&quot; już nie będzie miał tak kiepskiego sezonu, z tego co pamiętam w sparingach notował nie złe wyniki, więc powinno być dobrze.. do tego weteran &quot;PK&quot;, więc daje nam to nie złą mieszankę, rutyny z młodością, myślę, że dzisiaj powalczą.. Troszkę się obawiam jak dzisiaj pojedzie Bridger.. ;)
Torre.

edit // Tragedia.... ! Początek był obiecujący, ale póżniej było już tylko gorzej..
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
no wczoraj elegancko siadło i dobra sumka dodana do mojego konta ???? Woofi załatwił sprawę i Simon błysnął, ale nie po to piszę..
jak oceniacie Belle Vue jutro? Będzie w tv, można na livebecie zagrać coś. Drużyna z możliwościami na pewno i aspiracjami nawet na medal jednak bez żadnego oficjalnego sparingu przed sezonem. Harris raczej zawsze był pewniakiem w Anglii, Schlein bardzo chimeryczny, ale na swoim torze wozi ważne punkty. Po Hougaardzie można się wszystkiego, Kling wydaje się dość solidny.
Naprzeciw drużyna z dużymi możliwościami, ale Iversen i Topinka kiepsko na wyjazdach. Allen też nie błyszczy, a to ich punkty są niezwykle potrzebne żeby Królowie powalczyli o top4. Nieźli rezerwowi - L.Bjerre, Masters i Sitera.
Ważną informacją jest na pewno obniżenie KSM-u Tomka Piszcza przez co w klubie gospodarzy jutrzejszego spotkania są jeszcze pewne możliwości kadrowe.
Oficjalnych składów jeszcze nie spotkałem w sieci - pewnie dopiero wieczorem jakieś newsy się pojawią. Ciężko będzie się pokusić o zagranie jakiegoś handi - mając możliwość oglądania w tv meczu można będzie lepiej przyjrzeć się jeździe zawodników i zagrać na konkretne zwycięstwo biegowe :&gt;
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mógłby ktoś potwierdzić albo zaprzeczyć. Przeczytałem wczoraj na jakimś angielskim forum że Woffinden wczoraj zajechał dwa silniki dzięki nowym tłumikom. Nie mogę tego posta znaleźć czy może ktoś również o tym słyszał. ;) Jak to prawda to niezła beka na początku sezonu :razz:

Bardzo dobra decyzja Rafała ;)
Bez Rafała Dobruckiego będzie musiało sobie radzić brytyjskie Poole Pirates w tegorocznych rozgrywkach Elite League. W związku z aferą tłumikową miejsce 34-letniego Polaka w składzie Piratów zajął 25-letni Australijczyk Jason Doyle.
&quot;Rafi&quot; nie wystartuje na Wyspach pomimo tego, że jest jednym z czterech biało-czerwonych, którzy zdobyli już wymagane pozwolenia od władz polskiego speedwaya. - Niestety nie mogliśmy dłużej czekać. Rafał ma swoje poglądy odnośnie nowych tłumików, które są sprzeczna z poglądami BSPA, więc nie mógł się zobowiązać do startów w naszym zespole. Dlatego też podjąłem decyzję, że miejsce Dobruckiego zajmie Jason Doyle. W podstawowej siódemce umieściłem również Darcy&#39;ego Warda, który za około dwa tygodnie powinien być w pełni sił - powiedział Matt Ford - właściciel Piratów.
Pierwszy mecz ligowy w sezonie 2011 ekipa z hrabstwa Dorset odjedzie już w poniedziałek, kiedy to zmierzy się na wyjeździe z Birmingham Brummies. - Mam nadzieję, że Darcy&#39;ego zabraknie w tylko jednej potyczce ligowej. W środę odbędzie się u nas turniej pożegnalny Marka Lorama, a 4 i 6 kwietnia spotkamy się z Wolverhampton Wolves w ramach Tarczy Elite League. Drugi mecz ligowy mamy więc dopiero 13 kwietnia i liczę, że Darcy będzie wtedy gotów do jazdy - dodał Ford.
Przypomnijmy, że Darcy Ward niespełna dwa tygodnie temu podczas treningu na crossie zanotował upadek, w wyniku którego doznał złamań obojczyka oraz nadgarstka. Oprócz &quot;Darky&#39;ego&quot; i Jasona Doyle&#39;a kevlar Piratów w tym sezonie przywdzieją: Dennis Andersson, Renat Gafurow, Christian Hefenbrock, Chris Holder, Kyle Newman oraz Davey Watt.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Birmingham Bummies vs Poole Pirates 28.03.2011r. godz. 20.30
pierwszy mecz Elite League na antenie telewizji SkySports (a co za tym idzie na polsacie sport). Gospodarze wydają się być najsłabszą ekipą w najwyższej fazie rozgrywkowej, zaś goście są wskazywani jako pewniacy do tytułu mistrzowskiego. Brak Darcy&#39;ego Warda w szeregach Piratów teoretycznie osłabia drużynę. Tylko teoretycznie ponieważ zastosują za niego r/r (rider replacement), co na pewno wyjdzie im na lepsze niż wystawienie innego jeźdźca na niższym poziomie. Ma kto go zastępować: Andersson, Watt, Holder, Doyle. Duże nadzieje są też wiązane z Renatem Gafurowem. Wydaje mi się, że ta piątka zawodników może poprowadzić dziś Poole do zwycięstwa na obcym terenie. Zastanawia brak Niemca - Christiana Hefenbrocka - w jego miejsce pojedzie (na moje oko) słabiutki Kyle Newman. Skupiłem się głównie na przyjezdnych ponieważ planuje zagrać czystą dwójeczkę.
Pierwsze kursy pojawiły się na Betfair - bukmacherzy dali 1.45 na Poole, 2.55 na Birmingham.
Składy na dzisiejsze spotkanie:
Birmingham:
9.Krzysztof Kasprzak
10.Ales Dryml
11.Ben Barker
12.Daniel King
13.Daniel Nermark
14.Dakota North
15.Kevin Woelbert
Poole:
1.Chris Holder
2.Renat Gafurov
3.Jason Doyle
4.Darcy Ward r/r
5.Davey Watt
6.Dennis Andersson
7.Kyle Newman
Opinie?
Belle Vue Aces vs King&#39;s Lynn Stars 28.03.2011r. godz. 20.30
W drugim spotkaniu Belle Vue Aces zmierzy się z jednym z beniaminków - King&#39;s Lynn Stars. Spotkanie na papierze wygląda niesamowicie wyrównanie. Belle Vue jest raczej jedną ze słabszych drużyn, Gwiazdy wyglądają na typowego ligowego średniaka. Generalnie ciężko ocenić potencjał i szansę Asów, gdyż nie objeździli żadnego miarodajnego sparingu przed sezonem. Harris gwarantuje dwucyfrową zdobycz punktową w każdym spotkaniu, Hougaard i Schlein u siebie będą wyglądać dobrze. Kluczem jednak będzie występ drugiej linii - Gjedde i Klinga. Rezerwy nie wyglądają najlepiej - K.Smith i T.Piszcz. Na przeciw gospodarzom staną dziś w dużej mierze reprezentanci kraju duńskiego - Kenneth Bjerre, Niels Kristian Iversen, Mads Korneliussen - i to oni mają stanowić o sile zespołu. Nie wystawiony został dziś Lasse Bjerre także obóz duński na dzisiejsze spotkanie został pomniejszony. Skład uzupełnią Tomas Topinka, Oli Allen, Sam Masters i Filip Sitera.
Ciężkie spotkanie do oceny. Iversen kiepsko radzi sobie na wyjazdach z reguły, chociaż wczorajszy sparing z Ostrowem i Jego komplet może nieco zmienić punkt widzenia. Warto jednak odnotować, że nie miał tam żadnych poważnych przeciwników. Topinka prawdopodobnie zawiedzie (ok. 3-4 pkt.), a na Oliego Allena też nie liczyłbym szczególnie.
Belle Vue:
9.Chris Harris
10.Ricky Kling
11.Patrick Hougaard
12.Charlie Gjedde
13.Rory Schlein
14.Kozza Smith
15.Tomasz Piszcz
King&#39;s Lynn:
1.Kenneth Bjerre
2.Tomas Topinka
3.Oliver Allen
4.Mads Korneliussen
5.Niels Kristian Iversen
6.Sam Masters
7.Filip Sitera

Mój typ?
Zwycięstwo Belle Vue około 6-10 punktami.
Nie ma kursów na Tobecie jeszcze, ale nie zdziwiłbym się jakby handi wyniósł właśnie taką wartość punktową.
ps. Moderatorów proszę o połączenie postów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lancev 984

lancev

Użytkownik
Przyznam szczerze, że nie interesuję się ligą angielską, jednak w tym przypadku potrafię wskazać faworyta po samych składach. Myślę, że w Birmingham zwycięzcy okażą się goście, ponieważ w swojej kadrze mają po prostu lepszych zawodników. U gospodarzy powinien zapunktować Kasprzak, coś dorzucą King i Barker, kilka oczek Dryml i reszta. Pewnie dziwicie się (albo i nie), że nie wymieniam Nermarka jako kandydata do zdobycia sporej ilości punktów. Ten człowiek potrafi tylko wygrać start i rura do przodu. Najlepiej jak ma beton, bo wtedy trudno go wyprzedzić po starcie. Wczoraj na sparingu również ładnie jeździł, jednak gdy tylko polali tor wodą stracił prowadzenie już na drugim łuku kosztem Jamrożego. W zeszłym sezonie oglądałem go co 2 tygodnie i czasami to nie było nic przyjemnego. Tor pod koło - Nermark bierze łuk na 3 razy. Może oglądał ktoś półfinał DPŚ zeszłego roku ? Tam Szwed również dał niezły popis jazdy na angielskich - technicznych torach. Jego dorobek wynosił 1,0,w (0 przy obecności zawodnika z Finlandii to naprawdę kompromitacja). Maszyny nie umiał opanować po starcie, a co dopiero na trasie. Myślę, że czegoś przez ten czas się z pewnością nauczył, ale nie widzę dla niego szans przeciwko rywalom, którzy mają duże doświadczenie w lidze angielskiej. Holder i Watt przy jednym dodatkowym wyścigu z ZZ powinni zrobić coś koło 25 punktów. Wg mnie 21 punktów od Gafurova, Doyle&#39;a i Andressona przy sześciu startach można wymagać. Według mnie Piraci zaczną sezon od wyjazdowego zwycięstwa.
 
cielak221 71

cielak221

Użytkownik
Ma kto go zastępować: Andersson, Watt, Holder, Doyle.
O ile dobrze pamiętam w Anglii jako Rider Replacement jedzie jeden ze średnią powyżej zastępowanego i trzech poniżej średniej R/R. W PP to wygląda tak:
8.36 Crispy
7.59 Davey
6.63 Darcy
5.24 Doyle ...
Tak więc pojadą najprawdopodobniej Watt, Doyle, Gafurov i Andersson któremu szykuje się siedmio biegówka (swoje + 2 za Newmana, który rok temu reprezentował barwy BB + 1R/R).
Dla mnie Poole(-4) mniej więcej, ze względu na 4 dobrych seniorów, R/R i świetnie spisującego się na sparingach Anderssona na rezerwie. Birmingham ma bardzo ciekawy skład. Owszem każdego stać na sporą zdobycz ale pozycje rezerwowych, które w Anglii są bardzo ważne jakoś mnie nie przekonują. Kibicuję Birmingham, na kogo postawie to jeszcze nie wiem. ????
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Co myślicie o graniu h2h Kasprzaka z Holderem ?? po 1.8 na Krzyska ??. W sparingach pokazał się z dobrej strony do tego atut toru, tez powinien by po jego stronie, no i może jakaś rezerwa i pojedzie 6 biegów ????
/W Anglii nie ma takich rezerw taktycznych jak u Nas (przy stracie 6pkt), są jedynie jokery - ale korzystając z niego startuje zawodnik, który nominalnie jest awizowany w biegu, tak więc 6 bieg w przypadku KK jest niemożliwy.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Belle Vue -7 - King’s Lynn @ 1,90 bet365 ✅ 52-42 Ciekawe spotkania dzisiaj w Elite League. Zarówno to w Birmingham jak i w Manchesterze. Jednak na dzisiaj wybieram typ na Asy. Moim zdaniem skład jakim dysponują jest bardziej wyrównany no i mają jeszcze w swoich szeregach Bombera Harrisa. Asy wystartują dzisiaj w takimi zestawieniu 1. Chris Harris, 2. Charlie Gjedde, 3. Ricky Kling, 4. Patrick Hougaard, 5. Rory Schlein, 6. Craig Cook, 7. Tomasz Piszcz. Szczególnie pierwsza para gospodarzy jest bardzo mocna. Kling, Hougaard i Schlein powinni swoje zrobić. Rezerwowi z racji własnego toru też na korzyść gospodarzy. Kings Lynn pojadą dzisiaj w następującym zestawieniu 1. Kenneth Bjerre, 2. Morten Risager, 3. Oliver Allen, 4. Mads Korneliussen, 5. Niels-Kristian Iversen, 6. Sam Masters, 7. Filip Sitera. Tutaj oprócz Bjerre i Iversena pozostali zawodnicy będą mieli ogromne problemy na trudnym technicznie torze w Manchesterze. Reasumując tor na którym przyjdzie dzisiaj rywalizować żużlowcom napewno nie będzie sprzyjał przyjezdnym. Myślę że handicap 7 punktów Asy powinny spokojnie pokryć. Ale jak będzie okaże się wieczorem.
 
cielak221 71

cielak221

Użytkownik
Co myślicie o graniu h2h Kasprzaka z Holderem ?? po 1.8 na Krzyska ??. W sparingach pokazał się z dobrej strony do tego atut toru, tez powinien by po jego stronie, no i może jakaś rezerwa i pojedzie 6 biegów ????
Krzysiek choćby nie wiem jak bardzo chciał to nie pojedzie 6 biegów. Polecam lekturę przepisów BEL. ;) co do typu to jak dla mnie nobet, spokojnie znajdziesz cos ciekawszego na to spotkanie.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Birmingham Bummies vs Poole Pirates
Wg Mnie Poole wygra ten mecz z uwagi na bardziej wyrównany skład,w tym meczu obstawiłem na zwycięstwo Poole oraz Under 10.5 na Kasprzaka.Czemu?Ponieważ Poole ma bardziej wyrównany zespół z lepszym liderem,Kasprzak niby jeździ w przedsezonowych sparingach całkiem przyzwoicie,ale zwróćmy uwagę że na wyspach jeździ się w nowych tłumikach i nie sądzę żeby Kasprzak tak łatwo zdobył więcej niż 10.5 pkt.
Drugi dzisiejszy mecz
Belle Vue Aces vs King&#39;s Lynn Stars
Zagrałem na wygraną gospodarzy,ponieważ wierze że wykorzystają atut własnego toru,w dodatku mają Chrisa Harrisa który na wyspach jeździ wyśmienicie,szkoda że nie było na niego kursów na overy,wg mnie będzie dzisiaj blisko kompletu ponieważ nie widzę dla niego rywala w dzisiejszym meczu.Zagrałem również over 10.5 na Kenneta Bjerre z uwagi na to że dzisiaj powinien przegrywać tylko z Harrisem,reszta nie powinna stanowić dla niego problemu.
Ale cóż to dopiero początek sezonu,zobaczymy jak się to potoczy.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Ciężko było mi dzisiaj znaleźć czas, żeby coś napisać. Toteż krótko i na temat (wybaczcie mi jeżeli walnę jakiegoś &quot;babola&quot;, ale dość śpieszno mi).
Postanowiłem zasadniczo omijać typy na zawodników, których jak dotąd w tegorocznych zawodach nie wiedziałem (myślę tu o wynikach). Ogólnie jakoś mecz w Manchesterze mi się nie podoba. Próbowałem rozgryźć go na kilka sposobów, ale jedyne co mnie zaintrygowało to over puntkowy Kenia.
Bjerre na Wyspach to absolutna czołówka, mało kto jest w stanie pokonać filigranowego Duńczyka. Pierwsze sparingi z Birmingham potwierdziły bardzo dobrą dyspozycję miłośnika wódki z redbullem. Faktycznie jeśli beniaminek BEL chcę dzisiaj szukać korzystnego rezultatu w meczu z &quot;Asami&quot; to lider zespołu &quot;Gwiazd&quot; musi pojechać na swoim bardzo wysokim poziomie. Co prawda czekają go najprawdopodobniej trzy starcie z &quot;Bomberem&quot; i jest to nieco niepokojąca sytuacja jeśli chodzi o over. Niemniej jednak uważam, że Kenio jest w stanie przekroczyć barierę dziesięciu punktów. Jeżeli on będzie miał z tym problemy, to najpewniej zespół beniaminka będzie pożarty w Manchesterze. Liczę na dobrą postawę KB.

Kenneth Bjerre (Suma punktów) Typ: Powyżej 10 @ 1.80 | bet365
▶ Zawsze warto zabezpieczyć się w przypadku trzydrogowego handi i dać X jednostek na dokładną ilość punktów ;)
Pozostałe typy pochodzą z tzw. &quot;SkySports Meeting&quot;, czyli spotkania które będziemy mieli przyjemność obejrzeć na antenie Polsatu Sport.

Dennis Andersson - Daniel King
Dość krótko, ale na temat. Młody Szwed będzie dzisiaj bardzo ważną postacią w szeregach &quot;Piratów&quot;. To on ma &quot;zrobić różnicę&quot;. Wystawienie go na pozycji rezerwowego to moim zdaniem świetne posunięcie. Dennis jest świetnie dysponowany i pokazuje, że na Wyspach będzie bardzo wartościowym zawodników. Na rezerwie nie będzie miał w zasadzie żadnego rywala, poza Woelbertem. Ale sądzę, że i z Niemcem jest w stanie się uporać. Ponadto dochodzi do tego dodatkowy start jako Z/Z (nie mam wątpliwości, że zostanie wystawiony jak R/R), ponadto pojawia się szansa, że zastąpi któregoś z zawodników - po wykluczeniu, czy taśmie. King co prawda jedzie u siebie, ma niezły układ biegów ale myślę, że nie będzie w stanie zgromadzić tylu punktów co Andersson w 6 czy nawet 7 biegach.
Typ: Andersson -2 @ 2.30 w Bet365 ⛔

Poza tym myślałem jeszcze o kilku typach. M.in
Schlein - Iversen 1 @ 1.85
Barker - Doyle 1 @ 1.83
Ale zdecydowałem się, że pozostanę tylko przy tych dwóch &quot;głównych&quot;.​
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kenneth Bjerre Over 10 @ 1,72 bet365 ✅ 11 Elite League ciąg dalszy. Dzisiaj nie typuje wyniku meczu bo to będzie to nie lada sztuka trafić. Skłaniał bym się ku dodatnim handi na Asów ale jak przypomnę sobie jak Kings Lynn jeździ na własnym torze to mam mętlik w głowie. Wybieram na ten mecz typ na over punktowy Bjerre. Jeśli Duńczyk dzisiaj zawiedzie to gospodarze nie mają w ogóle o czym myśleć. W ostatnim meczu między tymi drużynami w Manchesterze zdobył 12 punktów. W sparingach przedsezonowych spisywał się bardzo dobrze na własnym torze. Kenio mówił że po przeprowadzce do nowej drużyny w pierwszych spotkaniach będzie szukał odpowiednich ustawień. Mam nadzieję że takowe już znalazł i dzisiaj 11 punktów pyknie na luzaku.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Kings Lynn - Belle Vue
Ciężki mecz do wytypowania jednak skłaniałbym się ku zwycięstwu Asów. Świetnie w sezon weszli Hougaard i Schlein, co można było zauważyć w poprzednim meczu i sparingach. Jak zwykle dużo można wymagać też od Harrisa. Przed dwoma dniami nieźle spisał się również Gjedde. Skład Kings Lynn nie posiada takich znanych nazwisk jak ten przyjezdnych. Z pewnością gospodarze mogą liczyć na Kennetha Bjerre. Swoje dorzucą Iversen i Korneliussen. Jednak nie spodziewam się, aby w przypadku dwóch ostatnich Duńczyków dorobek był na poziomie większym niż 10 punktów. No i kto oprócz ich ? Pierwszy mecz pokazał, że druga linia nie prezentuje się zbyt dobrze. Co prawda teraz pojadą u siebie, ale przeciwko doświadczeniu zawodników Belle Vue na angielskich torach, to może nie mieć dużego znaczenia. Kilka punktów powinni urwać, ale siła gości przewyższa drużynę z Manchesteru. Stawiam na zwycięstwo Belle Vue.
Belle Vue @3 ⛔
Belle Vue +6 @1.72 ⛔ punkcik... :p
Kenneth Bjerre powyżej 10 @1.72 ✅
Chris Harris powyżej 10 @2.10 ✅
bet365
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lakeside Hammers -6 - Wolverhampton Wolves @ 1,80 bet365 ⛔ 48-45 Elite League nie zwalnia tempa. Rano kiedy przeglądałem składy zdecydowałem że będę grał na młoty jeśli handicap będzie do 8-10 punktów jest 6 i to mnie bardzo cieszy. Oferty na poszczególnych zawodników nie przeglądam bo czasami mnie coś skusi ale dobre w tym spotkaniu powinny być wszelakie undery punktowe. Wilki już zadebiutowały w tym sezonie, niestety na inaugurację przegrali z Eastbourne 57-38. Tamten mecz już delikatnie obrazuje siłę wilków w spotkaniach wyjazdowych. Gdzie oprócz Lindgrena i PK nikt solidnie nie punktuje. Moim zdaniem Eastbourne jest słabsze od dzisiejszego rywali czyli Lakeside. Gospodarze dysponują niesamowicie silną pierwszą piątką tj. Lee Richardson, Kauko Nieminen, Adam Shields, Jonas Davidsson, Peter Ljung ciężko wskazać kto mógłby być liderem bo każdy zawodnik ma predyspozycje i odpowiednie umiejętności by liderować drużynie. Jednak mój wybór na lidera pada na Richardsona. Reasumując własny tor który jest robiony i to dość mocno pod gospodarzy, lepszy i bardziej wyrównany skład, równie słabe pozycje rezerwowych obu drużyn, porównywalni liderzy zespołu (Lindgren-Richardson) skłaniają mnie do grania ujemnego handi na Lakeside. 14 przewagi, dżoker 1-8, 3-3, 1-5 i podziękował :wink:
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Popieram typ. Za Młotami przemawia lepszy skład i własny tor. Myślę, że przewaga jest wystarczająca, by pokonać Wilki przynajmniej siedmioma punktami.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
szczerze mówiąc myślałem, że handi będzie koło 10 punktów po ostatnim wyczynie Wilków na wyjeździe. Co prawda Tai miał strasznie wiele pecha, ale Młoty mają skład porównywalny na papierze do Orłów z Eastbourne i powinni przykryć to handi.
Na Tobecie jest H 4.5 także tymbardziej postanowiłem tam zainwestować co nieco ????
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Również podpisuje się obydwoma rękami pod tym co napisano wyżej. Młoty na swoim trudnym torze dla innych ekip są bardzo groźne. O czym najlepiej świadczą o tym wyniki z poprzedniego sezonu. W lidze pokonali dwukrotnie Wilków stosunku 49-41 oraz 51-44. Lakeside dysponuje wyrównaną kadrą w przeciwieństwie do Wilków. W drużynie Wolverhampton na równorzędną walkę stać jedynie tylko Fredkę, PKeja i Woofiego po za nimi nie ma nikogo co mógłby nawiązać walkę z Młotami. Ale oczywiście o wszystkim przekonamy się około godziny 23:00.
Z innych zakładów, które rzuciły mi się w oko jest under 11.5 Fredrika Lindgrena, który dzisiaj mieć spore problemy z przekroczeniem tej linii, choć jak historia pokazywała nie raz ją pokonywał, a także Fredrik Lindgren - Lee Richardsson +1. W zwyczaju nie mam grać zakładów na zawodników, ale tu wydają się być sporym value.
Lakeside - Wolverhampton H(0 - 4.5) 1 @ 1.55 Tobet ⛔
Lakeside - Wolverhampton H(0 - 6.5) 1 @ 1.90 Unibet
⛔ Fredrik Lindgren under 11.5 @ 2.10 Tobet ✅ Fredrik Lindgren - Lee Richardsson (+1) 2 @ 2.10 Tobet ⛔
Tragedia. A było tak pięknie do 12 biegu :-|. PK przeszedł dziś samego siebie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom